dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

48e Deltacross

Westenschouwen, zaterdag 11 januari 2020 - Organisatie: Delta Sport
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica38.35minMse   16.173  3:434.49-
2  Yunis StitanDelta Sport39.04minMse   15.973  3:454.44+0:29
3  Bart van TrigtPhanos39.27minMse   15.817  3:484.39+0:52
4  Erwin HarmesGonzalez Running40.09minM35   15.542  3:524.32+1:34
5  Thijs SchramaPAC40.54minMse   15.257  3:564.24+2:19
6  David BoumanPAC41.02minMse   15.207  3:574.22+2:27
7  Boris de BruijnAV'5641.09minM35   15.164  3:574.21+2:34
8  Eric WolfertFlakkee41.13minMse   15.140  3:584.21+2:38
9  Sander d'HontScheldesport41.26minMse   15.060  3:594.18+2:51
10  Sander PostScheldesport41.55minM35   14.887  4:024.14+3:20
11  Khalid MokhtariPAC41.57minMse   14.875  4:024.13+3:22
12  Danny HubregtseWestkapelle43.05minMse   14.484  4:094.02+4:30
13  Jozias BooneAV'5643.36minM35   14.312  4:123.98+5:01
14  Roberto RaymondCapelle43.49minMse   14.241  4:133.96+5:14
15  Roland SchellevisFlakkee44.08minM35   14.139  4:153.93+5:33
16  Arjo VerhageDynamica44.12minM50   14.118  4:153.92+5:37
17  Stefan van MarrewijkScorpio44.15minM45   14.102  4:153.92+5:40
18  Tom FobbePAC44.35minJoA   13.996  4:173.89+6:00
19  Yann SinkeAV'5644.38minMse   13.981  4:183.88+6:03
20  David de LeeuwRhoon44.52minMse   13.908  4:193.86+6:17
21  Freek GoedhartFlakkee45.32minM35   13.704  4:233.81+6:57
22  Jurgen SaurensWemeldinge45.36minM35   13.684  4:233.80+7:01
23  Monica SanderseDynamica45.39minV35   13.669  4:233.80+7:04
24  Peter BalkenendeAV'5645.42minM50   13.654  4:243.79+7:07
25  Michael de HamerScheldesport45.51minM35   13.610  4:253.78+7:16
26  Johan KarelseAV'5645.54minM45   13.595  4:253.78+7:19
27  Arnoud RijkAV'5645.56minMse   13.585  4:253.77+7:21
28  Matthijs van der BeekPAC46.10minMse   13.516  4:263.75+7:35
29  Krispijn de JongeDelta Sport46.19minM35   13.472  4:273.74+7:44
30  Laurey van den BergeFlakkee46.21minVse   13.463  4:273.74+7:46
31  Koen SchippersGapinge46.24minMse   13.448  4:283.74+7:49
32  Rob van 't VeenAV'5646.26minM40   13.439  4:283.73+7:51
33  Michel BuijckMiddelburg46.37minM40   13.386  4:293.72+8:02
34  Jon KeggeGoedereede46.43minMse   13.357  4:303.71+8:08
35  Michiel LelieRKHAV46.46minMse   13.343  4:303.71+8:11
36  Bas GrootheddeDelta Sport47.03minM45   13.262  4:313.68+8:28
37  Jesse BeijerMiddelburg47.06minMse   13.248  4:323.68+8:31
38  Jeffrey van der KrogtRotterdam47.08minMse   13.239  4:323.68+8:33
39  Erik GoossenScheldesport47.21minM45   13.178  4:333.66+8:46
40  Thomas KruisifikxScheldesport47.23minJoA   13.169  4:333.66+8:48
41  Wilko de VosAV'5647.38minM55   13.100  4:353.64+9:03
42  Gert van der VindenDynamica47.42minM55   13.082  4:353.63+9:07
43  Robin RobartPassaat47.47minM45   13.059  4:363.63+9:12
44  Cees DijkmanBurgh-Haamstede47.52minM45   13.036  4:363.62+9:17
