zaterdag 15 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

40e Pannekoekloop

Burgh-Haamstede, zaterdag 10 maart 2012 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Adriaan van Keulen (PR)Middelburg57.54minMse   15.544  3:524.32420
2  Tjitte van den Buys (debuut) Middelburg57.56minMse   15.535  3:524.32418
3  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport58.06minM35   15.491  3:524.30412
4  John Ravia (PR)Delta Sport58.49minM35   15.302  3:554.25387
5  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen59.20minM45   15.169  3:574.21369
6  Niels Goudswaard (PR)Zierikzee59.24minM35   15.152  3:584.21367
7  Rob MustersAVO 198359.43minMse   15.071  3:594.19356
8  Peter Balkenende (PR 55.53) AV'5659.44minM45   15.067  3:594.19356
9  Bart Verkaart (PR)Delta Sport59.50minM35   15.042  3:594.18353
10  Adriaan Walhout (PR 53.48) Middelburg1.01.07minMse   14.726  4:044.09311
11  Bert HederikavVN1.01.25minM45   14.654  4:064.07302
12  Sjaak Brouwer (PR 55.05) Dynamica1.01.49minM45   14.559  4:074.04290
13  Sebastiaan Heikoop (PR 58.47) Delta Sport1.02.04minM35   14.501  4:084.03282
14  Peter van Limbergen (PR 55.24) AV'561.02.46minM35   14.339  4:113.98262
15  Hannuel Kramer (PR 57.28) Dynamica1.04.11minMse   14.022  4:173.90223
16  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.04.34minM35   13.939  4:183.87213
17  Michel Bekink (PR)AV'561.04.50minM35   13.882  4:193.86206
18  Rick van Keeken (PR 1.00.12) AV'561.04.56minM45   13.860  4:203.85204
19  Archie Staal (PR 1.01.51) Delta Sport1.05.04minM45   13.832  4:203.84201
20  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.05.33minM35   13.730  4:223.81189
21  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.05.55minM45   13.654  4:243.79180
22  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.06.20minM55   13.568  4:253.77170
23  Jan van SchendelScorpio1.06.33minM45   13.524  4:263.76165
24  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.06.50minM45   13.466  4:273.74159
25  Jeroen de Nood (PR 1.01.23) Middelburg1.06.52minMse   13.460  4:273.74158
26  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.07.04minM55   13.419  4:283.73154
27  A. VisserAvantri1.07.10minM45   13.400  4:293.72152
28  Peter KaljouwavVN1.07.59minM45   13.239  4:323.68134
29  Henk Lous (PR 1.02.11) Dynamica1.08.00minM45   13.235  4:323.68134
30  Laurens van der Haven (PR 1.01.03) AV'561.08.06minM45   13.216  4:323.67132
31  Hans van Alphen (PR)Scorpio1.08.26minM45   13.151  4:343.65125
32  Pieter Sturm (debuut) Oost-Souburg1.08.28minM35   13.145  4:343.65125
33  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.08.55minM35   13.059  4:363.63116
34  Leonie Ton (PR 1.02.49) Delta Sport1.09.04minV35   13.031  4:363.62294
35  Alexander van AlleghemVeldegem1.09.28minMse   12.956  4:383.60106
36  Ron Dellebeke (PR 49.43) Dynamica1.09.45minM45   12.903  4:393.58101
37  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.09.48minM35   12.894  4:393.58100
38  Bart van Noorden (PR 1.08.50) Yerseke1.10.09minM45   12.830  4:413.5694
39  Bas de Nooijer (PR 59.19) Koudekerke1.10.11minMse   12.824  4:413.5693
