maandag 30 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve van Axel

Axel, zaterdag 22 februari 2020 - Organisatie: Road Running Axel
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 1.08.41) Koudekerke1.12.04minMse   17.565  3:254.88741
2  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.12.39minM35   17.424  3:274.84722
3  Christoph SchelfhoutWetteren1.14.32minMse   16.984  3:324.72662
4  Wim SmetsBurst1.14.53minMse   16.904  3:334.70651
5  Alain GeertsImpe1.15.24minMse   16.788  3:344.66635
6  Sander d'Hont (PR 1.15.11) Kuitaart1.16.06minMse   16.634  3:364.62614
7  Frederik ChristiaensBerlare1.16.30minMse   16.547  3:384.60602
8  Samuel FernandesAffligem1.16.52minMse   16.468  3:394.57591
9  Tom van DriesscheZele1.18.14minMse   16.180  3:424.49551
10  Cedric CallebautAalst1.18.18minMse   16.167  3:434.49550
11  Frederick van LanderkootMaldegem1.18.21minMse   16.156  3:434.49548
12  Andy CoquytZelzate1.18.26minMse   16.139  3:434.48546
13  Crum van der Linden (PR)Oost-Souburg1.18.42minMse   16.084  3:444.47538
14  Andy de BackerDenderleeuw1.19.22minMse   15.949  3:464.43520
15  Bryan RoosenboomZele1.19.27minMse   15.933  3:464.43517
16  Bart CremingerOostende1.21.19minMse   15.567  3:514.32467
17  Jordy Leenknecht (PR)Hulst1.21.27minM40   15.541  3:524.32464
18  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.21.38minMse   15.507  3:524.31459
19  Gino van BroeckTemse1.22.02minMse   15.431  3:534.29449
20  Jan van de VeldeDendermonde1.23.25minMse   15.175  3:574.22414
21  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.23.51minM50   15.097  3:584.19403
22  Steven van de BogaertDenderleeuw1.24.42minMse   14.945  4:014.15383
23  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Kamperland1.24.57minMse   14.901  4:024.14377
24  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.25.22minM45   14.828  4:034.12367
25  Martijn de Vries (PR)Middelburg1.25.26minM35   14.817  4:034.12366
26  Frederick van de VeldeZele1.25.32minMse   14.799  4:034.11363
27  Hans BurmSint-Pauwels1.25.45minMse   14.762  4:044.10358
28  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.25.52minM45   14.742  4:044.10356
29  Kenneth CollemanSint-Gillis-Waas1.26.12minMse   14.685  4:054.08348
30  Wim de VreeseGent1.26.47minMse   14.586  4:074.05335
31  Michiel van ImpeHerzele1.26.52minMse   14.572  4:074.05333
32  Filip van GoethemSint-Gillis-Waas1.26.55minMse   14.564  4:074.05332
33  Martijn Kox (PR 1.22.35) Axel1.27.00minMse   14.550  4:074.04330
34  Niels ClinckeKalken1.27.03minMse   14.542  4:084.04329
35  Marnix van de Brande (PR 1.23.19) Terneuzen1.27.05minMse   14.536  4:084.04328
36  Jimmy de LijserIJzendijke1.27.12minMse   14.517  4:084.03326
37  Stef FaingaertKalken1.27.13minMse   14.514  4:084.03325
38  Jasper van Delft (PR)Grijpskerke1.27.16minM45   14.506  4:084.03324
39  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.27.20minM45   14.494  4:084.03323
40  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.27.22minMse   14.489  4:084.02322
41  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.27.51minV35   14.409  4:104.00546
