woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 11 maart 2006 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jawad BouazzouiRotterdam Atletiek54.11minMse   16.610  3:374.61565
2  Hans van BeekRotterdam Atletiek54.23minMse   16.549  3:384.60556
3  Peter JongsmaSpirit55.44minMse   16.148  3:434.49502
4  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport55.54minMse   16.100  3:444.47495
5  Wouter HamelinckDestelbergen56.35minMse   15.906  3:464.42469
6  Miquel van Tongeren (PR 49.47) Dynamica57.13minMse   15.730  3:494.37445
7  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen58.01minM40   15.513  3:524.31415
8  Franky Beljaars (PR 50.54) Dynamica58.15minM40   15.451  3:534.29407
9  Adriaan Janisse (debuut) Westkapelle58.35minM40   15.363  3:544.27395
10  Rob van ZantenFortuna59.26minM50   15.143  3:584.21366
11  Wim Vos (PR 51.15) Dynamica1.00.17minM40   14.929  4:014.15338
12  Erik Poppe (PR 55.43) Dynamica1.01.03minMse   14.742  4:044.10313
13  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.01.07minM55   14.726  4:044.09311
14  John Ravia (PR 58.49) Delta Sport1.01.18minMse   14.682  4:054.08306
15  Pieter KlemSommelsdijk1.01.28minMse   14.642  4:064.07301
16  Wim van Dijke (PR 1.00.54) Dynamica1.02.06minM40   14.493  4:084.03281
17  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.02.35minM45   14.381  4:103.99267
18  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.02.41minMse   14.358  4:113.99264
19  Heero SpaanPassaat1.02.43minM40   14.350  4:113.99264
20  Robin Hofland (PR 52.35) Dynamica1.02.57minMse   14.297  4:123.97257
21  Rachid Ben Meziane (PR 47.10) Rotterdam Atletiek1.03.15minMse   14.229  4:133.95248
22  Lourens-Jan Hengst (PR 1.01.56) Aagtekerke1.03.22minM40   14.203  4:133.95245
23  A. VisserAvantri1.03.56minM45   14.077  4:163.91230
24  Richard van de Wege (PR)Vlissingen1.03.57minMse   14.073  4:163.91229
25  Bart Verkaart (PR 59.50) Delta Sport1.03.59minMse   14.066  4:163.91229
26  Mart MeijboomTyphoon1.04.01minMse   14.059  4:163.91228
27  Anthony de BackerGent1.04.07minMse   14.037  4:163.90225
28  Peter Balkenende (PR 55.53) Goes1.04.19minM40   13.993  4:173.89220
29  Laurens van der Haven (PR 1.01.03) AV'561.04.25minM40   13.972  4:183.88217
30  Henk-Jan Joosse (PR 55.37) Dynamica1.04.25minM40   13.972  4:183.88217
31  Manfred Meulmeester (PR 1.02.55) Dynamica1.04.46minMse   13.896  4:193.86208
32  Piet WuijsterAvantri1.05.06minM55   13.825  4:203.84200
33  Leo Dalebout (PR)Dynamica1.05.20minM45   13.776  4:213.83194
34  Gerard de Nooijer (debuut) Oost-Souburg1.05.32minMse   13.733  4:223.81189
35  Hans de Nooijer (PR 59.20) Middelburg1.05.33minM40   13.730  4:223.81189
36  Rien Fase (PR 59.17) Sint-Annaland1.05.35minM50   13.723  4:223.81188
37  Ewoud Fase (PR 1.02.54) Sint-Annaland1.05.35minM50   13.723  4:223.81188
38  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.05.57minM40   13.647  4:243.79179
39  Fer Bouwens (PR 1.02.09) Zierikzee1.06.13minM45   13.592  4:253.78173
