dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

41e Pannekoekloop

Burgh-Haamstede, zaterdag 9 maart 2013 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tommy Staal (PR)AV'5655.57minMse   16.086  3:444.47493
2  Kas van VeenPrins Hendrik56.20minMse   15.976  3:454.44478
3  Huub van Noorden (PR 53.20) AV'5658.46minMse   15.315  3:554.25389
4  Adriaan van Keulen (PR 57.54) Middelburg59.05minMse   15.233  3:564.23378
5  John Ravia (PR 58.49) Delta Sport59.22minM35   15.160  3:574.21368
6  Erik Cappon (PR 52.35) Wielingen1.00.51minM45   14.790  4:034.11320
7  Niels Goudswaard (PR 59.24) Delta Sport1.01.09minM35   14.718  4:054.09310
8  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.01.41minM35   14.591  4:074.05294
9  Nap Hage (PR 1.00.04) Spado1.02.01minM45   14.512  4:084.03284
10  Rob MustersOud Gastel1.02.03minMse   14.504  4:084.03283
11  Peter Balkenende (PR 55.53) AV'561.02.16minM45   14.454  4:094.01277
12  Pieter KlemSommelsdijk1.02.46minMse   14.339  4:113.98262
13  Kees Louws (PR 1.01.15) Middelburg1.03.41minM35   14.132  4:153.93237
14  Micha Janse (PR 55.22) Dynamica1.04.14minM35   14.011  4:173.89222
15  Wilko de Vos (PR 51.11) AV'561.05.02minM45   13.839  4:203.84201
16  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.05.20minM35   13.776  4:213.83194
17  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.05.45minM35   13.688  4:233.80184
18  Archie Staal (PR 1.01.51) Delta Sport1.06.07minM45   13.612  4:243.78175
19  Bart de Visser (PR 1.02.06) Serooskerke1.06.10minMse   13.602  4:253.78174
20  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.06.13minM55   13.592  4:253.78173
21  Johan Karelse (PR 58.37) Heinkenszand1.06.38minM35   13.507  4:273.75163
22  Marius Besuijen (PR 55.01) Dynamica1.06.59minM45   13.436  4:283.73156
23  Carel SlijkhuisSpirit1.07.09minM45   13.403  4:293.72152
24  Marcel de VetteOud-Beijerland1.07.44minM35   13.287  4:313.69140
25  Winston FranssenAntwerpen1.07.53minMse   13.258  4:323.68136
26  Jan van GentSpirit1.07.59minM55   13.239  4:323.68134
27  Kees Staal (debuut) Aagtekerke1.08.14minM35   13.190  4:333.66129
28  Wilco Jonker (PR 1.08.17) AV'561.08.43minMse   13.097  4:353.64120
29  Leo de Bruijn (PR)Dynamica1.08.54minM45   13.062  4:363.63116
30  Sven Vermeulen (PR 58.27) Vlissingen1.09.38minM35   12.925  4:393.59103
31  Cor de Ridder (PR 1.07.45) Arnemuiden1.09.43minM35   12.909  4:393.59101
32  Koen FransenHoogstraten1.09.47minM35   12.897  4:393.58100
33  Annick BeckersKasterlee1.09.50minV35   12.888  4:393.58274
34  Johan Jacobs?1.10.02minM45   12.851  4:403.5796
35  Ruud WoordTHOR1.10.15minM55   12.811  4:413.5692
36  Frans Heijboer (PR 1.08.52) Poortvliet1.10.20minM45   12.796  4:413.5591
37  Peter Meeuwsen (PR 58.03) Krabbendijke1.10.22minMse   12.790  4:413.5590
38  Marco Toussaint (PR)AV'561.10.37minM45   12.745  4:423.5486
39  Francois van de Broecke (PR 1.01.47) Breskens1.10.40minM45   12.736  4:433.5485
40  Yves DhondtGeneraal Michaelis1.10.51minM45   12.703  4:433.5382
41  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Delta Sport1.11.00minM45   12.676  4:443.5280
42  Kees den Hollander (PR 1.05.56) Aagtekerke1.11.05minM45   12.661  4:443.5278
43  Eddy SneydersVosselaar Belgie1.11.35minM55   12.573  4:463.4971
