zaterdag 28 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Trail By The Sea

Renesse, zondag 24 februari 2013 - Organisatie: Sportpromotion Zld
38 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Pascal van NordenGouda2.46.57minM40   13.657  4:243.79-
2  Vincent LangendamHendrik-Ido-Ambacht2.51.05minMSe   13.327  4:303.70+4:08
3  Ronnie DuinkerkenRotterdam2.52.59minM40   13.180  4:333.66+6:02
4  Ralph ApeldoornBeverwijk2.54.53minMSe   13.037  4:363.62+7:56
5  John RaviaZierikzee2.58.23minM40   12.781  4:423.55+11:26
6  Wouter van CaspelOost-Souburg2.59.20minMSe   12.714  4:433.53+12:23
7  Wim PadmosRockanje3.00.41minM40   12.619  4:453.51+13:44
8  Aaike de WeverGentbrugge3.01.39minMSe   12.552  4:473.49+14:42
9  Tom GrootDirksland3.03.23minMSe   12.433  4:503.45+16:26
10  Michel OttenTilburg3.05.03minM40   12.321  4:523.42+18:06
11  Leo SmetsOlen3.06.40minM40   12.214  4:553.39+19:43
12  Dave BooneKruiningen3.07.06minMSe   12.186  4:553.38+20:09
13  Ruud van der WalApeldoorn3.08.17minMSe   12.109  4:573.36+21:20
14  Benny ThuySint Jansteen3.09.03minM40   12.060  4:593.35+22:06
15  Martijn SchakelaarHattem3.09.58minMSe   12.002  5:003.33+23:01
16  Mark Groeneweg?3.10.41minMSe   11.957  5:013.32+23:44
17  Nap HagePoortvliet3.11.19minM50   11.917  5:023.31+24:22
18  Edward de LengKoudekerke3.12.10minM50   11.865  5:033.30+25:13
19  Martien HienschAmsterdam3.13.42minM40   11.771  5:063.27+26:45
20  Erik TangeAmstelveen3.14.29minMSe   11.723  5:073.26+27:32
21  Ton van OsPoortvliet3.16.21minM40   11.612  5:103.23+29:24
22  Maurits HeikoopNieuwerkerk a d3.16.39minM40   11.594  5:113.22+29:42
23  Irene Kinnegims-Gravenhage3.18.06minVse   11.509  5:133.20+31:09
24  Peter LigthartHasselt3.18.21minM40   11.495  5:133.19+31:24
25  Sjaak BetjesKrommenie3.18.33minM40   11.483  5:143.19+31:36
26  Gerben van der BliekGoes3.19.54minMSe   11.406  5:163.17+32:57
27  Harmen PerkRotterdam3.21.07minMSe   11.337  5:183.15+34:10
28  Ruud de VetteHellevoetsluis3.21.19minM50   11.325  5:183.15+34:22
29  Pieter HeggenBreda3.21.46minM40   11.300  5:193.14+34:49
30  Bart VerkaartZierikzee3.22.04minM40   11.283  5:193.13+35:07
31  Marius BesuijenSint Laurens3.23.00minM50   11.232  5:213.12+36:03
32  Leon PersoonRotterdam3.23.32minMSe   11.202  5:213.11+36:35
33  Pedro HeezenPernis3.23.55minM40   11.181  5:223.11+36:58
34  Ilonka BetjesKrommenie3.24.10minV40   11.167  5:223.10+37:13
35  Mildred HaansLommel3.24.31minV40   11.148  5:233.10+37:34
36  Kees van BlooisOud Beijerland3.24.57minM50   11.125  5:243.09+38:00
37  Adriaan CoppoolseRhoon3.25.08minM40   11.115  5:243.09+38:11
38  Stephan van EijkWaddinxveen3.26.03minMSe   11.065  5:253.07+39:06
39  Anton WatzeelsTilburg3.26.14minM40   11.055  5:263.07+39:17
40  Carel SlijkhuisOud Beijerland3.27.28minM50   10.990  5:283.05+40:31
41  Ferry KempenaarsDordrecht3.27.44minM40   10.976  5:283.05+40:47
42  Raimond SchikhofOostzaan3.27.53minM40   10.968  5:283.05+40:56
43  Berry SnoerenTilburg3.28.22minMSe   10.942  5:293.04+41:25
