zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Trail By The Sea

Renesse, zondag 26 februari 2012 - Organisatie: Sportpromotion Zld
36 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sebastien SchlettererMiddelburg2.21.10minM35   15.301  3:554.25-
2  Pascal van NordenGouda2.22.50minM35   15.123  3:584.20+1:40
3  Ruud van der WalApeldoorn2.23.00minMSe   15.105  3:584.20+1:50
4  Raymon van den Bergs-Hertogenbosch2.24.46minMSe   14.921  4:014.14+3:36
5  Ronnie DuinkerkenRotterdam2.26.54minM35   14.704  4:054.08+5:44
6  Carlo PullensOss2.28.08minM35   14.581  4:074.05+6:58
7  Tjitte van den BuysMiddelburg2.28.21minMSe   14.560  4:074.04+7:11
8  Wouter van CaspelOost-Souburg2.30.07minMSe   14.389  4:104.00+8:57
9  Wim van SparrentakSint Laurens2.30.13minM35   14.379  4:103.99+9:03
10  Patrick FrankenSittard2.31.15minM35   14.281  4:123.97+10:05
11  Bart de BergeWichelen2.31.21minM35   14.272  4:123.96+10:11
12  John RaviaZierikzee2.31.41minM35   14.240  4:133.96+10:31
13  Tim de VilderWingene2.33.22minMSe   14.084  4:163.91+12:12
14  Harmen PerkRotterdam2.33.27minM35   14.076  4:163.91+12:17
15  Alwin VermeulenKwadendamme2.33.30minM35   14.072  4:163.91+12:20
16  Marlies KortBurgh-Haamstede2.34.35minV35   13.973  4:183.88+13:25
17  Edward de LengKoudekerke2.36.08minM45   13.834  4:203.84+14:58
18  Martijn SchakelaarHattem2.36.16minM35   13.823  4:203.84+15:06
19  Jos den HollanderGoes2.36.54minM45   13.767  4:223.82+15:44
20  Gustav SwagemakersSteenbergen2.36.56minM35   13.764  4:223.82+15:46
21  Aaike de WeverGentbrugge2.38.24minMSe   13.636  4:243.79+17:14
22  Henk van ZutphenGouda2.39.59minM45   13.501  4:273.75+18:49
23  Bart VerkaartZierikzee2.41.10minM35   13.402  4:293.72+20:00
24  Elbert VoogtBeekbergen2.41.16minM55   13.394  4:293.72+20:06
25  Jan de WildeNisse2.41.29minM45   13.376  4:293.72+20:19
26  Berry SnoerenTilburg2.41.42minM35   13.358  4:303.71+20:32
27  Hayo den BoeftGouda2.42.01minM35   13.332  4:303.70+20:51
28  Sjacco JoziasseKoudekerke2.42.15minM35   13.313  4:303.70+21:05
29  Benny ThuySint Jansteen2.42.32minM35   13.290  4:313.69+21:22
30  Maurits HeikoopNieuwerkerk a/d Ijssel2.43.40minM35   13.198  4:333.67+22:30
31  Arjan BeijeBurgh-Haamstede2.44.00minM35   13.171  4:333.66+22:50
32  Leo van der HoevenOud-Beijerland2.45.20minM45   13.065  4:363.63+24:10
33  Vincent LangendamHendrik-Ido-Ambacht2.46.07minMSe   13.003  4:373.61+24:57
34  Ron HuizerSpijkenisse2.46.54minM45   12.942  4:383.59+25:44
35  Johny NelissenBree2.47.15minM35   12.915  4:393.59+26:05
36  Edwin van AlphenVlissingen2.47.21minM35   12.907  4:393.59+26:11
37  Pedro HeezenPernis2.47.38minM35   12.885  4:393.58+26:28
38  Jaap van OosterenNijmegen2.49.18minMSe   12.758  4:423.54+28:08
39  Jaap van de BokMiddelharnis2.49.36minM45   12.736  4:433.54+28:26
40  Martijn TissinkKapelle-Biezelinge2.49.41minMSe   12.730  4:433.54+28:31
41  Peter KuiperZutphen2.50.03minM45   12.702  4:433.53+28:53
42  John GijzenRoosendaal2.50.18minM45   12.683  4:443.52+29:08
43  Rick van KeekenKruiningen2.50.51minM45   12.643  4:453.51+29:41
44  Frank van der MarkBilthoven2.51.06minM45   12.624  4:453.51+29:56
