donderdag 13 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Midwinter Halve Marathon

Cadzand-Bad, zondag 6 februari 2011 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Nico SerroenWevelgem1.14.13minMse   17.056  3:314.74672
2  Cedric de CaluweSt Michiels1.15.58minMse   16.663  3:364.63618
3  Bart BleyaertKnesselare1.19.25minMse   15.939  3:464.43518
4  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.19.31minM45   15.919  3:464.42515
5  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Dynamica1.19.45minMse   15.873  3:474.41509
6  Michael DewildeEeklo1.20.01minMse   15.820  3:484.39502
7  Marc GunterRoosendaal1.20.08minM45   15.797  3:484.39499
8  Wout MoreelOostkamp1.20.42minMse   15.686  3:504.36483
9  Wouter HamelinckMerelbeke1.20.53minMse   15.650  3:504.35479
10  Olivier van HoutegemLauwe1.21.23minMse   15.554  3:514.32465
11  Bart YsebaertAssebroek1.22.34minMse   15.331  3:554.26435
12  Thomas de BackerGooik1.22.36minMse   15.325  3:554.26434
13  Marc DemylleAssenbroek1.22.40minM35   15.313  3:554.25433
14  Theo Rabout (PR 1.11.56) Wielingen1.22.43minM35   15.303  3:554.25431
15  Wilko de Vos (PR 1.12.04) AV'561.22.58minM45   15.257  3:564.24425
16  Rob MustersOud Gastel1.23.03minMse   15.242  3:564.23423
17  Ivan DegrieckC Hannuit1.23.32minM45   15.154  3:584.21411
18  Henk de BrauwerWaarschoot1.23.45minMse   15.115  3:584.20406
19  Benny Thuy (PR 1.18.58) RKHAV1.23.47minM35   15.109  3:584.20405
20  Patrick DecorteKoekelaere1.23.58minMse   15.076  3:594.19400
21  Mark van de DriesscheKrekenlopers1.24.45minMse   14.936  4:014.15382
22  Peter LemaireTorhout1.24.55minMse   14.907  4:014.14378
23  Sepp Vermeulen (PR 1.05.40) Koewacht1.25.34minMse   14.794  4:034.11363
24  Stefaan DerousSodibrug1.25.41minMse   14.774  4:044.10360
25  R BastiaansenRucphen1.25.47minM55   14.756  4:044.10358
26  Patrick DenijsRoad Runners1.26.29minM45   14.637  4:064.07342
27  Micha Janse (PR 1.24.25) Dynamica1.26.34minM35   14.623  4:064.06340
28  Ruud Hoosemans (PR 1.13.46) Vlissingen1.26.49minMse   14.581  4:074.05334
29  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Dynamica1.26.51minVse   14.575  4:074.05571
30  Geert Waelput (PR 1.23.07) Vrasene1.26.53minMse   14.570  4:074.05333
31  Jorge ScheirensBrugge1.26.55minMse   14.564  4:074.05332
32  Hugo BolanckZedelgem1.26.57minMse   14.558  4:074.04331
33  Steve de CaluweKoolkerke1.27.02minMse   14.544  4:084.04330
34  Nico BoussauwRoad Runners1.27.03minMse   14.542  4:084.04329
35  StubbeBrugge1.27.07minM45   14.531  4:084.04328
36  Michel Buijck (PR 1.20.04) Biervliet1.27.11minMse   14.519  4:084.03326
37  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.28.20minMse   14.330  4:113.98302
38  Peter Slits (PR 1.26.03) Wielingen1.28.26minM35   14.314  4:113.98299
39  Lieven van de BergheW???1.28.27minMse   14.311  4:123.98299
40  Stefan StockmanKortrijk1.28.34minMse   14.293  4:123.97297
41  Jan StockmanKnokke1.28.37minMse   14.285  4:123.97296
42  Joris CasierAssebroek1.28.42minMse   14.271  4:123.96294
43  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) RKHAV1.29.26minM35   14.154  4:143.93279
44  Kurt LeleuKortrijk1.29.31minMse   14.141  4:153.93277
45  Harry van der BurgtLaarne1.29.49minMse   14.094  4:153.91271
46  Pascal BodsonStabroek1.29.53minMse   14.083  4:163.91270
47  Willy de BackerBerlaere1.29.56minMse   14.075  4:163.91269
48  Wim de VreeseGent1.30.00minMse   14.065  4:163.91268
49  Bert VervaetGent1.30.06minM55   14.049  4:163.90266
50  Karel VerbiestKnokke1.30.21minMse   14.011  4:173.89261
51  Maurice van SpuybroeckErtvelde1.30.24minMse   14.003  4:173.89260
52  Petty Clearbout?1.30.31minVse   13.985  4:173.88480
53  Jeroen Ramon?1.30.32minMse   13.982  4:173.88257
