dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 12 maart 2005 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jawad BouazzaouiRotterdam Atletiek55.59minMse   16.076  3:444.47492
2  Franky Beljaars (PR 50.54) Dynamica57.18minM40   15.707  3:494.36442
3  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport57.51minMse   15.557  3:514.32421
4  Wim van Sparrentak (PR 52.49) Dynamica58.36minMse   15.358  3:544.27395
5  Jan ZuidwegSommelsdijk59.23minM50   15.156  3:584.21368
6  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen59.26minMse   15.143  3:584.21366
7  Jack van GinnekenSpiridon59.34minM45   15.109  3:584.20362
8  John Vermeule (PR 44.31) Dynamica1.00.16minM40   14.934  4:014.15338
9  Jan de Wilde (PR 48.54) AV'561.00.19minM45   14.921  4:014.14337
10  Erik Poppe (PR 55.43) Dynamica1.01.27minMse   14.646  4:064.07301
11  Rini Bruggeman (PR 50.32) AV'561.01.38minM40   14.602  4:074.06295
12  Tim Pleijte (PR 46.43) Dynamica1.01.44minMse   14.579  4:074.05292
13  Lion van Luijk (PR 53.01) Dynamica1.02.01minM45   14.512  4:084.03284
14  Gerard Posthuma (PR 58.12) AV'561.02.17minM40   14.450  4:094.01276
15  Richard van ZandvlietDiomedon1.02.46minMse   14.339  4:113.98262
16  Lous Wondergem (PR 56.12) Middelburg1.03.06minMse   14.263  4:123.96253
17  Robin Hofland (PR 52.35) Dynamica1.03.15minMse   14.229  4:133.95248
18  Marlies Kort (PR 54.24) Burgh-Haamstede1.03.41minVse   14.132  4:153.93458
19  Marc Riemens (PR 53.52) Dynamica1.04.54minMse   13.867  4:203.85205
20  Wim Vos (PR 51.15) Dynamica1.05.13minM40   13.800  4:213.83197
21  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.05.32minM45   13.733  4:223.81189
22  Rene Jakobsen (PR 57.12) Dynamica1.05.35minMse   13.723  4:223.81188
23  Rachid Ben Meziane (PR 47.10) Rotterdam Atletiek1.05.46minMse   13.685  4:233.80183
24  Rinus Witte (PR 56.55) Dynamica1.05.52minM40   13.664  4:233.80181
25  Jaap van AstSommelsdijk1.05.58minM45   13.643  4:243.79179
26  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.06.08minM45   13.609  4:253.78175
27  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.06.50minM50   13.466  4:273.74159
28  Frank Verschorre (PR 54.11) Breskens1.07.01minM45   13.429  4:283.73155
29  Kees van den Pol (PR 54.38) AV'561.07.08minM55   13.406  4:293.72152
30  Jos Boot (PR)Zoutelande1.07.52minM45   13.261  4:313.68137
31  Vincent Barentsen (PR)Dynamica1.08.07minMse   13.213  4:323.67132
32  Henrik Westerweele (PR 57.00) Dynamica1.08.10minMse   13.203  4:333.67131
33  Ad KieboomScorpio1.08.20minM50   13.171  4:333.66127
34  Wim Vroegop (PR 57.52) Scherpenisse1.08.27minM45   13.148  4:343.65125
35  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.08.31minM45   13.135  4:343.65124
36  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.08.43minM60   13.097  4:353.64120
37  Ton RijsdijkDiomedon1.08.50minMse   13.075  4:353.63118
38  Ko Eversdijk (PR 1.02.22) AV'561.08.56minM45   13.056  4:363.63116
39  Henk-Jan Joosse (PR 55.37) Arnemuiden1.09.06minM40   13.025  4:363.62113
40  Robert Kraaijenbrink (PR 1.06.21) Delta Sport1.09.11minM40   13.009  4:373.61111
41  Eddie Pekaar (PR 59.15) Koudekerke1.09.30minM55   12.950  4:383.60105
42  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.09.31minMse   12.947  4:383.60105