45  Martijn de VriesMiddelburg48.28minM35   12.875  4:403.58+9:53
46  Jaap WoutersDynamica48.33minMse   12.853  4:403.57+9:58
47  Marius BesuijenAV'5648.41minM55   12.818  4:413.56+10:06
48  Piet van MourikDelta Sport48.51minM55   12.774  4:423.55+10:16
49  Johan SpruitAV'5649.01minMse   12.730  4:433.54+10:26
50  Michel BouwmanAV'5649.04minM45   12.717  4:433.53+10:29
51  Edwin van AlphenDynamica49.07minM45   12.704  4:433.53+10:32
52  Gerben SoethaertScheldesport49.12minM40   12.683  4:443.52+10:37
53  Kees FrankenSpado49.15minM55   12.670  4:443.52+10:40
54  Leon BalDelta Sport49.28minM40   12.615  4:453.50+10:53
55  Gert-Jan VerbruggeAV'5649.34minM50   12.589  4:463.50+10:59
56  Jan van DongenBurgh-Haamstede49.38minM35   12.572  4:463.49+11:03
57  Patrick van IerselAV'5649.42minM50   12.555  4:473.49+11:07
58  Jan MolendijkKrabbendijke49.45minMse   12.543  4:473.48+11:10
59  Jan-Willem FlorieVlissingen49.53minM35   12.509  4:483.47+11:18
60  Cornelis BakkerDirksland50.08minM35   12.447  4:493.46+11:33
61  Koen van der WekkenGoes50.11minMse   12.434  4:503.45+11:36
62  Jos GabrielseMiddelburg50.13minM55   12.426  4:503.45+11:38
63  Ada GeuzeMiddelburg50.16minV35   12.414  4:503.45+11:41
64  Rahul RavesteijnRotterdam50.19minM45   12.401  4:503.44+11:44
65  Ron van der GraafPAC50.22minM35   12.389  4:513.44+11:47
66  Samuel JobseAagtekerke50.30minM35   12.356  4:513.43+11:55
67  Jan-Willem MeeuwseAV'5651.02minM55   12.227  4:543.40+12:27
68  Edwin SchoeMiddelburg51.22minM35   12.148  4:563.37+12:47
69  Sjef GorisMiddelburg51.25minM55   12.136  4:573.37+12:50
70  Peter DekkerZoutelande51.28minM45   12.124  4:573.37+12:53
71  Lucia van der LaarseEnergie51.32minVse   12.109  4:573.36+12:57
72  Alwin de ZeeuwScheldesport51.42minM45   12.070  4:583.35+13:07
73  Steef BerrevoetsDelta Sport51.44minM50   12.062  4:583.35+13:09
74  Ludolf ReijntjesDelta Sport51.47minM50   12.050  4:593.35+13:12
75  Henk LousDynamica52.10minM60   11.962  5:013.32+13:35
76  Ron HuizerSpijkenisse52.12minM55   11.954  5:013.32+13:37
77  Jaap van der VeenScheldesport52.28minM50   11.893  5:033.30+13:53
78  Paul TimmermansTholen52.32minM55   11.878  5:033.30+13:57
79  Lydia KleinjanGoes52.36minVse   11.863  5:033.30+14:01
80  Jan HeshofSteenbergen52.46minM55   11.826  5:043.28+14:11
81  Manfred ScheiberDomburg52.52minM35   11.803  5:053.28+14:17
82  Frans FobbePAC52.58minM45   11.781  5:063.27+14:23
83  Walther MurreScheldesport53.04minM50   11.759  5:063.27+14:29
84  Edwin de VliegerScharendijke53.14minM50   11.722  5:073.26+14:39
85  Rini VerwijsDelta Sport53.14minM45   11.722  5:073.26+14:39
86  Pieter SturmWoensdrecht53.23minM35   11.689  5:083.25+14:48
87  Michiel van VossenDirksland53.33minM35   11.653  5:093.24+14:58
88  Peter van WeltDelta Sport53.38minM35   11.635  5:093.23+15:03
89  Meijers MeijersAV'5653.42minM45   11.620  5:103.23+15:07
