dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

6e Familieloop

Vlissingen, zaterdag 22 juni 2013 - Organisatie: Dynamica
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Anthony PochetBeauraing1.10.43minMse   17.900  3:214.97786
2  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.10.44minMse   17.896  3:214.97786
3  Wouter van Caspel (PR)Oost-Souburg1.17.11minMse   16.401  3:404.56582
4  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.17.37minMse   16.309  3:414.53569
5  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.19.00minMse   16.023  3:454.45530
6  Maarten Harthoorn (PR 1.18.06) Kapelle-Biezelinge1.20.44minMse   15.679  3:504.36483
7  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Vlissingen1.20.57minMse   15.637  3:504.34477
8  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.21.14minMse   15.583  3:514.33469
9  JaapJan Ritsema (PR)Middelburg1.21.56minMse   15.450  3:534.29451
10  Hanco van Keulen (PR)Ritthem1.22.45minMse   15.297  3:554.25430
11  Jeffry de RidderDordrecht1.22.49minMse   15.285  3:564.25429
12  Kees Louws (PR)Middelburg1.22.50minMse   15.282  3:564.24428
13  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.23.13minMse   15.211  3:574.23419
14  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.23.15minMse   15.205  3:574.22418
15  Kees Joosse (PR)Middelburg1.23.27minMse   15.169  3:574.21413
16  John Slabbekoorn (PR)Kapelle-Biezelinge1.24.14minMse   15.028  4:004.17394
17  Michel Lisseveld (PR)Scherpenisse1.24.14minMse   15.028  4:004.17394
18  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.24.20minMse   15.010  4:004.17392
19  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.24.37minMse   14.960  4:014.16385
20  Rob Schaap (PR)Vlissingen1.25.08minMse   14.869  4:024.13373
21  Olof Hoogesteger (PR)Vlissingen1.25.15minMse   14.849  4:024.12370
22  Jeroen de Nood (PR)Middelburg1.25.50minMse   14.748  4:044.10356
23  Bram Verhage (PR)Aagtekerke1.26.01minMse   14.716  4:054.09352
24  Anton van Daalen (PR)Koudekerke1.26.59minMse   14.553  4:074.04331
25  JanKees Jacobse (PR)Goes1.27.06minMse   14.533  4:084.04328
26  Leo Janse (PR)Middelburg1.27.43minMse   14.431  4:094.01315
27  Marcel de Lange (PR)Middelburg1.27.48minMse   14.417  4:104.00313
28  Richard van Belzen (PR)Serooskerke1.27.57minMse   14.393  4:104.00310
29  Leonie Ton (PR 1.25.45) Zierikzee1.28.13minVse   14.349  4:113.99537
30  Pieter Poortvliet (PR)Veere1.28.39minMse   14.279  4:123.97295
31  Frank Pieterse (PR)Vlissingen1.28.55minMse   14.236  4:133.95289
32  Robbert Vriend (debuut) Middelburg1.29.07minMse   14.204  4:133.95285
33  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.29.20minMse   14.170  4:143.94281
35  Marc Blok (PR)Heinkenszand1.30.28minMse   13.992  4:173.89258
36  Corné van Belzen (PR 1.19.16) Middelburg1.30.38minMse   13.967  4:183.88255
37  John van de Vreede (PR 1.23.09) Goes1.31.16minMse   13.870  4:203.85243
38  Wim Verburg (PR)Goes1.31.24minMse   13.850  4:203.85240
39  Martine Lust (PR)Brielle1.31.35minVse   13.822  4:203.84455
40  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.31.35minMse   13.822  4:203.84237
41  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.31.36minMse   13.819  4:213.84237
42  Kees Zuijdweg (PR)Yerseke1.31.40minMse   13.809  4:213.84235
43  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.31.41minMse   13.807  4:213.84235
44  Gerson van MoolenbroekMiddelburg1.31.45minMse   13.797  4:213.83234
45  Piet Moes (PR)Koudekerke1.32.12minMse   13.729  4:223.81226
46  Christiaan van mourik (PR 1.27.03) Nieuw- en Sint Joosland1.32.12minMse   13.729  4:223.81226
47  Jos Janse (PR 1.32.12) Middelburg1.32.14minMse   13.724  4:223.81225
48  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.32.24minMse   13.700  4:233.81222
49  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.32.34minMse   13.675  4:233.80219
50  Auke ten Bruggencate (PR)Vlissingen1.32.42minMse   13.655  4:243.79217
51  Arthur van Aartsen (PR)Middelburg1.32.57minMse   13.619  4:243.78212
52  Bart van Noorden (PR)Yerseke1.33.00minMse   13.611  4:243.78211
53  Mathieu van der WeeleHoeven1.33.07minMse   13.594  4:253.78209
54  Marcel Schroevers (debuut) Koudekerke1.33.09minMse   13.589  4:253.77209
55  Arjan Boot (PR 1.28.26) Kloetinge1.33.31minMse   13.536  4:263.76202
56  Henk-Jan Joosse (PR 1.26.27) Arnemuiden1.33.40minMse   13.514  4:263.75200
57  Ronny Dekker (PR)Meliskerke1.33.41minMse   13.512  4:263.75199
58  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.33.51minMse   13.488  4:273.75197
59  Caio de Graaf (PR)Burgh-Haamstede1.34.07minMse   13.450  4:283.74192
60  Ronald wagenaar (debuut) Schore1.34.09minMse   13.445  4:283.73192
61  Co de Feijter (PR)Zierikzee1.34.34minMse   13.386  4:293.72185
62  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.34.40minMse   13.372  4:293.71183
63  Wim Stevels (PR)Middelburg1.34.57minMse   13.332  4:303.70178
64  Walter-Niels Luitwieler (PR)Goes1.35.08minMse   13.306  4:313.70175
65  Robert-Jan Provoost (PR 1.34.23) Domburg1.35.18minMse   13.283  4:313.69173
66  David Kaljouw (PR 1.31.50) Koudekerke1.35.30minMse   13.255  4:323.68170
67  Mark Geuze (PR)Middelburg1.35.33minMse   13.248  4:323.68169
68  Rene den Hollander (PR 1.27.48) Meliskerke1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
69  Wijbrand Boonstra (PR 1.35.45) Goes1.35.48minMse   13.213  4:323.67165
70  Johan Spijk (PR)Goes1.35.51minMse   13.207  4:333.67164
71  Leo de Baan (PR)Vlissingen1.35.52minMse   13.204  4:333.67164
72  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.36.11minMse   13.161  4:343.66159
73  Jhon Stikoo?1.36.13minMse   13.156  4:343.65158
74  Jozias Marijs (PR 1.33.58) Arnemuiden1.36.14minMse   13.154  4:343.65158
75  Gerwin Zondervan (PR)Kapelle-Biezelinge1.36.15minMse   13.152  4:343.65158
76  Matthias Bassie (PR)Vlissingen1.36.18minMse   13.145  4:343.65157
77  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.36.27minMse   13.124  4:343.65155
78  Geert-Jan Jobse (PR 1.33.31) Vlissingen1.36.28minMse   13.122  4:343.65155
79  Manfred van den Broeke (PR)Middelburg1.37.01minMse   13.048  4:363.62146
80  Klaas Marteijn (PR 1.35.55) Arnemuiden1.37.01minMse   13.048  4:363.62146
81  Martin Marinissen (PR)Middelburg1.37.02minMse   13.046  4:363.62146
82  Vincent Toutenhoofd (PR 1.33.10) Westkapelle1.37.27minMse   12.990  4:373.61140
83  Jan van de Griek (PR)Oostdijk1.37.28minMse   12.988  4:373.61140
84  Dirk van Zweden (PR)Kapelle-Biezelinge1.37.32minMse   12.979  4:373.61139
85  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.37.33minMse   12.976  4:373.60139
86  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.37.37minMse   12.968  4:383.60138
87  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.37.38minMse   12.965  4:383.60138
88  Elmer FrisoVlissingen1.37.39minMse   12.963  4:383.60137
89  Lizo Koppejan (PR)Arnemuiden1.37.40minMse   12.961  4:383.60137
90  Johan EdwardsBreda1.37.51minMse   12.937  4:383.59134
91  Kees van den AndelMade1.37.51minMse   12.937  4:383.59134
92  Kees de Visser (PR)Aagtekerke1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
93  Ron FredriksEck en Wiel1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
94  Arjan Kranenburg (PR 1.28.29) Oost-Souburg1.38.15minMse   12.884  4:393.58129