45  Peter KaljouwLeiderdorp2.51.11minM45   12.618  4:453.51+30:01
46  Ludolf ReijntjesZierikzee2.51.32minM45   12.592  4:463.50+30:22
47  Theo VermeerBerkel-Enschot2.52.15minM35   12.540  4:473.48+31:05
48  Anton van DaalenKoudekerke2.52.32minM35   12.519  4:483.48+31:22
49  Anton MolOud-Beijerland2.52.47minM35   12.501  4:483.47+31:37
50  Erik PoppeBiggekerke2.52.49minM45   12.499  4:483.47+31:39
51  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse2.52.54minM35   12.493  4:483.47+31:44
52  Leon Willem LoeveBurgh-Haamstede2.53.16minM35   12.466  4:493.46+32:06
53  Erwin van HartenRotterdam2.53.28minM35   12.452  4:493.46+32:18
54  Cees DijkmanBurgh-Haamstede2.53.31minM35   12.448  4:493.46+32:21
55  Leonie TonZierikzee2.53.51minV35   12.425  4:503.45+32:41
56  Kurt LeleuKortrjk2.53.54minM35   12.421  4:503.45+32:44
57  Gilles GeschiereMeliskerke2.55.26minM35   12.312  4:523.42+34:16
58  Ines van RinsumArnhem2.55.34minVse   12.303  4:533.42+34:24
59  Gert-Jan VerbruggeGoes2.56.08minM35   12.263  4:543.41+34:58
60  Jos EvertsVught2.56.12minM45   12.259  4:543.41+35:02
61  Wim BesuijenMiddelburg2.56.18minM55   12.252  4:543.40+35:08
62  Leon PersoonRotterdam2.56.32minMSe   12.236  4:543.40+35:22
63  Archie StaalNieuw-Haamstede2.57.07minM45   12.195  4:553.39+35:57
64  Martijn HienschAmsterdam2.57.52minM45   12.144  4:563.37+36:42
65  Peter van LimbergenGoes2.58.11minM35   12.122  4:573.37+37:01
66  Cornelis de StigterHeerjansdam2.58.34minM35   12.096  4:583.36+37:24
67  Wim van DijkeVlissingen2.58.41minM45   12.088  4:583.36+37:31
68  Tjallin de VriesRotterdam2.59.07minMSe   12.059  4:593.35+37:57
69  JaapJan RitsemaMiddelburg2.59.56minM35   12.004  5:003.33+38:46
70  Erwin TareilusVlaardingen2.59.58minM45   12.002  5:003.33+38:48
71  Theo PetersSpijkenisse3.00.16minM45   11.982  5:003.33+39:06
72  Fer BouwensZierikzee3.02.00minM45   11.868  5:033.30+40:50
73  Ferry de GraafHellevoetsluis3.02.24minM35   11.842  5:043.29+41:14
74  Peter van GilsWijchen3.02.40minM55   11.825  5:043.28+41:30
75  Jan van GentOud-Beijerland3.02.45minM45   11.819  5:053.28+41:35
76  Marijn RodenburgRotterdam3.02.55minMSe   11.809  5:053.28+41:45
77  Roman PacbierRoosendaal3.02.57minM35   11.807  5:053.28+41:47
78  Friso FoppesAmsterdam3.03.06minM35   11.797  5:053.28+41:56
79  Robert VinkZevenhuizen3.03.14minM55   11.788  5:053.27+42:04
80  Leon de MunnikNieuwerkerk3.04.10minM35   11.729  5:073.26+43:00
81  Wim van RuivenOud-Beijerland3.04.13minM45   11.725  5:073.26+43:03
82  Hans BeyerVlaardingen3.04.19minM45   11.719  5:073.26+43:09
83  Andres de WitteTerneuzen3.04.23minM35   11.715  5:073.25+43:13
84  Erik GroenewegOud-Beijerland3.04.40minM35   11.697  5:083.25+43:30
85  Angelo RoelandtSas van Gent3.04.45minM35   11.691  5:083.25+43:35
86  Fred NagtzaamPuttershoek3.05.05minM45   11.670  5:083.24+43:55
87  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge3.05.23minM35   11.652  5:093.24+44:13
88  Leo DaleboutGapinge3.06.03minM45   11.610  5:103.22+44:53
89  Roel HendriksUrmond3.06.24minM45   11.588  5:113.22+45:14
90  Pieter WisseBiggekerke3.06.26minM45   11.586  5:113.22+45:16