90  Durby MeijboomVlissingen53.48minV35   11.599  5:103.22+15:13
91  Lennen JonkerBruinisse53.50minMse   11.591  5:113.22+15:15
92  Gerben van der BliekGoes53.53minM35   11.581  5:113.22+15:18
93  Jan van GentSpirit53.57minM55   11.566  5:113.21+15:22
94  Marco DielemanMiddelharnis54.08minM45   11.527  5:123.20+15:33
95  Linda VersluijsGapinge54.10minV45   11.520  5:133.20+15:35
96  Emma van MourikDelta Sport54.13minVse   11.509  5:133.20+15:38
97  Peter NoordijkeGoes54.24minM55   11.471  5:143.19+15:49
98  Otto MeijDynamica54.31minMse   11.446  5:153.18+15:56
99  Erik DrijdijkMiddelburg54.39minM35   11.418  5:153.17+16:04
100  Marcel KieboomDelta Sport54.43minM35   11.404  5:163.17+16:08
101  Rene FlorussenScheldesport54.46minM50   11.394  5:163.16+16:11
102  Aart van de VeldeNoordgouwe55.05minM35   11.328  5:183.15+16:30
103  Andries MinderhoudWaarde55.09minM35   11.315  5:183.14+16:34
104  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge55.18minV35   11.284  5:193.13+16:43
105  Remco KapteijnAV'5655.28minM45   11.250  5:203.13+16:53
106  Christel RavesteijnPAC55.32minV45   11.236  5:203.12+16:57
107  John de LeeuwFlakkee55.37minM45   11.220  5:213.12+17:02
108  Hans BienefeltFlakkee55.55minM45   11.159  5:233.10+17:20
109  Baukje DoedeeDriewegen56.02minV35   11.136  5:233.09+17:27
110  Frank NijboerHilversum56.12minMse   11.103  5:243.08+17:37
111  Petra BruisSpado56.15minV45   11.093  5:253.08+17:40
112  Robert-Jan ProvoostDomburg56.19minM45   11.080  5:253.08+17:44
113  Vera ClaassenGoes56.22minVse   11.070  5:253.08+17:47
114  Bas DaalmansGoes56.25minM35   11.061  5:253.07+17:50
115  Wim WoutersAV'5656.27minM65   11.054  5:263.07+17:52
116  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge56.29minV45   11.048  5:263.07+17:54
117  Ko van DammeAV'5656.32minM55   11.038  5:263.07+17:57
118  Sander SerierPortugaal56.34minM35   11.031  5:263.06+17:59
119  Eva van DammeGoedereede56.37minVse   11.021  5:273.06+18:02
120  Maurice SteketeeMiddelburg56.40minM35   11.012  5:273.06+18:05
121  Bas SchietekatteZierikzee56.42minM35   11.005  5:273.06+18:07
122  Arwin GeschiereOostkapelle56.47minMse   10.989  5:283.05+18:12
123  Rob JongeneelMiddelburg56.56minM55   10.960  5:283.04+18:21
124  Jan NoomScherpenisse57.00minMse   10.947  5:293.04+18:25
125  Marcel EngelDelta Sport57.03minM50   10.938  5:293.04+18:28
126  Piet OvaaMeliskerke57.05minM55   10.931  5:293.04+18:30
127  Henny StratingAV'5657.07minV50   10.925  5:303.03+18:32
128  Rene GoetheerWolphaartsdijk57.10minM50   10.915  5:303.03+18:35
129  Annemarie VerschuureAV'5657.12minV40   10.909  5:303.03+18:37
130  Sjaak BrouwerDynamica57.14minM55   10.903  5:303.03+18:39
131  Wim de JongeAV'5657.23minM70   10.874  5:313.02+18:48
132  Adilson da SilvaPAC57.31minM35   10.849  5:323.01+18:56
133  Peter MaranusAagtekerke57.34minM45   10.840  5:323.01+18:59
