dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

39e Pannekoekloop

Burgh-Haamstede, zaterdag 12 maart 2011 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Michel Schrier (PR 47.21) Dynamica56.59minMse   15.794  3:484.39453
2  Jorrit PelsRotterdam Atletiek57.33minMse   15.639  3:504.34432
3  Nap Hage (PR)Poortvliet1.00.04minM45   14.983  4:004.16345
4  Sebastiaan Heikoop (PR 58.47) Delta Sport1.00.23minM35   14.905  4:024.14335
5  Johan de MaertelaereMol1.01.03minM45   14.742  4:044.10313
6  Rob MustersAVO 19831.01.11minMse   14.710  4:054.09309
7  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.01.32minM35   14.626  4:064.06298
8  Michel Buijck (PR 1.00.29) Dynamica1.01.41minM35   14.591  4:074.05294
9  Michel van den Bos (PR 1.00.49) Delta Sport1.02.05minM45   14.497  4:084.03282
10  Bart Verkaart (PR 59.50) Delta Sport1.02.21minM35   14.435  4:094.01274
11  Leon Jacobse (PR 1.01.26) Dynamica1.02.45minMse   14.343  4:113.98263
12  Bert HederikavVN1.02.49minM45   14.327  4:113.98261
13  Leo van der HoevenSpirit1.04.02minM45   14.055  4:163.90227
14  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.04.17minM35   14.001  4:173.89221
15  Dirk GeertsBilzen1.04.40minMse   13.918  4:193.87211
16  Micha Janse (PR 55.22) Dynamica1.04.49minM35   13.885  4:193.86207
17  Peter van Limbergen (PR 55.24) Goes1.05.07minM35   13.821  4:203.84199
18  Erik Kok (PR 55.06) Dynamica1.05.23minM35   13.765  4:223.82193
19  Adriaan Walhout (PR 53.48) Middelburg1.05.43minMse   13.695  4:233.80185
20  Michel Bekink (PR 1.04.50) Goes1.05.45minM35   13.688  4:233.80184
21  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.06.20minM35   13.568  4:253.77170
22  René Jakobsen (PR 57.12) Middelburg1.06.39minM35   13.503  4:273.75163
23  Leo de Leeuw (PR 49.29) Wolphaartsdijk1.06.54minM45   13.453  4:283.74157
24  Leon Loeve (PR 1.05.39) Delta Sport1.07.24minM35   13.353  4:303.71147
25  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.07.40minM35   13.300  4:313.69141
26  Bram Verhage (PR 58.39) Dynamica1.07.59minM45   13.239  4:323.68134
27  Fer Bouwens (PR 1.02.09) AV'561.08.04minM45   13.222  4:323.67133
28  Laurens van der Haven (PR 1.01.03) AV'561.08.14minM45   13.190  4:333.66129
29  Mike de JonghVosselaar1.08.41minMse   13.104  4:353.64120
30  Eddy SneydersVosselaar1.08.52minM45   13.069  4:353.63117
31  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.09.07minM55   13.021  4:363.62112
32  Arie VisserAvantri1.09.09minM45   13.015  4:373.62112
33  Jeroen de Nood (PR 1.01.23) Middelburg1.09.27minMse   12.959  4:383.60106
34  Leo de Bruijn (PR 1.08.54) Dynamica1.09.49minM35   12.891  4:393.5899
35  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.09.54minM45   12.876  4:403.5898
36  Peter KaljouwavVN1.10.04minM45   12.845  4:403.5795
37  Charles Vermeulen (PR 1.08.04) Kapelle-Biezelinge1.10.06minM55   12.839  4:403.5795
38  Marianne de Kok (PR 57.05) Dynamica1.10.15minV35   12.811  4:413.56264
39  Frans Heijboer (PR 1.08.52) Poortvliet1.10.24minM45   12.784  4:423.5589
40  Annick BeckersKasterlee1.10.49minV35   12.709  4:433.53249
41  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.10.51minM35   12.703  4:433.5382