40  Bram Verhage (PR 58.39) Dynamica1.10.25minM45   12.781  4:423.5589
41  Ad SuijkerbuijkDiomedon1.10.37minM45   12.745  4:423.5486
42  Peter Dekker (PR 1.05.17) Dynamica1.10.46minM35   12.718  4:433.5383
43  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.10.47minM45   12.715  4:433.5383
44  Eddy SneydersVosselaar1.10.59minM55   12.679  4:443.5280
45  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.11.03minM45   12.667  4:443.5279
46  Jef SmitsKasterlee1.11.07minM45   12.655  4:443.5278
47  Henk van GervenOostelbeers1.11.13minM55   12.637  4:453.5176
48  Steef RosmolenSpirit1.11.20minMse   12.617  4:453.5075
49  Bram van Keulen (debuut) Meliskerke1.11.29minM35   12.590  4:463.5072
50  Han van BuerenScorpio1.11.34minM65   12.576  4:463.4971
51  Marc van de WangenVosselaar1.11.37minM45   12.567  4:463.4970
52  Thomas MastUtrecht1.11.39minMse   12.561  4:473.4970
53  Serge du PonGorinchem1.11.46minMse   12.541  4:473.4868
54  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.11.47minM65   12.538  4:473.4868
55  Frank AbbinkBest1.12.04minM35   12.488  4:483.4764
56  Kees Sturm (debuut) Vlissingen1.12.12minMse   12.465  4:493.4662
57  Francois van de Broecke (PR 1.01.47) Breskens1.12.13minM35   12.462  4:493.4662
58  Annet van der Linde (PR 1.04.02) AV'561.12.27minV35   12.422  4:503.45210
59  Koen FransenHoogstraten1.12.29minM35   12.417  4:503.4558
60  Piet WuijsterAvantri1.12.31minM55   12.411  4:503.4558
61  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.12.38minM55   12.391  4:513.4456
62  Hans HolwerdaRotterdam1.12.43minMse   12.377  4:513.4455
63  Robert Kraaijenbrink (PR 1.06.21) Delta Sport1.12.47minM45   12.365  4:513.4354
64  Jacco Schroevers (PR 1.10.31) Dynamica1.13.18minM35   12.278  4:533.4148
65  Johan de Vlieger (PR 48.00) Dynamica1.13.24minM45   12.262  4:543.4146
66  Walter Niels LuitwieleGoes1.13.26minMse   12.256  4:543.4046
67  Tonnis van der Tuin (PR)AV'561.13.42minM45   12.212  4:553.3943
68  John Kommer (PR 1.08.46) Delta Sport1.13.57minM35   12.170  4:563.3840
69  WillemseAlmere1.14.17minM35   12.116  4:573.3736
70  Wim de Jonge (PR 1.09.54) AV'561.14.24minM55   12.097  4:583.3635
71  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.14.31minM45   12.078  4:583.3534
72  Remco Kapteijn (PR 1.05.11) AV'561.14.47minM35   12.035  4:593.3431
73  Jack Smits (PR 1.07.22) Dynamica1.15.08minM45   11.979  5:013.3328
74  Tanja de JongSpirit1.15.17minV45   11.955  5:013.32151
76  Herman van OostHalsteren1.15.20minM45   11.947  5:013.3226
77  Nadine de Wilde (PR 1.09.04) Wilhelminadorp1.15.22minVse   11.942  5:013.32149
78  Rudi Ravia (PR 1.10.43) Delta Sport1.15.32minM55   11.915  5:023.3124
79  Kees Geuze (PR)Middelburg1.15.35minM55   11.907  5:023.3124
80  Wim Karelse (PR)Schore1.15.39minM45   11.897  5:033.3023
81  Han van Achterberg (PR 54.51) Delta Sport1.15.46minM45   11.879  5:033.3022
82  Isabel Lous (PR 1.11.56) Dynamica1.15.54minVse   11.858  5:043.29139
83  Ad van KollenburgBest1.15.56minM55   11.853  5:043.2921
84  Jos TorremansVosselaar1.15.59minM55   11.845  5:043.2921
85  Perry van SchiltHalsteren1.16.31minM45   11.762  5:063.2716