134  Bram KotvisAV'5657.37minM55   10.830  5:323.01+19:02
135  Jan BostelaarDynamica57.40minM70   10.821  5:333.01+19:05
136  Jasmijn van DierenVZA57.46minVse   10.802  5:333.00+19:11
137  Harold de MaatScheldesport57.49minM50   10.793  5:343.00+19:14
138  Gert ZweedijkZierikzee57.51minM45   10.787  5:343.00+19:16
139  Ilona HartenOost-Souburg57.56minV45   10.771  5:342.99+19:21
140  Arjen DommisseKrabbendijke57.59minM35   10.762  5:352.99+19:24
141  Saskia GooleAV'5658.01minV45   10.756  5:352.99+19:26
142  Kees den HollanderDreischor58.04minM45   10.746  5:352.99+19:29
143  Corina GrimLewedorp58.09minV55   10.731  5:352.98+19:34
144  Erwin van den BoschDelta Sport58.26minM35   10.679  5:372.97+19:51
145  Erwin LemsDelta Sport58.28minM35   10.673  5:372.96+19:53
146  Renate PleijteDynamica58.33minVse   10.658  5:382.96+19:58
147  Aart SimmelinkKerkwerve58.48minM35   10.612  5:392.95+20:13
148  Paul-Jan DorstOosterland58.57minMse   10.585  5:402.94+20:22
149  Casper PleijteBiggekerke59.01minMse   10.573  5:402.94+20:26
150  Alexander DavidseKoudekerke59.10minM35   10.546  5:412.93+20:35
151  Naomi SchelfhoutScheldesport59.13minV35   10.538  5:422.93+20:38
152  Willem de LeeuwBruinisse59.24minMse   10.505  5:432.92+20:49
153  Werner BerkhoutOuwerkerk59.31minM45   10.484  5:432.91+20:56
154  Dennis PostmaHellevoetsluis59.33minM45   10.479  5:442.91+20:58
155  Eric GillisRJC59.39minM55   10.461  5:442.91+21:04
156  Theo EngelDelta Sport59.46minM55   10.441  5:452.90+21:11
157  Rene CornelisseVlissingen59.52minM55   10.423  5:452.90+21:17
158  Frank SchoonwaterVlissingen59.55minM45   10.414  5:462.89+21:20
159  Jos OomsSpado59.58minM55   10.406  5:462.89+21:23
160  Berry KnibbelerScheldesport1.00.01minM55   10.397  5:462.89+21:26
161  Ebe BlaauwScheldesport1.00.52minM65   10.252  5:512.85+22:17
162  Marjon MulderKoudekerke1.00.55minVse   10.244  5:512.85+22:20
163  Wibo ZijlstraZwijndrecht1.00.58minM45   10.235  5:522.84+22:23
164  Seth DijkstraGonzalez Running1.01.02minM45   10.224  5:522.84+22:27
165  Ron VerhaarKlaaswaal1.01.14minM55   10.191  5:532.83+22:39
166  Henkjan TielemanFlakkee1.01.24minM45   10.163  5:542.82+22:49
167  Gertjan van de SluisDelta Sport1.01.29minM45   10.149  5:552.82+22:54
168  Jan-Pieter BevelanderSint Maartensdijk1.01.32minMse   10.141  5:552.82+22:57
169  George HahnGoes1.01.38minM45   10.124  5:562.81+23:03
170  Martin LelieRKHAV1.01.44minM50   10.108  5:562.81+23:09
171  John de KrakerKapelle-Biezelinge1.01.49minM55   10.094  5:572.80+23:14
172  Maarten van HasselZierikzee1.01.56minMse   10.075  5:572.80+23:21
173  Richard de VlaamDelta Sport1.02.02minM45   10.059  5:582.79+23:27
174  John GuequierreDynamica1.02.26minM65   9.995  6:002.78+23:51
175  Leon de MunnikDelta Sport1.02.41minM50   9.955  6:022.77+24:06
176  Piet BeijerDynamica1.02.44minM70   9.947  6:022.76+24:09
