dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Tankloop

Vlissingen, dinsdag 31 december 2013 - Organisatie: Dynamica
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR)Zoutelande1.11.03minMse   16.890  3:334.69642
2  Sebastien Schletterer (PR 1.10.39) Middelburg1.11.40minMse   16.744  3:354.65622
3  Wim NieuwkerkDinteloord1.12.06minMse   16.644  3:364.62608
4  David Schrier (debuut) Vlissingen1.14.48minMse   16.043  3:444.46525
5  Wim van Sparrentak (PR 1.10.53) Sint Laurens1.14.52minMse   16.028  3:454.45523
6  Adriaan Walhout (PR)Middelburg1.15.03minMse   15.989  3:454.44518
7  John Ravia (PR)Zierikzee1.15.22minMse   15.922  3:464.42509
8  Ralph Wiessner (debuut) Vlissingen1.15.26minMse   15.908  3:464.42507
9  Lindert Moerdijk (PR)Arnemuiden1.17.34minMse   15.471  3:534.30447
10  Tjitte van den Buys (PR 1.12.26) Biggekerke1.17.38minMse   15.457  3:534.29445
11  Joeri Versluis (debuut) Middelburg1.18.18minMse   15.326  3:554.26427
12  Rene Traas (PR 1.18.03) Kapelle-Biezelinge1.18.36minMse   15.267  3:564.24419
13  Adriaan van Keulen (debuut) Middelburg1.18.45minMse   15.238  3:564.23415
14  Gert van der Vinden (debuut) Biggekerke1.19.05minMse   15.174  3:574.21407
15  Bart Verkaart (PR 1.19.15) Zierikzee1.19.20minMse   15.126  3:584.20400
16  Sjaak Brouwer (PR 1.15.02) Vlissingen1.19.57minMse   15.009  4:004.17385
17  Anjolie Engels (PR 1.13.34) Middelburg1.20.43minVse   14.867  4:024.13609
18  Jaap van de BokMiddelharnis1.20.49minMse   14.848  4:024.12363
19  Ludolf Reijntjes (debuut) Zierikzee1.20.56minMse   14.827  4:034.12360
20  Rob Schaap (PR 1.21.22) Vlissingen1.21.55minMse   14.649  4:064.07337
21  Rinus van de Woestijne (debuut) Middelburg1.22.08minMse   14.610  4:064.06332
22  Jaco de BroekertGoes1.22.16minMse   14.587  4:074.05328
23  Lous Wondergem (debuut) Middelburg1.22.53minMse   14.478  4:094.02314
24  Niels Koole (PR 1.05.23) Zoutelande1.22.56minMse   14.469  4:094.02313
25  Leo Janse (PR 1.20.28) Middelburg1.24.09minMse   14.260  4:123.96286
26  Archie Staal (PR 1.20.51) Nieuw-Haamstede1.24.24minMse   14.218  4:133.95281
27  Sven Vermeulen (PR)Vlissingen1.25.37minMse   14.016  4:173.89255
28  Michel Ridderhof (PR)Middelburg1.25.39minMse   14.011  4:173.89254
29  Wim Flipse (PR 1.25.21) Terneuzen1.25.54minMse   13.970  4:183.88249
30  Pascal Eltink (PR)Vlissingen1.26.11minMse   13.924  4:193.87244
31  Gilles Geschiere (PR 1.17.14) Meliskerke1.26.18minMse   13.905  4:193.86241
32  Ronny Dekker (debuut) Meliskerke1.26.25minMse   13.886  4:193.86239
33  Dennis Heilbron (PR)Biggekerke1.26.36minMse   13.857  4:203.85235
34  Robert Carol (PR 1.26.34) Middelburg1.26.43minMse   13.838  4:203.84233
35  Micha Janse (debuut) Zoutelande1.26.56minMse   13.804  4:213.83229
36  Piet Moes (PR)Koudekerke1.27.30minMse   13.714  4:233.81218
37  Cor de Ridder (PR 1.19.28) Arnemuiden1.27.43minMse   13.680  4:233.80214
38  Patrick van Iersel (PR)Goes1.27.55minMse   13.649  4:243.79210
39  Jos Janse (PR 1.26.59) Middelburg1.27.59minMse   13.639  4:243.79209
40  Arjan Boot (PR 1.25.50) Kloetinge1.28.21minMse   13.582  4:253.77202
41  Leo de Baan (PR 1.26.37) Vlissingen1.28.30minMse   13.559  4:263.77199
42  Mark Geuze (debuut) Middelburg1.28.42minMse   13.529  4:263.76196
43  Bart van Noorden (PR 1.25.23) Yerseke1.29.00minMse   13.483  4:273.75190
44  Erwin van Schaik (debuut) Middelburg1.29.05minMse   13.471  4:273.74189
45  Kees den Hollander (debuut) Dreischor1.29.14minMse   13.448  4:283.74186
46  Bas Goeree (debuut) Middelburg1.29.45minMse   13.370  4:293.71177
47  Marcel de Lange (PR 1.27.46) Middelburg1.30.06minMse   13.319  4:303.70171
48  Henk Lous (PR 1.21.53) Vlissingen1.30.45minMse   13.223  4:323.67161
49  Eva Boonman (PR 1.30.26) Middelburg1.30.52minVse   13.206  4:333.67356
50  Peter Noordijke (PR 1.30.39) Goes1.30.56minMse   13.196  4:333.67158
51  Koen de Vries (PR)Vlissingen1.31.08minMse   13.168  4:333.66154