95  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.38.45minMse   12.819  4:413.56122
96  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.39.19minMse   12.746  4:423.54115
97  Reinco Geschiere (PR)Serooskerke1.39.19minMse   12.746  4:423.54115
98  Pieter-Jan de Baar (PR)Wolphaartsdijk1.39.24minMse   12.735  4:433.54114
99  Fatima Goncalves (PR 1.35.41) Middelburg1.39.24minVse   12.735  4:433.54293
100  Joost Liefbroer (PR)Oost-Souburg1.39.29minMse   12.724  4:433.53113
101  Ronald Stroo (PR)Middelburg1.39.33minMse   12.716  4:433.53112
102  Bram Sturm (PR)Middelburg1.39.35minMse   12.711  4:433.53111
103  Bas Goeree (PR 1.36.02) Middelburg1.39.50minMse   12.680  4:443.52108
104  Peter de Waal (PR)Middelburg1.40.04minMse   12.650  4:453.51105
105  Marijn Grootjans (PR)Westkapelle1.40.18minMse   12.621  4:453.51102
106  Leo ZuiwegMiddelburg1.40.38minMse   12.579  4:463.4998
108  René de Jonge (PR)Arnemuiden1.40.43minMse   12.568  4:463.4997
109  Marco DielemanSommelsdijk1.41.41minMse   12.449  4:493.4686
110  Bastiaan KleibergOud-Beijerland1.41.41minMse   12.449  4:493.4686
111  Martijn SpoelstraRotterdam1.41.42minMse   12.447  4:493.4686
112  Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp1.41.53minMse   12.425  4:503.4584
113  Matthijs van Straten (PR)Vlissingen1.41.54minMse   12.422  4:503.4584
114  Anthony Dahlkamp (PR 1.41.51) Heinkenszand1.41.59minMse   12.412  4:503.4583
115  Van den BroekeHoek1.42.10minMse   12.390  4:513.4481
116  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.42.32minMse   12.346  4:523.4377
117  Wytze Veerman (debuut) Ovezande1.42.34minMse   12.342  4:523.4376
118  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) oost-Souburg1.42.35minMse   12.340  4:523.4376
119  Peter Groenenberg (PR)Middelburg1.42.38minMse   12.334  4:523.4376
120  Marcel Duvekot (debuut) s-Gravenpolder1.42.40minMse   12.330  4:523.4275
121  Carel van Putten (PR)Kerkwerve1.42.44minMse   12.322  4:523.4275
122  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.42.47minMse   12.316  4:523.4274
123  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.42.55minVse   12.300  4:533.42231
124  Lex Luteijn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.43.38minMse   12.215  4:553.3965
125  Tanita van Belzen (PR)Kamperland1.43.42minVse   12.207  4:553.39219
126  Edwin Dorrepaal (PR)Schore1.43.52minMse   12.187  4:553.3963
127  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.43.53minMse   12.185  4:553.3863
128  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle1.43.57minMse   12.177  4:563.3862
129  Stefan Feleus (PR 1.36.34) Westkapelle1.43.58minMse   12.176  4:563.3862
130  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.44.13minMse   12.146  4:563.3760
131  Durby Meijboom (PR)Vlissingen1.44.19minVse   12.135  4:573.37209
132  Mike van der Vegt (debuut) Goes1.44.20minMse   12.133  4:573.3759
133  Gert-Jan Menheere (PR 1.41.41) Hulst1.44.24minMse   12.125  4:573.3758
134  Gerben HijmanRotterdam1.44.25minMse   12.123  4:573.3758
135  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht1.44.26minMse   12.121  4:573.3758
136  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.44.30minMse   12.113  4:573.3657
137  Marike Brusket (PR)Wilhelminadorp1.44.33minVse   12.108  4:573.36205
138  Bram Lampert (PR 1.43.33) Koudekerke1.44.34minMse   12.106  4:573.3657
139  Boudewijn van Ouwerkerk (PR)Wilhelminadorp1.44.37minMse   12.100  4:583.3656
140  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.44.39minMse   12.096  4:583.3656
141  Ronald Dees (PR)Vlissingen1.44.45minMse   12.084  4:583.3655
142  Chris Dek (PR 1.39.34) Kapelle-Biezelinge1.44.49minMse   12.077  4:583.3554
143  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder1.44.51minMse   12.073  4:583.3554
144  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.44.54minMse   12.067  4:583.3554
145  Johnny Kluijfhout (PR 1.44.12) Vlissingen1.44.58minMse   12.060  4:593.3553
146  Marco Meur (PR)Middelburg1.45.29minMse   12.000  5:003.3349
147  Adrie de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge1.45.32minMse   11.995  5:003.3348
148  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.45.38minMse   11.983  5:003.3347
149  Wim Bommeljé (PR)Vlissingen1.45.57minMse   11.948  5:013.3245
150  Ellen Hamelink (PR 1.42.53) Terneuzen1.46.05minVse   11.933  5:023.31182
151  Jack de Waal (PR 1.41.38) Vlissingen1.46.12minMse   11.919  5:023.3143
152  Ron Kindts (PR 1.45.40) Oost-Souburg1.46.20minMse   11.905  5:023.3142
153  Ronnie Moerdijk (PR)Arnemuiden1.46.32minMse   11.882  5:033.3040
154  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.46.37minMse   11.873  5:033.3039
155  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
156  Perry Harinck (debuut) Heinkenszand1.46.44minMse   11.860  5:043.2939
157  Hans MatthijssenRijsbergen1.46.51minMse   11.847  5:043.2938
158  Paul van Tuil (PR 1.44.00) Burgh-Haamstede1.46.52minMse   11.845  5:043.2938
159  Bernadette van Aken (PR)Zierikzee1.47.01minVse   11.829  5:043.29169
160  Steven StrooTilburg1.47.11minMse   11.810  5:053.2835
161  John Jansen (PR)Lewedorp1.47.23minMse   11.788  5:053.2734
162  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle1.47.28minMse   11.779  5:063.2733
163  Alex Bathoorn (debuut) Terneuzen1.47.28minMse   11.779  5:063.2733
164  Jean-Paul Chermin (PR)Vlissingen1.47.29minMse   11.777  5:063.2733
165  Mirjam Kloet (PR)Arnemuiden1.47.30minVse   11.775  5:063.27162
166  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle1.47.34minMse   11.768  5:063.2733
167  Ricky Dekker (PR 1.47.24) Meliskerke1.47.41minMse   11.755  5:063.2732
168  Jacco Houmes (debuut) Westkapelle1.47.51minMse   11.737  5:073.2631
169  Marien Jansen?1.47.55minMse   11.730  5:073.2630
170  Joan van Belzen (debuut) Arnemuiden1.47.56minMse   11.728  5:073.2630
171  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.48.23minMse   11.679  5:083.2427
172  René de Pagter (debuut) Middelburg1.48.29minMse   11.669  5:093.2427
173  Mark Broekhoven (PR 1.37.41) Vogelwaarde1.48.33minMse   11.661  5:093.2426
174  Alex LakkGoes1.48.37minMse   11.654  5:093.2426
175  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge1.48.37minMse   11.654  5:093.2426
176  Matthijs Jobse (debuut) Middelburg1.48.41minMse   11.647  5:093.2425
177  Leendert van de Ven (PR 1.33.38) Zoutelande1.48.42minMse   11.645  5:093.2325
178  Jeffrey van de Ven (debuut) Zoutelande1.48.43minMse   11.644  5:093.2325
179  Dennis van Maldegem (PR 1.46.04) Kapelle-Biezelinge1.49.17minMse   11.583  5:113.2222
180  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.49.22minMse   11.574  5:113.2221
181  Patrick Broekhuis (PR 1.42.51) Middelburg1.49.26minMse   11.567  5:113.2121
182  Rens Deurloo (debuut) Kloetinge1.49.30minMse   11.560  5:113.2121
183  Niels DammanBergen op Zoom1.49.32minMse   11.557  5:123.2120
184  Merijn De Roeck (debuut) Vogelwaarde1.49.34minMse   11.553  5:123.2120
185  Edwin Koster (PR)Vlissingen1.49.47minMse   11.530  5:123.2019
186  Martin de Regt (PR)Kapelle-Biezelinge1.49.47minMse   11.530  5:123.2019
187  Jan Minnaard (PR)Yerseke1.50.00minMse   11.508  5:133.2018
188  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.50.11minMse   11.489  5:133.1917
189  John van Beek (PR)Arnemuiden1.50.20minMse   11.473  5:143.1916