44  Wim van DijkeVlissingen3.28.48minM40   10.920  5:303.03+41:51
45  Martin MarinissenMiddelburg3.28.51minM40   10.917  5:303.03+41:54
46  Theo VermeerBerkel Enschot3.29.54minM40   10.862  5:313.02+42:57
47  Jan van GentOud Beijerland3.31.20minM50   10.789  5:343.00+44:23
48  Marinus de VosApeldoorn3.31.39minM40   10.773  5:342.99+44:42
49  Jan van BennekomHeinenoord3.32.32minM50   10.728  5:362.98+45:35
50  Mark de BoerRotterdam3.32.44minM40   10.718  5:362.98+45:47
51  Martin LobrinkHendrik-Ido-Ambacht3.32.46minM40   10.716  5:362.98+45:49
52  Jerry DuinkerkenAssen3.32.52minMSe   10.711  5:362.98+45:55
53  Marcel de VetteOud Beijerland3.34.13minM40   10.643  5:382.96+47:16
54  Peter VermeulenGeel3.35.41minMSe   10.571  5:412.94+48:44
55  Stefan HulsingSchiedam3.35.59minM40   10.556  5:412.93+49:02
56  Pascal den HartogRotterdam3.36.28minMSe   10.533  5:422.93+49:31
57  Matthew ArensmanMiddelharnis3.37.07minMSe   10.501  5:432.92+50:10
58  Anton van DaalenKoudekerke3.37.11minM40   10.498  5:432.92+50:14
59  Maurits AppelsTilburg3.37.15minM40   10.495  5:432.92+50:18
60  Michel BlauwBreda3.37.24minMSe   10.488  5:432.91+50:27
61  Bas AnemaetKamperland3.38.00minMSe   10.459  5:442.91+51:03
62  Schaap?3.38.38minMSe   10.428  5:452.90+51:41
63  Johan de VliegerVlissingen3.39.03minM50   10.409  5:462.89+52:06
64  Tom MaessenZoetermeer3.39.29minM40   10.388  5:472.89+52:32
65  Henk KorteschreiSteenwijk3.39.43minM40   10.377  5:472.88+52:46
66  Anita JoziasseGoes3.39.52minV50   10.370  5:472.88+52:55
67  Giel JoziasseGoes3.39.54minM50   10.368  5:472.88+52:57
68  Martine LustBrielle3.40.10minV40   10.356  5:482.88+53:13
69  Jurgen VerstralenGouda3.40.17minMSe   10.350  5:482.88+53:20
70  Wim van RuivenOud Beijerland3.40.39minM50   10.333  5:482.87+53:42
71  Piet AbmaOud-Vossemeer3.41.10minM50   10.309  5:492.86+54:13
72  Leon LoeveBurgh-Haamstede3.41.15minMSe   10.305  5:492.86+54:18
73  Cees DijkmanBurgh-Haamstede3.41.17minM40   10.304  5:492.86+54:20
74  Willan TychonWijchen3.41.20minM40   10.301  5:492.86+54:23
75  Chantal van der GeestUtrecht3.42.16minVse   10.258  5:512.85+55:19
76  Jan StruyckenLoon op Zand3.42.17minM50   10.257  5:512.85+55:20
77  Arjan BeijeBurgh-Haamstede3.42.41minM40   10.239  5:522.84+55:44
78  Rob EpkerZoetermeer3.43.16minM40   10.212  5:532.84+56:19
79  Leo DaleboutGapinge3.43.44minM50   10.191  5:532.83+56:47
80  Peter van LimbergenGoes3.44.16minMSe   10.166  5:542.82+57:19
81  Marc PetersWijchen3.44.42minM40   10.147  5:552.82+57:45
82  Rodger HulsebosVeenendaal3.45.15minM40   10.122  5:562.81+58:18
83  Hans BeyerVlaardingen3.45.17minM40   10.121  5:562.81+58:20
84  Marlon VoornDen Haag3.45.19minM40   10.119  5:562.81+58:22
85  Robert VinkZevenhuizen3.45.48minM60   10.097  5:572.80+58:51
86  Gert-Jan VerbruggeGoes3.45.57minM40   10.091  5:572.80+59:00
87  Petra MartensSoest3.46.26minV50   10.069  5:582.80+59:29
88  Robin KinsbergenVoorthuizen3.46.48minM40   10.053  5:582.79+59:51
89  Wilco HoogendoornSchiedam3.47.19minM40   10.030  5:592.79+0:22
