donderdag 13 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, donderdag 18 juli 2002 - Organisatie: Delta Sport
10.17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Arjan BeijeDelta Sport32.55minMse   18.538  3:145.15-
2  Fouad FertouteSpirit33.06minMse   18.435  3:155.12+0:11
3  Alwin VermeulenAV'5633.11minMse   18.389  3:165.11+0:16
4  Niels KooleDynamica34.25minMse   17.730  3:234.92+1:30
5  John van de VliesSpirit34.31minMse   17.678  3:244.91+1:36
6  Ton NugterenEnergie34.33minM40   17.661  3:244.91+1:38
7  Edwin StolkSommelsdijk34.56minMse   17.468  3:264.85+2:01
8  Ad OnninkRot Atl35.25minM45   17.229  3:294.79+2:30
9  Franky BeljaarsVlissingen35.53minMse   17.005  3:324.72+2:58
10  Bart de KosterDynamica35.56minMse   16.981  3:324.72+3:01
11  Jurrie van de VeldenVoorne Atl36.00minMse   16.950  3:324.71+3:05
12  Leo van der HoevenSpirit36.02minM40   16.934  3:334.70+3:07
13  Joop HelbersVoorne Atl36.06minMse   16.903  3:334.70+3:11
14  Eddy SmitDelta Sport36.08minM50   16.887  3:334.69+3:13
15  Marlies KortAV'5636.28minVse   16.733  3:354.65+3:33
16  Rens BostelaarDynamica36.31minM40   16.710  3:354.64+3:36
17  Erik van de MeerVoorne Atl36.39minMse   16.649  3:364.62+3:44
18  John OverweelDynamica36.41minM50   16.634  3:364.62+3:46
19  Han van AchterbergDelta Sport37.07minM40   16.440  3:394.57+4:12
20  Martin PruijsersDynamica37.43minMse   16.179  3:434.49+4:48
21  Peter VaderDelta Sport38.10minM40   15.988  3:454.44+5:15
22  Ton van BurenL.G. Arlen38.16minM40   15.946  3:464.43+5:21
23  Jan van BennekomSpirit38.19minM40   15.925  3:464.42+5:24
24  Leo HooghartEnergie38.24minMse   15.891  3:474.41+5:29
25  Corne DeelenKarlsruhe39.05minM40   15.613  3:514.34+6:10
26  Piet OostdijkAV'5639.10minM40   15.580  3:514.33+6:15
27  Marius BesuijenDynamica39.15minM40   15.546  3:524.32+6:20
28  Pieter KlemSommelsdijk39.59minMse   15.261  3:564.24+7:04
29  Nico van den BosPassaat Pa40.00minM50   15.255  3:564.24+7:05
30  Nico RingelbergZierikzee40.01minMse   15.249  3:564.24+7:06
31  Jan van TrietSpark40.28minM45   15.079  3:594.19+7:33
32  Robert KraaijenbrinkDelta Sport40.30minMse   15.067  3:594.19+7:35
33  Carola SchotEnergie40.31minVse   15.060  3:594.18+7:36
34  Chantal KooleDynamica40.36minVse   15.030  4:004.17+7:41
35  Jaap HoekGoedereede40.37minM40   15.023  4:004.17+7:42
36  Joop LasseurDelta Sport40.43minM60   14.986  4:004.16+7:48
37  Cock DorstVet Ned40.45minM40   14.974  4:004.16+7:50
38  Ron DellebekeDynamica40.51minM40   14.938  4:014.15+7:56
39  Rinie van DijkeDelta Sport41.20minM50   14.763  4:044.10+8:25
40  R. SchravenVoorne Atl41.27minMse   14.721  4:054.09+8:32
41  Erik KoenraadStellerunners41.40minMse   14.645  4:064.07+8:45
42  Adri KooleDynamica41.45minM50   14.616  4:064.06+8:50
43  Daan van de BroekSommelsdijk41.46minM50   14.610  4:064.06+8:51
44  Sjaan MaartenseAV'5641.46minV45   14.610  4:064.06+8:51
45  Erik DeijnenDynamica41.49minMse   14.592  4:074.05+8:54
46  Perry van de BengeSommelsdijk41.51minMse   14.581  4:074.05+8:56
47  Ton BoumanRoad Runn41.55minM50   14.557  4:074.04+9:00
48  Danny DuinhouwerDelta Sport41.57minMse   14.546  4:074.04+9:02
49  Peter SuijkerbuijkDiomedon42.03minM45   14.511  4:084.03+9:08
50  Edwin ElveSommelsdijk42.27minM45   14.375  4:103.99+9:32
51  Leon LoeveGouda42.34minMse   14.335  4:113.98+9:39
52  Jos BoogaardDynamica42.44minM50   14.279  4:123.97+9:49
53  Willy VerbistDynamica43.10minM50   14.136  4:153.93+10:15