54  Patrick van Quekelberghe (PR 1.20.46) Wielingen1.30.35minM35   13.974  4:183.88256
55  Dominique PattynIVAC1.30.53minMse   13.928  4:183.87250
56  Freddy MeyerDudzele1.30.58minM45   13.916  4:193.87249
57  Hans LaridonsLaarne1.31.02minMse   13.905  4:193.86247
58  Steven de ClercqSint-Laureins1.31.21minMse   13.857  4:203.85241
59  Paul D'HondtBottelaere1.31.29minMse   13.837  4:203.84239
60  Danny VersluysWatervliet1.31.32minMse   13.829  4:203.84238
61  Johan CoppejansKaprijke1.31.34minMse   13.824  4:203.84237
62  Jan MartensKrekenlopers1.31.36minMse   13.819  4:213.84237
63  Luc LeymZelzate1.31.46minMse   13.794  4:213.83234
64  Ton NagtzaamFynaart1.31.49minM45   13.787  4:213.83233
65  Fer Bouwens (PR 1.26.21) AV'561.31.51minM45   13.782  4:213.83232
66  Peter Riemens (debuut) Middelburg1.31.54minMse   13.774  4:213.83231
67  Archie Staal (PR 1.25.05) Delta Sport1.31.58minM45   13.764  4:223.82230
68  Frank KilverynDuffel1.32.01minMse   13.757  4:223.82229
69  Menno Baart (PR 1.31.25) Vlissingen1.32.03minMse   13.752  4:223.82228
70  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Dynamica1.32.06minV35   13.744  4:223.82444
71  Pascal RoekensDudzele1.32.07minMse   13.742  4:223.82227
72  Ruud WillemsErtvelde1.32.21minMse   13.707  4:233.81223
73  Marc de GeuchteEvergen1.32.23minMse   13.702  4:233.81222
74  Steven VerstickerLaarne1.32.27minMse   13.692  4:233.80221
75  Patrick de Boevere (PR 1.24.26) Aardenburg1.32.29minMse   13.687  4:233.80221
76  Franky de GrooteKortrijk1.32.31minMse   13.682  4:233.80220
77  Abi van Lare (PR 1.31.48) Terneuzen1.32.33minMse   13.677  4:233.80219
78  Roel van NesOud Gastel1.32.35minM35   13.673  4:233.80219
79  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.32.37minMse   13.668  4:233.80218
80  Patrick TemmermanKaprijke1.32.41minMse   13.658  4:243.79217
81  Remco Kapteijn (PR 1.29.51) AV'561.32.46minM35   13.646  4:243.79215
82  Dany MeersenKnokke1.32.49minMse   13.638  4:243.79215
83  Sander VerminckEeklo1.32.59minMse   13.614  4:243.78212
84  Christiaa KlaverdijkRoosendaal1.33.07minM45   13.594  4:253.78209
85  Jack GelensRoosendaal1.33.09minM45   13.589  4:253.77209
86  Tim BisaertsAffligem1.33.16minMse   13.572  4:253.77207
87  Daan van HoorenegleMechelen1.33.21minMse   13.560  4:253.77205
88  Frederique Burkin (PR 1.25.14) Zuidzande1.33.28minV35   13.543  4:263.76413
89  Dimitri DolletRTL1.34.13minMse   13.436  4:283.73190
90  Dirk MechelaereBrugge1.34.20minMse   13.419  4:283.73188
91  Nico DebeufLichtervelde1.34.35minMse   13.383  4:293.72184
92  Henk Leeftink (PR 1.31.40) Dynamica1.34.44minM45   13.362  4:293.71182
93  Willy HemerinckSodibrug1.34.49minMse   13.351  4:303.71180
94  Chris de Smit (PR 1.27.39) RKHAV1.35.27minMse   13.262  4:313.68170
95  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.35.31minMse   13.253  4:323.68169
96  Wim Besuijen (PR 1.14.20) Dynamica1.35.36minM55   13.241  4:323.68168
97  Manfred Meulmeester (PR 1.24.37) Dynamica1.35.40minM35   13.232  4:323.68167
98  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Dynamica1.35.43minM45   13.225  4:323.67166
99  Paul van Gent (debuut) Terneuzen1.36.01minMse   13.184  4:333.66161
100  Tony MestdaghBrugge1.36.04minMse   13.177  4:333.66161
101  Erik LafortGent1.36.09minMse   13.165  4:333.66159
102  Frans de CausemaeckerSint-Jan in Eremo1.36.13minMse   13.156  4:343.65158
103  Michael de Hamer (PR 1.30.44) Hoek1.36.16minMse   13.149  4:343.65158
104  Anne Marie DupontBlankenberge1.36.22minVse   13.136  4:343.65352
105  Niek Wieland (PR 1.25.59) Wielingen1.36.26minM35   13.127  4:343.65155
106  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Scheldesport1.36.32minM45   13.113  4:353.64154