90  Henk VermaasRotterdam3.47.21minM50   10.029  5:592.79+0:24
91  Wim PetersWijchen3.47.45minM40   10.011  6:002.78+0:48
92  Theo PetersSpijkenisse3.48.18minM50   9.987  6:002.77+1:21
93  Bo Andersons=Gravenhage3.48.40minM50   9.971  6:012.77+1:43
94  Wim BesuijenMiddelburg3.49.22minM60   9.940  6:022.76+2:25
95  Robert VerwijsZierikzee3.49.29minMSe   9.935  6:022.76+2:32
96  Angela VerschoorRockanje3.50.05minV40   9.909  6:032.75+3:08
97  Matei GuttenbergOud Beijerland3.50.18minM40   9.900  6:042.75+3:21
98  Rob BroerenSchiedam3.50.39minM50   9.885  6:042.75+3:42
99  Marc DonkersOude Tonge3.51.06minM40   9.866  6:052.74+4:09
100  Mike BruceZoetermeer3.51.12minMSe   9.862  6:052.74+4:15
101  Ferry de GraafHellevoetsluis3.51.32minM40   9.847  6:062.74+4:35
102  Monique van der AaDen Dungen3.51.36minV40   9.845  6:062.73+4:39
103  Peter BennisGouda3.51.49minM50   9.835  6:062.73+4:52
104  Peter van GilsWijchen3.51.56minM50   9.830  6:062.73+4:59
105  Roland GroenBrielle3.52.05minM40   9.824  6:062.73+5:08
106  Remco SchravenHellevoetsluis3.52.07minM40   9.823  6:072.73+5:10
107  Corinne GenoudAmsterdam3.52.09minV40   9.821  6:072.73+5:12
108  Jacco FeenstraRotterdam3.52.12minMSe   9.819  6:072.73+5:15
109  Desiree WierperUtrecht3.52.32minV40   9.805  6:072.72+5:35
110  Maarten SchonGoirle3.52.49minMSe   9.793  6:082.72+5:52
111  Geert-Jan JobseVlissingen3.53.08minM40   9.780  6:082.72+6:11
112  Jason NedeLeiden3.53.09minMSe   9.779  6:082.72+6:12
113  Richard MaquelinCapelle a d Yss3.53.13minM50   9.776  6:082.72+6:16
114  Daphne LensenGroesbeek3.53.17minVse   9.774  6:082.71+6:20
115  Twan LensenGroesbeek3.53.23minMSe   9.769  6:092.71+6:26
116  Peter SwagerHoogvliet3.53.37minMSe   9.760  6:092.71+6:40
117  Marc JanszAlmere3.53.40minM50   9.757  6:092.71+6:43
118  Erik BoerRotterdam3.53.54minM40   9.748  6:092.71+6:57
119  Onno de BoerValkenswaard3.54.51minMSe   9.708  6:112.70+7:54
120  Aad ZonneveldNootdorp3.55.07minM50   9.697  6:112.69+8:10
121  Paula IJzermanIJmuiden3.55.15minVse   9.692  6:112.69+8:18
122  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge3.55.24minM40   9.686  6:122.69+8:27
123  David van VoorenEeklo3.55.50minM40   9.668  6:122.69+8:53
124  Koen de VriesVlissingen3.56.04minM50   9.658  6:132.68+9:07
125  Nils NijhofExterveens K3.56.17minM40   9.649  6:132.68+9:20
126  Remco van der MeijsTilburg3.56.46minMSe   9.630  6:142.67+9:49
127  Minke HilgenbergApeldoorn3.56.48minM50   9.628  6:142.67+9:51
128  Robert TholenaarsHendrik-Ido-Ambacht3.56.51minM50   9.626  6:142.67+9:54
129  Erik GroenewegOud Beijerland3.56.55minMSe   9.624  6:142.67+9:58
130  Michael WisslerNederwetten3.57.38minMSe   9.595  6:152.67+10:41
131  Joris WulfertRotterdam3.57.46minMSe   9.589  6:152.66+10:49
132  Wijnand JagerAlde Leie3.58.00minM50   9.580  6:162.66+11:03
133  Bas BaggermanDordrecht3.58.22minM40   9.565  6:162.66+11:25
134  Bob VerbruggenZoetermeer3.58.37minM50   9.555  6:172.65+11:40
135  Leendert de GrootSchiedam3.58.48minM40   9.548  6:172.65+11:51