86  Daniël Zuiddam (PR 1.14.13) Middelburg1.16.51minM55   11.711  5:073.2514
87  Jaap Wouters (PR 1.03.20) Oostkapelle1.16.53minMse   11.706  5:083.2514
88  Gert WoutersHoevelaken1.16.55minM45   11.701  5:083.2514
89  André Polfliet (PR 1.15.47) Oost-Souburg1.17.02minMse   11.683  5:083.2513
90  Paola van Gilst (PR 1.02.50) AV'561.17.04minV35   11.678  5:083.24118
91  Jan van der Linde (PR 1.11.15) Wielingen1.17.12minM55   11.658  5:093.2412
92  Rob van der Beijl (PR 1.08.55) Bruinisse1.17.23minM45   11.630  5:103.2311
93  Erik WentVoorhout1.17.30minM45   11.613  5:103.2310
94  Marc JanssensVosselaar1.17.47minM45   11.571  5:113.219
95  Brigitta Lems (PR 1.12.17) Delta Sport1.18.16minV45   11.499  5:133.1998
96  Bert van Gorsel (PR 1.14.19) Vlissingen1.18.19minM45   11.492  5:133.196
97  Maarten RoesinkOssendrecht1.18.21minMse   11.487  5:133.196
98  Harry Aarnoudse (PR)Kerkwerve1.18.23minM45   11.482  5:143.196
99  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.18.39minM55   11.443  5:153.185
100  Leo Rijnberg (debuut) Oosterland1.18.42minM45   11.436  5:153.185
101  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Delta Sport1.18.44minM45   11.431  5:153.184
102  Kees DamenPassaat1.18.46minM55   11.426  5:153.174
103  Carel van Putten (PR)Delta Sport1.19.00minM65   11.392  5:163.164
104  Ruud Fredriks (PR 1.07.08) s-Heerenhoek1.19.05minM55   11.380  5:163.163
105  Lieven van Belzen (PR)Middelburg1.19.15minM55   11.356  5:173.153
106  Peter de HaasOosterhout1.19.21minM45   11.342  5:173.152
107  Reynold van Iperen (debuut) Kapelle-Biezelinge1.19.32minM35   11.316  5:183.142
108  Jaap Janse (PR 1.13.53) Middelburg1.20.01minM65   11.248  5:203.121
109  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.20.05minM45   11.238  5:203.121
110  Eric HaestKasterlee1.20.08minM55   11.231  5:213.121
111  Edwin Dorrepaal (debuut) Schore1.20.26minM35   11.189  5:223.11-
112  Edith Margadant (PR 1.10.56) Delta Sport1.20.38minV55   11.162  5:233.1065
113  Ton NobelLekkerkerk1.20.45minM45   11.146  5:233.10-
114  Ab Duinhouwer (PR 1.19.29) Nieuwerkerk1.20.47minM45   11.141  5:233.09-
115  Edwin HeddesBest1.21.33minM35   11.036  5:263.07-
116  Stefaan MaesBeerse1.21.38minM45   11.025  5:273.06-
117  Ron van Belzen (debuut) Domburg1.21.40minM55   11.020  5:273.06-
118  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.21.43minM55   11.014  5:273.06-
119  Theo de Bie (PR)Kortgene1.21.58minM35   10.980  5:283.05-
120  Jan Sipma (PR)Meliskerke1.22.23minM55   10.925  5:303.03-
121  Ties de VaanGeneraal Michaelis1.22.24minMse   10.922  5:303.03-
122  Henny Strating (PR 1.12.58) Kamperland1.22.26minV35   10.918  5:303.0344
123  Cor van den Berge (debuut) Goes1.22.48minM45   10.870  5:313.02-
124  Marloes Priemis (PR 1.16.12) Renesse1.22.51minVse   10.863  5:313.0240
125  Christine Balkenende (PR 1.21.48) AV'561.22.54minV45   10.856  5:323.0239
126  Christl Roozendaal (PR)Kapelle-Biezelinge1.23.06minV45   10.830  5:323.0137
127  Steffen Humer (PR 1.09.05) Kattendijke1.23.08minM45   10.826  5:333.01-
128  Martien van VeenavVN1.23.14minM65   10.813  5:333.00-
