woensdag 28 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 18 januari 2020 - Organisatie: Jogging Club Dow
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 48.02) Middelburg51.49minM35   17.369  3:274.82668
2  Mark Verhage (PR)Axel53.41minMse   16.765  3:354.66586
3  Pieterjan de BosscherZele54.40minMse   16.463  3:394.57545
4  Marnix van den Brande (PR)Terneuzen59.49minMse   15.046  3:594.18353
5  Sander van Doorn (debuut) Terneuzen59.56minM35   15.017  4:004.17349
6  Marlon Roels (PR 59.40) Terneuzen59.58minM45   15.008  4:004.17348
7  Erik Goossen (PR 51.13) Terneuzen1.00.54minM45   14.778  4:044.11318
8  Ronald Geertse (PR 1.02.43) Serooskerke1.03.10minM40   14.248  4:133.96251
9  Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Koewacht1.05.09minM50   13.814  4:213.84199
10  Fons de Rijcke (PR 1.01.07) Kloosterzande1.05.37minM55   13.716  4:223.81187
11  Jan-Niek Boeije (debuut) Terneuzen1.06.33minMse   13.524  4:263.76165
12  Luc DhontZaffelare1.08.27minM55   13.148  4:343.65125
13  Serge Martinu (PR)Koewacht1.08.46minM50   13.088  4:353.64119
14  Jaap van der Veen (PR)Terneuzen1.10.27minM50   12.775  4:423.5589
15  Kees van der Heijden (PR 1.10.33) Vlissingen1.12.08minM55   12.477  4:493.4763
16  Sepp VermeulenRoosendaal1.12.23minM60   12.434  4:503.4559
17  Frank SchoofDestelbergen1.12.32minM45   12.408  4:503.4557
18  Jos WynsHallaar1.13.10minM65   12.301  4:533.4249
19  Frank Boerebach (PR 1.08.41) Hoek1.13.43minM55   12.209  4:553.3943
20  Bart van HauwermeirenWetteren1.14.31minM50   12.078  4:583.3534
21  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.14.34minM35   12.070  4:583.3533
22  Michel Barbé (PR 1.11.21) Terneuzen1.14.49minM45   12.029  4:593.3431
23  Eric GillisRavels1.15.09minM55   11.976  5:013.3328
24  Roger Moonen (debuut) Westdorpe1.15.26minM50   11.931  5:023.3125
25  Michel Fieret (PR)Terneuzen1.15.51minM45   11.866  5:033.3022
26  Carmen BogaertStekene1.15.53minV45   11.860  5:043.29139
27  Marc d'Hont (PR)Kuitaart1.16.54minM50   11.704  5:083.2514
28  Rene Cornelisse (debuut) Vlissingen1.17.05minM55   11.676  5:083.2413
29  Marco Wauters (PR 1.15.38) Vogelwaarde1.17.17minM45   11.645  5:093.2311
30  Alex KoussonskyArc-Ainieres1.17.38minM50   11.593  5:113.229
31  Corry de Schacht (debuut) Oost-Souburg1.18.01minV45   11.536  5:123.20102
32  Wanda Zegers (PR 1.17.38) Terneuzen1.18.29minV45   11.467  5:143.1995
33  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.18.34minM65   11.455  5:143.185
34  Piet Pijpelink (PR 1.16.54) Terneuzen1.19.19minM50   11.347  5:173.153
35  Marion Goossen (debuut) Terneuzen1.20.28minV45   11.185  5:223.1167
36  Eddy WaelputStekene1.20.46minM50   11.143  5:233.10-
37  Gerrit Langenberg (PR 1.20.10) Sluiskil1.22.40minM65   10.887  5:313.02-
38  René Hamelink (debuut) Zaamslag1.23.03minM45   10.837  5:323.01-
39  Els Zweistra (PR)Terneuzen1.23.46minV60   10.744  5:352.9831
40  Ko de Koeyer (PR 1.23.39) Zaamslag1.24.14minM70   10.685  5:372.97-
41  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.25.48minM70   10.490  5:432.91-
42  Chris de Koe (PR 51.00) Vlissingen1.26.44minM70   10.377  5:472.88-
43  Marnix de Jonge (debuut) Goes1.36.10minM40   9.359  6:252.60-
44  Frederik van de VeldeKluizen1.36.11minM35   9.357  6:252.60-
45  Louis Van der SteenGent1.39.25minM65   9.053  6:382.51-