91  Emiel SchellHellevoetsluis3.06.30minM45   11.582  5:113.22+45:20
92  Dennis Plessiuss-Heer Arendskerke3.06.34minM35   11.578  5:113.22+45:24
93  Jan van BennekomHeinenoord3.06.37minM45   11.575  5:113.22+45:27
94  Wilco de SchipperWestkapelle3.06.42minM45   11.569  5:113.21+45:32
95  Marcel de VetteOud-Beijerland3.06.55minM35   11.556  5:123.21+45:45
96  Don CroesBrielle3.06.58minM45   11.553  5:123.21+45:48
97  Anita JoziasseGoes3.07.04minV45   11.547  5:123.21+45:54
98  Olaf van AalstBergen op Zoom3.07.32minMSe   11.518  5:133.20+46:22
99  Peter PollemansOude-Tonge3.07.52minMSe   11.498  5:133.19+46:42
100  Laurens van der HavenWissenkerke3.08.27minM45   11.462  5:143.18+47:17
101  Luc de JaegerWatervliet3.08.36minM45   11.453  5:143.18+47:26
102  Wim WoutersKruiningen3.08.39minM55   11.450  5:143.18+47:29
103  Roberto TholenaarsHendrik-Ido-Ambacht3.08.41minM45   11.448  5:143.18+47:31
104  Ben SchellNoordwijk3.08.43minM55   11.446  5:153.18+47:33
105  Ruud GrimLewedorp3.09.54minM45   11.374  5:173.16+48:44
106  Bas AnemaetKamperland3.09.57minMSe   11.371  5:173.16+48:47
107  Mattei GuttenbergOud-Beijerland3.10.04minM35   11.364  5:173.16+48:54
108  Herman LeeuwisGiessenburg3.10.42minM45   11.327  5:183.15+49:32
109  Tako HirsleyBussum3.11.14minM35   11.295  5:193.14+50:04
110  Ferry KempenaarsDordrecht3.11.44minM35   11.266  5:203.13+50:34
111  Jos GelukNoordwelle3.11.53minM45   11.257  5:203.13+50:43
112  Aad ZonneveldNootdorp3.12.07minM45   11.243  5:203.12+50:57
113  Willan TychonWijchen3.12.35minM35   11.216  5:213.12+51:25
114  Jan StruyckenLoon op Zand3.13.13minM45   11.179  5:223.11+52:03
115  Tanja de JongNumansdorp3.13.40minV45   11.153  5:233.10+52:30
116  John GuequierreMiddelburg3.13.48minM55   11.146  5:233.10+52:38
117  Henk LousVlissingen3.13.58minM45   11.136  5:233.09+52:48
118  Armand StolkOud-Beijerland3.14.15minM45   11.120  5:243.09+53:05
119  Allard MoeneBrielle3.14.31minM45   11.104  5:243.08+53:21
120  Danny KarijopawiroHouten3.15.57minM45   11.023  5:273.06+54:47
121  Bob VerbruggeZoetermeer3.16.13minM45   11.008  5:273.06+55:03
122  Jan Piet SchoonakkerTerneuzen3.16.58minM45   10.966  5:283.05+55:48
123  Matthew ArensmanMiddelharnis3.17.03minMSe   10.962  5:283.04+55:53
124  Marco HeestermansRosmalen3.17.17minM35   10.949  5:293.04+56:07
125  Robert de VriesNijmegen3.17.21minM35   10.945  5:293.04+56:11
126  Willy de SwartWijchen3.17.23minM45   10.943  5:293.04+56:13
127  Pieter SturmOost-Souburg3.17.29minM35   10.938  5:293.04+56:19
128  Martien BlokOostvoorne3.17.33minM55   10.934  5:293.04+56:23
129  Jasper WattjesNijmegen3.17.39minM35   10.928  5:293.04+56:29
130  Autilia StapperWestmaas3.18.00minV35   10.909  5:303.03+56:50
131  Edwin de WaalBaarn3.18.33minM35   10.879  5:313.02+57:23
132  Rene NijkampEmst3.18.53minM45   10.861  5:313.02+57:43
133  Rene de HaanBrielle3.19.12minM45   10.843  5:323.01+58:02
134  Marcel PickkersZwijndrecht3.19.34minM35   10.823  5:333.01+58:24
135  Hein StolleAmsterdam3.19.36minM45   10.822  5:333.01+58:26
136  Roel SmoldersVeerle-Laakdal3.19.50minM35   10.809  5:333.00+58:40