129  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.23.20minM55   10.800  5:333.00-
130  Acronius Kramer (PR 1.06.51) AV'561.23.33minM55   10.772  5:342.99-
131  Ad Moerland (PR 1.21.10) Sint-Maartensdijk1.23.50minMse   10.736  5:352.98-
132  Marco Mandemaker (PR 1.24.09) s-Gravenpolder1.24.18minM45   10.676  5:372.97-
133  Folkert Kasemier (PR)Delta Sport1.24.25minM55   10.661  5:382.96-
134  J Vader (debuut) Domburg1.24.30minM35   10.651  5:382.96-
135  Norbert de ZeeuwBest1.24.56minM35   10.597  5:402.94-
136  Piet Verhage (PR 1.15.10) Westkapelle1.25.13minM65   10.561  5:412.93-
137  Jan-Kees de Meester (PR 1.20.20) Hansweert1.25.17minM35   10.553  5:412.93-
138  Jan de Jonge (PR 1.12.47) Driewegen1.25.34minM65   10.518  5:422.92-
139  Jo van MeursBest1.25.40minM65   10.506  5:432.92-
140  Anita BeekersScorpio1.25.52minV45   10.481  5:432.9115
141  Rob VossBest1.26.01minM45   10.463  5:442.91-
142  Alco den BestenZwijndrecht1.26.02minMse   10.461  5:442.91-
143  Harm BakkerBest1.26.11minM55   10.443  5:452.90-
144  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.26.50minM45   10.365  5:472.88-
145  Hans KlompeScorpio1.26.53minM65   10.359  5:482.88-
146  Aad WinkelmanOosterhout1.26.55minM65   10.355  5:482.88-
147  Wietse Haak (PR)Oostkapelle1.26.58minM55   10.349  5:482.87-
148  Gertjan Bakker (PR 1.07.47) Goes1.27.06minM35   10.333  5:482.87-
149  Walter Plessius (PR 1.16.36) AV'561.27.14minM35   10.317  5:492.87-
150  Rinus van MeijerenavVN1.27.27minM55   10.292  5:502.86-
151  John Scheffers (PR 1.15.52) Delta Sport1.27.29minM45   10.288  5:502.86-
152  Joke de Koster (PR 1.17.25) Delta Sport1.27.51minV55   10.245  5:512.856
153  Izak van Maldegem (PR 1.20.43) Kortgene1.28.02minM45   10.223  5:522.84-
154  Richard Polderdijk (PR 1.11.12) Kortgene1.28.08minM45   10.212  5:532.84-
155  Rini Zorge (PR 1.26.51) Brouwershaven1.29.02minM45   10.109  5:562.81-
156  Peter den BoerHendrik-Ido-Ambacht1.29.36minMse   10.045  5:582.79-
157  Carolien van DijckLekkerkerk1.29.38minV35   10.041  5:592.791
158  Paul van Tuil (PR 1.14.22) Burgh-Haamstede1.29.41minM35   10.035  5:592.79-
159  Petra Hogenstein (PR 1.25.57) Burgh-Haamstede1.29.43minV35   10.032  5:592.791
160  Mirjam Verhagen MannaeBest1.29.45minV45   10.028  5:592.791
161  Frank de WaalRotterdam1.29.57minM35   10.006  6:002.78-
162  Marga de BreeBergen op Zoom1.30.07minV45   9.987  6:002.77-
163  Rob MulOuderkerk aan den Ijssel1.30.17minM55   9.969  6:012.77-
164  Petra van Bleijswijk (PR 1.28.26) Renesse1.30.25minV35   9.954  6:022.76-
165  John AnijsOosterhout1.30.35minM55   9.936  6:022.76-
166  Andreas van Straten (PR)Domburg1.30.37minMse   9.932  6:022.76-
167  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.30.52minM55   9.905  6:032.75-
168  Wendy VerspeekBest1.31.04minV45   9.883  6:042.75-
169  Frank CoppelmansGeneraal Michaelis1.31.19minM45   9.856  6:052.74-
170  Marco OggelBest1.31.27minM35   9.841  6:062.73-
171  Luutsen DrostSpirit1.31.52minM65   9.797  6:072.72-
172  Adri Noordijke (PR 1.13.22) Zierikzee1.32.08minM65   9.768  6:092.71-
173  Eveline Scheers (PR)Vlissingen1.32.20minV55   9.747  6:092.71-