Mannen: 40 (88.89%) => M35=4 - M40=2 - M45=7 - M50=9 - M55=6 - M60=1 - M65=4 - M70=3 - Mse=4
Vrouwen: 5 (11.11%) => V45=4 - V60=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sven Vermeulen (PR 36.39) Vlissingen38.34minM40   15.557  3:514.32369
2  Andy HuybensBeveren39.11minM45   15.313  3:554.25337
3  Tim Kramer (PR)s-Heer Hendrikskinderen39.15minM35   15.287  3:564.25333
4  Dick de BlockStekene41.03minM45   14.616  4:064.06249
5  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel41.33minM50   14.440  4:094.01228
6  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen42.21minM60   14.168  4:143.94195
7  Erwin van Beljouw (PR)Kloosterzande42.31minM45   14.112  4:153.92189
8  Edmond HelskensZelzate44.34minM50   13.463  4:273.74119
9  Davey De WolfHulst44.37minM40   13.448  4:283.74118
10  Joakim van GasseSint-Niklaas44.49minM35   13.388  4:293.72112
11  Benny TorfsItegem44.58minM45   13.343  4:303.71108
12  Rudi de Caluwé (PR 44.18) Sas van Gent46.23minM60   12.936  4:383.5971
13  Jochem de BeeldeSint-Niklaas46.52minMse   12.802  4:413.5660
14  Marc WelvaertOosteeklo50.01minM55   11.996  5:003.3312
15  Bennie Bouterse (PR 45.37) Terneuzen50.15minM50   11.940  5:023.3210
16  Martin van den BoschZierikzee50.19minM40   11.924  5:023.319
17  Luc KusseneersRumst50.27minM60   11.893  5:033.308
18  Rony AdriaenssensLokeren51.58minM60   11.546  5:123.211
19  Willy MerckxStekene52.10minM65   11.502  5:133.191
20  Jean Piere LepoudreIchtegem52.29minM65   11.432  5:153.18-
21  Jack de Booij (debuut) Hulst53.02minM65   11.314  5:183.14-
22  Cedric de BeeldeSint-Niklaas55.07minMse   10.886  5:313.02-
23  Leon van Bavinchoven (PR 44.17) Terneuzen55.29minM50   10.814  5:333.00-
24  Kerstin SeibertTerneuzen56.12minV40   10.676  5:372.9710
25  Philippe van GeertruyEkeren57.29minM50   10.438  5:452.90-
26  Marc de BaetsHeusden57.36minM60   10.417  5:462.89-
27  Arlette HendrickxHallaar57.38minV60   10.411  5:462.892
28  Annelies RombautKieldrecht57.40minV65   10.405  5:462.892
29  Andrea VermoteEernegem57.45minV60   10.390  5:472.892
30  Daan Dieleman (PR 51.56) Zaamslag59.27minM70   10.093  5:572.80-
31  Ron Salomé (PR 56.32) Kloosterzande59.54minM55   10.017  5:592.78-
32  Bernadette Salomé (PR 56.38) Kloosterzande1.00.09minV55   9.975  6:012.77-
33  Didier van de BulckeGent1.01.24minM50   9.772  6:082.71-
34  Isabel StaelensAssenede1.02.51minVse   9.547  6:172.65-
35  Ine de DeyneKemzeke1.05.16minV65   9.193  6:322.55-
36  Jean Piere D'HauwZelzate1.05.18minM65   9.188  6:322.55-
37  Romain BolssensKieldrecht1.05.23minM60   9.177  6:322.55-
38  Mia GelaudeOost Eeklo1.08.41minV50   8.736  6:522.43-
39  Maria van BelleErtvelde1.08.42minV70   8.734  6:522.43-
40  Aimé SamsonSint-Pauwels1.08.42minM70   8.734  6:522.43-
41  Antoine MathysDe Pinte1.15.03minM70   7.995  7:302.22-
42  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.25.24minV70   7.026  8:321.95-
43  Rita van AvermaetAssenede1.25.25minV70   7.024  8:331.95-
Mannen: 32 (74.42%) => M35=2 - M40=3 - M45=4 - M50=6 - M55=2 - M60=6 - M65=4 - M70=3 - Mse=2
Vrouwen: 11 (25.58%) => V40=1 - V50=1 - V55=1 - V60=2 - V65=2 - V70=3 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.74 seconden nodig om deze lijst met 88 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
Atletiek Zeeland © 2020