zaterdag 11 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

24e Stratenloop Zoutelande

Zoutelande, woensdag 3 juli 2013 - Organisatie: Dynamica
9.834 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica32.22minMse   18.230  3:175.06-
2  Erwin HarmesDynamica32.46minMse   18.007  3:205.00+0:24
3  Martijn de KokDynamica33.24minMse   17.666  3:244.91+1:02
4  Huub van NoordenAV'5633.41minMse   17.517  3:264.87+1:19
5  Armand van de SmissenTilburg34.03minM45   17.329  3:284.81+1:41
6  Wouter van CaspelDynamica34.45minMse   16.980  3:324.72+2:23
7  Tim van den BroekeDynamica35.01minMse   16.850  3:344.68+2:39
8  Adriaan van KeulenMiddelburg35.10minMse   16.778  3:354.66+2:48
9  Alwin VermeulenAV'5635.26minM35   16.652  3:364.63+3:04
10  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5635.39minMse   16.551  3:384.60+3:17
11  Arjan BeijeDelta Sport35.44minM35   16.512  3:384.59+3:22
12  Jesper FranckeDynamica36.02minMse   16.375  3:404.55+3:40
13  Martijn TissinkAttila36.05minMse   16.352  3:404.54+3:43
14  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge36.30minMse   16.165  3:434.49+4:08
15  Adrie FaesDynamica36.34minM45   16.136  3:434.48+4:12
16  Erik GoossenScheldesport36.38minM35   16.107  3:444.47+4:16
17  Jethro BruggecateVlissingen36.42minMse   16.077  3:444.47+4:20
18  Sjacco JoziasseDynamica36.45minM35   16.056  3:444.46+4:23
19  Sjaak BrouwerDynamica36.49minM45   16.026  3:454.45+4:27
20  Lindert MoerdijkArnemuiden36.52minMse   16.005  3:454.45+4:30
21  Jeroen van de BergeKruiningen36.58minMse   15.961  3:464.43+4:36
22  Arjo VerhageDynamica37.00minM35   15.947  3:464.43+4:38
23  Jaap Stijlaartav Triatlon37.02minM55   15.933  3:464.43+4:40
24  Piet WisseAagtekerke37.13minM45   15.854  3:474.40+4:51
25  Marius BesuijenDynamica37.19minM45   15.812  3:484.39+4:57
26  Aart JoziasseMiddelburg37.24minM45   15.776  3:484.38+5:02
27  Kees LouwsMiddelburg37.30minM35   15.734  3:494.37+5:08
28  Adriaan WalhoutMiddelburg38.02minMse   15.514  3:524.31+5:40
29  Gino HarinckDynamica38.07minMse   15.480  3:534.30+5:45
30  JanKees JacobseGoes38.14minMse   15.433  3:534.29+5:52
31  Rian van den BroekeDynamica38.17minM45   15.412  3:544.28+5:55
32  JaapJan RitsemaDynamica38.23minM35   15.372  3:544.27+6:01
33  Bram VerhageDynamica38.27minM45   15.346  3:554.26+6:05
34  Marianne de KokDynamica38.29minV35   15.332  3:554.26+6:07
35  Joel AafjesAV'5638.34minMse   15.299  3:554.25+6:12
36  Emiel FlipseLoopgroep Zeeland38.42minMse   15.247  3:564.24+6:20
37  Ralph WiessnerVlissingen38.46minM35   15.220  3:574.23+6:24
38  Bart de VisserSerooskerke38.49minMse   15.201  3:574.22+6:27
39  Martin PruijsersDynamica38.55minM45   15.162  3:574.21+6:33
40  Robert CarolDynamica39.01minM45   15.123  3:584.20+6:39
41  Jan de WildeAV'5639.04minM55   15.103  3:584.20+6:42
42  Michel BekinkAV'5639.05minM35   15.097  3:584.19+6:43
43  Dennis HeilbronBiggekerke39.15minM35   15.033  3:594.18+6:53
44  Michel VelkersAV'5639.18minM35   15.014  4:004.17+6:56
45  Rick van KeekenAV'5639.19minM45   15.007  4:004.17+6:57
46  Ewald ProvoostBiggekerke39.25minM35   14.969  4:004.16+7:03
47  Jeroen de NoodDynamica39.27minMse   14.957  4:014.15+7:05