44  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.11.37minM65   12.567  4:463.4970
45  Nadine de Wilde (PR 1.09.04) AV'561.11.57minVse   12.509  4:483.47222
46  Nicolai van der HeijdeGeneraal Michaelis1.12.03minM45   12.491  4:483.4764
47  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.12.09minM45   12.474  4:493.4763
48  Jos HilberdingPAC1.13.12minM45   12.295  4:533.4249
49  Johan de Vlieger (PR 48.00) Dynamica1.13.22minM55   12.267  4:533.4147
50  Ad KieboomScorpio1.13.26minM55   12.256  4:543.4046
51  Bart van Noorden (PR 1.08.50) AV'561.13.32minM45   12.239  4:543.4045
52  Ed WientjensBergen op Zoom1.13.43minM45   12.209  4:553.3943
53  Peter Vader (PR 1.02.45) Delta Sport1.13.59minM45   12.165  4:563.3840
54  Victor KwinkelenbergBreda1.14.02minMse   12.157  4:563.3839
55  Henk van GervenAV Oirschot1.14.20minM55   12.108  4:573.3636
56  Marc de Carpentier (debuut) Goes1.14.28minMse   12.086  4:583.3634
57  Peter van der ArkScorpio1.14.32minM55   12.075  4:583.3534
58  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30) Goes1.14.53minM35   12.019  5:003.3430
59  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.14.56minM55   12.011  5:003.3430
60  Ronald Moerland (PR 1.11.11) Delta Sport1.14.59minM45   12.003  5:003.3329
61  Michel Buijck (PR 1.00.29) Biervliet1.15.13minM35   11.965  5:013.3227
62  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Delta Sport1.15.17minM45   11.955  5:013.3227
63  Cor BerrevoetsPAC1.15.30minM45   11.921  5:023.3125
64  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.15.45minM35   11.881  5:033.3022
65  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.15.51minM55   11.866  5:033.3022
66  Coen Bertijn (PR 1.06.32) Dynamica1.15.54minM45   11.858  5:043.2921
67  Ashok JodhaAmsterdam1.15.58minM45   11.847  5:043.2921
68  Johan Huigh (PR 1.10.57) Wielingen1.16.12minM45   11.811  5:053.2819
69  Pon WarnerAmsterdam1.16.17minM45   11.798  5:053.2818
70  John Scheffers (PR 1.15.52) Delta Sport1.16.19minM45   11.793  5:053.2818
71  Erwin Schell (PR)Delta Sport1.16.21minM45   11.788  5:053.2718
72  de VoogdMiddelburg1.16.23minM45   11.783  5:063.2717
73  Christel Verbeek (PR 1.00.15) Vlissingen1.16.35minV45   11.752  5:063.26126
74  Jack VissersLoopvereniging TOF1.16.56minM45   11.698  5:083.2514
75  Co de Feijter (PR 1.06.25) Delta Sport1.16.57minM45   11.696  5:083.2514
76  Jan van Horssen (PR 1.11.48) Middelburg1.17.16minM65   11.648  5:093.2412
77  Frank AbbinkGeneraal Michaelis1.17.26minM45   11.623  5:103.2311
78  Herman van OostHalsteren1.17.34minM45   11.603  5:103.2210
79  Adri Koole (PR 1.04.18) Dynamica1.17.41minM55   11.585  5:113.229
80  de Bie?1.17.47minM55   11.571  5:113.219
83  John Kommer (PR 1.08.46) Delta Sport1.17.50minM35   11.563  5:113.218
81  Rudi Ravia (PR 1.10.43) Delta Sport1.18.25minM55   11.477  5:143.196
82  Johan RobbenGeneraal Michaelis1.18.46minM45   11.426  5:153.174
84  John Quaak (PR 57.25) Burgh-Haamstede1.19.00minM45   11.392  5:163.164
85  Marloes Priemis (PR 1.16.12) Delta Sport1.19.02minVse   11.388  5:163.1687
86  Jos TorremansVosselaar1.19.05minM55   11.380  5:163.163
87  Perry van SchiltOlympia Halsteren1.19.17minM45   11.352  5:173.153
