zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

31e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 29 februari 2020 - Organisatie: Dynamica
10.14 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonzalez Running36.29minM35   16.676  3:364.63-
2  Erwin AdanDynamica37.27minMse   16.246  3:424.51+0:58
3  Sander d'HontScheldesport37.44minMse   16.124  3:434.48+1:15
4  Eric WolfertFlakkee37.50minMse   16.081  3:444.47+1:21
5  Stefan SchrierDynamica38.07minM35   15.962  3:464.43+1:38
6  Sander PostScheldesport38.32minM35   15.789  3:484.39+2:03
7  Martijn de KokAV'5639.11minM35   15.527  3:524.31+2:42
8  Luuk BalkenendeGoes39.56minMse   15.235  3:564.23+3:27
9  Willem de KorteGonzalez Running41.05minMse   14.809  4:034.11+4:36
10  Arnoud RijkAV'5641.20minMse   14.719  4:054.09+4:51
11  Arjo VerhageDynamica41.32minM50   14.648  4:064.07+5:03
12  Peter BalkenendeAV'5641.45minM50   14.572  4:074.05+5:16
13  Monica SanderseDynamica41.49minV35   14.549  4:074.04+5:20
14  Michael de HamerScheldesport41.58minM35   14.497  4:084.03+5:29
15  Johan KarelseAV'5642.20minM45   14.372  4:103.99+5:51
16  Erik GoossenScheldesport42.55minM45   14.176  4:143.94+6:26
17  Thomas KruisifikxScheldesport43.10minJoA   14.094  4:153.92+6:41
18  Dennis GeenseSint Philipsland43.12minMse   14.083  4:163.91+6:43
19  Laurey van den BergeFlakkee43.32minVse   13.975  4:183.88+7:03
20  Edwin van AlphenDynamica43.45minM45   13.906  4:193.86+7:16
21  Wilko de VosAV'5644.18minM55   13.734  4:223.81+7:49
22  Rene JakobsenDynamica44.22minM50   13.713  4:233.81+7:53
23  Jaco KleinjanGoes44.59minM45   13.525  4:263.76+8:30
24  Hein van UffelenOost-Souburg45.04minMse   13.500  4:273.75+8:35
25  Ronald GeertseSerooskerke45.07minM35   13.485  4:273.75+8:38
26  Jos GabrielseMiddelburg45.10minM55   13.470  4:273.74+8:41
27  Jan Willem MeeuwseAV'5645.23minM55   13.406  4:293.72+8:54
28  Yunis StitanDelta Sport45.49minMse   13.279  4:313.69+9:20
29  Alwin de ZeeuwScheldesport45.56minM45   13.245  4:323.68+9:27
30  Jan-Willem FlorieVlissingen46.00minM35   13.226  4:323.67+9:31
31  Jeroen StoopFlakkee46.04minM45   13.207  4:333.67+9:35
32  Lydia KleinjanGoes46.13minVse   13.164  4:333.66+9:44
33  Mirthe OverkampDynamica46.40minVse   13.037  4:363.62+10:11
34  Martijn de VriesMiddelburg46.43minM35   13.023  4:363.62+10:14
35  Piet van MourikDelta Sport47.12minM55   12.890  4:393.58+10:43
36  Henk LousDynamica47.39minM60   12.768  4:423.55+11:10
37  Herman BarkmeijerVlissingen47.42minM35   12.755  4:423.54+11:13
