zondag 5 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Halve van Renesse

Renesse, zaterdag 4 juni 2011 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Neals StrikBaarn1.14.10minM35   17.068  3:314.74673
2  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.15.19minMse   16.807  3:344.67638
3  Huub van Noorden (PR 1.13.55) Yerseke1.18.57minMse   16.034  3:454.45531
4  Vladimir Lopes CardozoAmstelveen1.20.10minM40   15.790  3:484.39498
5  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.20.22minM40   15.751  3:494.38492
6  Maarten KrijnenHellevoetsluis1.20.30minM40   15.725  3:494.37489
7  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.20.54minM35   15.647  3:504.35478
8  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.21.57minM40   15.447  3:534.29451
9  Peter PollemansOude-Tonge1.22.03minMse   15.428  3:534.29448
10  Tom GrootDirksland1.22.09minMse   15.409  3:544.28446
11  Eric WolfertSommelsdijk1.22.15minMse   15.390  3:544.28443
12  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.23.07minVse   15.230  3:564.23672
13  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.24.42minM45   14.945  4:014.15383
14  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.24.54minM35   14.910  4:014.14378
15  Sebastiaan Heikoop (PR 1.22.41) Zierikzee1.24.57minM40   14.901  4:024.14377
16  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.25.26minM40   14.817  4:034.12366
17  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.26.06minM45   14.702  4:054.08350
20  Jeroen van EechoudBussum1.26.29minM35   14.637  4:064.07342
18  Bert HederikBarendrecht1.26.32minM45   14.628  4:064.06341
19  Edward de Leng (PR 1.22.54) Koudekerke1.26.38minM45   14.612  4:064.06338
21  Herman LeeuwisGiessenburg1.27.36minM45   14.450  4:094.01317
22  Matthias AmoneitBochum1.27.40minMse   14.439  4:094.01316
23  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03) Krabbendijke1.28.06minMse   14.368  4:113.99306
24  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.28.28minM40   14.309  4:123.97299
25  Bart Verkaart (PR 1.21.07) Zierikzee1.28.31minM40   14.301  4:123.97298
26  Han van der WeckMaassluis1.28.42minM55   14.271  4:123.96294
27  Lobke Heijmans (debuut) Renesse1.29.06minMse   14.207  4:133.95286
28  Jacco van der KuilRockanje1.29.27minM40   14.151  4:143.93279
29  Filip ButayeOverijse1.29.31minM35   14.141  4:153.93277
30  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.29.45minM40   14.104  4:153.92273
32  Leon Loeve (PR)Burgh-Haamstede1.29.49minM35   14.094  4:153.91271
31  Thomas MaliesAachen1.29.59minM45   14.068  4:163.91268
33  Marius VlootmanLeidschendam1.30.06minM45   14.049  4:163.90266
36  Vanessa HartmanBrielle1.30.23minV35   14.005  4:173.89484
34  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.30.29minM40   13.990  4:173.89258
35  David BoumanOude-Tonge1.30.31minMse   13.985  4:173.88257
37  Victor PhaffHellevoetsluis1.30.59minM35   13.913  4:193.86248
39  Jaap HoekGoedereede1.31.05minM50   13.898  4:193.86246
38  Erik GroenewegOud-Beijerland1.31.16minMse   13.870  4:203.85243
40  Wim van RuivenOud-Beijerland1.31.50minM50   13.784  4:213.83232
41  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Lewedorp1.31.55minV35   13.772  4:213.83448
42  Pieter Wisse (PR 1.27.40) Biggekerke1.31.59minM40   13.762  4:223.82230
43  Armand StolkOud-Beijerland1.32.00minM50   13.759  4:223.82229
44  Michael den Hamer (PR 1.30.44) Hoek1.32.19minMse   13.712  4:233.81224
45  Tom RunderkampBreda1.32.28minM40   13.690  4:233.80221
50  Jasper VerberkRotterdam1.32.37minM40   13.668  4:233.80218
51  Peter DiebelsLeiderdorp1.32.43minM50   13.653  4:243.79216
46  Jos Geluk (PR 1.27.00) Noordwelle1.32.48minM50   13.641  4:243.79215
49  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.33.04minM35   13.602  4:253.78210
48  Arie van DijkSommelsdijk1.33.08minM60   13.592  4:253.78209
47  Stefan HohgraefeDreieich1.33.09minM45   13.589  4:253.77209
52  Niek Wieland (PR 1.25.59) Axel1.33.36minM35   13.524  4:263.76201
53  Alex de LangenOud-Beijerland1.33.39minM45   13.517  4:263.75200
57  Martine Lust (PR 1.31.35) Brielle1.33.43minV45   13.507  4:273.75408
54  Wim SendersAarle-Rixtel1.33.50minM40   13.490  4:273.75197
56  Jos Meeuwse (PR 1.30.56) Arnemuiden1.33.52minM45   13.486  4:273.75196
55  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Zierikzee1.33.55minM45   13.478  4:273.74195
58  Peter KaljouwLeiderdorp1.34.17minM50   13.426  4:283.73189
59  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.34.41minM55   13.369  4:293.71183
60  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.34.41minM60   13.369  4:293.71183
63  Peter Vader (PR 1.23.58) Kerkwerve1.34.55minM45   13.336  4:303.70179
61  Jan de Wilde (PR 1.11.20) Nisse1.35.08minM50   13.306  4:313.70175
62  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke1.35.09minM45   13.304  4:313.70175
66  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.35.11minMse   13.299  4:313.69175
64  Jan van GentOud-Beijerland1.35.25minM50   13.267  4:313.69171
65  David Schrier (PR 1.16.21) Oost-Souburg1.35.37minMse   13.239  4:323.68168
69  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.35.46minM40   13.218  4:323.67165
67  Nico van den BosPapendrecht1.35.55minM55   13.197  4:333.67163
68  Simon van BovenNijkerk1.35.57minM55   13.193  4:333.66162
70  Henry BinkWaalwijk1.36.15minM40   13.152  4:343.65158
71  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.36.28minMse   13.122  4:343.65155
73  Leonard G BoekestijnDe Lier1.36.36minM50   13.104  4:353.64153
72  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.36.42minM50   13.090  4:353.64151
74  Theo Peters (PR 1.34.11) Spijkenisse1.36.44minM50   13.086  4:353.63151
75  Ruud ButeijnRotterdam1.36.55minMse   13.061  4:363.63148
78  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.37.21minM40   13.003  4:373.61142
76  Lourens-Jan Hengst (PR 1.28.03) Aagtekerke1.37.29minM45   12.985  4:373.61140
82  Maarten de LilleHuldenberg1.37.33minMse   12.976  4:373.60139
83  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Westkapelle1.37.40minM45   12.961  4:383.60137
77  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.37.48minM45   12.943  4:383.60135
81  Christian BuddeBochum1.37.48minM40   12.943  4:383.60135
79  Petra Rasenberg (PR 1.29.44) Terneuzen1.37.53minV45   12.932  4:383.59322
80  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Zierikzee1.37.55minM50   12.928  4:383.59134
84  Peter BootOud-Beijerland1.38.08minM35   12.899  4:393.58131
85  Eric HaestKasterlee1.38.13minM55   12.888  4:393.58129
86  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.38.19minM50   12.875  4:403.58128
87  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.38.21minM45   12.871  4:403.58128
91  Tom van der HeijdenHeesch1.38.32minMse   12.847  4:403.57125
90  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.38.46minM55   12.817  4:413.56122