42  Erwin VancauwenbergheSinaai1.27.53minMse   14.404  4:104.00311
43  Fons de Rijcke (PR)Kloosterzande1.27.55minMse   14.398  4:104.00310
44  Giovanni van LokerenZele1.28.24minMse   14.320  4:113.98300
45  Jan SeynaeyeGent1.28.54minMse   14.239  4:133.96290
46  Simon de MildeMaldegem1.29.01minMse   14.220  4:133.95287
47  Filip OogheErpe1.29.04minMse   14.212  4:133.95286
48  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.29.22minMse   14.165  4:143.93280
49  Tom DuquetZele1.29.43minMse   14.109  4:153.92273
50  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.29.49minM45   14.094  4:153.91271
51  Neil Theissen (PR)Kamperland1.29.56minMse   14.075  4:163.91269
52  Kenny SchouppeLiedekerke1.30.09minMse   14.042  4:163.90265
53  Jostein Decorte (PR)Wolphaartsdijk1.30.17minM40   14.021  4:173.89262
54  Bart deschepperStekene1.31.24minMse   13.850  4:203.85240
55  Daniel Leonardo MasabandaKapellen1.32.07minMse   13.742  4:223.82227
56  Bas Jasperse (PR)Terneuzen1.32.29minMse   13.687  4:233.80221
57  Rene RuiterGent1.32.33minMse   13.677  4:233.80219
58  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Koudekerke1.32.35minVse   13.673  4:233.80433
59  Lies HoorelbekeStekene1.32.48minVse   13.641  4:243.79428
60  Jelle VermeerbergenAalst1.32.54minMse   13.626  4:243.78213
61  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.32.56minMse   13.621  4:243.78212
62  Yassin AzzouzaGent1.33.10minMse   13.587  4:253.77208
63  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.33.19minM55   13.565  4:253.77206
64  Stefan van den Broeke (PR 1.26.47) Axel1.34.00minMse   13.466  4:273.74194
65  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22) Terneuzen1.34.04minMse   13.457  4:283.74193
66  Jan-Niek Boeije (PR)Terneuzen1.34.18minMse   13.424  4:283.73189
67  Michael VerstraetenMoerbeke1.34.21minMse   13.417  4:283.73188
68  Lennart Piek (PR)Hulst1.34.23minMse   13.412  4:283.73188
69  Emiel Goudzwaard (debuut) Kloetinge1.34.32minM35   13.391  4:293.72185
70  Nico MeerpoelErpe-Mere1.34.34minMse   13.386  4:293.72185
71  Marnix HillaertMoerbeke1.34.52minMse   13.343  4:303.71180
72  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.34.54minM45   13.339  4:303.71179
73  Robert Lafertin (PR)Terneuzen1.35.20minMse   13.278  4:313.69172
74  Paul HaertjensBoekhoute1.35.51minMse   13.207  4:333.67164
75  Ellen de WeverBoekhoute1.35.54minVse   13.200  4:333.67361
76  Geert RombautMexico1.35.56minMse   13.195  4:333.67163
77  Omar Roels (PR)Hulst1.36.08minMse   13.168  4:333.66160
78  Peter Koopman (PR 1.34.44) Krabbendijke1.36.10minMse   13.163  4:333.66159
79  Thomas van MoorleghemAarselaar1.36.13minMse   13.156  4:343.65158
80  Raoul de WildeZele1.36.16minMse   13.149  4:343.65158
81  Gunther CoppensStekene1.36.35minMse   13.106  4:353.64153
82  Koen de Theije (PR)Middelburg1.36.54minMse   13.063  4:363.63148
83  Alco BrinkTerneuzen1.36.59minMse   13.052  4:363.63147
84  Andre Verdurmen (PR)Kloosterzande1.37.02minMse   13.046  4:363.62146
85  Andy de BooseWetteren1.37.21minMse   13.003  4:373.61142
86  Koenraad van ParijsStekene1.37.27minMse   12.990  4:373.61140