38  Dore PriesterMiddelburg48.19minVse   12.592  4:463.50+11:50
39  Gerben SoethartScheldesport48.28minM35   12.553  4:473.49+11:59
40  Jaap van der VeenScheldesport48.34minM50   12.527  4:473.48+12:05
41  Remco KapteijnAV'5649.41minM45   12.246  4:543.40+13:12
42  Linda VersluijsGapinge49.47minV45   12.221  4:553.39+13:18
43  Walther MurreScheldesport50.15minM50   12.107  4:573.36+13:46
44  Bas DaalmansGoes50.26minM35   12.063  4:583.35+13:57
45  Eric van RemortelAV'5650.41minM60   12.004  5:003.33+14:12
46  Jasmijn van DierenVZA50.53minVse   11.957  5:013.32+14:24
47  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge50.56minMse   11.945  5:013.32+14:27
48  Rene GoetheerWolphaartsdijk50.58minM50   11.937  5:023.32+14:29
49  Andre CrucqDynamica51.01minM65   11.926  5:023.31+14:32
50  Kees den HollanderDreischor51.04minM45   11.914  5:023.31+14:35
51  Maurice SteketeeMiddelburg51.12minM35   11.883  5:033.30+14:43
52  Peter NoordijkeGoes51.16minM55   11.867  5:033.30+14:47
53  Martin KooleVlissingen51.21minM45   11.848  5:043.29+14:52
54  Wim de JongeAV'5651.55minM70   11.719  5:073.26+15:26
55  Piet OvaaMeliskerke52.18minM55   11.633  5:093.23+15:49
56  Naomi SchelfhoutScheldesport52.22minV35   11.618  5:103.23+15:53
57  Siem CornelisseDynamica52.43minM65   11.541  5:123.21+16:14
58  Johnny DoomsTerneuzen52.56minM65   11.494  5:133.19+16:27
59  Renate PleijteDynamica53.03minVse   11.468  5:143.19+16:34
60  Annemarie VerschuureAV'5654.13minV40   11.222  5:213.12+17:44
61  Harold de MaatScheldesport54.16minM50   11.211  5:213.11+17:47
62  Rene CornelisseVlissingen54.19minM55   11.201  5:213.11+17:50
63  John GuequierreDynamica54.32minM65   11.156  5:233.10+18:03
64  Frans BosDynamica54.36minM70   11.143  5:233.10+18:07
65  Saskia GooleAV'5655.21minV45   10.992  5:283.05+18:52
66  Andre van HoovenOost-Souburg55.32minM45   10.956  5:293.04+19:03
67  Marijn TraasHeinkenszand55.39minM35   10.933  5:293.04+19:10
68  Corry de SchachtOost-Souburg55.42minV45   10.923  5:303.03+19:13
69  Ilse TraasHeinkenszand55.52minVse   10.890  5:313.03+19:23
70  Jan MurreVlissingen57.20minM55   10.612  5:392.95+20:51
71  Els GelokDynamica57.34minV55   10.569  5:412.94+21:05
72  Petra VerhulstDynamica58.51minV50   10.338  5:482.87+22:22
73  Arthur StijnsDynamica59.26minM70   10.237  5:522.84+22:57
74  Jolanda van DriesscheRKHAV59.58minV45   10.146  5:552.82+23:29
75  Johana van AltenAxel1.00.38minV35   10.034  5:592.79+24:09
76  Ellie SpaansAV'561.00.56minV60   9.985  6:012.77+24:27
