dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

59e Wallenloop

Goes, zaterdag 4 januari 2020 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van de VeldeDuffel23.01minMse   19.395  3:065.39-
2  Maarten de NijsDuffel23.49minMse   18.743  3:125.21+0:48
3  Nick JacobsRoosendaal23.51minM35   18.717  3:125.20+0:50
4  Boris de BruijnAV'5624.23minM35   18.308  3:175.09+1:22
5  Nick van den BleekenHoogerheide24.27minM35   18.258  3:175.07+1:26
6  Othman EttahiriMarokko24.47minMse   18.012  3:205.00+1:46
7  Erwin HarmesGonzalez Running24.51minM35   17.964  3:204.99+1:50
8  Bezuayehu PetersenAV'5625.05minJoA   17.797  3:224.94+2:04
9  Bereket PetersenAV'5625.19minJoA   17.633  3:244.90+2:18
10  Robbert MeeuwseAV'5625.29minMse   17.517  3:264.87+2:28
11  Jurgen TorfsDuffel25.37minM35   17.426  3:274.84+2:36
12  Sander PostTerneuzen25.53minM35   17.247  3:294.79+2:52
13  Danny HuibregtseWestkapelle25.57minMse   17.202  3:294.78+2:56
14  Toon BlommaertsDuffel26.03minMse   17.136  3:304.76+3:02
15  Arjo VerhageDynamica26.32minM50   16.824  3:344.67+3:31
16  Luuk BalkenendeAV'4026.38minMse   16.761  3:354.66+3:37
17  Johan KarelseAV'5626.41minM45   16.730  3:354.65+3:40
18  Arnoud RijkAV'5626.46minMse   16.677  3:364.63+3:45
19  Wim van SparrentakDynamica26.50minM50   16.636  3:364.62+3:49
20  Simon de CockDuffel27.06minMse   16.472  3:394.58+4:05
21  Willem de KorteGonzalez Running27.11minMse   16.422  3:394.56+4:10
22  Yann SinkeAV'5627.18minMse   16.352  3:404.54+4:17
23  Wilko de VosAV'5627.24minM55   16.292  3:414.53+4:23
24  Monica SanderseDynamica27.26minV35   16.272  3:414.52+4:25
25  Wilco BoogaardDynamica28.07minM40   15.877  3:474.41+5:06
26  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge28.14minM50   15.811  3:484.39+5:13
27  John NieuwenhuizeKloetinge28.26minM35   15.700  3:494.36+5:25
28  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke28.30minM35   15.663  3:504.35+5:29
29  Jan van de VijverDuffel28.43minM35   15.545  3:524.32+5:42
30  Tim KramerAV'5628.45minM35   15.527  3:524.31+5:44
31  Mees VerbruggeAV'5628.52minJoA   15.464  3:534.30+5:51
32  Jarno KooijmanAV'5629.02minMse   15.375  3:544.27+6:01
33  Hein van UffelenOost-Souburg29.15minMse   15.262  3:564.24+6:14
34  Jaap WoutersDynamica29.17minMse   15.244  3:564.23+6:16
35  Gilles GeschiereMeliskerke29.20minM50   15.218  3:574.23+6:19
36  Marius BesuijenAV'5629.22minM55   15.201  3:574.22+6:21
37  Johan SpruitAV'5629.24minMse   15.184  3:574.22+6:23
38  Bart van NoordenAV'5629.30minM50   15.132  3:584.20+6:29
39  Jan Willem MeeuwseAV'5629.39minM55   15.056  3:594.18+6:38
40  Ruben BoutensMiddelburg29.47minMse   14.988  4:004.16+6:46
41  Lion BaasDynamica29.59minM40   14.888  4:024.14+6:58
42  Frank HoogstrateYerseke30.06minM35   14.831  4:034.12+7:05
43  Lydia KleinjanGoes30.09minVse   14.806  4:034.11+7:08
44  Patrick van IerselAV'5630.11minM50   14.790  4:034.11+7:10
45  Marcel UitterhoeveAV'5630.12minM35   14.781  4:044.11+7:11
46  Peter DekkerZoutelande30.14minM45   14.765  4:044.10+7:13
47  Johan DomsDuffel30.17minM35   14.741  4:044.09+7:16
48  Maxim AndriesDuffel30.18minMse   14.733  4:044.09+7:17
49  Adriaan van de VreedeKruiningen30.20minMse   14.716  4:054.09+7:19
50  Jolien DenisStabroek30.21minVse   14.708  4:054.09+7:20
51  Tom BernaertsDuffel30.24minM35   14.684  4:054.08+7:23
52  Jan-Kees KooleAV'5630.27minMse   14.660  4:064.07+7:26
53  Jan de WildeAV'5630.30minM60   14.636  4:064.07+7:29
54  Bart de VisserSerooskerke30.33minM35   14.612  4:064.06+7:32
55  Heiko TomaliaHilfart30.36minM45   14.588  4:074.05+7:35