190  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede1.50.32minVse   11.452  5:143.18123
191  Jacob Luitwieler (debuut) Middelburg1.50.33minMse   11.450  5:143.1815
192  Erwin Houmes (PR)Vlissingen1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
193  Ferdi Francker?1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
194  Geoffrey Barbery (PR)Krabbendijke1.50.49minMse   11.423  5:153.1714
195  Martin Daalhuizen (PR)Aagtekerke1.50.51minMse   11.419  5:153.1714
196  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens1.50.58minMse   11.407  5:163.1713
197  Martin Geluk (PR)Kattendijke1.51.03minMse   11.399  5:163.1713
198  Eric van der Klooster (debuut) Terhole1.51.04minMse   11.397  5:163.1713
199  Irene Koole (PR 1.43.24) Zoutelande1.51.04minVse   11.397  5:163.17117
200  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.51.08minMse   11.390  5:163.1613
201  George van Heukelom (debuut) Nieuwerkerk1.51.09minMse   11.389  5:163.1613
202  Marcel Kouijzer (debuut) Terhole1.51.09minMse   11.389  5:163.1613
203  Ko JoosseHellevoetsluis1.51.30minMse   11.353  5:173.1511
204  Sjors Joosse (PR 1.39.52) Oost-Souburg1.51.31minMse   11.351  5:173.1511
205  Nicole Konings (PR)Middelburg1.51.33minVse   11.348  5:173.15111
206  Herman van der Dries?1.51.40minMse   11.336  5:183.1510
207  Ben van Belzen (PR)Kapelle-Biezelinge1.51.50minMse   11.319  5:183.1410
208  Berny Bal (PR 1.50.09) Goes1.51.53minMse   11.314  5:183.1410
209  Hans Wijkhuijs?1.52.02minMse   11.299  5:193.149
210  Jolanda in 't Anker (PR)Koudekerke1.52.03minVse   11.297  5:193.14105
211  Ko Pleijte (PR)Kapelle-Biezelinge1.52.16minMse   11.275  5:193.138
212  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle1.52.17minMse   11.274  5:193.138
213  Stefan de Weerdt (PR 1.41.55) Goes1.52.30minMse   11.252  5:203.137
214  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke1.52.32minMse   11.249  5:203.127
215  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.52.32minVse   11.249  5:203.12100
216  Niels Kreukniet?1.52.37minMse   11.240  5:203.127
217  Richard Wiskerke (PR 1.46.16) s-Gravenpolder1.52.47minMse   11.224  5:213.127
218  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.53.19minVse   11.171  5:223.1092
219  Peter Brouwer (debuut) Goes1.53.19minMse   11.171  5:223.105
220  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen1.53.35minVse   11.145  5:233.1089
221  Johnny Maljaars (PR)Oostkapelle1.54.05minMse   11.096  5:243.083
222  Angela Goedman (PR 1.54.08) Zoutelande1.54.10minVse   11.088  5:253.0883
223  Niels Westmaas (PR 1.52.44) s-Heer Hendrikskinderen1.54.19minMse   11.073  5:253.083
224  Jeroen hage (PR 1.39.32) Middelburg1.54.36minMse   11.046  5:263.072
225  Kees Pouwelse (PR)Westkapelle1.54.43minMse   11.035  5:263.072
226  Marcel Besuijen (PR)Middelburg1.54.53minMse   11.019  5:273.062
227  Johan Quist (PR 1.53.56) Middelburg1.54.54minMse   11.017  5:273.062
228  Maureen den Hamer (PR)Biervliet1.55.08minVse   10.995  5:273.0574
229  Peter Bus (debuut) Vlissingen1.55.30minMse   10.960  5:283.041
230  Hans Josiasse (PR)Middelburg1.55.45minMse   10.936  5:293.041
231  Janneke Kooman (PR)Kapelle-Biezelinge1.55.54minVse   10.922  5:303.0367
232  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.56.02minMse   10.909  5:303.03-
233  Tea Tazelaar (PR)Middelburg1.56.04minVse   10.906  5:303.0366
234  Alex Verschuur (PR)Zoutelande1.56.10minMse   10.897  5:303.03-
235  Jordy van heese (PR 1.56.04) Vlissingen1.56.23minMse   10.877  5:313.02-
236  Robin Struik (PR 1.56.02) Vlissingen1.56.25minMse   10.873  5:313.02-
237  Dennis Jobse (PR 1.56.03) Vlissingen1.56.25minMse   10.873  5:313.02-
238  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Zierikzee1.56.27minMse   10.870  5:313.02-
239  Bart de Looff (PR)Serooskerke1.56.51minMse   10.833  5:323.01-
240  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.56.56minMse   10.825  5:333.01-
241  Jan Folkersma (PR)Axel1.57.00minMse   10.819  5:333.01-
242  Robert van Moolenbroek (PR 1.55.53) Middelburg1.57.11minMse   10.802  5:333.00-
243  Johan van Moolenbroek (PR)Middelburg1.57.13minMse   10.799  5:333.00-
244  Leonard van Moolenbroek (PR 1.51.02) Middelburg1.57.17minMse   10.793  5:343.00-
245  Laura Louws (PR)Zoutelande1.57.22minVse   10.785  5:343.0055
246  Corine Janse (PR)Goes1.57.22minVse   10.785  5:343.0055
247  Robert van Schaik (debuut) Goes1.57.25minMse   10.781  5:342.99-
248  Monique Kochanowski (PR)Middelburg1.58.01minVse   10.726  5:362.9850
249  Frans Sinke (PR 1.55.02) Yerseke1.58.05minMse   10.720  5:362.98-
250  Seppe Lambert (debuut) Hulst1.58.16minMse   10.703  5:362.97-
251  Nelly de Bruin (PR)Vlissingen1.58.25minVse   10.690  5:372.9747
252  Harry Kwakkelaar (PR 1.57.13) Vlissingen1.58.30minMse   10.682  5:372.97-
253  Andreas van Straten (PR)Domburg1.58.36minMse   10.673  5:372.96-
254  Jessica Nagel (PR)Middelburg1.58.37minVse   10.672  5:372.9645
255  Andre de Visser (PR 1.56.36) Krabbendijke1.59.02minMse   10.634  5:392.95-
256  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden1.59.22minMse   10.605  5:392.95-
257  Peter Sanderse (PR 1.54.32) Serooskerke1.59.24minMse   10.602  5:402.94-
258  Patric Meedendorp?1.59.27minMse   10.597  5:402.94-
259  Boudewijn van Belzen (PR)Arnemuiden1.59.32minMse   10.590  5:402.94-
260  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande1.59.47minMse   10.568  5:412.94-
261  Hans van de Rafelaar (PR 1.37.19) Vlissingen1.59.54minMse   10.558  5:412.93-
262  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.00.35minMse   10.498  5:432.92-
263  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht2.00.42minMse   10.488  5:432.91-
264  Sharad van Roggen (PR 1.25.26) ?2.00.59minMse   10.463  5:442.91-
265  Phuong Banh (PR)Oost-Souburg2.01.05minMse   10.454  5:442.90-
266  Mireille Huiszoon-la Gran (PR)Arnemuiden2.01.21minVse   10.431  5:452.9027
267  Loek Kwakkelaar (PR)Vlissingen2.01.24minMse   10.427  5:452.90-
268  Marijn van MoolenbroekGouda2.01.27minMse   10.423  5:452.90-
269  Geerten van Moolenbroek (PR 1.59.17) Middelburg2.01.29minMse   10.420  5:452.89-
270  Paul Streng (debuut) Middelburg2.01.29minMse   10.420  5:452.89-
271  Paulien de Klerk (PR)Nieuw- en Sint Joosland2.01.34minVse   10.413  5:462.8926
272  Leonie Beijer (debuut) Middelburg2.01.50minVse   10.390  5:462.8925
273  Alexandra van Keulen?2.02.00minVse   10.376  5:472.8824
274  Erik Spil (PR)Middelburg2.02.15minMse   10.355  5:482.88-
275  Patrick Willemsen (debuut) Hulst2.02.16minMse   10.353  5:482.88-
276  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen2.02.26minMse   10.339  5:482.87-
277  Ellen Bult-Sanderse (debuut) Terneuzen2.02.27minVse   10.338  5:482.8722
278  Jolanda Verhage (PR 2.00.43) Terneuzen2.02.27minVse   10.338  5:482.8722
279  Dula van Laere?2.02.32minVse   10.331  5:482.8721
280  Ron Phil (debuut) Oost-Souburg2.02.51minMse   10.304  5:492.86-
281  Roel Klpa?2.02.56minMse   10.297  5:502.86-
282  Rob Verdam (PR)Vlissingen2.03.52minMse   10.219  5:522.84-
283  André Luteijn (PR 2.03.03) Kapelle-Biezelinge2.03.55minMse   10.215  5:522.84-
284  Henk de Kunder?2.04.35minMse   10.161  5:542.82-
285  Bastiaan de Koeijer (PR)Wolphaartsdijk2.04.49minMse   10.142  5:552.82-
286  Debby Elstgeest (PR 1.56.41) s-Heerenhoek2.05.33minVse   10.082  5:572.809