107  Steven VerkeynBeernem1.36.51minMse   13.070  4:353.63149
108  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Cadzand1.36.57minMse   13.057  4:363.63147
109  Andy SoenenRTL1.36.59minMse   13.052  4:363.63147
110  Andy RedautEvergem1.37.05minMse   13.039  4:363.62145
111  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Delta Sport1.37.15minM45   13.016  4:373.62143
112  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Delta Sport1.37.31minM45   12.981  4:373.61139
113  John Overweel (PR 1.12.34) Dynamica1.37.33minM55   12.976  4:373.60139
114  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.37.36minMse   12.970  4:383.60138
115  Jurgen NasselBrugge1.37.38minMse   12.965  4:383.60138
116  Leonie Ton (PR 1.25.45) Delta Sport1.37.40minV35   12.961  4:383.60326
117  Henk Lous (PR 1.28.33) Dynamica1.37.47minM45   12.945  4:383.60135
118  Ruud ButeijnRotterdam1.37.52minMse   12.934  4:383.59134
119  Saskia Goole (PR 1.35.05) AV'561.37.54minV35   12.930  4:383.59321
120  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Delta Sport1.37.56minM65   12.926  4:393.59133
121  Maarten van Goethem (PR 1.29.21) Hulst1.38.00minMse   12.917  4:393.59132
122  Steven DeclercqGent1.38.07minMse   12.901  4:393.58131
123  Robert Vroon (PR 1.26.59) Wielingen1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
124  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.38.22minMse   12.869  4:403.57127
125  Walter de SmetHamme1.38.31minMse   12.849  4:403.57125
126  Alex MichelsABAV1.38.33minM45   12.845  4:403.57125
127  Jos WijnsHuls Hallaar1.38.37minM55   12.836  4:403.57124
128  Filip WoutersNoorderwijk1.38.50minMse   12.808  4:413.56121
129  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.38.53minM35   12.801  4:413.56120
130  Dirk CasselmanKnokke1.39.01minMse   12.784  4:423.55119
131  Peter Declerck?1.39.03minMse   12.780  4:423.55118
132  Tom de Koster (PR 1.29.20) RKHAV1.39.06minM35   12.773  4:423.55117
133  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.39.13minMse   12.758  4:423.54116
134  Leon de Munnik (PR 1.32.25) Delta Sport1.39.16minM35   12.752  4:423.54115
135  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Breskens1.39.23minM45   12.737  4:433.54114
136  Wim WabbesGent1.39.29minMse   12.724  4:433.53113
137  Ray Cornips (PR 1.34.50) Waterlandkerkje1.39.32minMse   12.718  4:433.53112
138  Marc NelisDeDelem1.39.38minMse   12.705  4:433.53111
139  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.39.48minMse   12.684  4:443.52109
140  Luc GobeynSysele1.39.55minMse   12.669  4:443.52107
141  N VermeerschBlankenberge1.39.59minVse   12.661  4:443.52282
142  Stan Broogmans (PR 1.37.58) Terhole1.40.04minMse   12.650  4:453.51105
143  Petra Rasenberg (PR 1.29.44) Terneuzen1.40.06minV45   12.646  4:453.51280
144  Jean Pierre Deprez?1.40.09minMse   12.640  4:453.51104
145  Steven TitecaGent1.40.21minMse   12.614  4:453.50102
146  Vital Timmermans (PR 1.35.50) Yerseke1.40.23minMse   12.610  4:453.50101
147  Marco Riemens (PR 1.28.14) IJzendijke1.40.26minMse   12.604  4:463.50101
148  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Scheldesport1.40.28minM55   12.600  4:463.50100
149  Darline VannesteHeule1.40.30minVse   12.596  4:463.50273
150  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Wielingen1.40.32minMse   12.591  4:463.5099
151  Geert DeclercqGent1.40.35minMse   12.585  4:463.5099
152  Steven van Hoepen (PR)Heinkenszand1.40.40minMse   12.575  4:463.4998
153  Harry KempermanRoosendaal1.40.51minM55   12.552  4:473.4996
154  Andre Crucq (PR 1.36.37) Dynamica1.41.00minM55   12.533  4:473.4894
155  Joost BoogaerdtDen Haag1.41.02minMse   12.529  4:473.4894
156  Paul de BaereRunners Evergem1.41.04minMse   12.525  4:473.4893