56  Jacques de GrootSpado30.39minM55   14.564  4:074.05+7:38
57  Henk LousDynamica30.58minM60   14.416  4:104.00+7:57
58  Remie OpeneerAV'5631.01minM40   14.392  4:104.00+8:00
59  Gerben van der BliekGoes31.03minM35   14.377  4:103.99+8:02
60  Erwin van HuizenYerseke31.05minMse   14.361  4:113.99+8:04
61  Marco van den BoogaardGoes31.07minM45   14.346  4:113.99+8:06
62  Berry SimonseAV'5631.12minM45   14.308  4:123.97+8:11
63  Andre MeijersHoedekenskerke31.18minM50   14.262  4:123.96+8:17
64  Leo de LeeuwWolphaartsdijk31.20minM55   14.247  4:133.96+8:19
65  Angela BuijckMiddelburg31.26minV35   14.201  4:133.94+8:25
66  Jaap WestrateGoes31.32minM55   14.156  4:143.93+8:31
67  Frank HouwelingAV'5631.44minM45   14.067  4:163.91+8:43
68  Arjen ZuidwegYerseke31.46minMse   14.052  4:163.90+8:45
69  Rinus PaardekooperAV'5631.50minM60   14.023  4:173.90+8:49
70  Robin de VriendHansweert31.53minM35   14.001  4:173.89+8:52
71  Dore PriesterMiddelburg32.01minVse   13.943  4:183.87+9:00
72  Durby MeijboomVlissingen32.14minV35   13.849  4:203.85+9:13
73  Wim WoutersAV'5632.17minM65   13.828  4:203.84+9:16
74  Esther de KoningAV'5632.19minV35   13.813  4:213.84+9:18
75  Bertus van GinnekenEtten-Leur32.21minM65   13.799  4:213.83+9:20
76  Pieter-Jan de BaarAV'5632.23minM45   13.785  4:213.83+9:22
77  Toon BiesemansDuffel32.25minMse   13.771  4:213.83+9:24
78  Pieter MoelkerKloetinge32.52minM45   13.582  4:253.77+9:51
79  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge33.01minM45   13.520  4:263.76+10:00
80  Maurice SteketeeMiddelburg33.18minM35   13.405  4:293.72+10:17
81  Rini BruggemanKloetinge33.21minM55   13.385  4:293.72+10:20
82  Greg van den BleekenDublin33.30minM35   13.325  4:303.70+10:29
83  Arthur van AartsenDynamica33.33minM45   13.306  4:313.70+10:32
84  Petra BruisSpado33.36minV45   13.286  4:313.69+10:35
85  Rene GoetheerWolphaartsdijk33.38minM50   13.273  4:313.69+10:37
86  Eric van RemortelAV'5633.41minM60   13.253  4:323.68+10:40
87  Laurens JobseGoes33.43minMse   13.240  4:323.68+10:42
88  Michel BarbeYerseke33.45minM45   13.227  4:323.67+10:44
89  Marijn TraasHeinkenszand33.48minM35   13.207  4:333.67+10:47
90  Remco KapteijnAV'5633.57minM45   13.149  4:343.65+10:56
91  Rene den ToonderAV'5634.08minM45   13.078  4:353.63+11:07
92  Maroeska ArsAV'5634.23minV40   12.983  4:373.61+11:22
93  Vincent BarentsenMiddelburg34.29minM40   12.945  4:383.60+11:28
94  Jan BostelaarDynamica34.43minM70   12.858  4:403.57+11:42
95  Arjen DommisseKrabbendijke34.46minM35   12.840  4:403.57+11:45
96  Nicolet AdriaanseUSAcona34.49minV45   12.821  4:413.56+11:48
97  Wim de JongeAV'5635.04minM70   12.730  4:433.54+12:03
98  Rene CornelisseVlissingen35.06minM55   12.718  4:433.53+12:05
99  Acronius KramerAV'5635.10minM65   12.694  4:443.53+12:09
100  Kees de HollanderDreischor35.20minM45   12.634  4:453.51+12:19
101  Stefan van den DriesAV'5635.27minM35   12.592  4:463.50+12:26
102  Mark LubbersGoes35.30minM35   12.575  4:463.49+12:29
103  Ron DellebekeDynamica35.37minM60   12.533  4:473.48+12:36
104  Naomi van der SlikkeGoes35.40minVse   12.516  4:483.48+12:39
105  Rocco MeleAV'5635.46minM55   12.481  4:483.47+12:45
106  Ilse TraasHeinkenszand35.48minVse   12.469  4:493.46+12:47
107  Chris van AntwerpenGoes36.02minM35   12.389  4:513.44+13:01
108  Edwin van WelGoes36.05minM35   12.371  4:513.44+13:04
109  Rien de WildeAV'5636.07minM55   12.360  4:513.43+13:06
110  Hans MinnaardYerseke36.09minM55   12.349  4:523.43+13:08
111  Peter VerburgGoes36.12minM55   12.331  4:523.43+13:11