43  Hanco Adriaanse (debuut) Aagtekerke1.09.36minMse   12.931  4:383.59103
44  Hans de Groote (debuut) Cadzand1.09.45minM40   12.903  4:393.58101
45  Rian van den Broeke (PR 47.57) Dynamica1.10.14minM40   12.814  4:413.5692
46  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.10.31minM40   12.763  4:423.5588
47  Fer Bouwens (PR 1.02.09) Delta Sport1.10.51minM45   12.703  4:433.5382
48  Wim Wouters (PR 54.45) AV'561.10.51minM60   12.703  4:433.5382
49  Roel Schroevers (PR 1.00.28) Dynamica1.10.58minMse   12.682  4:443.5280
50  Huber Vermeulen (PR 1.07.42) Vlissingen1.11.01minM45   12.673  4:443.5279
51  J. JaspenseVlissingen1.11.05minM50   12.661  4:443.5278
52  Steven van de Veire (PR 1.10.22) Wielingen1.11.07minMse   12.655  4:443.5278
53  Joos Francke (PR 1.07.13) Biggekerke1.11.13minM45   12.637  4:453.5176
54  Jan van der Linde (PR)Wielingen1.11.15minM50   12.632  4:453.5176
55  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.11.35minM45   12.573  4:463.4971
56  Wim Roose (PR 50.29) Goes1.11.42minM50   12.552  4:473.4969
57  Frans Heijboer (PR 1.08.52) Poortvliet1.11.45minM45   12.544  4:473.4868
58  Johan Huigh (PR 1.10.57) Schoondijke1.11.49minM40   12.532  4:473.4867
59  Piet WuijsterAvantri1.12.00minM50   12.500  4:483.4765
60  Han van BuerenScorpio1.12.04minM60   12.488  4:483.4764
61  Seth Dijkstra (PR 1.02.12) Middelburg1.12.14minMse   12.460  4:493.4661
62  Leon LoeveScharendijke1.12.17minMse   12.451  4:493.4661
63  Jan de Jonge (PR)Driewegen1.12.47minM60   12.365  4:513.4354
64  Lourens Jan Hengst (PR 1.01.56) Aagtekerke1.12.52minMse   12.351  4:513.4353
65  Willy Verbist (PR 49.55) Dynamica1.13.12minM55   12.295  4:533.4249
66  Rinus Joosse (PR 54.51) AV'561.13.16minM65   12.284  4:533.4148
67  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.13.26minMse   12.256  4:543.4046
68  Leo de Bruijn (PR 1.08.54) Oostkapelle1.13.54minMse   12.179  4:563.3841
69  Robert HoekAvantri1.14.13minM45   12.127  4:573.3737
70  Marc de Regt (PR 1.11.09) AV'561.14.27minM50   12.089  4:583.3635
71  Ronald de Rijke (PR 1.03.51) Dynamica1.14.54minMse   12.016  5:003.3430
72  Willy FaroWielingen1.15.15minM50   11.960  5:013.3227
73  John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.15.25minM50   11.934  5:023.3125
74  Wim de Jonge (PR 1.09.54) AV'561.15.44minM55   11.884  5:033.3023
75  Rene de Voogd (PR 1.12.40) Middelburg1.16.00minM40   11.842  5:043.2920
76  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.16.09minM50   11.819  5:053.2819
77  John Dekker (PR)Middelburg1.16.20minM45   11.790  5:053.2818
78  Piet Verhage (PR 1.15.10) Dynamica1.16.32minM60   11.760  5:063.2716
79  Francois Jansen?1.16.59minMse   11.691  5:083.2513
80  Kees BolijnZierikzee1.17.08minM40   11.668  5:093.2412
81  Eddy Heerschop (PR 1.13.08) Dynamica1.17.10minM40   11.663  5:093.2412
82  PauwelsWatervliet1.17.14minM50   11.653  5:093.2412
83  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.17.24minM40   11.628  5:103.2311
84  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.17.40minM50   11.588  5:113.229
85  Hans van der Welle (PR 1.15.41) Middelburg1.17.56minM45   11.548  5:123.218
86  Frans Vogel (debuut) Middelburg1.17.57minMse   11.546  5:123.218