77  Roelien GrobVlissingen1.01.12minV35   9.941  6:022.76+24:43
78  Marion GoossenScheldesport1.02.12minV45   9.781  6:082.72+25:43
79  Lena KleingeldDynamica1.04.28minV55   9.437  6:212.62+27:59
Mannen: 57 (72.15%) => M35=13 - M45=10 - M50=7 - M55=8 - M60=2 - M65=4 - M70=3 - Mse=10
Vrouwen: 21 (26.58%) => V35=4 - V40=1 - V45=5 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2020Erwin Harmes36:29Erwin Adan37:27Sander d'Hont37:44Monica Sanderse41:4979
2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'5612.02minMse   16.055  3:444.46-
2  Jasper ZuidhofAV'5612.36minMse   15.333  3:554.26+0:34
3  Franklin van AnrooijAV'5612.40minMse   15.253  3:564.24+0:38
4  Nathan de ZeeuwScheldesport12.43minMse   15.193  3:574.22+0:41
5  Jarno KooijmanAV'5612.45minMse   15.153  3:584.21+0:43
6  Niels van TuilAV'5613.26minMse   14.382  4:104.00+1:24
7  Edwin StolkFlakkee13.32minMse   14.276  4:123.97+1:30
8  Henrik WesterweeleDynamica13.39minM35   14.154  4:143.93+1:37
9  Pieter-Jan de BaarAV'5614.50minM45   13.025  4:363.62+2:48
10  Mirthe de ZeeuwScheldesport15.41minVse   12.319  4:523.42+3:39
11  Sanne de BaarAV'5615.44minMeB   12.280  4:533.41+3:42
12  Jacques ZamanScheldesport15.48minM55   12.228  4:543.40+3:46
13  Ruchama HoutzagerDelta Sport15.51minMeB   12.189  4:553.39+3:49
14  Rachida de GuchteneireScheldesport16.04minVse   12.025  4:593.34+4:02
15  Ilse GoudswaardDelta Sport16.15minMeB   11.889  5:033.30+4:13
16  Bert JoppeFlakkee16.18minMse   11.853  5:043.29+4:16
17  Eva den ExterRKHAV17.14minMeB   11.211  5:213.11+5:12
18  Nicole WondergemDynamica17.26minV40   11.082  5:253.08+5:24
19  Ron DellebekeDynamica17.54minM60   10.793  5:343.00+5:52
20  Madeleine RommersMiddelburg18.31minVse   10.434  5:452.90+6:29
21  Ina WillemseKoudekerke18.48minVse   10.277  5:502.85+6:46
22  Ronny den ExterScheldesport19.27minMse   9.933  6:022.76+7:25
23  Anke FranseDynamica20.10minVse   9.580  6:162.66+8:08
24  Sjoerd WassinkVlissingen20.12minMse   9.564  6:162.66+8:10
25  Jane van der VloetHulst20.38minVse   9.363  6:242.60+8:36
26  Marina MolAV'5621.02minV40   9.185  6:322.55+9:00
27  Lenie van KlevenVlissingen22.58minV65   8.412  7:082.34+10:56
28  Els van ZwietenDelta Sport24.08minV70   8.006  7:302.22+12:06
Mannen: 14 (50%) => M35=1 - M45=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=10
Vrouwen: 10 (35.71%) => V40=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=6
Meisjes: 4 (14.29%) => MeB=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.16 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