40  Léon Loeve (PR 1.05.39) Scharendijke1.06.28minMse   13.541  4:263.76167
41  Marleen van der Graaff (PR 1.05.13) Zierikzee1.06.36minVse   13.514  4:263.75365
42  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.06.54minM60   13.453  4:283.74157
43  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.07.36minM60   13.314  4:303.70142
44  Barry Neele (PR)Sirjansland1.07.36minMse   13.314  4:303.70142
45  Robert Kraaijenbrink (PR 1.06.21) Delta Sport1.07.39minM40   13.304  4:313.70141
46  Huber Vermeulen (PR)Vlissingen1.07.42minM45   13.294  4:313.69140
47  Jon van Caspel (PR 1.01.48) Vlissingen1.08.02minM45   13.229  4:323.67133
48  Frank Verschorre (PR 54.11) Breskens1.08.17minM45   13.180  4:333.66128
49  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.08.24minM45   13.158  4:343.65126
50  Peter SchepensLochristi1.08.31minM40   13.135  4:343.65124
51  Han van BuerenScorpio1.08.34minM60   13.126  4:343.65123
52  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.08.50minM50   13.075  4:353.63118
53  Freddy Blaas (debuut) Oostkapelle1.09.13minMse   13.003  4:373.61110
54  Hans van Alphen (PR 1.08.26) Scorpio1.09.17minM40   12.990  4:373.61109
55  Jos Janse (PR 1.03.42) Middelburg1.09.23minMse   12.971  4:383.60107
56  Huub Beelen (PR 1.01.13) AV'561.09.27minM45   12.959  4:383.60106
57  Archie Staal (PR 1.01.51) Delta Sport1.09.38minM40   12.925  4:393.59103
58  Erwin van Wijk (PR)Burgh-Haamstede1.09.47minM40   12.897  4:393.58100
59  Joos Francke (PR 1.07.13) Biggekerke1.09.48minM50   12.894  4:393.58100
60  Kees Lindhout (PR 1.08.33) Sint-Annaland1.09.49minM50   12.891  4:393.5899
61  Robert Carol (PR 1.01.28) Middelburg1.09.50minM40   12.888  4:393.5899
62  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.09.57minMse   12.866  4:403.5797
63  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.10.06minM45   12.839  4:403.5795
64  Rik Duym (PR)Vlissingen1.10.09minMse   12.830  4:413.5694
65  Wim de Jonge (PR 1.09.54) AV'561.10.18minM55   12.802  4:413.5691
66  Eddie Pekaar (PR 59.15) Koudekerke1.10.22minM55   12.790  4:413.5590
67  Ashok JodhaAmsterdam1.10.24minM45   12.784  4:423.5589
68  Herman WisselinkNagele1.10.27minMse   12.775  4:423.5589
69  Paul HopstakenLoopgroep PK1.10.37minMse   12.745  4:423.5486
70  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.10.40minM40   12.736  4:433.5485
71  Paul Noomen (PR 1.08.09) Delta Sport1.10.42minM40   12.730  4:433.5484
72  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.10.50minM50   12.706  4:433.5382
73  Eddy MaandersScorpio1.10.56minM50   12.688  4:443.5281
74  Ad SuijkerbuijkDiomedon1.11.01minM45   12.673  4:443.5279
75  Henk van der Poel (PR)Westkapelle1.11.10minM50   12.646  4:453.5177
76  Ronald Moerland (PR)Burgh-Haamstede1.11.11minMse   12.643  4:453.5177
77  Joost Sprinkhuizen (PR 1.10.48) AV'561.11.21minM50   12.614  4:453.5074
78  Annet van der Linde (PR 1.04.02) AV'561.11.29minV35   12.590  4:463.50233
79  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.11.33minM60   12.579  4:463.4971
