donderdag 2 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Natuurloop

Cadzand-Bad, zondag 8 maart 2020 - Organisatie: Wielingen
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Bart BleyaertKnesselare38.48minMse   15.464  3:534.30357
2  Erik Cappon (PR 34.52) Zuidzande39.46minM50   15.088  3:594.19308
3  Angelo van NevelZedelgem41.24minMse   14.493  4:084.03234
4  Robert Vroon (PR 39.27) Breskens44.52minM50   13.373  4:293.71110
5  Dimmy Ivens (PR 38.50) Schoondijke45.25minMse   13.211  4:333.6795
6  Michael den Hamer (PR 38.49) Hoek45.39minMse   13.143  4:343.6589
7  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen49.13minM50   12.191  4:553.3920
8  Evelien de Visser (PR 44.19) IJzendijke50.18minVse   11.928  5:023.31109
9  Marieke Mullaert (PR 46.56) IJzendijke51.11minVse   11.723  5:073.2688
10  Bram Goethals (PR 43.53) Schoondijke51.14minMse   11.711  5:073.253
11  Twan Timmermans (PR 45.39) Nummer Een51.54minM50   11.561  5:113.211
12  Erwin NachtegaalHeikant54.00minM50   11.111  5:243.09-
13  Guus de Smit (PR 47.54) Schoondijke55.20minM50   10.843  5:323.01-
14  Patrick de Sutter (PR 45.33) Oostburg56.11minM50   10.679  5:372.97-
15  Isabelle Leenhouwers (PR 54.35) IJzendijke56.55minVse   10.542  5:422.935
16  Maartje Timmers (PR 52.58) Middelburg57.10minVse   10.496  5:432.924
17  Jeroen de Vries (PR)Schoondijke57.13minMse   10.486  5:432.91-
18  Michel Fieret (debuut) Terneuzen1.00.16minMse   9.956  6:022.77-
19  Sabine HerremerreKnokke1.02.51minV50   9.547  6:172.65-
Mannen: 14 (73.68%) => M50=7 - Mse=7
Vrouwen: 5 (26.32%) => V50=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Angelo van Nevel40:45Erik Cappon40:54Robert Vroon43:40Evelien de Visser50:0815
2019Angelo van Nevel39:59Maarten Loopgids40:50Erik Cappon41:19Frederique Burkin44:3025

10.8 km

2018Yves Depoorter42:20Angelo van Nevel42:38Stefaan Vanneste45:53Kristien Laeveren56:5829

8.4 km

2017Yves de Poorter33:20Michael Dewilde33:29Angelo van Nevel35:08Frederique Burkin39:3763

9.7 km

2016Stefaan Vanneste39:07Edwin de la Ruelle39:19Angelo van Nevel39:40Ann Vergote57:0932
2015Martijn de Kok37:06Bart Bleyaert38:37Sander Post39:14Myrthe Faro53:0635
4.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Eddy BonneMaria-Aalter19.14minMse   14.038  4:163.90-
2  Patrick van MorrelgemSluis19.31minMse   13.834  4:203.84+0:17
3  Peter SlitsSluis20.08minM50   13.411  4:283.73+0:54
4  Mark BuitendijkBreskens20.41minMse   13.054  4:363.63+1:27
5  Simon de FeijterBreskens21.58minM50   12.291  4:533.41+2:44
6  Joss BroothaerdKapelle op de Bos22.36minM50   11.947  5:013.32+3:22
7  Ronny TresonieHeille22.47minMse   11.851  5:043.29+3:33
8  Kurt de MuytDamma23.06minM50   11.688  5:083.25+3:52
9  Linda VermeulenSchoondijke23.11minVse   11.646  5:093.24+3:57
10  Jacques ZamanTerneuzen23.27minM55   11.514  5:133.20+4:13
11  Niek RijnbergZuidzande23.57minM50   11.273  5:193.13+4:43
12  Miriam van NoordenSchoondijke25.03minVse   10.778  5:342.99+5:49
13  Rini FenijnNieuwvliet25.08minM50   10.743  5:352.98+5:54
14  Leo DekkerZuidzande25.32minM50   10.574  5:402.94+6:18
15  Arjen LuteijnOostburg25.41minMse   10.513  5:422.92+6:27
16  Emma NotaRijswijk25.56minVse   10.411  5:462.89+6:42
17  Vincent KeijmelSchoondijke26.32minMse   10.176  5:542.83+7:18
18  Eric van NevelKoolkerke26.58minM50   10.012  6:002.78+7:44
19  Anne-Mie DepreitereMoerkerke27.06minV50   9.963  6:012.77+7:52
20  Katrien VervarckeOostkerke-Damme27.11minVse   9.933  6:022.76+7:57
21  Peter VerlindenSluiskil27.35minM60   9.789  6:082.72+8:21
22  Marc van WaesIJzendijke27.42minM70   9.747  6:092.71+8:28
23  Dorien VasseurOostburg27.44minVse   9.736  6:102.70+8:30
24  Michel de MeijerCadzand27.53minM50   9.683  6:122.69+8:39
25  Naomi MaasGroede28.02minVse   9.631  6:142.68+8:48
26  Ineke MorrelgemSluis28.03minVse   9.626  6:142.67+8:49
27  Enrico MaasGroede28.14minM50   9.563  6:162.66+9:00
28  Niek de RijkSchoondijke28.23minM50   9.513  6:182.64+9:09
29  Jacky DoomsSluiskil29.35minM50   9.127  6:342.54+10:21
30  Gisela NijsseOud-Sabbinge29.49minV50   9.055  6:382.52+10:35
31  Daisy van de VeldeOostburg30.08minVse   8.960  6:422.49+10:54
32  Marjolein de JongeBreskens30.36minVse   8.824  6:482.45+11:22
Mannen: 21 (65.63%) => M50=12 - M55=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=6
Vrouwen: 11 (34.38%) => V50=2 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.052 seconden nodig om deze lijst met 51 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020