54  Arjan ReuijlZwijndrecht43.16minMse   14.103  4:153.92+10:21
55  Ron de BruinVoorne Atl43.20minM40   14.082  4:163.91+10:25
56  Andre LemsDelta Sport43.26minMse   14.049  4:163.90+10:31
57  Jacco SchroeversDynamica43.28minMse   14.038  4:163.90+10:33
58  Leen van 't HofSommelsdijk43.34minM60   14.006  4:173.89+10:39
59  Edwin van de BonOuddorp43.44minMse   13.953  4:183.88+10:49
60  Mitry NieuwenhuizenHellevoetsluis43.50minV35   13.921  4:193.87+10:55
61  Wiel SikkesPallas 9343.54minM45   13.900  4:193.86+10:59
62  Jan GelukDelta Sport44.08minM50   13.826  4:203.84+11:13
63  Paul de GoedeStellerunners44.21minM40   13.759  4:223.82+11:26
64  Rob DuynDynamica44.26minM50   13.733  4:223.81+11:31
65  Adri NoordijkeZierikzee44.41minM60   13.656  4:243.79+11:46
66  John van de ElburgDynamica44.44minM40   13.641  4:243.79+11:49
67  Gert-Jan van de RuitH'sluis45.02minMse   13.550  4:263.76+12:07
68  Gert-Jan de GlopperDelta Sport45.20minMse   13.460  4:273.74+12:25
69  Chris WerrijDelta Sport45.26minM45   13.431  4:283.73+12:31
70  Gerard van de BokStellerunners45.27minMse   13.426  4:283.73+12:32
71  Peter ZwiersHoofddorp45.45minM45   13.338  4:303.70+12:50
72  Wim SiesDynamica46.14minM55   13.198  4:333.67+13:19
73  Ronald v der ZandenBreda46.20minM40   13.170  4:333.66+13:25
74  Hans de JongVet Ned46.28minM40   13.132  4:343.65+13:33
75  Kees KleijnStellerunners47.52minM40   12.748  4:423.54+14:57
76  Jurgen KlapwijkStellerunners47.56minMse   12.730  4:433.54+15:01
77  Pieter VerweijDordrecht48.38minM50   12.547  4:473.49+15:43
78  Adrie MathijssenAV'5649.26minM50   12.344  4:523.43+16:31
79  Kirsten SchamleDelta Sport49.52minVse   12.237  4:543.40+16:57
80  Kees RegelinkVollenhove50.01minM50   12.200  4:553.39+17:06
81  Cor Holshuyzenav Des50.32minM70   12.075  4:583.35+17:37
82  Erica BoumanVoorne Atl50.36minV45   12.059  4:593.35+17:41
83  F. RaijerStellerunners50.39minMse   12.047  4:593.35+17:44
84  Rob BaptistLoopservic51.15minM50   11.906  5:023.31+18:20
85  Wilma PolderdijkDynamica51.16minVse   11.902  5:023.31+18:21
86  Lein de KrakerDynamica51.18minM50   11.895  5:033.30+18:23
87  Bertjan van BurikStellerunners51.47minM45   11.784  5:063.27+18:52
88  Christ. MettropSpark52.32minM60   11.615  5:103.23+19:37
89  Jan KloetBurgh-Haamstede53.32minM65   11.399  5:163.17+20:37
90  Henk KortleverDelta Sport53.43minM40   11.360  5:173.16+20:48
91  Kees VermeerZwartewaal54.06minM50   11.279  5:193.13+21:11
92  Machiel SinkeKrabbendijke55.33minM55   10.985  5:283.05+22:38
93  Arianne LagendijkStellerunners55.36minVse   10.975  5:283.05+22:41
94  Leen van DrielStellerunners55.37minM55   10.972  5:283.05+22:42
95  Lenie van KlevenVlissingen57.21minV45   10.640  5:382.96+24:26
96  Corina van KoppenStellerunners58.07minVse   10.500  5:432.92+25:12
97  Piet BoelaarsStellerunners58.09minM50   10.494  5:432.91+25:14
98  Jan LantingATC 7558.12minM60   10.485  5:432.91+25:17
99  Johan SudmeierMiddelburg59.35minM40   10.241  5:522.84+26:40
100  Els KievitStellerunners1.02.52minV40   9.706  6:112.70+29:57
101  Ineke KievitStellerunners1.02.53minVse   9.704  6:112.70+29:58
Mannen: 88 (87.13%) => M40=21 - M45=8 - M50=18 - M55=3 - M60=5 - M65=1 - M70=1 - Mse=31
Vrouwen: 13 (12.87%) => V35=1 - V40=1 - V45=3 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.425 seconden nodig om deze lijst met 101 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020