zondag 5 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Halve van Renesse

Renesse, zaterdag 1 juni 2013 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Hamid El MouazizBrussel1.08.39minMSe   18.439  3:155.12858
2  Abdi NagaassaEthiopie1.09.18minMSe   18.266  3:175.07835
3  Boris OgurtsovAntwerpen1.09.51minMSe   18.122  3:195.03816
4  Hicham El BaroukiTurijn1.11.41minMSe   17.659  3:244.91754
5  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Dynamica1.11.59minMSe   17.585  3:254.88744
6  Saaid RibagMarokko1.12.13minM35   17.529  3:254.87736
7  Sebastien Schletterer (PR 1.08.16) Middelburg1.12.58minM40   17.348  3:284.82711
8  Patrick KwistRotterdam1.13.04minM35   17.325  3:284.81708
9  Abedi Bore KamaEthiopie1.13.13minMSe   17.289  3:284.80703
10  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs1.14.11minM45   17.064  3:314.74673
11  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.14.20minMSe   17.029  3:314.73668
12  Huub van Noorden (PR 1.13.55) Goes1.15.27minMse   16.777  3:354.66633
13  Jamal BoussattitiBelgie1.15.29minMSe   16.770  3:354.66632
14  Pascal van NordenGouda1.16.04minM35   16.641  3:364.62615
15  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.16.58minM45   16.447  3:394.57588
16  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.17.02minMSe   16.432  3:394.56586
17  Fares KarimMarokko1.17.05minM35   16.422  3:394.56585
18  Adriaan van Keulen (PR)Middelburg1.17.58minMSe   16.236  3:424.51559
19  Leo SmetsOlen1.18.09minM45   16.198  3:424.50554
20  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.18.51minM35   16.054  3:444.46534
21  Pol NabbenDordrecht1.19.16minMSe   15.970  3:454.44522
22  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.20.41minMSe   15.689  3:494.36484
23  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.20.55minM45   15.644  3:504.35478
24  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.20.56minM35   15.641  3:504.34477
25  Issa HarrouDuisburg1.21.15minM35   15.580  3:514.33469
26  Wouter van Caspel (PR 1.17.11) Oost-Souburg1.21.17minMSe   15.573  3:514.33468
27  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.21.20minVse   15.564  3:514.32723
28  Simon de Clerck (PR)Nieuwvliet1.21.51minMSe   15.465  3:534.30453
29  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.21.56minM35   15.450  3:534.29451
30  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.22.01minM35   15.434  3:534.29449
31  Nadja WijenbergSchinnen1.22.14minV45   15.393  3:544.28697
32  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.22.56minM35   15.263  3:564.24426
33  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.24.46minM35   14.933  4:014.15381
34  Maarten KrijnenHellevoetsluis1.25.23minM35   14.825  4:034.12367
35  Kees Louws (PR 1.22.50) Middelburg1.25.53minM35   14.739  4:044.09355
36  Marinus Stroo (PR)Middelburg1.26.05minMSe   14.705  4:054.08351
37  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.26.39minM35   14.609  4:064.06338
38  Paul Jumelet (PR)Westkapelle1.26.51minMSe   14.575  4:074.05334
39  Ruud ButeijnRotterdam1.27.23minMSe   14.486  4:094.02322
40  Robert van der ZandenBrielle1.27.33minM35   14.459  4:094.02318
41  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.27.36minM45   14.450  4:094.01317
42  Ralph DoggenRotterdam1.27.39minM35   14.442  4:094.01316
43  Pieter Wisse (PR)Biggekerke1.27.40minM45   14.439  4:094.01316
44  Pieter Wisse (debuut) Rotterdam1.27.42minMSe   14.434  4:094.01315
45  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.27.43minM35   14.431  4:094.01315
46  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Lewedorp1.27.44minV35   14.428  4:104.01549
47  Cees Dijkman (PR)Burgh-Haamstede1.28.21minM35   14.328  4:113.98301
48  Mattias AmoneitBochum1.28.40minMSe   14.277  4:123.97295
49  Jaap HoekGoedereede1.28.45minM45   14.263  4:123.96293
50  Bart de Visser (PR)Serooskerke1.29.07minMSe   14.204  4:133.95285
51  Johan MoreeDordrecht1.29.23minM35   14.162  4:143.93280
52  Michel Velkers (PR 1.27.15) s-Heer Arendskerke1.29.28minM35   14.149  4:143.93278
53  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.29.30minM45   14.144  4:153.93278
54  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.29.44minM35   14.107  4:153.92273
55  Emiel Flipse (PR 1.24.57) Vlissingen1.29.46minMSe   14.102  4:153.92272
56  Jan-Willem Florie (PR)Vlissingen1.29.53minMSe   14.083  4:163.91270
57  JanKees Jacobse (PR 1.27.06) Goes1.29.59minMSe   14.068  4:163.91268
58  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.30.06minM35   14.049  4:163.90266
59  Juha RoestenburgWoerden1.30.12minM35   14.034  4:173.90264
60  Pieter KlemSommelsdijk1.30.26minMSe   13.998  4:173.89259
61  Jan Willem PoppeBaiersdorf1.30.42minM45   13.956  4:183.88254
62  Marcel Moerland (PR)Krabbendijke1.30.55minMSe   13.923  4:193.87250
63  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.30.57minM35   13.918  4:193.87249
64  Erik GroenewegOud Beijerland1.30.59minM35   13.913  4:193.86248
65  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.31.14minMSe   13.875  4:193.85244
66  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse1.31.31minM45   13.832  4:203.84238
67  Stephan van TussenbroekRumpt1.31.42minMSe   13.804  4:213.83235
68  Marco Riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.31.47minM45   13.792  4:213.83233
69  Leonie Ton (PR 1.25.45) Zierikzee1.31.49minV35   13.787  4:213.83450
70  Michel Buijck (PR 1.20.04) Biervliet1.31.52minM35   13.779  4:213.83232
71  Cor de Ridder (PR 1.25.56) Arnemuiden1.31.57minM35   13.767  4:223.82230
72  Adrie Janse (PR)Arnemuiden1.31.59minM45   13.762  4:223.82230
73  Bas de Nooijer (PR)Koudekerke1.32.25minMSe   13.697  4:233.80222
74  Teun van DongenRotterdam1.32.28minMSe   13.690  4:233.80221
75  Pascal Eltink (PR 1.30.57) Vlissingen1.32.30minM35   13.685  4:233.80220
76  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.32.39minM35   13.663  4:233.80218
77  Tom RunderkampBreda1.33.21minM35   13.560  4:253.77205
78  Axel AertsMinderhout1.33.44minMSe   13.505  4:273.75199
79  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.33.48minM35   13.495  4:273.75197
80  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.33.52minM65   13.486  4:273.75196
81  Philipp JaegerDusseldorf1.34.17minM45   13.426  4:283.73189
82  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.34.25minM55   13.407  4:293.72187
83  Richard MaquelinCapelle a d Yssel1.34.35minM55   13.383  4:293.72184
84  Etienne BernardBlegny1.34.37minM45   13.379  4:293.72184
85  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.34.44minMSe   13.362  4:293.71182
86  Klaas BoomsmaAmsterdam1.34.51minM35   13.346  4:303.71180
87  Andre BijlDordrecht1.34.52minM35   13.343  4:303.71180
