maandag 6 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Rammekensloop

Ritthem, zaterdag 1 februari 2020 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen37.29minM35   16.007  3:454.45428
2  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke37.59minM50   15.796  3:484.39400
3  Wouter van Caspel (PR 34.42) Oost-Souburg39.39minMse   15.132  3:584.20314
4  Richard van de Wege (PR)Vlissingen39.57minMse   15.019  4:004.17299
5  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg40.04minM35   14.975  4:004.16294
6  Jan-Kees Kooles-Heer Arendskerke40.11minMse   14.932  4:014.15288
7  Olof Hoogesteger (PR 38.50) Vlissingen40.17minM45   14.894  4:024.14283
8  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem40.25minM45   14.845  4:034.12277
9  Rene Jakobsen (PR 38.04) Middelburg40.44minM50   14.730  4:044.09263
10  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg41.03minMse   14.616  4:064.06249
11  Jeroen van der Meide (PR 38.03) Vlissingen41.35minMse   14.429  4:104.01226
12  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem41.45minMse   14.371  4:113.99219
13  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg41.48minM35   14.354  4:113.99217
14  Robin de Vriend (PR)Hansweert41.51minMse   14.337  4:113.98215
15  Jordi Prior (PR)Vlissingen41.52minMse   14.331  4:113.98215
16  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke41.54minM50   14.320  4:113.98213
17  Leon van KruiningenKapelle-Biezelinge41.56minMse   14.308  4:123.97212
18  Gert-Jan Sturm (PR)Koudekerke42.09minMse   14.235  4:133.95203
19  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg42.11minMse   14.224  4:133.95202
20  Herman BarkemeijerVlissingen42.14minMse   14.207  4:133.95200
21  Vincent Mulder (PR 40.46) Koudekerke42.17minMse   14.190  4:143.94198
22  Jeroen HollenbrandsEtten-Leur42.25minMse   14.145  4:153.93193
23  Peter van WeltZierikzee42.31minMse   14.112  4:153.92189
24  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande42.38minM45   14.073  4:163.91185
25  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen42.49minM40   14.013  4:173.89178
26  Edwin ProvoostBiggekerke43.50minMse   13.688  4:233.80142
27  Rinus Poortvliet (PR 43.50) Oost-Souburg43.54minMse   13.667  4:233.80140
28  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke44.03minM55   13.621  4:243.78135
29  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg44.07minM55   13.600  4:253.78133
30  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg44.14minMse   13.564  4:253.77129
31  Jeroen Franssen (PR)Vlissingen44.22minMse   13.524  4:263.76125
32  Christian Jobse (PR)Middelburg44.27minMse   13.498  4:273.75123
33  Dore Priester (PR)Middelburg44.29minVse   13.488  4:273.75310
34  Lizo Koppejan (PR)Goes44.32minMse   13.473  4:273.74120
35  Stephan Jozwiak (PR 42.27) Vlissingen44.34minMse   13.463  4:273.74119
36  Jan-Willem RietbergOost-Souburg44.36minMse   13.453  4:283.74118
37  Alex Traas (PR 44.15) s-Heer Arendskerke44.38minMse   13.443  4:283.73117
38  Robert TolMiddelburg44.40minMse   13.433  4:283.73116
39  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes44.41minMse   13.428  4:283.73116
40  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg44.44minMse   13.413  4:283.73114
41  Maarten van Kaam (PR 43.43) Yerseke44.46minMse   13.403  4:293.72113