112  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke36.14minM35   12.320  4:523.42+13:13
113  Niels van KootenWolphaartsdijk36.16minMse   12.309  4:523.42+13:15
114  Nick HesensLille36.19minMse   12.292  4:533.41+13:18
115  Gerben van KootenGoes36.23minMse   12.269  4:533.41+13:22
116  Martijn RuissenWolphaartsdijk36.33minMse   12.213  4:553.39+13:32
117  Paul JeremiasseKloetinge36.48minMse   12.130  4:573.37+13:47
118  Madeleine RommersMiddelburg37.04minV35   12.043  4:593.35+14:03
119  Yannick SohilaitKloetinge37.11minMse   12.005  5:003.33+14:10
120  William de JongeAV'5637.14minM45   11.989  5:003.33+14:13
121  John GuequierreDynamica37.29minM65   11.909  5:023.31+14:28
122  Jos van Stees-Gravenpolder37.31minM45   11.899  5:033.31+14:30
123  Andre Goedegebures-Heer Hendrikskinderen37.34minM45   11.883  5:033.30+14:33
124  Steef BerksAV'5637.37minM35   11.867  5:033.30+14:36
125  Jolanda MaasKloetinge37.39minV35   11.857  5:043.29+14:38
126  Corry DeschachtOost-Souburg37.41minV45   11.846  5:043.29+14:40
127  Lennard ZuidwegYerseke37.50minMse   11.799  5:053.28+14:49
128  Sarien WisseHoogerheide37.58minVse   11.758  5:063.27+14:57
129  Peter JobseBreda38.20minMse   11.645  5:093.23+15:19
130  Edith van DijkeAV'5638.25minVse   11.620  5:103.23+15:24
131  Angela WalhoutAV'5638.27minV35   11.610  5:103.22+15:26
132  Merijn HuurmanGoes38.30minMse   11.595  5:103.22+15:29
133  Wim RooseGoes38.32minM65   11.585  5:113.22+15:31
134  Wim HuurmanGoes38.34minM60   11.575  5:113.22+15:33
135  Arthur StijnsDynamica38.38minM70   11.555  5:123.21+15:37
136  Niels van HarnKloetinge39.11minM35   11.393  5:163.16+16:10
137  Matthieu ArendsenGoes39.31minM35   11.296  5:193.14+16:30
138  Kobus BotmanDynamica39.38minM65   11.263  5:203.13+16:37
139   ?39.48minMse   11.216  5:213.12+16:47
140  Krista de KamAV'5639.55minV35   11.183  5:223.11+16:54
141  Kevin KuitemsGoes40.15minMse   11.091  5:253.08+17:14
142  Jacqueline MeijersHoedekenskerke40.24minV45   11.050  5:263.07+17:23
143  Adrie MathijsenAV'5640.33minM65   11.009  5:273.06+17:32
144  Marco BogaardsAV'5640.35minM45   11.000  5:273.06+17:34
145  Jack KarelseGoes40.45minM45   10.955  5:293.04+17:44
146  Henriette van LindenGoes40.50minV35   10.932  5:293.04+17:49
147  Janneke BoutensMiddelburg41.11minV45   10.839  5:323.01+18:10
148  Herman AbbinkAV'5641.44minM60   10.696  5:372.97+18:43
149  Harald de BilAV'5642.24minM35   10.528  5:422.92+19:23
150  Wilbert ElissenIJsselstein42.44minM45   10.446  5:452.90+19:43
151  Kees van den PolAV'5643.30minM70   10.262  5:512.85+20:29
152  Ilya JeremiasseGoes43.44minVse   10.207  5:532.84+20:43
153  Janneke WiskerkeAV'5643.55minV50   10.165  5:542.82+20:54
154  Marcel MohrAV'5644.05minM65   10.126  5:562.81+21:04
155  Lennert NienhuisGoes44.14minM35   10.092  5:572.80+21:13
156  Carolien HoogestegerAV'5644.50minV45   9.957  6:022.77+21:49
157  Joke GoversKapelle-Biezelinge44.57minV35   9.931  6:032.76+21:56
158  Danny van 't WesteindeVlissingen45.00minM45   9.920  6:032.76+21:59
159  Sabine GutierrezGoes45.03minV35   9.909  6:032.75+22:02
160  Ad van LiereGoes45.05minM55   9.902  6:042.75+22:04
161  Henk de KiewietKapelle-Biezelinge45.25minM35   9.829  6:062.73+22:24
162  Hans BalGoes47.30minM65   9.398  6:232.61+24:29
163  Lidy KuitemsGoes47.34minV45   9.385  6:242.61+24:33
Mannen: 132 (80.98%) => M35=32 - M40=4 - M45=21 - M50=8 - M55=13 - M60=7 - M65=9 - M70=4 - Mse=34
Vrouwen: 28 (17.18%) => V35=11 - V40=1 - V45=7 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.79 seconden nodig om deze lijst met 163 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020