88  Ger VisRhoon1.34.59minM45   13.327  4:303.70178
89  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke1.35.10minM45   13.301  4:313.69175
90  Jan van GentOud Beijerland1.35.12minM45   13.297  4:313.69174
91  Paul TimmersRoosendaal1.35.19minM35   13.280  4:313.69172
92  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.35.25minM35   13.267  4:313.69171
93  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.35.30minM35   13.255  4:323.68170
94  Jacqueline van Os (PR)Poortvliet1.35.32minV35   13.250  4:323.68369
95  Ton van Os (PR 1.26.51) Poortvliet1.35.34minM45   13.246  4:323.68168
96  Arie van DijkSommelsdijk1.35.36minM55   13.241  4:323.68168
97  Martine Lust (PR 1.31.35) Brielle1.35.38minV45   13.236  4:323.68367
98  Hanno SterkVlaardingen1.35.49minM45   13.211  4:323.67165
99  Marjan de Waaij (PR)Rockanje1.35.51minV45   13.207  4:333.67362
100  Peter Vader (PR 1.23.58) Kerkwerve1.35.54minM45   13.200  4:333.67163
101  Theo Peters (PR 1.34.11) Spijkenisse1.36.04minM55   13.177  4:333.66161
102  Leo de Rijke (PR)Vlissingen1.36.11minM45   13.161  4:343.66159
103  Wim Verburg (PR 1.31.24) Goes1.36.14minM35   13.154  4:343.65158
104  Tom de RaadHellevoetsluis1.36.18minM55   13.145  4:343.65157
105  Martin de Graaf (debuut) Wemeldinge1.36.37minM35   13.102  4:353.64152
106  Dennis BrouwerRotterdam1.36.48minM35   13.077  4:353.63150
107  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.36.54minM35   13.063  4:363.63148
108  Jeroen Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.36.57minM35   13.057  4:363.63147
109  John de KeijzerHellevoetsluis1.36.59minM35   13.052  4:363.63147
110  Freek GoedhartDirksland1.37.04minMSe   13.041  4:363.62146
111  Thijs van der FeenHellevoetsluis1.37.06minM45   13.037  4:363.62145
112  Foeke Roukema (PR)Bruinisse1.37.11minM35   13.025  4:363.62144
113  Rob Sonke (PR 1.33.17) Goes1.37.28minMSe   12.988  4:373.61140
114  Arjen Hoogesteger (debuut) Kapelle-Biezelinge1.37.30minMSe   12.983  4:373.61139
115  Michel de Wee (PR 1.28.35) ?1.37.32minM35   12.979  4:373.61139
116  Patrick VerkaartRotterdam1.37.44minMSe   12.952  4:383.60136
117  Dries van BavelMinderhout1.37.54minMSe   12.930  4:383.59134
118  Danny van Oeveren (PR 1.37.08) Renesse1.38.02minM35   12.912  4:393.59132
119  Piet WuijsterGroot Ammers1.38.06minM55   12.904  4:393.58131
120  Rien de WitZevenbergen1.38.09minM55   12.897  4:393.58130
121  Rik van GeffenAmsterdam1.38.11minMSe   12.893  4:393.58130
122  Kay van BerloRenesse1.38.16minMSe   12.882  4:393.58129
123  Jelle van BuurenZwijndrecht1.38.19minMSe   12.875  4:403.58128
124  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.38.25minM55   12.862  4:403.57127
125  Ralf SesterHuckelhoven1.38.34minM45   12.843  4:403.57125
126  Emiel Schell?1.38.41minM45   12.827  4:413.56123
127  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede1.38.43minM35   12.823  4:413.56123
128  Stefan van der VoornDen Bommel1.38.45minM35   12.819  4:413.56122
129  Leendert van den BergSpijkenisse1.38.47minM35   12.814  4:413.56122
130  Jeroen DiddenWoerden1.38.51minM35   12.806  4:413.56121
131  Erik Maranus (PR 1.29.11) Westkapelle1.38.54minM35   12.799  4:413.56120
132  Mark GijlstraBreda1.38.56minMSe   12.795  4:413.55120
133  Kees Zuijdweg (PR 1.31.40) Yerseke1.38.59minM45   12.789  4:423.55119
134  Nadine de Wilde (PR)Wilhelminadorp1.39.02minVse   12.782  4:423.55300
135  Jaap Flikweert (PR)Nieuwerkerk1.39.05minM45   12.776  4:423.55118
136  Johan Klompe (PR)Wolphaartsdijk1.39.05minM45   12.776  4:423.55118
137  John DekkerGoudswaard1.39.07minM35   12.771  4:423.55117
138  Koert HendrikseWillemstad1.39.09minM35   12.767  4:423.55117
139  Gertjan Bakker (PR)Goes1.39.10minM35   12.765  4:423.55117
140  Arjan Boot (PR 1.28.26) Kloetinge1.39.11minM35   12.763  4:423.55116
141  Piet van der VeldenRotterdam1.39.15minM45   12.754  4:423.54116
142  Michel SiepRotterdam1.39.17minM35   12.750  4:423.54115
143  Rene Oomen (PR)Sirjansland1.39.20minM45   12.743  4:423.54114
144  Robert Verwijs (PR 1.32.14) Zierikzee1.39.22minM35   12.739  4:433.54114
145  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.39.24minM45   12.735  4:433.54114
146  Daan Gutierrezs-Hertogenbosch1.39.26minM35   12.731  4:433.54113
147  Dietmar FrenkenHuckelhoven1.39.32minM45   12.718  4:433.53112
148  Frank de BoerZwijndrecht1.39.36minM35   12.709  4:433.53111
149  Arjan Moerdijk (PR)Goes1.39.38minM45   12.705  4:433.53111
150  Wim Stevels (PR 1.34.57) Middelburg1.39.40minM35   12.701  4:433.53110
151  Peter VerschoorZwijndrecht1.39.42minM35   12.697  4:443.53110
152  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.39.44minM45   12.692  4:443.53109
153  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.39.49minM55   12.682  4:443.52108
154  Remco Kooman (PR)Scharendijke1.39.51minM35   12.678  4:443.52108
155  Ronald TertoolenVlaardingen1.39.58minM45   12.663  4:443.52106
156  Richard de Vlieger (PR 1.29.56) Lewedorp1.40.02minM35   12.654  4:443.52106
157  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.40.04minM45   12.650  4:453.51105
158  Kaj de VriesDelft1.40.07minM35   12.644  4:453.51105
159  Jos TorremansVosselaar1.40.09minM55   12.640  4:453.51104
160  Remco van der VeldenSchiedam1.40.12minM35   12.633  4:453.51104
161  John Scheffers (PR)Nieuwerkerk1.40.14minM45   12.629  4:453.51103
162  Edwin Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.40.16minM35   12.625  4:453.51103
163  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Zierikzee1.40.19minM55   12.619  4:453.51102
164  Rob TimmermanVlaardingen1.40.20minM45   12.616  4:453.50102
165  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.40.25minV35   12.606  4:463.50275
166  Dennis Plessius (PR 1.35.21) s-Heer Arendskerke1.40.26minM35   12.604  4:463.50101
167  Marlies PutterHendrik-Ido-Ambacht1.40.28minV45   12.600  4:463.50274
168  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.40.32minMSe   12.591  4:463.5099
169  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.40.37minM55   12.581  4:463.4998
170  Bart van de WeerdZonnemaire1.40.42minM55   12.571  4:463.4997
171  Andy de la Combe (PR)Vlissingen1.40.50minM35   12.554  4:473.4996
172  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.40.53minM45   12.548  4:473.4995
173  Richard MeijerBergen op Zoom1.40.55minM45   12.544  4:473.4895
174  Walter-Niels Luitwieler (PR 1.35.08) Goes1.41.05minMSe   12.523  4:473.4893
175  Jur BloembergAmsterdam1.41.08minMSe   12.517  4:483.4892
176  Wim van den Nobelen (PR)Middelburg1.41.11minM35   12.510  4:483.4892
177  Diane VerstrepenOlen1.41.13minV45   12.506  4:483.47260
178  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.41.25minM45   12.482  4:483.4789