   Hse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Yunis abu      Delta 006 241 250 241 241 250     164 05 1228  6
 2 Wolfert         Eric           Flakk 007 215 241 215 207 233 226 226 15 1156  7
 3 Hont            Sander 'd      Breda 116 211         203 215 211 233 00 1073  5
 4 Rijk            Arnoud         AV'56 394     211 203 164 203 188 200 05 1010  6
 5 Lelie           Michiel        RKHAV 388     182 184 157 176 174     00 0873  5
 6 Meij            Otto           Dynam 165 155     143 100 158 148     00 0704  5

   starts  105
   H35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes          Erwin          Gonza 004 220     226 226 241 233 250 05 1181  6
 2 Post            Sander         Schel 338 203 233 211 200 226 215 215 15 1115  7
 3 Hamer           Michael de     Schel 105 188 191 178 168 197 182 191 15 0964  7
 4 Goedhart        Freek          Flakk 092 186 197 186 174 180 180     05 0934  6
 5 Soethart        Gerben         Schel 238 158 164 163 140 172 162 156 15 0834  7

   starts  109
   H45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verhage         Arjo           Dynam 273 191 207 180 184 200 191 197 15 1001  7
 2 Balkenende      Peter          AV'56 372     200 194 170 194 178 194 05 0965  6
 3 Cappon          Erik           Wieli 362 194 203 197     184 184     00 0962  5
 4 Karelse         Johan          AV'56 384     188 191 166 188     188 00 0921  5
 5 Goossen         Erik           Schel 098     186 176 153 178 168 186 05 0899  6
 6 Dekker          Peter          Zoute 063 172 166 162 123 163 163     05 0831  6
 7 Zeeuw           Alwin de       Schel 325     159 148 122 164 160 163 05 0799  6
 8 Veen            Jaap van der   Schel 259 148 158 151 117 162 147 155 15 0789  7
 9 Murre           Walther        Schel 171 152 156 145 112 161     153 05 0772  6
10 Goetheer        Rene           Wolph 093 144     136 078 153 143 149 05 0730  6
11 Maat            Harold de      Schel 358 139     138 071 156 145 139 05 0722  6
12 Lelie           Martin         RKHAV 387     148 122 044 150 136     00 0600  5

   starts  172
   H55-64                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de       AV'56 296 184 176 182 151 174 170 178 15 0909  7
 2 Mourik          Piet van       Delta 170 176 172 170 144 168     159 05 0850  6
 3 Gabrielse       Jos            Midde 083 162 163 161 130 166 166 168 15 0840  7
 4 Meeuwse         Jan-Willem     AV'56 163 164 168 172 126     164 166 05 0839  6
 5 Lous            Henk           Dynam 156 150 155     119     156 158 00 0738  5
 6 Noordijke       Peter          Goes  177 146 152 140 101         145 00 0684  5

   starts  94
   H65+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dooms           Johnny         Terne 070 138 146 126     151 139 140 05 0719  6
 2 Jonge           Wim de         AV'56 122 147 147 134 076     142 143 05 0718  6
 3 Guequierre      John           Dynam 104         119 040 149 134 137 00 0579  5
 4 Stijns          Arthur         Dynam 469         113 021 147 131 132 00 0544  5
 5 Dijk            Vincent van    Dynam 065 133 144 115 017     128     00 0537  5

   starts  46
   JA 01/02                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas         Schel 138 174 184     152 186     184 00 0880  5

   starts  9
   Vse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kleinjan        Lydia          Goes  130         233 220 241 233 233 00 1160  5
 2 Mourik          Emma van       Delta 169 226 233 226 207 220         00 1112  5
 3 Dieren          Jasmijn van    VZA   064 203 220 207 180 215 207 211 15 1075  7

   starts  44
   V35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica         Dynam 010 250 250 250 250 250 250 250 15 1265  7
 2 Meijboom        Durby          Vliss 008 215 226 215 215 226 220     05 1107  6
 3 Verschuure      Annemarie      AV'56 280     207 197 182 207 200 200 05 1016  6
 4 Schelfhout      Naomi          Schel 215     211     170 211 203 207 00 1002  5

   starts  37
   V45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goole           Saskia         AV'56 096 207 215 200 176         197 00 0995  5
 2 Daalmeijer      Dita           Dynam 053 197 203 194     197 197     00 0988  5
 3 Driessche       Jolanda van    RKHAV 072 191 200 184 156 191 194 184 15 0975  7
 4 Goossen         Marion         Schel 097     197 180 161 188 191 176 05 0937  6

   starts  46
   V55+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Spaans          Ellie          AV'56 239 194     186 163 194     180 00 0917  5

   starts  19
   MA  01/02                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Lelie           Fien           RKHAV 386     250 250 250 250 250 250 05 1255  6

   starts  7
   JB  03/04                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de      Schel 324 241 250 250 250 250 250 250 15 1265  7
 2 Maat            Ralph de       Schel 160 233     241     241 241 241 00 1197  5
 3 Dikkenberg      Jesse van den  AV'56 066 226 241 233 241 233 226 233 15 1196  7
 4 Kooten          Thijs van      AV'56 136 220 233     233 226 233     00 1145  5
 5 Vierbergen      Mats           RKHAV 286 215 226 226 226         226 00 1119  5

   starts  31
   MB  03/04                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goudswaard      Ilse           Delta 976 233 250 250 250 233 241 233 15 1239  7
 2 Baar            Sanne de       AV'56 970 220 241 233 233 250 233 250 15 1222  7
 3 Houtzager       Ruchama        Delta 953     233 241 226     250 241 00 1191  5
 4 Exter           Eva den        RKHAV 965 215 220 226 215     226 226 05 1118  6