42  Danny Dijke (PR)Oost-Souburg45.00minMse   13.333  4:303.70107
43  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg45.05minM55   13.309  4:313.70104
44  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg45.33minM45   13.172  4:333.6692
45  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen45.42minM55   13.129  4:343.6588
46  Adrie van den Bosse (PR 43.42) Oostkapelle45.45minMse   13.115  4:353.6486
47  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge45.47minVse   13.105  4:353.64256
48  Robin van Welt (PR)Oost-Souburg45.53minMse   13.077  4:353.6383
49  Franciska GruesoVlissingen45.56minMse   13.062  4:363.6382
50  Erick Vermei (PR 45.01) Heinkenszand46.09minM60   13.001  4:373.6176
51  Bertram Wezenberg (PR)Kloetinge46.18minMse   12.959  4:383.6073
52  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen46.20minM55   12.950  4:383.6072
53  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg46.28minM45   12.912  4:393.5969
54  Niek van Belzen (PR 41.51) Middelburg46.54minM55   12.793  4:413.5559
55  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland47.05minV50   12.743  4:433.54208
56  Jos Boot (PR 42.08) Zoutelande47.10minMse   12.721  4:433.5354
57  John Overweel (PR 35.33) Middelburg47.24minM65   12.658  4:443.5249
58  Dennis van der Linden (PR)Vlissingen47.27minMse   12.645  4:453.5148
59  Maurice Snoek (debuut) Arnemuiden47.29minMse   12.636  4:453.5148
60  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg47.34minMse   12.614  4:453.5046
61  Ellen de Poorter (PR)Vlissingen47.41minVse   12.583  4:463.50187
62  Kees den HollandDreischor47.51minMse   12.539  4:473.4841
63  Sebastiaan van LoonRoosendaal47.56minMse   12.517  4:483.4839
64  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg48.17minV45   12.427  4:503.45167
65  Siem Cornelisse (PR 46.09) Arnemuiden48.23minM65   12.401  4:503.4432
66  Marco van Duivenbode (PR)Vlissingen48.26minMse   12.388  4:513.4431
67  Aren de HoogeRoosendaal48.29minMse   12.375  4:513.4430
68  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen48.31minM65   12.367  4:513.4430
69  Gert-Jan Ludikhuize (PR 44.59) Middelburg48.34minMse   12.354  4:513.4329
70  Huib Deurloo (PR)Middelburg48.36minMse   12.346  4:523.4329
71  Marc de Pree (PR)Oost-Souburg48.37minMse   12.341  4:523.4328
72  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg48.41minM65   12.325  4:523.4227
73  Ernst-Jan KouveldVlissingen48.43minMse   12.316  4:523.4227
74  Michel Meeuwse (PR)Vlissingen48.51minMse   12.282  4:533.4125
75  Erwin Dingemanse (PR)Kortgene48.53minMse   12.274  4:533.4125
76  Martijn Ruissen (PR 48.02) Wolphaartsdijk49.04minMse   12.228  4:543.4022
77  Marcel de Witte (PR 45.15) Ritthem49.07minMse   12.216  4:553.3922
78  Rene Cornelisse (PR)Vlissingen49.19minMse   12.166  4:563.3819
79  Corry de Schacht (PR)Oost-Souburg50.00minVse   12.000  5:003.33117
80  Martin Geluk (PR 49.58) Kattendijke50.02minMse   11.992  5:003.3311
81  Andre van Hooven (PR 47.05) Oost-Souburg50.12minMse   11.952  5:013.3210
82  Martin Nieulande (PR 38.05) Nieuw- en Sint Joosland50.18minMse   11.928  5:023.319
83  Chris Koppejan (PR 47.41) s-Gravenpolder50.27minMse   11.893  5:033.308
84  Judith Dekker (PR)Oostkapelle50.30minVse   11.881  5:033.30104
85  Leonard Maljaars (PR 47.42) Oostkapelle50.32minMse   11.873  5:033.307