179  Ron FrederiksEck en Wiel1.41.27minM45   12.478  4:493.4789
180  Joost Polderdijk (PR 1.37.33) Goes1.41.29minM35   12.473  4:493.4688
181  Robin Vogel (PR 1.37.16) Vlissingen1.41.31minM35   12.469  4:493.4688
182  Wim van Dijke (PR 1.23.24) Vlissingen1.41.34minM45   12.463  4:493.4687
183  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.41.42minM45   12.447  4:493.4686
184  Dennis Saman (debuut) Noordwelle1.41.54minMSe   12.422  4:503.4584
185  Mario Adriaanse (PR 1.38.00) Biggekerke1.42.12minMSe   12.386  4:513.4480
186  Bonno OdijkPuttershoek1.42.17minM45   12.376  4:513.4479
187  Adri Baas (debuut) Krabbendijke1.42.23minM45   12.364  4:513.4378
188  Norbert HensenHurth1.42.27minM35   12.356  4:513.4378
189  Robert Sonke (PR 1.39.15) Middelburg1.42.30minM35   12.350  4:523.4377
190  Niels Kreukniet (PR)Goes1.42.35minM35   12.340  4:523.4376
191  Frank HveldenSelfkant1.42.37minM35   12.336  4:523.4376
192  Patrick Habets (PR)Bruinisse1.42.39minM35   12.332  4:523.4375
193  Jan Marcus (PR)Burgh-Haamstede1.42.41minMSe   12.328  4:523.4275
194  Christian BriersBilzen1.42.43minM45   12.324  4:523.4275
195  Philip HermansBilzen1.42.45minM35   12.320  4:523.4274
196  Auk FluitmanBeverwijk1.42.47minMSe   12.316  4:523.4274
197  Merijn MartensHellevoetsluis1.42.49minMSe   12.312  4:523.4274
198  Marco ScheermeijerTholen1.42.51minMSe   12.308  4:523.4273
199  Johan StruijsVlaardingen1.42.53minM45   12.304  4:533.4273
200  Martin Kempe (PR)Bruinisse1.42.55minM35   12.300  4:533.4273
201  Peter Rentmeester (PR)Yerseke1.42.59minM45   12.292  4:533.4172
202  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.43.01minM55   12.288  4:533.4172
203  wim Besuijen (PR 1.14.20) Middelburg1.43.04minM55   12.282  4:533.4171
204  Eric HaestKasterlee1.43.09minM55   12.272  4:533.4170
205  Gijsbert van de KooijOud Beijerland1.43.12minM45   12.266  4:533.4170
206  Roland van den BogaardDeurne1.43.14minM45   12.262  4:543.4169
207  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.43.17minM35   12.256  4:543.4069
208  Boudewijn BaanEtten Leur1.43.23minM55   12.244  4:543.4068
209  Cees KoomanSteenbergen1.43.39minM55   12.213  4:553.3965
210  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.43.51minMSe   12.189  4:553.3963
211  Aart EijgelsheimZwijndrecht1.43.53minM45   12.185  4:553.3863
212  Marloes Priemis (PR 1.42.44) Renesse1.43.55minVse   12.181  4:563.38215
213  Erwin Wiebrens (debuut) Bruinisse1.43.56minM35   12.179  4:563.3863
214  Anco StuijSliedrecht1.43.58minMSe   12.176  4:563.3862
215  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Zierikzee1.44.01minM45   12.170  4:563.3862
216  Ronald Middelhoek (debuut) Burgh-Haamstede1.44.03minM35   12.166  4:563.3861
217  Harry Buijs (PR 1.41.52) Oost-Souburg1.44.19minM45   12.135  4:573.3759
218  Eric SmeetsPrinsenbeek1.44.21minM45   12.131  4:573.3759
219  Mike Zegers (PR 1.38.56) Terneuzen1.44.24minM35   12.125  4:573.3758
220  Andre JansenAbbenbroek1.44.27minM55   12.119  4:573.3758
221  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.44.29minM45   12.115  4:573.3757
222  Joos Harinck (PR 1.42.39) Koudekerke1.44.32minMSe   12.110  4:573.3657
223  Ab Duinhouwer (PR)Nieuwerkerk1.44.34minM45   12.106  4:573.3657
224  Johan Spijk (PR 1.35.51) Goes1.44.37minM35   12.100  4:583.3656
225  Marjan Thuy (PR 1.44.16) Sint Jansteen1.44.40minV35   12.094  4:583.36203
226  Denis GerritsenEindhoven1.44.41minMSe   12.092  4:583.3656
227  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.44.43minM35   12.088  4:583.3655
228  Marcel Snijders (PR)Zierikzee1.44.46minM35   12.083  4:583.3655
229  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.44.48minMSe   12.079  4:583.3655
230  Sicco Jongema (PR 1.40.50) Middelburg1.44.49minM45   12.077  4:583.3554
231  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.44.51minM55   12.073  4:583.3554
232  Ron MoerlandHellevoetsluis1.45.04minM35   12.048  4:593.3552
233  Richard OomenVught1.45.10minMSe   12.037  4:593.3451
234  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.45.13minM35   12.031  4:593.3451
235  Reinco Geschiere (PR 1.39.19) Serooskerke1.45.15minM45   12.027  4:593.3451
236  John van EttenStrijen1.45.16minM35   12.025  4:593.3450
237  Hans Tolhoek (PR 1.42.02) Kapelle-Biezelinge1.45.18minM35   12.021  4:593.3450
238  Christophe DecatOverijse1.45.21minM35   12.016  5:003.3450
239  Ad de LaatGeldrop1.45.24minM55   12.010  5:003.3449
240  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.45.29minM55   12.000  5:003.3349
241  Walter HermanDuisburg1.45.38minM35   11.983  5:003.3347
242  Erik van Belle (PR 1.34.02) Vlissingen1.45.40minM45   11.980  5:013.3347
243  Marijn Grootjans (PR 1.40.18) Westkapelle1.45.43minMSe   11.974  5:013.3347
244  Wolfgang GratesHuckelhoven1.45.45minM55   11.970  5:013.3346
245  Dave Ruissen (PR 1.34.06) Oost-Souburg1.45.48minM55   11.965  5:013.3246
246  Jan GeukesLichtaart1.45.50minMSe   11.961  5:013.3246
247  Rui Soares AguiarHellevoetsluis1.45.52minM35   11.957  5:013.3245
248  Marcel HaastRoosendaal1.45.54minM35   11.953  5:013.3245
249  Lex LuteynKapelle-Biezelinge1.45.56minMSe   11.949  5:013.3245
250  Sander KlinkHellevoetsluis1.45.58minMSe   11.946  5:013.3245
251  Lorenzo van KekemRidderkerk1.46.00minMSe   11.942  5:013.3244
252  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Zierikzee1.46.03minM35   11.936  5:023.3244
253  ben van der Kaa (PR 1.38.05) Rilland1.46.12minM45   11.919  5:023.3143
254  Jaap GroenhofNieuwegein1.46.16minM45   11.912  5:023.3142
255  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg1.46.27minM35   11.891  5:033.3041
256  Lennart van den BergeKloetinge1.46.34minMSe   11.878  5:033.3040
257  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.46.37minM55   11.873  5:033.3039
258  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.46.39minM35   11.869  5:033.3039
259  Alex ElbersZuid Beijerland1.46.45minM35   11.858  5:043.2938
260  Jorien van den DoelVlaardingen1.46.47minV45   11.854  5:043.29172
261  Michael Evers (PR 1.42.08) Middelburg1.46.53minM35   11.843  5:043.2937
262  Henk StratingKamperland1.46.56minV45   11.838  5:043.29170
263  John Kommer (PR 1.33.56) Zierikzee1.46.58minM35   11.834  5:043.2937
264  Erwin SchapersHellevoetsluis1.47.00minM45   11.830  5:043.2937
265  Erik BoerRotterdam1.47.02minM35   11.827  5:043.2936
266  Arjan PaardekoperSliedrecht1.47.07minM35   11.817  5:053.2836
267  Willem KorverHellevoetsluis1.47.10minMSe   11.812  5:053.2835
268  Ronald Moerland (PR 1.36.06) Burgh-Haamstede1.47.19minM35   11.795  5:053.2834
269  Peter RoskamSliedrecht1.47.22minM35   11.790  5:053.2734
270  Jan KlokHoeven1.47.25minM35   11.784  5:053.2734