88  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.38.54minM45   12.799  4:413.56120
89  Emiel Duit (PR)Vlissingen1.38.58minM40   12.791  4:413.55119
92  Philipp JaegerDüsseldorf1.39.14minM45   12.756  4:423.54116
96  Jos EradesEllemeet1.39.24minMse   12.735  4:433.54114
94  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.39.31minM40   12.720  4:433.53112
93  Andre LeeuwisPapendrecht1.39.35minM45   12.711  4:433.53111
97  Robert van den TillaartRotterdam1.39.35minM35   12.711  4:433.53111
95  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg1.39.51minM40   12.678  4:443.52108
103  Joris Beilo (PR)Vlissingen1.40.02minMse   12.654  4:443.52106
102  Ignaz Pouwelse (PR)Vlissingen1.40.04minM35   12.650  4:453.51105
98  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.40.05minM55   12.648  4:453.51105
99  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.40.11minM50   12.635  4:453.51104
100  Rainer SzpoganMarl1.40.16minM50   12.625  4:453.51103
109  Maarten KempenZierikzee1.40.30minMse   12.596  4:463.50100
101  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.40.33minM35   12.589  4:463.5099
106  Adrie DemmersBest1.40.44minM45   12.566  4:463.4997
104  Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp1.40.57minM40   12.539  4:473.4894
105  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.41.01minM35   12.531  4:473.4894
108  Marcel PickkersZwijndrecht1.41.06minM40   12.521  4:483.4893
110  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.41.07minM50   12.519  4:483.4893
107  Tom de RaadHellevoetsluis1.41.10minM55   12.513  4:483.4892
112  Martin de Visser (PR)Middelburg1.41.24minM45   12.484  4:483.4789
111  Wim Karelse (PR)Schore1.41.29minM50   12.473  4:493.4688
114  Raymond Gerrits (PR 1.40.37) Middelburg1.41.47minM35   12.437  4:493.4585
119  Hans ScholtenDeventer1.41.50minM40   12.431  4:503.4584
113  Harry Buijs (PR)Oost-Souburg1.41.52minM45   12.427  4:503.4584
116  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.42.01minM35   12.408  4:503.4582
116  Jaco Pleijte (PR)Koudekerke1.42.02minM35   12.406  4:503.4582
121  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.42.04minM55   12.402  4:503.4582
118  Pieter Sturm (PR 1.29.23) Oost-Souburg1.42.05minM35   12.400  4:503.4482
120  Stefan DorrestijnIJsselstein Ut1.42.05minM40   12.400  4:503.4482
115  Marc WayenberghHoeilaart1.42.14minM50   12.382  4:513.4480
125  Geert Buth (PR)Burgh-Haamstede1.42.17minMse   12.376  4:513.4479
131  Peter VerschoorZwijndrecht1.42.31minM40   12.348  4:523.4377
122  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.42.34minM45   12.342  4:523.4376
126  Jan Geense (PR 1.21.45) Yerseke1.42.45minM60   12.320  4:523.4274
123  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.42.46minM40   12.318  4:523.4274
124  Edwin van TrigtHendrik-Ido-Ambacht1.42.46minMse   12.318  4:523.4274
127  Kees Sturm (PR)Vlissingen1.42.48minMse   12.314  4:523.4274
128  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.42.48minM35   12.314  4:523.4274
129  Joos Francke (PR 1.36.12) Biggekerke1.42.55minM50   12.300  4:533.4273
132  Wim Tempelaar (PR 1.32.05) Vlissingen1.43.02minM55   12.286  4:533.4171
130  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel1.43.03minM50   12.284  4:533.4171
134  Bas Anemaet (PR 1.36.31) Kamperland1.43.15minMse   12.260  4:543.4169
133  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.43.16minM40   12.258  4:543.4169
135  Janny StraatsmaRosmalen1.43.19minV40   12.252  4:543.40225
136  Peter VerhagenOuddorp1.43.35minM45   12.221  4:553.3966
138  Reinco Geschiere (PR 1.39.19) Serooskerke1.43.49minM45   12.193  4:553.3964
143  Edwin van der Meerendonks-Gravenhage1.43.52minM40   12.187  4:553.3963
137  Frans den OuterOud-Beijerland1.43.56minM45   12.179  4:563.3863
141  Ron KantDussen1.44.10minM40   12.152  4:563.3860
139  Fatima Goncalves (PR 1.35.41) Middelburg1.44.16minV40   12.141  4:573.37210
140  Jacco Schroevers (PR 1.25.56) Middelburg1.44.18minM40   12.137  4:573.3759
142  Marco DielemanSommelsdijk1.44.22minM40   12.129  4:573.3758
144  Gert Jan Marinisse (PR)Oost-Souburg1.44.26minM45   12.121  4:573.3758
145  Hans Steenblok (PR 1.37.57) Heinkenszand1.44.51minM40   12.073  4:583.3554
147  Jelle van BuurenZwijndrecht1.45.03minMse   12.050  4:593.3552
148  Remco Kooman (PR 1.39.51) Scharendijke1.45.10minM35   12.037  4:593.3451
146  Kees DamenOud-Alblas1.45.15minM55   12.027  4:593.3451
150  Eric Jansen (PR 1.39.06) Kloetinge1.45.33minM50   11.993  5:003.3348
149  Fred van der ZeeDordrecht1.45.42minM45   11.976  5:013.3347
153  Johan van den BurgOegstgeest1.45.54minM45   11.953  5:013.3245
154  Boudewijn DriedonksEindhoven1.46.02minMse   11.938  5:023.3244
151  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.46.03minM55   11.936  5:023.3244
152  Fred Bastemeijer (PR 1.36.17) Zierikzee1.46.10minM60   11.923  5:023.3143
155  Katinka van den Berge (PR)Serooskerke1.46.10minV35   11.923  5:023.31181
165  Boy Saija (PR 1.37.05) Middelburg1.46.13minM50   11.918  5:023.3143
157  Enrieco KraakGoes1.46.18minM40   11.908  5:023.3142
156  Ben van der Linden (PR)Vlissingen1.46.24minM50   11.897  5:033.3041
159  Pol HakstegeUtrecht1.46.25minM60   11.895  5:033.3041
164  Bas de Nooijer (PR 1.32.25) Koudekerke1.46.27minMse   11.891  5:033.3041
163  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder1.46.28minM40   11.890  5:033.3041
158  Bert van de Weerd (PR)Zonnemaire1.46.32minM60   11.882  5:033.3040
160  Kees Dijkman (PR 1.41.55) Burgh-Haamstede1.46.38minM40   11.871  5:033.3039
161  Matei GuttenbergOud-Beijerland1.46.40minM35   11.867  5:033.3039
162  Aart EijgelsheimZwijndrecht1.46.47minM45   11.854  5:043.2938
170  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.46.48minM40   11.853  5:043.2938
172  AHFM BraspennincxUlvenhout1.46.53minMse   11.843  5:043.2937
171  Ruud van EsVlaardingen1.46.55minM50   11.840  5:043.2937
175  Frank HilkmannRotterdam1.47.04minMse   11.823  5:043.2836
166  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.47.06minV35   11.819  5:053.28168
168  Frans Vogel (PR 1.38.06) Middelburg1.47.06minM45   11.819  5:053.2836
169  Simon De Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.47.06minMse   11.819  5:053.2836
167  Stephan Arendts (debuut) Vlissingen1.47.11minM50   11.810  5:053.2835
176  Jos Put (PR 1.37.17) Vlissingen1.47.13minM45   11.806  5:053.2835
179  Lotte schermeijRotterdam1.47.14minVse   11.805  5:053.28166
173  Rene KlootZwijndrecht1.47.19minM40   11.795  5:053.2834
174  Roland Flipse (PR 1.44.49) Koudekerke1.47.34minM50   11.768  5:063.2733
178  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.47.37minMse   11.763  5:063.2732
180  Michael van MaalsenDordrecht1.47.43minM40   11.752  5:063.2632
177  Marco Walhout (PR 1.38.29) Vlissingen1.47.44minM40   11.750  5:063.2631