174  Hans van der Sluis (PR 1.28.20) Burgh-Haamstede1.32.26minM45   9.737  6:102.70-
175  Frans WuijsterBest1.32.27minM45   9.735  6:102.70-
176  Hubert SegersBest1.32.29minM45   9.731  6:102.70-
177  Inge Marchand (PR 1.22.44) Burgh-Haamstede1.32.32minV35   9.726  6:102.70-
178  Sjaan van HoofOosterhout1.32.38minV55   9.716  6:112.70-
179  Jeannette GielesOosterhout1.32.40minV55   9.712  6:112.70-
180  Rebecca Hanse (PR)Noordwelle1.32.45minV35   9.704  6:112.70-
181  Rachel Starkey (debuut) Burgh-Haamstede1.32.58minV45   9.681  6:122.69-
182  Fred Vermeire (PR 1.24.49) Breskens1.33.52minM45   9.588  6:152.66-
183  Sanne van der AalstBest1.34.07minVse   9.563  6:162.66-
184  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.35.03minM55   9.469  6:202.63-
185  JaapJan Kloet (debuut) Burgh-Haamstede1.35.20minM45   9.441  6:212.62-
186  Catoo Viergever (PR 1.19.49) Delta Sport1.35.21minV45   9.439  6:212.62-
187  Ria Marchand (PR 1.33.41) Burgh-Haamstede1.36.00minV55   9.375  6:242.60-
188  Dennis ScheepersBest1.36.27minM35   9.331  6:262.59-
189  Hans Holwerda (PR)Nieuwerkerk1.36.35minM55   9.318  6:262.59-
190  Jolle BosmaLekkerkerk1.36.40minM45   9.310  6:272.59-
191  Herman Kreeft (PR)Gilze1.36.49minM65   9.296  6:272.58-
192  Marti van IerselBest1.37.14minM55   9.256  6:292.57-
193  Philip Luitwieler (PR 1.18.50) Goes1.37.29minM55   9.232  6:302.56-
194  Anton VerkooijenBest1.37.33minM55   9.226  6:302.56-
195  Paula LouwersBest1.37.40minV45   9.215  6:312.56-
196  Wilbert Stadhouders (PR 1.36.15) Noordgouwe1.38.05minM55   9.176  6:322.55-
197  Nico Verheul (PR 1.28.22) Oostburg1.38.30minM55   9.137  6:342.54-
198  Jan MeestersBest1.40.24minM55   8.964  6:422.49-
199  Susan StroomenberghBest1.42.00minV45   8.824  6:482.45-
200  Anja van Leerdam (debuut) Arnemuiden1.42.02minV45   8.821  6:482.45-
201  Wilma Schroevers (debuut) Arnemuiden1.42.03minV45   8.819  6:482.45-
202  Jules Geirnaerdt (PR 1.23.05) Kortgene1.42.11minM45   8.808  6:492.45-
203  Bep VogelsBest1.42.31minV55   8.779  6:502.44-
204  Pieter StolkBest1.42.40minM55   8.766  6:512.44-
205  Chris SegersBest1.44.50minV45   8.585  6:592.38-
206  Marjelle RooseLichtaard1.45.38minVse   8.520  7:032.37-
207  Jan RooseKasterlee1.45.39minM55   8.519  7:032.37-
208  Genja de BruinOuderkerk aan den Ijssel1.46.39minV45   8.439  7:072.34-
209  Edith KnibbeOuderkerk aan den Ijssel1.47.20minV45   8.385  7:092.33-
Mannen: 170 (81.73%) => M35=34 - M45=61 - M55=40 - M65=13 - Mse=22
Vrouwen: 38 (18.27%) => V35=9 - V45=17 - V55=7 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Luuk BalkenendeGoes28.41minMse   15.689  3:494.36-
2  Léon JacobseZoutelande29.46minMse   15.118  3:584.20+1:05
3  J de GraafBarendrecht29.57minMse   15.025  4:004.17+1:16
4  Stefan Buit?30.39minMse   14.682  4:054.08+1:58
5  Kees LouwsMiddelburg31.13minM35   14.415  4:104.00+2:32
6  Bart de VisserSerooskerke32.03minMse   14.041  4:163.90+3:22
7  Mark de BoerRotterdam32.16minM35   13.946  4:183.87+3:35
8  Anne de VliegerAV'5632.17minVse   13.939  4:183.87+3:36
9  Maurice JacobseZoutelande32.28minMse   13.860  4:203.85+3:47