287  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.06.10minVse   10.033  5:592.797
288  Gertjan Twigt (PR 1.50.21) Kapelle-Biezelinge2.06.38minMse   9.996  6:002.78-
289  Gertjan Westdorp (PR 1.52.15) Krabbendijke2.06.39minMse   9.995  6:002.78-
290  Everdien Vermeulen (PR 2.03.35) Kloetinge2.07.19minVse   9.943  6:022.764
291  Marloes de Haze (debuut) Goes2.10.01minVse   9.736  6:102.70-
292  Esmeralda Akdag (PR)Middelburg2.10.22minVse   9.710  6:112.70-
293  Hayati AkdagMiddelburg2.10.23minMse   9.709  6:112.70-
294  Peter van der Maale (PR)Koudekerke2.12.26minMse   9.558  6:172.66-
295  Jaime Meeuwissen (PR)Middelburg2.13.07minMse   9.509  6:192.64-
296  Gilles de Witte (PR)Heinkenszand2.14.16minMse   9.428  6:222.62-
297  Michiel Schoenmakers (debuut) Nieuw- en Sint Joosland2.18.58minMse   9.109  6:352.53-
298  Trudi Belt (PR)Vlissingen2.19.34minVse   9.070  6:372.52-
299  Marleen de Ruiter (debuut) Vlissingen2.20.57minVse   8.981  6:412.49-
300  Cor Toering (PR)Wemeldinge2.21.59minMse   8.915  6:442.48-
301  Peter van den Broeke (PR)Middelburg2.27.57minMse   8.556  7:012.38-
302  Christel Hemelsoet (debuut) Oostkapelle2.32.02minVse   8.326  7:122.31-
Mannen: 259 (86.33%) => Mse=259
Vrouwen: 41 (13.67%) => Vse=41

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2016Patrick de Vos36:52Remy Vasseur37:08Tim van den Broeke37:43Yvonne Moerland41:24373

halve marathon

2015Crum van der Linden1:19:37Joeri Versluis1:19:43Alwin Vermeulen1:21:30Yvonne moerland1:33:04261
2014Anthony Pochet1:10:51Erwin van den Broeke1:17:58Maarten Harthoorn1:18:06Anjolie Engels1:23:30278
2013Anthony Pochet1:10:43Erwin Harmes1:10:44Wouter van Caspel1:17:11Leonie Ton1:28:13302
2012Niels Strik1:07:20Anthony Pochet1:07:27Tjitte van den Buys1:19:54Henny Strating1:41:18287
9.86 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jorim Scheeles-Gravenpolder33.49minMse   17.494  3:264.86-
2  Ruud HoosemansVlissingen35.45minMse   16.548  3:384.60+1:56
3  Jethro ten BruggencateVlissingen35.46minMse   16.541  3:384.59+1:57
4  Erik de Witte?36.34minMse   16.179  3:434.49+2:45
5  Aart JoziasseMiddelburg37.31minMse   15.769  3:484.38+3:42
6  Bart de VisserSerooskerke37.41minMse   15.699  3:494.36+3:52
7  Rian van den BroekeVlissingen37.57minMse   15.589  3:514.33+4:08
8  Henk van der Bal?38.28minMse   15.380  3:544.27+4:39
9  Sven VermeulenVlissingen38.29minMse   15.373  3:544.27+4:40
10  Ivar van den BosKoudekerke38.33minMse   15.346  3:554.26+4:44
11  Jan-Willem RoelseMiddelburg38.48minMse   15.247  3:564.24+4:59
12  Martin PruijsersMiddelburg38.57minMse   15.189  3:574.22+5:08
13  Salim AchouiGoes39.07minMse   15.124  3:584.20+5:18
14  Pieter WisseBiggekerke39.09minMse   15.111  3:584.20+5:20
15  John NieuwenhuizeYerseke39.30minMse   14.977  4:004.16+5:41
16  Pieter WisseBiggekerke39.33minMse   14.958  4:014.16+5:44
17  Remi van den BroekeVlissingen39.36minMse   14.939  4:014.15+5:47
18  Monique VerschuureYerseke40.10minVse   14.729  4:044.09+6:21
19  Jos MeeuwseArnemuiden40.25minMse   14.638  4:064.07+6:36
20  Ivo van den BroekeVlissingen40.26minMse   14.631  4:064.06+6:37
21  Carolien van de KreekeSerooskerke40.59minVse   14.435  4:094.01+7:10
22  Jos MelseVlissingen41.32minMse   14.244  4:133.96+7:43
23  Rinus van de WoestijneMiddelburg41.32minMse   14.244  4:133.96+7:43
24  Maurice SteketeeMiddelburg41.39minMse   14.204  4:133.95+7:50
25  Jurjen SwiersVlissingen41.45minMse   14.170  4:143.94+7:56
26  Remie OpeneerGoes42.06minMse   14.052  4:163.90+8:17
27  Arnoud StokVlissingen42.15minMse   14.002  4:173.89+8:26
28  Eva BoonmanMiddelburg42.22minVse   13.964  4:183.88+8:33
29  John OverweelMiddelburg42.30minMse   13.920  4:193.87+8:41
30  Wim van de PlasseYerseke42.47minMse   13.828  4:203.84+8:58
31  Bob van GentHeinkenszand42.49minMse   13.817  4:213.84+9:00
32  Marco van 't WesteindeArnemuiden42.50minMse   13.812  4:213.84+9:01
33  Sicco JongemaMiddelburg43.10minMse   13.705  4:233.81+9:21
34  Enrico KraakGoes43.17minMse   13.668  4:233.80+9:28
35  Joost Harmsens-Heer Hendrikskinderen43.17minMse   13.668  4:233.80+9:28
36  PietJan ReijnierseKoudekerke43.45minMse   13.522  4:263.76+9:56
37  Dennis de NooijerVlissingen43.48minMse   13.507  4:273.75+9:59
38  Joost PolderdijkGoes43.51minMse   13.491  4:273.75+10:02
39  Hubert van SabbenLewedorp44.01minMse   13.440  4:283.73+10:12
40  Mohamed ZombraVlissingen44.02minMse   13.435  4:283.73+10:13
41  Kees van HaverenVlissingen44.10minMse   13.395  4:293.72+10:21
42  Frans KolijnOost-Souburg44.11minMse   13.390  4:293.72+10:22
43  Jeroen GillissenVlissingen44.18minMse   13.354  4:303.71+10:29
44  Jack SmitsOost-Souburg44.28minMse   13.304  4:313.70+10:39
45  Johan de VliegerVlissingen44.29minMse   13.299  4:313.69+10:40
46  Arno WillemseZoutelande44.29minMse   13.299  4:313.69+10:40
47  Jolanta StepkowskaOost-Souburg44.31minVse   13.289  4:313.69+10:42
48  Jacky LuitwielerVlissingen44.31minMse   13.289  4:313.69+10:42
49  Nicky JansenTerneuzen44.41minMse   13.240  4:323.68+10:52
50  Ron VerkerkVlissingen44.47minMse   13.210  4:333.67+10:58
51  Marco SchurinkVlissingen44.49minMse   13.200  4:333.67+11:00
52  Thomas ArendtsVlissingen44.51minMse   13.191  4:333.66+11:02
53  Marco MoerlandArnemuiden44.53minMse   13.181  4:333.66+11:04
54  Daisy VerkerkVlissingen45.01minVse   13.142  4:343.65+11:12
55  Daaf Dokman?45.06minMse   13.118  4:343.64+11:17
56  Johan DekkerMiddelburg45.12minMse   13.088  4:353.64+11:23
57  Denise van WeeldenGoes45.17minVse   13.064  4:363.63+11:28
58  Michiel Bouman?45.21minMse   13.045  4:363.62+11:32
59  Richard HollebrandsVlissingen45.34minMse   12.983  4:373.61+11:45
60  Daan DagevosRotterdam45.35minMse   12.978  4:373.61+11:46
61  Fred de BruijneVlissingen45.36minMse   12.974  4:373.60+11:47
62  Max DagevosMiddelburg45.38minMse   12.964  4:383.60+11:49
63  Willem de Witte?45.39minMse   12.959  4:383.60+11:50
64  Stefan van den DriesHeinkenszand45.40minMse   12.955  4:383.60+11:51
65  René FlorussenTerneuzen45.42minMse   12.945  4:383.60+11:53
66  Sander de LangeMiddelburg45.44minMse   12.936  4:383.59+11:55
67  Gertrud van NoordenGoes45.44minVse   12.936  4:383.59+11:55
68  Sander VriezekolkVlissingen45.50minMse   12.908  4:393.59+12:01
69  Bianca van AartsenMiddelburg45.58minVse   12.870  4:403.58+12:09
70  Lennart de KamArnemuiden45.59minMse   12.866  4:403.57+12:10
71  Adrie FlipseWestkapelle46.04minMse   12.842  4:403.57+12:15
72  Jan de Jager?46.06minMse   12.833  4:413.56+12:17
73  Frans van der LindenVlissingen46.13minMse   12.801  4:413.56+12:24
74  Roy WattelSerooskerke46.15minMse   12.791  4:413.55+12:26
75  Youri WamsNieuw- en Sint Joosland46.16minMse   12.787  4:423.55+12:27
76  Joost Janse?46.18minMse   12.778  4:423.55+12:29
77  Willem-Jan Mantens-Gravenpolder46.19minMse   12.773  4:423.55+12:30
78  Jacob Wilskerke?46.24minMse   12.750  4:423.54+12:35
79  katja Botman?46.32minVse   12.713  4:433.53+12:43
80  Mitchell MinnaardYerseke46.33minMse   12.709  4:433.53+12:44
81  Peter SchurinkVlissingen46.35minMse   12.700  4:433.53+12:46
82  Kristan de MeulmeesterArnemuiden46.35minMse   12.700  4:433.53+12:46
83  Arjan KooleArnemuiden46.38minMse   12.686  4:443.52+12:49
84  Marcel Grozema?46.45minMse   12.655  4:443.52+12:56
85  Elbert SimonseAagtekerke46.47minMse   12.646  4:453.51+12:58
86  Walter PlessiusKattendijke46.49minMse   12.637  4:453.51+13:00