184  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.48.07minM45   11.708  5:073.2529
182  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Zierikzee1.48.08minM40   11.706  5:083.2529
186  Rob SchutteLeiderdorp1.48.09minM50   11.705  5:083.2529
181  John Kommer (PR 1.33.56) Zierikzee1.48.11minM40   11.701  5:083.2528
185  Carlo van den AbbeelenVijfhuizen1.48.19minM40   11.687  5:083.2528
183  Anton den EngelseRotterdam1.48.30minM40   11.667  5:093.2426
187  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.48.33minM50   11.661  5:093.2426
189  Dennis de VosRhoon1.48.37minM35   11.654  5:093.2426
190  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.48.39minV40   11.651  5:093.24147
188  Eric SmeetsPrinsenbeek1.48.56minM50   11.620  5:103.2324
192  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.49.06minM55   11.603  5:103.2223
193  Digna de Boer (PR 1.42.29) Burgh-Haamstede1.49.12minV60   11.592  5:113.22139
194  Han van Sighem (PR 1.40.46) Renesse1.49.15minM55   11.587  5:113.2222
195  Rüdiger KlemmDuisburg1.49.19minM50   11.580  5:113.2222
191  Jan Willem MASIONNoordwelle1.49.25minM70   11.569  5:113.2121
196  Boudewijn BaanEtten-Leur1.49.32minM50   11.557  5:123.2120
202  Juha RoestenburgWoerden1.49.36minM35   11.550  5:123.2120
198  Martin Kempe (PR 1.42.55) Bruinisse1.49.37minM35   11.548  5:123.2120
203  Dries Braats-Gravenhage1.49.53minM35   11.520  5:133.2019
200  Jeroen CaarlsUtrecht1.49.58minMse   11.511  5:133.2018
199  Karel van de Gruiter (PR 1.32.11) Arnemuiden1.50.00minM65   11.508  5:133.2018
197  André VerhoevenOverijse1.50.08minM50   11.494  5:133.1917
211  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.50.10minM35   11.490  5:133.1917
201  Reijer Leestemaker (PR)Kapelle-Biezelinge1.50.27minM45   11.461  5:143.1816
215  Hans Alewijnse (PR)Vlissingen1.50.27minM40   11.461  5:143.1816
205  Arjan van de StolpeEllemeet1.50.28minM35   11.459  5:143.1816
220  Andy de la Combe (PR 1.40.50) Vlissingen1.50.33minM40   11.450  5:143.1815
206  Adriaan ZwierBrielle1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
221  Jeffrey SeverijnUtrecht1.50.41minM35   11.437  5:153.1815
204  John van Gilsts-Gravendeel1.50.42minM65   11.435  5:153.1815
207  André Davidse (PR 1.43.21) Middelburg1.50.44minM45   11.432  5:153.1814
212  Pieter Wielhouwer (PR 1.45.19) Wilhelminadorp1.50.45minM40   11.430  5:153.1714
210  Kees Vreke (PR 1.49.32) Middelburg1.50.48minM55   11.425  5:153.1714
214  Jeroen HooijerBaarn1.50.48minM45   11.425  5:153.1714
208  Rene NijkampEmst1.50.49minM45   11.423  5:153.1714
219  Concetta PichierriBrielle1.50.49minV35   11.423  5:153.17120
218  Rini van Opijnen (PR 1.39.50) Bruinisse1.50.50minM40   11.421  5:153.1714
217  Foeke Roukema (PR 1.37.11) Bruinisse1.50.51minM40   11.419  5:153.1714
209  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore1.50.54minM35   11.414  5:153.1714
216  Bert Jeras (PR 1.44.23) Middelburg1.50.54minM40   11.414  5:153.1714
213  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Middelburg1.50.55minV45   11.413  5:153.17118
223  Yi Shuai HuUtrecht1.51.00minM35   11.404  5:163.1713
234  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.51.12minMse   11.384  5:163.1612
222  Peter van de Bosse (PR 1.42.02) Grijpskerke1.51.17minM45   11.375  5:163.1612
227  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.51.21minM45   11.368  5:173.1612
226  Monique VernooijMontfoort1.51.32minV40   11.350  5:173.15111
230  Koenraad VandermeersschenOverijse1.51.32minM40   11.350  5:173.1511
228  Peter Stroo (PR 1.45.22) Serooskerke1.51.43minM50   11.331  5:183.1510
225  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge1.51.44minV40   11.329  5:183.15109
233  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.51.47minM45   11.324  5:183.1510
224  Xavi Company VidosaPuigmolto, Barcelona1.51.48minM45   11.322  5:183.1510
235  Chris den HartogDordrecht1.51.49minM55   11.321  5:183.1410
232  Frank den BoerZwijndrecht1.51.54minM35   11.312  5:183.149
228  Rian Basting (PR)Middelburg1.51.55minV35   11.311  5:183.14107
240  Robert FraenkBreda1.52.00minMse   11.302  5:193.149
241  André JansenAbbenbroek1.52.00minM55   11.302  5:193.149
231  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen1.52.05minM60   11.294  5:193.149
236  Eric Cevaal (PR)Middelburg1.52.07minMse   11.290  5:193.149
237  Arjo KentinHellevoetsluis1.52.07minM45   11.290  5:193.149
242  Marc FuhringBarendrecht1.52.22minM45   11.265  5:203.138
238  Paul Meijers (PR)Biggekerke1.52.30minM40   11.252  5:203.137
244  Martin de Nooijer (PR 1.51.25) Koudekerke1.52.30minM50   11.252  5:203.137
248  Jorien van den DoelVlaardingen1.52.35minV45   11.244  5:203.12100
246  Jan Koen de Graaf (PR 1.43.37) Middelburg1.52.41minM45   11.234  5:203.127
245  Lars WemperWetter1.52.45minM35   11.227  5:213.127
239  Judith van der KleijDeventer1.52.53minV35   11.214  5:213.1196
250  Anja BolléGullegem1.52.53minV40   11.214  5:213.1196
243  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke1.52.58minM65   11.206  5:213.116
251  Wim OosseHaelen1.52.58minM50   11.206  5:213.116
252  Willem van WitzenburgRozenburg1.52.58minMse   11.206  5:213.116
247  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.53.08minV45   11.189  5:223.1194
249  Emiel de Bekkers-Gravenhage1.53.11minM40   11.184  5:223.115
264  Niels VerkaartZierikzee1.53.14minMse   11.179  5:223.115
253  Robert RensenCapelle aan den IJssel1.53.19minM45   11.171  5:223.105
257  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede1.53.19minM35   11.171  5:223.105
261  Frits VerschoorVlaardingen1.53.19minM50   11.171  5:223.105
254  Suzanne RoelofsRotterdam1.53.20minV40   11.169  5:223.1092
256  Arthur Priem (PR 1.46.44) Koudekerke1.53.31minM50   11.151  5:233.104
262  Serge Nijssen (PR 1.49.42) Zierikzee1.53.37minMse   11.141  5:233.094
255  Mark van Sluijs (debuut) Burgh-Haamstede1.53.42minM40   11.133  5:233.094
259  Jos SnijdersHelmond1.53.45minM40   11.128  5:233.094
266  Jan-Kees de Meester (debuut) Hansweert1.53.47minM35   11.125  5:243.094
269  Hennie de koster (PR 1.41.00) Zierikzee1.53.52minM50   11.117  5:243.094
258  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.53.58minMse   11.107  5:243.093
265  Bjorn van Belzen (PR 1.50.09) Kapelle-Biezelinge1.54.01minMse   11.102  5:243.083
263  Arjen van DieHendrik-Ido-Ambacht1.54.03minM40   11.099  5:243.083
260  Theo Knijff (PR)Philippine1.54.05minM50   11.096  5:243.083
267  Martijn MullerOosterhout1.54.19minMse   11.073  5:253.083
271  Jos NouwtZoetermeer1.54.23minM60   11.067  5:253.073
273  Marjolein de Wit (debuut) Dirksland1.54.27minVse   11.060  5:253.0780
272  Ko Berrevoets (PR 1.53.44) Ouwerkerk1.54.30minM45   11.055  5:263.072
268  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle1.54.34minM65   11.049  5:263.072
275  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.54.37minM40   11.044  5:263.072
