zaterdag 8 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Grand Slam

Vlissingen, zaterdag 30 november 2019 - Organisatie: Grand Slam
16,7 km
001 Harmes Erwin         Middelburg       420 1:04:24    1eM13   
002 Provoost Robert-Jan  Domburg          426 1:05:30    2eM13   
003 Kok Martijn de       Heinkenszand     400 1:10:37    3eM13 

13 km
001 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     433 0:54:24    1eM13   
002 Hoogesteger Olof     Vlissingen       401 0:54:28    2eM13   
003 Sparentak Wim van    St Laurens       395 0:55:12    3eM13   
004 Woestijne Johan v d  Zoutelande       439 0:56:50    4eM13   
005 Flipse Emiel         Waarde           430 0:57:31    5eM13   
006 Visser  Bart de      Serooskerke      405 0:58:34    6eM13   
007 Vinden Gert van der  Biggekerke       434 0:58:41    7eM13   
008 Wege Richard van de  Vlissingen       454 0:59:04    8eM13   
009 Schippers Koen       Gapinge          462 0:59:12    9eM13   
010 Kleinjan Jaco        Goes             456 0:59:53   10eM13   
011 Verhage Arjo         Aagtekerke       414 1:01:07   11eM13   
012 Nood Jeroen van      Middelburg       389 1:01:09   12eM13   
013 Duinkerke Jonathan   Kapelle          438 1:01:13   13eM13   
014 Goris Sjef           Middelburg       436 1:01:15   14eM13   
015 Kleinjan Lydia       Goes             457 1:01:42    1eD13   
016 Lous Henk            Vlissingen       421 1:03:49   15eM13   
017 Voorde Pascal van de Middelburg       411 1:03:56   16eM13   
018 Simonse Leonard      Waarde           432 1:04:30   17eM13   
019 Hoogstrate Frank     Yerseke          391 1:04:49   18eM13   
020 Janse Leo            Middelburg       393 1:04:54   19eM13   
021 Versluis Linda       Gapinge          461 1:05:05    2eD13   
022 Baas Lion            Vlissingen       455 1:05:17   20eM13   
023 Heshof Jan           Steenbergen      425 1:05:24   21eM13   
024 Schrier Michel       Vlissingen       419 1:06:06   22eM13   
025 Leeftink Henk        Souburg          399 1:07:04   23eM13   
026 Daalmans Bas         Goes             458 1:07:06   24eM13   
027 Overweel John        Middelburg       417 1:07:50   25eM13   
028 Put Jos              Souburg          398 1:08:43   26eM13   
029 Aartsen Arthur van   Middelburg       390 1:08:54   27eM13   
030 Dieren Jasmijn van   Middelburg       427 1:09:00    3eD13   
031 Clowting Erwin       Vlissingen       435 1:09:29   28eM13   
032 Crucq Andre          Vlissingen       415 1:09:47   29eM13   
033 Steketee Maurice     Middelburg       460 1:10:03   30eM13   
034 Goetheer Rene        Wolpaartsdijk    423 1:10:31   31eM13   
035 Ridder Laus de       Vlissingen       428 1:10:34   32eM13   
036 Ars Maroeska         Goes             429 1:10:52    4eD13   
037 Wallenburg Jeroen v  Domburg          453 1:11:16   33eM13   
038 Wijnsta Wendy        Kapelle          437 1:12:04    5eD13   
039 Roskam Rob           Zoutelande       450 1:12:10   34eM13   
040 Gelok Els            Vlissingen       463 1:12:26    6eD13   
041 Koole Adri           Serooskerke      407 1:12:36   35eM13   
042 Schuilwerve Tara     Middelburg       467 1:12:52    7eD13   
043 Maranus Peter        Aagtekerke       402 1:12:56   36eM13   
044 Jong Sjirk de        Vlissingen       424 1:13:17   37eM13   
045 Moerland Rene        Yerseke          392 1:14:09   38eM13   
046 Cornelisse Siem      Arnemuiden       422 1:14:16   39eM13   
047 Delezene Mert-Jan    Krabbendijke     394 1:14:35   40eM13   
048 Dijke Vincent van    Middelburg       470 1:14:39   41eM13   
049 Daalmeijer Dita      Middelburg       469 1:14:47    8eD13   
050 Statema Anne         Steenbergen      404 1:15:58    9eD13   
051 Janse Jaap           Middelburg       413 1:17:42   42eM13   
052 Verhulst Petra       Westkapelle      459 1:18:44   10eD13   
053 Spaans Ellie         Goes             408 1:19:14   11eD13   
054 Buren Elodie van     Vlissingen       397 1:21:03   12eD13   
055 Botman Kobus         Middelburg       472 1:21:15   43eM13   
056 Stijns Arthur        Oudelande        468 1:22:23   44eM13   
057 Louws Dave           St Laurens       406 1:23:36   45eM13   
058 Koe Chris de         Vlissingen       471 1:26:42   46eM13   
059 Simons Theo          Middelburg       418 1:33:26   47eM13   
060 Kusters Peter        Rath             396 1:33:42   48eM13   
061 Nijsse Rene          Oud-Sabbinge     410 1:35:45   49eM13   
062 Nijsse Gisela        Oud Sabbinge     409 1:35:47   13eD13 

6 km
001 Zuidhof Jasper       s-H Abtskerke    043 0:23:03    1eH 6   
002 Wege Robin vd        Vlissingen       044 0:24:10    2eH 6   
003 Hekhuis Robert       Vlissingen       046 0:24:46    3eH 6   
004 Molendijk Jan        Krabbendijke     019 0:26:14    4eH 6   
005 Koole Stijn          Zoutelande       033 0:27:06    5eH 6   
006 Deschacht Corry      Souburg          040 0:29:45    1eD 6   
007 Koole Chantal        Zoutelande       032 0:30:08    2eD 6   
008 Dellebeke Ron        Souburg          023 0:30:21    6eH 6   
009 Louwerse Rene        Souburg          042 0:30:54    7eH 6   
010 Rietberg Stein       Souburg          022 0:30:58    8eH 6   
011 Koopman Kasper       Biggekerke       030 0:31:22    9eH 6   
012 Franse Anke          Vlissingen       013 0:33:36    3eD 6   
013 Rijkeboer Johan      Middelburg       021 0:33:42   10eH 6   
014 Broekert Hester de   Koudekerke       015 0:33:56    4eD 6   
015 Dekker Johan         Middelburg       047 0:34:06   11eH 6   
016 Epker Sigrid         Middelburg       036 0:34:42    5eD 6   
017 Theune Wendy         Vlissingen       039 0:35:42    6eD 6   
018 Ridder Laura de      Middelburg       026 0:36:58    7eD 6   
019 Toledo Deborah van   s-H Abtskerke    028 0:38:06    8eD 6   
020 Ettema Christa       Zoutelande       017 0:38:34    9eD 6   
021 Wassink Sjoerd       Vlissingen       014 0:39:54   12eH 6   
022 Pamelen Patricia van Vlissingen       024 0:39:55   10eD 6   
023 Belle Mia van        Vlissingen       038 0:49:57   11eD 6   


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020