maandag 30 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

9e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 23 februari 2020 - Organisatie: JARO
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Okbazgi KidaneSpado20.05minMse   19.120  3:085.31-
2  Erwin HarmesMiddelburg20.08minM35   19.073  3:095.30+0:03
3  Jozias BooneAV'5621.09minM35   18.156  3:185.04+1:04
4  Jasper ZuidhofAV'5622.16minMse   17.246  3:294.79+2:11
5  Peter van ElsackerPAC22.26minMse   17.117  3:304.75+2:21
6  Peter BalkenendeAV'5622.37minM50   16.979  3:324.72+2:32
7  Edwin StolkFlakkee22.49minMse   16.830  3:344.67+2:44
8  Rogier LoosBergen op Zoom23.02minMse   16.671  3:364.63+2:57
9  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge23.05minMse   16.635  3:364.62+3:00
10  Robbert MeeuwseAV'5623.28minMse   16.364  3:404.55+3:23
11  Anne RuijsinkKapelle-Biezelinge23.45minM35   16.168  3:434.49+3:40
12  Coen van der WekkenGoes23.50minMse   16.112  3:434.48+3:45
13  Jan Willem MeeuwseAV'5623.58minM55   16.022  3:454.45+3:53
14  Hein van UffelenOost-Souburg24.04minMse   15.956  3:464.43+3:59
15  Monique VerschuureAV'5624.06minV35   15.934  3:464.43+4:01
16  Berry SimonseAV'5624.09minM45   15.901  3:464.42+4:04
17  Ingrid van BaalRoosendaal24.32minVse   15.652  3:504.35+4:27
18  Robin de VriendHansweert25.11minMse   15.248  3:564.24+5:06
19  Martijn de VriesRunderground25.15minMse   15.208  3:574.22+5:10
20  Alex Traass-Heer Abtskerke25.19minMse   15.168  3:574.21+5:14
21  Michael de WolfAart Stigter25.21minMse   15.148  3:584.21+5:16
22  Vincent LagRunderground25.47minMse   14.893  4:024.14+5:42
23  Dore PriesterLG Zeeland25.54minVse   14.826  4:034.12+5:49
24  Jan-Willem RietbergLG Zeeland25.58minMse   14.788  4:034.11+5:53
25  Erick VermeiHeinkenszand26.07minM60   14.703  4:054.08+6:02
26  Sjef GorisRunderground26.17minMse   14.610  4:064.06+6:12
27  Danny MeeusNijlen26.20minMse   14.582  4:074.05+6:15
28  Silvain KooleMiddelburg26.22minMse   14.564  4:074.05+6:17
29  Jos PutVlissingen26.28minM55   14.509  4:084.03+6:23
30  Daniel WalhoudRunderground26.36minMse   14.436  4:094.01+6:31
31  Peter NoordijkeGoes26.39minMse   14.409  4:104.00+6:34
32  Douwe DrabbeRoosevelt Runner26.42minMse   14.382  4:104.00+6:37
33  Remco KapteijnAV'5626.47minM45   14.337  4:113.98+6:42
34  Marijke JacobsACSS26.50minVse   14.311  4:123.98+6:45
35  Karlijn van der LindenVlissingen26.53minVse   14.284  4:123.97+6:48
36  Eric van RemortelAV'5627.01minM60   14.213  4:133.95+6:56
37  Patrick VogelRunderground27.08minMse   14.152  4:143.93+7:03
38  John de KrakerKapelle-Biezelinge27.14minMse   14.100  4:153.92+7:09
39  Vera ClaassenGoes27.17minVse   14.075  4:163.91+7:12
40  Marco OlivierVlissingen27.21minM45   14.040  4:163.90+7:16
41  Sander de VriesRunderground27.24minMse   14.015  4:173.89+7:19
42  Marco OverheemRunderground27.29minMse   13.972  4:183.88+7:24
43  Jasmijn van DierenAV'5627.33minVse   13.938  4:183.87+7:28
44  Rick de SmitRunderground27.41minMse   13.871  4:203.85+7:36
45  Freddy de GrootACSS27.47minMse   13.821  4:203.84+7:42
46  Guillaume de JongeRunderground27.56minMse   13.747  4:223.82+7:51
47  Dylan den HartogRunderground28.22minMse   13.537  4:263.76+8:17
48  Rene CornelisseVlissingen28.24minMse   13.521  4:263.76+8:19
49  Caroline VeringaLG Zld28.30minVse   13.474  4:273.74+8:25
50  Lucia BertoldiniRoosevelt RR28.32minVse   13.458  4:283.74+8:27
51  Lauran KooleMiddelburg28.36minMse   13.427  4:283.73+8:31
52  Paul PoulardRunderground28.40minMse   13.395  4:293.72+8:35
53  Ramon GroenGoes29.15minMse   13.128  4:343.65+9:10
54  Ron DellebekeDynamica29.26minM60   13.046  4:363.62+9:21
55  Ekke CornelisseACSS29.56minMse   12.829  4:413.56+9:51
56  John GuequierreRunderground30.11minMse   12.722  4:433.53+10:06
57  Paul BurgerRunderground30.13minMse   12.708  4:433.53+10:08
58  Carina MichelsACSS30.19minVse   12.666  4:443.52+10:14
59  Rob de JongeKapelle-Biezelinge30.35minMse   12.556  4:473.49+10:30
60  Peter KoopmanAV'5630.57minMse   12.407  4:503.45+10:52
61  Wouter van den DriesHeinkenszand31.17minMse   12.275  4:533.41+11:12
62  Jack KarelseAV'5631.21minM50   12.249  4:543.40+11:16
63  Arthur StijnsDynamica31.22minM70   12.242  4:543.40+11:17
64  Timo de FynACSS31.25minMse   12.223  4:553.40+11:20
65  Rosette VerkaartVlissingen31.43minV40   12.107  4:573.36+11:38
66  Wim RooseACSS32.29minMse   11.821  5:053.28+12:24
67  Fred WesterveldRunderground33.03minMse   11.619  5:103.23+12:58
68  Fiona MckinlayRossevelt RR33.31minVse   11.457  5:143.18+13:26
69  Barrie HobbsDeportivoParedes34.10minMse   11.239  5:203.12+14:05
70  Yolande HobbsRoosevelt RR35.15minVse   10.894  5:303.03+15:10
71  Henk de KiewitLG Fysiokapelle35.35minMse   10.792  5:343.00+15:30
72  Helen GrootjansGoes36.12minVse   10.608  5:392.95+16:07
73  Lenie van KlevenVlissingen37.02minV65   10.369  5:472.88+16:57
74  Andre van KeerACSS37.19minMse   10.290  5:502.86+17:14
75  Dick BuysACSS39.24minMse   9.746  6:092.71+19:19
Mannen: 60 (80%) => M35=3 - M45=3 - M50=2 - M55=2 - M60=3 - M70=1 - Mse=46
Vrouwen: 15 (20%) => V35=1 - V40=1 - V65=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.329 seconden nodig om deze lijst met 75 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020