270  Björn WalraveTilburg1.54.51minMse   11.022  5:273.062
274  Lou RamaekersUtrecht1.55.12minM50   10.988  5:283.051
276  Edwin HeuvelmanVlaardingen1.55.12minM45   10.988  5:283.051
278  Emile de Die (PR 1.46.03) Kortgene1.55.12minM40   10.988  5:283.051
279  Michel KerpelPuttershoek1.55.28minM40   10.963  5:283.051
281  André van WoudenbergRijswijk1.55.30minMse   10.960  5:283.041
280  Marco de Jonge (PR 1.44.56) Scharendijke1.55.32minM35   10.957  5:293.041
293  Raymond VerschoorRotterdam1.55.33minM40   10.955  5:293.041
277  Monique BrandPijnacker1.55.34minVse   10.953  5:293.0470
284  Peter Groenenberg (PR 1.42.38) Middelburg1.55.35minMse   10.952  5:293.041
295  Jacco de Leeuw (PR)Kapelle-Biezelinge1.55.47minMse   10.933  5:293.04-
292  Hans VisserOud-Beijerland1.55.52minM50   10.925  5:303.03-
281  Marcel Visser (debuut) Vlissingen1.55.55minM35   10.920  5:303.03-
285  Hans van der Peijl (PR 1.46.02) Domburg1.55.58minM45   10.916  5:303.03-
286  Andre Lems (PR 1.32.20) Noordwelle1.55.59minM45   10.914  5:303.03-
289  Willeke den DikkenAmersfoort1.56.02minVse   10.909  5:303.0366
287  Martin van Overloop (PR 1.52.41) Kapelle-Biezelinge1.56.04minM55   10.906  5:303.03-
290  Ferry KrosHellevoetsluis1.56.04minM45   10.906  5:303.03-
283  Hans RosbergenRockanje1.56.07minM60   10.902  5:303.03-
288  Wim KortenWeert1.56.18minM55   10.884  5:313.02-
301  Andreas BuschFrechen1.56.18minM40   10.884  5:313.02-
302  Kikilotta KikFrechen1.56.19minV35   10.883  5:313.0263
298  Rick WerrijRenesse1.56.21minMse   10.880  5:313.02-
291  Ron MoerlandHellevoetsluis1.56.27minM40   10.870  5:313.02-
305  Ton PIjpersAlmere1.56.34minM50   10.859  5:323.02-
294  Piet WaterschootWaalre1.56.41minM65   10.849  5:323.01-
296  Gerard Rommers (PR 1.48.34) Vlissingen1.56.47minM70   10.839  5:323.01-
299  Jan LeendersSpijkenisse1.56.57minM55   10.824  5:333.01-
310  Sarah de GrootRenesse1.56.59minVse   10.821  5:333.0158
306  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.57.01minM50   10.818  5:333.00-
297  Sander GerritsenEtten-Leur1.57.02minM35   10.816  5:333.00-
308  Roel Zwier (PR 1.43.35) Zierikzee1.57.03minM40   10.815  5:333.00-
313  Wim KortenWeert1.57.05minM55   10.812  5:333.00-
303  Janneke van der WilkRotterdam1.57.06minV35   10.810  5:333.0057
300  Carina lingerlandHaaksbergen1.57.09minV35   10.805  5:333.0056
304  Pascal Tournier (debuut) Renesse1.57.14minM35   10.798  5:333.00-
319  Vincent van OostenRenesse1.57.21minMse   10.787  5:343.00-
319  Marcel van SettenZierikzee1.57.22minMse   10.785  5:343.00-
312  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat1.57.23minV50   10.784  5:343.0055
314  Chris Koppejan (PR 1.48.06) s-Gravenpolder1.57.25minM40   10.781  5:342.99-
309  Arno EigenraamVlaardingen1.57.32minM50   10.770  5:342.99-
317  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede1.57.32minV35   10.770  5:342.9953
311  Beb Thijs (PR 1.47.06) Middelburg1.57.38minV55   10.761  5:352.9953
316  Arie van der Sars-Gravenzande1.57.38minM50   10.761  5:352.99-
307  Gerben BootStockholm1.57.40minMse   10.758  5:352.99-
318  Linda BolBerkel en Rodenrijs1.57.40minV40   10.758  5:352.9952
321  Arie PerforsZoetermeer1.57.43minM55   10.753  5:352.99-
326  Theo Engel (PR 1.46.26) Zierikzee1.57.45minM45   10.750  5:352.99-
325  Evert de JongeBruinisse1.57.57minMse   10.732  5:352.98-
315  Jacoline GroenewegOud-Beijerland1.58.06minV55   10.718  5:362.9849
324  Pieter van Maaren (PR 1.45.52) Middelburg1.58.06minMse   10.718  5:362.98-
323  Adri Noordijke (PR 1.34.51) Zierikzee1.58.17minM70   10.702  5:362.97-
322  Jan VosHendrik-Ido-Ambacht1.58.25minM45   10.690  5:372.97-
330  John de BoerDe Meern1.58.28minM40   10.685  5:372.97-
331  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg1.58.28minV45   10.685  5:372.9746
332  Pieter Luteijn (PR)Sluis1.58.31minM45   10.681  5:372.97-
327  Arjenne BastiaansenRotterdam1.58.39minVse   10.669  5:372.9645
328  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen1.58.47minM35   10.657  5:382.96-
329  Carianne Heikoop (debuut) Zierikzee1.58.58minV40   10.640  5:382.9643
333  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.59.13minM50   10.618  5:392.95-
339  Marianne NevensAmersfoort1.59.22minV40   10.605  5:392.9540
336  Edo SchilpZelhem1.59.29minM60   10.594  5:402.94-
334  Johan KoopmansRhoon1.59.34minM40   10.587  5:402.94-
338  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.59.36minV40   10.584  5:402.9438
337  Evelyn CortenbachHaelen1.59.44minV55   10.572  5:412.9437
342  Michel GoemansZoeterwoude1.59.48minM40   10.566  5:412.94-
340  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.59.50minM40   10.563  5:412.93-
335  Frans HofmanNumansdorp1.59.53minM55   10.559  5:412.93-
345  Daan GutierrezHeesch1.59.57minM35   10.553  5:412.93-
341  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.59.59minM50   10.550  5:412.93-
343  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg2.00.00minMse   10.549  5:412.93-
350  Leo Hage (PR 1.54.00) Middelburg2.00.21minM40   10.518  5:422.92-
347  Michel SchipperTerneuzen2.00.24minM45   10.514  5:422.92-
348  Steven GoudbergLeiderdorp2.00.27minM35   10.509  5:432.92-
344  Lena de Wilde (PR 1.47.45) Vlissingen2.00.37minV50   10.495  5:432.9232
349  Coen de Danschutter (debuut) Bruinisse2.00.44minMse   10.485  5:432.91-
356  Max schellenbachDelft2.00.45minM40   10.483  5:432.91-
357  Kees Blankenburgh (PR)Middelburg2.00.51minM40   10.475  5:442.91-
354  Anique Vogelvangers-Gravenhage2.00.55minV35   10.469  5:442.9130
355  Sabrina RothRotterdam2.00.55minVse   10.469  5:442.9130
346  Ron StetDeventer2.00.57minM45   10.466  5:442.91-
359  Marloes Priemis (PR 1.42.44) Renesse2.01.11minVse   10.446  5:452.9028
360  Imka de Ridder (PR 1.55.08) Westkapelle2.01.11minV40   10.446  5:452.9028
352  Femke Beijer (PR 1.55.31) Zierikzee2.01.17minVse   10.437  5:452.9028
353  Sjaak Beijer (PR)Tholen2.01.18minM55   10.436  5:452.90-
362  Harry Aarnoudse (PR 1.40.31) Kerkwerve2.01.20minM50   10.433  5:452.90-
367  Hans NielandHeinenoord2.01.22minM50   10.430  5:452.90-
351  Jacqueline GerbrandsCapelle aan den IJssel2.01.23minV45   10.429  5:452.9027
361  Martin MötterSpijkenisse2.01.44minM45   10.399  5:462.89-
368  Leo GroenewegOud-Beijerland2.01.46minM60   10.396  5:462.89-
358  Bennie Daniëlse (PR 1.50.51) Middelburg2.01.52minM50   10.387  5:472.89-
369  Fons Beekmans (debuut) Zierikzee2.01.55minM45   10.383  5:472.88-
363  Steph van Zijl (debuut) Kloetinge2.02.06minM40   10.367  5:472.88-
365  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.02.08minM45   10.364  5:472.88-
364  Edgar van Weelden (PR 1.55.05) s-Heer Arendskerke2.02.09minM40   10.363  5:472.88-
372  Geert van den HandelMaarssen2.02.09minM40   10.363  5:472.88-
373  Lennart VerkaartBurgh-Haamstede2.02.09minMse   10.363  5:472.88-
370  Lennart OtteRotterdam2.02.10minM40   10.362  5:472.88-
