dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

28e Elderschanscross

Aardenburg, zaterdag 19 oktober 2013 - Organisatie: Wielingen
9.09 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tommy StaalAV'5631.26minMse   17.351  3:274.82-
2  Erwin HarmesDynamica31.54minMse   17.097  3:314.75+0:28
3  Erwin AdanDynamica32.17minMse   16.894  3:334.69+0:51
4  David SchrierDynamica33.44minMse   16.168  3:434.49+2:18
5  Niels GoudswaardDelta Sport34.19minM35   15.893  3:474.41+2:53
6  Edwin de la RuelleRKHAV34.25minM45   15.847  3:474.40+2:59
7  Benny ThuyRKHAV34.32minM45   15.793  3:484.39+3:06
8  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge34.36minM35   15.763  3:484.38+3:10
9  Eric WolfertSommelsdijk34.42minMse   15.718  3:494.37+3:16
10  Theo RaboutWielingen34.53minM35   15.635  3:504.34+3:27
11  Robbert MeeuwseAV'5635.03minMse   15.561  3:514.32+3:37
12  Erik CapponWielingen35.05minM45   15.546  3:524.32+3:39
13  Angelo van NevelKoolkerke35.17minMse   15.458  3:534.29+3:51
14  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge35.22minVse   15.421  3:534.28+3:56
15  Erwin van de BroekeAxel35.31minMse   15.356  3:544.27+4:05
16  Edwin de JaegerRKHAV35.35minM35   15.327  3:554.26+4:09
17  Peter BalkenendeAV'5635.38minM45   15.306  3:554.25+4:12
18  Chris de SmitRKHAV35.54minM35   15.192  3:574.22+4:28
19  Yves DepoorterKnokke36.30minM45   14.942  4:014.15+5:04
20  Pascal KoolScheldesport36.38minM35   14.888  4:024.14+5:12
21  Frederique BurkinWielingen36.57minV35   14.760  4:044.10+5:31
22  Martin PruijsersDynamica37.01minM45   14.734  4:044.09+5:35
23  Michael de HamerHoek37.14minM35   14.648  4:064.07+5:48
24  Esther PlatteeuwScheldesport37.26minVse   14.570  4:074.05+6:00
25  Arjo VerhageDynamica37.36minM35   14.505  4:084.03+6:10
26  Johan KarelseHeinkenszand37.40minM35   14.480  4:094.02+6:14
27  Piet van MourikDelta Sport37.43minM45   14.460  4:094.02+6:17
28  William HuffelZottegem37.50minM45   14.416  4:104.00+6:24
29  Archie StaalDelta Sport38.00minM45   14.353  4:113.99+6:34
30  Edwin van AlphenDynamica38.06minM35   14.315  4:113.98+6:40
31  Michel BuijckDynamica38.14minM35   14.265  4:123.96+6:48
32  Andres de WitteScheldesport38.42minM35   14.093  4:153.91+7:16
33  Niek WielandAxel39.44minM35   13.727  4:223.81+8:18
34  Marcel de LangeDynamica40.00minM35   13.635  4:243.79+8:34
35  Renate de WildeAV'5640.16minVse   13.545  4:263.76+8:50
36  Remco KapteijnAV'5640.31minM35   13.461  4:273.74+9:05
37  Marcel RooseBreskens40.42minM45   13.400  4:293.72+9:16
38  Henk LousDynamica40.44minM55   13.390  4:293.72+9:18
39  Albert PlatteeuwScheldesport40.48minM45   13.368  4:293.71+9:22
40  Aric van NevelKoolkerke41.16minM55   13.216  4:323.67+9:50
41  Jan Willem MeeuwseKwadendamme41.19minM45   13.200  4:333.67+9:53
42  Jordy VersprilleBreskens42.01minMse   12.981  4:373.61+10:35
43  Peter LauwersRKHAV42.09minM45   12.940  4:383.59+10:43
44  Steven van HoepenHeinkenszand42.13minM35   12.919  4:393.59+10:47
45  Willem-Jan ButerScheldesport42.23minM45   12.868  4:403.57+10:57
46  Ron DellebekeDynamica42.28minM55   12.843  4:403.57+11:02
47  Jaap van de VeenScheldesport42.35minM45   12.808  4:413.56+11:09
48  Piet de VisserWielingen42.38minM55   12.793  4:413.55+11:12
49  Jan HoeveWielingen42.58minM65   12.694  4:443.53+11:32
50  Eddy SmitDelta Sport42.59minM65   12.689  4:443.52+11:33
51  Nick PaulusseOost-Souburg43.27minM35   12.552  4:473.49+12:01
52  Walther MurreScheldesport43.51minM45   12.438  4:493.45+12:25
53  Monique AllefsRKHAV44.54minV45   12.147  4:563.37+13:28
54  Fred VermeireWielingen45.25minM45   12.009  5:003.34+13:59
55  Martin LelieRKHAV45.40minM35   11.943  5:013.32+14:14
56  Kim du PuyTerneuzen47.14minV35   11.547  5:123.21+15:48
57  Berry KnibbelerScheldesport47.47minM45   11.414  5:153.17+16:21
58  Alex HeijSommelsdijk48.23minMse   11.272  5:193.13+16:57
59  Paul PellikaanDynamica48.43minM65   11.195  5:223.11+17:17
60  Christine BalkenendeGoes50.45minV45   10.747  5:352.99+19:19
61  Rik SchuurWielingen51.14minM65   10.645  5:382.96+19:48
62  Hans PluijlaarDynamica54.28minM65   10.013  6:002.78+23:02
63  Regina VerhageDynamica54.55minV45   9.931  6:022.76+23:29
64  Dick van BeekWielingen56.24minM65   9.670  6:122.69+24:58
65  Lenie van KlevenVlissingen57.28minV45   9.491  6:192.64+26:02
Mannen: 56 (86.15%) => M35=18 - M45=18 - M55=4 - M65=6 - Mse=10
Vrouwen: 9 (13.85%) => V35=2 - V45=4 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.85 km