177  Gerard van WissenNieuw-Beijerland1.02.47minM65   9.939  6:022.76+24:12
178  Marjanne van der SluisDelta Sport1.02.56minV45   9.915  6:032.75+24:21
179  Jack FolkertsmaScheldesport1.02.59minM45   9.907  6:032.75+24:24
180  Michiel StepRotterdam1.03.15minM45   9.866  6:052.74+24:40
181  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.03.22minM55   9.847  6:062.74+24:47
182  Kees KloostermanWolphaartsdijk1.03.25minM45   9.840  6:062.73+24:50
183  Nigel SandifortBorssele1.03.28minMse   9.832  6:062.73+24:53
184  Natalie SinkeGonzalez Running1.03.31minV45   9.824  6:062.73+24:56
185  Ellie SpaansAV'561.03.41minV60   9.798  6:072.72+25:06
186  Erik de ReusMiddelburg1.03.56minM45   9.760  6:092.71+25:21
187  Carlo ColpaertGoes1.03.58minM45   9.755  6:092.71+25:23
188  Henry van KlinkenDelta Sport1.04.05minM35   9.737  6:102.70+25:30
189  Frits BurgerZierikzee1.04.33minM55   9.667  6:122.69+25:58
190  William de JongeNieuwdorp1.04.53minM45   9.617  6:142.67+26:18
191  Petra VerhulstDynamica1.05.22minV50   9.546  6:172.65+26:47
192  Marijn WegmanMiddelharnis1.05.38minMse   9.507  6:192.64+27:03
193  Ronald NuijtenDordrecht1.05.55minM45   9.466  6:202.63+27:20
194  Marion GoossenScheldesport1.06.19minV45   9.409  6:232.61+27:44
195  Kees LegemaateBurgh-Haamstede1.06.29minM45   9.386  6:242.61+27:54
196  Jannie de VriesDynamica1.06.34minV60   9.374  6:242.60+27:59
197  Bill StegersVlissingen1.06.37minM45   9.367  6:242.60+28:02
198  Claudia WaterhamWolphaartsdijk1.06.52minV35   9.332  6:262.59+28:17
199  Lennard SplunterAV'561.06.55minM40   9.325  6:262.59+28:20
200  Arthur StijnsDynamica1.07.00minM70   9.313  6:272.59+28:25
201  Louis van DijkMaassluis1.07.37minM45   9.228  6:302.56+29:02
202  Rosa FransRotterdam1.07.48minVse   9.204  6:312.56+29:13
203  Tessa LeerU-track1.08.02minVse   9.172  6:332.55+29:27
204  Jolanda van DriesscheRKHAV1.08.09minV45   9.156  6:332.54+29:34
205  Ruben ColijnDelta Sport1.08.14minM35   9.145  6:342.54+29:39
206  Ciska-Rob ButterDelta Sport1.08.22minV55   9.127  6:342.54+29:47
207  Frank van RotterdamNoordgouwe1.08.26minM45   9.118  6:352.53+29:51
208  Vincent van DijkDynamica1.08.36minM65   9.096  6:362.53+30:01
209  Jakobus MeulenbergAV'561.08.55minM50   9.054  6:382.52+30:20
210  Jeanet TillemaFlakkee1.09.16minV45   9.009  6:402.50+30:41
211  Katja de GroesVrouwenpolder1.09.31minV35   8.976  6:412.49+30:56
212  Reinier AquinoBurgh-Haamstede1.10.09minMse   8.895  6:452.47+31:34
213  Ernesta VerburgDreischor1.10.28minV45   8.855  6:472.46+31:53
214  Corne van LomwelOost-Souburg1.10.38minM45   8.834  6:482.45+32:03
215  Pim CouwenberghZierikzee1.10.44minV55   8.822  6:482.45+32:09
216  Lena KleingeldDynamica1.10.49minV55   8.811  6:492.45+32:14
217  Leo SpoorGoudswaard1.11.21minM65   8.746  6:522.43+32:46
218  Miranda de LeeuwFlakkee1.11.53minV45   8.681  6:552.41+33:18