366  Reynold van Iperen (PR 1.37.25) Kapelle-Biezelinge2.02.11minM40   10.360  5:472.88-
375  David LawalataRenesse2.02.15minMse   10.355  5:482.88-
377  Burry van Nugteren (PR 1.52.08) Vlissingen2.02.16minM40   10.353  5:482.88-
376  Tessa van SchieAmsterdam2.02.25minV40   10.341  5:482.8722
371  Melvin OverheidHellevoetsluis2.02.42minMse   10.317  5:492.87-
381  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle2.02.46minM35   10.311  5:492.86-
381  Liesbeth Moerkerken (debuut) Middelburg2.02.46minV40   10.311  5:492.8620
379  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen2.02.52minM50   10.303  5:492.86-
374  Herman van den Dries (PR 1.57.22) Ovezande2.02.55minM40   10.298  5:502.86-
378  Lydia Bartkowiak-GeideBrüggen2.03.09minV50   10.279  5:502.8618
383  Peter van EfferenPuttershoek2.03.09minM45   10.279  5:502.86-
380  Peter van IngenWaddinxveen2.03.10minM40   10.278  5:502.85-
384  Rebecca Hanse (PR 2.00.28) Noordgouwe2.03.33minV40   10.246  5:512.8516
385  Marten bi de Vaate (PR 1.56.29) Kapelle-Biezelinge2.03.45minM35   10.229  5:522.84-
389  Arthur DikkenKrimpen aan den IJssel2.03.55minM35   10.215  5:522.84-
386  Danny van Oeveren (PR 1.37.08) Renesse2.04.08minM35   10.198  5:532.83-
387  Lia KruithofNumansdorp2.04.16minVse   10.187  5:532.8313
388  Judith KruithofZuid-Beijerland2.04.30minVse   10.167  5:542.8212
391  Connie Huibregtse (PR 1.58.16) Serooskerke (Sch)2.04.34minV40   10.162  5:542.8212
392  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.04.35minV45   10.161  5:542.8212
396  Erika Dek (debuut) Kapelle-Biezelinge2.04.52minVse   10.138  5:552.8211
397  John BarendsOud-Beijerland2.04.54minM50   10.135  5:552.82-
407  Frans van KampenhoutAmsterdam2.04.54minM50   10.135  5:552.82-
390  Cees Gerritsen (PR)Renesse2.04.58minM60   10.130  5:552.81-
394  Igna Becks (PR 1.50.01) Middelburg2.04.59minV50   10.128  5:552.8111
395  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.04.59minM35   10.128  5:552.81-
401  Enno Meijers (PR 1.48.56) Middelburg2.05.04minM45   10.121  5:562.81-
393  Jasper van der ReeZwijndrecht2.05.05minMse   10.120  5:562.81-
398  Margo Naaktgeboren-kleijnDordrecht2.05.14minV55   10.108  5:562.8110
406  Diana Wesseliuss-Gravenhage2.05.22minV35   10.097  5:572.809
404  Dineke MijerOostvoorne2.05.35minV50   10.080  5:572.809
399  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.05.41minV50   10.072  5:572.808
400  Hans KieboomCapelle aan den IJssel2.05.45minM45   10.066  5:582.80-
402  Gert LambertsZwijndrecht2.05.47minM55   10.064  5:582.80-
403  Jeanette van BuurenZwijndrecht2.06.04minV45   10.041  5:592.797
405  Henri van der MattenHendrik-Ido-Ambacht2.06.06minM50   10.038  5:592.79-
411  Jack Gillissen (PR 2.04.17) Middelburg2.06.09minM50   10.034  5:592.79-
418  Albert ElskampRotterdam2.06.12minM50   10.031  5:592.79-
420  Marleen SmitsOosterland2.06.15minVse   10.027  5:592.797
421  Carlos mario MeijerVlissingen2.06.17minMse   10.024  5:592.78-
423  Marleen van den EngelBrielle2.06.19minV40   10.021  5:592.787
412  Robin van Welt (PR 1.49.35) Zierikzee2.06.20minMse   10.020  5:592.78-
408  Andrea de WinkelOud-Beijerland2.06.22minV50   10.017  5:592.786
409  Addie StreefkerkOud-Beijerland2.06.23minV50   10.016  5:592.786
417  John SchopBarendrecht2.06.24minM45   10.015  5:592.78-
415  Liesbeth Dorreman (PR 2.02.06) Zierikzee2.06.25minV40   10.013  6:002.786
413  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Zierikzee2.06.26minM35   10.012  6:002.78-
410  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg2.06.28minVse   10.009  6:002.786
419  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp2.06.30minM40   10.007  6:002.78-
414  Gijs van der MeijdenVeenendaal2.06.44minM60   9.988  6:002.77-
416  Leo ArensmanOude-Tonge2.06.52minM55   9.978  6:012.77-
422  Jeroen VerspuijEnschede2.06.54minM35   9.975  6:012.77-
424  Peter VeltmanTerheijden2.07.17minM50   9.945  6:022.76-
425  Nel MunnikhuisRotterdam2.07.34minV50   9.923  6:032.764
426  Lieneke MaurikCapelle aan den IJssel2.07.34minV60   9.923  6:032.764
427  Dr.med.Klaus HardelBochum2.07.42minM65   9.913  6:032.75-
432  Janneke de BesLeiderdorp2.07.47minV50   9.906  6:032.753
433  Beau van Erven DorensAmsterdam2.08.00minM40   9.889  6:042.75-
428  Ineke van Poppel (PR 1.57.04) Zierikzee2.08.05minV60   9.883  6:042.753
429  Henny de Jonge (PR 1.59.29) Burgh-Haamstede2.08.07minV55   9.880  6:042.743
431  Martijn de visser (PR)Arnemuiden2.08.09minMse   9.878  6:042.74-
430  Sander Uitdenbogaards-Gravenhage2.08.11minM40   9.875  6:052.74-
438  Marcel KlaverRhoon2.08.25minM50   9.857  6:052.74-
434  Richard Fennet (PR 2.06.27) Renesse2.08.26minM35   9.856  6:052.74-
436  Robert RichterCapelle aan den IJssel2.08.37minM50   9.842  6:062.73-
439  Corrie HoekLeiden2.08.40minV55   9.838  6:062.732
435  Michael GroeneveldHellevoetsluis2.08.47minMse   9.829  6:062.73-
437  Heico KerkmeesterCapelle aan den IJssel2.08.55minM45   9.819  6:072.73-
440  Ton RemmersPoortugaal2.09.01minM50   9.812  6:072.73-
443  Arnoud KalLeiderdorp2.09.23minM40   9.784  6:082.72-
447  Debbie SchoeUtrecht2.09.30minVse   9.775  6:082.721
442  Paul Roodenburg (PR)Middelburg2.09.33minM45   9.771  6:082.71-
441  Sonja OdijkPuttershoek2.09.37minV40   9.766  6:092.711
450  Hilde Meulenberg (PR 1.57.25) s-Heer Abtskerke2.09.50minVse   9.750  6:092.71-
444  Gercoline HollemansZwijndrecht2.10.01minV45   9.736  6:102.70-
448  Susanne SzpoganMarl2.10.01minV50   9.736  6:102.70-
445  Anton HollemansZwijndrecht2.10.03minM45   9.734  6:102.70-
449  Hans MariënsVossem2.10.03minM40   9.734  6:102.70-
451  Eef HostynOverijse2.10.10minV35   9.725  6:102.70-
458  Milanka Faasse (PR 2.06.04) Renesse2.10.14minV35   9.720  6:102.70-
446  Karin van DoornRotterdam2.10.17minV45   9.716  6:112.70-
462  Rinus Vermue (debuut) Lewedorp2.10.19minM60   9.714  6:112.70-
452  Cees VoesenekBreda2.10.24minM50   9.707  6:112.70-
455  Marjan GroenendijkZwijndrecht2.10.27minV55   9.704  6:112.70-
454  Jan van NesZwijndrecht2.10.28minM50   9.702  6:112.70-
464  Kitty van der MaasRaamsdonksveer2.10.28minV40   9.702  6:112.70-
463  Margriet Smits (PR 1.55.44) Burgh-Haamstede2.10.29minV50   9.701  6:112.69-
456  Renée Krijnsen (debuut) Hansweert2.10.31minVse   9.699  6:112.69-
466  Walter Louws (PR)Aagtekerke2.10.33minM50   9.696  6:112.69-
453  Marcia Wielemaker (debuut) Vlissingen2.10.35minV35   9.694  6:112.69-
461  Dick Hart (PR 1.51.38) Renesse2.10.42minM50   9.685  6:122.69-
457  Annelies Meerman (PR)Arnemuiden2.10.43minV45   9.684  6:122.69-
468  Jan van der Maas (PR 1.56.54) Burgh-Haamstede2.10.48minM60   9.678  6:122.69-
459  Irene IJspelder (PR 2.06.15) Renesse2.11.00minV45   9.663  6:132.68-
460  Georges SchroeyensPutte2.11.04minM65   9.658  6:132.68-
465  Herman Kreeft (PR 2.06.36) Gilze2.11.09minM60   9.652  6:132.68-
467  Hans UittenbogaardCapelle aan den IJssel2.11.10minM35   9.651  6:132.68-