157  Marc VerscruijseBrugge1.41.06minMse   12.521  4:483.4893
158  Robert HasselaarDen Haag1.41.08minMse   12.517  4:483.4892
159  Joris de NeveEeklo1.41.09minMse   12.515  4:483.4892
160  Danny van HammeErtvelde1.41.11minMse   12.510  4:483.4892
161  Laurent meesBrugge1.41.13minMse   12.506  4:483.4791
162  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.41.15minMse   12.502  4:483.4791
163  Maarten de BoeverMelle1.41.16minMse   12.500  4:483.4791
164  Marc RydeBrugge1.41.18minM45   12.496  4:483.4790
165  Johan Huigh (PR 1.35.57) Wielingen1.41.20minMse   12.492  4:483.4790
166  Jacco Schroevers (PR 1.25.56) Dynamica1.41.23minM35   12.486  4:483.4789
167  Ad PolakWuustwezel1.41.26minMse   12.480  4:483.4789
168  Niels Voet (debuut) Heinkenszand1.41.28minMse   12.476  4:493.4788
169  Robert Kraaijenbrink (PR 1.27.41) Delta Sport1.41.29minM45   12.473  4:493.4688
170  Boy Saija (PR 1.37.05) Dynamica1.41.38minM45   12.455  4:493.4687
171  Koenraad de RyckeHaasdonk1.41.39minMse   12.453  4:493.4686
172  Arnold Eggink (PR)Gapinge1.41.41minMse   12.449  4:493.4686
173  Wilfried van der PoelSerskamp1.41.43minMse   12.445  4:493.4686
174  Patrick van de VijverVeldhoven1.41.44minMse   12.443  4:493.4685
175  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.41.49minM45   12.433  4:503.4585
176  Ron KestOudenbosch1.41.54minMse   12.422  4:503.4584
177  Ronald de Rijke (PR 1.36.52) Dynamica1.41.56minM35   12.418  4:503.4583
178  Jos Lampert (PR)Koudekerke1.41.58minMse   12.414  4:503.4583
179  Patrick van Remortel (PR 1.23.43) RKHAV1.42.01minM45   12.408  4:503.4582
180  Christophe Roosens?1.42.05minMse   12.400  4:503.4482
181  Monique Allefs (PR 1.34.19) RKHAV1.42.07minV35   12.396  4:503.44245
182  Peter DaenensBrugge1.42.09minMse   12.392  4:513.4481
183  Paul DarthetBrugge1.42.11minMse   12.388  4:513.4480
184  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.42.13minMse   12.384  4:513.4480
185  Fred Bastemeijer (PR 1.36.17) Delta Sport1.42.15minM55   12.380  4:513.4480
186  Johan de Looff?1.42.21minMse   12.368  4:513.4479
187  Jos Peeters (debuut) Dynamica1.42.32minM35   12.346  4:523.4377
188  Alain VerstringeMaldegem1.42.46minMse   12.318  4:523.4274
189  Gerald MonteyneOosteeklo1.42.53minMse   12.304  4:533.4273
190  Kees van Haveren (PR 1.39.40) Vlissingen1.43.05minMse   12.280  4:533.4171
191  Nico RosWaarschoot1.43.15minMse   12.260  4:543.4169
192  George CleyNazareth1.43.40minMse   12.211  4:553.3965
193  Kurt TaghonZomergem1.44.01minMse   12.170  4:563.3862
194  Marc ClaerhoutKortrijk1.44.09minMse   12.154  4:563.3861
195  Johnny de Waele (PR)Wielingen1.44.15minMse   12.142  4:563.3760
196  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.44.17minMse   12.139  4:573.3759
197  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.44.23minMse   12.127  4:573.3758
198  de CleemeMerelbeke1.44.26minMse   12.121  4:573.3758
199  Andre VertsringeMaldegem1.44.28minMse   12.117  4:573.3758
200  Jan van der Linde (PR 1.28.09) Wielingen1.44.34minM55   12.106  4:573.3657
201  rene JacobsKasteellopers V1.44.40minMse   12.094  4:583.3656
202  Bart VerbeeckGent1.44.51minMse   12.073  4:583.3554
203  BelfroidTerneuzen1.44.55minMse   12.065  4:583.3554
204  Erik DeniftSt Andries1.44.57minMse   12.061  4:583.3553
205  Mys VincentGent1.45.03minMse   12.050  4:593.3552
206  Ivan DeweirdtEvergem1.45.08minMse   12.040  4:593.3452
207  Diam van HouteBrugge1.45.11minMse   12.035  4:593.3451
208  Patrick AmezWaregem1.45.13minMse   12.031  4:593.3451
209  Rik CallensWaregem1.45.16minMse   12.025  4:593.3450
210  Eline Francke (debuut) Biggekerke1.45.19minVse   12.019  5:003.34194
211  Viane?1.45.22minMse   12.014  5:003.3450
212  Jeroem de WaeleRetranchement1.45.25minMse   12.008  5:003.3449