48  Iljan SteenpoorteKruiningen39.29minMse   14.944  4:014.15+7:07
49  Henk LeeftinkDynamica39.34minM45   14.913  4:014.14+7:12
50  Bas de NooijerKoudekerke39.37minMse   14.894  4:024.14+7:15
51  Dennis BootsgezelDynamica39.39minMse   14.881  4:024.13+7:17
52  Piet van MourikDelta Sport39.41minM45   14.869  4:024.13+7:19
53  Henk van de BasMeliskerke39.45minMse   14.844  4:034.12+7:23
54  Ivar van den BosDynamica40.00minM35   14.751  4:044.10+7:38
55  Pieter PoortvlietVeere40.03minM35   14.733  4:044.09+7:41
56  John NieuwenhuizeAV'5640.05minMse   14.720  4:054.09+7:43
57  Patrick VogelMiddelburg40.10minM45   14.690  4:054.08+7:48
58  Leonie TonDelta Sport40.14minV35   14.665  4:054.07+7:52
59  Michel RidderhofMiddelburg40.25minM35   14.599  4:074.06+8:03
60  Monique VerschuureYerseke40.27minVse   14.587  4:074.05+8:05
61  Jos MeeuwseDynamica40.31minM45   14.563  4:074.05+8:09
62  Michel BuijckDynamica40.33minM35   14.551  4:074.04+8:11
63  Carolien van de KreekeSerooskerke40.35minV35   14.539  4:084.04+8:13
64  Rinus PoortvlietOost-Souburg40.40minM55   14.509  4:084.03+8:18
65  Jonathan BoonOost-Souburg40.46minMse   14.474  4:094.02+8:24
66  Adrie JanseArnemuiden40.52minM45   14.438  4:094.01+8:30
67  Bram van KeulenMeliskerke40.55minM35   14.421  4:104.01+8:33
68  Martijn KooleYerseke40.57minMse   14.409  4:104.00+8:35
69  Jonathan KoetsWestkapelle41.04minMse   14.368  4:113.99+8:42
70  Cor de RidderDynamica41.09minM35   14.339  4:113.98+8:47
71  Kees de BooijYerseke41.11minMse   14.327  4:113.98+8:49
72  Marco ToussaintAV'5641.17minM45   14.292  4:123.97+8:55
73  Martin WilkenVlissingen41.23minM35   14.258  4:123.96+9:01
74  John OverweelDynamica41.28minM55   14.229  4:133.95+9:06
75  Rinus van de WoestijneMiddelburg41.36minMse   14.184  4:143.94+9:14
76  Annet van der LindeAV'5641.43minV35   14.144  4:153.93+9:21
77  Leo de RijkeDynamica41.46minM45   14.127  4:153.92+9:24
78  Laurent JanseYerseke41.49minMse   14.110  4:153.92+9:27
79  Peter JanseYerseke41.56minMse   14.071  4:163.91+9:34
80  Rens BostelaarDynamica41.59minM45   14.054  4:163.90+9:37
81  Leo DaleboutDynamica42.01minM45   14.043  4:163.90+9:39
82  Frans PoortvlietOost-Souburg42.17minMse   13.954  4:183.88+9:55
83  Henk LousDynamica42.20minM55   13.938  4:183.87+9:58
84  Nadine de WildeAV'5642.26minVse   13.905  4:193.86+10:04
85  Daniel GardingKaarst42.28minMse   13.894  4:193.86+10:06
86  Maurice SteketeeMiddelburg42.33minMse   13.867  4:203.85+10:11
87  Seth DijkstraMiddelburg42.36minM35   13.851  4:203.85+10:14
88  Dennis de NooijerVlissingen42.39minM35   13.834  4:203.84+10:17
89  Jacco WillemseMiddelburg42.42minMse   13.818  4:213.84+10:20
90  Frans BosDynamica42.54minM65   13.754  4:223.82+10:32
91  Kees de VisserAagtekerke42.58minM45   13.733  4:223.81+10:36
92  Hans SteketeeYerseke43.01minMse   13.717  4:223.81+10:39
93  Jan Willem MeeuwseKwadendamme43.04minM45   13.701  4:233.81+10:42
94  Remie OpeneerAV'5643.08minMse   13.679  4:233.80+10:46
95  Stefan FeleusWestkapelle43.24minM35   13.595  4:253.78+11:02
96  Dennis PlessiusAV'5643.29minM35   13.569  4:253.77+11:07
97  Wim TempelaarDynamica43.31minM55   13.559  4:263.77+11:09