469  Mark PreinRotterdam2.11.18minM45   9.641  6:132.68-
470  Ron ZuidemaHendrik-Ido-Ambacht2.11.29minM45   9.627  6:142.67-
471  Piet Steketee (PR)Borssele2.11.58minM50   9.592  6:152.66-
473  Eric HogendoornNoordgouwe2.12.02minM35   9.587  6:152.66-
474  Inge Marchand (PR 1.57.57) Burgh-Haamstede2.12.13minV35   9.574  6:162.66-
475  Ria Marchand (PR 2.06.16) Burgh-Haamstede2.12.13minV60   9.574  6:162.66-
472  Elise VenemansRaalte2.12.27minV45   9.557  6:172.65-
479  Brian de BruinRidderkerk2.12.31minMse   9.552  6:172.65-
477  Dick van ReemsZwartewaal2.12.37minM50   9.545  6:172.65-
478  Netty van ReemsZwartewaal2.12.38minV45   9.544  6:172.65-
482  Muriel Jongepier (PR 1.58.53) Westkapelle2.12.42minVse   9.539  6:172.65-
483  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.12.47minV55   9.533  6:182.65-
476  Sander de Nooijer (PR)Arnemuiden2.12.55minMse   9.524  6:182.65-
480  Gerrie Melse (PR 1.54.54) Middelburg2.12.55minM50   9.524  6:182.65-
484  Ciska Soeteman (PR)Scharendijke2.12.58minVse   9.520  6:182.64-
481  Wilma Schroevers (PR 2.02.44) Arnemuiden2.13.03minV45   9.514  6:182.64-
488  Ingrid Hildenbrant (PR 2.00.00) Middelburg2.13.22minV35   9.492  6:192.64-
485  Claudia van de KlundertZwijndrecht2.13.30minVse   9.482  6:202.63-
490  Marianne Meijers (debuut) Middelburg2.13.34minV40   9.477  6:202.63-
487  Chris VerweyTilburg2.13.35minM35   9.476  6:202.63-
489  Annetje BoogertRotterdam2.13.36minVse   9.475  6:202.63-
491  Willy Lastdrager (PR 2.09.00) Middelburg2.13.37minV50   9.474  6:202.63-
486  Harold StapHellevoetsluis2.13.42minM60   9.468  6:202.63-
493  Carlien Nijdam (PR 2.12.35) Westkapelle2.13.44minV40   9.465  6:202.63-
492  Cora BronderAbbenbroek2.14.27minV40   9.415  6:222.62-
495  Joke van de Kasteele (PR)Burgh-Haamstede2.14.29minV50   9.413  6:222.61-
494  Lut VandenboschLoonbeek2.14.34minV50   9.407  6:232.61-
497  Ferdy Weemaes (PR 1.59.56) Heinkenszand2.14.41minM55   9.399  6:232.61-
498  Rachel Starkey (PR 2.13.09) Burgh-Haamstede2.14.59minV45   9.378  6:242.60-
499  Evelinne Huige (debuut) Burgh-Haamstede2.14.59minV40   9.378  6:242.60-
500  Petra Hogenstein (PR 1.55.28) Burgh-Haamstede2.14.59minV40   9.378  6:242.60-
501  Patricia van de Zande (PR)Burgh-Haamstede2.15.01minV35   9.376  6:242.60-
496  Trees Blaauw-KramNijkerk2.15.12minV60   9.363  6:252.60-
503  Diana EradesEllemeet2.15.12minVse   9.363  6:252.60-
502  Carlo Paardekooper (PR 1.59.54) Zierikzee2.15.33minMse   9.339  6:252.59-
504  Rob van ZeelandZeist2.15.35minM45   9.336  6:262.59-
508  Petra van den Doel (PR)Zierikzee2.15.42minV45   9.328  6:262.59-
505  Nathalie GoemansZoeterwoude2.15.49minV35   9.320  6:262.59-
506  Petra van Bleijswijk (PR 2.08.26) Renesse2.15.51minV40   9.318  6:262.59-
507  Martin van RoonEllemeet2.15.54minM50   9.315  6:262.59-
510  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg2.16.44minM35   9.258  6:292.57-
509  Gera van BovenNijkerk2.16.50minV50   9.251  6:292.57-
512  Marcel Dekker (PR 2.07.46) Zierikzee2.16.59minM45   9.241  6:302.57-
511  Ida Dekker (PR)Zierikzee2.17.00minV45   9.240  6:302.57-
517  Babette van 't VeerDriebruggen2.17.38minV40   9.197  6:312.55-
518  Carla de Meijer (debuut) Renesse2.17.39minV40   9.196  6:312.55-
519  Janet Leeuwe (debuut) Renesse2.17.39minV35   9.196  6:312.55-
513  Ronald RijksHoofddorp2.17.49minM50   9.185  6:322.55-
514  Rini Zorge (PR 1.59.19) Brouwershaven2.17.56minM45   9.177  6:322.55-
515  Catoo Viergever (PR 2.05.58) Brouwershaven2.18.03minV40   9.170  6:332.55-
516  Djini BhugwansingDordrecht2.18.08minM40   9.164  6:332.55-
520  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.18.15minM55   9.156  6:332.54-
521  Rob Canters (debuut) Kerkwerve2.18.19minM40   9.152  6:332.54-
524  Michiel van de GraafMaarssen2.18.32minM40   9.138  6:342.54-
523  Penny TsangDe Meern2.18.33minV35   9.136  6:342.54-
525  Ria Baseliers-van ArnhemUtrecht2.18.35minV65   9.134  6:342.54-
522  Saskia KrabbenAmsterdam2.18.39minV40   9.130  6:342.54-
526  Ineke RijkenKoudekerke2.18.46minV40   9.122  6:352.53-
528  Jacob den Engelsman (debuut) Burgh-Haamstede2.19.03minM50   9.104  6:352.53-
527  Christina Fuhring BennikBarendrecht2.19.08minV35   9.098  6:362.53-
529  Jacques BeemsterboerPapendrecht2.19.30minM70   9.074  6:372.52-
530  Theo de Bie (PR 1.58.57) Kortgene2.20.29minM40   9.011  6:402.50-
531  Evelyn Lambert (debuut) Vogelwaarde2.20.30minV35   9.010  6:402.50-
532  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.20.36minV35   9.003  6:402.50-
535  Nick SoetersBurgh-Haamstede2.21.03minMse   8.974  6:412.49-
534  Anton Ringenaldus (PR 2.20.47) Middelburg2.21.08minM45   8.969  6:412.49-
533  Els SchrijversUtrecht2.21.09minV55   8.968  6:412.49-
536  Mirjam Dek (PR)Kapelle-Biezelinge2.21.12minVse   8.965  6:422.49-
538  Paul Wijnen (debuut) Krabbendijke2.21.42minM40   8.933  6:432.48-
537  Sita HoogenboomOostvoorne2.21.43minV50   8.932  6:432.48-
539  Inge van der Poort (PR 1.54.30) Renesse2.23.37minV40   8.814  6:482.45-
541  Dirk de Bruin (debuut) Renesse2.23.55minM50   8.796  6:492.44-
540  Arjen Poortman (PR 2.09.59) Renesse2.24.08minM45   8.782  6:502.44-
543  Eva van der Have (PR 2.19.24) Zierikzee2.24.48minV35   8.742  6:522.43-
542  Marian Mol (debuut) Noordgouwe2.24.50minV45   8.740  6:522.43-
545  Jos Davidse (PR 2.22.12) Ovezande2.25.20minM55   8.710  6:532.42-
544  Chris Werrij (PR 1.45.47) Renesse2.25.26minM55   8.704  6:542.42-
546  Annick BeckersKasterlee2.26.50minV40   8.621  6:582.39-
547  Marijke EkeloZwijndrecht2.28.15minV50   8.539  7:022.37-
548  Peter van den Broeke (PR 2.27.57) Middelburg2.28.18minM55   8.536  7:022.37-
549  Christine KantDussen2.30.18minV35   8.422  7:072.34-
550  Andre RaaijmakersHellevoetsluis2.38.18minM55   7.997  7:302.22-
551  Walter KeeminkVlaardingen2.47.17minM50   7.567  7:562.10-
Mannen: 414 (75.14%) => M35=53 - M40=90 - M45=73 - M50=72 - M55=32 - M60=17 - M65=7 - M70=4 - Mse=66
Vrouwen: 137 (24.86%) => V35=27 - V40=33 - V45=20 - V50=18 - V55=9 - V60=5 - V65=1 - Vse=24

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tommy Staal (PR 31.22) Burgh-Haamstede36.16minMse   16.544  3:384.60501
2  Martijn SchakelaarHattem38.24minM35   15.625  3:504.34378
3  Patrick van Nieuwenhuijze (debuut) Zonnemaire41.49minMse   14.348  4:113.99217
4  Marius Dek (PR 34.57) Goes42.11minM60   14.224  4:133.95202
5  Anne KopatschekKoln42.25minV35   14.145  4:153.93407
6  Matthijs KlaassenRotterdam42.53minMse   13.991  4:173.89175
7  Krijn SnuifZaandam43.06minMse   13.921  4:193.87168
8  Joep BarendseDe Bilt43.43minM55   13.725  4:223.81146
9  Robert Metske (PR)Tholen43.52minMse   13.678  4:233.80141
10  Leonie Ton (PR 39.47) Zierikzee44.11minV35   13.580  4:253.77324
11  Jurriaan BloembergBurgh-Haamstede44.11minMse   13.580  4:253.77131
12  Annet van der Linde (PR 41.25) Nisse45.18minV40   13.245  4:323.68276
13  David van RooyGierle belgie45.56minM35   13.062  4:363.6382