42  Ronnie Krocké (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.10.57minM55   12.685  4:443.5280
43  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.11.12minM45   12.640  4:453.5177
44  Alexander Dekker (debuut) Oostkapelle1.11.18minMse   12.623  4:453.5175
45  Lourens-Jan Hengst (PR 1.01.56) Aagtekerke1.11.28minM45   12.593  4:463.5072
46  Robert Verwijs (debuut) Delta Sport1.11.35minMse   12.573  4:463.4971
47  Danny de Leeuw (PR 57.02) Wolphaartsdijk1.11.54minMse   12.517  4:483.4866
48  Sjaak de Kok (debuut) Lewedorp1.12.34minM45   12.402  4:503.4557
49  Robert Kraaijenbrink (PR 1.06.21) Delta Sport1.12.49minM45   12.360  4:513.4354
50  Johan Huigh (PR 1.10.57) Schoondijke1.13.00minM45   12.329  4:523.4251
51  Steven van de Veire (PR 1.10.22) Wielingen1.13.03minMse   12.320  4:523.4251
52  Jacky Luitwieler (PR 1.00.56) Dynamica1.13.04minM45   12.318  4:523.4251
53  Ron FrankenScorpio1.13.08minM45   12.306  4:533.4250
54  Jaap Wondergem (PR)Middelburg1.13.11minM60   12.298  4:533.4249
55  Han van BuerenScorpio1.13.31minM65   12.242  4:543.4045
56  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.13.36minM65   12.228  4:543.4044
57  Huub Beelen (PR 1.01.13) Goes1.13.42minM45   12.212  4:553.3943
58  Hennie de Koster (PR 1.13.18) Zierikzee1.13.57minM45   12.170  4:563.3840
59  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.13.59minM45   12.165  4:563.3840
60  Ed ZijlstraDutch Runners Gold1.14.03minM55   12.154  4:563.3839
61  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.14.07minM45   12.143  4:563.3738
62  Edwin Ruppert (debuut) Vlissingen1.14.14minM35   12.124  4:573.3737
63  Michel de Ruijsscher (debuut) Wielingen1.14.19minM35   12.110  4:573.3636
64  John Kommer (PR 1.08.46) Delta Sport1.14.22minM35   12.102  4:573.3635
65  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.14.25minM45   12.094  4:583.3635
66  Erik Malcorps (debuut) Middelburg1.14.29minM45   12.083  4:583.3634
67  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.14.30minM45   12.081  4:583.3634
68  Dave Ruissen (PR 1.10.46) Oost-Souburg1.14.37minM55   12.062  4:583.3533
69  Alexander Paardekooper (debuut) Oostkapelle1.14.42minMse   12.048  4:593.3532
70  Katinka van den Berge (PR)Serooskerke1.14.47minV35   12.035  4:593.34160
71  Gert WoutersHoevelaken1.15.06minM45   11.984  5:003.3328
72  Ashok JodhaAmsterdam1.15.19minM45   11.950  5:013.3226
73  Tonny van EekelenSpado1.16.03minM45   11.834  5:043.2920
74  Jos TorremansVosselaar1.16.10minM55   11.816  5:053.2819
75  Marc Van der WangenVosselaar1.16.22minM45   11.785  5:053.2718
76  Johan de Vlieger (PR 48.00) Dynamica1.16.28minM45   11.770  5:063.2717
77  John Dekker (PR 1.16.20) Middelburg1.16.41minM45   11.737  5:073.2615
78  Stefaan MaesBeerse1.16.44minM45   11.729  5:073.2615
79  John Scheffers (PR 1.15.52) Nieuwerkerk1.16.59minM45   11.691  5:083.2513
80  Eric HaestKasterlee1.17.01minM55   11.686  5:083.2513
81  Marc JanssensVosselaar1.17.10minM45   11.663  5:093.2412
82  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.17.11minM45   11.661  5:093.2412