136  Johan TrompZwolle3.58.51minMSe   9.546  6:172.65+11:54
137  Hans VerhaagenGoes3.59.02minM40   9.538  6:172.65+12:05
138  Paul GeertsemaTerneuzen3.59.12minM40   9.532  6:182.65+12:15
139  Claudia WesselmanNw Vennep3.59.20minV40   9.526  6:182.65+12:23
140  Carl PenningaApeldoorn3.59.48minM40   9.508  6:192.64+12:51
141  Marcel SnijdersZierikzee3.59.50minMSe   9.507  6:192.64+12:53
142  Wim DouwOud-Vossemeer3.59.53minM40   9.505  6:192.64+12:56
143  Joost ValkenburgVught4.00.10minM40   9.493  6:192.64+13:13
144  Kees VinkBaarn4.00.25minM40   9.484  6:202.63+13:28
145  Rick DriessenAmsterdam4.00.44minM50   9.471  6:202.63+13:47
146  Connie HagePoortvliet4.01.16minV40   9.450  6:212.63+14:19
147  Ben SchellNoordwijk4.01.36minM50   9.437  6:212.62+14:39
148  Hans van KlaverenRotterdam4.01.39minM40   9.435  6:222.62+14:42
149  Hans van KerkhofHernen4.02.02minM50   9.420  6:222.62+15:05
150  Pieter SturmOost-Souburg4.02.05minMSe   9.418  6:222.62+15:08
151  Rutger ThungVlaardingen4.03.00minM40   9.383  6:242.61+16:03
152  Inge ArtsWijchen4.03.09minV40   9.377  6:242.60+16:12
153  Annemieke OomenAmsterdam4.03.35minMSe   9.360  6:252.60+16:38
154  Onno OudewortelWijdewormer4.04.17minM40   9.333  6:262.59+17:20
155  Seppo SpaapenPurmerend4.04.19minM40   9.332  6:262.59+17:22
156  Ruud GrimLewedorp4.04.22minM50   9.330  6:262.59+17:25
157  Martin de VisserMiddelburg4.04.38minM40   9.320  6:262.59+17:41
158  Remco van der VeldeSchiedam4.04.40minM40   9.319  6:262.59+17:43
159  Jos NoordegraafHellevoetsluis4.04.45minMSe   9.316  6:262.59+17:48
160  Rian FlikweertMiddelburg4.04.49minV50   9.313  6:272.59+17:52
161  Bas de NooijerKoudekerke4.04.51minMSe   9.312  6:272.59+17:54
162  Leon de MunnikNieuwerkerk4.05.00minM40   9.306  6:272.59+18:03
163  Johan KarelseHeinkenszand4.05.06minM40   9.302  6:272.58+18:09
164  Rinus ReijngoudtTerneuzen4.07.15minM50   9.221  6:302.56+20:18
165  Valery MoskalenkoApeldoorn4.07.31minM50   9.212  6:312.56+20:34
166  Erwin van der LindeVlissingen4.07.40minMSe   9.206  6:312.56+20:43
167  Jos BuijksRaamsdonksveer4.07.51minM50   9.199  6:312.56+20:54
168  Pieter HermesWijchen4.08.23minM50   9.179  6:322.55+21:26
169  Wouter RouwhorstBorculo4.08.59minM40   9.157  6:332.54+22:02
170  Rene VeenhuizenWestervoort4.09.29minM50   9.139  6:342.54+22:32
171  Charles van de VenEindhoven4.09.31minM40   9.138  6:342.54+22:34
172  Ariadne OomsRotterdam4.10.12minVse   9.113  6:352.53+23:15
173  Volkmar CremerBeiningen4.10.23minM40   9.106  6:352.53+23:26
174  Paul TimmersRoosendaal4.10.33minMSe   9.100  6:362.53+23:36
175  Ruud SnoekVelsen Zuid4.10.51minM50   9.089  6:362.52+23:54
176  Menno KlunderDeventer4.10.54minMSe   9.087  6:362.52+23:57
177  Alex den HamerTerneuzen4.11.14minM40   9.075  6:372.52+24:17
178  Marja SundermeijerOud Beijerland4.11.16minV50   9.074  6:372.52+24:19
179  Dirk VerhaegheOostende4.11.33minM40   9.064  6:372.52+24:36
180  Laus de RidderVlissingen4.11.57minM50   9.049  6:382.51+25:00
