dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Summer Run

Vlissingen, vrijdag 21 augustus 2020 - Organisatie: Hardloop3Daagse
10 km
001 Harmens Erwin             Middelburg           325 0:33:09    1eMan  
002 Huibregtse Danny          Westkapelle          326 0:34:25    2eMan  
003 Kok Martijn de            Heinkenszand         330 0:35:05    3eMan  
004 Mahia Sebastien           Namen B              394 0:35:52    4eMan  
005 Linden Crum van der       Souburg              392 0:36:54    5eMan  
006 Belzen Corne van          Middelburg           358 0:37:23    6eMan  
007 Meeuwse Peter             Krabbendijke         335 0:37:30    7eMan  
008 Sparrentak Wim van        St Laurens           411 0:37:40    8eMan  
009 Schrier David             Vlissingen           342 0:38:15    9eMan  
010 Wattel Adriaan            Middelburg           429 0:38:20   10eMan  
011 Korte Willem de           Aagtekerke           387 0:38:29   11eMan  
012 Vermeulen Sven            Vlissingen           424 0:38:57   12eMan  
013 Sanderse Monica           Vlissingen           406 0:39:05    1eVrouw
014 Verhage Arjo              Aagtekerke           421 0:39:13   13eMan  
015 Brande Marnix van den     Terneuzen            365 0:39:39   14eMan  
016 Baas Lion                 Vlissingen           360 0:39:43   15eMan  
017 Mulder Vincent            Koudekerke           397 0:39:51   16eMan  
018 Grift Ramon van de        Kamperland           377 0:40:02   17eMan  
019 Kleinjan Jaco             Goes                 383 0:41:15   18eMan  
020 Goris Sjef                Middelburg           355 0:41:17   19eMan  
021 Florie Jan-Willem         Vlissingen           322 0:41:20   20eMan  
022 Bongertman Amber          Roosendaal           362 0:41:30    2eVrouw
023 Pagter Rob de             Ritthem              401 0:41:49   21eMan  
024 Jobse Samuel              Aagtekerke           327 0:42:01   22eMan  
025 Ton Leonie                Wissenkerke          416 0:42:05    3eVrouw
026 Verhaagen Hans            Goes                 420 0:42:08   23eMan  
027 Duinkerke Joannathan      Kapelle              372 0:42:10   24eMan  
028 Scheiber Manfred          Domburg              407 0:42:41   25eMan  
029 Alphen Edwin van          Vlissingen           317 0:42:49   26eMan  
030 Lafertin Robert           Terneuzen            390 0:43:08   27eMan  
031 Kolk Rijndert van der     Middelburg           350 0:43:12   28eMan  
032 Dekker Menno den          Terneuzen            370 0:43:19   29eMan  
033 Verhaeghe Bart            Wemeldinge           314 0:43:21   30eMan  
034 Rijke Evert de                                 308 0:43:31   31eMan  
035 Verhage Bram              Aagtekerke           422 0:43:36   32eMan  
036 Traas Marijn              Goes                 417 0:43:39   33eMan  
037 Lous Henk                 Vlissingen           333 0:43:43   34eMan  
038 Bongertman Arinka         Roosendaal           363 0:43:48    4eVrouw
039 Noorden Bart van          Yerseke              398 0:44:05   35eMan  
040 Meeuwsen Martijn          Krabbendijke         297 0:44:46   36eMan  
041 Koppejan Lizo             Goes                 386 0:44:53   37eMan  
042 Koning Martijn de         Heinkenszand         331 0:44:55   38eMan  
043 Braak Roland van          Terneuzen            313 0:44:56   39eMan  
044 Pruijsers Martin          Middelburg           337 0:44:58   40eMan  
045 Schagen Deni              Alkmaar              339 0:45:01   41eMan  
046 Wijnstra Wendy            Kapelle              431 0:45:03    5eVrouw
047 Lous Paco                 Vlissingen           334 0:45:28   42eMan  
048 Passenier Mark            Westkapelle          402 0:45:31   43eMan  
049 Aartsen Arthur van        Middelburg           359 0:45:50   44eMan  
050 Paardekooper Rinus        Goes                 336 0:46:08   45eMan  
051 Lange Vincent de          Middelburg           391 0:46:12   46eMan  
052 Olivier Marco             Vlissingen           399 0:46:16   47eMan  
053 Boot Jos                  Zoutelande           319 0:46:26   48eMan  
054 Steketee Maurice          Middelburg           412 0:46:29   49eMan  
055 Dijkgraaf Werner          Valkenswaard         320 0:46:58   50eMan  
056 Heijden Kees van der      Vlissingen           380 0:47:00   51eMan  
057 Feijter Maurits de        Kapelle              321 0:47:21   52eMan  
058 Ovaa Piet                 Meliskerke           400 0:47:46   53eMan  
059 Uitterhoeve Stefan        Goes                 112 0:47:49   54eMan  
060 Suilen Hans               Sommelsdijk          414 0:47:52   55eMan  
061 Sleddens Willem           Eindhoven            344 0:47:59   56eMan  
062 Peer Jorgen               Vlissingen           403 0:49:17   57eMan  
063 Besuijen Marije           Middelburg           361 0:49:20    6eVrouw
064 Alewijnse Elviera         Souburg              316 0:49:41    7eVrouw
065 Dekker Linda              Middelburg           351 0:49:43    8eVrouw
066 Vlieger Johan de          Vlissingen           346 0:50:00   58eMan  
067 Looff Bennie de           Vlissingen           332 0:50:05   59eMan  
068 Gijzel Hans               's-Heer Arendskerke  376 0:50:08   60eMan  
069 Goumi Enzo                Frankrijk            311 0:50:13   61eMan  
070 Goetheer Rene             Wolphaartsdijk       323 0:50:19   62eMan  
071 Verkammen Lars            Alkmaar              345 0:50:22   63eMan  
072 Westeinde Marco v 't      Arnemuiden           430 0:50:34   64eMan  
073 Spaans Gerrit             Goes                 410 0:50:36   65eMan  
074 Koene Ingrid              St Laurens           385 0:50:48    9eVrouw
075 Kramer Andre              Yerseke              389 0:51:05   66eMan  
076 Moret Jeroen              Vlissingen           396 0:51:10   67eMan  
077 Boogert Wim               Vlissingen           364 0:51:30   68eMan  
078 Guequierre John           Middelburg           378 0:51:33   69eMan  
079 Houterman Willem          Wolphaartsdijk       381 0:51:44   70eMan  
080 Smit Harry                B Haamstede          408 0:53:02   71eMan  
081 Verkaart Rosette          Vlissingen           423 0:54:28   10eVrouw
082 Evers Danielle            Middelburg           369 0:55:02   11eVrouw
083 Pleijte John              Vlissingen           349 0:55:04   72eMan  
084 Spaans Ellie              Goes                 409 0:55:15   12eVrouw
085 Kock Ricky de             Zoutelande           328 0:55:50   13eVrouw
086 Besuijen Marcel           Middelburg           354 0:56:02   73eMan  
087 Eenennaam Bram van        Nw St Joosland       111 0:56:25   74eMan  
088 Verburg Ernesta           Dreischor            419 0:56:43   14eVrouw
089 Schijndel Lindy van       Souburg              341 0:57:02   15eVrouw
090 Stijns Arthur             Oudelande            413 0:57:04   75eMan  
091 Koe Chris de              Vlissingen           329 0:57:28   76eMan  
092 Eenennaam Nick van        Nw St Joosland       103 0:57:53   77eMan  
093 Quist Wenda               Koudekerke           338 0:58:09   16eVrouw
094 Radstaat Gerard           Meerkerk             405 0:58:58   78eMan  
095 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           373 0:59:03   17eVrouw
096 Korstanje Anna            Domburg              357 1:01:53   18eVrouw
097 Bongertman Robert         Roosendaal           298 1:03:21   79eMan   