52  Ed WientjesBergen op Zoom1.31.21minMse   13.136  4:343.65151
53  Leendert van de Ven (debuut) Zoutelande1.31.25minMse   13.127  4:343.65150
54  Franklin Nieuwdorp (debuut) Middelburg1.31.27minMse   13.122  4:343.64149
55  Leo Rijke (debuut) Vlissingen1.31.55minMse   13.055  4:363.63142
56  Jacky Luitwieler (PR 1.23.43) Vlissingen1.32.12minMse   13.015  4:373.62138
57  PietJan Reijnierse (PR 1.29.58) Koudekerke1.32.18minMse   13.001  4:373.61136
58  Dorothee SandkuhlerDortmund1.32.23minVse   12.989  4:373.61323
59  Adri Koole (PR 1.24.09) Serooskerke1.32.39minMse   12.952  4:383.60131
60  Adrie Janse (PR 1.25.42) Arnemuiden1.32.56minMse   12.912  4:393.59127
61  Patrick Vogel (PR 1.27.24) Middelburg1.33.29minMse   12.837  4:403.57119
62  Johan Spijk (PR)Goes1.33.41minMse   12.809  4:413.56116
63  Jan Louws (PR 1.27.10) Middelburg1.34.39minMse   12.678  4:443.52103
64  Wim Dingemanse (PR 1.15.44) Grijpskerke1.34.44minMse   12.667  4:443.52102
65  Ed van de BruijnOostkapelle1.34.46minMse   12.663  4:443.52102
66  John Provoost (debuut) Domburg1.34.48minMse   12.658  4:443.52101
67  Arnold Westerbeke (debuut) Vlissingen1.34.58minMse   12.636  4:453.5199
68  Piet DekkerZoutelande1.35.03minMse   12.625  4:453.5198
69  Martin Marinissen (debuut) Middelburg1.35.06minMse   12.618  4:453.5198
70  Ada Geuze (PR)Middelburg1.35.08minVse   12.614  4:453.50269
71  Ruud Fredriks (PR 1.29.31) s-Heerenhoek1.35.14minMse   12.601  4:463.5096
72  Frank NiefangerBosheim1.35.19minMse   12.590  4:463.5095
73  Bert van Gorsel (debuut) Vlissingen1.35.24minMse   12.579  4:463.4994
74  Stefan Feleus (PR)Westkapelle1.35.27minMse   12.572  4:463.4993
75  Laus de Ridder (PR)Vlissingen1.35.29minMse   12.568  4:463.4993
76  Marcel van Delden (PR 1.27.12) Middelburg1.35.37minMse   12.550  4:473.4991
77  Kees de Visser (PR 1.33.32) Aagtekerke1.35.46minMse   12.530  4:473.4889
78  Niek van Belzen (debuut) Arnemuiden1.35.49minMse   12.524  4:473.4889
79  Kees Geuze (PR 1.31.35) Middelburg1.36.17minMse   12.463  4:493.4683
80  Lieven van Belzen (debuut) Middelburg1.36.27minMse   12.442  4:493.4681
81  Harold Duvekot (debuut) Middelburg1.36.35minMse   12.425  4:503.4580
82  Eugene Fagg (PR 1.34.06) Vlissingen1.36.41minMse   12.412  4:503.4579
83  Jeroen Hage (PR)Middelburg1.36.48minMse   12.397  4:503.4477
84  Harriette Houmes (PR)Middelburg1.36.54minVse   12.384  4:513.44237
85  Jan de Vries (PR 1.31.27) Biggekerke1.37.13minMse   12.344  4:523.4373
86  Andrea van der SluijsMiddelharnis1.37.27minVse   12.314  4:523.42227
87  Eddie van de GuchteEeklo1.37.40minMse   12.287  4:533.4168
88  Richard van Gils (debuut) Vlissingen1.37.57minMse   12.251  4:543.4065
89  Marian van Dijk (PR 1.35.08) Middelburg1.38.06minVse   12.232  4:543.40216
90  Louise RenemaAntwerpen1.38.14minVse   12.216  4:553.39214
91  Henk van der Poel (PR 1.33.45) Westkapelle1.38.16minMse   12.212  4:553.3961
92  Lennart de Kam (debuut) Arnemuiden1.38.26minMse   12.191  4:553.3960
93  Angelique Jansen (debuut) Middelburg1.38.46minVse   12.150  4:563.37205
94  Frank Schoonwater (debuut) Vlissingen1.38.54minMse   12.133  4:573.3755
95  Martin Francke (debuut) Middelburg1.38.58minMse   12.125  4:573.3755
96  Rudi Ravia (PR)Zierikzee1.39.03minM60   12.115  4:573.3754
97  Wim Besuijen (PR 1.09.31) Middelburg1.39.14minMse   12.093  4:583.3652
98  John Sieling (debuut) Middelburg1.39.17minMse   12.087  4:583.3652
99  Ricky Dekker (debuut) Meliskerke1.39.20minMse   12.081  4:583.3651
100  Marcel Veldhuizen (debuut) Vlissingen1.39.47minMse   12.026  4:593.3447
101  Mischa KienbergerKoln1.39.49minMse   12.022  4:593.3447
102  Hessel Rispens (debuut) Vlissingen1.39.51minMse   12.018  5:003.3447
103  Rino Weug (debuut) Vlissingen1.39.54minMse   12.012  5:003.3446
104  Derk Roelofs (debuut) Vlissingen1.40.01minMse   11.998  5:003.3345
105  Bill Stegers (PR 1.38.04) Vlissingen1.40.25minMse   11.950  5:013.3242