181  Harrie HendrickxLeiden4.12.11minM50   9.041  6:382.51+25:14
182  Dowe de JagerWijchen4.12.18minM50   9.037  6:382.51+25:21
183  Edwin DorrepaalSchore4.12.21minM40   9.035  6:382.51+25:24
184  Rob RoelofsenWestvoort4.12.32minM50   9.029  6:392.51+25:35
185  Ron AretGouda4.13.17minM50   9.002  6:402.50+26:20
186  Ronald de RijkeMiddelburg4.13.18minM40   9.001  6:402.50+26:21
187  Marcel de KortRotterdam4.13.25minM40   8.997  6:402.50+26:28
188  Ray CornipsWaterlandkerkje4.13.33minM40   8.992  6:402.50+26:36
189  Ronald van NigtevechtAlmere4.13.37minM40   8.990  6:402.50+26:40
190  Hans BosmanHalsteren4.13.43minM50   8.986  6:412.50+26:46
191  Danny MeeusNijlen4.13.49minM50   8.983  6:412.50+26:52
192  Marc CastricumHeemskerk4.13.51minM40   8.982  6:412.49+26:54
193  Jan van der LindeOostburg4.13.54minM50   8.980  6:412.49+26:57
194  Marcel van DeldenVlissingen4.14.14minM40   8.968  6:412.49+27:17
195  Tom RunderkampBreda4.14.39minM40   8.953  6:422.49+27:42
196  Heero SpaanDordrecht4.14.41minM50   8.952  6:422.49+27:44
197  Roderick MoermanVlaardingen4.14.44minMSe   8.951  6:422.49+27:47
198  Mirjam SteunebrinkEelde4.14.57minVse   8.943  6:432.48+28:00
199  Joop KuiperUgchelen4.15.07minM50   8.937  6:432.48+28:10
200  Carel StortelderGennep4.15.22minM50   8.928  6:432.48+28:25
201  Anthony van den BergVlissingen4.15.27minM40   8.925  6:432.48+28:30
202  Johnny DoomsTerneuzen4.15.29minM50   8.924  6:432.48+28:32
203  Esther de JoodeVianen4.16.03minV40   8.905  6:442.47+29:06
204  Marko VerkaartVlissingen4.16.43minM40   8.881  6:452.47+29:46
205  Marcel StruykMiddelburg4.16.45minMSe   8.880  6:452.47+29:48
206  Sander GerritsenEtten Leur4.17.00minMSe   8.872  6:462.46+30:03
207  Wim van den NobelenMiddelburg4.17.13minM40   8.864  6:462.46+30:16
208  Andre BleuminkGroenlo4.18.01minM40   8.837  6:472.45+31:04
209  Jorien van den DoelVlaardingen4.18.31minV50   8.820  6:482.45+31:34
210  Ronald TertoolenVlaardingen4.18.33minM40   8.818  6:482.45+31:36
211  Hugo MeeusenTerneuzen4.18.55minM40   8.806  6:492.45+31:58
212  Stella PetricTuk4.18.58minV40   8.804  6:492.45+32:01
213  Peter MooijIJmuiden4.19.27minM40   8.788  6:502.44+32:30
214  Joost van den HoekSchiedam4.19.34minM40   8.784  6:502.44+32:37
215  Erik GoedegebuureBreukelen4.19.38minM40   8.782  6:502.44+32:41
216  Willy de SwartWijchen4.19.42minM50   8.779  6:502.44+32:45
217  Remco van de RoestHellevoetsluis4.20.02minMSe   8.768  6:512.44+33:05
218  Kobus BotmanMiddelburg4.20.21minM60   8.757  6:512.43+33:24
219  Jesse KoeckhovenHaarlem4.20.26minM40   8.755  6:512.43+33:29
220  Gunther de CockStekene4.20.45minM40   8.744  6:522.43+33:48
221  Ewin de WaalBaarn4.20.55minM40   8.738  6:522.43+33:58
222  Sebastiaan VermaasBarendrecht4.22.10minM40   8.697  6:542.42+35:13
223  Hennie van VelzenHonselersdijk4.22.34minM40   8.684  6:552.41+35:37
224  Marit van SpijkerUtrecht4.22.36minVse   8.682  6:552.41+35:39
225  Tom SchegersWilrijk4.22.40minMSe   8.680  6:552.41+35:43
226  Erwin van HartenRotterdam4.22.44minM40   8.678  6:552.41+35:47
