dinsdag 20 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10 Miles Schellach

Middelburg, zaterdag 12 september 2020 - Organisatie: Hardloop3Daagse
16 km
001 Harmes Erwin         Middelburg       229 0:54:09    1eM16
002 Roosenboom Bryan     Zele             265 0:58:20    2eM16
003 Wulffraat Thomas     Terneuzen        299 1:00:11    3eM16
004 Seye Wouter          Hamme            274 1:00:41    4eM16
005 Beijer Jesse         Middelburg       195 1:02:01    5eM16
006 Blommaert Martijn    Middelburg       199 1:02:05    6eM16
007 Baas Lion            Vlissingen       194 1:02:29    7eM16
008 Korte Willem de      Aagtekerke       248 1:03:48    8eM16
009 Aeck Ruben           Langemark        190 1:04:12    9eM16
010 Lambers-Heerspink Da Koudekerke       250 1:04:19   10eM16
011 Leng Edward de       Koudekerke       251 1:05:23   11eM16
012 Servaas Grijp        Izegem           273 1:05:53   12eM16
013 Ton Leonie           Wissenkerke      284 1:06:13    1eD16
014 Kox Martijn          Axel             187 1:06:21   13eM16
015 Jansen Angelique     Middelburg       240 1:07:23    2eD16
016 Jacobs Richard       Nw St Joosland   237 1:07:26   14eM16
017 Janse Micha          Zoutelande       239 1:07:37   15eM16
018 Onderdijk Patrick    Serooskerke      258 1:07:39   16eM16
019 Bongertman Amber     Roosendaal       200 1:07:41    3eD16
020 Evers Mike           Middelburg       219 1:08:21   17eM16
021 Geschiere Gillis     Meliskerke       222 1:08:44   18eM16
022 Verhage Bram         Aagtekerke       288 1:09:59   19eM16
023 Goris Sjef           Middelburg       226 1:10:09   20eM16
024 Bongertman Arinka    Roosendaal       201 1:10:30    4eD16
025 Geschiere Suzanne    St Laurens       223 1:10:51    5eD16
026 Duinkerke Jonathan   Kapelle          215 1:10:53   21eM16
027 Abeele Aschwin v d   Middelburg       189 1:10:57   22eM16
028 Vette Wijnand        Middelburg       293 1:11:16   23eM16
029 Hoogstrate Frank     Yerseke          236 1:12:14   24eM16
030 Pagter Rob de        Ritthem          260 1:12:17   25eM16
031 Dingemanse Sander    Middelburg       213 1:12:32   26eM16
032 Dekker Menno den     Terneuzen        211 1:12:59   27eM16
033 Traas Marijn         Goes             285 1:13:02   28eM16
034 Koning Martijn de    Heinkenszand     246 1:13:22   29eM16
035 Steketee Maurice     Middelburg       281 1:13:24   30eM16
036 Goetheer Judith      Goes             225 1:13:27    6eD16
037 Florissen Rene       Terneuzen        220 1:14:49   31eM16
038 Daalmans Bas         Goes             208 1:14:51   32eM16
039 Witte Rinus          St Laurens       298 1:15:01   33eM16
040 Epker Rob            Middelburg       216 1:15:15   34eM16
041 Tramper Hans         Goes             286 1:15:17   35eM16
042 Versluis Linda       Gapinge          292 1:15:25    7eD16
043 Aartsen Arthur van   Middelburg       188 1:15:30   36eM16
044 Jonge Guillaume de   Souburg          242 1:17:07   37eM16
045 Ovaa Piet            Meliskerke       259 1:17:15   38eM16
046 Dhanis Gino          St Jansteen      212 1:17:41   39eM16
047 Janssens Sabine      Breda            241 1:17:53    8eD16
048 Hollander Kees den   Dreischor        235 1:17:54   40eM16
049 Vries Martijn de     Middelburg       296 1:17:58   41eM16
050 Schoe Edwin          Middelburg       269 1:18:01   42eM16
051 Koppejan Lizo        Goes             247 1:18:04   43eM16
052 Vermaat Michael      Souburg          186 1:18:36   44eM16
053 Strating Henny       Kamperland       283 1:18:39    9eD16
054 Knibbeler Berry      Westdorpe        244 1:18:53   45eM16
055 Antwerpen Chris van  Goes             193 1:19:41   46eM16
056 Spaans Gerrit        Goes             279 1:21:21   47eM16