80  Bram Theune (PR 1.10.14) Westkapelle1.11.34minM45   12.576  4:463.4971
81  Frank van der Want (PR 1.07.28) Middelburg1.11.38minMse   12.564  4:473.4970
82  Jan de Vries (debuut) Biggekerke1.11.41minM50   12.555  4:473.4969
83  Jos Geluk (PR 1.07.56) Delta Sport1.11.43minM45   12.549  4:473.4969
84  Jack van Stel (PR 1.09.43) AV'561.11.49minMse   12.532  4:473.4867
85  Cees BolijnDelta Sport1.12.06minM40   12.483  4:483.4763
86  Bram Lampert (debuut) Koudekerke1.12.13minM40   12.462  4:493.4662
87  Charles Vermeulen (PR 1.08.04) Kapelle-Biezelinge1.12.14minM55   12.460  4:493.4661
88  Peter MaranesDen Haag1.12.22minM40   12.437  4:493.4560
89  Dave Ruissen (PR 1.10.46) Oost-Souburg1.12.25minM50   12.428  4:503.4559
90  Ronald de Rijke (PR 1.03.51) Dynamica1.12.46minMse   12.368  4:513.4454
91  Frits Broos (debuut) Middelburg1.13.04minM40   12.318  4:523.4251
92  Hans de Jonge (PR 1.07.03) AV'561.13.33minM40   12.237  4:543.4045
93  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.13.33minMse   12.237  4:543.4045
94  Jos Lampert (PR 1.11.41) Koudekerke1.13.34minM40   12.234  4:543.4044
95  Jack Smits (PR 1.07.22) Dynamica1.13.50minM45   12.190  4:553.3941
96  Jaap Janse (PR)Middelburg1.13.53minM55   12.181  4:563.3841
97  Rob Polak (PR)Vlissingen1.13.59minM45   12.165  4:563.3840
98  Tiny van TerheijdenDiomedon1.14.10minM50   12.135  4:573.3738
99  Wilco de Schipper (PR 57.35) Dynamica1.14.12minM40   12.129  4:573.3737
100  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.14.16minM55   12.118  4:573.3737
101  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.14.23minMse   12.099  4:583.3635
102  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.14.25minM55   12.094  4:583.3635
103  Wim Tempelaar (PR 1.07.22) Dynamica1.14.26minM50   12.091  4:583.3635
104  Piet Wisse (PR 52.04) Aagtekerke1.14.40minM40   12.054  4:593.3532
105  Eric PauwelsWatervliet1.14.49minM50   12.029  4:593.3431
106  Pieter LuytenDiomedon1.14.54minM40   12.016  5:003.3430
107  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.14.57minM60   12.008  5:003.3430
108  Piet Jan Landegent (PR)Delta Sport1.15.03minM55   11.992  5:003.3329
109  Piet Verhage (PR)Dynamica1.15.10minM60   11.973  5:013.3328
110  Sytze Stins (PR 1.09.56) Delta Sport1.15.15minM55   11.960  5:013.3227
111  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.15.18minM40   11.952  5:013.3226
112  Johan Dekker (PR 1.14.30) Middelburg1.15.33minM45   11.913  5:023.3124
113  Harmen Bulten (debuut) Aagtekerke1.15.37minMse   11.902  5:023.3124
114  Jan van Daelen (debuut) Spirit1.15.41minM50   11.892  5:033.3023
115  Peter Suijkerbuijk (debuut) Diomedon1.16.10minM50   11.816  5:053.2819
116  Ellie Westerweele (PR 1.02.29) Dynamica1.16.26minV50   11.775  5:063.27129
117  Willian Boot (PR)Kerkwerve1.16.30minM40   11.765  5:063.2717
118  Hans van der Welke (debuut) Middelburg1.16.34minM45   11.754  5:063.2716
119  Rini Quist (PR 1.16.13) Heinkenszand1.16.35minM55   11.752  5:063.2616