106  Marcel Adriaanse (PR 1.29.46) Middelburg1.40.34minMse   11.932  5:023.3141
107  Jannie de Vries (PR 1.37.57) Vlissingen1.41.16minVse   11.850  5:043.29166
108  Adrie van Belzen (PR)Westkapelle1.41.41minMse   11.801  5:053.2832
109  Hans Minnaard (PR 1.40.07) Yerseke1.41.50minMse   11.784  5:063.2731
110  Bert BeiloButtinge1.42.19minMse   11.728  5:073.2627
111  Gert-Jan de Visser (PR 1.41.31) Aagtekerke1.42.43minMse   11.683  5:083.2525
112  Danny Ars (PR)Ovezande1.42.51minMse   11.667  5:093.2424
113  Hans Wijkhuis (debuut) Meliskerke1.42.54minMse   11.662  5:093.2424
114  Peter VerhulstWestkapelle1.42.56minMse   11.658  5:093.2423
115  Robert-Jan Provoost (debuut) Domburg1.43.02minMse   11.647  5:093.2423
116  Wim Roelse (debuut) Meliskerke1.43.04minMse   11.643  5:093.2323
117  Ruud Geldof (PR 1.36.46) Middelburg1.43.07minMse   11.637  5:093.2322
118  Marcel Struyk (PR 1.33.54) Middelburg1.43.09minMse   11.634  5:093.2322
119  Jeroen van Wallenburg (debuut) Domburg1.43.11minMse   11.630  5:103.2322
120  Jan Minderhoud (debuut) Oostkapelle1.43.14minMse   11.624  5:103.2322
121  Gert Kruitbosch (PR)Goes1.43.19minMse   11.615  5:103.2321
122  Simon Schot (debuut) Goes1.43.41minMse   11.574  5:113.2119
123  Annemarie Lorier (debuut) Middelburg1.44.04minVse   11.531  5:123.20127
124  Piet Jongepier (debuut) Westkapelle1.44.44minMse   11.458  5:143.1814
125  Niek Grootjans (debuut) Arnemuiden1.45.02minMse   11.425  5:153.1712
126  Ronald Willemsen (PR)Kamperland1.45.20minMse   11.392  5:163.1611
127  Jaqueline de Bree (PR)Middelburg1.45.24minVse   11.385  5:163.16111
128  Karin van Noorden (PR)Vlissingen1.45.25minVse   11.383  5:163.16110
129  Harry Kwakkelaar (debuut) Vlissingen1.45.38minMse   11.360  5:173.1610
130  Johan de Wolf (PR 1.36.41) Vlissingen1.45.55minMse   11.330  5:183.159
131  Hans Gijzel (debuut) s-Heer Arendskerke1.46.03minMse   11.315  5:183.148
132  Kees van Belzen (PR 1.45.37) Vlissingen1.46.43minMse   11.245  5:203.126
133  Rijk Filius (PR 1.45.28) Vlissingen1.47.20minMse   11.180  5:223.114
134  Aart van Luijk (PR 1.44.28) Vlissingen1.47.24minMse   11.173  5:223.104
135  Elbert Simonse (debuut) Aagtekerke1.47.35minMse   11.154  5:233.103
136  Kees Pouwelse (debuut) Westkapelle1.48.06minMse   11.101  5:243.082
137  Filip HoornaertEeklo1.48.24minMse   11.070  5:253.082
138  Suzanne Geschiere (PR 1.35.47) Sint Laurens1.48.32minVse   11.057  5:263.0776
139  Paul Pellikaan (debuut) Middelburg1.48.36minMse   11.050  5:263.071
140  Esther van Sluijs (PR 1.48.11) Kloetinge1.48.38minVse   11.046  5:263.0775
141  Cindy den Hollander (debuut) Oost-Souburg1.48.53minVse   11.021  5:273.0673
142  Michael Evers (PR)Middelburg1.49.07minMse   10.997  5:273.051
143  Martin Daalhuizen (debuut) Aagtekerke1.50.05minMse   10.901  5:303.03-
144  Marie-Jose LucassenPrinsenbeek1.50.48minMse   10.830  5:323.01-
145  Jan-Kees Duvekot (PR 1.40.33) Vrouwenpolder1.50.50minMse   10.827  5:333.01-
146  Jaap Luitwieler (PR 1.44.43) Middelburg1.50.58minMse   10.814  5:333.00-
147  Lianne Wijsman (PR)Zierikzee1.51.27minVse   10.767  5:342.9950
148  Ton Tijhuis (debuut) Vlissingen1.52.04minMse   10.708  5:362.97-
149  Huub Koster (PR 1.46.25) Arnemuiden1.52.21minMse   10.681  5:372.97-
150  Everdien Vermeulen (debuut) Kloetinge1.52.29minVse   10.668  5:372.9642
151  Irma HurksPrinsenbeek1.52.55minVse   10.627  5:392.9538
152  Jan Schot (debuut) Middelburg1.53.20minMse   10.588  5:402.94-
153  Hans van Vliet (debuut) Middelburg1.53.48minMse   10.545  5:412.93-
154  Nelly Bruin (debuut) Vlissingen1.54.34minVse   10.474  5:442.9128
155  Jan Sipma (PR 1.48.49) Meliskerke1.56.48minMse   10.274  5:502.85-
156  Roel Klap (PR 1.55.23) Westkapelle1.57.14minMse   10.236  5:522.84-
157  Hennie Shields (debuut) Heinkenszand1.58.30minVse   10.127  5:562.819
158  Imo Jongepier (PR 1.43.28) Nieuw- en Sint Joosland1.58.39minMse   10.114  5:562.81-