83  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Delta Sport1.17.27minM35   11.620  5:103.2310
84  Wim Karelse (PR 1.15.39) Schore1.17.32minM45   11.608  5:103.2210
85  Johnny Tolhoek (debuut) Yerseke1.17.44minM35   11.578  5:113.229
86  Jan Bostelaar (PR 1.09.04) Dynamica1.17.51minM55   11.561  5:113.218
87  Wilbert Koole (debuut) Serooskerke1.17.52minMse   11.558  5:113.218
88  Ad SuijkerbuijkDiomedon1.18.30minM45   11.465  5:143.185
89  Rinus Joosse (PR 54.51) AV'561.18.42minM65   11.436  5:153.185
90  Willen van de WeekVeere1.18.57minM55   11.400  5:163.174
91  Karel van de Gruiter (PR 1.02.28) Dynamica1.19.03minM65   11.385  5:163.163
92  Ronald SchatsHalsteren1.19.06minM45   11.378  5:163.163
93  Boy Saija (PR 1.09.41) Dynamica1.19.10minM45   11.368  5:173.163
94  Paul MentenRetie1.19.16minM55   11.354  5:173.153
95  Digna de Boer (PR 1.18.47) Delta Sport1.19.17minV55   11.352  5:173.1583
96  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.19.23minM55   11.337  5:183.152
97  Aloïs de BieBelgië1.19.36minM55   11.307  5:183.142
98  Kees DamenPassaat1.19.57minM55   11.257  5:203.131
99  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.20.13minM45   11.220  5:213.121
100  Pieter Wielhouwer (PR 1.16.46) Wilhelminadorp1.20.26minM35   11.189  5:223.11-
101  Bas Anemaet (debuut) Kamperland1.20.55minMse   11.123  5:243.09-
102  José de Pooter (debuut) Terneuzen1.20.57minM35   11.118  5:243.09-
103  Ko Berrevoets (debuut) Ouwerkerk1.21.05minM45   11.100  5:243.08-
104  Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.22.10minM45   10.953  5:293.04-
105  Connie Hage (PR 1.21.17) Poortvliet1.22.24minV45   10.922  5:303.0344
106  Jaap Flikweert (PR 1.17.10) Nieuwerkerk1.22.25minM45   10.920  5:303.03-
107  Coen de Danschutter (PR 1.09.33) Delta Sport1.22.41minMse   10.885  5:313.02-
108  Rob Maat (debuut) Goes1.22.45minM45   10.876  5:313.02-
109  Fons Beekmans (debuut) Delta Sport1.22.50minM45   10.865  5:313.02-
110  Danny VermeirenTurnhout1.22.59minM45   10.846  5:323.01-
111  Hans van der Welle (PR 1.15.41) Middelburg1.23.01minM45   10.841  5:323.01-
112  Rob VossGeneraal Michaelis1.23.15minM45   10.811  5:333.00-
113  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.23.23minM55   10.794  5:343.00-
114  Erwin Schell (PR 1.16.21) Delta Sport1.23.30minM45   10.778  5:342.99-
115  Acronius Kramer (PR 1.06.51) AV'561.23.33minM55   10.772  5:342.99-
116  Bert Jeras (PR 1.21.50) Middelburg1.23.40minM35   10.757  5:352.99-
117  Peter Rentmeester (PR 1.19.04) Yerseke1.23.40minM35   10.757  5:352.99-
118  André Polfliet (PR 1.15.47) Oost-Souburg1.23.46minMse   10.744  5:352.98-
119  Jan-Kees de Meester (PR 1.20.20) Hansweert1.23.55minM35   10.725  5:362.98-
120  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.23.57minM45   10.721  5:362.98-
121  Jaap Kievit (debuut) Burgh-Haamstede1.24.00minM35   10.714  5:362.98-
122  Isto Knaap (PR 1.21.32) Goes1.24.05minM45   10.704  5:362.97-
123  Robin Botman (PR 1.16.25) Dynamica1.24.06minMse   10.702  5:362.97-
124  Jan van DijkGeneraal Michaelis1.24.29minM55   10.653  5:382.96-
125  Ivo Krijnsen (PR 1.20.47) Hansweert1.25.04minMse   10.580  5:402.94-