120  Alex Heijnen (debuut) Delta Sport1.17.06minM45   11.673  5:083.2413
121  Wim Bommelje (PR)Vlissingen1.17.10minM55   11.663  5:093.2412
122  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.17.22minM55   11.633  5:093.2311
123  Cor Labruyere (PR 1.14.02) Nieuwdorp1.17.28minM65   11.618  5:103.2310
124  Harro HeyboerDelta Sport1.17.34minMse   11.603  5:103.2210
125  Nicole Constandse (PR 1.12.55) Dynamica1.17.41minVse   11.585  5:113.22108
126  Gert van der Vinden (PR 1.04.24) Biggekerke1.17.42minM40   11.583  5:113.229
127  Roland Flipse (PR)Koudekerke1.17.45minM45   11.576  5:113.229
128  Joris ChampfortsLichtaart1.17.48minMse   11.568  5:113.219
129  Janneke van der Linde (PR 1.14.34) Delta Sport1.17.56minV40   11.548  5:123.21104
130  Marco Walhout (debuut) Vlissingen1.18.18minMse   11.494  5:133.196
131  Jan Engelaar (debuut) Oostburg1.18.25minM40   11.477  5:143.196
132  Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.18.38minM45   11.446  5:153.185
133  Eddy Heerschop (PR 1.13.08) Dynamica1.18.39minM45   11.443  5:153.185
134  Peter de Waal (PR 1.15.51) Middelburg1.18.40minM40   11.441  5:153.185
135  Izaak Huibregtse (debuut) Westkapelle1.18.44minM60   11.431  5:153.184
136  Tian BeekersTeteringen1.18.54minM45   11.407  5:163.174
137  Hans de JongVeteranen Nederland1.19.07minM45   11.376  5:163.163
138  Kees van de BroekSchiedam1.19.25minM40   11.333  5:183.152
139  Jos Heijboer (PR 1.17.13) Zierikzee1.19.30minMse   11.321  5:183.142
140  Mark VisserRaamsdonk1.19.32minM40   11.316  5:183.142
141  Eddy Musson (PR 1.14.28) IJzendijke1.19.35minM50   11.309  5:183.142
142  Rijk Filius (PR 1.08.52) Vlissingen1.19.47minM50   11.281  5:193.131
143  Suzanne Geschiere (PR 1.15.25) Dynamica1.19.51minV40   11.271  5:193.1375
144  Peter Schurink (PR 1.17.35) Vlissingen1.19.51minM40   11.271  5:193.131
145  Henk den RooijenHooge Zwaluwe1.20.00minM55   11.250  5:203.131
146  Astrid Steijaert (PR)Oostburg1.20.04minV40   11.241  5:203.1272
147  Pieter den Hollander (PR)Aagtekerke1.20.15minMse   11.215  5:213.121
148  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Dynamica1.20.18minV35   11.208  5:213.1169
149  Wim van de Kreeke (PR 56.09) Wilhelminadorp1.20.19minM60   11.206  5:213.111
150  Jaap Luitwieler (debuut) Middelburg1.20.26minM55   11.189  5:223.11-
151  Rudy de Maaijer (PR)Zierikzee1.20.29minM50   11.182  5:223.11-
152  Sebastiaan van Rijn (PR 1.14.45) Delta Sport1.20.55minMse   11.123  5:243.09-
153  Rob Duym (PR 1.11.24) Vlissingen1.21.05minM55   11.100  5:243.08-
154  Ab Heijboer (PR 1.16.55) Delta Sport1.21.06minM55   11.097  5:243.08-
155  Barry Neele (PR 1.07.36) Sirjansland1.21.06minMse   11.097  5:243.08-
156  Aart van Luijk (PR 1.11.42) Vlissingen1.21.45minM45   11.009  5:273.06-
157  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.22.06minM45   10.962  5:283.05-
158  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.22.13minM45   10.947  5:293.04-
159  John AnijsOosterhout1.22.44minM55   10.878  5:313.02-
160  Peter Grutter (PR 1.11.40) Heinkenszand1.22.50minM40   10.865  5:313.02-