88  Paul van Tuil (PR 1.14.22) Burgh-Haamstede1.19.28minM35   11.326  5:183.152
89  Ab Duinhouwer (PR)Nieuwerkerk1.19.29minM45   11.323  5:183.152
90  Jack Smits (PR 1.07.22) Dynamica1.19.31minM45   11.318  5:183.142
91  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.19.34minMse   11.311  5:183.142
92  Ad van KollenburgGeneraal Michaelis1.19.53minM55   11.266  5:203.131
93  Jan van der Linde (PR 1.11.15) Wielingen1.20.30minM55   11.180  5:223.11-
94  Pieter Wielhouwer (PR 1.16.46) Wilhelminadorp1.20.37minM35   11.164  5:223.10-
95  Ivo Krijnsen (PR)Hansweert1.20.47minMse   11.141  5:233.09-
96  Edith Margadant (PR 1.10.56) Zierikzee1.21.08minV55   11.093  5:253.0859
97  Ad Moerland (PR)Sint-Maartensdijk1.21.10minM35   11.088  5:253.08-
98  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.21.13minM65   11.081  5:253.08-
99  Connie Hage (PR)Poortvliet1.21.17minV45   11.072  5:253.0857
100  Dick van de HoekMiddelburg1.21.20minM45   11.066  5:253.07-
101  Dick PostGroningen1.21.43minM45   11.014  5:273.06-
102  Kees DamenPassaat1.21.45minM55   11.009  5:273.06-
103  Tom RozijnGeneraal Michaelis1.21.47minM45   11.005  5:273.06-
104  Martin van Ieperen (PR 1.19.48) Kapelle-Biezelinge1.21.51minMse   10.996  5:273.05-
105  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.22.00minM55   10.976  5:283.05-
106  Walter Plessius (PR 1.16.36) AV'561.22.13minM35   10.947  5:293.04-
107  John Guequierre (PR 54.01) Dynamica1.22.17minM55   10.938  5:293.04-
108  Carel van Putten (PR 1.19.00) Delta Sport1.22.35minM65   10.898  5:303.03-
109  Frits Burger (PR 1.15.32) Zierikzee1.23.34minM45   10.770  5:342.99-
110  Acronius Kramer (PR 1.06.51) AV'561.24.05minM55   10.704  5:362.97-
111  Folkert Kasemier (PR 1.24.25) Delta Sport1.24.26minM55   10.659  5:382.96-
112  Walter de Jonge (PR 1.16.05) Zierikzee1.24.52minM45   10.605  5:392.95-
113  Hans Corbijn (PR 1.14.36) Dynamica1.24.55minM45   10.599  5:402.94-
114  Marco van 't Westeinde (PR 1.07.45) Arnemuiden1.24.58minM35   10.592  5:402.94-
115  Christine Balkenende (PR 1.21.48) AV'561.25.01minV45   10.586  5:402.9421
116  Jan van NesParthenon1.25.10minM55   10.568  5:412.94-
117  Danny VermeirenTurnhout1.25.15minM55   10.557  5:412.93-
118  Edwin HeddesGeneraal Michaelis1.25.17minM35   10.553  5:412.93-
119  Marike Brusket (PR 1.18.52) Wilhelminadorp1.25.19minV35   10.549  5:412.9319
120  Eric HaestKasterlee1.25.21minM55   10.545  5:412.93-
121  Han van Sighem (PR 1.17.17) Delta Sport1.25.23minM55   10.541  5:422.93-
122  Jeanine van Overveld (debuut) THOR1.25.31minV45   10.524  5:422.9218
123  Tom NouwensGeneraal Michaelis1.25.47minM55   10.492  5:432.91-
124  Jan van DijkGeneraal Michaelis1.26.08minM55   10.449  5:452.90-
125  Tonny van Mulken (PR 1.23.24) Breskens1.26.11minM55   10.443  5:452.90-
126  Jan-Kees de Meester (PR 1.20.20) Hansweert1.26.17minM35   10.431  5:452.90-
127  Katinka van den Berge (PR 1.14.47) Serooskerke1.26.41minV35   10.383  5:472.8811
128  Reinco Geschiere (debuut) Serooskerke1.26.43minM45   10.379  5:472.88-
129  Rini Zorge (PR)Brouwershaven1.26.51minM45   10.363  5:472.88-
130  Hugo Meeusen (debuut) Terneuzen1.27.00minM35   10.345  5:482.87-
131  Andre Lems (PR 1.11.58) Delta Sport1.27.23minM45   10.299  5:502.86-
132  Ad WinkelmanOosterhout1.27.27minM65   10.292  5:502.86-