87  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.18.18minM60   11.494  5:133.196
88  Jaap Fremouw (PR 1.14.34) Oostburg1.18.22minM55   11.484  5:133.196
89  Rene van der PasScorpio1.18.31minM40   11.463  5:143.185
90  Rijk Filius (PR 1.08.52) Vlissingen1.18.51minM45   11.414  5:153.174
91  Twan BeekersTeteringen1.18.55minM40   11.404  5:163.174
92  Rein Swint (PR 57.39) Vlissingen1.19.01minM65   11.390  5:163.163
93  Ellie Westerweele (PR 1.02.29) Dynamica1.19.02minV50   11.388  5:163.1687
94  Rik Duym (PR 1.10.09) Vlissingen1.19.05minMse   11.380  5:163.163
95  Rini Quist (PR 1.16.13) Heinkenszand1.19.26minM50   11.330  5:183.152
96  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.19.33minM55   11.314  5:183.142
97  Jack van Stel (PR 1.09.43) AV'561.19.46minMse   11.283  5:193.131
98  Sytze Stins (PR 1.09.56) Delta Sport1.19.50minM55   11.273  5:193.131
99  Peter Dijkwel (PR 1.19.14) s-Heer Arendskerke1.19.59minM45   11.252  5:203.131
100  PietJan. LandegentDelta Sport1.20.00minM55   11.250  5:203.131
101  Jan de Carpentier (PR 1.16.13) Goes1.20.34minM45   11.171  5:223.10-
102  Izak van Maldegem (PR)Kortgene1.20.43minM45   11.150  5:233.10-
103  Cees ZuyderveltHoogerheide1.20.47minM65   11.141  5:233.09-
104  Aad van Poppel (PR 1.15.49) Delta Sport1.20.49minM55   11.136  5:233.09-
105  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.21.26minMse   11.052  5:263.07-
106  Coby Louwerse (PR 1.19.39) Dynamica1.21.29minV40   11.045  5:263.0755
107  Aad WinkelmanOosterhout1.21.36minM55   11.029  5:263.06-
108  Roland Flipse (PR 1.17.45) Koudekerke1.21.43minM45   11.014  5:273.06-
109  Jan Maranus (PR 1.11.06) Dynamica1.21.44minM55   11.011  5:273.06-
110  Ab Heijboer (PR 1.16.55) Delta Sport1.22.07minM55   10.960  5:283.04-
111  Suzanne Geschiere (PR 1.15.25) Dynamica1.22.09minV40   10.956  5:293.0447
112  N. ScheffersOosterhout1.22.10minV50   10.953  5:293.0447
113  Marius Leendertse (PR 1.13.37) Kapelle-Biezelinge1.22.12minM50   10.949  5:293.04-
114  Mari ArissenBeneden-Leeuwen1.22.20minV40   10.931  5:293.0445
115  Rob Duym (PR 1.11.24) Vlissingen1.22.36minM55   10.896  5:303.03-
116  Hans Bostelaar (PR 1.18.50) Dynamica1.22.43minM70   10.881  5:313.02-
117  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.22.53minM45   10.859  5:323.02-
118  D. van de KolkMiddelburg1.22.53minMse   10.859  5:323.02-
119  S. van Maldegems-Gravenpolder1.22.54minMse   10.856  5:323.02-
120  Wim Waterman?1.23.13minMse   10.815  5:333.00-
121  Mirjam Suijk (debuut) Middelburg1.23.35minV35   10.768  5:342.9933
122  Anton SchoenmakersDynamica1.23.41minM65   10.755  5:352.99-
123  Hans KoolScorpio1.23.46minM55   10.744  5:352.98-
124  Arie van DijkSommelsdijk1.23.48minM50   10.740  5:352.98-
125  Cor Labruyere (PR 1.14.02) Nieuwdorp1.24.20minM45   10.672  5:372.96-
126  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.24.25minV35   10.661  5:382.9626
127  Rudy de Maaijer (PR 1.20.29) Zierikzee1.24.36minM45   10.638  5:382.96-
128  Lena de Wilde (PR 1.16.24) Vlissingen1.24.37minV45   10.636  5:382.9524
129  John de BontRaamdonksveer1.25.04minM40   10.580  5:402.94-
130  Lenie van Kleven (PR 1.15.34) Vlissingen1.25.05minV50   10.578  5:402.9421