161  Rien Lous (PR 1.20.45) Goes1.22.51minM55   10.863  5:313.02-
162  Lenie van Kleven (PR 1.15.34) Vlissingen1.23.10minV50   10.822  5:333.0137
163  Arie Schout (debuut) Kloetinge1.23.20minM60   10.800  5:333.00-
164  Marga PiederietScorpio1.23.21minV40   10.798  5:333.0035
165  Jos Boogaard (PR 1.03.41) Dynamica1.23.29minM55   10.781  5:342.99-
166  Ria Tramper (PR 1.15.41) Vlissingen1.23.50minV45   10.736  5:352.9831
167  Irene Janse (PR 1.19.27) Zoutelande1.23.55minV40   10.725  5:362.9830
168  Wim Huurman (PR 1.10.56) Goes1.23.57minM45   10.721  5:362.98-
169  Arjan den OtterSliedrecht1.24.00minMse   10.714  5:362.98-
170  Julia Paauwe (debuut) Oostkapelle1.24.05minV40   10.704  5:362.9729
171  Jan Waltz (debuut) Wolphaartsdijk1.24.41minM55   10.628  5:392.95-
172  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.24.47minM50   10.615  5:392.95-
173  Patrick Bliek (PR 1.24.30) Goes1.25.23minM40   10.541  5:422.93-
174  Marcel HoonderdDordrecht1.25.31minM55   10.524  5:422.92-
175  Bea SchepensDestelbergen1.26.21minV45   10.423  5:452.9013
176  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.26.23minM50   10.419  5:462.89-
177  Nancy Koch (debuut) Tholen1.26.31minVse   10.403  5:462.8912
178  Stefan de Nooijer (PR)Vlissingen1.27.08minMse   10.329  5:492.87-
179  Anton SchoenmakersDynamica1.27.10minM65   10.325  5:492.87-
180  Sjanien QuistSirjansland1.27.45minVse   10.256  5:512.856
181  Elna Wisse (PR)Dynamica1.27.46minVse   10.254  5:512.856
182  Pieter VerweijDordrecht1.27.51minM55   10.245  5:512.85-
183  Wanda Sloos (debuut) AV'561.28.19minVse   10.191  5:532.834
184  Jan Wiedenhoff (PR 1.22.37) Middelburg1.28.34minM60   10.162  5:542.82-
185  Rob Nagelkerke (PR 1.23.34) Heinkenszand1.28.48minM50   10.135  5:552.82-
186  Michela van Stel (PR 1.17.31) AV'561.28.51minV35   10.129  5:552.813
187  Hans Scheffer (PR 1.18.50) Vlissingen1.29.36minM65   10.045  5:582.79-
188  Nico Verheul (PR 1.28.22) Oostburg1.30.01minM45   9.998  6:002.78-
189  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.30.04minM70   9.993  6:002.78-
190  Henny de Jonge (PR)Delta Sport1.30.05minV50   9.991  6:002.78-
191  Jaap ScheeleAmsterdam1.32.57minM45   9.683  6:122.69-
192  Eveline Scheers (PR 1.32.20) Vlissingen1.34.10minV50   9.558  6:172.65-
193  Mariette BoevenOosterhout1.34.55minV50   9.482  6:202.63-
194  Hanneke de Carpentier (PR 1.35.39) Goes1.35.42minV40   9.404  6:232.61-
195  Bets van GielsDiomedon1.36.11minV45   9.357  6:252.60-
196  Rien Scherpenisse (debuut) Nieuwerkerk1.37.24minM50   9.240  6:302.57-
197  Dick de Boer (PR 1.30.13) Nieuwerkerk1.37.26minM45   9.237  6:302.57-
198  Ton Deumers (debuut) Dreischor1.38.02minM60   9.181  6:322.55-
199  Ton AltingNieuw- en Sint Joosland1.38.05minM55   9.176  6:322.55-
200  Han Reijnhout (PR 54.50) Middelburg1.41.41minM70   8.851  6:472.46-
201  Erwin Houmes (PR 1.33.22) Vlissingen1.45.56minMse   8.496  7:042.36-
202  Jan-Jaap KuijperBerkel en Rodenrijs1.55.54minMse   7.765  7:442.16-