159  Ko van GarderenMiddelburg2.00.41minMse   9.943  6:022.76-
160  Arjan van Garderen (debuut) Middelburg2.00.42minMse   9.942  6:022.76-
161  Kobus Botman (PR 1.53.09) Middelburg2.00.46minMse   9.937  6:022.76-
162  Ann DoenesBrugge2.02.05minVse   9.829  6:062.731
163  Michel VanheelMiddelkerke2.02.20minMse   9.809  6:072.72-
164  Loek Kwakkelaar (debuut) Vlissingen2.04.21minMse   9.650  6:132.68-
165  Esther Tak (debuut) Koudekerke2.10.50minVse   9.172  6:332.55-
Mannen: 142 (86.06%) => M60=1 - Mse=141
Vrouwen: 23 (13.94%) => Vse=23

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.57 km

2019Erwin Harmes1:07:45Jozias Boone1:10:47Michel Schrier1:10:53Monica Sanderse1:17:25147
2018Floris Willeboordse1:09:13Magnus Goediker1:13:20Ralph Wiessner1:14:11Monica Sanderse1:17:36142
2017Erwin Harmes1:06:24Martijn de Kok1:10:04Floris Willeboordse1:10:31Marlies Kort1:20:50133
2016Ronnie Overgaauw1:10:01Ralph Wiessner1:11:28Michel Schrier1:14:46Anjolie Engels1:17:40121
2015Rick Salome1:14:00Adriaan Walhout1:14:17Marco Geldof1:15:01Carolien van de Kreeke1:23:45130
2014Huub van Noorden1:07:49Ralph Wiessner1:11:54Wim van Sparrentak1:12:47Anjolie Engels1:18:11152

20 km

2013Tim Pleijte1:11:03Sebastien Schletterer1:11:40Wim Nieuwkerk1:12:06Anjolie Engels1:20:43165
2011Sebastien Schletterer1:10:39Wim Nieuwkerk1:10:39Michel Schrier1:10:39Anjolie Engels1:13:34158
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jethro ten Bruggencate (PR 35.07) Vlissingen37.57minMse   15.810  3:484.39402
2  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.14minMse   15.693  3:494.36387
3  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem38.53minMse   15.431  3:534.29352
4  Pieter Wisse (PR 37.57) Biggekerke39.20minMse   15.254  3:564.24329
5  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen39.30minMse   15.190  3:574.22321
6  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke39.39minMse   15.132  3:584.20314
7  Rob de Pagter (PR 39.43) Ritthem39.52minMse   15.050  3:594.18303
8  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg39.59minMse   15.006  4:004.17298
9  Michel Buijck (PR 36.43) Middelburg40.03minMse   14.981  4:004.16294
10  Roelof VerhageDouwes40.06minMse   14.963  4:014.16292
11  Piet van Mourik (PR 38.28) Ouwerkerk40.09minMse   14.944  4:014.15290
12  Jan Willem Rietberg (PR 38.09) Oost-Souburg40.18minMse   14.888  4:024.14283
13  Wouter Leeftink (debuut) Oost-Souburg40.30minMse   14.815  4:034.12273
14  Robin Hofland (PR 32.48) Vlissingen40.34minMse   14.790  4:034.11270
15  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg40.40minMse   14.754  4:044.10266
16  Gerard Posthuma (PR 35.49) Goes40.42minMse   14.742  4:044.10264
17  Dennis de Nooijer (PR)Vlissingen40.59minMse   14.640  4:064.07252
18  Rinus Poortvliet (PR 38.33) Oost-Souburg41.04minMse   14.610  4:064.06248
19  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke41.11minMse   14.569  4:074.05243
20  Erik de Kraker (PR 37.41) Oost-Souburg41.25minMse   14.487  4:094.02233
21  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke41.50minMse   14.343  4:113.98216
22  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke41.55minVse   14.314  4:123.98431
23  Jurjen Swiers (PR 40.54) Vlissingen42.06minMse   14.252  4:133.96205
24  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg42.13minMse   14.212  4:133.95201
25  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg42.24minMse   14.151  4:143.93194
26  Martin Wilken (PR 41.43) Vlissingen42.33minMse   14.101  4:153.92188
27  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica42.36minMse   14.085  4:163.91186
28  Wim Verburg (PR 41.53) Goes42.53minMse   13.991  4:173.89175
29  Kevin Spruijt (debuut) Meliskerke43.17minMse   13.862  4:203.85161
30  Mark Boot (PR 41.30) Burgh-Haamstede43.20minMse   13.846  4:203.85159
31  Jeroen van Dommelen (PR 41.56) Vlissingen43.32minMse   13.783  4:213.83152
