dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Dwars Door De Zwingeul

Cadzand-Bad, zondag 20 september 2020 - Organisatie: Wielingen
9 km

Pl. Naam                       Vereniging/Woonplts GbJr  Uitsl  Categ  Tijd    Km/U  min/Km
--  -------------------------  ------------------- ----  ------ ------------  ------  ----
 1  Martijn Hosten             Ichtegem (BEL)      1993      1e heren  39:13  13,770  4:21 
 2  Martijn de Kok             AV '56              1982      2e heren  39:34  13,648  4:23 
 3  Guido Hendrix              Wessem              1991      3e heren  40:15  13,416  4:28 
 4  Angelo Van Nevel           Zedelgem (BEL)      1990      4e heren  42:58  12,568  4:46 
 5  Erik Cappon                Breskens            1966      5e heren  44:59  12,004  4:59 
 6  Floris Huigh               Eindhoven           1998      6e heren  45:36  11,842  5:04 
 7  Kevin Gadeyne              Ichtegem (BEL)      1986      7e heren  45:40  11,825  5:04 
 8  Frederick Vlerick          Lievegem (BEL)      1985      8e heren  47:25  11,388  5:16 
 9  Patrick van Morrelgem      Sluis               1980      9e heren  48:07  11,223  5:20 
10  Dimmy ivens                De Wielingen        1989     10e heren  49:09  10,987  5:27 
11  Tom du Puy                 IJzendijke          1983     11e heren  49:16  10,961  5:28 
12  Jürgen Reindahl            Neerijnen (GER)     1965     12e heren  49:17  10,957  5:28 
13  Davy Dubbeldam             Sluiskil            1972     13e heren  49:18  10,953  5:28 
14  Kjell Segers               Eindhoven Atletiek  2001     14e heren  49:23  10,935  5:29 
15  Marco de Feijter           Groede              1978     15e heren  49:24  10,931  5:29 
16  Jurgen Segers              Eindhoven Atletiek  2004     16e heren  49:24  10,931  5:29 
17  Simon De Clerck            De Wielingen        1979     17e heren  49:48  10,843  5:32 
18  Simon de Feijter           Breskens            1964     18e heren  50:03  10,789  5:33 
19  Stefhan regeer             Breskens            1973     19e heren  50:15  10,746  5:35 
20  Menno den Dekker           Terneuzen           1971     20e heren  50:31  10,690  5:36 
21  Patrick van de Vijver      Veldhoven           1971     21e heren  50:53  10,613  5:39 
22  Jaap van der Veen          Scheldesport        1967     22e heren  51:29  10,489  5:43 
23  Marieke Mullaert           De Wielingen        1986      1e dames  52:09  10,355  5:47 
24  Bram Goethals              Schoondijke         1981     23e heren  52:17  10,328  5:48 
25  Francois van de Broecke    De Wielingen        1968     24e heren  52:20  10,318  5:48 
26  Johan van Leeuwe           Breskens            1964     25e heren  52:48  10,227  5:52 
27  Gert Schoors               Middelstum (BEL)    1972     26e heren  53:15  10,141  5:55 
28  Gino sesselle              Sint jan in eremo   1971     27e heren  53:34  10,081  5:57 
29  Patrick de Boevere         De Wielingen        1965     28e heren  53:56  10,012  5:59 
30  Layla Aydemir              Gentbrugge (BEL)    1994      2e dames  54:43   9,869  6:04 
31  Johan de Feijter           De Wielingen        1973     29e heren  55:16   9,771  6:08 
32  Guus de Smit               Schoondijke         1969     30e heren  55:46   9,683  6:11 
33  Twan Timmermans            De Wielingen        1962     31e heren  56:29   9,560  6:16 
34  Jeroen de Vries            De Wielingen        1971     32e heren  57:08   9,452  6:20 
35  Karel lowette              Brussel (BEL)       1958     33e heren  57:15   9,432  6:21 
36  Michel de Ruijsscher       De Wielingen        1969     34e heren  57:44   9,353  6:24 
37  Marcel Roose               Breskens            1968     35e heren  57:47   9,345  6:25 
38  Astrid Verhage             Koewacht            1980      3e dames  57:56   9,321  6:26 
39  Luc Quintens               Hoeke damme (BEL)   1958     36e heren  58:36   9,215  6:30 
40  Nicole Spruit              GVAC                1970      4e dames  59:09   9,129  6:34 
41  Jack Fijnaut               Breskens            1972     37e heren1:00:59   8,855  6:46 
42  Patrick de Klerk           Oost-Souburg        1965     38e heren1:01:00   8,852  6:46 
43  Kurt de Muyt               Damme (BEL)         1963     39e heren1:01:41   8,754  6:51 
44  Linda Vermeulen            De Wielingen        1981      5e dames1:02:18   8,668  6:55 
45  Jurgen Willemsen           Groede              1976     40e heren1:02:31   8,638  6:56 
46  Ronny Savels               Knokke-Heist (BEL)  1956     41e heren1:03:04   8,562  7:00 
47  Jürgen Reindahl            Neerijnen (GER)     1965     42e heren1:03:13   8,542  7:01 
48  Michel Fieret              Scheldesport        1973     43e heren1:04:00   8,438  7:06 
49  Sonja Fijnaut              Breskens            1974      6e dames1:05:29   8,246  7:16 
50  Mark van den Eijkel        Groede              1971     44e heren1:06:03   8,176  7:20 
51  Stefaan de wolf            Aardenburg          1982     45e heren1:07:53   7,955  7:32 
52  Sabine Herremerre          Knokke (BEL)        1961      7e dames1:08:08   7,926  7:34 
53  Pauline Scheele            Oostburg            1999      8e dames1:08:28   7,887  7:36 
54  Michel de Meijer           Cadzand             1959     46e heren1:09:12   7,803  7:41 
55  Martijn De Letter          Koewacht            1974     47e heren1:09:50   7,733  7:45 
56  Sonja Verstraeten          Veldhoven           1972      9e dames1:09:51   7,731  7:45 
57  Wouter Berquin             Knokke-Heist (BEL)  1990     48e heren1:09:59   7,716  7:46 
58  Katrien Vervarcke          Oostkerke-damme (BE 1970     10e dames1:10:08   7,700  7:47 
59  Lisette Groosman - Cauwel  Sluis               1980     11e dames1:11:32   7,549  7:56 