213  Ron Waterschoot (PR 1.37.46) RKHAV1.45.27minM45   12.004  5:003.3349
214  Kees JansenAV'561.45.29minMse   12.000  5:003.3349
215  Marc de Regt (PR 1.31.44) AV'561.45.31minM55   11.997  5:003.3348
216  Rik MoreelsKortrijk1.45.45minMse   11.970  5:013.3346
217  Irene Koole (PR 1.43.24) Zoutelande1.45.48minVse   11.965  5:013.32186
218  Ben VandenbogaerdeDeinze1.45.50minMse   11.961  5:013.3246
219  W.M. Karelse?1.45.51minMse   11.959  5:013.3246
220  Maarten de VosLokeren1.45.59minMse   11.944  5:013.3244
221  Geert MyrtenKoekelaere1.46.21minMse   11.903  5:023.3142
222  Gisela van de BerghZele1.46.38minVse   11.871  5:033.30174
223  Jose de Pooter (PR)Terneuzen1.46.48minMse   11.853  5:043.2938
224  Jack MichielsenTerneuzen1.46.53minMse   11.843  5:043.2937
225  Wim Huurman (PR 1.42.32) AV'561.47.04minM45   11.823  5:043.2836
226  Joel RoosFrannes by Amain1.47.18minMse   11.797  5:053.2834
227  Frank Morcus (PR)Terneuzen1.47.27minMse   11.781  5:063.2733
228  Herman de SobrieKasteellopers V1.47.28minMse   11.779  5:063.2733
229  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Dynamica1.47.33minV45   11.770  5:063.27161
230  Erik VermeerschWaregem1.47.40minMse   11.757  5:063.2732
231  Joke JacquesBrugge1.47.44minVse   11.750  5:063.26159
232  Co de Feijter (PR 1.34.34) Delta Sport1.47.46minM45   11.746  5:063.2631
233  Jacques Zaman (PR 1.38.52) Scheldesport1.47.49minM45   11.741  5:073.2631
234  Frederik GoethalsKnokke1.47.54minMse   11.732  5:073.2630
235  William Hoondert (PR 1.40.59) Heinkenszand1.47.58minMse   11.724  5:073.2630
236  Marjan Thuy (PR 1.44.16) RKHAV1.48.01minV35   11.719  5:073.26155
237  Jacco de Koster (PR 1.38.51) Schoondijke1.48.05minMse   11.712  5:073.2529
238  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Scheldesport1.48.17minMse   11.690  5:083.2528
239  Digna de Boer (PR 1.42.29) Delta Sport1.48.21minV55   11.683  5:083.25151
240  Jan de Carpentier (PR 1.35.09) Goes1.48.29minMse   11.669  5:093.2427
241  Hans de Jonge (PR 1.40.42) Goes1.48.31minMse   11.665  5:093.2426
242  Jos van GrembergheStekene1.48.36minMse   11.656  5:093.2426
243  Kurt de MuytDamme1.48.48minMse   11.635  5:093.2325
244  Boris CalenberghMariakerke1.48.52minMse   11.628  5:103.2324
245  Herman EuvermanZwolle1.48.58minMse   11.617  5:103.2324
246  Jo TangheWaarschoot1.49.06minMse   11.603  5:103.2223
247  Bart CosynDrongen1.49.10minMse   11.596  5:103.2222
248  Tom FeuselsZele1.49.29minMse   11.562  5:113.2121
249  Adriaan Kroese (debuut) Gapinge1.49.30minMse   11.560  5:113.2121
250  Danny de Groot (PR 1.48.06) Middelburg1.49.32minMse   11.557  5:123.2120
251  Conno Francke (PR 1.39.42) Gapinge1.49.38minMse   11.546  5:123.2120
252  Jackey van Cuyck (debuut) Wielingen1.49.42minMse   11.539  5:123.2120
253  Reinoud Risseeuw (debuut) IJzendijke1.49.44minMse   11.536  5:123.2019
254  Bram de LangheWaregem1.49.46minMse   11.532  5:123.2019
255  Philippe Verstraeten (PR)Terneuzen1.49.48minMse   11.529  5:123.2019
256  Jan Engelaar (PR 1.39.27) Wielingen1.49.50minMse   11.525  5:123.2019
257  Kurt RoegiersWaarschoot1.49.54minMse   11.518  5:133.2018
258  Jeroen HooijerBaarn1.49.56minMse   11.515  5:133.2018
259  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.50.33minMse   11.450  5:143.1815
260  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.50.39minMse   11.440  5:153.1815
261  Bas van EfferenAmersfoort1.51.04minMse   11.397  5:163.1713
262  Frank de WulfLandegem1.51.23minMse   11.365  5:173.1612
263  Robert van El?1.51.25minMse   11.361  5:173.1611
264  Eddy van de GenachteEeklo1.51.29minMse   11.355  5:173.1511
265  Jurgen GevaertGent1.51.33minMse   11.348  5:173.1511