32  Marcel Traas (PR)s-Heerenhoek43.49minMse   13.693  4:233.80143
33  Jan-Paul KonraadLeiden43.51minMse   13.683  4:233.80142
34  Stephan Jozwiak (PR 42.27) Vlissingen43.59minMse   13.642  4:243.79137
35  Joris Beilo (PR)Vlissingen44.02minMse   13.626  4:243.79136
36  Eric Gasseling (debuut) Vlissingen44.36minMse   13.453  4:283.74118
37  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden44.45minMse   13.408  4:293.72114
38  Ronnie Moerdijk (PR 44.26) Arnemuiden44.48minMse   13.393  4:293.72112
39  Michel Labeur (PR)Middelburg44.51minMse   13.378  4:293.72111
40  Frans DelcroixAchtmaal44.59minMse   13.338  4:303.71107
41  John Overweel (PR 35.33) Middelburg45.14minMse   13.265  4:313.68100
42  Nick Paulusse (PR 43.20) Oost-Souburg45.19minMse   13.240  4:323.6898
43  Geert Francke (PR 40.41) Vlissingen45.21minMse   13.230  4:323.6897
44  Jos Gabrielse (PR 41.00) Middelburg45.23minMse   13.221  4:323.6796
45  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen45.30minMse   13.187  4:333.6693
46  Rudy Ovaa (PR)Middelburg45.35minMse   13.163  4:343.6691
47  Reinco Geschiere (PR 45.51) Serooskerke46.01minMse   13.039  4:363.6280
48  Jackie Koole (debuut) Koudekerke46.04minMse   13.025  4:363.6278
49  Ruud Brakman (debuut) Middelburg46.13minMse   12.982  4:373.6175
50  Herman de Grave (PR 42.48) Vlissingen46.15minMse   12.973  4:383.6074
51  Aloys Lockefeer (PR)Middelburg46.17minMse   12.964  4:383.6073
52  Richard Hollebrandse (debuut) Vlissingen46.20minMse   12.950  4:383.6072
53  Christel Verbeek (PR 39.18) Vlissingen46.22minVse   12.940  4:383.59234
54  Leonard van Moolenbroek (PR 45.58) Middelburg46.24minMse   12.931  4:383.5971
55  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg46.27minMse   12.917  4:393.5969
56  Jan Tavenier (PR 34.15) Wolphaartsdijk46.37minMse   12.871  4:403.5866
57  Cor van de Berge (debuut) Goes46.43minMse   12.843  4:403.5763
58  Leo Pleijte (PR 45.22) Middelburg46.45minMse   12.834  4:413.5763
59  Jan Theune (PR 43.27) Zoutelande46.49minMse   12.816  4:413.5661
60  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen46.51minMse   12.807  4:413.5661
61  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg46.53minMse   12.798  4:413.5560
62  Wouter VermeuleVlissingen46.56minMse   12.784  4:423.5559
63  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk47.16minMse   12.694  4:443.5352
64  Remy den HoesOost-Souburg47.24minMse   12.658  4:443.5249
65  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg47.32minMse   12.623  4:453.5147
66  Ronald Ovaa (PR 35.22) Koudekerke47.34minMse   12.614  4:453.5046
67  Kees-Pieter Geschiere (PR 43.23) Serooskerke47.47minMse   12.557  4:473.4942
68  Chris Steenbakker (PR 43.20) s-Heerenhoek47.54minMse   12.526  4:473.4840
69  Vincent Barentsen (PR 37.32) Middelburg47.56minMse   12.517  4:483.4839
70  Ron de Wolf (PR)Oostkapelle47.59minMse   12.504  4:483.4739
71  Peter Schurink (PR 44.31) Vlissingen48.01minMse   12.496  4:483.4738
72  Bob Boekema (PR 45.22) Veere48.08minMse   12.465  4:493.4636
73  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg48.18minMse   12.422  4:503.4533
74  Thomas Arendts (PR 42.42) Vlissingen48.21minMse   12.410  4:503.4533
75  Aswin Konings (PR 44.12) Middelburg48.24minMse   12.397  4:503.4432
76  Arjo KooleArnemuiden48.26minMse   12.388  4:513.4431
77  Lisette Antheunisse (PR 41.42) Dinteloord48.39minVse   12.333  4:523.43156
78  Hans van der Welle (PR 47.34) Middelburg48.44minMse   12.312  4:523.4227
79  Jan van Horssen (PR 43.28) Middelburg49.05minMse   12.224  4:553.4022
80  Michel Meulmeester (debuut) Vlissingen49.13minMse   12.191  4:553.3920
81  Dirk de BockAntwerpen49.16minMse   12.179  4:563.3820
82  Andre Crucq (PR 43.23) Vlissingen49.22minMse   12.154  4:563.3819
83  Antoine Gijzel (PR 44.19) Kapelle-Biezelinge49.24minMse   12.146  4:563.3718
84  Leon de Munnik (PR 41.39) Nieuwerkerk49.26minMse   12.138  4:573.3718
