dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Scheidsrechtersloop

Vlissingen, zondag 5 januari 2020 - Organisatie: Dynamica
7.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wim van SparrentakSint Laurens29.30minM50   15.864  3:474.41-
2  Marinus StrooMiddelburg30.18minMse   15.446  3:534.29+0:48
3  Michel BuijckMiddelburg30.55minM40   15.137  3:584.20+1:25
4  Adriaan WattelMiddelburg31.03minM35   15.072  3:594.19+1:33
5  Jeroen de NoodMiddelburg31.47minM35   14.725  4:044.09+2:17
6  Edwin van AlphenVlissingen31.53minM45   14.679  4:054.08+2:23
7  Lion BaasVlissingen32.27minM40   14.422  4:104.01+2:57
8  Rene TraasKapelle-Biezelinge32.38minM50   14.341  4:113.98+3:08
9  Ruben BoutensMiddelburg32.57minMse   14.203  4:133.95+3:27
10  Siebe van WaardeMiddelburg33.20minMse   14.040  4:163.90+3:50
11  Henk LousVlissingen33.24minM60   14.012  4:173.89+3:54
12  Robert-Jan ProvoostDomburg33.53minMse   13.812  4:213.84+4:23
13  Dennis de NooijerVlissingen33.56minMse   13.792  4:213.83+4:26
14  Gerard de NooijerOost-Souburg33.59minM50   13.771  4:213.83+4:29
15  Nick PaulusseOost-Souburg34.31minM45   13.559  4:263.77+5:01
16  Martijn de VriesMiddelburg34.34minM35   13.539  4:263.76+5:04
17  Henk LeeftinkOost-Souburg34.50minM55   13.435  4:283.73+5:20
18  Sjaak BrouwerVlissingen35.02minM55   13.359  4:293.71+5:32
19  MARC RommersVlissingen35.28minM50   13.195  4:333.67+5:58
20  Pieter MoelkerKloetinge35.32minMse   13.171  4:333.66+6:02
21  Francisco GruesoVlissingen35.37minMse   13.140  4:343.65+6:07
22  Guillaume de JongeOost-Souburg35.54minM45   13.036  4:363.62+6:24
23  Erwin ClowtingVlissingen36.01minM60   12.994  4:373.61+6:31
24  Vicky WiessnerMiddelburg36.05minV45   12.970  4:383.60+6:35
25  Piet OvaaMeliskerke36.37minMse   12.781  4:423.55+7:07
26  Jos PutVlissingen36.42minM55   12.752  4:423.54+7:12
27  Jack SmitsOost-Souburg36.45minM55   12.735  4:433.54+7:15
28  Peter MaranusAagtekerke36.49minMse   12.712  4:433.53+7:19
29  Marco OlivierVlissingen36.53minM45   12.689  4:443.52+7:23
30  Corne NieuwkerkKoudekerke37.03minMse   12.632  4:453.51+7:33
31  Maurice SteketeeMiddelburg37.10minM35   12.592  4:463.50+7:40
32  Johan de VliegerVlissingen37.29minM60   12.486  4:483.47+7:59
33  Henrik WesterweeleVlissingen37.33minM35   12.463  4:493.46+8:03
34  Wim TabakVlissingen37.36minM55   12.447  4:493.46+8:06
35  Chantal KooleZoutelande38.12minV40   12.251  4:543.40+8:42
36  Folgert WindtVlissingen38.47minMse   12.067  4:583.35+9:17
37  Ron DellebekeOost-Souburg39.01minM60   11.995  5:003.33+9:31
38  Nel van der SteenOost-Souburg39.05minVse   11.974  5:013.33+9:35
39  Michel van den BergVlissingen39.51minMse   11.744  5:073.26+10:21
40  Ben AltenaVrouwenpolder39.53minMse   11.734  5:073.26+10:23
41  Kees van der HeijdenVlissingen39.57minM55   11.715  5:073.25+10:27
42  Niek van BelzenArnemuiden40.00minM45   11.700  5:083.25+10:30
43  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland40.03minMse   11.685  5:083.25+10:33
44  Dike GrossouwKloetinge40.08minVse   11.661  5:093.24+10:38
45  Madeleine RommersMiddelburg40.58minVse   11.424  5:153.17+11:28
46  Rosette VerkaartVlissingen41.00minV40   11.415  5:153.17+11:30
47  Gerrit SpaansGoes41.04minM65   11.396  5:163.17+11:34
48  Hans MinnaardYerseke41.10minM55   11.368  5:173.16+11:40
49  Ronald WillemsenKamperland41.14minM55   11.350  5:173.15+11:44
50  Andre van HoovenOost-Souburg41.17minMse   11.336  5:183.15+11:47
51  Ronald RidderbosMiddelburg41.21minMse   11.318  5:183.14+11:51
52  Ton van EenennaamVlissingen41.26minM60   11.295  5:193.14+11:56
53  Frank van BoxtelVlissingen41.42minM60   11.223  5:213.12+12:12
54  Thea van den BergVlissingen41.45minVse   11.210  5:213.11+12:15
55  Wim WitteBorssele42.25minM60   11.033  5:263.06+12:55
56  Elvera AlewijnseOost-Souburg42.47minVse   10.939  5:293.04+13:17
57  Joop AlbrondaMiddelburg42.51minMse   10.922  5:303.03+13:21
58  John GuequierreMiddelburg42.53minM65   10.913  5:303.03+13:23
59  Andrea MoensOostkapelle42.56minVse   10.901  5:303.03+13:26
60  Miranda KwakkelaarMiddelburg43.13minV40   10.829  5:323.01+13:43
61  Josephe Ngoumouts-Gravenpolder43.17minMse   10.812  5:333.00+13:47
62  Stefan NooijerVlissingen43.50minMse   10.677  5:372.97+14:20
63  Rieky de KockZoutelande44.11minVse   10.592  5:402.94+14:41
64  Lena KleingeldVlissingen44.17minVse   10.568  5:412.94+14:47
65  Nicole HenrarKoudekerke44.20minVse   10.556  5:412.93+14:50
66  Paul BurgerOost-Souburg44.23minMse   10.544  5:412.93+14:53
67  Johnny BlokpoelVlissingen44.32minMse   10.509  5:432.92+15:02
68  Martijn BlommaertMiddelburg44.36minMse   10.493  5:432.91+15:06
69  Robin van WeltOost-Souburg44.39minMse   10.482  5:432.91+15:09
70  Esther CoomansDomburg44.44minVse   10.462  5:442.91+15:14
71  Els GelokVlissingen44.47minVse   10.450  5:442.90+15:17
72  Berry HeereboutVlissingen44.50minMse   10.439  5:452.90+15:20
73  Reinier OeneMiddelburg44.53minMse   10.427  5:452.90+15:23
74  Sjoerd WassinkVlissingen44.57minMse   10.412  5:462.89+15:27
75  Leo UitterhoeveHoedekenskerke45.00minMse   10.400  5:462.89+15:30
76  Huub KosterArnemuiden45.04minM60   10.385  5:472.88+15:34
77  Ed MerisonZoutelande45.07minMse   10.373  5:472.88+15:37
78  Emmy van CaspelVlissingen45.41minV65   10.244  5:512.85+16:11
79  Arjan GebuisOost-Souburg45.54minMse   10.196  5:532.83+16:24
80  Robert-Jan GebuisPoortugaal45.58minMse   10.181  5:542.83+16:28
81  Jan de VosWemeldinge46.32minMse   10.057  5:582.79+17:02
82  Dick AardenVlissingen46.39minMse   10.032  5:592.79+17:09
83  Linda de BruijneVlissingen50.03minVse   9.351  6:252.60+20:33
84  Heleen de VliegerVlissingen50.24minVse   9.286  6:282.58+20:54
85  Robert EerlandOost-Souburg51.06minMse   9.159  6:332.54+21:36
Mannen: 67 (78.82%) => M35=5 - M40=2 - M45=5 - M50=4 - M55=8 - M60=8 - M65=2 - Mse=33
Vrouwen: 18 (21.18%) => V40=3 - V45=1 - V65=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.8 km