   starts  35
   Hkcr+JA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Petersen        Bereket        AV'56 960 241 250 241 233 250 250 250 15 1256  7
 2 Kooijman        Jarno          AV'56 963 211 226 215 211 226 241 220 15 1143  7
 3 Schets          Wouter         AV'56 986 226 241     200 241 226     00 1134  5
 4 Zeeuw           Nathan de      Schel 996 207 215 211 207 233     226 05 1097  6
 5 Driesche        Mathijsvan     PAC   974 215 220 207 191     211     00 1044  5
 6 Stolk           Edwin          Flakk 992 194 200 200 188 211 203 211 15 1040  7
 7 Joppe           Bert           Flakk 979 186 188 186 174 200     197 05 0962  6
 8 Baar            PieterJan de   AV'56 969         188 176 203 191 203 00 0961  5
 9 Dellebeke       Ron            Dynam 973 178 184 180 164 194 184 194 15 0951  7
10 Zaman           Jacques        Schel 995 184 186 184 168     186 200 05 0945  6

   starts  135
   Vkcr+MA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Engels          Anjolie        VZA   975 250 250     250 250 250     00 1250  5
 2 Zeeuw           Mirthe de      Schel 997 233 226 241 241 241 241 250 15 1229  7
 3 Guchteneire     Rachida de     Schel 977 226 220 233     233     241 00 1153  5
 4 Wondergem       Nicole         Dynam 945         220 220 220 233 233 00 1126  5
 5 Vloet           Jane van der   Hulst 994 207     203 200 211 220 211 05 1057  6
 6 Simonse         Marielle       AV'56 988 203 203 200 203     215     00 1024  5
 7 Mol             Marina         AV'56 985 200 200 207 194 203     207 05 1022  6
 8 Kleven          Lenie van      AVVN  982 197 197     188 194 200 203 05 0996  6
 9 Zwieten         Els van        Delta 998 194 194     182     197 200 00 0967  5

   starts  86
   JC  05/06                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Dobbelaar       Lukas          Schel 068 220 233 250 233 233 233 215 15 1197  7
 2 Maat            Fabian         Schel 159     215 233 226 250 250 233 05 1197  6
 3 Koole           Stijn          Dynam 134 215 220 241 220 241 241 226 15 1184  7
 4 Koopman         Kasper         Dynam 135 203 207 226 215 226     203 05 1082  6
 5 Verschuren      Niels          Schel 279 188 200 203 211 215 211 194 15 1055  7
 6 Groosman        Ivar           Schel 102 191 197 207 207 207 203     05 1021  6

   starts  75
   MC  05/06                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de    Dynam 295 203     250 250 250 241 250 05 1246  6
 2 Vierbergen      Kirsten        RKHAV 285 200 250 233 233 241 226 233 15 1205  7
 3 Simonse         Marit          AV'56 228 194 241 226 241 233 220 241 15 1197  7
 4 Dikkenberg      Inke van den   AV'56 067 186 226 220     220 215 220 05 1106  6
 5 Elias           Alexandra      RKHAV 076 184 233 215     226 211 211 05 1101  6

   starts  52
   JD  07/08                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius         Dynam 219 241 250 250 250 250 250     05 1250  6
 2 Steels          Jaro           RKHAV 243 233 241 241 241 241 241 241 15 1220  7
 3 Boogaard        Ezra           Dynam 030     220 226 233 226 233 233 05 1156  6
 4 Joppe           Zedie          Flakk 124 207 226 233 220 220 226 220 15 1140  7
 5 Engels          Ivar           Dynam 077 226 233     226 233 220     00 1138  5
 6 Giele           Midas          Schel 088 194 203 215 215 215 211 211 15 1082  7
 7 Wieles          Victor         Schel 314 197 215 220 211 211     207 05 1069  6
 8 Lous            Jochem         Dynam 157 145 176 178 180 186 184 250 15 0993  7
 9 Rijk            Ynnic          Midde 377     186 200 200 203     203 00 0992  5
10 Verbiest        Kyano          Schel 264 153 207 203     207 207     00 0977  5
11 Schillings      Roemer         Dynam 218 148 180 182 182 200 194 200 15 0973  7
12 Zandstra        Lucas          Wieli 323 164 194 180 188 197 188 191 15 0973  7
13 Koert           Ruben          AV'56 132 163 191 184     194 191     00 0923  5
14 Jonge           Dylano de      AV'56 121 159 184 001 186     186 194 05 0914  6