85  Martin de Nooijer (PR)Koudekerke49.28minMse   12.129  4:573.3717
86  Jantse MastenbroekBiggekerke49.30minMse   12.121  4:573.3717
87  Alexander Bouten (PR 43.11) Vlissingen49.42minMse   12.072  4:583.3515
88  GertJan PoldermanOost-Souburg49.45minMse   12.060  4:593.3514
89  Jack van Stel (PR 42.09) Yerseke49.47minMse   12.052  4:593.3514
90  Willem Huiszoon (PR 47.21) Middelburg49.57minMse   12.012  5:003.3412
91  John van de Heuvel (debuut) Vlissingen50.00minMse   12.000  5:003.3312
92  Jan-Willem Huiszoon (PR 46.25) Arnemuiden50.05minMse   11.980  5:013.3311
93  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk50.08minMse   11.968  5:013.3211
94  Michel Nieuwenhuijse (debuut) Oostdijk50.11minMse   11.956  5:013.3210
95  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg50.15minMse   11.940  5:023.3210
96  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke50.17minMse   11.932  5:023.319
97  Fred Hendrikse (PR 40.41) Koudekerke50.19minMse   11.924  5:023.319
98  Natalie Sinke (PR 45.26) Vlissingen50.21minVse   11.917  5:023.31108
99  Martin KalverkampWiesbaden50.23minMse   11.909  5:023.318
100  Lisette Roelse (PR)Koudekerke50.25minVse   11.901  5:033.31107
101  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen50.27minVse   11.893  5:033.30106
102  Vincent van Sluijs (PR 50.09) Vlissingen50.30minMse   11.881  5:033.307
103  Cees Leijnse (PR 48.51) Middelburg50.32minMse   11.873  5:033.307
104  Oliver van de ValkWeilerswist50.36minMse   11.858  5:043.297
105  Bart CherminOost-Souburg50.38minMse   11.850  5:043.297
106  Wim Janse (PR 48.22) Oost-Souburg50.45minMse   11.823  5:053.286
107  Corne DekkerMeliskerke50.47minMse   11.815  5:053.286
108  Peter Hekkers (PR 47.48) Oost-Souburg50.51minMse   11.799  5:053.285
109  Michel KettingKoudekerke50.55minMse   11.784  5:063.275
110  Janet van de Griend (PR 49.41) Vlissingen50.58minVse   11.772  5:063.2793
111  Jack van Aspert (PR 41.42) Middelburg50.59minMse   11.769  5:063.274
112  Dieko van Belzen (debuut) Middelburg51.01minMse   11.761  5:063.274
113  Wendy Theune (PR 49.38) Vlissingen51.03minVse   11.753  5:063.2691
114  Jan Bostelaar (PR 42.26) Westkapelle51.05minMse   11.746  5:073.264
115  Sam Polderman (PR 32.28) Middelburg51.07minMse   11.738  5:073.264
116  Patricia Brakman (PR)Middelburg51.09minVse   11.730  5:073.2688
117  Andre Davidse (PR 44.26) Middelburg51.11minMse   11.723  5:073.263
118  Timme ProvoostVlissingen51.13minMse   11.715  5:073.253
119  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen51.18minMse   11.696  5:083.253
120  Ruud Maljers (debuut) Serooskerke51.21minMse   11.685  5:083.252
121  Benito Bostelaar (PR 38.52) Middelburg51.23minMse   11.677  5:083.242
122  Hidde Greydanus (PR)Dishoek51.31minMse   11.647  5:093.242
123  Chris Melse (PR 47.16) Sint Laurens51.39minMse   11.617  5:103.231
124  Tea Tazelaar (PR)Middelburg51.45minVse   11.594  5:113.2275
125  Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke51.56minMse   11.553  5:123.211
126  Andre Polfliet (PR 45.37) Oost-Souburg52.03minMse   11.527  5:123.201
127  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg52.18minMse   11.472  5:143.19-
128  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge52.20minMse   11.465  5:143.18-
129  Ad den Dekker (PR 49.49) Kapelle-Biezelinge52.22minMse   11.458  5:143.18-
130  Emma Hermans (PR 49.18) Middelburg52.25minVse   11.447  5:153.1862
131  Patrick Provoost (PR 47.34) Vlissingen52.28minMse   11.436  5:153.18-
132  Marijke Greydanus (debuut) Dishoek52.31minVse   11.425  5:153.1760
133  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande52.42minMse   11.385  5:163.16-
134  Annelies van der Perk (PR 47.46) Westkapelle52.47minVse   11.367  5:173.1655
135  Elien Jobse (PR 46.30) Vlissingen52.58minVse   11.328  5:183.1551
136  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen53.03minMse   11.310  5:183.14-