266  Martin Verbrugge (debuut) Waterlandkerkje1.51.38minMse   11.339  5:173.1511
267  Johan de BoeverMelle1.51.45minMse   11.328  5:183.1510
268  Kristof VanaereHouthulst1.51.48minM35   11.322  5:183.1510
269  Andre Davidse (PR 1.43.21) Middelburg1.51.50minMse   11.319  5:183.1410
270  Bill Stegers (PR 1.45.21) Vlissingen1.51.52minMse   11.316  5:183.1410
271  Luc FrikeloMaria Aalter1.51.58minMse   11.306  5:183.149
272  Koen SabronSt Denijs1.51.59minMse   11.304  5:183.149
273  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.52.02minMse   11.299  5:193.149
274  Jan BossuytRTL1.52.04minMse   11.296  5:193.149
275  Johan DannianHeusden1.52.06minMse   11.292  5:193.149
276  Ann VerhaegheRTL1.52.07minVse   11.290  5:193.14105
277  Bennie Bouterse (PR 1.48.10) Terneuzen1.52.11minMse   11.284  5:193.138
278  Marleen CaleboutZedelgem1.52.13minV35   11.280  5:193.13104
279  Tony RiekeEvergem1.52.15minMse   11.277  5:193.138
280  Bart TimmermanLovendegem1.52.17minMse   11.274  5:193.138
281  Jan DeschachtSodibrug1.52.19minMse   11.270  5:193.138
282  Steve LeunenBlankenberge1.52.20minMse   11.269  5:193.138
283  Agnes CansemaeckerLembeke1.52.22minVse   11.265  5:203.13102
284  Patrick DecosterIzegem1.52.24minM45   11.262  5:203.138
285  Peter Hamelink (PR 1.43.41) Terneuzen1.52.26minMse   11.259  5:203.138
286  Hilde DhontGent1.52.27minVse   11.257  5:203.13101
287  Wim de LannoyAalter1.52.31minMse   11.250  5:203.137
288  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht1.52.36minMse   11.242  5:203.127
289  Cornelis AndyOvermeere1.52.38minMse   11.239  5:203.127
290  HubrechtLauwe1.52.40minMse   11.235  5:203.127
291  Pol VannesteLichtervelde1.52.42minMse   11.232  5:213.127
292  Said HarrakKnokke1.52.44minMse   11.229  5:213.127
293  Dicky KeukelaereKrekenlopers1.52.47minMse   11.224  5:213.127
294  Eddy WaelputStekene1.52.53minMse   11.214  5:213.116
295  Anja Kluijfhout (PR 1.52.22) Middelburg1.52.57minVse   11.207  5:213.1196
296  Jan SchoMiddelburg1.53.01minMse   11.201  5:213.116
297  Peter DreypertDudzele1.53.13minMse   11.181  5:223.115
298  Frank de WildeSint-Niklaas1.53.15minMse   11.177  5:223.105
299  Alex den Hamer (PR 1.42.03) Terneuzen1.53.31minMse   11.151  5:233.104
300  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore1.53.37minMse   11.141  5:233.094
301  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge1.53.41minVse   11.135  5:233.0988
302  Henri van RaemdonckU Running1.53.53minM45   11.115  5:243.094
303  Fouad Mekkaoui (PR 1.40.55) Terneuzen1.54.01minMse   11.102  5:243.083
304  Ruud MakGent1.54.07minMse   11.093  5:253.083
305  Isto Knaap (PR 1.44.00) Goes1.54.10minMse   11.088  5:253.083
306  Simon de Feyter (PR 1.43.10) Wielingen1.54.13minMse   11.083  5:253.083
307  Filip CauwelierGent1.54.16minMse   11.078  5:253.083
308  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.54.20minVse   11.072  5:253.0882
309  Bram van der BiestAalst1.54.22minMse   11.068  5:253.073
310  Ronald van de Veire (PR 1.45.46) Oostburg1.54.25minM55   11.064  5:253.072
311  Jeroen de Vries (PR 1.42.26) IJzendijke1.54.31minMse   11.054  5:263.072
312  Guy WoestenborghsLembeke1.54.33minMse   11.051  5:263.072
313  Jan de Jonge (PR 1.49.31) Wielingen1.54.41minMse   11.038  5:263.072
314  Pieter van der PlaetseAC Sodibrug1.54.43minMse   11.035  5:263.072
315  Ignac BassonvilleSt Amandsberge1.54.46minMse   11.030  5:263.062
316  Lionel LerickeZelzate1.54.48minMse   11.027  5:263.062
317  Sarina HaensensEede1.54.50minVse   11.023  5:273.0677
318  Rini van RoosmalenNymegen Atl1.54.54minM45   11.017  5:273.062
319  Anne DuclosSodibrug1.54.57minV35   11.012  5:273.0676
320  Philippe de GeesDendermonde1.54.59minMse   11.009  5:273.062
321  Nicole SpruitVeldhoven1.55.07minVse   10.996  5:273.0574