98  Roely PrengerDynamica43.33minVse   13.549  4:263.76+11:11
99  Paola van GilstAV'5643.35minV35   13.538  4:263.76+11:13
100  Jos PutVlissingen43.36minM45   13.533  4:263.76+11:14
101  Joos HarinckKoudekerke43.39minMse   13.518  4:263.75+11:17
102  Erwin van SchaikMiddelburg43.47minM45   13.476  4:273.74+11:25
103  Arthur van AartsenDynamica43.50minM35   13.461  4:273.74+11:28
104  Marco van 't WesteindeArnemuiden43.59minM35   13.415  4:283.73+11:37
105  Ruud FredriksAV'5644.02minM55   13.400  4:293.72+11:40
106  Johan de VliegerDynamica44.03minM45   13.395  4:293.72+11:41
107  Sicco JongemaMiddelburg44.05minM45   13.385  4:293.72+11:43
108  Jack SmitsOost-Souburg44.07minM45   13.375  4:293.72+11:45
109  Ron KindtsOost-Souburg44.09minM35   13.364  4:293.71+11:47
110  Marco MoerlandArnemuiden44.11minMse   13.354  4:303.71+11:49
111  Gerrit SpaansGoes44.15minM55   13.334  4:303.70+11:53
112  Rob SchoenmakerZoutelande44.17minM45   13.324  4:303.70+11:55
113  Isabel LousDynamica44.19minVse   13.314  4:303.70+11:57
114  Bianca van AartsenDynamica44.22minVse   13.299  4:313.69+12:00
115  Eric de VisserDomburg44.24minMse   13.289  4:313.69+12:02
116  Patrick HabetsBruinisse44.27minM35   13.274  4:313.69+12:05
117  Rudi RaviaDelta Sport44.30minM55   13.259  4:323.68+12:08
118  Arno WillemseZoutelande44.32minM45   13.249  4:323.68+12:10
119  Lizo KoppejanArnemuiden44.35minM35   13.235  4:323.68+12:13
120  Gertrud van NoordenAV'5644.37minVse   13.225  4:323.67+12:15
121  Jos BootZoutelande44.45minM55   13.185  4:333.66+12:23
122  Bill StegersVlissingen44.58minM45   13.122  4:343.64+12:36
123  Chris van der PoelYerseke45.03minMse   13.097  4:353.64+12:41
124  John GuequierreDynamica45.05minM55   13.088  4:353.64+12:43
125  Ingrid KoeneAV'5645.07minV45   13.078  4:353.63+12:45
126  Marco DielemanSommelsdijk45.09minM35   13.068  4:353.63+12:47
127  Serge NothenArnemuiden45.11minM35   13.059  4:363.63+12:49
128  Wim de JongeAV'5645.14minM55   13.044  4:363.62+12:52
129  Wim HuurmanAV'5645.21minM55   13.011  4:373.61+12:59
130  Johan DekkerMiddelburg45.22minM45   13.006  4:373.61+13:00
131  Rene van BelzenSpado45.25minM45   12.992  4:373.61+13:03
132  Koen de VisserDomburg45.27minMse   12.982  4:373.61+13:05
133  Andre PolflietOost-Souburg45.31minMse   12.963  4:383.60+13:09
134  Renate de WildeAV'5645.40minVse   12.921  4:393.59+13:18
135  Tonnis van der TuinAV'5645.45minM45   12.897  4:393.58+13:23
136  Boy SaijaDynamica45.49minM45   12.878  4:403.58+13:27
137  Elbert SimonseAagtekerke45.52minMse   12.864  4:403.57+13:30
138  Richard van AstAV'5645.56minM45   12.846  4:403.57+13:34
139  Albert KarstanjeSint Laurens45.59minM55   12.832  4:413.56+13:37
140  Mitchell MinnaardYerseke46.04minMse   12.808  4:413.56+13:42
141  Marloes PriemisDelta Sport46.07minVse   12.795  4:413.55+13:45
142  Peter SchurinkVlissingen46.09minM45   12.785  4:423.55+13:47
143  Adri KooleDynamica46.13minM55   12.767  4:423.55+13:51
144  Arno van de BoomOvezande46.16minMse   12.753  4:423.54+13:54
145  Adrie van BelzenWestkapelle46.19minM45   12.739  4:433.54+13:57
146  Denise van WeeldenGoes46.22minVse   12.726  4:433.53+14:00
147  Johan WalpotBruinisse46.32minM45   12.680  4:443.52+14:10