133  Hans KoolOosterhout1.27.39minM65   10.268  5:512.85-
134  Krista Voorham (PR 1.13.55) Delta Sport1.27.41minV35   10.264  5:512.856
135  Koos van der HorstGeneraal Michaelis1.27.44minM45   10.258  5:512.85-
136  Katrien van de VekenTurnhout1.27.54minV35   10.239  5:522.845
137  Norbert de ZeeuwGeneraal Michaelis1.27.56minM35   10.235  5:522.84-
138  Monik van LoockVorselaar1.28.16minV45   10.196  5:532.834
139  Petra van Bleijswijk (PR)Renesse1.28.26minV35   10.177  5:542.834
140  Petra Hogenstein (PR 1.25.57) Burgh-Haamstede1.28.28minV35   10.173  5:542.834
141  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.28.32minM45   10.166  5:542.82-
142  Harm BakkerGeneraal Michaelis1.29.03minM55   10.107  5:562.81-
143  Karel van de GruijterDynamica1.29.22minM65   10.071  5:572.80-
144  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.29.39minM55   10.039  5:592.79-
145  Marti van IerselGeneraal Michaelis1.29.50minM55   10.019  5:592.78-
146  Mirjam VerhagenGeneraal Michaelis1.29.51minV45   10.017  5:592.781
147  Jan Geluk (PR 1.11.13) Delta Sport1.30.28minM55   9.948  6:022.76-
148  Theo BookelmannGeneraal Michaelis1.30.42minM45   9.923  6:032.76-
149  Philip Luitwieler (PR 1.18.50) Goes1.32.14minM55   9.758  6:092.71-
150  Christo MotzRotterdam1.32.22minM45   9.744  6:092.71-
151  Erwin Salemink (PR)Delta Sport1.32.24minM45   9.740  6:102.71-
152  Tea Tazelaar (PR)Middelburg1.32.31minV55   9.728  6:102.70-
153  Ad ReijengaGeneraal Michaelis1.32.59minM65   9.679  6:122.69-
154  Lena de Wilde (PR 1.16.24) Vlissingen1.33.05minV55   9.669  6:122.69-
155  Frans WuijsterGeneraal Michaelis1.33.11minM45   9.658  6:132.68-
156  Marten BijdeVaateKapelle-Biezelinge1.33.28minM35   9.629  6:142.67-
157  Jan Sipma (PR 1.22.23) Meliskerke1.33.40minM55   9.609  6:152.67-
158  Sonja VerhaegenVosselaar1.33.57minV35   9.580  6:162.66-
159  Jan RooseKasterlee1.34.00minM55   9.574  6:162.66-
160  Eveline Scheers (PR 1.32.20) Dynamica1.34.06minV55   9.564  6:162.66-
161  Mariëtte VlassakGeneraal Michaelis1.34.15minV55   9.549  6:172.65-
162  Mary de VosBest1.34.45minV55   9.499  6:192.64-
163  Adrie van Bavel (PR)Delta Sport1.35.17minM45   9.446  6:212.62-
164  Duc van den BerghGeneraal Michaelis1.35.19minM55   9.442  6:212.62-
165  René UijthovenGeneraal Michaelis1.35.38minM45   9.411  6:232.61-
166  Yolanda VerspagetGeneraal Michaelis1.35.46minV35   9.398  6:232.61-
167  Dennis ScheepersGeneraal Michaelis1.35.47minM35   9.396  6:232.61-
168  Joris MinnenTurnhout1.36.33minM35   9.322  6:262.59-
169  Corrie van de ZijdeHerentals1.36.35minV55   9.318  6:262.59-
170  Angelique PosthumusVlissingen1.36.48minV35   9.298  6:272.58-
171  Willem PosthumusOss1.37.01minM55   9.277  6:282.58-
172  Ria Marchand (PR 1.33.41) Burgh-Haamstede1.37.03minV65   9.274  6:282.58-
173  Jos BrockmansMechelen1.37.11minM45   9.261  6:292.57-
174  Catoo Viergever (PR 1.19.49) Delta Sport1.37.34minV45   9.224  6:302.56-
175  Frank de WaalRotterdam1.38.02minM35   9.181  6:322.55-
176  Merel FoudraineGeneraal Michaelis1.38.06minV35   9.174  6:322.55-
177  Esther van der Tak (debuut) Koudekerke1.38.45minV35   9.114  6:352.53-
178  Wilbert StadhoudersSchuddebeurs1.39.30minM55   9.045  6:382.51-