126  Han van den Berg (PR)Lewedorp1.25.17minM45   10.553  5:412.93-
127  Christl Rozendaal (PR 1.23.06) Kapelle-Biezelinge1.25.19minV45   10.549  5:412.9319
128  Rob CramaLeiderdorp1.25.46minM55   10.494  5:432.91-
129  Hans Joosse (PR 1.20.16) Middelburg1.25.47minM55   10.492  5:432.91-
130  Jan Minderhoud (PR 55.23) Dynamica1.25.59minM55   10.467  5:442.91-
131  Kees van den BroekSchiedam1.26.04minM45   10.457  5:442.90-
132  Peter Hamelink (debuut) Terneuzen1.26.11minM45   10.443  5:452.90-
133  Marja SundermeijerSpirit1.26.35minV55   10.395  5:462.8911
134  Adri Koole (PR 1.04.18) Serooskerke1.26.36minM55   10.393  5:462.89-
135  Ton NobelLekkerkerk1.26.40minM45   10.385  5:472.88-
136  Louisa MiechielsenVosselaar1.27.34minV45   10.278  5:502.857
137  Liesbeth Dorreman (PR 1.23.27) Zierikzee1.27.55minV35   10.237  5:522.845
138  Bernd StruijsScorpio1.28.47minM45   10.137  5:552.82-
139  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.29.02minM55   10.109  5:562.81-
140  Maurice Eppings (PR 1.08.40) Middelburg1.29.22minM45   10.071  5:572.80-
141  Carolien van DyckLekkerkerk1.29.29minV35   10.058  5:582.791
142  Ben SchipperStrijen1.29.49minM45   10.020  5:592.78-
143  Jules van Mulken (PR 1.19.57) Groede1.29.53minM55   10.013  6:002.78-
144  Marloes Priemis (PR 1.16.12) Renesse1.30.20minVse   9.963  6:012.77-
145  Norbert de ZeeuwGeneraal Michaelis1.30.21minM35   9.961  6:012.77-
146  Rinus van MeijerenLekkerkerk1.30.31minM55   9.943  6:022.76-
147  Ilse van den Heuvel (debuut) Delta Sport1.30.38minVse   9.930  6:032.76-
148  Johan van der Jagt (debuut) Yerseke1.30.40minM35   9.926  6:032.76-
149  Charlotte KeijserNijmegen1.30.52minV35   9.905  6:032.75-
150  Marja ZonderopZoetermeer1.31.11minV45   9.870  6:052.74-
151  LP ZonderopZoetermeer1.31.20minM55   9.854  6:052.74-
152  Jo van MeursGeneraal Michaelis1.31.27minM55   9.841  6:062.73-
153  Eddie MaandersScorpio1.32.05minM55   9.774  6:082.71-
154  Aad WinkelmanScorpio1.32.05minM55   9.774  6:082.71-
155  Anita BeekersScorpio1.32.06minV45   9.772  6:082.71-
156  Hans KoolOosterhout1.32.13minM55   9.760  6:092.71-
157  Ilco Koeman (debuut) Yerseke1.32.21minM35   9.746  6:092.71-
158  Inge Marchand (PR 1.22.44) Burgh-Haamstede1.32.40minV35   9.712  6:112.70-
159  Nico ScheffersOosterhout1.33.14minM55   9.653  6:132.68-
160  Davis HarwijneMiddelburg1.33.57minM35   9.580  6:162.66-
161  Frank van der HoevenOuderkerk aan den Ijssel1.33.58minM35   9.578  6:162.66-
162  Kees Kortleve (PR 1.22.39) AV'561.34.23minM65   9.536  6:182.65-
163  Jan Sipma (PR 1.22.23) Meliskerke1.34.31minM55   9.522  6:182.65-
164  Hugo Poortvliet (PR 1.10.15) Dynamica1.34.37minM65   9.512  6:182.64-
165  Lena Kleingeld (PR 1.26.48) Vlissingen1.34.41minV45   9.505  6:192.64-
166  Michela van Stel (PR 1.17.31) AV'561.34.54minV35   9.484  6:202.63-
167  John AnijsScorpio1.35.16minM55   9.447  6:212.62-
168  Koos van der HorstGeneraal Michaelis1.35.21minM55   9.439  6:212.62-
169  Frank de WaalRotterdam1.35.33minM35   9.419  6:222.62-
170  Rob MulOuderkerk aan den Ijssel1.35.36minM55   9.414  6:222.62-
171  Jeannette GielesScorpio1.35.38minV55   9.411  6:232.61-