87  Wouter VanderhaeghenGent1.37.43minMse   12.954  4:383.60136
88  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.38.17minM55   12.880  4:403.58128
89  Serge Martinu (PR 1.37.17) Koewacht1.38.36minMse   12.838  4:403.57124
90  Dominique GeerardynSint-Niklaas1.38.40minVse   12.830  4:413.56307
91  Michael Vermaat (PR)Oost-Souburg1.38.43minM40   12.823  4:413.56123
92  Erik Drijdijk (debuut) Middelburg1.38.48minMse   12.812  4:413.56121
93  Michiel Bleijenbergh (PR)Middelburg1.38.56minMse   12.795  4:413.55120
94  Bart van HauwermeirenWetteren1.39.39minMse   12.703  4:433.53110
95  Reggy Heijens (PR 1.40.04) Vogelwaarde1.40.21minMse   12.614  4:453.50102
96  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.40.39minM50   12.577  4:463.4998
97  Evert de Rijke (PR 1.35.25) Hoek1.41.05minMse   12.523  4:473.4893
98  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.41.21minM55   12.490  4:483.4790
99  Donny de WolfHulst1.41.23minMse   12.486  4:483.4789
100  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.41.52minM35   12.427  4:503.4584
101  Roland van Braak (PR)Terneuzen1.42.12minMse   12.386  4:513.4480
102  Michel Barbe (PR)Terneuzen1.42.26minMse   12.358  4:513.4378
103  Marc d'Hont (PR 1.37.24) Kuitaart1.42.39minMse   12.332  4:523.4375
104  Peter-Jan de BaarWolphaartsdijk1.42.45minMse   12.320  4:523.4274
105  Patrick Gauwe (PR)Zuiddorpe1.43.05minMse   12.280  4:533.4171
106  Johan SchepensWetteren1.43.13minMse   12.264  4:543.4170
107  Piet Ovaa (PR)Meliskerke1.43.16minMse   12.258  4:543.4169
108  Martin de Jaeger (PR)Terneuzen1.43.23minMse   12.244  4:543.4068
109  Bas Goeree (PR 1.36.02) Middelburg1.43.33minMse   12.225  4:543.4066
110  Tom Erpelinck (PR 1.33.40) Sint Jansteen1.43.42minMse   12.207  4:553.3965
111  Danny Scheffer (PR)Hulst1.44.07minMse   12.158  4:563.3861
112  Roland SyvertsenSint-Niklaas1.44.09minMse   12.154  4:563.3861
113  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.44.12minMse   12.148  4:563.3760
114  Rudi de Caluwe (PR 1.36.32) Sas van Gent1.44.14minMse   12.144  4:563.3760
115  Kristiene SlendersPeer1.44.16minVse   12.141  4:573.37210
116  Christophe DurrisZaamslag1.44.59minMse   12.058  4:593.3553
117  Danny VersluysWatervliet1.45.17minMse   12.023  4:593.3450
118  Edwin de JagerZuiddorpe1.45.24minMse   12.010  5:003.3449
119  Chris SchelkousDendermonde1.45.34minMse   11.991  5:003.3348
120  Rene Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.45.35minM50   11.989  5:003.3348
121  Sophie van den BosscheSint-Lievens-Houtem1.45.46minVse   11.968  5:013.32187
122  Chris van HonackerDesselgem1.45.48minMse   11.965  5:013.3246
123  Corine de Jonge (PR)Terneuzen1.45.59minVse   11.944  5:013.32184
124  Anneleen DoumenPeer1.46.03minVse   11.936  5:023.32183
125  Frank SchoofDestelbergen1.46.05minMse   11.933  5:023.3144
126  Ebe BlauwTerneuzen1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
127  Kristof van AckerHulst1.46.59minMse   11.832  5:043.2937
128  Joris Zaman (PR 1.22.05) Nieuw-Namen1.47.03minM40   11.825  5:043.2836
129  Kees den Hollander (PR 1.36.09) Dreischor1.47.08minMse   11.816  5:053.2836