131  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.25.06minM40   10.576  5:402.94-
132  Peter Grutter (PR 1.11.40) Heinkenszand1.25.14minM40   10.559  5:412.93-
133  Margot KoleGoes1.25.19minV45   10.549  5:412.9319
134  Elien Jobse (PR 1.22.47) Vlissingen1.25.34minV40   10.518  5:422.9217
135  Lein de Kraker (PR 1.13.22) Dynamica1.25.37minM50   10.512  5:422.92-
136  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.25.41minM50   10.504  5:432.92-
137  Andre Davidse (PR 1.19.24) Middelburg1.26.05minM40   10.455  5:442.90-
138  Aart van Luijk (PR 1.11.42) Vlissingen1.26.05minM45   10.455  5:442.90-
139  Ria Tramper (PR 1.15.41) Dynamica1.26.08minV45   10.449  5:452.9014
140  Wim Sies (PR 1.14.06) Dynamica1.26.17minM55   10.431  5:452.90-
141  Willem Helsloot (debuut) Zierikzee1.26.27minM40   10.411  5:462.89-
142  Jan van Doorn (PR 1.07.20) AV'561.26.38minM45   10.389  5:472.89-
143  Annie de JongScorpio1.26.52minV60   10.361  5:472.8810
144  Wim Govers (PR)Kwadendamme1.27.00minM50   10.345  5:482.87-
145  John AnijsOosterhout1.27.09minM55   10.327  5:492.87-
146  Peter Verhaar (PR 1.23.38) Wemeldinge1.27.15minMse   10.315  5:492.87-
147  Rinus Vermue (PR)Lewedorp1.27.30minM55   10.286  5:502.86-
148  Ype Starreveld (PR)Zierikzee1.27.43minM45   10.260  5:512.85-
149  Rien Lous (PR 1.20.45) Goes1.28.35minM55   10.160  5:542.82-
150  Peter de HaasOosterhout1.29.18minM40   10.078  5:572.80-
151  Kees van de BroekSchiedam1.29.24minM40   10.067  5:582.80-
152  Philip Luitwieler (PR 1.18.50) Goes1.29.33minM55   10.050  5:582.79-
153  Annette Nagtzaam?1.30.17minV45   9.969  6:012.77-
154  Nico Verheul (PR 1.28.22) Wielingen1.30.39minM50   9.928  6:032.76-
155  Arjan den OtterSliedrecht1.30.48minMse   9.912  6:032.75-
156  Johan Verbeem (PR 1.19.10) AV'561.31.02minM55   9.886  6:042.75-
157  B. StruijsOosterhout1.31.05minM40   9.881  6:042.74-
158  Jeannette GrielesOosterhout1.31.05minV45   9.881  6:042.74-
159  Hans Scheffer (PR 1.18.50) Vlissingen1.31.54minM65   9.793  6:082.72-
160  Hans van Sluijs (PR 1.20.17) Dynamica1.32.00minM55   9.783  6:082.72-
161  Henny de Jonge (PR 1.30.05) Delta Sport1.32.35minV50   9.721  6:102.70-
162  Ineke van Poppel (PR 1.30.06) Delta Sport1.32.35minV55   9.721  6:102.70-
163  Louis PolsHilversum1.32.36minM60   9.719  6:102.70-
164  Janus Karelse (PR 1.26.46) Kamperland1.32.54minM60   9.688  6:122.69-
165  Kees Beenhakker (PR 1.25.07) Heinkenszand1.33.43minM50   9.603  6:152.67-
166  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Zierikzee1.34.03minMse   9.569  6:162.66-
167  Jan ZevenbergenNumansdorp1.34.12minM40   9.554  6:172.65-
168  Bets van GielsDiomedon1.34.43minV45   9.502  6:192.64-
169  Adrie Brouwer (debuut) Koudekerke1.35.00minM45   9.474  6:202.63-
170  Michela van Stel (PR 1.17.31) AV'561.35.09minV35   9.459  6:212.63-
171  Cor DuivenvoordenGoes1.35.11minM55   9.455  6:212.63-
172  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.35.18minM50   9.444  6:212.62-
173  Jan Prins (PR 1.31.26) Middelburg1.37.26minM50   9.237  6:302.57-
174  Lia van de DriesGoes1.37.34minV45   9.224  6:302.56-
175  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.40.41minM70   8.939  6:432.48-
176  Jo van Kleven (PR 1.26.27) Vlissingen1.42.14minM55   8.803  6:492.45-