86  Folgert Windt (PR)Vlissingen50.34minMse   11.866  5:033.307
87  Frans van de Berge (PR)Kapelle-Biezelinge50.36minMse   11.858  5:043.297
88  Wouter Labrujere (PR)Nieuw- en Sint Joosland50.43minMse   11.830  5:043.296
89  Dieter WielhouwerWilhelminadorp51.13minMse   11.715  5:073.253
90  Sandra HazebroekOost-Souburg51.48minVse   11.583  5:113.2274
91  Dennis de Boer (PR)Vlissingen51.54minMse   11.561  5:113.211
92  Ben AltenaVrouwenpolder51.58minMse   11.546  5:123.211
93  Bart van Belle (PR 49.21) Vlissingen52.01minMse   11.535  5:123.201
94  Danny Ars (PR 48.26) Ovezande52.14minMse   11.487  5:133.19-
95  Jorgen Peer (PR 51.24) Oost-Souburg52.16minMse   11.480  5:143.19-
96  Jeroen Moret (debuut) Vlissingen52.18minMse   11.472  5:143.19-
97  Eelco van Loenen (PR 49.16) Vlissingen52.21minMse   11.461  5:143.18-
98  Rob LousArnemuiden52.23minMse   11.454  5:143.18-
99  Thea van den Berg (PR)Vlissingen52.26minVse   11.443  5:153.1861
100  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland52.32minMse   11.421  5:153.17-
101  Gijs van Hout (PR 51.35) Middelburg52.34minMse   11.414  5:153.17-
102  Niels van BelzenAntwerpen52.37minMse   11.403  5:163.17-
103  Sjors Joosse (PR 48.57) Oost-Souburg52.44minMse   11.378  5:163.16-
104  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg52.46minMse   11.371  5:173.16-
105  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg52.50minM55   11.356  5:173.15-
106  Rino Weug (PR 50.12) Vlissingen52.52minMse   11.349  5:173.15-
107  Enrico Joziasse (PR 49.31) Middelburg52.54minMse   11.342  5:173.15-
108  Eric de Visser (PR 45.07) Middelburg52.57minMse   11.331  5:183.15-
109  Wim Dingemanse (PR 45.45) Grijpskerke52.59minM55   11.324  5:183.15-
110  Jan Murre (PR)Vlissingen53.01minMse   11.317  5:183.14-
111  Izaak Dekker (PR 49.41) Middelburg53.04minM55   11.307  5:183.14-
112  Pieter de Gaaij (PR 52.52) Middelburg53.06minMse   11.299  5:193.14-
113  Joop de Jonge (PR)s-Gravenpolder53.08minMse   11.292  5:193.14-
114  Rob Joosse (PR 50.09) Vrouwenpolder53.28minMse   11.222  5:213.12-
115  Wim Witte (PR 50.09) Borssele53.31minM60   11.211  5:213.11-
116  Wim-Pieter Dijkers (PR 44.34) Zoutelande53.34minMse   11.201  5:213.11-
117  Jolanda van KeukenMiddelburg53.36minVse   11.194  5:223.1141
118  Maurice WinsenLewedorp53.38minMse   11.187  5:223.11-
119  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle53.46minV50   11.159  5:233.1038
120  Sylvia van der Weide (PR 50.23) Oost-Souburg53.55minVse   11.128  5:243.0936
121  Siemen GoosensenVlissingen54.02minMse   11.104  5:243.08-
122  Paul Burger (PR 53.19) Oost-Souburg54.04minMse   11.097  5:243.08-
123  Lisette van der HooftVeere54.09minVse   11.080  5:253.0833
124  Johnny BlokpoelVlissingen54.11minMse   11.074  5:253.08-
125  Ciska Dijkers (PR 53.37) Zoutelande54.14minVse   11.063  5:253.0731
126  Miranda Kwakkelaar (PR)Middelburg54.29minV40   11.013  5:273.0628
127  Martijn Blommaert (PR 37.44) Middelburg54.31minMse   11.006  5:273.06-
128  Jeroen Hooijer (PR)Vlissingen54.41minMse   10.972  5:283.05-
129  Marjan Ririhena (PR)Middelburg54.46minVse   10.956  5:293.0425
130  Sjirk de Jong (PR 53.49) Vlissingen54.54minMse   10.929  5:293.04-
131  Roy SwagemakersBergen op Zoom55.13minMse   10.866  5:313.02-
132  Eric Cevaal (PR 54.21) Oost-Souburg55.19minMse   10.847  5:323.01-