   starts  149
   MD  07/08                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wibbelink       Felien         Dynam 313 241 250 250 250 241 250 250 15 1265  7
 2 Hamer           Benthe         Schel 106 250 241 241 233 250 233 226 15 1230  7
 3 Mol             Elise          AV'56 168 226 233 233 241 226 226 241 15 1189  7
 4 Schletterer     Bowien         Dynam 220 233 226 226 226 233 241     05 1159  6
 5 Pijnen          Valerie        Schel 190 182 220 211 207 211 215 207 15 1079  7
 6 Damme           Marit van      Schel 058 180 211 197 197 207 211 220 15 1061  7
 7 Steigerwald     Myrthe         AV'56 246 207     215 220 215     203 00 1060  5
 8 Bustraan        Tess           AV'56 044 176 207 194     203 220 211 05 1040  6
 9 Fierloos        Iris           AV'56 081 161     203 194 200 203     00 0961  5
10 Dobbelaar       Rebekka        Schel 069 157 200     188     194 200 00 0939  5

   starts  102
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2   09                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Houwing         Jiska          Dynam 117 241 250 250 250 250     250 00 1250  6
 2 Vegt            Thijs van der  Delta 262 194 241 241 220 233 226 226 00 1167  7
 3 Broekhuis       Luuk           Flakk 428         220 241 226 241 215 00 1143  5
 4 Dalen           Rens van       AV'56 054 186 211 226 215 220 250     00 1122  6
 5 Boonman         Jasper         Nieuw 374     233 211     215 233 220 00 1112  5
 6 Tuller          Sven           Schel 256 182 215     211 211 220 241 00 1098  6
 7 Heijens         Maxim          RKHAV 107 188 226 207 233 207 211 203 00 1084  7
 8 Berman          Florian        AV'56 024 184 207 203 203 200 207     00 1020  6
 9 Duinkerke       Pepijn         Schel 073 178 220 200 207 203         00 1008  5
10 Vroegindewey    Stijn          Flakk 474         197 200 197 203 200 00 0997  5

   starts  87
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MAp2   09                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne         Flakk 123 220 250 250 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Vervuurt        Sophie         Dynam 284 203 233 241 241 241 241     00 1197  6
 3 Vermaelen       Sara           Schel 276 207 226 226 233 226 233 241 00 1159  7
 4 Vloet           Sabine van der RKHAV 294 211 241 226 220 215 211 233 00 1135  7
 5 Soethaert       Jo-Ann         Schel 237 197 220 215 203 220 220 215 00 1090  7
 6 Koning          Nikki de       AV'56 133 194 211     200 233 226     00 1064  5
 7 Govers          Anouk          AV'56 099 200     207 226     207 207 00 1047  5
 8 Visser          Britt de       Dynam 291 184 203 203 194 211 200 211 00 1028  7
 9 Visser          Sterre         Dynam 290 178 197 194 197 207 182 197 00 0992  7
10 Verschuure      Fayenne        AV'56 281 186 207 197 207     194     00 0991  5
11 Post            Jasmijn        Schel 197 182 188 188 184 200 184 226 00 0986  7
12 Toonder         Maya de        Schel 252 176 191 191     203 197 203 00 0985  6