227  Christiaan DiemLeerdam4.22.47minMSe   8.676  6:552.41+35:50
228  Lennard van SplunterHoedekenskerke4.22.49minMSe   8.675  6:552.41+35:52
229  Lizette DiemLeerdam4.22.51minVse   8.674  6:552.41+35:54
230  Nadine de WildeWilhelminadorp4.22.53minVse   8.673  6:552.41+35:56
231  Renate de WildeWilhelminadorp4.22.54minMSe   8.672  6:552.41+35:57
232  Leo de RijkeVlissingen4.22.59minM40   8.670  6:552.41+36:02
233  Pim VisserWijchen4.23.12minM50   8.663  6:562.41+36:15
234  Agnes de CausemaeckerLembeke4.23.26minV50   8.655  6:562.40+36:29
235  Ronald MoerlandBurgh-Haamstede4.23.42minM40   8.646  6:562.40+36:45
236  Steffen HumerKattendijke4.23.44minM40   8.645  6:562.40+36:47
237  Rene ten HoveArnhem4.23.54minM50   8.640  6:572.40+36:57
238  Ralph ZijlmaAlmere4.23.56minMSe   8.639  6:572.40+36:59
239  Edwin CasteleinVelp4.24.00minM40   8.636  6:572.40+37:03
240  Monique PetersWijchen4.24.01minV40   8.636  6:572.40+37:04
241  Bruno van RijsingenVught4.24.03minM60   8.635  6:572.40+37:06
242  Gina HeuserRidderkerk4.24.07minV50   8.633  6:572.40+37:10
243  Walter de LingVlaardingen4.25.13minM60   8.597  6:592.39+38:16
244  Niek BravenboerOud Beijerland4.25.16minM50   8.595  6:592.39+38:19
245  Ron BiemansHoeven4.25.21minM50   8.592  6:592.39+38:24
246  Bill StegersVlissingen4.25.28minM40   8.589  6:592.39+38:31
247  Alexander RijsdijkDordrecht4.25.38minMSe   8.583  6:592.38+38:41
248  Frits van der LubbenZoetermeer4.26.41minM50   8.549  7:012.37+39:44
249  Paul JanssensTilburg4.26.43minMSe   8.548  7:012.37+39:46
250  Marc SmuldersTilburg4.26.45minM40   8.547  7:012.37+39:48
251  Ilse VerwijsZierikzee4.26.47minVse   8.546  7:012.37+39:50
252  Aad TerwielSchiedam4.27.14minM50   8.532  7:022.37+40:17
253  Frans HendriksPannerden4.27.19minM50   8.529  7:022.37+40:22
254  Bob HeinisBaarn4.27.23minM50   8.527  7:022.37+40:26
255  Adri GerardsZierikzee4.27.41minM60   8.518  7:032.37+40:44
256  Roy SweetsHoek van Hollan4.27.53minM40   8.511  7:032.36+40:56
257  Martin KempermanDoorn4.27.59minM60   8.508  7:032.36+41:02
258  Jeroen VerheulApeldoorn4.28.36minM40   8.488  7:042.36+41:39
259  Ron MoerlandHellevoetsluis4.28.40minM40   8.486  7:042.36+41:43
260  Jeroen HooijerBaarn4.28.55minM40   8.478  7:052.36+41:58
261  Henk van DijkAmsterdam4.29.07minM50   8.472  7:052.35+42:10
262  Alaaddin VuralBadhoevedorp4.29.08minM50   8.472  7:052.35+42:11
263  Concetta PichierriBrielle4.29.11minV40   8.470  7:052.35+42:14
264  Esther SweerisRockanje4.29.12minV40   8.470  7:052.35+42:15
265  Marcel ZwiersBunnik4.29.30minM40   8.460  7:062.35+42:33
266  Joop TerwielSchiedam4.29.36minM60   8.457  7:062.35+42:39
267  Selena TemmermanStekene4.29.39minVse   8.455  7:062.35+42:42
268  Gerard BartelsmanPurmerend4.29.41minM40   8.454  7:062.35+42:44
269  Henrie DrenthelAalten4.29.50minM40   8.450  7:062.35+42:53
270  Ron KantDussen4.30.40minM40   8.424  7:072.34+43:43
271  Ali El OuazghariMerksem4.31.00minMSe   8.413  7:082.34+44:03
272  Thierry DesmetSchoten4.31.03minMSe   8.412  7:082.34+44:06