133  Reinier van OeneMiddelburg55.24minMse   10.830  5:323.01-
134  My phuoc HoBergen op Zoom55.33minMse   10.801  5:333.00-
135  Rene van de Gruiter (PR)Vlissingen55.43minMse   10.769  5:342.99-
136  Katja de Groes (PR)Vrouwenpolder55.48minVse   10.753  5:352.9914
137  Ilona de Groote (PR 51.56) Oost-Souburg55.55minVse   10.730  5:362.9813
138  Rene Nijsse (debuut) Wolphaartsdijk56.04minMse   10.702  5:362.97-
139  johan Dekker (PR 42.17) Middelburg56.07minM60   10.692  5:372.97-
140  Inge Steketee (PR)Oost-Souburg56.10minVse   10.682  5:372.9710
141  Jacqueline Baas (PR 52.28) Oost-Souburg56.23minVse   10.641  5:382.969
142  Ronald SturmOost-Souburg56.31minMse   10.616  5:392.95-
143  Frits van Borrendam (PR 56.42) Middelburg56.43minMse   10.579  5:402.94-
144  Monika Tramper (PR 54.01) Middelburg56.44minVse   10.576  5:402.946
145  Myra Latuheru (PR 54.04) Middelburg56.46minVse   10.570  5:412.946
146  Benny van Norden (PR 54.25) Oost-Souburg56.48minMse   10.563  5:412.93-
147  Bianca Brasser (PR)Veere56.50minVse   10.557  5:412.936
148  Rieky de Kock (PR 55.30) Zoutelande56.52minMse   10.551  5:412.93-
149  Ingeborg Coppoolse (PR)Oostkapelle56.55minVse   10.542  5:422.935
150  Ronald Koomans-Heer Hendrikskinderen57.02minMse   10.520  5:422.92-
151  Roland Louws (debuut) Vlissingen57.05minMse   10.511  5:432.92-
152  Lili JasperseVlissingen57.07minVse   10.505  5:432.924
153  Marcel Schoon (PR 47.13) Vlissingen57.09minMse   10.499  5:432.92-
154  Arjan GebruisOost-Souburg57.12minMse   10.490  5:432.91-
155  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen57.14minVse   10.483  5:432.914
156  Rebecca CoomansDen Haag57.17minVse   10.474  5:442.913
157  Stefan de Nooijer (PR 55.56) Vlissingen57.20minMse   10.465  5:442.91-
158  Marco van AmstelMiddelburg57.22minMse   10.459  5:442.91-
159  Esther Tange (PR)Middelburg57.42minVse   10.399  5:462.892
160  Lana BehrDomburg57.44minVse   10.393  5:462.892
161  Patrick DuinkerkeOost-Souburg57.47minMse   10.384  5:472.88-
162  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem57.52minM65   10.369  5:472.88-
163  Rineke GroenleerOud Gastel58.01minVse   10.342  5:482.871
164  Jolanda KolijnMiddelburg58.04minVse   10.333  5:482.871
165  Frank van Boxtel (PR 42.48) Vlissingen58.21minM60   10.283  5:502.86-
166  Claudine WattelMiddelburg58.23minVse   10.277  5:502.851
167  Regine Boogert (PR)Middelburg58.27minVse   10.265  5:512.85-
168  Anna Korstanje (debuut) Domburg58.29minVse   10.259  5:512.85-
169  Simone RoosRotterdam58.31minVse   10.253  5:512.85-
170  Wim Jobse (PR 55.29) Veere58.33minMse   10.248  5:512.85-
171  Marije KalsbeekMiddelburg58.36minVse   10.239  5:522.84-
172  Ilse KarelseAmsterdam58.38minVse   10.233  5:522.84-
173  Esther Coomans (PR 58.34) Domburg58.40minVse   10.227  5:522.84-
174  Susanne Poelman (PR 54.26) Domburg58.42minVse   10.221  5:522.84-
175  Andrea den BoeftVlissingen58.44minVse   10.216  5:522.84-
176  Martin van der Doe (PR 52.03) Waarde58.46minMse   10.210  5:532.84-
177  Leon Verlinde (debuut) Terneuzen58.59minMse   10.172  5:542.83-
178  Madeleine BuiningKapelle-Biezelinge59.00minVse   10.169  5:542.82-
179  Wilma Mabelis (PR 56.41) Vlissingen59.03minVse   10.161  5:542.82-
180  Cindy Raucamp (PR 58.44) Middelburg59.05minVse   10.155  5:552.82-
181  Maria Vierthaler (PR 59.08) Vlissingen59.40minVse   10.056  5:582.79-