172  Sylvia Berrevoets (debuut) Zonnemaire1.35.57minV35   9.380  6:242.61-
173  Petra van Bleijswijk (PR 1.28.26) Renesse1.36.02minV35   9.372  6:242.60-
174  Dennis ScheepersGeneraal Michaelis1.36.18minM45   9.346  6:252.60-
175  Eveline Scheers (PR 1.32.20) Dynamica1.36.25minV45   9.334  6:262.59-
176  Corrie HoekLeiden1.36.33minV55   9.322  6:262.59-
177  Bram de Rijke (PR 1.06.34) Dynamica1.36.36minMse   9.317  6:262.59-
178  Sytze Stins (PR 1.09.56) Delta Sport1.38.20minM65   9.153  6:332.54-
179  Hans Holwerda (PR 1.36.35) Nieuwerkerk1.38.39minM55   9.123  6:352.53-
180  Frits GebhardtBodegraven1.38.49minM55   9.108  6:352.53-
181  Herman Kreeft (PR 1.36.49) Gilze1.38.55minM55   9.099  6:362.53-
182  Ria Marchand (PR 1.33.41) Burgh-Haamstede1.39.07minV55   9.080  6:362.52-
183  Rini Zorge (PR 1.26.51) Brouwershaven1.39.43minM45   9.026  6:392.51-
184  Catoo Viergever (PR 1.19.49) Delta Sport1.39.44minV45   9.024  6:392.51-
185  Peter WeedaRotterdam1.43.30minM55   8.696  6:542.42-
186  Joke van de Kasteele (PR 1.37.13) Delta Sport1.44.04minV55   8.648  6:562.40-
187  Theo Kootstra (PR 1.37.26) Waarde1.44.18minM65   8.629  6:572.40-
188  Lian GebhardtBodegraven1.44.52minV45   8.582  6:592.38-
189  Theo de Bie (PR 1.21.58) Kortgene1.45.07minM35   8.562  7:002.38-
190  Evelyn Lambert (debuut) Vogelwaarde1.45.08minV35   8.561  7:012.38-
191  Anton Ringenaldus (PR 1.38.52) Middelburg1.45.53minM45   8.500  7:042.36-
192  Erik Willemse (PR 1.25.23) Zierikzee1.45.54minMse   8.499  7:042.36-
193  Hanneke de Carpentier (PR 1.35.39) Goes1.46.07minV45   8.481  7:042.36-
194  Henny de Jonge (PR 1.30.05) Delta Sport1.48.12minVse   8.318  7:132.31-
195  Wilbert Stadhouders (PR 1.36.15) Noordgouwe1.49.05minM55   8.251  7:162.29-
196  Marc van LoockLille2.11.10minM45   6.861  8:451.91-
Mannen: 166 (84.69%) => M35=33 - M45=65 - M55=38 - M60=1 - M65=8 - Mse=21
Vrouwen: 30 (15.31%) => V35=11 - V45=10 - V55=6 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erik CapponZuidzande28.54minM45   15.571  3:514.33-
2  Harmen van EijzerenMeliskerke29.15minMse   15.385  3:544.27+0:21
3  René den HollanderMeliskerke29.55minMse   15.042  3:594.18+1:01
4  Maurice JacobseZoutelande32.30minMse   13.846  4:203.85+3:36
5  Annemiek van de VeldeNoordgouwe33.09minVse   13.575  4:253.77+4:15
6  Franklin van AnrooijKapelle-Biezelinge33.27minMse   13.453  4:283.74+4:33
7  Rico GerritsenZierikzee34.13minMse   13.151  4:343.65+5:19
8  Alexander BoutenVlissingen34.47minMse   12.937  4:383.59+5:53
9  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland34.52minM45   12.906  4:393.59+5:58
10  Eddy van de LindenRotterdam35.40minM35   12.617  4:453.50+6:46
11  John HillebrandRenesse36.05minM35   12.471  4:493.46+7:11
12  Gertjan de HoopBurgh-Haamstede36.37minM35   12.289  4:533.41+7:43
13  Arno ObbinkBurgh-Haamstede37.00minM35   12.162  4:563.38+8:06
14  Pascal TournierRenesse38.34minMse   11.668  5:093.24+9:40
15  Kees WijnbergSinderen38.41minM55   11.633  5:093.23+9:47
16  Jeroen TerlouwBiggekerke38.52minM35   11.578  5:113.22+9:58
17  John van AnrooijKapelle-Biezelinge39.08minM45   11.499  5:133.19+10:14
18  Jeroen KranendonkZierikzee39.20minMse   11.441  5:153.18+10:26