137  Ton van OsPoortvliet3.19.52minM45   10.807  5:333.00+58:42
138  Koen de VriesVlissingen3.19.57minM45   10.803  5:333.00+58:47
139  Kees SturmVlissingen3.20.03minMSe   10.797  5:333.00+58:53
140  Rene ten HoveArnhem3.20.20minM55   10.782  5:343.00+59:10
141  Rian FlikweertMiddelburg3.20.21minV45   10.781  5:342.99+59:11
142  Robert KraaijenbrinkRenesse3.20.24minM45   10.778  5:342.99+59:14
143  Leo Tolbooms-Gravenhage3.20.32minM45   10.771  5:342.99+59:22
144  Andre WebersMook3.20.52minM35   10.753  5:352.99+59:42
145  Kees VinkBaarn3.20.56minM35   10.750  5:352.99+59:46
146  Ed BoondersLandsmeer3.20.58minM45   10.748  5:352.99+59:48
147  Koen HendriksNijmegen3.21.00minMSe   10.746  5:352.99+59:50
148  Peter WitkampHoek van Holland3.21.21minM55   10.728  5:362.98+0:11
149  Danny MeeusNijlen3.21.31minM45   10.719  5:362.98+0:21
150  Johan KarelseHeinkenszand3.21.35minM35   10.715  5:362.98+0:25
151  Ray CornipsWaterlandkerkje3.21.52minM45   10.700  5:362.97+0:42
152  Edwin RuppertVlissingen3.22.01minM35   10.692  5:372.97+0:51
153  Jos LampertKoudekerke3.22.05minM45   10.689  5:372.97+0:55
154  Adrie GerardsZierikzee3.22.13minM55   10.682  5:372.97+1:03
155  Joram van den BergAmsterdam3.22.15minM35   10.680  5:372.97+1:05
156  Onno OudewortelWijdewormer3.22.22minM45   10.674  5:372.96+1:12
157  Niels van den BoogertBrielle3.22.24minM35   10.672  5:372.96+1:14
158  Paul van der WalBaarn3.22.27minM45   10.669  5:372.96+1:17
159  Anne VermeulenVijfhuizen3.22.43minMSe   10.655  5:382.96+1:33
160  Tom RunderkampBreda3.22.53minM35   10.647  5:382.96+1:43
161  Roderick MoermanVlaardingen3.22.55minMSe   10.645  5:382.96+1:45
162  Edwin DorrepaalSchore3.23.09minM35   10.633  5:392.95+1:59
163  Martine HofstedeRotterdam3.23.12minV45   10.630  5:392.95+2:02
164  Darlin VannesteKortrijk3.23.19minV45   10.624  5:392.95+2:09
165  Alex de LangenOud-Beijerland3.23.24minM45   10.619  5:392.95+2:14
166  Jacky LuitwielerVlissingen3.23.46minM45   10.600  5:402.94+2:36
167  Roy GorresHoorn3.23.59minM45   10.589  5:402.94+2:49
168  Fred BastemeijerZierikzee3.24.28minM55   10.564  5:412.93+3:18
169  Paul de BoerAlmen3.24.51minMSe   10.544  5:412.93+3:41
170  Alain CoolsBredene3.25.01minM45   10.536  5:422.93+3:51
171  Jos BuijksRaamsdonkveer3.25.03minM55   10.534  5:422.93+3:53
172  Jan Koen de GraafMiddelburg3.25.29minM45   10.512  5:422.92+4:19
173  Rob RoelofsenWestervoort3.25.47minM45   10.496  5:432.92+4:37
174  Peter NoordijkeGoes3.26.03minM45   10.483  5:432.91+4:53
175  Ron KantDussen3.26.09minM35   10.478  5:442.91+4:59
176  Remco van der MeijsTilburg3.26.11minMSe   10.476  5:442.91+5:01
177  Robert SonkeMiddelburg3.26.57minM35   10.437  5:452.90+5:47
178  Robert CarolMiddelburg3.27.13minM45   10.424  5:452.90+6:03
179  Peter VermeulenGeel3.27.47minMSe   10.395  5:462.89+6:37
180  Frans den OuterOud-Beijerland3.27.55minM45   10.389  5:472.89+6:45
181  Jean Pierre DeprezKortrijk3.28.03minM45   10.382  5:472.88+6:53
182  Riet van LeeuwenHellevoetsluis3.28.23minV55   10.366  5:472.88+7:13
183  Koen van DijkTilburg3.28.45minMSe   10.347  5:482.87+7:35