148  Stefan van de DriesHeinkenszand46.35minMse   12.666  4:443.52+14:13
149  Arjan KooleArnemuiden46.40minMse   12.644  4:453.51+14:18
150  Walter PlessiusAV'5646.50minM35   12.599  4:463.50+14:28
151  Gertjan BakkerAV'5646.52minM35   12.590  4:463.50+14:30
152  Barend de LangeVlissingen46.54minM35   12.581  4:463.49+14:32
153  Tonny JanseAagtekerke46.56minM35   12.572  4:463.49+14:34
154  Lennard van SplunterHoedekenskerke47.14minM35   12.492  4:483.47+14:52
155  Christian JobseMiddelburg47.20minM35   12.466  4:493.46+14:58
156  Kees KloostermanWolphaartsdijk47.23minM45   12.452  4:493.46+15:01
157  Acronius KramerAV'5647.29minM55   12.426  4:503.45+15:07
158  Adrie FlipseWestkapelle47.32minM55   12.413  4:503.45+15:10
159  Wim BesuijenDynamica47.34minM55   12.404  4:503.45+15:12
160  Harriette HoumesMiddelburg47.36minV45   12.396  4:503.44+15:14
161  Jan MinnaardYerseke48.00minM45   12.293  4:533.41+15:38
162  Tobias BergeDld48.11minM35   12.246  4:543.40+15:49
163  Petra VermeulenWestkapelle48.14minV35   12.233  4:543.40+15:52
164  Jack van AspertDynamica48.16minM55   12.225  4:543.40+15:54
165  Jannie de VriesDynamica48.18minV45   12.216  4:553.39+15:56
166  Martin de RegtAV'5648.33minM45   12.153  4:563.38+16:11
167  Henk van de PoelWestkapelle48.37minM55   12.137  4:573.37+16:15
168  Wim FockeMiddelburg48.39minM55   12.128  4:573.37+16:17
169  Marloes RijkHeinkenszand49.00minVse   12.042  4:593.34+16:38
170  Natalie SinkeVlissingen49.14minV35   11.985  5:003.33+16:52
171  Hans WijkhuisMeliskerke49.25minMse   11.940  5:023.32+17:03
172  Rene GoetheerOud-Sabbinge49.30minM45   11.920  5:023.31+17:08
173  Corina LievenseMiddelburg49.32minV35   11.912  5:023.31+17:10
174  Rinus PaardekooperAV'5649.34minM45   11.904  5:023.31+17:12
175  Karin van NoordenVlissingen49.36minV35   11.896  5:033.30+17:14
176  Ineke TempelaarDynamica49.40minV45   11.880  5:033.30+17:18
177  Jan BesuijenSerooskerke49.43minM55   11.868  5:033.30+17:21
178  Henk SandeeKamperland49.45minM65   11.860  5:043.29+17:23
179  Ton TijhuisVlissingen49.58minM35   11.809  5:053.28+17:36
180  Kees van BelzenLoopgroep Zeeland50.01minM55   11.797  5:053.28+17:39
181  Arthur PriemKoudekerke50.05minM55   11.781  5:063.27+17:43
182  Jeantien van de DriesOvezande50.09minVse   11.766  5:063.27+17:47
183  Alex VerschuurZoutelande50.11minM35   11.758  5:063.27+17:49
184  Piet van VaardegemWestkapelle50.13minM55   11.750  5:063.26+17:51
185  Daan FrantzenRoosendaal50.15minMse   11.742  5:073.26+17:53
186  Wendy TheuneDynamica50.17minV35   11.734  5:073.26+17:55
187  Jan NeelsAV'5650.19minM45   11.727  5:073.26+17:57
188  Ivo KrijnsenHansweert50.22minMse   11.715  5:073.25+18:00
189  Suzanne GeschiereDynamica50.24minV45   11.707  5:083.25+18:02
190  Marjolein MesieZoutelande50.27minV35   11.696  5:083.25+18:05
191  Marlou EckhardtAV'5650.29minVse   11.688  5:083.25+18:07
192  Yvonne JoziasseGoes50.32minVse   11.676  5:083.24+18:10
193  Tonny de RuijterDynamica50.52minM55   11.600  5:103.22+18:30
194  Emma van MourikDelta Sport51.10minVse   11.532  5:123.20+18:48
195  Steven ErthiusArnhem51.13minM35   11.520  5:123.20+18:51