322  Franky GevaertDamme1.55.12minMse   10.988  5:283.051
323  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.55.31minVse   10.958  5:293.0470
324  Medard JanssensAntwerpen1.55.34minMse   10.953  5:293.041
325  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Rotterdam1.55.52minMse   10.925  5:303.03-
326  Johnny Tolhoek (PR 1.49.12) Yerseke1.56.00minMse   10.913  5:303.03-
327  Els RoggemanBrugge1.56.15minVse   10.889  5:313.0264
328  Pieter GinnekenBavel1.56.23minMse   10.877  5:313.02-
329  Johan BoesseleersEvergem1.56.24minMse   10.875  5:313.02-
330  Christopphe TailienAalter1.56.31minMse   10.864  5:313.02-
331  Luc GoethalsLembeke1.56.38minM45   10.853  5:323.01-
332  Kees FikkeFijnaart1.56.42minMse   10.847  5:323.01-
333  Kathy van DaeleRTL1.56.43minVse   10.845  5:323.0160
334  Veerle MaertensIVAC1.56.49minVse   10.836  5:323.0159
335  Alain de SmetDrongelen1.57.27minMse   10.778  5:342.99-
336  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.57.32minMse   10.770  5:342.99-
337  Nico de SchelstraeteJC Aalter1.57.52minMse   10.740  5:352.98-
338  Christa VoorhamDelta Sport1.57.59minV35   10.729  5:362.9850
339  Marcel Schouls (debuut) Delta Sport1.58.02minMse   10.725  5:362.98-
340  Leo Hage (PR 1.54.00) Middelburg1.58.06minMse   10.718  5:362.98-
341  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.58.22minMse   10.694  5:372.97-
342  Edith Margadant (PR 1.48.02) Delta Sport1.58.28minV55   10.685  5:372.9746
343  Marc van Waes (PR 1.47.58) Wielingen1.58.33minMse   10.678  5:372.97-
344  Keun GussenAalter1.58.50minMse   10.652  5:382.96-
345  Arjewnne BastiaansenGroede1.58.56minVse   10.643  5:382.9643
346  Jan van Dorsselaar (debuut) Hulst1.59.03minMse   10.633  5:392.95-
347  Dominique DevosGent1.59.12minMse   10.620  5:392.95-
348  Sabine TangheBlankenberge1.59.18minVse   10.611  5:392.9540
349  Bart de VuystHeverlee1.59.20minMse   10.608  5:392.95-
350  Charlotte de WinterEnang1.59.22minVse   10.605  5:392.9540
351  Namuy ObrenoKnokke1.59.24minVse   10.602  5:402.9440
352  Walter GhyselKnokke1.59.26minMse   10.599  5:402.94-
353  Jules NeyensBlankenberge1.59.27minMse   10.597  5:402.94-
354  Petro van Doorn (debuut) Zaamslag1.59.42minMse   10.575  5:402.94-
355  Wim Huigh (PR 1.53.31) Wielingen2.00.35minMse   10.498  5:432.92-
356  Yasmina BoudiaBrussel2.00.44minVse   10.485  5:432.9131
357  Patricia VerschuereEeklo2.00.50minVse   10.476  5:442.9130
358  Jan BruggemanGent2.01.12minMse   10.444  5:452.90-
359  Albert de KetelaereBrugge2.01.17minMse   10.437  5:452.90-
360  Rene Loos (debuut) Clinge2.01.19minMse   10.434  5:452.90-
361  Angelo de Putter (PR)Axel2.01.21minMse   10.431  5:452.90-
362  Valerie MeuserKnokke H2.01.34minVse   10.413  5:462.8926
363  Johan BallegeerAssebroek2.01.37minMse   10.409  5:462.89-
364  van MullerGroede2.01.39minMse   10.406  5:462.89-
365  Hilde BuelensBuggenhout2.01.41minVse   10.403  5:462.8926
366  Pieter Luteijn (PR 1.58.31) Sluis2.01.45minMse   10.397  5:462.89-
367  Monik van LoockKasteellopers V2.01.48minVse   10.393  5:462.8925
368  Olivier VerhaegeZomergem2.02.08minMse   10.364  5:472.88-
369  Karine DeVosNoorderwijk2.02.30minVse   10.333  5:482.8721
370  Enno Meijers (PR 1.48.56) Middelburg2.02.39minMse   10.321  5:492.87-
371  Peter PierensasRieme-Ertvelde2.02.59minMse   10.293  5:502.86-
372  Lucien de Boer (PR 2.01.32) Delta Sport2.03.02minM35   10.289  5:502.86-
373  Kathleen PeirensBelgie2.03.07minVse   10.282  5:502.8618
374  Cathrine VerhelstKnokke2.03.18minVse   10.266  5:512.8517
375  Mario FagelKnokke2.03.20minMse   10.264  5:512.85-
376  Christine van HoutteDeinze2.03.25minVse   10.257  5:512.8517
377  Jan de BooserDeinze2.03.28minMse   10.253  5:512.85-