184  Rene Ambuss-Gravenhage3.28.59minM35   10.336  5:482.87+7:49
185  Ronald de RijkeMiddelburg3.29.02minM35   10.333  5:482.87+7:52
186  Wim KarelseSchore3.29.04minM45   10.332  5:482.87+7:54
187  Robert VerwijsZierikzee3.29.25minMSe   10.314  5:492.87+8:15
188  Corina GrimLewedorp3.29.34minV45   10.307  5:492.86+8:24
189  Jeroen VerheulApeldoorn3.29.36minM35   10.305  5:492.86+8:26
190  Marcel van DeldenMiddelburg3.29.53minM45   10.291  5:502.86+8:43
191  IJsbrand LouterPoortugaal3.29.59minM35   10.287  5:502.86+8:49
192  Anthony van den BergVlissingen3.30.14minM35   10.274  5:502.85+9:04
193  Leo RijnbergOosterland3.30.54minM45   10.242  5:522.84+9:44
194  Harry AarnoudseKerkwerve3.30.56minM45   10.240  5:522.84+9:46
195  Philippe VerstraetenTerneuzen3.30.58minM45   10.239  5:522.84+9:48
196  Marian van DijkMiddelburg3.31.00minV35   10.237  5:522.84+9:50
197  Jacolien SchreuderHaarlem3.31.10minV45   10.229  5:522.84+10:00
198  Stella PetricTuk3.31.30minV35   10.213  5:532.84+10:20
199  Edwin CasteleinArnhem3.31.34minM45   10.210  5:532.84+10:24
200  Thijs van der FeenHellevoetsluis3.31.40minM45   10.205  5:532.83+10:30
201  Peter VaderKerkwerve3.31.46minM45   10.200  5:532.83+10:36
202  Joost ValkenbergVught3.31.51minM45   10.196  5:532.83+10:41
203  Wim GerardsMaastricht3.32.13minM45   10.178  5:542.83+11:03
204  Bill StegersVlissingen3.32.20minM35   10.173  5:542.83+11:10
205  John KommerZierikzee3.32.47minM35   10.151  5:552.82+11:37
206  Hannie den HaanOostvoorne3.33.14minV55   10.130  5:552.81+12:04
207  Giel JoziasseGoes3.33.26minM45   10.120  5:562.81+12:16
208  Marjan ThuySint Jansteen3.33.40minV35   10.109  5:562.81+12:30
209  Pascal DeurinckKloosterzande3.33.42minM35   10.108  5:562.81+12:32
210  Valerie ZiekmanSpijkenisse3.33.44minM35   10.106  5:562.81+12:34
211  Jan van der LindeOostburg3.33.53minM55   10.099  5:562.81+12:43
212  Marcel StruykMiddelburg3.34.40minM35   10.062  5:582.80+13:30
213  Bart SavelsbergBreda3.34.48minMSe   10.056  5:582.79+13:38
214  Marc ClaerhoutKortrijk3.35.00minM45   10.047  5:582.79+13:50
215  Geert StappersBreda3.35.05minM45   10.043  5:582.79+13:55
216  Hans MinnaardYerseke3.35.14minM45   10.036  5:592.79+14:04
217  Marja SundermeijerOud-Beijerland3.35.17minV55   10.033  5:592.79+14:07
218  Liesbeth Janssens-Gravenhage3.35.21minVse   10.030  5:592.79+14:11
219  Leonard BoekestijnDe Lier3.35.40minM45   10.015  5:592.78+14:30
220  Christoph van HauwenhuyzeSint-Laureins3.35.44minM35   10.012  6:002.78+14:34
221  Agnes de CausemaeckerLembeke3.35.47minV55   10.010  6:002.78+14:37
222  Detlev KonigGouda3.35.51minM55   10.007  6:002.78+14:41
223  John van ZutphenHellevoetsluis3.36.13minM45   9.990  6:002.77+15:03
224  Eric BerrevoetsZierikzee3.37.11minM35   9.946  6:022.76+16:01
225  Denis GerritsenEindhoven3.37.42minMSe   9.922  6:032.76+16:32
226  Kobus BotmanMiddelburg3.37.52minM55   9.914  6:032.75+16:42
227  Nienke DijkAlmen3.38.08minVse   9.902  6:042.75+16:58
228  Lucie MensingaLeeuwarden3.38.21minVse   9.892  6:042.75+17:11
229  Ronald NuijtenDordrecht3.38.37minM35   9.880  6:042.74+17:27
230  Erik BoerRotterdam3.38.42minM35   9.877  6:052.74+17:32