   starts  111
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1   10                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen        Schel 196 241 250 250 250 250 250 250 00 1250  7
 2 Rijk            Maxime         Midde 210 215 233 233 241 233 241 241 00 1189  7
 3 Zweedijk        Tim            Delta 405     241 241 233 241 233 233 00 1189  6
 4 Driedijk        Aneirin        Dynam 071 207 226 215 226 226 215 220 00 1113  7
 5 Plas            Justus van der AV'56 192 203 220 226 220         226 00 1095  5
 6 Waesberghe      Michael van    RKHAV 303 197 203 200 211 220 226 211 00 1071  7
 7 Luijk           Daan van       AV'56 158 182 200 220 215         215 00 1032  5
 8 Schraaf         Robin van de   AV'56 223 174 194 194 194 200 200 200 00 0988  7
 9 Gijsel          Lars           Schel 091 180         197 207 203 197 00 0984  5
10 Schoonen        Rex            Delta 467         188 186 197 194 194 00 0959  5
11 Boot            Damian         Delta 033 168 188 186 184 191 197 191 00 0953  7
12 Overbeeke       Kiron          Schel 179 172     191 188 194     207 00 0952  5

   starts  112
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1   10                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verboom         Jet            Delta 401     233 250 250 241 241 250 00 1232  6
 2 Schletterer     Dorethe        Dynam 221 241 250 233 233 250 250     00 1224  6
 3 Steels          Ona            RKHAV 244 233 226 241 241 233 233 241 00 1189  7
 4 Putter          Lynn de        Wieli 409     220 220 226 226 226     00 1118  5
 5 Veen            Nienke van     AV'56 260     215 200 220     220 233 00 1088  5
 6 Westerweele     Vivian         AV'56 312 200 207 203 215 220 215 226 00 1083  7
 7 Strobos         Danitshia      Dynam 250 211 203 211 207     211 220 00 1060  6

   starts  57
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB    11                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethaert       Kevin          Schel 236 220 250 250 241 250 250 250 00 1250  7
 2 Waesberghe      Floris van     RKHAV 304 207 241 241 233 241 241 226 00 1197  7
 3 Verschuren      Luca           Schel 278 182 220 233 250 226 233 233 00 1175  7
 4 Elias           Nicolas        RKHAV 075 188 215 203 215 220 226 203 00 1079  7
 5 Heijens         Julian         RKHAV 108 186 211 207 220 211 220 207 00 1069  7

   starts  63
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB    11                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wandel          Elin           Delta 306 250 250 250 250     241 250 00 1250  6
 2 Boudewijns      Jill           AV'56 035 215     241 241 250 250 241 00 1223  6
 3 Toonder         Stella den     Schel 253 200 241 233     241 233 220 00 1168  6
 4 Tuller          Evi-Marlene    Schel 257 207 233 226 226 233 220 233 00 1151  7
 5 Peeters         Maila          Schel 186 191 226     233 226     215 00 1091  5

   starts  45
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC    12                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Wondergem       Kees           Dynam 476         241 250 250 250 250 00 1241  5
 2 Jansen          Vince          Schel 118 226 250 250 241 241 241 226 00 1223  7
 3 Andriessen      Liam           Schel 012 186     226 220 233 226 215 00 1120  6
 4 Jole            Mees van       Schel 119 182 241 220     226     207 00 1076  5

   starts  49
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC    12                                Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Guchteneire     Lois de        Schel 103 233 250         250 241 241 00 1215  5
 2 Schoonen        Lorelei        Delta 222 226 241 250 233 241 233 233 00 1198  7
 3 Verboom         Liv            Delta 402     215 207 220 226 220 226 00 1107  6
 4 Westerweele     Veerle         AV'56 311 215 226 215 226     203 215 00 1097  6
 5 Gijsel          Ymke           Schel 090 197 207 211 215 220 211 220 00 1077  7
 6 Meijer          Noortje        Delta 166 188 211 197 211 215 207 207 00 1051  7

   starts  64
   totaal  1941 starts

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020