219  Arjan VoogtBrielle1.11.56minM45   8.675  6:552.41+33:21
220  Jacqueline MeijersAV'561.12.00minV45   8.667  6:552.41+33:25
221  Jeanine ColijnDelta Sport1.12.05minV35   8.657  6:562.40+33:30
222  Sandy RemisRockanje1.12.19minV35   8.629  6:572.40+33:44
223  Marielle van DijkHendrik Ido Ambacht1.12.22minV35   8.623  6:582.40+33:47
224  Martin SparreboomSpijkenisse1.12.38minM35   8.591  6:592.39+34:03
225  Joke GoversKapelle-Biezelinge1.15.43minVse   8.241  7:172.29+37:08
226  Ron ZoeteweijVoorne Atl1.15.48minM55   8.232  7:172.29+37:13
227  Femke de JagerNoordwijkerhout1.16.08minVse   8.196  7:192.28+37:33
228  Adrie van BavelDelta Sport1.16.23minM55   8.169  7:212.27+37:48
229  Marleen HozeeVlissingen1.16.26minV35   8.164  7:212.27+37:51
230  Gommert VlielanderStellendam1.16.49minM65   8.123  7:232.26+38:14
231  Wim GoudswaardPuttershoek1.17.48minM55   8.021  7:292.23+39:13
232  Nick van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.20.25minMse   7.760  7:442.16+41:50
233  Annelies BaakBurgh-Haamstede1.21.37minV55   7.645  7:512.12+43:02
234  Jeanette BlankerMiddelburg1.24.25minV45   7.392  8:072.05+45:50
235  Mariette SteevensMiddelburg1.24.28minV55   7.388  8:072.05+45:53
236  Co de FeijterDelta Sport1.24.40minM55   7.370  8:082.05+46:05
Mannen: 183 (77.54%) => M35=38 - M40=5 - M45=44 - M50=16 - M55=31 - M60=1 - M65=7 - M70=4 - Mse=37
Vrouwen: 51 (21.61%) => V35=12 - V40=1 - V45=15 - V50=2 - V55=6 - V60=2 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.4 km

2020Tim Pleijte38:35Yunis Stitan39:04Bart van Trigt39:27Monica Sanderse45:39236

11 km

2019Tim Pleijte39:11Tim van den Broeke39:29Job de Feijter41:12Monica Sanderse47:46231
2018Erwin Harmes39:05Erwin Adan40:30Tim van den Broeke40:44Laurey van den Berge47:26203
2017Tim Pleijte41:17Erwin Adan43:05Patrick de Vos45:04Laurey van den Berge49:22196

11.5 km

2016Erwin Adan45:18Tim van den Broeke45:19Eric Wolfert45:36Laurey van den Berge52:31145

11.4 km

2015Tim Pleijte42:06Erwin Harmes44:18Martijn de Kok45:29Laurey van den Berge51:16157
2014David Schrier45:18Ruden Grim45:33Wim van Sparrentak45:46Laurey van den Berge48:26143
2.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalZierikzee7.41minMse   18.742  3:125.21-
2  Wouter VerstraateGonzalez Running7.51minMse   18.344  3:165.10+0:10
3  Bereket PetersenAV'568.09minMse   17.669  3:244.91+0:28
4  Yohannes Hiensch8.15minMse   17.455  3:264.85+0:34
5  Eyoel HienschPhanos8.22minMse   17.211  3:294.78+0:41
6  Mees VerbruggeAV'568.24minMse   17.143  3:304.76+0:43
7  Jarno KooijmanAV'568.27minMse   17.041  3:314.73+0:46
8  Nathan de ZeeuwScheldesport8.29minMse   16.974  3:324.72+0:48
9  Niels van TuilAV'568.31minMse   16.908  3:334.70+0:50
10  Wouter SchetsAV'568.33minMse   16.842  3:344.68+0:52
11  Willem de KorteGonzalez Running8.36minMse   16.744  3:354.65+0:55
12  Yannick HienschGroningen8.53minMse   16.210  3:424.50+1:12