5 km
001 Sikkema Sierd             Roosendaal           63  0:16:57    1eMan  
002 Kruisifix Thomas          Axel                 28  0:17:45    2eMan  
003 Wulffraat Thomas          Terneuzen            93  0:17:46    3eMan  
004 Kramer Tim                's-H Hendrikskindere 91  0:18:54    4eMan  
005 Geertse Ronald            Serooskerke          285 0:18:56    5eMan  
006 Janse Micha               Zoutelande           102 0:19:03    6eMan  
007 Simonse Leonard           Waarde               291 0:19:32    7eMan  
008 Uffelen Hein van          Souburg              48  0:19:48    8eMan  
009 Molendijk Jan             Krabbendijke         70  0:19:54    9eMan  
010 Boutens Ruben             Middelburg           315 0:20:18   10eMan  
011 Caelenberg Bruno van      Koekelberg N         281 0:20:58   11eMan  
012 Uitterhoeve Marcel        's-H Arendskerke     90  0:21:05   12eMan  
013 Voogt Elbert              Beekbergen           52  0:21:09   13eMan  
014 Meijboom Durby            Vlissingen           287 0:21:38    1eVrouw
015 Driel Hans van            Apeldoorn            22  0:22:15   14eMan  
016 Eckhardt Mascha           Roosendaal           64  0:22:39    2eVrouw
017 Simons Theo               Middelburg           343 0:22:58   15eMan  
018 Rentmeester Maurice       Arnemuiden           116 0:23:02   16eMan  
019 Karstanje Albert          Middelburg           286 0:23:12   17eMan  
020 Schurink Peter            Vlissingen           94  0:23:27   18eMan  
021 Dirksen Manon             Apeldoorn            19  0:23:34    3eVrouw
022 Dellebeke Ron             Souburg              284 0:24:12   19eMan  
023 Belle Bart van            Vlissingen           310 0:24:59   20eMan  
024 Sinke Natalie             Vlissingen           292 0:25:00    4eVrouw
025 Luijk Lion van            Vlissingen           72  0:25:31   21eMan  
026 Dekker Lisa den           Terneuzen            283 0:25:55    5eVrouw
027 Verbeek Tom               Kwadendamme          114 0:26:06   22eMan  
028 Jasperse Leen             Vlissingen           73  0:26:14   23eMan  
029 Luijk Aart van            Middelburg           32  0:26:20   24eMan  
030 Dekker Johan              Middelburg           105 0:26:33   25eMan  
031 Verbrugge Robin           Middelburg           115 0:26:36   26eMan  
032 Dekker Karin den          Terneuzen            282 0:28:30    6eVrouw
033 Steenland Evelien         Beekbergen           46  0:28:32    7eVrouw
034 Feenstra Bartelijne       Waalre               126 0:28:49   27eMan  
035 Broers Annemarie          Eindhoven            15  0:28:51    8eVrouw
036 Meijers Jacqueline        Hoedekenskerke       57  0:29:18    9eVrouw
037 Boutens Janneke           Middelburg           85  0:29:53   10eVrouw
038 Belzen Monique            Vlissingen           119 0:30:55   11eVrouw
039 Burger Ad                 Vlissingen           101 0:31:49   28eMan  
040 Vlieger Heleen de         Vlissingen           66  0:34:22   12eVrouw
041 Boonaerts Chantal         Westkapelle          98  0:34:24   13eVrouw
042 Dijkstra Kimberley        Vlissingen           100 0:39:09   14eVrouw

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020