130  Jack Folkersma (PR)Terneuzen1.47.13minMse   11.806  5:053.2835
131  Marjon Duine (PR)Koudekerke1.47.31minVse   11.774  5:063.27162
132  Ilona Harten (PR 1.47.18) Oost-Souburg1.47.33minV45   11.770  5:063.27161
133  Herman KuyerTerneuzen1.47.35minMse   11.766  5:063.2732
134  Michel Fieret (PR)Terneuzen1.47.37minMse   11.763  5:063.2732
135  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.48.04minMse   11.714  5:073.2529
136  Kurt de SmetEeklo1.48.08minMse   11.706  5:083.2529
137  Cedric WautersWachtebeke1.48.13minMse   11.697  5:083.2528
138  Pascal de Graeve (PR)Westdorpe1.48.22minM50   11.681  5:083.2427
139  Yves van HaverStekene1.48.33minMse   11.661  5:093.2426
140  Carlo RotsLaarne1.48.38minMse   11.653  5:093.2426
141  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.49.03minMse   11.608  5:103.2223
142  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Middelburg1.49.05minV40   11.604  5:103.22141
143  Kristy van KerchhoveSint-Niklaas1.49.30minVse   11.560  5:113.21136
144  Aschwin Roegiers (PR)Terneuzen1.49.32minMse   11.557  5:123.2120
145  Ronald de GraafDen Haag1.49.46minMse   11.532  5:123.2019
146  Siem Cornelisse (PR 1.40.30) Arnemuiden1.49.52minM65   11.522  5:123.2019
147  Ludo FrijtersKalmthout1.50.09minMse   11.492  5:133.1917
148  Fiona Reijers (PR 1.45.47) Terneuzen1.50.31minVse   11.454  5:143.18123
149  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.50.33minVse   11.450  5:143.18123
150  Christophe van HoveKemzeke1.50.56minMse   11.411  5:153.1713
151  Frankie BontinckxDendermonde1.51.12minMse   11.384  5:163.1612
152  David BoddaertSint-Niklaas1.51.51minMse   11.317  5:183.1410
153  Donas SmetStekene1.52.06minMse   11.292  5:193.149
154  Wanda Zegers (PR 1.49.51) Terneuzen1.52.12minV45   11.282  5:193.13104
155  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.52.21minV40   11.267  5:203.13102
156  Pascal van HulleMaldegem1.52.52minMse   11.215  5:213.126
157  Tiny van DoeselaarAxel1.53.19minVse   11.171  5:223.1092
158  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.53.20minM45   11.169  5:223.105
159  Melissa ten KateAxel1.53.32minVse   11.150  5:233.1090
160  John van Dijke (PR 1.32.02) Kloosterzande1.53.36minM45   11.143  5:233.104
161  Audry van DykeKloosterzande1.53.38minVse   11.140  5:233.0989
162  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.53.42minMse   11.133  5:233.094
163  Jolanda Jasperse (PR)Terneuzen1.53.44minVse   11.130  5:233.0988
164  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.53.50minM50   11.120  5:243.094
165  Wendy van den Broeke (debuut) Axel1.53.53minVse   11.115  5:243.0986
166  Frank de WaalHulst1.53.55minMse   11.112  5:243.093
167  Julie SerrarenLamswaarde1.55.31minVse   10.958  5:293.0470
168  Pascal Elegeert (PR 1.54.28) Hulst1.56.04minMse   10.906  5:303.03-
169  Pieter de Gaaij (PR 1.48.48) Middelburg1.56.23minMse   10.877  5:313.02-
170  Petra VinkArnhem1.56.34minVse   10.859  5:323.0261
171  Margo Hermans (PR)Ossenisse1.57.41minVse   10.756  5:352.9952
172  Meggie DevosMaldegem1.58.04minVse   10.721  5:362.9849