271  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore1.47.27minM35   11.781  5:063.2733
272  Edwin de Vlieger (PR)Scharendijke1.47.29minM35   11.777  5:063.2733
273  Diana SapendowskiDuisburg1.47.40minVse   11.757  5:063.27160
274  Jurriaan KettingRotterdam1.47.43minMSe   11.752  5:063.2632
275  Richard SpoormakerHellevoetsluis1.47.46minM35   11.746  5:063.2631
276  Wilfried WillemsBeerse1.47.50minM45   11.739  5:073.2631
277  Mark PlaatingRenesse1.47.52minM35   11.735  5:073.2631
278  Erwin Schell (PR 1.39.14) Zierikzee1.47.58minM45   11.724  5:073.2630
279  Wim van der MaatEindhoven1.48.00minM55   11.721  5:073.2630
280  Peter Groenenberg (PR 1.42.38) Middelburg1.48.01minMSe   11.719  5:073.2630
281  Maurice van den Berge (PR 1.31.45) Goes1.48.04minMSe   11.714  5:073.2529
282  Chris Koppejan (PR)s-Gravenpolder1.48.06minM45   11.710  5:073.2529
283  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.48.12minM45   11.699  5:083.2528
284  Danny Ars (PR)Ovezande1.48.14minM55   11.696  5:083.2528
285  Bas Legemaate (PR)Zierikzee1.48.16minMSe   11.692  5:083.2528
286  Dennis van OudenaardenOostvoorne1.48.18minM35   11.688  5:083.2528
287  Kris van HuffelDeurne1.48.20minM45   11.685  5:083.2528
288  Arjan van de StolpeEllemeet1.48.23minM35   11.679  5:083.2427
289  Ronald NuijtenDordrecht1.48.29minM35   11.669  5:093.2427
290  Kees BackxRoosendaal1.48.30minM45   11.667  5:093.2426
291  Raimondo van VlietHoogvliet1.48.33minM35   11.661  5:093.2426
292  Wim Tempelaar (PR 1.32.05) Vlissingen1.48.35minM55   11.658  5:093.2426
293  Nicole FennetRenesse1.48.37minV35   11.654  5:093.24147
294  Kees DamenOud Alblas1.48.45minM55   11.640  5:093.2325
295  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.48.48minM45   11.635  5:093.2325
296  Carel van Putten (PR 1.42.44) Kerkwerve1.48.56minM65   11.620  5:103.2324
297  Sico Poortvliet (PR)Middelburg1.48.58minM45   11.617  5:103.2324
298  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.49.00minM45   11.613  5:103.2323
299  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Zierikzee1.49.01minVse   11.612  5:103.23142
300  Marnix van der WolkRotterdam1.49.04minM35   11.606  5:103.2223
301  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg1.49.11minM35   11.594  5:113.2222
302  Ron de KoningSpijkenisse1.49.15minM55   11.587  5:113.2222
303  Marijn Huibregtsen (PR 1.41.14) Westkapelle1.49.25minMSe   11.569  5:113.2121
304  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.49.31minM45   11.559  5:113.2121
305  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.49.34minM45   11.553  5:123.2120
306  John Uitterhoeve (PR 1.33.11) Goes1.49.35minMSe   11.551  5:123.2120
307  Marjan de WildOud Gastel1.49.37minV45   11.548  5:123.21134
308  Frits VerschoorVlaardingen1.49.39minM45   11.544  5:123.2120
309  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.49.41minMSe   11.541  5:123.2120
310  Sanne de Groots-Gravenhage1.49.44minMSe   11.536  5:123.2019
311  Raimond Voois (PR)Kruiningen1.49.46minM35   11.532  5:123.2019
312  Robin Ruitenbeek (PR 1.41.57) Bruinisse1.49.48minM35   11.529  5:123.2019
313  Joeri de ZeeuwZierikzee1.49.50minMSe   11.525  5:123.2019
314  Frits de BoerRotterdam1.49.52minM45   11.522  5:123.2019
315  Jan BrilmanHendrik-Ido-Ambacht1.49.54minM45   11.518  5:133.2018
316  Roland DonkeRotterdam1.49.55minM55   11.516  5:133.2018
317  Theo Zoontjes (PR)Koudekerke1.49.57minM65   11.513  5:133.2018
318  Jan van NesZwijndrecht1.49.59minM55   11.509  5:133.2018
319  Bot de JongeRidderkerk1.50.01minM45   11.506  5:133.2018
320  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.50.03minV45   11.502  5:133.20129
321  Wim OosseHaelen1.50.05minM55   11.499  5:133.1917
322  Ronnie Moerdijk (PR 1.46.32) Arnemuiden1.50.07minM35   11.496  5:133.1917
323  Bjorn van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge1.50.09minMSe   11.492  5:133.1917
324  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelmindorp1.50.11minV35   11.489  5:133.19127
325  Patrick de Klerk (PR)Oost-Souburg1.50.19minM45   11.475  5:143.1916
326  Durby Meijboom (PR 1.44.19) Vlissingen1.50.20minV35   11.473  5:143.19125
327  Lennard LeenheerSliedrecht1.50.26minM35   11.463  5:143.1816
328  Ferdi Francke (PR)Middelburg1.50.29minMSe   11.457  5:143.1816
329  Ard Zitman (PR)Oost-Souburg1.50.31minM45   11.454  5:143.1815
330  Bert van de WerkenRhenen1.50.34minM55   11.449  5:143.1815
331  Jos VerleghSchoonhoven1.50.37minM45   11.444  5:153.1815
332  Sjoerd JanssenRotterdam1.50.42minMSe   11.435  5:153.1815
333  Kees van Belzen (PR 1.49.09) Vlissingen1.50.44minM55   11.432  5:153.1814
334  Freddie Philipse (PR 1.45.00) Yerseke1.50.46minM35   11.428  5:153.1714
335  Ron KantDussen1.50.49minM35   11.423  5:153.1714
336  Jurgen HollemansVlaardingen1.50.51minM35   11.419  5:153.1714
337  Paul LagendijkRotterdam1.50.53minM45   11.416  5:153.1714
338  Coen Legemaetes-Gravendaal1.50.55minM35   11.413  5:153.1714
339  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.50.58minM55   11.407  5:163.1713
340  Mark van Rotterdam (PR)Zierikzee1.51.00minM45   11.404  5:163.1713
341  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.51.02minM45   11.401  5:163.1713
342  Amos Herz (PR 1.45.30) Vlissingen1.51.04minM45   11.397  5:163.1713
343  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.51.06minM45   11.394  5:163.1613
344  David Scheele (PR 1.39.56) Kloetinge1.51.09minM35   11.389  5:163.1613
345  Walter de Jonge (PR)Zierikzee1.51.11minM45   11.385  5:163.1612
346  Pieter HartmanZwijndrecht1.51.14minM35   11.380  5:163.1612
347  Boy Saija (PR 1.37.05) Middelburg1.51.16minM45   11.377  5:163.1612
348  Frans PetersSpijkenisse1.51.18minM45   11.373  5:173.1612
349  Teun NoordhoekNumansdorp1.51.20minM55   11.370  5:173.1612
350  Ralf HennigEssen1.51.22minM35   11.367  5:173.1612
351  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle1.51.24minM45   11.363  5:173.1611
352  Lennart Kempe (PR)Bruinisse1.51.28minMSe   11.356  5:173.1511
353  Carina Slingerland (PR)Haaksbergen1.51.31minV35   11.351  5:173.15111
354  Frank AmasSpijkenisse1.51.37minM45   11.341  5:173.1511
355  Jurgen van LelyveldHendrik-Ido-Ambacht1.51.39minM35   11.338  5:183.1510
356  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle1.51.41minM35   11.334  5:183.1510
357  Michiel StijntjesHellevoetsluis1.51.44minMSe   11.329  5:183.1510
358  Brian van Geer (PR 1.49.42) Zierikzee1.51.46minMSe   11.326  5:183.1510
359  Lars WemperWetter1.51.47minM35   11.324  5:183.1510
360  Serge Nijssen (PR 1.49.42) Zierikzee1.51.49minMSe   11.321  5:183.1410
361  Tom van den Berg (debuut) Nieuw-Haamstede1.51.55minMSe   11.311  5:183.149
362  Arie de RuiterSpijkenisse1.51.58minM35   11.306  5:183.149
363  Jaleesa van Vliet (debuut) Middelharnis1.52.01minVse   11.301  5:193.14106