4.5 km

Pl. Naam                       Vereniging/Woonplts GbJr  Uitsl  Categijd      Km/Uurijd/Km
--  -------------------------  ------------------- ----  ------ ------------  ------------
 1  Ruud Naudts                Waarschoot (BEL)    1987      1e heren  21:32  12,539  4:47 
 2  Theo Rabout                Aardenburg          1973      2e heren  22:00  12,273  4:53 
 3  Niels De Wilde             Boekhoute (BEL)     1999      3e heren  23:46  11,360  5:16 
 4  Peter van Waes             De Wielingen        1962      4e heren  25:00  10,800  5:33 
 5  Amor Maertens              De Wielingen        1978      5e heren  25:02  10,786  5:33 
 6  Edwin Dekker               Oostburg            2008      6e heren  26:28  10,202  5:52 
 7  Anna Sevryugina            Waarschoot (BEL)    1991      1e dames  27:05   9,969  6:01 
 8  Wim Van de Veire           Sint-Jan-in-Eremo   1981      7e heren  27:07   9,957  6:01 
 9  Patrick van Quekelberge    De Wielingen        1966      8e heren  27:45   9,730  6:10 
10  Thibo Demaeght             Ichtegem (BEL)      2008      9e heren  28:12   9,574  6:16 
11  Jacques Zaman              Scheldesport        1961     10e heren  29:00   9,310  6:26 
12  Marc Lauwers               Grimbergen (BEL)    1964     11e heren  29:33   9,137  6:34 
13  Luuk van Morrelgem         Sluis               2011     12e heren  31:00   8,710  6:53 
14  Dieuwert Sturm             Zaamslag            1967     13e heren  31:20   8,617  6:57 
15  Laura Hermans              Oostburg            1996      2e dames  31:25   8,594  6:58 
16  Niek Rijnberg              Zuidzande           1967     14e heren  31:50   8,482  7:04 
17  Rudie Hogervorst           De Wielingen        1966     15e heren  32:04   8,420  7:07 
18  Nadine Pijcke              Aardenburg          1988      3e dames  32:42   8,257  7:16 
19  Marian Sturm               Zaamslag            1968      4e dames  32:45   8,244  7:16 
20  Steve Temmerman            Eede Zld            1977     16e heren  32:47   8,236  7:17 
21  Marc van Waes              De Wielingen        1947     17e heren  32:54   8,207  7:18 
22  Leon Herwegh               Schoondijke         2008     18e heren  33:06   8,157  7:21 
23  Corinne Maertens           De Wielingen        1979      5e dames  33:17   8,112  7:23 
24  Ineke van Morrelgem        Sluis               1981      6e dames  34:31   7,822  7:40 
25  Rik van Schuur             Oostburg            1948     19e heren  35:22   7,634  7:51 
26  Lisette de Neve            De Wielingen        1987      7e dames  35:34   7,591  7:54 
27  Naomi Maas                 Groede              1997      8e dames  36:09   7,469  8:02 
28  Enrico Maas                Groede              1968     20e heren  36:37   7,374  8:08 
29  Daisy van de Velde         De Wielingen        1990      9e dames  38:37   6,992  8:34 
30  Carmen Fenijn              Zuidzande           1987     10e dames  38:58   6,929  8:39 
31  Rini Fenijn                Nieuwvliet          1963     21e heren  38:59   6,926  8:39 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
15-09-2019 Dwars Door De ZwingeulCadzand-BadWielingen
24-09-2017 Dwars Door De ZwingeulCadzandWielingen
20-09-2015 Dwars Door De ZwingeulCadzand-BadWielingen

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020