87  Michel de BlaeijTerneuzen46.50minMse   12.632  4:453.51+13:01
88  Aart van LuijkVlissingen46.58minMse   12.596  4:463.50+13:09
89  Lionel SooijsOost-Souburg47.06minMse   12.561  4:473.49+13:17
90  Robert KloekMiddelburg47.06minMse   12.561  4:473.49+13:17
91  Harriette HoumesMiddelburg47.21minVse   12.494  4:483.47+13:32
92  Richard BrouwerOost-Souburg47.23minMse   12.485  4:483.47+13:34
93  Nicolaas MoesOost-Souburg47.23minMse   12.485  4:483.47+13:34
94  Caroline VeringaMiddelburg47.30minVse   12.455  4:493.46+13:41
95  Maarten PeeneVlissingen47.30minMse   12.455  4:493.46+13:41
96  Raymond ArratoonVlissingen47.32minMse   12.446  4:493.46+13:43
97  Kevin SavonijeGoes47.32minMse   12.446  4:493.46+13:43
98  Andy Tazelaar?47.43minMse   12.398  4:503.44+13:54
99  Chris van der PoelYerseke47.43minMse   12.398  4:503.44+13:54
100  Andre MeijersHoedekenskerke47.45minMse   12.390  4:513.44+13:56
101  Marcel van der HartMiddelburg47.46minMse   12.385  4:513.44+13:57
102  Marian van DijkMiddelburg47.47minVse   12.381  4:513.44+13:58
103  Amanda van de KetterijArnemuiden47.48minVse   12.377  4:513.44+13:59
104  Marlou EckhardtKruiningen47.55minVse   12.346  4:523.43+14:06
105  Bastian BoogaardBreda47.56minMse   12.342  4:523.43+14:07
106  Richard HelbersVlissingen47.57minMse   12.338  4:523.43+14:08
107  Anders OomsNisse48.01minMse   12.321  4:523.42+14:12
108  Casper BaasGoes48.04minM45   12.308  4:523.42+14:15
109  Wendy TheuneVlissingen48.11minVse   12.278  4:533.41+14:22
110  Niels van VlietVlissingen48.17minMse   12.253  4:543.40+14:28
111  Rob EppingsMiddelburg48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
112  Maurice EppingsMiddelburg48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
113  Luc MinderhoudSint-Oedenrode48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
114  Rolf BrouwerVlissingen48.19minMse   12.244  4:543.40+14:30
115  Jannie de Vries?48.23minVse   12.227  4:543.40+14:34
116  Bill StegersVlissingen48.23minMse   12.227  4:543.40+14:34
117  Nine PostmaMiddelburg48.24minVse   12.223  4:553.40+14:35
118  Bouwe PostmaMiddelburg48.27minMse   12.211  4:553.39+14:38
119  Chiel van den DorpelYerseke48.32minMse   12.190  4:553.39+14:43
120  Wim FockeMiddelburg48.32minMse   12.190  4:553.39+14:43
121  Leo riemens?48.33minMse   12.185  4:553.38+14:44
122  Jack PerdonVlissingen48.37minMse   12.169  4:563.38+14:48
123  Lex van ZuilenVlissingen48.45minMse   12.135  4:573.37+14:56
124  Kees Willemsen?48.47minMse   12.127  4:573.37+14:58
125  Levy van den BoomgaardMiddelburg48.48minMse   12.123  4:573.37+14:59
126  Frank de witte?48.50minMse   12.115  4:573.37+15:01
127  Arwin SchotZierikzee48.55minMse   12.094  4:583.36+15:06
128  Jessica Hills-Heer Hendrikskinderen49.07minVse   12.045  4:593.35+15:18
129  Lorenz VaderVlissingen49.13minMse   12.020  4:593.34+15:24
130  Bennie DaniëlseMiddelburg49.19minMse   11.996  5:003.33+15:30
131  Joost Hirdis?49.20minMse   11.992  5:003.33+15:31
132  Bennie Zalm?49.20minMse   11.992  5:003.33+15:31
133  Helmi WattelSerooskerke49.20minVse   11.992  5:003.33+15:31
134  Marco van Duivenbode?49.22minMse   11.984  5:003.33+15:33
135  Marieke NelisWolphaartsdijk49.22minVse   11.984  5:003.33+15:33
136  Tonny de RuijterVlissingen49.25minMse   11.972  5:013.33+15:36
137  Koos BieringsVlissingen49.25minMse   11.972  5:013.33+15:36
138  Leander Jante?49.26minMse   11.968  5:013.32+15:37
139  Miriam van Damme?49.38minVse   11.919  5:023.31+15:49
140  Bennie de JongeKapelle-Biezelinge49.42minMse   11.903  5:023.31+15:53
141  Kees van BelzenRitthem49.44minMse   11.895  5:033.30+15:55
142  Martijn Fraus?49.45minMse   11.891  5:033.30+15:56
143  Francoise KooleVlissingen49.54minVse   11.856  5:043.29+16:05
144  Léanne de VosArnemuiden49.55minVse   11.852  5:043.29+16:06
145  Bennie van Belzen?50.02minMse   11.824  5:043.28+16:13
146  Henk Willemsen?50.02minMse   11.824  5:043.28+16:13
147  Henk SandeeKamperland50.04minMse   11.816  5:053.28+16:15
148  Lex VermazenOostburg50.10minMse   11.793  5:053.28+16:21
149  Jan-Wilem HuiszoonArnemuiden50.13minMse   11.781  5:063.27+16:24
150  Peter van HouteWaarde50.13minMse   11.781  5:063.27+16:24
151  Peter VerlaanWolphaartsdijk50.13minMse   11.781  5:063.27+16:24
152  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland50.13minVse   11.781  5:063.27+16:24
153  Wilma SalmYerseke50.14minVse   11.777  5:063.27+16:25
154  Sergé van der PolVlissingen50.14minMse   11.777  5:063.27+16:25
155  Vincent MulderKoudekerke50.22minMse   11.746  5:063.26+16:33
156  John van NunenMiddelburg50.22minMse   11.746  5:063.26+16:33
157  Johan van GelderMiddelburg50.23minMse   11.742  5:073.26+16:34
158  Chayenne WiskerkeKruiningen50.24minVse   11.738  5:073.26+16:35
159  Xander Slecht?50.26minMse   11.730  5:073.26+16:37
160  Donnie MulderVlissingen50.28minMse   11.723  5:073.26+16:39
161  Jacqueline BaasOost-Souburg50.29minVse   11.719  5:073.26+16:40
162  Piet van VaardegemWestkapelle50.41minMse   11.672  5:083.24+16:52
163  Kim van VaardegemMiddelburg50.42minVse   11.669  5:093.24+16:53
164  Remco van de WaartBergen op Zoom50.47minMse   11.649  5:093.24+16:58
165  Jacky JanseVlissingen50.48minMse   11.646  5:093.23+16:59
166  Bram BrasserVlissingen50.50minMse   11.638  5:093.23+17:01
167  Patrick van HofwegenVlissingen50.51minMse   11.634  5:093.23+17:02
168  Niek SpiljardMiddelburg50.53minMse   11.627  5:103.23+17:04
169  Willem HuiszoonMiddelburg50.59minMse   11.604  5:103.22+17:10
170  Stephan FarnouxVlissingen51.03minMse   11.589  5:113.22+17:14
171  Mitchell Broers?51.04minMse   11.585  5:113.22+17:15
172  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke51.06minMse   11.577  5:113.22+17:17
173  Muriel JongepierWestkapelle51.09minMse   11.566  5:113.21+17:20
174  Robert EerlandOost-Souburg51.12minMse   11.555  5:123.21+17:23
175  Richard GorisKoudekerke51.13minMse   11.551  5:123.21+17:24
176  Kees van der HeijdenVlissingen51.14minMse   11.547  5:123.21+17:25
177  Michel van der HulstTerneuzen51.17minMse   11.536  5:123.20+17:28
178  Jack van AspertMiddelburg51.21minMse   11.521  5:123.20+17:32
179  Melanie BosMiddelburg51.23minVse   11.513  5:133.20+17:34
180  Kenneth van BelzenVlissingen51.25minMse   11.506  5:133.20+17:36
181  Gerard RommersVlissingen51.26minMse   11.502  5:133.20+17:37
182  Erik ReijnhoutVlissingen51.35minMse   11.469  5:143.19+17:46
183  Coby CoppoolseGrijpskerke51.39minVse   11.454  5:143.18+17:50
184  Adrie de KamArnemuiden51.40minMse   11.450  5:143.18+17:51
185  Rianne KokWemeldinge51.40minVse   11.450  5:143.18+17:51
186  Franny van IerselGoes51.45minVse   11.432  5:153.18+17:56
187  Peter OstRitthem51.47minMse   11.425  5:153.17+17:58
188  Pauline StelwagenVlissingen51.52minVse   11.406  5:163.17+18:03
189  Cees JoosseArnemuiden51.53minMse   11.403  5:163.17+18:04
190  Ernst-Dick MeyjesVlissingen51.54minMse   11.399  5:163.17+18:05
191  Myrthe GeldofMiddelburg51.57minVse   11.388  5:163.16+18:08
192  Rob GeldofMiddelburg51.58minMse   11.384  5:163.16+18:09
193  Stephanie VermeulenVlissingen51.58minVse   11.384  5:163.16+18:09
194  Evelien Capellos-Heerenhoek51.59minVse   11.381  5:163.16+18:10
195  Ron van GiesenMiddelburg52.06minMse   11.355  5:173.15+18:17
196  Leo van DrielVlissingen52.08minMse   11.348  5:173.15+18:19
197  Hans Wisse?52.10minMse   11.341  5:173.15+18:21