182  Peter Jobse (PR 55.14) Ritthem59.47minMse   10.036  5:592.79-
183  Dennis Geense (PR)Sint Philipsland59.52minMse   10.022  5:592.78-
184  Rien Geense (PR)Goes59.54minMse   10.017  5:592.78-
185  Ernestine Lahey (PR)Middelburg59.57minVse   10.008  6:002.78-
186  Stephanus Bostelaar (PR 53.30) Middelburg59.59minMse   10.003  6:002.78-
187  Harry Anders (PR 53.07) Arnemuiden1.00.03minM70   9.992  6:002.78-
188  Theresa Dinse (debuut) Vlissingen1.00.13minVse   9.964  6:012.77-
189  Jelle WielhouwerWilhelminadorp1.00.35minMse   9.904  6:042.75-
190  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem1.01.50minVse   9.704  6:112.70-
191  Joke Verhage (PR)Vlissingen1.01.53minVse   9.696  6:112.69-
192  Patricia Baas (PR)Oost-Souburg1.01.55minVse   9.690  6:122.69-
193  Gita van AmstelMiddelburg1.01.58minVse   9.683  6:122.69-
194  Ellen MeestersKapelle-Biezelinge1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
195  Dennis de VilderGoes1.03.07minMse   9.506  6:192.64-
196  Pascal de KamRitthem1.04.29minMse   9.305  6:272.58-
197  Mirja de JongKleverskerke1.04.50minVse   9.254  6:292.57-
198  Arnold Meulmeester (PR 1.02.07) Arnemuiden1.04.58minMse   9.236  6:302.57-
199  Cilia BommeljeMiddelburg1.06.55minVse   8.966  6:422.49-
200  Arie Schout (PR 50.27) Kloetinge1.09.33minMse   8.627  6:572.40-
201  Ina DekkerOost-Souburg1.10.53minVse   8.465  7:052.35-
202  Cora Werkhoven (PR 1.05.26) Arnemuiden1.12.14minVse   8.306  7:132.31-
203  Ciska Zorg (debuut) Arnemuiden1.12.17minVse   8.301  7:142.31-
Mannen: 147 (72.41%) => M35=3 - M40=1 - M45=5 - M50=3 - M55=9 - M60=4 - M65=5 - M70=1 - Mse=116
Vrouwen: 56 (27.59%) => V40=1 - V45=1 - V50=2 - Vse=52

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Remy Vasseur37:29Arjo Verhage37:59Wouter van Caspel39:39Dore Priester44:29203
2019Ronnie Overgaauw36:32Peter Meeuwsen37:34Martijn Blommaert37:44Astrid den Herder46:59192
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Dries ClaesBiggekerke18.33minMse   16.173  3:434.49298
2  Johan van de Woestijne (debuut) Zoutelande18.50minMse   15.929  3:464.42268
3  Henrik Westerweele (debuut) Vlissingen20.06minM35   14.925  4:014.15153
4  Leonard Simonse (PR)Waarde20.37minMse   14.551  4:074.04115
5  Ivar EngelsMiddelburg20.40minMse   14.516  4:084.03112
6  Anjolie Engels (PR 18.30) Middelburg20.54minV40   14.354  4:113.99286
7  Yanis van der Jagt (PR)Vlissingen21.20minMse   14.063  4:163.9172
8  Michael Vermaat (PR)Oost-Souburg21.36minM40   13.889  4:193.8658
9  Karlijn van de LindenVlissingen22.45minVse   13.187  4:333.66136
10  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg22.52minM35   13.120  4:343.6413
11  Annemiek Verhage (PR 21.55) Biggekerke22.58minVse   13.062  4:363.63123
12  Johan de Visser (PR 22.32) Veere23.05minMse   12.996  4:373.619
13  Elizabeth Schroevers (debuut) Arnemuiden23.08minVse   12.968  4:383.60113
14  Kim Dijke (PR 23.17) Oost-Souburg23.22minVse   12.839  4:403.5799
15  Madeleine Rommers (PR 23.46) Middelburg25.50minVse   11.613  5:103.239
16  Henrike Blokpoel (PR 24.24) Oost-Souburg25.59minVse   11.546  5:123.217
17  Johan Rijkeboer (PR 24.12) Middelburg26.02minMse   11.524  5:123.20-
18  Andrea Moens (debuut) Oostkapelle26.15minVse   11.429  5:153.173
19  John Guequierre (PR 22.37) Middelburg26.19minM65   11.400  5:163.17-
20  Lars KooleVlissingen26.29minMse   11.328  5:183.15-