13  Mathijsvan DrieschePAC8.56minMse   16.119  3:434.48+1:15
14  Edwin StolkFlakkee8.59minMse   16.030  3:454.45+1:18
15  Wilco BoogaardDynamica9.02minM40   15.941  3:464.43+1:21
16  Anjolie EngelsVZA9.26minVse   15.265  3:564.24+1:45
17  Willem Jan ButerScheldesport9.41minMse   14.871  4:024.13+2:00
18  Niek van der ZandeZierikzee9.43minMse   14.820  4:034.12+2:02
19  Mart GoudzwaardZonnemaire9.45minMse   14.769  4:044.10+2:04
20  Pascal van de VoordeMiddelburg9.55minMse   14.521  4:084.03+2:14
21  Pieter-Jan de BaarAV'5610.16minMse   14.026  4:173.90+2:35
22  Mirthe de ZeeuwScheldesport10.21minVse   13.913  4:193.86+2:40
23  Ilse GoudswaardDelta Sport10.23minMeB   13.868  4:203.85+2:42
24  Tessa SchetsAV'5610.26minMeB   13.802  4:213.83+2:45
25  Bert JoppeFlakkee10.29minMse   13.736  4:223.82+2:48
26  Sanne de BaarAV'5610.36minMeB   13.585  4:253.77+2:55
27  Ruchama HoutzagerDelta Sport10.47minMeB   13.354  4:303.71+3:06
28  Veerle SmitsAV'5610.51minVse   13.272  4:313.69+3:10
29  Tim HienschTerneuzen10.54minMse   13.211  4:333.67+3:13
30  Rien de WildeAV'5610.57minM55   13.151  4:343.65+3:16
31  Jacques ZamanScheldesport11.08minM55   12.934  4:383.59+3:27
32  Lisa KapteijnAV'5611.19minMeB   12.725  4:433.53+3:38
33  Paulette de KrakerDynamica11.22minVse   12.669  4:443.52+3:41
34  Nicole WondergemDynamica11.32minV40   12.486  4:483.47+3:51
35  Wouter Hendrikse11.34minMse   12.450  4:493.46+3:53
36  Eva den ExterRKHAV11.37minMeB   12.396  4:503.44+3:56
37  Esma GuiguiAV'5611.39minVse   12.361  4:513.43+3:58
38  Esther van SluijsAV'5611.54minV45   12.101  4:583.36+4:13
39  Ron DellebekeDynamica11.57minM60   12.050  4:593.35+4:16
40  Madeleine RommersMiddelburg12.04minVse   11.934  5:023.31+4:23
41  Co de FeijterDelta Sport12.19minM55   11.691  5:083.25+4:38
42  Merijn Boer12.22minMse   11.644  5:093.23+4:41
43  Marielle SimonseAV'5613.22minV45   10.773  5:342.99+5:41
44  Jane van der VloetHulst13.34minVse   10.614  5:392.95+5:53
45  Jolanda t JongDelta Sport13.51minVse   10.397  5:462.89+6:10
46  Marina MolAV'5614.05minV40   10.225  5:522.84+6:24
47  Ingrid RasenbergDelta Sport14.22minVse   10.023  5:592.78+6:41
48  Lenie van KlevenVlissingen14.56minV65   9.643  6:132.68+7:15
49  Bettina BerrevoetsDelta Sport15.27minVse   9.320  6:262.59+7:46
50  Marian BeverlooOud-Beijerland15.36minVse   9.231  6:302.56+7:55
51  Eugene LouwerseMiddelburg16.15minM65   8.862  6:462.46+8:34
52  Els van ZwietenDelta Sport16.25minV70   8.772  6:502.44+8:44
Mannen: 29 (55.77%) => M40=1 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - Mse=23
Vrouwen: 17 (32.69%) => V40=2 - V45=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=11
Meisjes: 6 (11.54%) => MeB=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.391 seconden nodig om deze lijst met 288 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020