179  Marielle RooseLichtaart1.40.24minV35   8.964  6:422.49-
180  Herman Kreeft (PR 1.36.49) Gilze1.41.25minM65   8.874  6:462.47-
181  Cees van de SommenGeneraal Michaelis1.42.06minM45   8.815  6:482.45-
182  Paul van BreeGeneraal Michaelis1.42.45minM45   8.759  6:512.43-
183  Aty WolffGeneraal Michaelis1.43.35minV45   8.689  6:542.41-
184  Henny VorstenboschGeneraal Michaelis1.43.58minM45   8.657  6:562.40-
185  Jan MeestersGeneraal Michaelis1.44.01minM55   8.652  6:562.40-
186  Sjaak MaalmanGeneraal Michaelis1.44.06minM45   8.646  6:562.40-
187  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.46.41minM55   8.436  7:072.34-
188  Susan StroomenberghGeneraal Michaelis1.46.55minV55   8.418  7:082.34-
189  Marijke EkeloParthenon1.47.54minV45   8.341  7:122.32-
190  Paul AmoureusAmstelveen1.49.14minM55   8.239  7:172.29-
Mannen: 157 (82.63%) => M35=30 - M45=62 - M55=41 - M65=9 - Mse=15
Vrouwen: 33 (17.37%) => V35=13 - V45=9 - V55=8 - V65=1 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Léon JacobseDynamica29.29minMse   15.263  3:564.24-
2  Ron DellebekeDynamica34.43minM55   12.962  4:383.60+5:14
3  Ad GoudswaardZierikzee35.14minM45   12.772  4:423.55+5:45
4  Ezra TolhoekDelta Sport35.30minMse   12.676  4:443.52+6:01
5  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland35.47minM45   12.576  4:463.49+6:18
1  Roely PrengerDynamica35.50minVse   12.558  4:473.49-
6  Elbert SimonseAagtekerke36.29minMse   12.334  4:523.43+0:39
7  Maurice JacobseDynamica42.12minMse   10.664  5:382.96+6:22
8  Dolf van de VoortRotterdam42.14minM35   10.655  5:382.96+6:24
2  Shana Janssen?46.02minVse   9.776  6:082.72+10:12
3  Leonie van KlinkenNieuwerkerk46.04minV35   9.768  6:092.71+10:14
4  Ingrid KoeneAV'5646.07minV45   9.758  6:092.71+10:17
5  Marloes RijkHeinkenszand46.09minVse   9.751  6:092.71+10:19
9  Xander PrinsLoopgroep Oudewater46.37minM45   9.653  6:132.68+10:47
10  Martin van 't VeerZierikzee46.41minM35   9.639  6:132.68+10:51
6  Wendy TheuneVlissingen46.57minV35   9.585  6:162.66+11:07
11  Jo van MeursGeneraal Michaelis47.00minM65   9.574  6:162.66+11:10
7  Corina VossGeneraal Michaelis47.16minV45   9.520  6:182.64+11:26
12  Adri NoordijkeZierikzee47.19minM65   9.510  6:192.64+11:29
8  Louisa MiechielsenVosselaar47.21minV55   9.504  6:192.64+11:31
13  Dennis van GilsStanddaarbuiten47.23minMse   9.497  6:192.64+11:33
9  Mieke van VelthovenKerkwerve47.26minV45   9.487  6:192.64+11:36
10  Ineke van PoppelDelta Sport47.29minV55   9.477  6:202.63+11:39
11  Dyanne DorstOosterland47.33minV35   9.464  6:202.63+11:43
12  Bea BouwmansGeneraal Michaelis47.35minV45   9.457  6:212.63+11:45
14  Kees VerburgHansweert47.38minM45   9.447  6:212.62+11:48
15  Erik WillemseZierikzee47.41minMse   9.437  6:212.62+11:51
13  Hanneke de CarpentierGoes47.44minV45   9.427  6:222.62+11:54
16  Tom DessingZierikzee47.49minM55   9.411  6:232.61+11:59
14  Renée PorsDelta Sport47.52minV35   9.401  6:232.61+12:02
15  Petra BokhoveZierikzee47.55minV35   9.391  6:232.61+12:05
16  Irene BakkerGeneraal Michaelis47.59minV55   9.378  6:242.61+12:09
17  Rachel StarkeyBurgh-Haamstede48.01minV45   9.372  6:242.60+12:11
17  Tim de JongRotterdam48.03minM35   9.365  6:242.60+12:13
18  Matthijs KeggeOuddorp48.04minM35   9.362  6:252.60+12:14