364  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen1.52.13minM35   11.280  5:193.138
365  Brian de BruinRidderkerk1.52.25minMSe   11.260  5:203.138
366  Jan Dominicus (PR 1.45.11) Middelburg1.52.27minM45   11.257  5:203.138
367  Niels van DijkRidderkerk1.52.29minMSe   11.254  5:203.137
368  Judith Remijn (PR 1.52.06) Burgh-Haamstede1.52.35minV35   11.244  5:203.12100
369  Stephan HartmannHuckelhoven1.52.37minM35   11.240  5:203.127
370  Leo Rijnberg (PR 1.43.19) Oosterland1.52.39minM45   11.237  5:203.127
371  Martin van Overloop (PR)Kapelle-Biezelinge1.52.41minM55   11.234  5:203.127
372  Leo KraaijeveldSliedrecht1.52.43minM35   11.230  5:213.127
373  August de Jonges-Gravenhage1.52.48minMSe   11.222  5:213.126
374  Jef van der SpoelRidderkerk1.52.57minMSe   11.207  5:213.116
375  Reijer Leestemaker (PR 1.50.27) Kapelle-Biezelinge1.53.07minM45   11.191  5:223.116
376  Gijbertus GrootendorstNieuwegein1.53.09minM45   11.187  5:223.115
377  Hans Stoutjesdijk (PR 1.49.06) Zierikzee1.53.15minMSe   11.177  5:223.105
378  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.53.17minM45   11.174  5:223.105
379  Monique HoevenOud Beijerland1.53.19minV45   11.171  5:223.1092
380  Martin de Regt (PR 1.49.47) Kapelle-Biezelinge1.53.21minM45   11.168  5:223.105
381  Paul van der LeijHellevoetsluis1.53.24minM35   11.163  5:233.105
382  Frank WarmerdamHendrik-Ido-Ambacht1.53.26minM35   11.159  5:233.105
383  Linda Goense (PR)Ovezande1.53.28minV45   11.156  5:233.1090
384  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.53.30minV35   11.153  5:233.1090
385  Arie PerforsZoetermeer1.53.38minM55   11.140  5:233.094
386  Willian Boot (PR 1.35.15) Kerkwerve1.53.41minM45   11.135  5:233.094
387  Han van Sighem (PR 1.40.46) Renesse1.53.42minM55   11.133  5:233.094
388  Kees van Belzen (PR)Ritthem1.53.45minM55   11.128  5:233.094
389  Ad Gladdines (PR)Tholen1.53.47minM45   11.125  5:243.094
390  Sascha de WillenKaarst1.53.49minM35   11.122  5:243.094
391  Sylvia Verkaik (PR)Ovezande1.53.52minV45   11.117  5:243.0986
392  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelmindorp1.53.55minM35   11.112  5:243.093
393  Kamphorst RobbertBergschenhoek1.53.57minM45   11.109  5:243.093
394  Robin de PuijSpijkenisse1.53.59minM45   11.106  5:243.083
395  Sonja VerhaegenVosselaar1.54.01minV35   11.102  5:243.0885
396  Rinus Jobse (debuut) Koudekerke1.54.02minM45   11.101  5:243.083
397  Leon van Kruiningen (PR 1.43.26) Krabbendijke1.54.03minMSe   11.099  5:243.083
398  Ronald van de SwaluwYerseke1.54.04minMSe   11.097  5:243.083
399  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.54.05minM45   11.096  5:243.083
400  Edwin Koster (PR 1.49.47) Vlissingen1.54.06minMSe   11.094  5:243.083
401  Tonny Drijdijk (PR)Hoedekenskerke1.54.06minM35   11.094  5:243.083
402  Bert de BestZoetermeer1.54.08minM45   11.091  5:253.083
403  Bernadette van Aken (PR 1.47.01) Zierikzee1.54.11minV35   11.086  5:253.0883
404  Arno EigenraamVlaardingen1.54.13minM45   11.083  5:253.083
405  Maroula ImkampBergen op Zoom1.54.14minV45   11.081  5:253.0883
406  Fred de ZeeuwHellevoetsluis1.54.16minM45   11.078  5:253.083
407  Vincemt van OostenRenesse1.54.18minMSe   11.075  5:253.083
408  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle1.54.20minV35   11.072  5:253.0882
409  Mirjam Suijk (PR 1.50.20) Middelburg1.54.22minV45   11.068  5:253.0781
410  Marco van ToledoOostvoorne1.54.23minM35   11.067  5:253.073
411  Willem PankowDordrecht1.54.26minM55   11.062  5:253.072
412  Frank GroenBrielle1.54.28minM45   11.059  5:263.072
413  Inge van der Poort (PR)Renesse1.54.30minV35   11.055  5:263.0780
414  Andre van WoudenbergRijswijk1.54.32minM35   11.052  5:263.072
415  Mischa van DeldenBergschenhoek1.54.34minMSe   11.049  5:263.072
416  Arno Witsel (debuut) Krabbendijke1.54.36minMSe   11.046  5:263.072
417  Patrick van der VeldenRotterdam1.54.38minM35   11.043  5:263.072
418  Patrick de ManVlaardingen1.54.40minMSe   11.039  5:263.072
419  Bennie Danielse (PR 1.50.51) Middelburg1.54.42minM45   11.036  5:263.072
420  Rainir SzpoganMarl1.54.44minM55   11.033  5:263.062
421  Jerry PuntDordrecht1.54.46minM45   11.030  5:263.062
422  Ineke TempelhaarVlissingen1.54.48minV55   11.027  5:263.0677
423  Tristen Lampings-Gravendeel1.54.50minMSe   11.023  5:273.062
424  Brian Lampings-Gravendeel1.54.52minMSe   11.020  5:273.062
425  Sander UitdenbogaardDen Haag1.54.55minM45   11.015  5:273.062
426  Jan VosHendrik-Ido-Ambacht1.54.57minM45   11.012  5:273.062
427  Rian de Vlieger (PR 1.47.12) Lewedorp1.55.00minV35   11.007  5:273.0675
428  Marco NotenboomNw Tonge1.55.02minMSe   11.004  5:273.061
429  Hans UittenbogaardCapelle a d Yssel1.55.04minM35   11.001  5:273.061
430  Remco RoestenburgUtrecht1.55.06minM35   10.998  5:273.051
431  Koos Bierings (PR)Vlissingen1.55.12minM55   10.988  5:283.051
432  Niels Bakker (PR)Goes1.55.20minMSe   10.976  5:283.051
433  Bert BlomEllemeet1.55.22minM35   10.972  5:283.051
434  Erno de KorteRotterdam1.55.25minM45   10.968  5:283.051
435  Petra Hogenstein (PR)Burgh-Haamstede1.55.28minV35   10.963  5:283.0571
436  Peter de HaerZwijndrecht1.55.30minM45   10.960  5:283.041
437  Jurgen AertsLille1.55.32minM35   10.957  5:293.041
438  Arjan Boot (PR 1.28.26) Rotterdam1.55.32minM35   10.957  5:293.041
439  Jan RooseKasterlee1.55.38minM55   10.947  5:293.041
440  Sven SmetVosselaar1.55.41minM35   10.942  5:293.041
441  Kees KlerksWaalwijk1.55.44minM45   10.938  5:293.041
442  Marc FuhringBarendrecht1.55.47minM45   10.933  5:293.04-
443  Ron van Vliet (PR 1.52.35) Vlissingen1.55.49minM45   10.930  5:293.04-
444  Rian Basting (PR 1.51.55) Middelburg1.55.55minV35   10.920  5:303.0367
445  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg1.55.56minV35   10.919  5:303.0367
446  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Westkapelle1.55.58minM45   10.916  5:303.03-
447  Leon HooghartHeerjansdam1.56.01minM45   10.911  5:303.03-
448  Jeanette van BuurenZwijndrecht1.56.03minV45   10.908  5:303.0366
449  Angelique EigelsheimZwijndrecht1.56.05minV45   10.905  5:303.0365
450  Ilse van Dam (PR)Burgh-Haamstede1.56.07minV35   10.902  5:303.0365
451  Miranda Middelhoek (PR)Burgh-Haamstede1.56.09minVse   10.898  5:303.0365
452  Nico RingoetBrussel1.56.12minMSe   10.894  5:303.03-
453  Lianne Wijsman (PR)Zierikzee1.56.15minV45   10.889  5:313.0264
454  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.56.17minM35   10.886  5:313.02-
455  Jack van Aspert (PR 1.31.50) Middelburg1.56.19minM55   10.883  5:313.02-
456  Martin van Ieperen (PR 1.48.37) Kapelle-Biezelinge1.56.21minMSe   10.880  5:313.02-
457  Gercoline HollemansZwijndrecht1.56.23minV45   10.877  5:313.0263