196  Esther van SluijsKloetinge51.17minV35   11.505  5:133.20+18:55
197  Hans-Joachim OrzewiskIrrel51.20minM65   11.494  5:133.19+18:58
198  Jan-Kees de MeesterHansweert51.24minM35   11.479  5:143.19+19:02
199  Jan SipmaMeliskerke51.29minM55   11.461  5:143.18+19:07
200  Jessica NagelMiddelburg51.36minVse   11.435  5:153.18+19:14
201  Rosette ErdtsieckDynamica51.39minV35   11.424  5:153.17+19:17
202  Jaap LuitwielerDynamica51.48minM65   11.391  5:163.16+19:26
203  Marion GoossenScheldesport51.50minV35   11.383  5:163.16+19:28
204  Jan JobseSerooskerke51.52minM55   11.376  5:163.16+19:30
205  Annemarie VerschuureKruiningen51.54minV35   11.369  5:173.16+19:32
206  Ad van ZwedenGoes52.13minM45   11.300  5:193.14+19:51
207  Stephanie VermeulenVlissingen52.16minVse   11.289  5:193.14+19:54
208  Geertje HuurmanAV'5652.19minV45   11.278  5:193.13+19:57
209  Piet VerhageDynamica52.24minM65   11.260  5:203.13+20:02
210  Angelique HarinckDynamica52.33minV35   11.228  5:213.12+20:11
211  Gerard RommersDynamica52.36minM65   11.217  5:213.12+20:14
212  Ina WillemseZoutelande54.46minV45   10.774  5:342.99+22:24
213  Jan WiedenhoffDynamica55.44minM65   10.587  5:402.94+23:22
214  Roel KlapWestkapelle55.49minM55   10.571  5:412.94+23:27
215  Jos van de BergBreda55.52minM35   10.562  5:412.93+23:30
216  Hugo PoortvlietDynamica56.23minM65   10.465  5:442.91+24:01
217  Marloes SaamanZoutelande57.22minVse   10.285  5:502.86+25:00
218  Patricia Koppejan?57.29minVse   10.265  5:512.85+25:07
219  Nanda Hendrikse?57.32minVse   10.256  5:512.85+25:10
220  Hans PluijlaarDynamica57.34minM65   10.250  5:512.85+25:12
221  Kees VerburgHansweert57.57minM45   10.182  5:542.83+25:35
222  Wim WitteBorssele58.09minM55   10.147  5:552.82+25:47
223  Nancy HajosMiddelburg58.42minV35   10.052  5:582.79+26:20
224  Wietse HaakKortgene59.00minM55   10.001  6:002.78+26:38
225  Ed MerisonZoutelande59.49minM55   9.864  6:052.74+27:27
226  Regina VerhageAagtekerke59.56minV45   9.845  6:062.73+27:34
227  Lenie van KlevenVlissingen59.59minV45   9.837  6:062.73+27:37
228  Pascale SpijkersVlissingen1.00.08minMse   9.812  6:072.73+27:46
229  Peter van den BroekeMiddelburg1.04.07minM55   9.203  6:312.56+31:45
230  Thomas NiefangerHamburg1.04.17minM45   9.179  6:322.55+31:55
Mannen: 185 (80.43%) => M35=42 - M45=47 - M55=33 - M65=9 - Mse=54
Vrouwen: 45 (19.57%) => V35=17 - V45=9 - Vse=19

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.734 km

2019Patrick de Vos31:26Tim Pleijte31:29Ronnie Overgaauw32:10Samantha Luitwieler36:53177
2018Job de Feijter31:56Erwin Harmes32:26Floris Willeboordse32:38Monique Verschuure37:52173

9.834 km

2017Erwin Harmes31:56Huub van Noorden32:35Ronnie Overgaauw33:22Leonie Ton40:40209
2016Martijn de Kok32:05Erwin Harmes32:10Ralph Wiessner33:45Monique Verschuure39:15206
2015Tim Pleijte30:46Erwin Harmes31:15Martijn de Kok32:54Anjolie Engels36:44197
2014Erwin Harmes30:40Erwin Adan32:41Martijn de Kok33:14Anjolie Engels37:27217
2013Tim Pleijte32:22Erwin Harmes32:46Martijn de Kok33:24Marianne de Kok38:29230

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.225 seconden nodig om deze lijst met 230 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020