woensdag 5 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

36e Kapelleloop

Kapelle-Biezelinge, zaterdag 2 april 2005 - Organisatie: AV'56
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport51.53minMse   17.347  3:284.82665
2  Erik Cappon (PR)Wielingen52.35minMse   17.116  3:304.75634
3  John Vermeule (PR 44.31) Dynamica53.42minM40   16.760  3:354.66585
4  Rini Bruggeman (PR 50.32) AV'5654.51minM40   16.408  3:394.56537
5  Robin Hofland (PR 52.35) Dynamica55.42minMse   16.158  3:434.49503
6  Tim Pleijte (PR 46.43) Dynamica56.32minMse   15.920  3:464.42471
7  Rinus Witte (PR)Dynamica56.55minM40   15.813  3:484.39456
8  Edward de Leng (PR 55.27) Dynamica57.04minM40   15.771  3:484.38450
9  Rene Jakobsen (PR)Dynamica57.12minMse   15.734  3:494.37445
10  Theo den Herder (PR 56.50) AV'561.01.11minM50   14.710  4:054.09309
11  Martin Stroosnijder (PR)Kruiningen1.01.14minM40   14.698  4:054.08308
12  John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.01.46minM50   14.571  4:074.05291
13  Jurjen Swiers (PR 1.01.35) Vlissingen1.02.38minMse   14.369  4:113.99266
14  Ko Eversdijk (PR 1.02.22) AV'561.02.43minM40   14.350  4:113.99264
15  Jan Korevaar (debuut) Middelburg1.02.47minM40   14.335  4:113.98262
16  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.02.57minM60   14.297  4:123.97257
17  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.03.26minMse   14.188  4:143.94243
18  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.03.32minM50   14.166  4:143.93241
19  Wim Roose (PR 50.29) Aart Stigter1.03.37minM50   14.147  4:143.93238
20  Adri Koole (PR)Dynamica1.04.18minM50   13.997  4:173.89220
21  Marco Meeuwse (debuut) Kapelle-Biezelinge1.04.31minMse   13.950  4:183.87215
22  Peter Rijkhoek (debuut) Dynamica1.04.56minM50   13.860  4:203.85204
23  Wim Dingemanse (PR)Grijpskerke1.05.26minM40   13.754  4:223.82192
24  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.05.33minM40   13.730  4:223.81189
25  Ronald de Rijke (PR 1.03.51) Dynamica1.06.08minMse   13.609  4:253.78175
26  Acronius Kramer (PR)AV'561.06.51minM50   13.463  4:273.74159
27  Hans de Jonge (PR)AV'561.07.03minM40   13.423  4:283.73154
28  Eddie Pekaar (PR 59.15) Dynamica1.07.03minM50   13.423  4:283.73154
29  Jacco Schroevers (PR 59.36) Middelburg1.07.07minMse   13.409  4:283.72153
30  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.07.21minM40   13.363  4:293.71148
31  Roel Schroevers (PR 1.00.28) Dynamica1.07.30minMse   13.333  4:303.70144
32  Pieter van Maaren (PR)Dynamica1.07.36minMse   13.314  4:303.70142
33  Wim van de Kreeke (PR 56.09) AV'561.08.15minM50   13.187  4:333.66129
34  Cor Muller (PR 1.03.01) Delta Sport1.08.33minM60   13.129  4:343.65123
35  Alex Kunst (PR 57.02) Goes1.10.40minM50   12.736  4:433.5485
36  Michel Blokpoel (debuut) Vlissingen1.10.43minM50   12.727  4:433.5484
37  Herman Abbink (PR)AV'561.11.15minM40   12.632  4:453.5176
38  Hans Pluijlaar (PR 1.07.38) Dynamica1.11.17minM60   12.626  4:453.5175
39  Adrie RaaijmakersAchilles1.11.30minM50   12.587  4:463.5072
40  Jack van Stel (PR 1.09.43) AV'561.12.55minMse   12.343  4:523.4352
41  Hans van Boven (debuut) AV'561.13.13minMse   12.292  4:533.4149
42  Aart van Luijk (PR 1.11.42) Vlissingen1.13.35minM40   12.231  4:543.4044
43  Marius Leendertse (PR)AV'561.13.37minM50   12.225  4:543.4044
44  AndrĂ© Crucq (PR 1.06.04) Vlissingen1.13.42minM50   12.212  4:553.3943
45  Arjan MeijerTrimmer1.17.29minMse   11.615  5:103.2310
46  Hans Bostelaar (PR)Dynamica1.18.50minM60   11.416  5:153.174
47  Hans van Sluijs (PR)Dynamica1.20.17minM50   11.210  5:213.111
48  Jan de KoeijerYerseke1.21.45minM40   11.009  5:273.06-
49  Anton Schoenmakers (PR 1.00.07) Dynamica1.22.00minM60   10.976  5:283.05-
50  Hans Scheffer (PR 1.18.50) Vlissingen1.22.12minM60   10.949  5:293.04-
51  Frans de WolffTrimmer1.23.08minM60   10.826  5:333.01-
52  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.24.10minM60   10.693  5:372.97-
Mannen: 52 (100%) => M40=14 - M50=15 - M60=8 - Mse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2006Jan de Wilde53:57Erik Cappon54:12Robin Hofland55:16Andere afstand66
2005Arjan Beije51:53Erik Cappon52:35John Vermeule53:42Andere afstand52
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Annet van de Linde (PR 41.25) AV'5643.37minVse   13.756  4:223.82349
2  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica44.56minV35   13.353  4:303.71291
3  Suzanne Geschiere (PR)Dynamica46.41minV35   12.853  4:403.57222
4  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica47.47minV35   12.557  4:473.49184
5  Elna Wisse (PR)Aagtekerke48.14minVse   12.440  4:493.46169
6  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle49.33minV40   12.109  4:573.36129
7  Wanda Sloos (PR)AV'5651.36minVse   11.628  5:103.2378
8  Bonnie Visser (debuut) Middelburg51.45minV40   11.594  5:113.2275
9  Cathrien Peeters (PR 51.31) Domburg52.42minV50   11.385  5:163.1656
10  Marjo de JagerTrimmer53.10minVse   11.285  5:193.1348
11  Michela van Stel (PR 48.53) AV'5653.19minV35   11.254  5:203.1345
12  Hannie de Nooijer (PR 52.34) Aagtekerke54.11minV40   11.074  5:253.0832
13  Nancy de JongTrimmer55.26minV40   10.824  5:333.0117
14  Margo in 't Veld (PR 45.42) Goes1.10.55minV40   8.461  7:062.35-
Vrouwen: 14 (100%) => V35=4 - V40=5 - V50=1 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.407 seconden nodig om deze lijst met 66 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020