19  Winnyfred TersteegSinderen39.21minV45   11.436  5:153.18+10:27
20  Thijs TerlouwMiddelburg39.45minM35   11.321  5:183.14+10:51
21  Adrie van BavelOud-Gastel39.52minM45   11.288  5:193.14+10:58
22  Julian WoutersHoevelaken40.05minMse   11.227  5:213.12+11:11
23  Frits BurgerZierikzee40.31minM45   11.107  5:243.09+11:37
24  Liam RuffZierikzee40.43minMse   11.052  5:263.07+11:49
25  John de RekSommelsdijk40.52minM65   11.011  5:273.06+11:58
26  Bart HoogenboomNoordwelle41.55minM65   10.736  5:352.98+13:01
27  Marijn KrootBurgh-Haamstede41.58minM35   10.723  5:362.98+13:04
28  Jolle BosmaKrimpen aan den Ijssel42.15minM45   10.651  5:382.96+13:21
29  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge42.16minM55   10.647  5:382.96+13:22
30  Corrie van DaalenOud Beijerland42.33minV45   10.576  5:402.94+13:39
31  Renée KrijnsenHansweert43.15minM35   10.405  5:462.89+14:21
32  Ab van de VijverZierikzee44.27minV55   10.124  5:562.81+15:33
33  Irene BakkerBest45.03minV55   9.989  6:002.77+16:09
34  Nadine RikhofNieuwerkerk45.12minVse   9.956  6:022.77+16:18
35  Femke BeijerZierikzee45.12minMse   9.956  6:022.77+16:18
36  Gre WondergemMiddelburg45.20minM55   9.926  6:032.76+16:26
37  Lenie van KlevenVlissingen46.13minM55   9.737  6:102.70+17:19
38  Sandra van der ZandeOuwerkerk46.15minV35   9.730  6:102.70+17:21
39  Marieke PadmoesGoes46.32minM35   9.670  6:122.69+17:38
40  Patricia RuizeveldPernis Rotterdam46.40minM45   9.643  6:132.68+17:46
41  Kees VerburgHansweert47.04minM45   9.561  6:172.66+18:10
42  Corina VossBest47.18minV35   9.514  6:182.64+18:24
43  Corien PolderdijkKortgene48.13minV35   9.333  6:262.59+19:19
44  Carlien BeslingNieuwerkerk48.32minM45   9.272  6:282.58+19:38
45  Carla de MeijerRenesse48.38minV35   9.253  6:292.57+19:44
46  Janet LeeuweRenesse48.39minM35   9.250  6:292.57+19:45
47  Babette van 't VeerRenesse48.39minM35   9.250  6:292.57+19:45
48  Debora OreelMiddelburg48.51minV45   9.212  6:312.56+19:57
49  Jan van der GijpDordrecht49.35minV55   9.076  6:372.52+20:41
50  Gette StaalBurgh-Haamstede49.53minV45   9.021  6:392.51+20:59
51  Frans van de LindenBurgh-Haamstede49.57minM35   9.009  6:402.50+21:03
52  Iris ClazingRotterdam49.58minM35   9.006  6:402.50+21:04
53  Joël WoutersHoevelaken50.20minMse   8.940  6:432.48+21:26
54  Boy DamsmaDordrecht50.26minMse   8.923  6:432.48+21:32
55  Etienne van de VeireOostburg51.58minV55   8.659  6:562.41+23:04
56  Mia van de VeireOostburg51.58minM55   8.659  6:562.41+23:04
57  Paul AmourensAmstelveen52.44minV55   8.534  7:022.37+23:50
58  Irna Pleyte SlootVlaardingen53.46minM55   8.369  7:102.32+24:52
59  Sylvia Pol van der VenVlaardingen54.28minV45   8.262  7:162.29+25:34
60  Marianne MuizertSchiedam56.57minM55   7.902  7:362.19+28:03
61  Ineke van der VaartVlaardingen56.58minM45   7.899  7:362.19+28:04
62  Machiel SinkeKrabbendijke1.05.20minM65   6.888  8:431.91+36:26
Mannen: 46 (74.19%) => M35=13 - M45=10 - M55=7 - M65=3 - Mse=13
Vrouwen: 16 (25.81%) => V35=4 - V45=5 - V55=5 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.915 seconden nodig om deze lijst met 258 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020