10  Sven VermeulenVlissingen32.33minM35   13.825  4:203.84+3:52
11  Nicolai van der HeydenBest33.15minM45   13.534  4:263.76+4:34
12  Astrid den HerderKapelle-Biezelinge33.46minVse   13.327  4:303.70+5:05
13  Huub BeelenGoes34.14minM45   13.145  4:343.65+5:33
14  Sven de VosZierikzee34.40minMse   12.981  4:373.61+5:59
15  Johan HuighSchoondijke35.10minMse   12.796  4:413.55+6:29
16  Rien de WildeWilhelminadorp35.13minM45   12.778  4:423.55+6:32
17  Johan DekkerMiddelburg36.55minM45   12.190  4:553.39+8:14
18  Tijs GelukNoordwelle37.07minMse   12.124  4:573.37+8:26
19  Liam RuffZierikzee37.08minMse   12.118  4:573.37+8:27
20  Walter Verbeet?37.11minMse   12.102  4:573.36+8:30
21  Thomas Noteboom?37.12minMse   12.097  4:583.36+8:31
22  Mark Naaijer?37.24minMse   12.032  4:593.34+8:43
23  Nisrine MasrhalmiEnergie38.01minVse   11.837  5:043.29+9:20
24  Lianne van RijnMiddelburg38.02minV35   11.832  5:043.29+9:21
25  Ashley Melcherts?38.04minVse   11.821  5:053.28+9:23
26  Lisa Kroon?38.06minVse   11.811  5:053.28+9:25
27  Sjors Visser?38.08minMse   11.801  5:053.28+9:27
28  Laura Schumacher?38.09minVse   11.796  5:053.28+9:28
29  Wim VerburgGoes38.12minM35   11.780  5:063.27+9:31
30  Jorne van den DoolKrimpen aan de Lek38.14minM35   11.770  5:063.27+9:33
31  Marco GrozemaVlissingen39.00minM35   11.538  5:123.21+10:19
32  Bertina den HartogBarendrecht39.03minV35   11.524  5:123.20+10:22
33  Jenny VerspoorBruinisse39.17minV45   11.455  5:143.18+10:36
34  Erik ReijnhoutVlissingen39.58minM45   11.259  5:203.13+11:17
35  Dave RuissenOost-Souburg40.17minM55   11.171  5:223.10+11:36
36  Ted BruijnZwolle40.21minM45   11.152  5:233.10+11:40
37  Arian de VisserMiddelburg40.23minMse   11.143  5:233.10+11:42
38  Bart HoogenboomNoordwelle40.26minM65   11.129  5:233.09+11:45
39  Angela MesMiddelburg40.29minVse   11.116  5:243.09+11:48
40  Rob van DuinKamperland40.46minM45   11.038  5:263.07+12:05
41  Ezra TolhoekZierikzee40.49minMse   11.025  5:273.06+12:08
42  Leonie van KlinkenNieuwerkerk41.10minV35   10.931  5:293.04+12:29
43  Joël WoutersHoevelaken41.12minMse   10.922  5:303.03+12:31
44  Rob RebelZierikzee41.22minM45   10.878  5:313.02+12:41
45  Sytze StinsKortgene41.29minM55   10.848  5:323.01+12:48
46  Tonny van MulkenBreskens41.40minM55   10.800  5:333.00+12:59
47  Krista KanbolatBurgh-Haamstede42.00minV35   10.714  5:362.98+13:19
48  Anita DaleboutBurgh-Haamstede42.02minV35   10.706  5:362.97+13:21
49  Hans KoolOosterhout42.12minM65   10.664  5:382.96+13:31
50  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge42.36minMse   10.563  5:412.93+13:55
51  Renée KrijnsenHansweert42.40minVse   10.547  5:412.93+13:59
52  Saskia RijsdijkOuwerkerk43.09minV35   10.429  5:452.90+14:28
53  Floor GroeneveldtRhoon43.16minV45   10.401  5:462.89+14:35
54  Martin de VisserAagtekerke44.12minMse   10.181  5:542.83+15:31
55  Sandra van der ZandeOuwerkerk44.14minV35   10.173  5:542.83+15:33
56  Peter CastelGoes44.16minM45   10.166  5:542.82+15:35
57  Mieke van VelthovenKerkwerve44.27minV45   10.124  5:562.81+15:46
58  Kim StarinkBest44.29minVse   10.116  5:562.81+15:48
59  Leonie de WitBest44.31minVse   10.109  5:562.81+15:50
