dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hardloop3Daagse

Neeltje Jans, vrijdag 14 augustus 2020 - Organisatie: Hardloop3Daagse
001 Bruijn Boris de           Kloetinge            367 0:35:01    1eMan  
002 Linden Crum van der       Souburg              392 0:36:51    2eMan  
003 Mahia Sebastien           Namen B              394 0:37:32    3eMan  
004 Belzen Corne van          Middelburg           358 0:37:35    4eMan  
005 Sparrentak Wim van        St Laurens           411 0:37:43    5eMan  
006 Korte Willem de           Aagtekerke           387 0:38:00    6eMan  
007 Vermeulen Sven            Vlissingen           424 0:39:12    7eMan  
008 Wattel Adriaan            Middelburg           429 0:39:14    8eMan  
009 Verhage Arjo              Aagtekerke           421 0:39:48    9eMan  
010 Sanderse Monica           Vlissingen           406 0:40:04    1eVrouw
011 Velde Aart van de         Schuddebeurs         418 0:40:17   10eMan  
012 Brande Marnix van den     Terneuzen            365 0:40:20   11eMan  
013 Baas Lion                 Vlissingen           360 0:40:25   12eMan  
014 Erpelinck Tom             Sint Jansteen        374 0:40:34   13eMan  
015 Mulder Vincent            Koudekerke           397 0:40:47   14eMan  
016 Teeuw Mitchel             B Haamstede          415 0:40:51   15eMan  
017 Pagter Rob de             Ritthem              401 0:42:02   16eMan  
018 Ton Leonie                Wissenkerke          416 0:42:07    2eVrouw
019 Verhaagen Hans            Goes                 420 0:42:30   17eMan  
020 Goris Sjef                Middelburg           355 0:42:40   18eMan  
021 Grift Ramon van de        Kamperland           377 0:42:43   19eMan  
022 Kleinjan Jaco             Goes                 383 0:42:50   20eMan  
023 Kolk Rijndert van der     Middelburg           350 0:43:04   21eMan  
024 Verwijs Robert            Zonnemaire           426 0:43:11   22eMan  
025 Scheiber Manfred          Domburg              407 0:43:23   23eMan  
026 Kleinjan Lydia            Goes                 384 0:43:27    3eVrouw
027 Verhage Bram              Aagtekerke           422 0:43:30   24eMan  
028 Dekker Menno den          Terneuzen            370 0:44:59   25eMan  
029 Lafertin Robert           Terneuzen            390 0:45:01   26eMan  
030 Traas Marijn              Goes                 417 0:45:06   27eMan  
031 Carol Robert              Middelburg           368 0:45:14   28eMan  
032 Noorden Bart van          Yerseke              398 0:45:22   29eMan  
033 Visser Bart de            Serooskerke          427 0:45:35   30eMan  
034 Wijnstra Wendy            Kapelle              431 0:45:37    4eVrouw
035 Lange Vincent de          Middelburg           391 0:45:48   31eMan  
036 Passenier Mark            Westkapelle          402 0:45:50   32eMan  
037 Steketee Maurice          Middelburg           412 0:46:26   33eMan  
038 Heijden Kees van der      Vlissingen           380 0:46:34   34eMan  
039 Aartsen Arthur van        Middelburg           359 0:47:03   35eMan  
040 Olivier Marco             Vlissingen           399 0:47:27   36eMan  
041 Westeinde Marco v 't      Arnemuiden           430 0:47:40   37eMan  
042 Ovaa Piet                 Meliskerke           400 0:48:59   38eMan  
043 Verwijs Ilse              Zonnemaire           425 0:49:56    5eVrouw
044 Kleinepier Arma           Middelburg           382 0:50:02    6eVrouw
045 Suilen Hans               Sommelsdijk          414 0:50:04   39eMan  
046 Verstraaten Kees-Jan      Middelburg           356 0:50:28   40eMan  
047 Moret Jeroen              Vlissingen           396 0:50:35   41eMan  
048 Gijzel Hans               's-Heer Arendskerke  376 0:50:55   42eMan  
049 Peer Jorgen               Vlissingen           403 0:50:58   43eMan  
050 Dekker Linda              Middelburg           351 0:51:00    7eVrouw
051 Kramer Andre              Yerseke              389 0:51:03   44eMan  
052 Boogert Wim               Vlissingen           364 0:51:15   45eMan  
053 Koene Ingrid              St Laurens           385 0:51:36    8eVrouw
054 Spaans Gerrit             Goes                 410 0:51:39   46eMan  
055 Smit Harry                B Haamstede          408 0:51:59   47eMan  
056 Voorham Krista            B Haamstede          428 0:52:12    9eVrouw
057 Guequierre John           Middelburg           378 0:53:10   48eMan  
058 Spaans Ellie              Goes                 409 0:53:27   10eVrouw
059 Minnaard Hans             Yerseke              395 0:53:34   49eMan  
060 Verkaart Rosette          Vlissingen           423 0:54:31   11eVrouw
061 Loeve Martin              Renesse              393 0:56:03   50eMan  
062 Verburg Ernesta           Dreischor            419 0:56:23   12eVrouw
063 Keulen Alexander van      Kloetinge            348 0:56:36   51eMan  
064 Bostelaar Jan             Westkapelle          353 0:56:38   52eMan  
065 Evers Danielle            Middelburg           369 0:57:20   13eVrouw
066 Pleijte John              Vlissingen           349 0:57:22   53eMan  
067 Stijns Arthur             Oudelande            413 0:58:46   54eMan  
068 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           373 0:59:28   14eVrouw
069 Radstaat Gerard           Meerkerk             405 1:03:58   55eMan  


5,7 km
001 Geertse Ronald            Serooskerke          285 0:22:00    1eMan  
002 Simonse Leonard           Waarde               291 0:22:14    2eMan  
003 Meijboom Durby            Vlissingen           287 0:24:56    1eVrouw
004 Caelenberg Bruno van      Koekelberg N         281 0:25:07    3eMan  
005 Priester Dore             Middelburg           289 0:25:19    2eVrouw
006 Karstanje Albert          Middelburg           286 0:26:48    4eMan  
007 Dellebeke Ron             Souburg              284 0:27:41    5eMan  
008 Sinke Natalie             Vlissingen           292 0:28:43    3eVrouw
009 Dekker Lisa den           Terneuzen            283 0:31:39    4eVrouw
010 Wandel Martiza            B Haamstede          352 0:32:25    5eVrouw
011 Dekker Karin den          Terneuzen            282 0:34:00    6eVrouw

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020