137  Claudia van Sighem (PR 49.48) Westkapelle53.08minVse   11.292  5:193.1449
138  John Pleijte (PR 50.27) Vlissingen53.11minMse   11.282  5:193.13-
139  Bram Brasser (PR 46.49) Vlissingen53.17minMse   11.261  5:203.13-
140  Marjolein HemelaarRotterdam53.22minVse   11.243  5:203.1245
141  Eric Oskam (PR 46.23) Vlissingen53.40minMse   11.180  5:223.11-
142  Peter Kersten (PR)Middelburg53.43minMse   11.170  5:223.10-
143  Jos Francke (PR)Vlissingen53.46minMse   11.159  5:233.10-
144  Ronald Beilo (PR 51.45) Vlissingen53.50minMse   11.146  5:233.10-
145  Angelique Kraal (PR)Middelburg53.53minVse   11.135  5:233.0936
146  Maud WeimerDusseldorf53.56minVse   11.125  5:243.0936
147  Michael OelschlagerDusseldorf53.58minMse   11.118  5:243.09-
148  Maartje Kastelein (PR 45.51) Vlissingen54.00minVse   11.111  5:243.0935
149  Erica Nefs (PR)Middelburg54.03minVse   11.101  5:243.0834
150  Mireille Huiszoon (PR 53.51) Arnemuiden54.04minVse   11.097  5:243.0834
151  Kenneth van Belzen (PR)Vlissingen54.06minMse   11.091  5:253.08-
152  Chris VennikDishoek54.09minMse   11.080  5:253.08-
153  Monique Kochanowski (PR 51.31) Middelburg54.10minVse   11.077  5:253.0832
154  Christ van DorstEtten Leur54.13minMse   11.067  5:253.07-
155  Sjaak Rieteco (PR)Oost-Souburg54.15minMse   11.060  5:263.07-
156  Robert van Moolenbroek (PR 51.53) Middelburg54.17minMse   11.053  5:263.07-
157  Coen Snijders (debuut) Vlissingen54.19minMse   11.046  5:263.07-
158  Regina Verhage (PR 53.57) Aagtekerke54.21minVse   11.040  5:263.0730
159  Imka de Ridder (debuut) Westkapelle54.23minVse   11.033  5:263.0629
160  Marco Tax (debuut) Vlissingen54.26minMse   11.023  5:273.06-
161  Gerard Rommers (PR 49.02) Vlissingen54.30minMse   11.009  5:273.06-
162  Igna Becks (PR)Middelburg54.39minVse   10.979  5:283.0526
163  Eugene Louwerse (PR 51.33) Middelburg54.42minMse   10.969  5:283.05-
164  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg54.44minMse   10.962  5:283.05-
165  Jan Lindenberg (PR 51.34) Middelburg54.58minMse   10.916  5:303.03-
166  Martijn Lindenberg (PR 40.04) Veere55.00minMse   10.909  5:303.03-
167  Robert Eerland (PR 50.56) Oost-Souburg55.03minMse   10.899  5:303.03-
168  Isabel Capelle (PR 53.08) Middelburg55.05minVse   10.893  5:313.0321
169  Henk Barentsen (PR 50.24) Oost-Souburg55.07minMse   10.886  5:313.02-
170  Cees Joosse (PR 54.57) Arnemuiden55.09minMse   10.879  5:313.02-
171  India SundermeijerMiddelharnis55.13minVse   10.866  5:313.0219
172  Kees Traas (PR 50.36) Kapelle-Biezelinge55.16minMse   10.856  5:323.02-
173  Adrie de Kam (PR 48.43) Arnemuiden55.28minMse   10.817  5:333.00-
174  Frank van Boxtel (PR 42.48) Vlissingen55.35minMse   10.795  5:343.00-
175  Elisabeth OttawaBrussel55.37minVse   10.788  5:343.0015
176  Stephan BoschinaZiedergasse55.39minMse   10.782  5:342.99-
177  Wilco van de ZwanZwolle55.42minMse   10.772  5:342.99-
178  Dignus Lensen (PR 47.49) Oost-Souburg55.47minMse   10.756  5:352.99-
179  Monique van de Ketterij (PR)Vlissingen55.50minVse   10.746  5:352.9913
180  Sonja Reurink (PR)Vlissingen55.54minVse   10.733  5:352.9813
181  John van Nunen (PR 41.31) Middelburg55.57minMse   10.724  5:362.98-
182  Kees de Ridder (debuut) Meliskerke55.59minMse   10.717  5:362.98-
183  Hans Crielaard (PR 53.07) Oost-Souburg56.07minMse   10.692  5:372.97-
184  Piet Jansen (PR 54.04) Tholen56.10minMse   10.682  5:372.97-
185  Lorenz Vader (debuut) Vlissingen56.17minMse   10.660  5:382.96-
186  Xander Janssen (debuut) Vlissingen56.27minMse   10.629  5:392.95-
187  Femke de Nooijer (PR 55.31) Vlissingen56.30minVse   10.619  5:392.958
188  Jeffrey VaderButtinge56.33minMse   10.610  5:392.95-
189  Fedor van de Hage (PR 55.53) Domburg56.35minMse   10.604  5:402.95-
190  Mandy Meijlof (PR 55.38) Vlissingen56.38minVse   10.594  5:402.947
191  Elise Fanchamps (PR)Westkapelle56.40minVse   10.588  5:402.947