231  Paul TimmersRoosendaal3.38.57minM35   9.865  6:052.74+17:47
232  Heico KerkmeesterCapelle a/d Ijssel3.39.20minM45   9.848  6:062.74+18:10
233  Ben van der LindenVlissingen3.39.48minM45   9.827  6:062.73+18:38
234  Leo de RijkeVlissingen3.39.49minM45   9.826  6:062.73+18:39
235  Ron HoogerwerfOud-Beijerland3.40.01minM45   9.817  6:072.73+18:51
236  Harry EilanderDedemsvaart3.40.13minM35   9.809  6:072.72+19:03
237  Indra BimmelBerg en Dal3.40.24minV35   9.800  6:072.72+19:14
238  Rob WoutersNijmegen3.40.25minM35   9.800  6:072.72+19:15
239  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen3.40.44minM35   9.786  6:082.72+19:34
240  Radjesh RamasrayRotterdam3.41.02minM35   9.772  6:082.71+19:52
241  Ronald TertoolenVlaardingen3.41.14minM45   9.763  6:092.71+20:04
242  Seth DijkstraMiddelburg3.41.18minM35   9.761  6:092.71+20:08
243  Gerard SlotemaZwijndrecht3.41.49minM45   9.738  6:102.70+20:39
244  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge3.41.51minV45   9.736  6:102.70+20:41
245  Digna de BoerBurgh-Haamstede3.41.53minV55   9.735  6:102.70+20:43
246  Ashok JodhaAmsterdam3.42.09minM45   9.723  6:102.70+20:59
247  Marjolein de WitDirksland3.42.12minVse   9.721  6:102.70+21:02
248  Cor KostenseSommelsdijk3.42.15minM45   9.719  6:102.70+21:05
249  Jon van CaspelVlissingen3.42.46minM45   9.696  6:112.69+21:36
250  Dirk KopAmersfoort3.42.52minM45   9.692  6:112.69+21:42
251  Esther SweerisRockanje3.42.55minV35   9.690  6:122.69+21:45
252  Concetta van EschBrielle3.42.57minV35   9.688  6:122.69+21:47
253  Thijs van GeijtenbeekUtrecht3.42.59minMSe   9.687  6:122.69+21:49
254  Ronald TijsselingVierpolders3.43.04minM45   9.683  6:122.69+21:54
255  Freddy RooseOostkapelle3.43.21minM35   9.671  6:122.69+22:11
256  Peter GeertsemaTerneuzen3.43.29minM45   9.665  6:122.68+22:19
257  Michel SiepRotterdam3.43.31minM35   9.664  6:132.68+22:21
258  Theo ZoontjesKoudekerke3.43.41minM55   9.657  6:132.68+22:31
259  Xander VlasblomZwijndrecht3.45.29minM35   9.579  6:162.66+24:19
260  Leatitia OuilletUtrecht3.45.31minVse   9.578  6:162.66+24:21
261  Ruut SchalijBaarn3.45.33minM45   9.577  6:162.66+24:23
262  Ronald van NigtevechtAlmere3.45.48minM45   9.566  6:162.66+24:38
263  Ingrid PeperkampWageningen3.46.20minV45   9.543  6:172.65+25:10
264  Claudia WesselmanNieuw Vennep3.46.21minV35   9.543  6:172.65+25:11
265  Alexander MartensBaarn3.46.55minM35   9.519  6:182.64+25:45
266  Rudi RaviaZierikzee3.47.36minM45   9.490  6:192.64+26:26
267  Marianne KnijffPhilippine3.47.53minV45   9.479  6:202.63+26:43
268  Francois StanderMortsel3.48.12minM35   9.465  6:202.63+27:02
269  Joop TerwielSchiedam3.48.14minM55   9.464  6:202.63+27:04
270  Brigitte SijpstijnVught3.48.30minV45   9.453  6:212.63+27:20
271  Hans HoupsRockanje3.49.16minM45   9.421  6:222.62+28:06
272  Leo HageMiddelburg3.49.27minM35   9.414  6:222.61+28:17
273  Chris van BeemGeldrop3.49.46minM35   9.401  6:232.61+28:36
274  Alexander RijsdijkDordrecht3.50.37minM35   9.366  6:242.60+29:27
275  William BootKerkwerve3.51.17minM45   9.339  6:252.59+30:07
276  Steffen HumerKattendijke3.51.28minM45   9.332  6:262.59+30:18