60  Jolanda SchotZierikzee44.47minV35   10.048  5:582.79+16:06
61  Ab van de VijverZierikzee45.17minM55   9.937  6:022.76+16:36
62  Stien van BelzenMiddelburg45.20minV55   9.926  6:032.76+16:39
63  Monique TerhoeveBest46.07minV35   9.758  6:092.71+17:26
64  Louisa MiechielsenVosselaar46.09minV55   9.751  6:092.71+17:28
65  Bram TissinkKapelle-Biezelinge46.19minM55   9.716  6:112.70+17:38
66  Marleen SmuildersBest46.23minV55   9.702  6:112.69+17:42
67  Koen van SpaandonkOost-Souburg46.25minMse   9.695  6:112.69+17:44
68  Karin van der SluisBurgh-Haamstede47.39minV45   9.444  6:212.62+18:58
69  Ilse van DamBurgh-Haamstede47.41minV35   9.437  6:212.62+19:00
70  Sylvia DuinhouwerZierikzee47.43minV35   9.431  6:222.62+19:02
71  Cindy EvertseScharendijke47.46minV35   9.421  6:222.62+19:05
72  Jaap PoldermanBurgh-Haamstede48.13minM65   9.333  6:262.59+19:32
73  Ramon SchrijversValkenburg48.30minM35   9.278  6:282.58+19:49
74  Kees VerburgHansweert48.31minM45   9.275  6:282.58+19:50
75  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge48.47minV55   9.224  6:302.56+20:06
76  Theo KootstraWaarde48.49minM65   9.218  6:312.56+20:08
77  Yolanda VerspagetBest49.06minV35   9.165  6:332.55+20:25
78  Bea BouwmnasBest49.07minV45   9.162  6:332.54+20:26
79  Harriette KastelijnBest49.09minV35   9.156  6:332.54+20:28
80  Annemarie de VisserMiddelburg49.26minVse   9.103  6:352.53+20:45
81  Jaap van de KasteeleBurgh-Haamstede50.15minM55   8.955  6:422.49+21:34
82  Cynthia JanseZierikzee50.17minV35   8.949  6:422.49+21:36
83  Saskia van der WoudenZonnemaire50.20minV35   8.940  6:432.48+21:39
84  Els Brand?50.28minV45   8.917  6:442.48+21:47
85  Martine van Leerdam?50.32minVse   8.905  6:442.47+21:51
86  Arjan de Leeuw van WeeSommelsdijk50.57minM55   8.832  6:482.45+22:16
87  Frank van de LindenBurgh-Haamstede51.14minM65   8.783  6:502.44+22:33
88  P AmoureuxAmstelveen51.18minM55   8.772  6:502.44+22:37
89  Annie CoppelmansBest51.46minV45   8.693  6:542.41+23:05
90  Gretha RichardZoutelande51.51minV55   8.679  6:552.41+23:10
91  Adrie van HamOosterhout52.00minV55   8.654  6:562.40+23:19
92  Cees van HamOosterhout52.01minM55   8.651  6:562.40+23:20
93  Christa CoomansZierikzee52.03minVse   8.646  6:562.40+23:22
94  Tess de MendoncaZierikzee52.49minVse   8.520  7:032.37+24:08
95  Demi RaviaZierikzee52.50minVse   8.517  7:032.37+24:09
96  Sally VerbakelBest53.12minV35   8.459  7:062.35+24:31
97  Monique RoksOosterland54.50minV35   8.207  7:192.28+26:09
98  Saskia van der MaasOosterland54.51minV35   8.204  7:192.28+26:10
99  Jan KarelseHeinkenszand54.55minM65   8.194  7:192.28+26:14
100  Bram de RijkeMiddelburg1.02.27minM65   7.206  8:202.00+33:46
101  Machiel SinkeKrabbendijke1.02.28minM65   7.204  8:202.00+33:47
102  Bernd StruijsOosterhout1.26.29minM45   5.203  1:321.45+57:48
103  Adrie van BavelOud Gastel1.35.26minM45   4.715  2:431.31+6:45
Mannen: 56 (54.37%) => M35=7 - M45=12 - M55=9 - M65=8 - Mse=20
Vrouwen: 47 (45.63%) => V35=19 - V45=7 - V55=6 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.707 seconden nodig om deze lijst met 311 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020