198  Peter GerritseVlissingen52.10minMse   11.341  5:173.15+18:21
199  Raymon OosterveenVlissingen52.13minMse   11.330  5:183.15+18:24
200  Willem AdriaansensGrijpskerke52.19minMse   11.308  5:183.14+18:30
201  Sylvia BosgaVlissingen52.21minVse   11.301  5:193.14+18:32
202  Jaap van der EndtVlissingen52.27minMse   11.279  5:193.13+18:38
203  Richard van den BoomgaardMiddelburg52.28minMse   11.276  5:193.13+18:39
204  Jeantien van de DriesOvezande52.29minVse   11.272  5:193.13+18:40
205  Sebastiaan Schipper?52.35minMse   11.251  5:203.13+18:46
206  Marije de PotterMiddelburg52.36minVse   11.247  5:203.12+18:47
207  Martine Westmaass-Heer Hendrikskinderen52.41minVse   11.229  5:213.12+18:52
208  Hans van DalenYerseke52.43minMse   11.222  5:213.12+18:54
209  Anniek de RijckSint Jansteen52.44minVse   11.219  5:213.12+18:55
210  Cornelleke BlokMiddelburg52.45minVse   11.215  5:213.12+18:56
211  Alexander GlansbeekTerneuzen52.57minMse   11.173  5:223.10+19:08
212  Daphne van GiesenGoes52.58minVse   11.169  5:223.10+19:09
213  Max JonkersEerbeek53.06minMse   11.141  5:233.09+19:17
214  Willeke de MeulmeesterLeiden53.10minVse   11.127  5:243.09+19:21
215  Corne HaverhalsHeinkenszand53.12minMse   11.120  5:243.09+19:23
216  Tonnie van der MaaleOost-Souburg53.14minMse   11.113  5:243.09+19:25
217  Mirjam SturmMiddelburg53.19minVse   11.096  5:243.08+19:30
218  Ferry Tadema?53.19minMse   11.096  5:243.08+19:30
219  Lukas MinderhoudMiddelburg53.25minMse   11.075  5:253.08+19:36
220  Erik HofmeesterOostburg53.38minMse   11.030  5:263.06+19:49
221  Rob van der ZwaagOostkapelle53.39minMse   11.027  5:263.06+19:50
222  Bert van der LindenOost-Souburg53.41minMse   11.020  5:273.06+19:52
223  Fred Peelens-Gravenpolder53.43minMse   11.013  5:273.06+19:54
224  Arno PoleijKruiningen53.45minMse   11.007  5:273.06+19:56
225  Merel HogewegGoes53.52minVse   10.983  5:283.05+20:03
226  Niek TramperMiddelburg53.53minMse   10.979  5:283.05+20:04
227  Jan KamerlingVeere53.55minMse   10.972  5:283.05+20:06
228  Eric ZerbibMiddelburg54.00minMse   10.956  5:293.04+20:11
229  Anja van LeerdamArnemuiden54.04minVse   10.942  5:293.04+20:15
230  Jos OveresCastricum54.27minMse   10.865  5:313.02+20:38
231  Evert van den HummelKoudekerke54.28minMse   10.862  5:313.02+20:39
232  Ina WillemseZoutelande54.34minMse   10.842  5:323.01+20:45
233  Jean-Paul VereeckeVlissingen54.38minMse   10.829  5:323.01+20:49
234  Nancy HajosMiddelburg54.38minVse   10.829  5:323.01+20:49
235  Peter-Paul LobbezooMiddelburg54.40minMse   10.822  5:333.01+20:51
236  Olaf Bruun?54.42minMse   10.815  5:333.00+20:53
237  Arian de VisserMiddelburg54.49minMse   10.792  5:343.00+21:00
238  Martijn de visserArnemuiden54.50minMse   10.789  5:343.00+21:01
239  Joyce PalmVlissingen55.00minVse   10.756  5:352.99+21:11
240  Taco JoosseVlissingen55.01minMse   10.753  5:352.99+21:12
241  Andries den HollanderHansweert55.01minMse   10.753  5:352.99+21:12
242  Elly van der Broeke?55.04minVse   10.743  5:352.98+21:15
243  Marie-louise van MierloVlissingen55.06minVse   10.737  5:352.98+21:17
244  Ellen StegemanVlissingen55.07minVse   10.734  5:352.98+21:18
245  Kim Hoogestege?55.11minVse   10.721  5:362.98+21:22
246  Rinus vermueLewedorp55.12minMse   10.717  5:362.98+21:23
247  Marjolein BouwenseMiddelburg55.12minVse   10.717  5:362.98+21:23
248  Karin van EenennaamMiddelburg55.12minVse   10.717  5:362.98+21:23
250  Erik FrederiksOost-Souburg55.13minMse   10.714  5:362.98+21:24
251  Jolanda KolijnOost-Souburg55.14minVse   10.711  5:362.98+21:25
252  A van der Velde?55.14minMse   10.711  5:362.98+21:25
253  Ronald van OverbeekeVlissingen55.15minMse   10.708  5:362.97+21:26
254  Daniëlle van den HeuvelTerneuzen55.15minVse   10.708  5:362.97+21:26
255  Petra StrooMiddelburg55.16minVse   10.704  5:362.97+21:27
256  Andre WoutersOost-Souburg55.17minMse   10.701  5:362.97+21:28
257  Willem KreemersGoes55.18minMse   10.698  5:372.97+21:29
258  Erna de LandmeterOost-Souburg55.18minVse   10.698  5:372.97+21:29
259  Jacqueline WillemsenMiddelburg55.21minVse   10.688  5:372.97+21:32
260  Karin de Beule?55.25minVse   10.675  5:372.97+21:36
261  Buddy van GorkomVlissingen55.26minMse   10.672  5:372.96+21:37
262  Leo GroenewegOud-Beijerland55.28minMse   10.666  5:382.96+21:39
263  Anke FranseVlissingen55.28minV55   10.666  5:382.96+21:39
264  Harry AndersArnemuiden55.29minMse   10.663  5:382.96+21:40
265  Kees TraasKapelle-Biezelinge55.31minMse   10.656  5:382.96+21:42
266  Elise FanchampsWestkapelle55.36minVse   10.640  5:382.96+21:47
268  Marion VisserGoes55.39minVse   10.631  5:392.95+21:50
269  Peet van de WegeVlissingen55.43minMse   10.618  5:392.95+21:54
270  Richard van de WegeVlissingen55.43minMse   10.618  5:392.95+21:54
271  Davey van de WegeVlissingen55.45minMse   10.612  5:392.95+21:56
272  Wendy VermeulenKwadendamme55.47minVse   10.605  5:392.95+21:58
273  John HendrikseVlissingen55.47minMse   10.605  5:392.95+21:58
274  Marja KoudijzerOost-Souburg55.48minVse   10.602  5:402.95+21:59
275  Daniella EversMiddelburg55.48minVse   10.602  5:402.95+21:59
276  Natasja Koster?55.49minVse   10.599  5:402.94+22:00
277  Monique van de KetterijVlissingen55.49minVse   10.599  5:402.94+22:00
278  Nicole ReichpietschMiddelburg55.50minVse   10.596  5:402.94+22:01
279  Monique RijkseMiddelburg55.50minVse   10.596  5:402.94+22:01
280  Jos De MeulmeesterKapelle-Biezelinge55.52minMse   10.589  5:402.94+22:03
281  Kees van der SarMiddelburg55.59minMse   10.567  5:412.94+22:10
282  Wim ZuijddijkKruiningen56.11minMse   10.530  5:422.92+22:22
283  Claudia VerhorstMiddelburg56.14minVse   10.520  5:422.92+22:25
284  Hugo HuibregtseOosterhout56.17minMse   10.511  5:422.92+22:28
285  Edgar Augeliui?56.17minMse   10.511  5:422.92+22:28
287  Nadine JakobsenMiddelburg56.36minVse   10.452  5:442.90+22:47
288  Mathilde de Waal?56.39minVse   10.443  5:452.90+22:50
289  Hans KosterVlissingen56.40minMse   10.440  5:452.90+22:51
290  Martine OstRitthem56.41minVse   10.437  5:452.90+22:52
291  Carolien van der HoevenKoudekerke56.41minVse   10.437  5:452.90+22:52
292  Jan SiereveldMiddelburg56.41minMse   10.437  5:452.90+22:52
295  Karien de MeijOvezande56.57minVse   10.388  5:472.89+23:08
296  Linda de BoerGoes56.58minVse   10.385  5:472.88+23:09
297  Monique van OverbeekeGoes57.00minVse   10.379  5:472.88+23:11
298  Alex de BruijneVlissingen57.04minMse   10.367  5:472.88+23:15
300  Eva huibregtseMiddelburg57.14minVse   10.337  5:482.87+23:25
301  Agaath Snoeps-Heer Arendskerke57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
302  Annemarie Kooman?57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
303  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
304  Annet van HalMiddelburg57.15minVse   10.334  5:482.87+23:26
305  Lenny Caljouw-WoutsVlissingen57.26minVse   10.301  5:492.86+23:37
306  René HoebekeNieuw- en Sint Joosland57.27minMse   10.298  5:502.86+23:38
307  Maryska NastalyVlissingen57.31minVse   10.286  5:502.86+23:42
308  Anneke DellebekeOost-Souburg57.37minVse   10.268  5:512.85+23:48
309  Judith HoumesWestkapelle57.41minVse   10.256  5:512.85+23:52
310  Annechien Muurborg?57.50minVse   10.229  5:522.84+24:01
312  Bartel MeijersDelft58.05minMse   10.185  5:532.83+24:16
313  Bastiaan RemkesGoes58.05minMse   10.185  5:532.83+24:16
314  Peter Meijers?58.08minMse   10.177  5:542.83+24:19