277  Thierry DesmetSchoten3.51.44minM35   9.321  6:262.59+30:34
278  Martin KempermanDoorn3.52.12minM55   9.302  6:272.58+31:02
279  Bob van SteenwijkGouda3.52.19minM45   9.298  6:272.58+31:09
280  Harrie HendrickxMeerle3.53.13minM55   9.262  6:292.57+32:03
281  Carlo PappotMijdrecht3.53.38minM35   9.245  6:292.57+32:28
282  Jan KaanRilland3.53.54minM55   9.235  6:302.57+32:44
283  Ted MakOostvoorne3.54.00minM55   9.231  6:302.56+32:50
284  Kees-Pieter GeschiereSerooskerke3.54.39minM35   9.205  6:312.56+33:29
286  Maurice EppingsMiddelburg3.55.02minM45   9.190  6:322.55+33:52
287  Jolanda GroenBrielle3.55.05minV35   9.188  6:322.55+33:55
288  Roland GroenBrielle3.55.06minM45   9.188  6:322.55+33:56
289  Michel van DrielUghelen3.55.22minM35   9.177  6:322.55+34:12
290  Pascal den HartogRotterdam3.56.32minMSe   9.132  6:342.54+35:22
291  Bram KotvisZierikzee3.57.00minM45   9.114  6:352.53+35:50
292  Eddy WulfsenApeldoorn3.57.14minM35   9.105  6:352.53+36:04
293  Marike BijtelaarHulshorst3.57.49minVse   9.083  6:362.52+36:39
294  Wilma BollemanMelissant3.58.26minV55   9.059  6:372.52+37:16
295  Joke de KosterColijnsplaat3.59.11minV55   9.031  6:392.51+38:01
296  Jan PietersDordrecht3.59.36minM55   9.015  6:392.50+38:26
297  Lianne WijsmanZierikzee3.59.50minV45   9.006  6:402.50+38:40
298  Janssens PaulTilburg4.00.25minMSe   8.984  6:412.50+39:15
299  Andries WellesLippenhuizen4.00.28minM45   8.983  6:412.50+39:18
300  Paula IJzermanIJmuiden4.00.31minV35   8.981  6:412.49+39:21
301  Monique HoevenOud-Beijerland4.00.33minV45   8.979  6:412.49+39:23
302  Wouter DelenGeldrop4.00.43minM45   8.973  6:412.49+39:33
303  Ab DelzenneTerneuzen4.00.59minM45   8.963  6:422.49+39:49
304  Christel MuisRotterdam4.01.01minVse   8.962  6:422.49+39:51
305  Piet Hein HorstmeierRockanje4.01.10minM35   8.956  6:422.49+40:00
306  Hans KramerGouda4.02.21minM55   8.913  6:442.48+41:11
307  Sander van der HoeffDoesburg4.02.23minM35   8.912  6:442.48+41:13
308  Kees Jansen van RosendaalGoes4.02.51minM45   8.894  6:452.47+41:41
309  Floor GroeneveldZwijndrecht4.02.58minM45   8.890  6:452.47+41:48
310  Gerda van de KlundertMelissant4.03.05minV45   8.886  6:452.47+41:55
311  Janneke van der WilkRotterdam4.03.14minV35   8.880  6:452.47+42:04
312  Pieter de JongWeesp4.04.13minM55   8.845  6:472.46+43:03
313  Rene LangslagAlmere4.04.19minM45   8.841  6:472.46+43:09
314  Piet Jan LandegentBurgh-Haamstede4.04.39minM55   8.829  6:482.45+43:29
315  Mart VerboordHeusden4.04.46minM55   8.825  6:482.45+43:36
316  Bob HeinisBaarn4.05.02minM45   8.815  6:482.45+43:52
317  Dennis KunstBarendrecht4.05.14minM35   8.808  6:492.45+44:04
318  Krista VoorhamBurgh-Haamstede4.05.20minV35   8.804  6:492.45+44:10
319  Connie HuibregtseSerooskerke W4.05.22minV35   8.803  6:492.45+44:12
320  Jeanet LouterPoortugaal4.06.40minV35   8.757  6:512.43+45:30
321  Erwin SchellZierikzee4.06.42minM45   8.756  6:512.43+45:32
322  Lia KruithofNumansdorp4.06.43minVse   8.755  6:512.43+45:33
323  India SundermeierGoes4.07.00minVse   8.745  6:522.43+45:50
324  Geert CornelissenGeldrop4.08.12minM45   8.703  6:542.42+47:02