203  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Zierikzee1.55.56minM45   7.763  7:442.16-
204  Machiel Sinke (PR 1.30.47) Krabbendijke1.59.01minM55   7.562  7:562.10-
Mannen: 180 (88.24%) => M40=39 - M45=32 - M50=24 - M55=25 - M60=11 - M65=3 - M70=2 - Mse=44
Vrouwen: 24 (11.76%) => V35=3 - V40=7 - V45=3 - V50=5 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Danny in het VeenHeinenoord26.48minMse   16.791  3:344.66-
2  Richard ReijnhoutAV'5630.04minMse   14.967  4:014.16+3:16
3  Wilko de VosAV'5631.09minM40   14.446  4:094.01+4:21
4  Tommy StaalBurgh-Haamstede31.22minMse   14.346  4:113.99+4:34
5  Robin de VosAV'5631.48minMse   14.151  4:143.93+5:00
6  Milan RoelofsZierikzee34.52minMse   12.906  4:393.59+8:04
7  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge36.21minVse   12.380  4:513.44+9:33
8  Joost GelukNoordwelle36.46minMse   12.239  4:543.40+9:58
9  Frank van der VlietNoordgouwe37.09minM45   12.113  4:573.36+10:21
10  Adrie van BavelOud-Gastel37.21minM40   12.048  4:593.35+10:33
11  Marten WesterweeleVlissingen37.34minM55   11.979  5:013.33+10:46
12  Ron OltmansLeiden37.50minM40   11.894  5:033.30+11:02
13  Arjo CornelisseGoes37.51minMse   11.889  5:033.30+11:03
14  Rien de WildeAV'5638.31minM45   11.683  5:083.25+11:43
15  Nadine de WildeAV'5639.44minVse   11.326  5:183.15+12:56
16  Jeannette GielesOosterhout40.40minV50   11.066  5:253.07+13:52
17  Patrick SimonisVlissingen40.42minMse   11.057  5:263.07+13:54
18  OosterveenMonster40.52minV45   11.011  5:273.06+14:04
19  Hannie de JagerAV'5642.02minV50   10.706  5:362.97+15:14
20  Kees ZuyderveltHoogerheide42.59minM65   10.469  5:442.91+16:11
21  Bertus LansingAusterlitz43.45minM60   10.286  5:502.86+16:57
22  Cor LockefeerMiddelburg44.20minM50   10.150  5:552.82+17:32
23  C. TillemansWestmaas44.23minM55   10.139  5:552.82+17:35
24  Regina VerhageMeliskerke44.39minV40   10.078  5:572.80+17:51
25  Carla NiemanOosterhout44.49minV45   10.041  5:592.79+18:01
26  Liesbeth van der PolZierikzee44.53minV45   10.026  5:592.78+18:05
27  Moesch DobbelaereWatervliet46.01minV50   9.779  6:082.72+19:13
28  Jan van der GijpDordrecht48.39minM55   9.250  6:292.57+21:51
29  Adriaan de Wit?48.39minM50   9.250  6:292.57+21:51
30  Mirjam WijntjesWageningen48.50minVse   9.215  6:312.56+22:02
31  Louis ReijnhoutGoes49.03minM50   9.174  6:322.55+22:15
32  Joke van de KasteeleBurgh-Haamstede49.44minV45   9.048  6:382.51+22:56
33  Jaap van de KasteeleBurgh-Haamstede50.52minM50   8.847  6:472.46+24:04
34  Gerard MarletAusterlitz53.51minM55   8.357  7:112.32+27:03
35  Yvonne OstamHouten53.51minV40   8.357  7:112.32+27:03
36  Maud HuttenMaasdijk56.27minVse   7.972  7:322.21+29:39
37  Hans van DijkRotterdam56.30minMse   7.965  7:322.21+29:42
Mannen: 24 (64.86%) => M40=3 - M45=2 - M50=4 - M55=4 - M60=1 - M65=1 - Mse=9
Vrouwen: 13 (35.14%) => V40=2 - V45=4 - V50=3 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.172 seconden nodig om deze lijst met 241 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020