2019Yunis Stitan36:36Eric Wolfert37:00Sander Post37:26Monica Sanderse41:1560
2018Job de Feijter33:49Patrick van Petegem34:13Patrick de Vos34:51Monique Verschuure40:5090
2017Patrick van Petegem34:39Martijn de Kok35:17Bart Bleyaert35:47Monique Verschuure41:1275
2016Tim Pleijte33:56Tim van den Broeke34:07Erwin Adan35:38Monique Verschuure41:5964

9.35 km

2015Job de Feijter35:31Martijn de Kok36:07Erwin Harmes36:36Monique Verschuure43:4955

9.575 km

2014Erwin Harmes32:22Bart Bleyaert34:45Eric Wolfert35:34Esther Platteeuw39:5380

9.09 km

2013Tommy Staal31:26Erwin Harmes31:54Erwin Adan32:17Laurey van den Berge35:2265
2.84 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Luuk BalkenendeAV'569.23minMse   18.160  3:185.04-
2  Ruden GrimLewedorp9.40minMse   17.628  3:244.90+0:17
3  Job de FeijterRKHAV9.48minMse   17.388  3:274.83+0:25
4  Michiel LelieRKHAV10.05minMse   16.899  3:334.69+0:42
5  Patrick de VosAV'5610.11minMse   16.733  3:354.65+0:48
6  Kris de KreekScheldesport10.16minJoB   16.597  3:374.61+0:53
7  Jasper ZuidhofAV'5610.26minMse   16.332  3:404.54+1:03
8  Edwin StolkSommelsdijk10.29minMse   16.254  3:414.52+1:06
9  Sjaak LuteijnOostburg10.37minMse   16.050  3:444.46+1:14
10  Wouter VerstraateDynamica10.40minJoB   15.975  3:454.44+1:17
11  Bart BalkenendeAV'5610.42minJoB   15.925  3:464.42+1:19
12  Dennis ThuyRKHAV10.44minJoB   15.876  3:474.41+1:21
13  Joppe LelieRKHAV10.55minJoB   15.609  3:514.34+1:32
14  Wouter LeeftinkDynamica10.58minMse   15.538  3:524.32+1:35
15  Marijn de GreefWielingen11.15minJoB   15.147  3:584.21+1:52
16  Henk LeeftinkDynamica11.34minMse   14.732  4:044.09+2:11
17  Floris HuighWielingen11.54minJoB   14.319  4:113.98+2:31
18  Rien de WildeAV'5612.09minMse   14.025  4:173.90+2:46
19  Johan HuighWielingen12.29minMse   13.650  4:243.79+3:06
20  Stefan VisserWielingen12.35minMse   13.542  4:263.76+3:12
21  Arjen LuteijnWielingen12.37minMse   13.506  4:273.75+3:14
22  Annemarie WaardDelta Sport12.52minMeB   13.244  4:323.68+3:29
23  Veronique HersschensZottegemAtl13.12minVse   12.909  4:393.59+3:49
24  Emma van MourikDelta Sport13.53minVse   12.274  4:533.41+4:30
25  Angelique HarinckDynamica14.59minVse   11.373  5:173.16+5:36
26  Isabel MichielsenTerneuzen15.39minMeB   10.888  5:313.02+6:16
27  Wim HuighWielingen15.42minMse   10.854  5:323.01+6:19
28  George SchanckWielingen17.03minMse   9.994  6:002.78+7:40
29  Dorien NicolaiBreskens18.30minVse   9.211  6:312.56+9:07
30  Sophie CallotYzendijke18.41minVse   9.120  6:352.53+9:18
Mannen: 16 (53.33%) => Mse=16
Vrouwen: 5 (16.67%) => Vse=5
Meisjes: 2 (6.67%) => MeB=2
Div: 7 (23.33%) => 0JoB=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.346 seconden nodig om deze lijst met 95 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020