315  Saskia KuiperMiddelburg58.09minVse   10.174  5:542.83+24:20
316  Bas DirvenBavel58.11minMse   10.168  5:542.82+24:22
317  Jan JanseEtten-Leur58.14minMse   10.159  5:542.82+24:25
318  Sylvia DuinhouwerKapelle-Biezelinge58.18minVse   10.148  5:552.82+24:29
319  Pien Westmaass-Heer Hendrikskinderen58.18minVse   10.148  5:552.82+24:29
320  Wim de WaalVlissingen58.19minMse   10.145  5:552.82+24:30
321  Ron de Wolf?58.22minMse   10.136  5:552.82+24:33
322  Evelien de wolfOostkapelle58.25minMse   10.127  5:552.81+24:36
323  Steven VrolijkGoes58.28minMse   10.119  5:562.81+24:39
324  Wendy de JongVlissingen58.28minVse   10.119  5:562.81+24:39
325  Rianne NieuwenhuizeYerseke58.31minVse   10.110  5:562.81+24:42
326  Nanda van ZunderenMiddelburg58.31minVse   10.110  5:562.81+24:42
328  Jessie vermeuleOvezande58.44minVse   10.073  5:572.80+24:55
329  Willy VermeuleOvezande58.45minMse   10.070  5:582.80+24:56
330  Robin MolYerseke58.46minMse   10.067  5:582.80+24:57
331  Marcel VinkeTerneuzen59.00minMse   10.027  5:592.79+25:11
332  Mientje Drosts-Heer Arendskerke59.06minVse   10.010  6:002.78+25:17
333  Erich HelmichMiddelburg59.06minMse   10.010  6:002.78+25:17
335  Andrea van IwaardenHeinkenszand59.09minVse   10.002  6:002.78+25:20
336  Nellianne van Schaiks-Heer Arendskerke59.11minVse   9.996  6:002.78+25:22
337  Rian JanseZoutelande59.13minVse   9.990  6:002.78+25:24
341  Robin van der EndtVlissingen59.19minMse   9.974  6:012.77+25:30
342  Peter de MoorMiddelburg59.25minMse   9.957  6:022.77+25:36
343  Bas de MoorMiddelburg59.25minMse   9.957  6:022.77+25:36
344  Marielle SimonseGoes59.31minV40   9.940  6:022.76+25:42
345  Leoniek DekkerMiddelburg59.40minVse   9.915  6:032.75+25:51
346  Inger van BovenWolphaartsdijk59.46minVse   9.898  6:042.75+25:57
347  Christel DekkerHeinkenszand59.48minVse   9.893  6:042.75+25:59
348  Gerda de MeulmeesterArnemuiden59.55minVse   9.874  6:052.74+26:06
350  Liset Maas-HoutekamerArnemuiden1.00.08minVse   9.838  6:062.73+26:19
351  Eric de VisserDomburg1.00.11minMse   9.830  6:062.73+26:22
352  Mieke van der WijngaardMiddelburg1.00.11minVse   9.830  6:062.73+26:22
353  Tim van der Zwan?1.00.19minMse   9.808  6:072.72+26:30
354  Lindy AlmekindersVlissingen1.00.23minVse   9.797  6:072.72+26:34
355  Luuk AlmekindersVlissingen1.00.23minMse   9.797  6:072.72+26:34
356  Peter AlmekindersVlissingen1.00.24minMse   9.795  6:082.72+26:35
357  Ellen van BelzenArnemuiden1.00.27minVse   9.787  6:082.72+26:38
358  Madelon MinnebooColijnsplaat1.00.29minVse   9.781  6:082.72+26:40
359  Cathelijne HoogerwerfGoes1.00.30minVse   9.779  6:082.72+26:41
360  N Wisse?1.00.33minVse   9.770  6:082.71+26:44
361  Britt van LeeuwenVlissingen1.00.38minVse   9.757  6:092.71+26:49
362  Kilian van der EndtVlissingen1.00.38minMse   9.757  6:092.71+26:49
363  Esther SiereveldArnemuiden1.00.39minVse   9.754  6:092.71+26:50
364  Jaap BovendorpHeinkenszand1.00.39minMse   9.754  6:092.71+26:50
365  Myrthe verheijVlissingen1.00.39minVse   9.754  6:092.71+26:50
366  Marjolein van HamTerneuzen1.00.44minVse   9.741  6:102.71+26:55
369  Carola GideonseVeere1.00.56minVse   9.709  6:112.70+27:07
370  Nathalie Marijs- la GrandArnemuiden1.00.57minVse   9.706  6:112.70+27:08
371  Anja FranckeGrijpskerke1.01.01minVse   9.696  6:112.69+27:12
372  Dominika van der Broek?1.01.06minVse   9.682  6:122.69+27:17
373  Peter van der Broek?1.01.06minMse   9.682  6:122.69+27:17
374  Jacqueline KeurMiddelburg1.01.38minVse   9.599  6:152.67+27:49
375  Henny van der WeeleVlissingen1.01.50minVse   9.568  6:162.66+28:01
376  Susanne van Gils?1.01.52minVse   9.563  6:162.66+28:03
377  Katinka SengersMiddelburg1.01.55minVse   9.555  6:172.65+28:06
378  Saskia van DamMiddelburg1.01.55minVse   9.555  6:172.65+28:06
379  Martine Goedvree?1.02.04minVse   9.532  6:182.65+28:15
380  Ilse NijsseEllewoutsdijk1.02.05minVse   9.529  6:182.65+28:16
384  Irene ImmelTerneuzen1.02.11minVse   9.514  6:182.64+28:22
385  Monique JankowskiVlissingen1.02.12minVse   9.511  6:182.64+28:23
386  Cor DuitsGrijpskerke1.02.29minMse   9.468  6:202.63+28:40
387  Margaretha LacourVlissingen1.02.42minVse   9.435  6:222.62+28:53
388  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge1.02.49minVse   9.418  6:222.62+29:00
389  Elma den HollanderArnemuiden1.02.51minVse   9.413  6:222.61+29:02
391  Hester Herwig?1.02.56minVse   9.400  6:232.61+29:07
392  Erica GoereeMiddelburg1.03.01minVse   9.388  6:232.61+29:12
393  Tamara SchoninghMiddelburg1.03.25minVse   9.329  6:262.59+29:36
394  Jaap WalhoutKloetinge1.03.28minMse   9.321  6:262.59+29:39
395  Patricia BakkerArnemuiden1.03.29minVse   9.319  6:262.59+29:40
396  Henny de grootMiddelburg1.03.31minVse   9.314  6:272.59+29:42
397  Bert JonkersEerbeek1.03.33minMse   9.309  6:272.59+29:44
398  Jeroen van SluijsNieuw- en Sint Joosland1.03.39minMse   9.295  6:272.58+29:50
399  Jorina OreelArnemuiden1.03.48minVse   9.273  6:282.58+29:59
400  Nicolina Kerkhoeve?1.04.02minVse   9.239  6:302.57+30:13
401  Annemarie van BelzenArnemuiden1.04.04minVse   9.234  6:302.57+30:15
402  Gre SchuitArnemuiden1.04.14minVse   9.210  6:312.56+30:25
404  Hannie CorbijnOostkapelle1.04.48minVse   9.130  6:342.54+30:59
407  Ellen RingelbergMiddelburg1.05.01minVse   9.099  6:362.53+31:12
408  Lianne ZuijdwegGoes1.05.01minVse   9.099  6:362.53+31:12
410  Carolien MangoldMiddelburg1.05.18minVse   9.060  6:372.52+31:29
412  Esther den HollanderArnemuiden1.05.44minVse   9.000  6:402.50+31:55
413  Karen ConsenArnemuiden1.06.36minVse   8.883  6:452.47+32:47
414  Jules GeirnaerdtKortgene1.06.43minMse   8.867  6:462.46+32:54
415  Brian de VisserOostkapelle1.08.36minMse   8.624  6:572.40+34:47
416  Roy de VisserOostkapelle1.08.37minMse   8.622  6:582.39+34:48
417  Gigi SchetsVlissingen1.08.37minVse   8.622  6:582.39+34:48
418  Marcel de VisserOostkapelle1.08.38minMse   8.620  6:582.39+34:49
419  Jeffrey de VisserOostkapelle1.08.38minMse   8.620  6:582.39+34:49
420  Gerine caljouwArnemuiden1.08.51minVse   8.593  6:592.39+35:02
421  Miranda ElenbaasArnemuiden1.08.52minVse   8.591  6:592.39+35:03
422  Caesar HulstaertMiddelburg1.10.30minMse   8.391  7:092.33+36:41
423  Cor de VoogdBurgh-Haamstede1.10.33minMse   8.386  7:092.33+36:44
424  Edwin de MunckKortgene1.10.56minMse   8.340  7:122.32+37:07
425  Aart van de VeldeBrouwershaven1.11.36minMse   8.263  7:162.30+37:47
426  Tannie WalhoutKloetinge1.12.49minVse   8.125  7:232.26+39:00
427  Eliene Strijdonk?1.13.35minVse   8.040  7:282.23+39:46
428  Marcella QuistMiddelburg1.13.36minVse   8.038  7:282.23+39:47
Mannen: 251 (62.13%) => M45=1 - Mse=250
Vrouwen: 153 (37.87%) => V40=1 - V55=1 - Vse=151
Div: 24 (5.94%) => 0Onb=23 - orp=1
3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter Verstraate?9.46minMse   18.430  3:155.12-
2  Gino HarinckOost-Souburg9.59minMse   18.030  3:205.01+0:13
3  Roderiek GaakeerNieuwdorp10.19minMse   17.447  3:264.85+0:33
4  Vincent de Bert?10.20minMse   17.419  3:274.84+0:34
5  Joram VerhageVlissingen10.21minMse   17.391  3:274.83+0:35
6  Peter MeeuwsenKrabbendijke10.40minMse   16.875  3:334.69+0:54
7  Sergio HarinckOost-Souburg11.12minMse   16.071  3:444.46+1:26
8  Tim VriezekolkVlissingen11.35minMse   15.540  3:524.32+1:49
9  Junior ten BruggencateVlissingen11.52minMse   15.169  3:574.21+2:06
11  Mika van Belzen?12.24minMse   14.516  4:084.03+2:38