2020Wim van Sparrentak29:30Marinus Stroo30:18Michel Buijck30:55Vicky Wiessner36:0585
2019Sammie de Vriendt28:52Adrie Faes30:30Ronald Geertse30:56Monica Sanderse30:3586
2018Joel Aafjes30:21John de Waard30:32Olof Hoogesteger30:45Renate de Reus34:1868
2017Erwin Harmes28:13Ruud Hoosemans29:15Edwin van Alphen30:34Monica Sanderse32:2273
2016Wim van Sparrentak29:44Sven Vermeulen30:55Rene Traas31:05Myrthe Faro35:4889
2015Ralph Wiessner28:20Wim van Sparrentak28:55Ruud Hoosemans29:13Sandra Joziasse36:26105

8 km

2014Wim van Sparrentak28:15Lous Wondergem29:20Rene Traas29:31Sandra Joziasse34:5185
4.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Niels BoelVlissingen19.18minMse   13.990  4:173.89-
2  Jason BoelVlissingen20.05minMse   13.444  4:283.73+0:47
3  Andre MeijersHoedekenskerke20.09minM50   13.400  4:293.72+0:51
4  Michael VermaatOost-Souburg20.33minM40   13.139  4:343.65+1:15
5  Stijn KooleZoutelande21.45minMse   12.414  4:503.45+2:27
6  Annelies van der PerkOost-Souburg22.22minVse   12.072  4:583.35+3:04
7  Erik DrijdijkMiddelburg24.02minMse   11.234  5:203.12+4:44
8  Kasper KoopmanBiggekerke24.22minMse   11.081  5:253.08+5:04
9  Renate MoerlandArnemuiden24.30minVse   11.020  5:273.06+5:12
10  Lisette van SluijsNieuw- en Sint Joosland24.59minVse   10.807  5:333.00+5:41
11  Arjan SchotanusMiddelburg25.37minMse   10.540  5:422.93+6:19
12  Lex van ZuilenVlissingen25.54minM55   10.425  5:452.90+6:36
13  Janneke BoutensMiddelburg26.03minVse   10.365  5:472.88+6:45
14  Kees TraasKapelle-Biezelinge26.21minM70   10.247  5:512.85+7:03
15  Jacqueline MeijersHoedekenskerke26.26minVse   10.214  5:522.84+7:08
16  Aart van LuijkMiddelburg26.29minM60   10.195  5:532.83+7:11
17  Puck KallemeinVlissingen29.36minMse   9.122  6:352.53+10:18
18  Margreet KlaasseMiddelburg30.02minV50   8.990  6:402.50+10:44
19  Chantal BoonaetsWestkapelle30.07minVse   8.965  6:422.49+10:49
20  Hanneke WitteBorssele30.27minV60   8.867  6:462.46+11:09
21  Mia van BelleVlissingen32.21minV70   8.346  7:112.32+13:03
22  George StrohVlissingen36.10minM55   7.465  8:022.07+16:52
Mannen: 13 (59.09%) => M40=1 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M70=1 - Mse=7
Vrouwen: 9 (40.91%) => V50=1 - V60=1 - V70=1 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.19 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020