378  Luc NieuwenhuyseZijnaarde2.03.52minMse   10.219  5:522.84-
379  Luc VonckRTL Lauwe2.04.01minMse   10.207  5:532.84-
380  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Wielingen2.04.04minMse   10.203  5:532.83-
381  Eddy Musson (PR 1.45.10) Wielingen2.04.05minMse   10.202  5:532.83-
382  Ronny van BovenSchoonaarde2.04.09minMse   10.196  5:532.83-
383  ScheldewaertGilberteSt Amandsberg2.04.13minVse   10.191  5:532.8314
384  Wim DobbelaereWatervliet2.04.15minMse   10.188  5:532.83-
385  Roger KeymolenLeerbeek2.04.18minMse   10.184  5:542.83-
386  Dagmar EesveldeErtvelde2.04.30minMse   10.167  5:542.82-
387  Philips DierickZelzate2.04.37minMse   10.158  5:542.82-
388  Dirk BouwensZelzate2.04.38minMse   10.157  5:542.82-
389  Paul VerbekeWaasmunster2.05.12minMse   10.111  5:562.81-
390  Connie Huibregtse (PR 1.58.16) Delta Sport2.05.22minV35   10.097  5:572.809
391  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Delta Sport2.05.39minV45   10.074  5:572.808
392  Rudy van de VeldeWachtebeke2.06.06minMse   10.038  5:592.79-
393  Ger HagemanVeldhoven2.06.26minMse   10.012  6:002.78-
394  Ronny CreelEeklo2.06.50minMse   9.980  6:012.77-
395  Willem-Jan Buter (PR 1.48.59) Terneuzen2.07.01minMse   9.966  6:012.77-
396  GrunbouerAmersfoort2.07.05minMse   9.961  6:012.77-
397  Geert HedrickxAntwerpen2.07.35minMse   9.922  6:032.76-
398  Els-Katrien RenardAntwerpen2.07.37minVse   9.919  6:032.763
399  Willem van de Most (PR 2.04.07) Domburg2.07.39minMse   9.917  6:032.75-
400  Natalie CamerlinckWestkapelle2.07.55minVse   9.896  6:042.753
401  Frank VanleenhoveKnokke2.07.57minMse   9.893  6:042.75-
402  Bart KerwijnEeklo2.08.15minMse   9.870  6:052.74-
403  Filip HoorenaertEeklo2.08.22minMse   9.861  6:052.74-
404  Willy SchaepdrijverKnokke2.08.36minMse   9.843  6:062.73-
405  Ronny Scherbeijn (PR)Cadzand2.08.39minMse   9.839  6:062.73-
406  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.08.43minMse   9.834  6:062.73-
407  Suzie van de Heuvel (PR 2.01.01) Breskens2.08.45minVse   9.832  6:062.732
408  Arno van Trigt (PR 1.49.17) Goes2.09.18minMse   9.790  6:082.72-
409  Heidi DeclecqKuurne2.09.40minVse   9.762  6:092.71-
410  Johan BeirnaertDrongelen2.09.45minMse   9.756  6:092.71-
411  Regine van HeckeBrugge2.09.51minVse   9.749  6:092.71-
412  Joel VandenbogaerdeDeinze2.12.39minMse   9.543  6:172.65-
413  Nico Verheul (PR 1.59.14) Wielingen2.13.15minMse   9.500  6:192.64-
414  Peter de Vreede (debuut) Meliskerke2.13.26minMse   9.487  6:192.64-
415  Cor-Jan Baltus (debuut) Middelburg2.13.28minM50   9.484  6:202.63-
416  Francis op de BeeckLier2.13.50minMse   9.458  6:212.63-
417  Veerle Maes?2.14.09minVse   9.436  6:222.62-
418  Cedles MullaertBiervliet2.14.11minVse   9.434  6:222.62-
419  Annemarie MalschaertDordrecht2.14.48minV45   9.391  6:232.61-
420  Katrien PutelenHoutoven2.14.54minMse   9.384  6:242.61-
421  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes2.15.06minMse   9.370  6:242.60-
422  Leen van de SompeleAssenbroek2.15.34minVse   9.337  6:262.59-
423  Veronique Burghgraeve?2.16.35minVse   9.268  6:282.57-
424  Piet van Waarde (debuut) Arnemuiden2.18.10minMse   9.162  6:332.54-
425  Henk Kortlever (PR 2.09.24) Delta Sport2.18.51minM45   9.117  6:352.53-
426  Annelien de BoevereGent2.22.32minMse   8.881  6:452.47-
427  Bert VandenbergheSint Andries2.32.00minMse   8.328  7:122.31-
428  Julie BracjtRoeselaere2.40.10minVse   7.903  7:362.20-
Mannen: 367 (85.75%) => M35=19 - M45=34 - M50=1 - M55=12 - M65=1 - Mse=300
Vrouwen: 61 (14.25%) => V35=10 - V45=4 - V55=2 - Vse=45

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.402 seconden nodig om deze lijst met 428 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020