458  Leo StansVlaardingen1.56.27minM55   10.870  5:313.02-
459  Marten bij de Vaate (PR)Kapelle-Biezelinge1.56.29minM35   10.867  5:313.02-
460  Marcel van DuurenSint Philipsland1.56.37minMSe   10.855  5:323.02-
461  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens1.56.39minM55   10.852  5:323.01-
462  Etienne DierckxSt Katalijne Waver1.56.46minM35   10.841  5:323.01-
463  Marleen Huson (PR 1.53.07) Oost-Souburg1.56.57minV55   10.824  5:333.0158
464  Carla BastenmeijerRhoon1.56.59minV35   10.821  5:333.0158
465  Piet Wieringa (PR)Renesse1.57.02minM55   10.816  5:333.00-
466  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.57.05minM45   10.812  5:333.00-
467  Rene BostelaarRotterdam1.57.07minMSe   10.808  5:333.00-
468  Leo FrancoOostkapelle1.57.08minM55   10.807  5:333.00-
469  Edward Meijer (PR)Burgh-Haamstede1.57.11minM35   10.802  5:333.00-
470  Coen StruijsSliedrecht1.57.13minM45   10.799  5:333.00-
471  Peter KampAlblasserdam1.57.15minM45   10.796  5:333.00-
472  Eline Aerts (PR)Middelburg1.57.17minVse   10.793  5:343.0055
473  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.57.19minM55   10.790  5:343.00-
474  Herman van den Dries (PR)Ovezande1.57.22minM45   10.785  5:343.00-
475  Ton VerheezenVlaardingen1.57.24minM45   10.782  5:343.00-
476  Tanny van As (PR 1.52.13) Tholen1.57.27minV35   10.778  5:342.9954
477  Cees VoesenekBreda1.57.31minM45   10.772  5:342.99-
478  Leo KlootwijkNumansdorp1.57.33minM35   10.769  5:342.99-
479  Tallis van der ValkSpijkenisse1.57.35minM35   10.766  5:342.99-
480  Frank JoswigOosterhout1.57.37minM45   10.763  5:342.99-
481  Angela Goedman (PR 1.54.08) Zoutelande1.57.39minV35   10.759  5:352.9952
482  Piet de KroonSchiedam1.57.41minM45   10.756  5:352.99-
483  Andra PoortvlietMiddelburg1.57.43minMSe   10.753  5:352.99-
484  Bernd KrugerHurth1.57.46minM45   10.749  5:352.99-
485  Wim SpanRotterdam1.57.48minM45   10.746  5:352.98-
486  Renee van EijkRotterdam1.57.51minVse   10.741  5:352.9851
487  Matty de Jong (PR)Oost-Souburg1.57.59minV55   10.729  5:362.9850
488  Krista Kanbolat (PR)Burgh-Haamstede1.58.00minV35   10.728  5:362.9850
489  Bibian Scheepstra (debuut) Zierikzee1.58.02minV35   10.725  5:362.9849
490  Eline VermeulenRotterdam1.58.04minVse   10.721  5:362.9849
491  Michel JanseHellevoetsluis1.58.06minMSe   10.718  5:362.98-
492  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle1.58.08minM65   10.715  5:362.98-
493  Ciska Dijkers (PR 1.54.28) Zoutelande1.58.11minV35   10.711  5:362.9848
494  Petra van BleijswijkSnelrewaard1.58.13minV35   10.708  5:362.9748
495  Sandra Passenier (PR)Westkapelle1.58.15minV35   10.705  5:362.9748
496  Loes de Bock (debuut) Kloetinge1.58.17minVse   10.702  5:362.9748
497  Mariette van Vliet (PR 1.51.34) Vlissingen1.58.23minV45   10.693  5:372.9747
498  Klaus GehrmanHurth1.58.27minM45   10.687  5:372.97-
499  Anton HollemansZwijndrecht1.58.49minM45   10.654  5:382.96-
500  Robbert Eijsker (PR 1.58.33) Zierikzee1.59.05minM35   10.630  5:392.95-
501  Lilian van der SteenVlaardingen1.59.14minV55   10.617  5:392.9541
502  JaapJan Kloet (PR)Burgh-Haamstede1.59.17minM45   10.612  5:392.95-
503  Rini Zorge (PR)Brouwershaven1.59.19minM45   10.609  5:392.95-
504  Jeroen Govers (PR 1.58.57) Goes1.59.22minM35   10.605  5:392.95-
505  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.59.24minVse   10.602  5:402.9440
506  Marcel VlotSliedrecht1.59.35minM35   10.586  5:402.94-
507  Benita van Oost (PR 1.58.36) Renesse1.59.39minVse   10.580  5:402.9438
508  Stefan Feleus (PR 1.36.34) Westkapelle1.59.42minM35   10.575  5:402.94-
509  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge1.59.44minV45   10.572  5:412.9437
510  Marinus DominicusHeemstede1.59.51minM35   10.562  5:412.93-
511  Annemieke Wondergem (PR)Middelburg1.59.54minV35   10.558  5:412.9336
512  Leon van Liere (PR 1.35.00) Meliskerke1.59.56minM55   10.555  5:412.93-
513  Ingrid Hildenbrant (PR)Middelburg2.00.00minV35   10.549  5:412.9336
514  Katinka van den Berge (PR 1.46.10) Serooskerke2.00.02minV35   10.546  5:412.9335
515  Bas van BinnendijkBergschenhoek2.00.04minM45   10.543  5:412.93-
516  Mark Kakes (PR 1.50.35) Wolphaartsdijk2.00.08minM35   10.537  5:422.93-
517  Henk de Kunder (debuut) Borssele2.00.16minM45   10.525  5:422.92-
518  Lena de Wilde (PR 1.47.45) Vlissingen2.00.18minV55   10.522  5:422.9234
519  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke2.00.20minM45   10.520  5:422.92-
520  Johan KoopmansRhoon2.00.23minM35   10.515  5:422.92-
521  Jolanda GroeneveldStreefkerk2.00.26minV35   10.511  5:432.9233
522  Peter BlaakZwijndrecht2.00.33minM45   10.501  5:432.92-
523  Sandra GroenewegenRhoon2.00.35minV35   10.498  5:432.9232
524  Albert Heuvelman (PR 1.44.29) Scharendijke2.00.38minM45   10.493  5:432.91-
525  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.00.41minV55   10.489  5:432.9131
526  Harry Aarnoudse (PR 1.40.31) Kerkwerve2.00.44minM45   10.485  5:432.91-
527  Kraak IlseGoes2.00.51minV35   10.475  5:442.9130
528  Jan SipmanMeliskerke2.00.57minM55   10.466  5:442.91-
529  Jorieke van der Stelts-Gravenpolder2.01.06minVse   10.453  5:442.9029
530  Oscar van Huet (debuut) Driewegen2.01.09minM35   10.449  5:452.90-
531  Charlotte HendrikseRotterdam2.01.11minVse   10.446  5:452.9028
532  Andre NederlofSliedrecht2.01.13minM45   10.443  5:452.90-
533  Michel van DijkPijnacker2.01.26minM35   10.424  5:452.90-
534  Wim van DrielVlaardingen2.01.31minM45   10.417  5:462.89-
535  Petra EigenraamMaassluis2.01.40minV45   10.404  5:462.8926
536  Daniel LoddersZierikzee2.01.45minM35   10.397  5:462.89-
537  Milanka FaasseUtrecht2.01.48minV35   10.393  5:462.8925
538  Youri van Noorden (PR)Kruiningen2.01.50minMSe   10.390  5:462.89-
539  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.01.52minM35   10.387  5:472.89-
540  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge2.01.54minM35   10.384  5:472.88-
541  Carola den Hartog (PR)Middelburg2.02.00minV35   10.376  5:472.8824
542  Peter VeltmanTerheijden2.02.03minM45   10.372  5:472.88-
543  Evert van 't HofSchiedam2.02.14minMSe   10.356  5:482.88-
544  Aleid van ProoijenVlaardingen2.02.18minV45   10.350  5:482.8822
545  Margriet Smits (PR 1.55.44) Burgh-Haamstede2.02.22minV45   10.345  5:482.8722
546  Remco Paauwe (PR 1.45.48) Kapelle-Biezelinge2.02.24minMSe   10.342  5:482.87-
547  Emiel de Die (PR 1.59.45) Kortgene2.02.27minM45   10.338  5:482.87-
548  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.02.29minV35   10.335  5:482.8721
549  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.02.31minV35   10.332  5:482.8721
550  Laura Louws (PR 1.57.22) Zoutelande2.02.34minVse   10.328  5:492.8721
551  Geerda PlokhooijZwijndrecht2.02.35minV45   10.326  5:492.8721