057 Besuijen Marije      Middelburg       197 1:21:42   10eD16
058 Heijden Kees van der Vlissingen       231 1:21:44   48eM16
059 Peer Jorgen          Souburg          261 1:22:51   49eM16
060 Dekker Linda         Middelburg       210 1:23:04   11eD16
061 Rutten Dennis van    Middelburg       266 1:23:16   50eM16
062 Lous Andre           Westkapelle      252 1:23:27   51eM16
063 Caspel Jon van       Vlissingen       207 1:24:04   52eM16
064 Schurink Peter       Vlissingen       271 1:24:13   53eM16
065 Folkertsma Jack      Terneuzen        221 1:24:39   54eM16
066 Boogert Wim          Middelburg       202 1:24:41   55eM16
067 Koene Ingrid         St Laurens       245 1:24:56   12eD16
068 Hercules Ronald van  Serooskerke      232 1:25:08   56eM16
069 Kakes Mark           Goes             243 1:25:37   57eM16
070 Moret Jeroen         Vlissingen       256 1:25:46   58eM16
071 Bruijn Danielle de   Vlissingen       204 1:26:46   13eD16
072 Bilderbeek Jolanda   Kloetinge        198 1:27:13   14eD16
073 Evers Daniella       Middelburg       218 1:27:15   15eD16
074 Pleijte John         Vlissingen       262 1:27:18   59eM16
075 Hage Jeroen          Middelburg       228 1:27:22   60eM16
076 Spaans Ellie         Goes             278 1:27:28   16eD16
077 Beijer Piet          Middelburg       196 1:27:30   61eM16
078 Luteijn Francoise    Vlissingen       253 1:27:44   17eD16
079 Glind Herman van de  Kloetinge        224 1:27:49   62eM16
080 Meulenberg Jacobus   Oudelande        254 1:28:27   63eM16
081 Capelle Isabel       Middelburg       205 1:28:51   18eD16
082 Zweep Reinier        Kamperland       300 1:28:53   64eM16
083 Verhulst Petra       Westkapelle      289 1:29:49   19eD16
084 Nijssen Sebastian    Yerseke          257 1:29:58   65eM16
085 Stijns Arthur        Oudelande        282 1:30:00   66eM16
086 Dam Bram van         Vlissingen       209 1:32:51   67eM16
087 Rijkse Monique       Middelburg       264 1:33:25   20eD16
088 Hollander Cindy den  Vlissingen       234 1:33:27   21eD16
089 Veringa Caroline     Middelburg       290 1:33:29   22eD16
090 Mol Marina           s-H Abtskerke    255 1:33:34   23eD16
091 Hesp Niek            Goes             233 1:34:35   68eM16
092 Epker-Jense Sigrid   Middelburg       217 1:36:13   24eD16
093 Smit Jacquelien      Heinkenszand     277 1:37:17   25eD16
094 Simons Theo          Middelburg       276 1:38:04   69eM16
095 Wiskerke Janneke     Goes             297 1:41:38   26eD16
096 Schuurman Jojanneke  Schore           272 2:03:00   27eD16

    Schellachloop 12 km
001 Broeck Gino van      Temse            056 0:47:11    1eH12
002 Wattel Adriaan       Middelburg       093 0:47:13    2eH12
003 Stroo Marinus        Middelburg       088 0:47:34    3eH12
004 Verhage Arjo         Aagtekerke       287 0:51:57    4eH12
005 Groote Marc de       Middelburg       067 0:53:46    5eH12
006 Overkamp Mirthe      Koudekerke       079 0:54:05    1eD12
007 Aartsen Bianca van   Middelburg       051 0:56:24    2eD12
008 Alexandra Linda      Rhoon            192 0:57:11    3eD12
009 Visser Bart de       Serooskerke      294 0:57:47    6eH12
010 Noteboom Esther      Heinkenszand     078 0:57:56    4eD12
011 Brouwer Sjaak        Vlissingen       095 0:58:22    7eH12
012 Ridderbos Ronald     Middelburg       083 0:58:43    8eH12
013 Ars Maroeska         Goes             052 0:59:50    5eD12
014 Vlieger Johan de     Vlissingen       090 1:00:07    9eH12
015 Franse Patty         Heinkenszand     064 1:00:22    6eD12
016 Dieren Jasmijn van   Kapelle          060 1:01:01    7eD12
017 Verschuure Annemarie Kruiningen       089 1:01:09    8eD12
018 Karstanje Albert     Middelburg       072 1:01:41   10eH12
019 Hoek Eva van         Middelburg       069 1:02:15    9eD12