273  Wim MiddelveldRidderkerk4.31.11minM40   8.408  7:082.34+44:14
274  Detlev KonigGouda4.31.14minM60   8.406  7:082.34+44:17
275  Beate Pfeil-BonninBonn D4.31.41minV50   8.392  7:092.33+44:44
276  Gunther GiesMiddelburg4.31.43minM50   8.391  7:092.33+44:46
277  Lia GonzalezVrouwenpolder4.31.46minV50   8.390  7:092.33+44:49
278  Leonard BoekestijnDe Lier4.32.07minM50   8.379  7:102.33+45:10
279  S R M JanssenRotterdam4.32.16minMSe   8.374  7:102.33+45:19
280  Irene KokApeldoorn4.32.38minVse   8.363  7:102.32+45:41
281  Belinda GabrielsTilburg4.33.20minV40   8.341  7:122.32+46:23
282  John SielingMiddelburg4.33.28minM50   8.337  7:122.32+46:31
283  Eric BaxRijswijk4.33.48minM40   8.327  7:122.31+46:51
284  Allard Friederichs-Gravenhage4.33.52minMSe   8.325  7:122.31+46:55
285  Christel MuisRotterdam4.34.15minMSe   8.314  7:132.31+47:18
286  Pascal de GraeveWestdorpe4.35.22minM40   8.280  7:152.30+48:25
287  Robert HelingAmsterdam4.35.32minM40   8.275  7:152.30+48:35
288  Gerard SlotemaZwijndrecht4.35.34minM40   8.274  7:152.30+48:37
289  Ruut SchalijBaarn4.35.36minM50   8.273  7:152.30+48:39
290  Rianne VossersEnschede4.36.25minV40   8.248  7:162.29+49:28
291  Hans MinnaardYerseke4.36.42minM50   8.240  7:172.29+49:45
292  Ben van der GiessenBrielle4.36.53minM50   8.235  7:172.29+49:56
293  Alexander MartensBaarn4.37.00minM40   8.231  7:172.29+50:03
294  Ronald NuijtenDordrecht4.37.04minMSe   8.229  7:172.29+50:07
295  Peter Jan HaasAmsterdam4.37.22minM40   8.220  7:182.28+50:25
296  Maroula ImkampBergen op Zoom4.37.58minV50   8.202  7:192.28+51:01
297  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.38.00minM40   8.201  7:192.28+51:03
298  Hans VerhoevenEindhoven4.38.06minM50   8.198  7:192.28+51:09
299  Karel BuijsWijchen4.38.33minM40   8.185  7:202.27+51:36
300  Annemie DullaertBeveren4.38.52minV40   8.176  7:202.27+51:55
301  Monique HoevenOud Beijerland4.38.54minV40   8.175  7:202.27+51:57
302  Aart Breevaart BravenboerNumansdorp4.39.16minM60   8.164  7:212.27+52:19
303  Henk LousVlissingen4.39.29minM50   8.158  7:212.27+52:32
304  Maurice EppingsMiddelburg4.39.51minM50   8.147  7:222.26+52:54
305  Simone HeestermansRosmalen4.40.23minVse   8.132  7:232.26+53:26
306  Marco HeestermansRosmalen4.40.25minM40   8.131  7:232.26+53:28
307  Lianne WijsmanZierikzee4.40.26minV40   8.130  7:232.26+53:29
308  Richard LeeuwisAlblasserdam4.40.28minM40   8.129  7:232.26+53:31
309  Arjenne BastiaansenRotterdam4.40.50minVse   8.119  7:232.26+53:53
310  Freddy RooseOostkapelle4.41.06minMSe   8.111  7:242.25+54:09
311  Debian StappersBreda4.44.59minM40   8.000  7:302.22+58:02
312  Ben RemmersApeldoorn4.45.28minM50   7.987  7:312.22+58:31
313  Bert BlomEllemeet4.46.57minMSe   7.946  7:332.21+0:00
314  Mariska TimmerEindhoven4.48.49minVse   7.894  7:362.19+1:52
315  Marian BakkerKrimpen a/d IJssel4.49.47minVse   7.868  7:382.19+2:50
316  Erik TolhoekKrimpen a/d IJssel4.49.50minM40   7.867  7:382.19+2:53
317  Boy SaijaMiddelburg4.50.57minM50   7.836  7:392.18+4:00