12  Nikita de langeMiddelburg12.33minVse   14.343  4:113.98+2:47
13  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge12.39minVse   14.229  4:133.95+2:53
14  Mika Keijser?12.40minMse   14.211  4:133.95+2:54
14  Robin van de WegeVlissingen12.40minMse   14.211  4:133.95+2:54
16  Jordy RoosArnemuiden12.42minMse   14.173  4:143.94+2:56
17  Martijn MeeuwsenKrabbendijke12.46minMse   14.099  4:153.92+3:00
18  Dennis JanseOost-Souburg12.48minMse   14.063  4:163.91+3:02
19  Rafael Zerbib?13.01minMse   13.828  4:203.84+3:15
20  Remco de BaarWolphaartsdijk13.11minMse   13.654  4:243.79+3:25
21  Pepijn Hoogenen?13.19minMse   13.517  4:263.75+3:33
21  Jan Davidse ?Middelburg13.19minMse   13.517  4:263.75+3:33
23  Jaap NooyMiddelburg13.28minMse   13.366  4:293.71+3:42
24  Michel SalverdaMiddelburg13.29minMse   13.350  4:303.71+3:43
25  Niels GillissenVlissingen13.47minMse   13.059  4:363.63+4:01
26  Kiet Mortier?13.48minMse   13.043  4:363.62+4:02
26  Sam de Waal?13.48minMse   13.043  4:363.62+4:02
26  Casper Hoogenen?13.48minMse   13.043  4:363.62+4:02
28  Gerbol Hoogenen?13.49minMse   13.028  4:363.62+4:03
30  Carmen LievenseMiddelburg13.53minVse   12.965  4:383.60+4:07
30  Corina LievenseMiddelburg13.53minVse   12.965  4:383.60+4:07
32  Tamar van DaalenGoes13.57minVse   12.903  4:393.58+4:11
34  Jasper LouwsOost-Souburg14.01minMse   12.842  4:403.57+4:15
33  Danielle WaisapyVlissingen14.06minVse   12.766  4:423.55+4:20
35  Lynn SommeijerOost-Souburg14.22minVse   12.529  4:473.48+4:36
36  Nina de langeMiddelburg14.25minVse   12.486  4:483.47+4:39
38  Nina HuiszoonArnemuiden14.29minVse   12.428  4:503.45+4:43
40  Jim van Duivenbode?14.31minMse   12.400  4:503.44+4:45
40  Tom DeesGoes14.31minMse   12.400  4:503.44+4:45
41  Marco van Duivenbode?14.32minMse   12.385  4:513.44+4:46
42  Kevin LievenseMiddelburg14.36minMse   12.329  4:523.42+4:50
43  Helmie LindhoutOost-Souburg14.39minVse   12.287  4:533.41+4:53
44  Lisa Jane van de KetterijVlissingen14.44minVse   12.217  4:553.39+4:58
45  Corrie WaisapyOost-Souburg14.55minVse   12.067  4:583.35+5:09
46  Darryl Broers?15.02minMse   11.973  5:013.33+5:16
47  Jesse SommeijerOost-Souburg15.05minMse   11.934  5:023.31+5:19
49  Lune SwiersVlissingen15.09minVse   11.881  5:033.30+5:23
49  Lotte EversMiddelburg15.09minVse   11.881  5:033.30+5:23
49  Renate LievenseMiddelburg15.09minVse   11.881  5:033.30+5:23
50  Hans lievenseMiddelburg15.10minMse   11.868  5:033.30+5:24
50  Kevin HackenbergArnemuiden15.10minMse   11.868  5:033.30+5:24
53  Mido SandeeGoes15.21minMse   11.726  5:073.26+5:35
54  Jelysa de klerkMiddelburg15.22minVse   11.714  5:073.25+5:36
54  Willem de klerkMiddelburg15.22minMse   11.714  5:073.25+5:36
56  Sanne de BaarWolphaartsdijk15.24minVse   11.688  5:083.25+5:38
57  Mirja Maas?15.27minVse   11.650  5:093.24+5:41
59  Margriet Sandee-WeezepoelGoes15.38minVse   11.514  5:133.20+5:52
58  Allistair R. FranckeMiddelburg15.43minMse   11.453  5:143.18+5:57
60  Bert WillemseTerneuzen15.46minMse   11.416  5:153.17+6:00
63  Jill Wielemaker?15.50minVse   11.368  5:173.16+6:04
63  Marko VerkaartVlissingen15.50minMse   11.368  5:173.16+6:04
65  Frans KoudijzerOost-Souburg15.59minMse   11.262  5:203.13+6:13
65  Kim JakobsenMiddelburg15.59minVse   11.262  5:203.13+6:13
67  Christian MeeuwsenKrabbendijke16.01minMse   11.238  5:203.12+6:15
68  Esther GeldofMiddelburg16.03minVse   11.215  5:213.12+6:17
69  Rubin JanseOost-Souburg16.08minMse   11.157  5:233.10+6:22
71  Anouk MarijsArnemuiden16.32minVse   10.887  5:313.02+6:46
70  Esra KloetArnemuiden16.33minVse   10.876  5:313.02+6:47
72  Marlies van de MerweGoes16.34minVse   10.865  5:313.02+6:48
73  Marco JanseOost-Souburg16.48minMse   10.714  5:362.98+7:02
73  Lizanna JanseOost-Souburg16.48minVse   10.714  5:362.98+7:02
73  Corina JanseOost-Souburg16.48minVse   10.714  5:362.98+7:02
76  Andrea van de VisserYerseke17.00minVse   10.588  5:402.94+7:14
77  Esmee MarijsArnemuiden17.04minVse   10.547  5:412.93+7:18
77  Remon van OostenGrijpskerke17.04minMse   10.547  5:412.93+7:18
77  Cisca van VlietMiddelburg17.04minVse   10.547  5:412.93+7:18
80  Anouk van VlietMiddelburg17.05minVse   10.537  5:422.93+7:19
81  Ezra BuijckGrijpskerke17.15minMse   10.435  5:452.90+7:29
82  Karin BartelsGrijpskerke17.16minVse   10.425  5:452.90+7:30
83  Natascha de langeMiddelburg17.40minVse   10.189  5:532.83+7:54
84  Jacqueline MeijersHoedekenskerke17.43minVse   10.160  5:542.82+7:57
85  Manon JansenTerneuzen17.46minVse   10.131  5:552.81+8:00
86  Annelie SmitsVlissingen17.58minVse   10.019  5:592.78+8:12
86  Gwen van der LindenVlissingen17.58minVse   10.019  5:592.78+8:12
89  Liesbeth PouwelseWestkapelle18.00minVse   10.000  6:002.78+8:14
88  Rob SnoekKruiningen18.02minMse   9.982  6:012.77+8:16
92  Cindy HelbersVlissingen18.10minVse   9.908  6:032.75+8:24
91  Anouk HelbersVlissingen18.12minVse   9.890  6:042.75+8:26
90  Adriaan van OuwerkerkLelystad18.14minMse   9.872  6:052.74+8:28
93  Angela VelkersHeinkenszand18.16minVse   9.854  6:052.74+8:30
94  Janine BauerKruiningen18.38minVse   9.660  6:132.68+8:52
95  Carin WillemseTerneuzen18.44minV45   9.609  6:152.67+8:58
95  Quin BosHeinkenszand18.44minMse   9.609  6:152.67+8:58
97  Gerry TrimpeHeinkenszand18.45minVse   9.600  6:152.67+8:59
98  Anita Fransooi-knuijtMiddelburg18.51minVse   9.549  6:172.65+9:05
100  Judie WestdorpKapelle-Biezelinge19.01minVse   9.465  6:202.63+9:15
99  Maartje MeijersMiddelburg19.05minVse   9.432  6:222.62+9:19
101  Sharina DavidseMiddelburg19.07minVse   9.416  6:222.62+9:21
102  Daisy van den HummelKoudekerke19.20minVse   9.310  6:272.59+9:34
104  Nadja JonkersEerbeek19.22minVse   9.294  6:272.58+9:36
103  Britt JonkersEerbeek19.29minVse   9.239  6:302.57+9:43
106  Mirjam Geldof?19.40minVse   9.153  6:332.54+9:54
105  Anouk BoonmanNieuwdorp19.42minVse   9.137  6:342.54+9:56
108  Annelies 't HoenKamperland19.44minVse   9.122  6:352.53+9:58
107  Krista PluijmersNieuwdorp19.46minVse   9.106  6:352.53+10:00
109  Jeroen van OuwerkerkLelystad19.50minMse   9.076  6:372.52+10:04
110  Boudewijn van OuwerkerkWilhelminadorp19.51minMse   9.068  6:372.52+10:05
111  Gert ZweedijkZierikzee20.05minMse   8.963  6:422.49+10:19
112  Jetty HendrikseVlissingen20.14minVse   8.896  6:452.47+10:28
112  Delphine van PoeljeVlissingen20.14minVse   8.896  6:452.47+10:28
114  Tonny van PoeljeVlissingen20.17minMse   8.874  6:462.47+10:31
115  Shenaas Quite-IdoeVlissingen20.18minVse   8.867  6:462.46+10:32
116  Bo Hoogestege?20.20minMse   8.852  6:472.46+10:34
118  Jitske Kok?20.35minVse   8.745  6:522.43+10:49
122  Mirella van de MullVlissingen20.58minVse   8.585  6:592.38+11:12
120  Matty DavidseMiddelburg20.59minVse   8.578  7:002.38+11:13
121  Tabitha van BoxtelBrouwershaven21.01minVse   8.565  7:002.38+11:15
123  Gerando Sinke?22.38minMse   7.953  7:332.21+12:52
124  Annette van OuwerkerkLelystad25.42minVse   7.004  8:341.95+15:56
125  Juli RidderbosBiggekerke25.46minVse   6.986  8:351.94+16:00
125  Barteline WattelBiggekerke25.46minVse   6.986  8:351.94+16:00
126  Bas van HeseBiggekerke25.53minMse   6.954  8:381.93+16:07
Mannen: 56 (46.28%) => Mse=56
Vrouwen: 65 (53.72%) => V45=1 - Vse=64
Div: 5 (4.13%) => 0Onb=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.611 seconden nodig om deze lijst met 825 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020