552  Arwin Schot (PR 1.55.00) Zierikzee2.02.38minM45   10.322  5:492.87-
553  Gilbert MarijnisseZundert2.02.40minM35   10.319  5:492.87-
554  Madelon van der ZwanHellevoetsluis2.02.42minV35   10.317  5:492.8720
555  Frank van Rotterdam (PR)Noordgouwe2.02.44minM45   10.314  5:492.86-
556  Rosanne PetersRotterdam2.02.47minVse   10.310  5:492.8620
557  Niels KoolRotterdam2.02.49minM35   10.307  5:492.86-
558  Gijs VroomHeemstede2.03.00minM35   10.291  5:502.86-
559  Theo ScheffersHendrik-Ido-Ambacht2.03.07minM65   10.282  5:502.86-
560  Ko Pleijte (PR 1.52.16) Kapelle-Biezelinge2.03.11minM45   10.276  5:502.85-
561  Rien van GelderenHendrik-Ido-Ambacht2.03.16minM65   10.269  5:512.85-
562  Suzanne van Hartingsveldt (debuut) Wilhelminadorp2.03.23minVse   10.259  5:512.8517
563  Joost Sprinkhuizen (PR 1.41.52) Nisse2.03.26minM55   10.255  5:512.85-
564  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.03.34minV45   10.244  5:512.8516
565  Willem PosthumusOss2.03.38minM55   10.239  5:522.84-
566  Erwin Salemink (PR)Serooskerke2.03.48minM45   10.225  5:522.84-
567  Michael BeketRotterdam2.03.50minMSe   10.222  5:522.84-
568  Gerrit LengkeekSpijkenisse2.03.56minM45   10.214  5:522.84-
569  Marcel de Jonge (debuut) Helmond2.03.58minM35   10.211  5:532.84-
570  Mary van der Linde (PR 2.00.29) Burgh-Haamstede2.04.00minV45   10.208  5:532.8414
571  Arnoud StamDriebergen2.04.02minMSe   10.206  5:532.83-
572  Leonie StamDriebergen2.04.04minVse   10.203  5:532.8314
573  Rene ValentijnTer Aar2.04.06minM45   10.200  5:532.83-
574  Koos van DunVlaardingen2.04.19minM55   10.182  5:542.83-
575  Vera de Blaeij (debuut) Heinkenszand2.04.33minVse   10.163  5:542.8212
576  Gerard StoevelaarVlaardingen2.04.38minM65   10.157  5:542.82-
577  Wim LootensZoetermeer2.04.57minM55   10.131  5:552.81-
578  Paulus P van HeukelumZoetermeer2.04.59minM55   10.128  5:552.81-
579  Jolanda Bilderbeek (PR 1.57.52) Kloetinge2.05.05minV35   10.120  5:562.8110
580  Leo van Driel (PR 2.01.30) Vlissingen2.05.07minM45   10.117  5:562.81-
581  Nico TroostGoedereede2.05.09minM35   10.115  5:562.81-
582  Pascal RenardSaint Leger2.05.11minM45   10.112  5:562.81-
583  Annette SchapersVlaardingen2.05.13minV35   10.109  5:562.8110
584  Jannes van MourikSpijkenisse2.05.16minM55   10.105  5:562.81-
585  Jolanda HofmanVlaardingen2.05.20minV45   10.100  5:562.819
586  Tom BlancaertAalst2.05.45minM55   10.066  5:582.80-
587  Danielle van Tongeren (PR)Renesse2.05.48minVse   10.062  5:582.808
588  Ciska SoetemanScharendijk2.05.51minVse   10.058  5:582.798
589  Gertie Bin (PR 2.04.30) Zierikzee2.05.53minVse   10.056  5:582.798
590  Caroline van de VeldenSchiedam2.05.55minV35   10.053  5:582.798
591  Nies MulderSchiedam2.05.57minV45   10.050  5:582.798
592  Marian HeijkoopRotterdam2.05.59minV45   10.048  5:582.797
593  Carlijn Fioole (PR)Zierikzee2.06.00minVse   10.046  5:582.797
594  David Perquin (PR 1.56.31) Kats2.06.02minM35   10.044  5:582.79-
595  Cora BronderAbbenbroek2.06.04minV45   10.041  5:592.797
596  Joeri Kasper (PR 2.05.20) Wemeldinge2.06.07minMSe   10.037  5:592.79-
597  Lenny Caljouw-Wouts (PR 1.42.27) Vlissingen2.06.09minV45   10.034  5:592.797
598  Rob Epker (PR)Middelburg2.06.11minM45   10.032  5:592.79-
599  Henk Tennekes (PR 2.02.58) Utrecht2.06.13minM55   10.029  5:592.79-
600  Sascha DamenBreda2.06.19minV35   10.021  5:592.787
601  Martijn MeerwijkBreda2.06.22minM35   10.017  5:592.78-
602  Richard Fennet (PR)Renesse2.06.27minM35   10.011  6:002.78-
603  Hans Angenent (debuut) Hoek2.06.38minM45   9.996  6:002.78-
604  Suzanne SzpoganMarl2.06.42minM45   9.991  6:002.78-
605  Adrie van BavelOud Gastel2.06.52minM45   9.978  6:012.77-
606  Fanny BackxRoosendaal2.06.54minVse   9.975  6:012.775
607  Andre van Vliet (PR 1.54.12) Dreischor2.06.57minMSe   9.971  6:012.77-
608  Peter de Broekert (PR)s-Heer Hendrikskinderen2.07.10minM45   9.954  6:022.77-
609  Siebe Ennenga (PR)Renesse2.07.18minMSe   9.944  6:022.76-
610  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 1.59.32) Zierikzee2.07.21minV35   9.940  6:022.764
611  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.07.24minV45   9.936  6:022.764
612  Tono Wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.07.31minM45   9.927  6:032.76-
613  Annemarie RodijkSliedrecht2.07.34minV45   9.923  6:032.764
614  Sandra van der Zande (PR)Ouwerkerk2.07.40minV35   9.915  6:032.753
615  Hans van SchaikOss2.07.43minM45   9.911  6:032.75-
616  Ria Marchand (PR 2.06.16) Burgh-Haamstede2.07.46minV55   9.908  6:032.753
617  Lisette SutherlandNijmegen2.07.49minV35   9.904  6:042.753
618  Florian HoornaarDelfgauw2.07.50minM35   9.902  6:042.75-
619  Natalie van der Maas (debuut) Vlissingen2.07.52minV35   9.900  6:042.753
620  Irene Louwerse (debuut) Vlissingen2.07.55minV35   9.896  6:042.753
621  Harm KampOud Beijerland2.07.57minM35   9.893  6:042.75-
622  Jeroen VerspuijBad Bentheim2.08.00minM35   9.889  6:042.75-
623  Saskia AbersonHellevoetsluis2.08.02minV35   9.887  6:042.753
624  Ron HoekBurgh-Haamstede2.08.08minM55   9.879  6:042.74-
625  Richard van DuurenSint Philipsland2.08.11minMSe   9.875  6:052.74-
626  Teunis MolendijkHeinenoord2.08.13minMSe   9.873  6:052.74-
627  Louisa MiechielsenVosselaar2.08.15minV55   9.870  6:052.742
628  Diana OosterhofVlaardingen2.08.25minV45   9.857  6:052.742
629  Jeffrey van DoormalenRenesse2.08.28minM35   9.854  6:052.74-
630  Els van OosteromSchiedam2.08.31minV45   9.850  6:052.742
631  Nancy van der SchoorRidderkerk2.08.34minVse   9.846  6:062.732
632  Jan van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.08.45minM55   9.832  6:062.73-
633  Marco Janse (PR 2.01.01) Oost-Souburg2.08.47minM35   9.829  6:062.73-
634  Sjaak Rieteco (PR 2.06.56) Oost-Souburg2.08.49minM55   9.827  6:062.73-
635  Jolanda Schot (PR 2.04.04) Zierikzee2.08.53minV35   9.822  6:072.731
636  Lydia BartkowiakBruggen2.08.55minV55   9.819  6:072.731
637  Wim AthonisseKrimpen ad Yssel2.08.58minM45   9.815  6:072.73-
638  Reny TertooleVlaardingen2.09.03minV35   9.809  6:072.721
639  Leonie Commandeur (PR)Goes2.09.13minVse   9.796  6:072.721
640  Jan van der Maas (PR 1.56.54) Burgh-Haamstede2.09.15minM65   9.794  6:082.72-
641  Annemarie KeesmaatSliedrecht2.09.24minVse   9.782  6:082.721
642  Christa HofsVlaardingen2.09.27minVse   9.779  6:082.721
643  Evan van der HaveZierikzee2.09.33minV35   9.771  6:082.711
644  Roel Zwier (PR 1.43.35) Zierikzee2.09.35minM45   9.769  6:092.71-
645  Anita BoogertRotterdam2.09.38minVse   9.765  6:092.711
646  Cindy Evertse (PR)Scharendijke2.09.40minV35   9.762  6:092.71-
647  Olaf StokRidderkerk2.09.46minMSe   9.755  6:092.71-
648  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Zierikzee2.09.55minM55   9.744  6:092.71-