177  S. QuistHeinkenszand1.50.33minMse   8.141  7:222.26-
178  B. NeeleHeinkenszand1.50.34minMse   8.140  7:222.26-
179  Joop DijkstraMiddelburg1.51.54minM75   8.043  7:282.23-
180  Hanneke de Carpentier (PR 1.35.39) Goes1.54.00minV40   7.895  7:362.19-
181  Henk Kortlever (PR 1.25.06) Delta Sport1.57.49minM45   7.639  7:512.12-
182  Machiel Sinke (PR 1.30.47) Krabbendijke1.58.15minM55   7.611  7:532.11-
Mannen: 160 (87.91%) => M40=27 - M45=32 - M50=23 - M55=24 - M60=8 - M65=5 - M70=2 - M75=1 - Mse=38
Vrouwen: 22 (12.09%) => V35=3 - V40=5 - V45=7 - V50=4 - V55=1 - V60=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalAV'5632.44minMse   13.747  4:223.82-
2  H.S. Bale?35.14minM50   12.772  4:423.55+2:30
3  Adrie de Jong?36.12minM60   12.431  4:503.45+3:28
4  Eddy MussonIJzendijke36.52minM50   12.206  4:553.39+4:08
5  Kees de NooijerAagtekerke37.09minM45   12.113  4:573.36+4:25
6  Maarten WesterweeleVlissingen37.54minM55   11.873  5:033.30+5:10
7  Ron OltmansLeiden38.01minM40   11.837  5:043.29+5:17
8  Ben VerbeemGoes38.23minMse   11.724  5:073.26+5:39
9  Yoel ManuhutuMiddelburg38.50minMse   11.588  5:113.22+6:06
10  Robin BotmanDynamica38.51minMse   11.583  5:113.22+6:07
11  Elna WisseAagtekerke40.05minVse   11.227  5:213.12+7:21
12  Jordy van LambalgenAagtekerke40.14minMse   11.185  5:223.11+7:30
13  Kees den HollanderAagtekerke40.51minMse   11.016  5:273.06+8:07
14  D. van MullingenZierikzee41.03minM45   10.962  5:283.05+8:19
15  Piet DamGoes41.26minM50   10.861  5:313.02+8:42
16  Etienne van de VeireWielingen42.19minM55   10.634  5:392.95+9:35
17  Guus PicavetOostburg42.53minM50   10.494  5:432.91+10:09
18  Catrien PeetersDomburg43.00minV45   10.465  5:442.91+10:16
19  John van DoornKamperland43.52minMse   10.258  5:512.85+11:08
20  Sandra de KamKamperland43.52minV35   10.258  5:512.85+11:08
21  Hannie de NooijerAagtekerke44.11minV45   10.185  5:532.83+11:27
22  Hans BlokpoelMiddelburg44.18minM40   10.158  5:542.82+11:34
23  Ad LamingRijen44.26minM50   10.128  5:552.81+11:42
24  Nel de HoopWestkapelle44.26minV45   10.128  5:552.81+11:42
25  Gillis de WitteHeinkenszand45.22minM65   9.919  6:032.76+12:38
26  Jan van der GijpBurgh-Haamstede46.24minM55   9.698  6:112.69+13:40
27  Lenny van LambalgenAagtekerke48.32minV35   9.272  6:282.58+15:48
28  Wilma van DonkBrouwershaven48.48minV45   9.221  6:302.56+16:04
29  Thijs WisseAagtekerke49.20minMse   9.122  6:352.53+16:36
30  Rebecca van DijkGoes49.25minVse   9.106  6:352.53+16:41
31  Herman KnopBruinisse49.45minM40   9.045  6:382.51+17:01
32  Kees VermeerZwartewaal49.51minM55   9.027  6:392.51+17:07
33  Marianne LamingRijen50.00minV50   9.000  6:402.50+17:16
34  Mia MulderRijen50.00minV60   9.000  6:402.50+17:16
35  Niels WisseAagtekerke53.10minMse   8.464  7:052.35+20:26
36  A. BlauwhofKloetinge53.41minM45   8.382  7:092.33+20:57
37  Margo in 't VeldGoes53.41minV45   8.382  7:092.33+20:57
38  Colinda van LiereGoes56.36minVse   7.951  7:332.21+23:52
Mannen: 26 (68.42%) => M40=3 - M45=3 - M50=5 - M55=4 - M60=1 - M65=1 - Mse=9
Vrouwen: 12 (31.58%) => V35=2 - V45=5 - V50=1 - V60=1 - Vse=3

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.255 seconden nodig om deze lijst met 220 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020