173  Marianne KnijfPhilippine1.58.08minVse   10.715  5:362.9849
174  Christan HerteleerBellem-Aalter2.00.00minMse   10.549  5:412.93-
175  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.00.28minV60   10.508  5:432.9233
176  Mark DankersEssen2.01.34minMse   10.413  5:462.89-
177  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42) Heikant2.01.36minVse   10.410  5:462.8926
178  Tom van Remoortere (PR 1.37.36) Hulst2.02.51minM40   10.304  5:492.86-
179  Leentje van HauteSint-Gillis-Waas2.02.57minVse   10.296  5:502.8619
180  Wendy Wortman (PR 2.01.12) Hengstdijk2.03.08minVse   10.280  5:502.8618
181  Roger Moonen (PR 1.54.30) Westdorpe2.03.14minMse   10.272  5:502.85-
182  Marco GiesenAxel2.03.18minMse   10.266  5:512.85-
183  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.03.36minV45   10.242  5:522.8416
184  Freer van Roeyen (PR 2.03.39) Axel2.08.10minMse   9.877  6:042.74-
185  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle2.09.01minM50   9.812  6:072.73-
186  Marnix de Jonge (PR)Goes2.09.04minMse   9.808  6:072.72-
187  Ernestine Lahey (PR)Middelburg2.09.29minVse   9.776  6:082.721
188  Janet RotKalken2.09.53minVse   9.746  6:092.71-
189  Kris TemmermanKalken2.09.55minMse   9.744  6:092.71-
190  Kirsa de JongeGoes2.10.01minVse   9.736  6:102.70-
191  Ko de Koeyer (PR 1.55.27) Zaamslag2.10.05minMse   9.731  6:102.70-
192  Ivy van PoeckeWestdorpe2.10.49minVse   9.677  6:122.69-
194  Louij van der steenGent2.15.26minMse   9.347  6:252.60-
195  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59) Terneuzen2.18.46minV45   9.122  6:352.53-
Mannen: 157 (80.93%) => M35=4 - M40=5 - M45=8 - M50=6 - M55=3 - M65=1 - Mse=130
Vrouwen: 37 (19.07%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V60=1 - Vse=29

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Erwin Adan1:12:04Erwin Harmes1:12:39Christoph Schelfhout1:14:32Ada Geuze1:27:51194
2019Kevin de Poorter1:14:39Jente Samson1:15:11Sander d'Hont1:15:11Monica Sanderse1:22:14228
2018Erwin Harmes1:14:22Wim Smets1:16:41Frederik Christiaens1:17:41Mirthe Overkamp1:28:17185
2017Erwin Harmes1:12:10Joris de Schepper1:13:16Mark Verhage1:15:10Sofie Picavet1:21:27194
2016Jente Samson1:15:38Mark Verhage1:16:08Sander Post1:17:04Sofie Picavet1:27:18195
2015Erwin Harmes1:13:25Maarten Loopgids1:19:33Mark Verhage1:19:40Sofie Claus1:31:55163
2014Erwin Harmes1:11:46Remy Vasseur1:16:34Frederik Christiaens1:16:44Sofie Claus1:30:32129
10.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Boris de BruijnKloetinge34.04minM35   18.669  3:135.19-
2  Patrick de VosAV'5634.53minMse   18.232  3:175.06+0:49
3  Wesly Van de WegheAssenede37.40minMse   16.885  3:334.69+3:36
4  Steven CallensKortrijk38.42minMse   16.434  3:394.57+4:38
5  Fabian DevrieseStekene39.17minMse   16.190  3:424.50+5:13
6  Lars AndriesBrugge40.38minMse   15.652  3:504.35+6:34
7  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen41.18minM35   15.400  3:544.28+7:14
8  Sharon BogaertStekene44.56minVse   14.154  4:143.93+10:52
9  Thierry de CaluweTerneuzen44.59minMse   14.139  4:153.93+10:55
10  Ben AperStekene46.14minMse   13.756  4:223.82+12:10