13  Saskia Goole (PR 43.36) Kapelle-Biezelinge45.59minV40   13.048  4:363.62249
15  Gert-Johan OuderkerkenStolwijk46.17minM40   12.964  4:383.6073
16  Ralf ElsnerEssen46.18minM45   12.959  4:383.6073
17  MPM de SmetRenesse46.40minM55   12.857  4:403.5764
18  Manuel LauwersHoeilaart47.15minM40   12.698  4:443.5352
19  Ronald Moerland (debuut) Burgh-Haamstede47.26minM40   12.649  4:453.5149
21  Acronius Kramer (PR 41.19) Goes47.30minM55   12.632  4:453.5147
20  Adrie Flipse (PR 39.45) Westkapelle47.36minM50   12.605  4:463.5045
22  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge47.55minVse   12.522  4:483.48179
23  Gertjan de Hoop (debuut) Burgh-Haamstede48.00minM40   12.500  4:483.4738
24  Liesbeth Janssens-Gravenhage48.05minVse   12.478  4:493.47174
25  Rob van der WeerdenMeijel48.21minMse   12.410  4:503.4533
26  George van EderenAmsterdam48.32minMse   12.363  4:513.4330
27  Wim Provoost (PR 43.13) Renesse48.32minM55   12.363  4:513.4330
28  Roely Prenger (PR 43.45) Domburg49.47minVse   12.052  4:593.35123
30  Boudewijn van Ouwerkerk (PR 48.04) Wilhelminadorp50.14minM40   11.944  5:013.3210
29  Joost BrouwerAmsterdam50.15minMse   11.940  5:023.3210
33  Lennen Jonker (debuut) Bruinisse50.26minMse   11.897  5:033.308
31  Emile de HaasZaandam50.32minMse   11.873  5:033.307
32  Tijs Geluk (debuut) Noordwelle50.35minMse   11.862  5:043.297
34  Albert VenemansRosmalen50.42minM45   11.834  5:043.296
35  Michael TrableeKoln50.48minM35   11.811  5:053.285
36  Jaap GroenhofNieuwegein50.57minM45   11.776  5:063.274
38  Judith Remijn-van MecheleBurgh-Haamstede51.00minV35   11.765  5:063.2792
39  Martin van 't Veer (debuut) Zierikzee51.01minM40   11.761  5:063.274
37  Jos Thijs RotterdamRotterdam51.05minMse   11.746  5:073.264
40  Schouls JohanZierikzee51.17minMse   11.700  5:083.253
41  Nathalie TimmermansZuidland51.47minVse   11.587  5:113.2274
43  Wilbert Verbeek (PR)Middelburg52.00minM45   11.538  5:123.211
42  Bert HovingAalsmeer52.08minM45   11.509  5:133.201
44  Hugo Jan DoelemanLeiden52.16minM35   11.480  5:143.19-
46  Sarah SickingBergheim52.34minVse   11.414  5:153.1759
47  Mia Eversdijk (PR 52.08) Kapelle-Biezelinge52.36minV50   11.407  5:163.1758
45  Ruud LoosSpanbroek52.38minMse   11.400  5:163.17-
48  Arie PlaizierRenesse52.58minM50   11.328  5:183.15-
49  Remco van DijkKalmthout53.08minMse   11.292  5:193.14-
50  Frank LoosZaandam53.09minMse   11.289  5:193.14-
52  Marleen DelsaertHoeilaart53.09minV55   11.289  5:193.1448
51  Van BavelOud Gastel53.13minM45   11.275  5:193.13-
53  Jeroen de PagterBreda53.34minMse   11.201  5:213.11-
55  Petra Bokhove (PR 50.21) Zierikzee53.52minVse   11.139  5:233.0937
56  John van Tol (PR 52.33) Zierikzee53.55minM50   11.128  5:243.09-
54  Cw KleijnOuddorp54.03minM50   11.101  5:243.08-
57  Krista Kanbolat (PR)Burgh-Haamstede54.13minV35   11.067  5:253.0732
60  Frank HolsHarskamp54.23minMse   11.033  5:263.06-
58  Wouter van DijkSpanbroek54.26minMse   11.023  5:273.06-
59  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle54.26minM50   11.023  5:273.06-
61  Anita Dalebout (PR)Burgh-Haamstede54.36minV35   10.989  5:283.0527
63  Gert Jan van BuurenNieuwerkerk ad IJssel54.44minM45   10.962  5:283.05-
62  Hedwig ScholliersHoeilaart54.51minV60   10.939  5:293.0424
65  Mark VredenbregtVlaardingen54.51minMse   10.939  5:293.04-
64  Reint van der VlisVlaardingen54.53minM35   10.932  5:293.04-
67  Ruben KlemmDuisburg55.06minMse   10.889  5:313.02-
69  Heinz HorstenKrefeld55.09minM45   10.879  5:313.02-
71  Sanne de Groot (debuut) Renesse55.10minVse   10.876  5:313.0220
66  Annelies Van Dycks-Gravenwezel55.12minV35   10.870  5:313.0220
68  Marijn kroot (debuut) Burgh-Haamstede55.16minM40   10.856  5:323.02-
70  Miranda Ridderhof (PR 53.45) Middelburg55.21minV40   10.840  5:323.0118
72  Huub van DijkBavel55.21minM40   10.840  5:323.01-
74  Kees Legemaate (PR)Burgh-Haamstede55.22minM40   10.837  5:323.01-
73  Jana van HoltXanten55.36minVse   10.791  5:343.0015
75  Rémy van DrielStrijen55.46minMse   10.759  5:352.99-
77  Regina Verhage (PR 53.57) Aagtekerke55.47minV45   10.756  5:352.9914
76  Bianca HovingAalsmeer55.48minV45   10.753  5:352.9914
79  Anneke StinsBreda55.54minVse   10.733  5:352.9813
78  Dominique WoutersGierle belgie56.04minV35   10.702  5:362.9711
80  Marcel van Delden (PR 44.39) Zwijndrecht56.26minM50   10.632  5:392.95-
81  Elmar HermansRenesse56.36minM45   10.601  5:402.94-
82  Caroline PietersHoeilaart56.36minV40   10.601  5:402.947
87  Patrick HeijbergRotterdam56.54minM40   10.545  5:412.93-
84  Ruud van HeugtenMeijel56.55minMse   10.542  5:422.93-
83  Emmy van Caspel (PR 54.15) Vlissingen56.56minV55   10.539  5:422.935
85  Iris Mul (debuut) Renesse57.01minVse   10.523  5:422.925
88  Helene Natte (debuut) Renesse57.06minV35   10.508  5:432.924
89  Benita van Oost (debuut) Renesse57.06minVse   10.508  5:432.924
86  Jolanda Nattes-Gravenhage57.07minV35   10.505  5:432.924
91  Henk KooijmanRotterdam57.07minM55   10.505  5:432.92-
94  Erik SergeysBrussel57.09minM50   10.499  5:432.92-
93  Paul ten ZijthoffGorinchem57.11minM45   10.493  5:432.91-
90  Gijs NodelijkHellevoetsluis57.14minM35   10.483  5:432.91-
92  Ronald leferinkPapendrecht57.19minM35   10.468  5:442.91-
95  Geertje Huurman (PR 49.30) Goes57.19minV50   10.468  5:442.913
96  Wim Huurman (PR 44.30) Goes57.19minM50   10.468  5:442.91-
99  Kris LiveynsHoeilaart57.32minM40   10.429  5:452.90-
97  Pietwillem OvervoordeBerkel en Rodenrijs57.36minM45   10.417  5:462.89-
102  Harry Davidse (PR 54.09) Serooskerke57.39minM45   10.408  5:462.89-
98  Eljo van Oeveren (debuut) Burgh-Haamstede57.41minV45   10.402  5:462.892
101  Sandra van der Zande (PR 53.29) Ouwerkerk57.43minV35   10.396  5:462.892
100  Marie-jose KrootBurgh-Haamstede57.45minV40   10.390  5:472.892
103  Lianne van RijnUtrecht58.08minVse   10.321  5:492.871
105  Angelique KloppenburgHellevoetsluis58.17minV40   10.295  5:502.861
106  Marieke JonkerAmsterdam58.20minVse   10.286  5:502.861
104  Jordy GijssenZaandam58.22minMse   10.280  5:502.86-
108  Vincent SchilpDoetinchem58.29minMse   10.259  5:512.85-
107  Christel WijlandKamperland58.40minV45   10.227  5:522.84-
110  Rien PetersenHarderwijk58.43minM60   10.219  5:522.84-
109  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen58.53minV55   10.190  5:532.83-
116  Selly VermeijdenAmsterdam59.01minV40   10.167  5:542.82-
111  Huig VerseputRenesse59.02minM40   10.164  5:542.82-
113  Dirk LiveynsHoeilaart59.02minM35   10.164  5:542.82-
114  Alexander den BoerRoosendaal59.02minM35   10.164  5:542.82-
112  Stephan van PraetDeurne59.03minM35   10.161  5:542.82-
115  Krista Bergsma (debuut) Burgh-Haamstede59.10minV35   10.141  5:552.82-
117  Tim de VisserNieuwerkerk ad IJssel59.10minMse   10.141  5:552.82-
118  Jan SickingBergheim59.30minM35   10.084  5:572.80-
119  Piet van OoyNieuwegein59.30minM60   10.084  5:572.80-