18  Krista KanbolatBurgh-Haamstede48.07minV35   9.352  6:252.60+12:17
19  Lianne WijsmanDelta Sport48.11minV45   9.339  6:252.59+12:21
20  Christine van DoorenOud Turnhout48.13minV35   9.333  6:262.59+12:23
21  Mathilde de BraalKapelle-Biezelinge48.15minVse   9.326  6:262.59+12:25
22  Joanne QuistBurgh-Haamstede48.21minV45   9.307  6:272.59+12:31
19  Stefan VrijdagRotterdam48.24minM35   9.298  6:272.58+12:34
20  Erik ReijnhoutVlissingen48.29minM45   9.282  6:282.58+12:39
23  Marleen SmuldersGeneraal Michaelis48.32minV55   9.272  6:282.58+12:42
24  Chantal SuurBurgh-Haamstede48.34minV35   9.266  6:292.57+12:44
25  Sandra van der ZandeDelta Sport48.37minV35   9.256  6:292.57+12:47
26  Ina SchoeGeneraal Michaelis48.39minV35   9.250  6:292.57+12:49
21  Christ van GilsRoosendaal48.41minM55   9.243  6:292.57+12:51
27  Ilse van DamBurgh-Haamstede48.44minV35   9.234  6:302.56+12:54
28  Doortje LekkerkerkVlaardingen48.47minVse   9.224  6:302.56+12:57
22  Ron AltmanKloetinge48.50minM45   9.215  6:312.56+13:00
29  Inge HeuffDelta Sport48.53minV55   9.206  6:312.56+13:03
30  Chantal SchilperoordtZaamslag48.56minV35   9.196  6:312.55+13:06
31  Arienne van de PolBest48.59minV35   9.187  6:322.55+13:09
32  Els van ZwietenDelta Sport49.25minV65   9.106  6:352.53+13:35
33  Anita GeevenGeneraal Michaelis49.47minV45   9.039  6:382.51+13:57
34  Ellen BraunGeneraal Michaelis49.49minV45   9.033  6:392.51+13:59
35  Chris SegersGeneraal Michaelis49.51minV45   9.027  6:392.51+14:01
36  Saskia van der MaasOosterland50.16minV35   8.952  6:422.49+14:26
23  Jan KarelseHeinkenszand50.20minM65   8.940  6:432.48+14:30
37  Els GortemullerGeneraal Michaelis50.24minV55   8.929  6:432.48+14:34
38  Janny de JongeRenesse51.33minV45   8.729  6:522.42+15:43
24  Peter CastelGoes51.36minM45   8.721  6:532.42+15:46
39  Lenneke de GraafZierikzee51.58minVse   8.659  6:562.41+16:08
25  Marc van LoockLille52.07minM45   8.634  6:572.40+16:17
40  Sally VerbakelGeneraal Michaelis52.28minV35   8.577  7:002.38+16:38
26  Steven VrolijkGoes52.32minM55   8.566  7:002.38+16:42
27  George SchanckOostburg52.44minMse   8.534  7:022.37+16:54
41  Jessie VermeuleOvezande52.58minVse   8.496  7:042.36+17:08
28  Willy VermeuleOvezande53.00minM45   8.491  7:042.36+17:10
42  Nancy BooijGeneraal Michaelis53.17minV45   8.445  7:062.35+17:27
43  Miriam van HeeschGeneraal Michaelis53.20minV45   8.438  7:072.34+17:30
44  Kathinka van DijkGeneraal Michaelis53.37minV55   8.393  7:092.33+17:47
45  Andrea MarteijnZonnemaire54.51minV35   8.204  7:192.28+19:01
46  Katja JansenBurgh-Haamstede55.42minVse   8.079  7:262.24+19:52
29  Gert JansenBurgh-Haamstede55.47minM55   8.067  7:262.24+19:57
30  Ton van LuijkWijk bij Duurstede58.36minM55   7.679  7:492.13+22:46
47  Loekie den HollanderZierikzee58.52minV45   7.644  7:512.12+23:02
31  Bram de RijkeDynamica1.01.45minM65   7.287  8:142.02+25:55
32  Theo KootstraWaarde1.01.46minM65   7.285  8:142.02+25:56
33  Machiel SinkeKrabbendijke1.01.56minM65   7.266  8:152.02+26:06
Mannen: 33 (41.25%) => M35=5 - M45=9 - M55=6 - M65=6 - Mse=7
Vrouwen: 47 (58.75%) => V35=16 - V45=15 - V55=7 - V65=1 - Vse=8

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.029 seconden nodig om deze lijst met 270 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020