21  Martin Koole (debuut) Vlissingen26.31minMse   11.314  5:183.14-
22  Arthur Stijns (PR 25.09) Oudelande26.34minM70   11.292  5:193.14-
23  Anke Franse (PR)Vlissingen26.40minV55   11.250  5:203.131
24  Wessel de Kraker (PR)Oost-Souburg26.48minMse   11.194  5:223.11-
25  Erik de Kraker (PR)Oost-Souburg26.50minM45   11.180  5:223.11-
26  Szabi PanczelMiddelburg26.53minMse   11.159  5:233.10-
27  Theo KapteinRitthem27.13minMse   11.023  5:273.06-
28  Stefan van Rossum (debuut) Middelburg27.18minMse   10.989  5:283.05-
29  Leroy de PriesterMiddelburg27.23minMse   10.956  5:293.04-
30  Jeroen Damman (debuut) Middelburg27.25minMse   10.942  5:293.04-
31  Moniek van Goeije (PR 25.52) Vlissingen27.41minVse   10.837  5:323.01-
32  Jolanda van HaverenVlissingen27.50minVse   10.778  5:342.99-
33  Aart van Luijk (PR 25.10) Middelburg27.52minM60   10.766  5:342.99-
34  Francoise Luteijn (debuut) Vlissingen27.55minVse   10.746  5:352.99-
35  Peter van GelderenVlissingen28.10minMse   10.651  5:382.96-
36  Judith van de Bank (PR)Oostkapelle28.14minVse   10.626  5:392.95-
37  Stefanie de JongeMiddelburg29.06minVse   10.309  5:492.86-
38  Veerle SinkeOost-Souburg29.08minVse   10.297  5:502.86-
39  Elise Kleinjan (debuut) Domburg29.17minVse   10.245  5:512.85-
40  Erik Reijnhout (PR 28.55) Vlissingen29.45minM55   10.084  5:572.80-
41  Regina Verhage (debuut) Aagtekerke29.52minV55   10.045  5:582.79-
42  Milou LousVlissingen30.00minVse   10.000  6:002.78-
43  Cindy UrlingsVlissingen30.02minVse   9.989  6:002.77-
44  Miriam BijlZuid-Beijerland30.13minVse   9.928  6:032.76-
45  Sandy KuiperVlissingen30.19minVse   9.896  6:042.75-
46  Gisela NijsseWolphaartsdijk30.24minVse   9.868  6:052.74-
47  Melvin Dijke (PR)Middelburg30.32minMse   9.825  6:062.73-
48  Ad Burger (debuut) Vlissingen31.34minMse   9.504  6:192.64-
49  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele31.42minV60   9.464  6:202.63-
50  Joyce LuijsterburgMeliskerke31.45minVse   9.449  6:212.62-
51  Theo Kootstra (PR 28.24) Waarde32.02minMse   9.365  6:242.60-
52  Jan Jobse (debuut) Serooskerke32.53minM70   9.123  6:352.53-
53  Heleen de Vlieger (PR 32.16) Vlissingen32.57minVse   9.105  6:352.53-
54  Johan de Vlieger (debuut) Vlissingen33.00minM60   9.091  6:362.53-
55  Kim VeldhoenMiddelburg33.15minVse   9.023  6:392.51-
56  Deborah Toledo (PR 31.42) s-Heer Abtskerke33.30minVse   8.955  6:422.49-
57  Eugene Louwerse (PR 30.05) Middelburg33.34minM65   8.937  6:432.48-
58  Barbera Bloemendaal (PR 32.40) Zoutelande33.43minVse   8.898  6:452.47-
59  Vera Lagendijk (PR 28.56) Middelburg34.25minVse   8.717  6:532.42-
60  Carlien Bakker (PR 32.34) Vlissingen34.47minVse   8.625  6:572.40-
61  Sandra de KamWissenkerke35.13minVse   8.519  7:032.37-
62  Vienna AdriaanseMiddelburg35.22minVse   8.483  7:042.36-
63  Corina Janse (PR 30.11) Oost-Souburg35.49minV50   8.376  7:102.33-
64  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen35.54minV70   8.357  7:112.32-
Mannen: 30 (46.88%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M55=1 - M60=2 - M65=2 - M70=2 - Mse=19
Vrouwen: 34 (53.13%) => V40=1 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - V70=1 - Vse=28

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.532 seconden nodig om deze lijst met 267 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020