318  Jorgen VerstralenGouda4.51.00minMSe   7.835  7:392.18+4:03
319  Folkert KasemierZierikzee4.51.05minM50   7.833  7:402.18+4:08
320  Piet Jan LandegentBurgh-Haamstede4.51.08minM60   7.831  7:402.18+4:11
321  Jan PietersDordrecht4.51.16minM50   7.828  7:402.17+4:19
322  Christine NeagelsWeerde4.51.54minV40   7.811  7:412.17+4:57
323  Rob van der BeijlBruinisse4.52.18minM40   7.800  7:422.17+5:21
324  Raymond BarkmanRotterdam4.52.54minM40   7.784  7:422.16+5:57
325  Paul de WitBergen op Zoom4.53.42minM40   7.763  7:442.16+6:45
326  Casper OppeneerVlissingen4.53.59minMSe   7.756  7:442.15+7:02
327  Ingrid PeperkampWageningen4.54.10minV50   7.751  7:442.15+7:13
328  Rene LangeslagAlmere4.54.12minM40   7.750  7:452.15+7:15
329  Brigitte SijpenstijnVught4.54.53minV40   7.732  7:462.15+7:56
330  Laetitia OuilletUtrecht4.55.54minVse   7.705  7:472.14+8:57
331  Berry KnibbelerWestdorpe4.59.19minM50   7.617  7:532.12+12:22
332  Dick HordijkOud Beijerland4.59.43minM50   7.607  7:532.11+12:46
333  Hans CorbijnOostkapelle4.59.54minM50   7.603  7:542.11+12:57
334  Ad OppeneerVlissingen5.00.03minM40   7.599  7:542.11+13:06
335  Lennie GroenewegenRotterdam5.01.54minV40   7.552  7:572.10+14:57
336  Boetje PattiraneBreda5.03.08minM60   7.521  7:592.09+16:11
337  Sigrid Jahns-Gravenhage5.04.24minV40   7.490  8:012.08+17:27
338  Dick van ReemsZwartewaal5.04.37minM50   7.485  8:012.08+17:40
339  Cokky JoorenVught5.05.19minV40   7.468  8:022.07+18:22
340  Hans HazenbergVught5.05.22minM50   7.466  8:022.07+18:25
341  Wim GoudswaardPuttershoek5.07.24minM40   7.417  8:052.06+20:27
342  Eelco MensMinderhout5.07.55minM40   7.405  8:062.06+20:58
343  Ron SmeelsHendrik-Ido-Ambacht5.08.03minM40   7.401  8:062.06+21:06
344  George SchillArnhem5.08.18minM40   7.395  8:072.05+21:21
345  Giorgos BoustanidisGorinchem5.08.28minM40   7.391  8:072.05+21:31
346  Cora BronderAbbenbroek5.14.08minV40   7.258  8:162.02+27:11
347  Mascha EckhardtRoosendaal5.14.09minMSe   7.258  8:162.02+27:12
348  Carolien MurreUtrecht5.14.27minVse   7.251  8:172.01+27:30
349  Cock QualmRozenburg5.14.35minM40   7.248  8:172.01+27:38
350  Dick van IJperenOostvoorne5.14.36minMSe   7.247  8:172.01+27:39
351  Carl JanssenGouda5.16.08minM40   7.212  8:192.00+29:11
352  Dirk KopAmersfoort5.16.30minM50   7.204  8:202.00+29:33
353  Hans ReuversLepelstraat5.18.23minM40   7.161  8:231.99+31:26
354  Sigrid JenseMiddelburg5.18.25minV40   7.160  8:231.99+31:28
355  Veronica Jansen?5.18.57minV50   7.148  8:241.99+32:00
356  Sjaak RensBergen op Zoom5.18.59minM50   7.148  8:241.99+32:02
357  Hans KramerGouda5.19.52minM60   7.128  8:251.98+32:55
358  Dian LigtendagFijnaart5.23.07minV50   7.056  8:301.96+36:10
359  Petra van den DoelZierikzee5.24.30minV40   7.026  8:321.95+37:33
Mannen: 300 (83.57%) => M40=137 - M50=81 - M60=13 - MSe=69
Vrouwen: 59 (16.43%) => V40=28 - V50=13 - Vse=18

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.497 seconden nodig om deze lijst met 359 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020