123  Winny Dierks (PR 56.43) Grijpskerke59.47minV40   10.036  5:592.79-
120  Paul GoossensOverijse59.49minM50   10.031  5:592.79-
121  Cindy Evertse (PR 57.06) Scharendijke59.57minV35   10.008  6:002.78-
122  Marieke Padmoes (PR 50.27) Goes59.57minVse   10.008  6:002.78-
124  Ruud de BreijZwijndrecht1.00.03minM55   9.992  6:002.78-
126  Katia GunsHoeilaart1.00.05minV45   9.986  6:012.77-
125  Esther de BreijZwijndrecht1.00.07minV50   9.981  6:012.77-
127  Rosette VanderlindenHoeilaart1.00.07minV50   9.981  6:012.77-
134  Francine StaatsenMontfoort1.00.12minV60   9.967  6:012.77-
129  Tanja GottmannWitten1.00.17minVse   9.953  6:022.76-
128  Rob Koster (debuut) Kapelle-Biezelinge1.00.20minM55   9.945  6:022.76-
130  Daniëlle RigauxHoeilaart1.00.20minV50   9.945  6:022.76-
131  Mia VanderlindenHoeilaart1.00.21minV45   9.942  6:022.76-
132  Nadia MichielsOverijse1.00.21minV40   9.942  6:022.76-
135  Brigitta Lems-BadenNoordwelle1.00.27minV45   9.926  6:032.76-
132  Merienne DespritCapelle aan den IJssel1.00.30minV40   9.917  6:032.75-
137  Remco Roestenburg?1.00.33minM35   9.909  6:032.75-
139  Jan BroumelsRoosendaal1.00.45minM65   9.877  6:052.74-
138  Bea ThielemansOverijse1.00.48minV50   9.868  6:052.74-
142  Jan Pieter KlootwijkHendrik-Ido-Ambacht1.00.51minM45   9.860  6:052.74-
141  Emile DijkstraRoosendaal1.00.52minM40   9.858  6:052.74-
136  Lyda Jansen (debuut) Renesse1.00.55minV55   9.850  6:062.74-
140  Eddy BoydensHoeilaart1.00.57minM55   9.844  6:062.73-
145  Rien van GelderenHendrik-Ido-Ambacht1.01.02minM60   9.831  6:062.73-
144  Sonja Hillebrand (PR 59.23) Koudekerke1.01.15minV40   9.796  6:082.72-
143  Dennis BlomAssendelft1.01.20minMse   9.783  6:082.72-
146  John PlankRotterdam1.02.05minM70   9.664  6:132.68-
150  Eric HereijgersRijsbergen1.02.23minM45   9.618  6:142.67-
148  Elise Fanchamps (PR 56.40) Westkapelle1.02.32minV45   9.595  6:152.67-
147  Lianne Wijsman (PR 53.40) Zierikzee1.02.34minV40   9.590  6:152.66-
149  Carel TimmermansSpijkenisse1.02.37minM55   9.582  6:162.66-
151  Sandy Troost van Oeveren (debuut) Renesse1.02.41minV35   9.572  6:162.66-
152  Esther IjzelenbergScharendijke1.02.43minV40   9.567  6:162.66-
153  Patricia Ruizeveld de WinPernis Rotterdam1.02.43minV45   9.567  6:162.66-
154  Manuela StoopHellevoetsluis1.02.54minVse   9.539  6:172.65-
155  Tono Wondergem (PR 51.44) Westkapelle1.03.12minM45   9.494  6:192.64-
156  Sylvia Duinhouwer (PR 57.39) Zierikzee1.03.49minV35   9.402  6:232.61-
158  Marileen van Wijnen (PR 59.10) Vlissingen1.03.51minVse   9.397  6:232.61-
157  Michiel van DijkKoog aan de Zaan1.04.03minMse   9.368  6:242.60-
159  Carine AlderweireldtHoeilaart1.04.11minV50   9.348  6:252.60-
160  Wieles JoopPhilippine1.04.20minM55   9.326  6:262.59-
161  Wendy Vermeulen (PR 55.48) Kwadendamme1.04.22minV35   9.322  6:262.59-
164  Norbert Tromp (debuut) Zierikzee1.04.24minM45   9.317  6:262.59-
166  Mark VisscherSchiedam1.04.24minMse   9.317  6:262.59-
162  Ansje SmaalDe Meern1.04.31minVse   9.300  6:272.58-
163  Nelleke KramerCapelle aan den IJssel1.04.32minV55   9.298  6:272.58-
165  Taco DolsHouten1.04.32minM35   9.298  6:272.58-
167  Jolanda HeijSommelsdijk1.04.55minV45   9.243  6:302.57-
168  Chantal Suur (debuut) Burgh-Haamstede1.05.07minV35   9.214  6:312.56-
169  Ann DebbautOttenburg1.05.08minV50   9.212  6:312.56-
172  Marlies PutterHendrik-Ido-Ambacht1.05.10minV45   9.207  6:312.56-
171  Janty SmidtOverijse1.05.12minV45   9.202  6:312.56-
170  Anita Wieles (PR 1.01.35) Philippine1.05.14minV50   9.198  6:312.55-
173  Janneke van Belzen (PR 59.20) Arnemuiden1.05.29minV45   9.163  6:332.55-
177  Janny de Jonge (PR 1.01.07) Renesse1.05.33minV40   9.153  6:332.54-
175  Peter Castel (PR 52.58) Goes1.05.34minM50   9.151  6:332.54-
175  Caroline van Houselt (PR 56.09) Zierikzee1.05.35minV35   9.149  6:342.54-
174  Conny Provoost (PR 1.05.26) Domburg1.05.40minV45   9.137  6:342.54-
179  Jozina Hoornick (PR 1.02.22) Koudekerke1.06.03minV40   9.084  6:362.52-
180  Douw FrankZierikzee1.06.10minMse   9.068  6:372.52-
178  Jacqueline NodelijkHellevoetsluis1.06.14minV35   9.059  6:372.52-
181  Manon de HeerZierikzee1.06.30minVse   9.023  6:392.51-
182  Saskia Roose (PR 1.06.13) Oostkapelle1.06.36minV35   9.009  6:402.50-
184  Daniëlle van ZomerenHoeilaart1.06.54minV35   8.969  6:412.49-
183  Ramon SchrijversValkenburg1.07.00minM35   8.955  6:422.49-
187  Wil RaaphorstSpijkenisse1.07.07minM60   8.940  6:432.48-
185  Danielle van Tongeren (debuut) Renesse1.07.08minVse   8.937  6:432.48-
186  Fleur van RoonEllemeet1.07.08minVse   8.937  6:432.48-
189  Cees van der EndeRoosendaal1.07.14minM50   8.924  6:432.48-
188  Marlies de BruinRenesse1.07.15minV40   8.922  6:442.48-
190  Carina HorstenKrefeld1.07.38minVse   8.871  6:462.46-
192  Ilse VerhageTilburg1.08.04minVse   8.815  6:482.45-
191  Rachel de Wijs (debuut) Renesse1.08.10minVse   8.802  6:492.44-
193  Miranda KooleKoudekerke1.08.17minV50   8.787  6:502.44-
194  Els van BroeckWenduine1.08.20minV40   8.780  6:502.44-
195  Veronique van DeurenOverijse1.08.42minV45   8.734  6:522.43-
196  Dzenan HalilovicZierikzee1.08.46minMse   8.725  6:532.42-
197  Eric den OuterOud-Beijerland1.08.56minMse   8.704  6:542.42-
198  Patricia van de ErveRhoon1.09.02minV55   8.691  6:542.41-
201  Carla VanstallenHoeilaart1.09.48minV50   8.596  6:592.39-
199  Bénédicte Vanden BosscheNeerijse1.09.49minV35   8.594  6:592.39-
200  Ilse van EetveltHoeilaart1.09.50minVse   8.592  6:592.39-
202  Joke GuldentopsTervuren1.09.53minV35   8.586  6:592.38-
203  Jo VervuerenTervuren1.09.53minM35   8.586  6:592.38-
204  Anne-Marie GilijamseRotterdam1.09.55minV40   8.582  7:002.38-
206  Barbara WeissbruchRecklinghausen1.09.55minV40   8.582  7:002.38-
205  Jörg WeissbruchRecklinghausen1.09.56minM40   8.580  7:002.38-
207  Linda den hollanderWestkapelle1.10.08minV35   8.555  7:012.38-
208  Wendy de VriezeSerooskerke (Sch)1.11.48minVse   8.357  7:112.32-
211  Henk SchuitRhoon1.12.03minM55   8.328  7:122.31-
210  Bianca NelemansVlaardingen1.12.12minV35   8.310  7:132.31-
209  Caner GiderRotterdam1.12.16minMse   8.303  7:142.31-
212  Kitty den Hollander (PR 1.12.51) Westkapelle1.12.54minVse   8.230  7:172.29-
213  Marlies AaldersVlaardingen1.13.43minV50   8.139  7:222.26-
214  Miranda de MuynckHoeilaart1.14.03minV35   8.103  7:242.25-
215  Margo Clasener (debuut) Brouwershaven1.16.30minV45   7.843  7:392.18-
216  Kitty van NieuwenhuizeBurgh-Haamstede1.17.37minV40   7.730  7:462.15-
217  Aad van NusDordrecht1.20.32minM75   7.450  8:032.07-
218  Claire van der CruysenHoeilaart1.21.34minV60   7.356  8:092.04-
Mannen: 109 (50%) => M35=15 - M40=14 - M45=16 - M50=11 - M55=11 - M60=5 - M65=1 - M70=1 - M75=1 - Mse=34
Vrouwen: 109 (50%) => V35=25 - V40=20 - V45=16 - V50=12 - V55=6 - V60=3 - Vse=27

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.056 seconden nodig om deze lijst met 769 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020