donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 23 februari 2020 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Angelo van NevelZedelgem40.45minMse   14.724  4:054.09262
2  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande40.54minM50   14.670  4:054.07255
3  Robert Vroon (PR 39.27) Breskens43.40minM50   13.740  4:223.82148
4  Marco de Feijter (PR 40.02) Schoondijke44.27minMse   13.498  4:273.75123
5  Menno den Dekker (PR 41.29) Terneuzen45.52minMse   13.081  4:353.6383
6  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen48.52minM50   12.278  4:533.4125
7  John Birch (PR 47.41) Oostburg49.49minM50   12.044  4:593.3514
8  Evelien de Visser (PR 44.19) IJzendijke50.08minVse   11.968  5:013.32114
9  Marieke Mullaert (PR 46.56) IJzendijke50.11minVse   11.956  5:013.32112
10  Dwight van Hulle (PR 45.05) IJzendijke50.50minMse   11.803  5:053.285
11  Jan Ducaat (PR 46.46) Groede52.27minM50   11.439  5:153.18-
12  Patrick de Sutter (PR 45.33) Oostburg56.17minM50   10.660  5:382.96-
13  Jeroen de Vries (PR 57.13) Schoondijke57.53minMse   10.366  5:472.88-
14  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen59.08minM65   10.147  5:552.82-
15  Mark van den EijkelGroede1.01.50minMse   9.704  6:112.70-
Mannen: 13 (86.67%) => M50=6 - M65=1 - Mse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Peter Slits (PR 19.38) Sluis21.15minM50   14.118  4:153.9276
2  Marco van der Meulen (debuut) Oostburg21.34minM50   13.910  4:193.8660
3  Gino de WildeWaasmunster21.41minMse   13.836  4:203.8454
4  Michael den Hamer (PR)Hoek22.08minMse   13.554  4:263.7735
5  Ronny TresonieHeille22.28minMse   13.353  4:303.7124
6  Veron SchramSluis24.01minMse   12.491  4:483.471
7  Linda Vermeulen (debuut) Schoondijke26.14minVse   11.436  5:153.184
8  Kurt de MuytDamme26.20minM50   11.392  5:163.16-
9  Ben VermeeschMortsel26.50minMse   11.180  5:223.11-
10  Rini Fenijn (PR 26.19) Nieuwvliet27.36minM50   10.870  5:313.02-
11  Isabelle Leenhouwers (debuut) IJzendijke27.43minVse   10.824  5:333.01-
12  Arjen Luteijn (PR 23.22) Oostburg28.07minMse   10.670  5:372.96-
13  Leo Dekker (PR 25.44) Zuidzande28.21minM50   10.582  5:402.94-
14  Eric van NevelKoolkerke28.27minM50   10.545  5:412.93-
15  Stefaan de Wolf (debuut) Aardenburg28.37minMse   10.483  5:432.91-
16  Anne-Mie DepreitereMoerkerke28.49minV50   10.411  5:462.89-
17  Peter Verlinden (PR 25.42) Sluiskil29.25minM60   10.198  5:532.83-
18  Pauline Scheele (PR 27.01) Oostburg29.29minVse   10.175  5:542.83-
19  Marc van Waes (PR 27.10) IJzendijke29.34minM70   10.147  5:552.82-
20  Anneke VanheckeSint-Laureins29.37minVse   10.129  5:552.81-
21  Noami MaasGroede30.11minVse   9.939  6:022.76-
22  Enrico Maas (PR)Groede30.21minM50   9.885  6:042.75-
23  Daisy van de Velde (PR 27.43) Oostburg31.21minVse   9.569  6:162.66-
24  Karin den Dekker (PR 27.51) Terneuzen31.50minV45   9.424  6:222.62-
25  Dorien Vasseur (PR 28.10) Oostburg32.03minVse   9.360  6:252.60-
26  Marjolein de Jonge (PR 31.25) Breskens33.58minVse   8.832  6:482.45-
27  Rik van Schuur (PR 25.39) Oostburg35.06minM70   8.547  7:012.37-
Mannen: 17 (62.96%) => M50=7 - M60=1 - M70=2 - Mse=7
Vrouwen: 10 (37.04%) => V45=1 - V50=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.563 seconden nodig om deze lijst met 42 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020