11  Bart van JoleTerneuzen47.20minMse   13.437  4:283.73+13:16
12  Veerle WuytaukHamme47.58minVse   13.259  4:323.68+13:54
13  Mario FeliksSomeren48.03minMse   13.236  4:323.68+13:59
14  Alain LippensErtvelde48.44minMse   13.051  4:363.63+14:40
15  Luc de ConinckEeklo50.39minMse   12.557  4:473.49+16:35
16  Marc WelvaertOosteeklo51.50minMse   12.270  4:533.41+17:46
17  Luc KusseneersRumst52.21minMse   12.149  4:563.37+18:17
18  Luc RombautKruibeke52.41minMse   12.072  4:583.35+18:37
19  Willy MerckxStekene52.52minMse   12.030  4:593.34+18:48
20  John GuequierreMiddelburg52.57minM65   12.011  5:003.34+18:53
21  Gerrit SpaansGoes53.01minM65   11.996  5:003.33+18:57
22  Rosette VerkaartVlissingen53.07minV40   11.974  5:013.33+19:03
23  Lieven de PaereAalter54.27minMse   11.680  5:083.24+20:23
24  willem YmkerTerneuzen54.31minMse   11.666  5:093.24+20:27
25  Arthur StijnsOudelande54.38minM70   11.641  5:093.23+20:34
26  Andrea VermoteEernegem54.53minVse   11.588  5:113.22+20:49
27  Jack de BooijHulst55.17minMse   11.504  5:133.20+21:13
28  Ludwig van GeyteZele55.50minMse   11.391  5:163.16+21:46
29  Kevin WillemsKortemark56.27minMse   11.267  5:203.13+22:23
30  Leon van BavinckhovenTerneuzen56.34minMse   11.243  5:203.12+22:30
31  Pim VinkeAxel57.21minMse   11.090  5:253.08+23:17
32  Mark WielandTerneuzen58.07minMse   10.944  5:293.04+24:03
33  Marcel de CanckBottelare58.30minMse   10.872  5:313.02+24:26
34  Yara RoelsHulst59.03minVse   10.771  5:342.99+24:59
35  Noah RoelsHulst59.04minMse   10.767  5:342.99+25:00
36  Jozef GoubertDendermonde59.48minMse   10.635  5:382.95+25:44
37  Lieve de WitteDendermonde59.54minVse   10.618  5:392.95+25:50
38  Annelies RombautKieldrecht1.00.21minVse   10.539  5:422.93+26:17
39  J.P. LepoudreIzegem1.00.23minMse   10.533  5:422.93+26:19
40  Jacqueline d'HontKuitaart1.01.29minVse   10.344  5:482.87+27:25
41  Anita WielesPhilippine1.02.11minVse   10.228  5:522.84+28:07
42  Marc LefevreDendermonde1.02.13minMse   10.222  5:522.84+28:09
43  Gilberte ScheldewaertSint-Amandsberg1.03.04minVse   10.085  5:572.80+29:00
44  Marie Jeanne de KeyserBellem Aalter1.03.35minVse   10.003  6:002.78+29:31
45  Daan DielemanZaamslag1.03.38minMse   9.995  6:002.78+29:34
46  Sebastian NijssenMiddelburg1.03.40minM45   9.990  6:002.77+29:36
47  Romain BolssensKieldrecht1.04.57minMse   9.792  6:082.72+30:53
48  Van LaekenAssenede1.05.07minMse   9.767  6:092.71+31:03
49  Ine de DeyneKemzeke1.05.52minVse   9.656  6:132.68+31:48
50  Nicole Van PamelenTerneuzen1.06.56minVse   9.502  6:192.64+32:52
51  Marc WillemsDendermonde1.07.02minMse   9.488  6:192.64+32:58
52  Dominiek GoosensKieldrecht1.07.30minMse   9.422  6:222.62+33:26
53  Chantal GeringHulst1.13.33minVse   8.647  6:562.40+39:29
54  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.17.17minVse   8.229  7:172.29+43:13
Mannen: 39 (72.22%) => M35=2 - M45=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=33
Vrouwen: 15 (27.78%) => V40=1 - Vse=14

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.31 seconden nodig om deze lijst met 248 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020