020 Visser Nathalie de   Grijpskerke      096 1:04:34   10eD12
021 Alewijnse Elvera     Souburg          191 1:05:05   11eD12
022 Eenennaam Bram  van  Nw St Joosland   062 1:07:10   11eH12
023 Janssen Mirjam       Kwadendamme      071 1:07:11   12eD12
024 Keulen Jolanda van   Middelburg       073 1:08:06   13eD12
025 Borrendam Frits van  Middelburg       203 1:08:32   12eH12
026 Brandes Marc         Middelburg       055 1:08:35   13eH12
027 Koe Chris de         Vlissingen       074 1:10:34   14eH12
028 Broekhoven Ad van    Grijpskerke      057 1:10:53   15eH12
029 Punt Jan             Monnickendam     081 1:11:01   16eH12
030 Schijndel Lindy van  Souburg          084 1:11:03   14eD12
031 Egeraat Leonhard     B o Zoom         063 1:11:07   17eH12
032 Eenenaam Nick van    Nw St Joosland   061 1:11:57   18eH12
033 Quist Wenda          Koudekerke       082 1:12:11   15eD12
034 Groes Katja de       Vrouwenpolder    066 1:12:41   16eD12
035 Water Sara van de    Vlissingen       092 1:12:44   17eD12
036 Bergmans Sep         Middelburg       053 1:12:47   19eH12
037 Simons Marijke       Middelburg       086 1:12:49   18eD12
038 Minnaard Hans        Yerseke          185 1:13:50   20eH12
039 Westeinde Danny v't  Vlissingen       094 1:13:55   21eH12
040 Dekker Karin den     Terneuzen        058 1:15:08   19eD12
041 Schilperoordt Chanta Terneuzen        085 1:15:13   20eD12
042 Hilberdink Dick      Vlissingen       068 1:16:24   22eH12
043 Glind Katinke van de Kloetinge        065 1:18:27   21eD12
044 Nijsse Gisela        O Sabbinge       076 1:18:29   22eD12
045 Nijsse Rene          O Sabbinge       077 1:18:31   23eH12
046 Bongertman Robert    Roosendaal       054 1:22:41   24eH12

4 km
001 Simonse Leonard      Waarde           021 0:15:54    1eH04
002 Poortvliet Cor       Goes             017 0:17:04    2eH04
003 Rietberg Stein       Souburg          018 0:17:15    3eH04
004 Mol Elise            s-H Abtskerke    014 0:17:18    1eD04
005 Meijboom Durby       Vlissingen       011 0:17:20    2eD04
006 Olivier Marco        Vlissingen       016 0:18:10    4eH04
007 Dellebeke Ron        Souburg          059 0:18:18    5eH04
008 Barentsen Kim        Souburg          001 0:19:50    3eD04
009 Verkaart Rosette     Vlissingen       028 0:20:42    4eD04
010 Sparrentak Evelien   St Laurens       033 0:21:48    5eD04
011 Theune Wendy         Vlissingen       025 0:21:59    6eD04
012 Janssen Pieter       Kwadendamme      006 0:22:25    6eH04
013 Samang Ann van       Brugge           020 0:22:43    7eD04
014 Meijer Matthias      Dordrecht        012 0:22:45    7eH04
015 Wandel Elin          B Haamstede      030 0:22:52    8eD04
016 Meijers Jacqueline   Hoedkenskerke    013 0:22:57    9eD04
017 Wandel Maritza       B Haamstede      031 0:23:02   10eD04
018 Verhage Regina       Aagtekerke       027 0:24:23   11eD04
019 Jobse Wim            Veere            007 0:24:35    8eH04
020 Koole Stijn          Zoutelande       010 0:24:53    9eH04
021 Grob Bas             Vlissingen       004 0:25:07   10eH04
022 Grob Roelien         Vlissingen       005 0:25:09   12eD04
023 Jongepier Imo        Nw St Joosland   034 0:25:32   11eH04
024 Moret Esther         Vlissingen       015 0:25:49   13eD04
025 Pengel Lesley        Amsterdam        080 0:26:23   12eH04
026 Vries Zelda de       Middelburg       032 0:26:53   14eD04
027 Sluis Hans van       Dynamica         024 0:26:58   13eH04
028 Boonaerts Chantal    Westkapelle      003 0:27:05   15eD04
029 Vlieger Heleen de    Vlissingen       029 0:27:18   16eD04
030 Jongepier Marsa      Nw St Joosland   035 0:29:31   17eD04

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
Atletiek Zeeland © 2020