649  Irene IJspelder (PR 2.06.15) Renesse2.09.57minV45   9.741  6:102.71-
650  Ciska de Buck (PR 2.03.38) Biggekerke2.10.19minVse   9.714  6:112.70-
651  Richard van Duin (PR)Zierikzee2.10.23minM45   9.709  6:112.70-
652  Eline Schroevers (PR)Arnemuiden2.10.42minVse   9.685  6:122.69-
653  Corne RoskamSliedrecht2.10.45minM35   9.681  6:122.69-
654  Caroline Ganseman (PR 2.00.37) Aagtekerke2.10.47minV35   9.679  6:122.69-
655  Maarten DropRosmalen2.10.49minM45   9.677  6:122.69-
656  Anette PrinsenRosmalen2.10.51minV45   9.674  6:122.69-
657  Davy de TraeyeWondelgem2.10.57minMSe   9.667  6:122.69-
658  Nienke de Boer IdsingaZwijndrecht2.11.09minV35   9.652  6:132.68-
659  Jan Pieter KlootwijkHendrik-Ido-Ambacht2.11.19minM45   9.640  6:132.68-
660  Rens Broerse (debuut) Middelburg2.11.22minM35   9.636  6:142.68-
661  Serge van den Bos (PR 1.54.27) Burgh-Haamstede2.11.24minM35   9.634  6:142.68-
662  Jade de HaerZwijndrecht2.11.35minVse   9.620  6:142.67-
663  Robin HakHendrik-Ido-Ambacht2.11.37minVse   9.618  6:142.67-
664  Stephan Roes (PR)Burgh-Haamstede2.11.39minM55   9.615  6:142.67-
665  Margot Verhaagen (PR)Middelburg2.11.41minV45   9.613  6:142.67-
666  Mariska Thorenaar (PR)Middelburg2.11.45minV35   9.608  6:152.67-
667  Frank PlokhooijZwijndrecht2.11.47minM45   9.606  6:152.67-
668  Margreet de WitHendrik-Ido-Ambacht2.11.49minVse   9.603  6:152.67-
669  Jasper KopsDelft2.12.02minMSe   9.587  6:152.66-
670  Marloes Saaman (PR 1.51.42) Zoutelande2.12.04minVse   9.585  6:162.66-
671  Andrea SchirfelderSprockhovel2.12.07minV45   9.581  6:162.66-
672  Waldemar NikolaiHeiligenhaus2.12.09minM35   9.579  6:162.66-
673  Sonja OdijkPuttershoek2.12.24minV45   9.561  6:172.66-
674  Edwin van DesselBilthoven2.12.30minM45   9.554  6:172.65-
675  Herman Kreeft (PR 2.06.36) Gilze2.12.34minM65   9.549  6:172.65-
676  Anja van Leerdam (PR 2.07.39) Arnemuiden2.12.36minV45   9.546  6:172.65-
677  Corina Janse (PR 2.04.37) Oost-Souburg2.12.38minV45   9.544  6:172.65-
678  Laura van SchaijkOss2.12.40minV35   9.542  6:172.65-
679  Ben KeggeSliedrecht2.13.06minM45   9.511  6:192.64-
680  Hans Holwerda (PR 1.43.50) Nieuwerkerk2.13.14minM55   9.501  6:192.64-
681  Arjen Poortman (PR 2.09.59) Renesse2.13.16minM45   9.499  6:192.64-
682  Olga ThieleNijmegen2.13.22minV35   9.492  6:192.64-
683  Jan KortlevenVlaardingen2.13.26minM55   9.487  6:192.64-
684  Corina KetelaarDordrecht2.14.02minV35   9.444  6:212.62-
685  Catoo Viergever (PR 2.05.58) Brouwershaven2.14.06minV45   9.440  6:212.62-
686  Sylvia Duinhouwer (debuut) Zierikzee2.14.08minV35   9.437  6:212.62-
687  Aria WuijsterGroot Ammers2.14.11minV55   9.434  6:222.62-
688  Erika Vis-HazelbagRhoon2.14.13minV45   9.431  6:222.62-
689  Ewald van WarmerdamDrunen2.14.40minM45   9.400  6:232.61-
690  Christel SchuitSliedrecht2.14.43minV35   9.396  6:232.61-
691  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.14.48minV55   9.391  6:232.61-
692  Cees MontfrooijSpijkenisse2.14.50minM45   9.388  6:232.61-
693  Emilie HofsSpijkenisse2.15.34minVse   9.337  6:262.59-
694  Fred Kramer (PR)Noordwelle2.15.36minM35   9.335  6:262.59-
695  Jacques HofsSpijkenisse2.15.38minM55   9.333  6:262.59-
696  Kitty van der MaasRaamsdonkveer2.15.55minV35   9.313  6:272.59-
697  John de BoerDe Meern2.15.58minM45   9.310  6:272.59-
698  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg2.16.00minV45   9.308  6:272.59-
699  Peter Sanderse (PR 1.54.32) Serooskerke2.16.29minM45   9.275  6:282.58-
700  Ansje SmaalDe Meern2.16.32minV35   9.271  6:282.58-
701  Peter GoedhartSommelsdijk2.16.45minM55   9.257  6:292.57-
702  Annemarie EeckelaerHoogerheide2.16.57minV35   9.243  6:292.57-
703  Carla VerschoorZwijndrecht2.17.01minV35   9.239  6:302.57-
704  Annet van Hal (PR 2.12.30) Middelburg2.17.09minV35   9.230  6:302.56-
705  Erna de Landmeter (PR 2.13.39) Oost-Souburg2.17.13minVse   9.225  6:302.56-
706  Anita Israel (PR 2.01.44) Vlissingen2.17.16minV45   9.222  6:302.56-
707  Desiree Nijsse (PR)Heinkenszand2.17.23minV35   9.214  6:312.56-
708  Marilou Creemers (PR)Serooskerke2.17.25minV55   9.212  6:312.56-
709  Henk RebelReeuwijk2.17.38minM45   9.197  6:312.55-
710  Inge RebelReeuwijk2.17.40minV45   9.195  6:322.55-
711  Els van Zwieten (PR 2.13.39) Zierikzee2.18.20minV55   9.151  6:332.54-
712  Karin BeyerVlaardingen2.18.30minV45   9.140  6:342.54-
713  Hannie van VlietVlaardingen2.18.32minV45   9.138  6:342.54-
714  Walter StuebeckeAken2.18.42minM55   9.127  6:342.54-
715  Rink Sipma (PR 2.08.22) Vrouwenpolder2.19.09minM45   9.097  6:362.53-
716  Peter PalsBreda2.19.26minM35   9.079  6:372.52-
717  Patrick Naaktgeborens-Gravendeel2.19.51minMSe   9.051  6:382.51-
718  Krista NesBurgh-Haamstede2.20.10minV35   9.031  6:392.51-
719  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.20.13minM35   9.028  6:392.51-
720  Annelies Kakes (PR)Wolphaartsdijk2.20.45minV45   8.994  6:402.50-
721  Ida Dekker (PR 2.17.00) Zierikzee2.21.28minV45   8.948  6:422.49-
722  Marcel Dekker (PR 2.07.46) Zierikzee2.21.31minM45   8.945  6:422.48-
723  Veerle AmantAalst2.22.20minV45   8.894  6:452.47-
724  Gerrit Akkerman (PR 2.09.49) Vlissingen2.22.25minM35   8.888  6:452.47-
725  Petra van de LaarCapelle a d Yssel2.23.40minV45   8.811  6:492.45-
726  Jan van der KeurRotterdam2.23.42minM55   8.809  6:492.45-
727  Johan Schriers-Gravenpolder2.23.45minMSe   8.806  6:492.45-
728  Vera BorgmansVosselaar2.23.47minV45   8.804  6:492.45-
729  Marjelle RooseLichtaart2.23.49minVse   8.802  6:492.44-
730  Jacques BeemsterboerPapendrecht2.23.54minM65   8.797  6:492.44-
731  Els BouterStreefkerk2.24.08minV45   8.782  6:502.44-
732  Aishlinn BruinjaUtrecht2.24.12minVse   8.778  6:502.44-
733  Francine HellingaUtrecht2.24.14minVse   8.776  6:502.44-
734  Janine Hanse (debuut) Zierikzee2.24.36minVse   8.754  6:512.43-
735  Harma Breuker (PR 2.14.08) Middelburg2.25.58minV55   8.672  6:552.41-
736  Guido Fioole (debuut) Zierikzee2.27.08minMSe   8.603  6:582.39-
737  Ineke van den BergNoordwijk2.27.24minV45   8.588  6:592.39-
738  Dian LigtendagFijnaart2.27.35minM45   8.577  7:002.38-
739  Christine KantDussen2.33.08minV35   8.266  7:162.30-
740  Ilona KrauspeAken2.36.08minV45   8.107  7:242.25-
741  Christina FuhringBennikBarendrecht2.36.32minV35   8.087  7:252.25-
742  Peter van den Broeke (PR 2.27.57) Middelburg2.40.01minM55   7.911  7:352.20-
743  Marlies AaldersVlaardingen2.41.33minV45   7.836  7:392.18-
744  Walter KeeminkVlaardingen2.44.16minM45   7.706  7:472.14-
Mannen: 560 (75.27%) => M35=184 - M40=1 - M45=174 - M55=73 - M65=10 - MSe=118
Vrouwen: 184 (24.73%) => V35=70 - V45=58 - V55=14 - Vse=42

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.872 seconden nodig om deze lijst met 744 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020