325  Dick van ReemsZwartewaal4.08.17minM45   8.700  6:542.42+47:07
326  Maartje van HeesKockengen4.08.35minV35   8.689  6:542.41+47:25
327  Eline VreeOud-Beijerland4.09.08minV35   8.670  6:552.41+47:58
328  Gerda van HattemNijmegen4.09.55minV35   8.643  6:572.40+48:45
329  Erik GoedegebuureBreukelen4.10.10minM45   8.634  6:572.40+49:00
330  Wietse RitskesZwijndrecht4.10.38minM55   8.618  6:582.39+49:28
331  Marleen van SighemRenesse4.10.44minV45   8.615  6:582.39+49:34
332  Wim MiddenveldRidderkerk4.11.23minM45   8.592  6:592.39+50:13
333  Burry van NugterenVlissingen4.13.03minM35   8.536  7:022.37+51:53
334  Allard Friedrichs-Gravenhage4.13.21minM35   8.526  7:022.37+52:11
335  Conrad StadNumansdorp4.13.23minM35   8.525  7:022.37+52:13
336  Jacqueline ZilvertandMelissant4.14.28minV45   8.488  7:042.36+53:18
337  Lucien de BoerZierikzee4.15.22minM35   8.458  7:062.35+54:12
338  Igna BecksMiddelburg4.15.55minV45   8.440  7:072.34+54:45
339  Paul RoodenburgMiddelburg4.15.57minM45   8.439  7:072.34+54:47
340  Piet SteketeeBorssele4.16.19minM45   8.427  7:072.34+55:09
341  Lennie GroenewegenRotterdam4.16.37minV35   8.417  7:082.34+55:27
342  Els PriesterOostvoorne4.16.53minV45   8.408  7:082.34+55:43
343  Ben van de GiessenBrielle4.16.55minM45   8.407  7:082.34+55:45
344  Karen DebieTurnhout4.17.02minV35   8.404  7:082.33+55:52
345  Esther KlementKampen4.17.12minV35   8.398  7:092.33+56:02
346  Eric van BuurenBrielle4.18.11minM35   8.366  7:102.32+57:01
347  Belinda GabrielsTilburg4.19.11minV35   8.334  7:122.31+58:01
348  Dick HartRenesse4.19.54minM45   8.311  7:132.31+58:44
349  Saskia de VriesNijmegen4.24.58minVse   8.152  7:222.26+3:48
350  Enno MeijersMiddelburg4.25.41minM45   8.130  7:232.26+4:31
351  Christine NaegelsWeerde4.26.32minV35   8.104  7:242.25+5:22
352  Cora BronderAbbenbroek4.27.06minV35   8.087  7:252.25+5:56
353  Roel van BernebeekUtrecht4.34.04minM35   7.881  7:372.19+12:54
354  Ger van BernebeekDodewaard4.34.06minM55   7.880  7:372.19+12:56
355  Sjaak SchipperGroningen4.35.16minM55   7.847  7:392.18+14:06
356  Perry PoldervaartRotterdam4.39.25minM35   7.730  7:462.15+18:15
357  Wim GoudswaardPuttershoek4.39.27minM45   7.729  7:462.15+18:17
358  Dick HordijkOud-Beijerland4.40.50minM45   7.691  7:482.14+19:40
359  Jo NijsenOud-Beijerland4.40.52minM45   7.690  7:482.14+19:42
360  Martin WierinkSoest4.42.13minM55   7.654  7:502.13+21:03
361  Karin BonhofBreda4.42.23minV45   7.649  7:512.12+21:13
362  Michael DesmetTerhagen4.49.31minM35   7.461  8:032.07+28:21
363  Sita HoogenboomOostvoorne4.55.08minV45   7.319  8:122.03+33:58
364  Anke KrasterHeinenoord4.55.30minVse   7.310  8:132.03+34:20
365  Karin ZiekmanVierpolders4.55.55minV45   7.299  8:132.03+34:45
366  Dave VervenneSint-Katelijne Waver4.58.49minM35   7.229  8:182.01+37:39
285  Aart van de BreevaartNumansdorp99.03.54minMse   0.363  5:070.10+42:44
Mannen: 301 (82.24%) => M35=111 - M45=128 - M55=31 - MSe=31
Vrouwen: 65 (17.76%) => V35=25 - V45=21 - V55=7 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.537 seconden nodig om deze lijst met 366 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020