192  Theresa GsellaKoln56.42minVse   10.582  5:402.947
193  Wilco Wisse (debuut) Grijpskerke56.45minMse   10.573  5:412.94-
194  Tessa Goorsenberg (PR 55.56) Koudekerke56.49minVse   10.560  5:412.936
195  Bart de Looff (PR 56.06) Serooskerke57.00minMse   10.526  5:422.92-
196  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg57.03minMse   10.517  5:422.92-
197  Ronny CreelEeklo57.13minMse   10.486  5:432.91-
198  Michaela van Stel (debuut) Yerseke57.16minVse   10.477  5:442.914
199  Ben Guequierre (debuut) Oost-Souburg57.18minMse   10.471  5:442.91-
200  Marinka VogelMiddelburg57.23minVse   10.456  5:442.903
201  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg57.29minMse   10.438  5:452.90-
202  Jack van LeeuwenZofingen57.37minMse   10.414  5:462.89-
203  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Vlissingen57.40minMse   10.405  5:462.89-
204  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Arnemuiden57.44minMse   10.393  5:462.89-
205  Marie Louise Mierlo?57.52minVse   10.369  5:472.881
206  Anita Israel (PR 55.06) Vlissingen57.54minVse   10.363  5:472.881
207  Cees van den Bulck (PR 55.40) Middelburg57.57minMse   10.354  5:482.88-
208  Evert de Kok (PR 57.05) Vlissingen58.00minMse   10.345  5:482.87-
209  Cris CuypersWuustwezel58.02minVse   10.339  5:482.871
210  Sylvia Bosga (PR)Vlissingen58.10minVse   10.315  5:492.871
211  Evelien de Wolf (PR 53.25) Oostkapelle58.14minVse   10.303  5:492.861
212  Edwin HayesEtten Leur58.17minMse   10.295  5:502.86-
213  Wilma Eversdijk (PR)Kapelle-Biezelinge58.21minVse   10.283  5:502.861
214  Daniella Evers (PR 54.26) Middelburg58.34minVse   10.245  5:512.85-
215  Hennie van Eijbergen (PR 54.56) Vlissingen58.43minVse   10.219  5:522.84-
216  Vivian Wolf (PR)Koudekerke58.45minVse   10.213  5:532.84-
217  Nathalie Marijs (debuut) Arnemuiden59.04minVse   10.158  5:542.82-
218  Marloes Saaman (PR 48.10) Zoutelande59.11minVse   10.138  5:552.82-
219  Mathilde de BraatKapelle-Biezelinge59.17minVse   10.121  5:562.81-
220  Annelies Janse (debuut) Westkapelle59.19minVse   10.115  5:562.81-
221  Wendy de Jong (PR 58.08) Vlissingen59.32minVse   10.078  5:572.80-
222  Matty de Jong (PR 50.48) Oost-Souburg59.34minVse   10.073  5:572.80-
223  Cor Lockefeer (PR 52.20) Middelburg59.48minMse   10.033  5:592.79-
224  Theo RiddersmaMiddelburg59.56minMse   10.011  6:002.78-
225  Rudo SnabelieHouten59.58minMse   10.006  6:002.78-
226  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Vlissingen1.00.01minVse   9.997  6:002.78-
227  Jurgen Dingemanse (PR 59.04) Biggekerke1.00.19minMse   9.947  6:022.76-
228  Rein Swint (PR 43.58) Vlissingen1.00.29minMse   9.920  6:032.76-
229  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg1.00.31minMse   9.915  6:032.75-
230  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Koudekerke1.00.34minMse   9.906  6:032.75-
231  Carlyn HagendijkZwolle1.00.37minVse   9.898  6:042.75-
232  Loretta Dominicus (PR)Koudekerke1.00.42minVse   9.885  6:042.75-
233  Lois van Beijnum (debuut) Rilland1.00.45minVse   9.877  6:052.74-
234  Willemijn Gisolf (PR 57.00) Koudekerke1.01.07minVse   9.817  6:072.73-
235  Catrien Peeters (debuut) Domburg1.01.12minVse   9.804  6:072.72-
236  Janneke Nijssen (PR 54.48) Oost-Souburg1.01.21minVse   9.780  6:082.72-
237  Heleen Geldof (debuut) Koudekerke1.01.29minVse   9.759  6:092.71-
238  Melany Noordhuis (PR)Vlissingen1.01.48minVse   9.709  6:112.70-
239  Ria Fredriks (PR 56.23) s-Heerenhoek1.01.51minVse   9.701  6:112.69-
240  Leo van Driel (PR 57.35) Vlissingen1.01.53minMse   9.696  6:112.69-
241  Annemarie de Visser (PR 57.42) Middelburg1.01.56minVse   9.688  6:122.69-
242  Martijn de Visser (PR 56.09) Arnemuiden1.01.58minMse   9.683  6:122.69-
243  Paula Meulmeester (PR)Arnemuiden1.02.06minVse   9.662  6:132.68-
244  Mariska Baas (PR)Arnemuiden1.02.09minVse   9.654  6:132.68-
245  Hans Koster (PR 59.55) Vlissingen1.02.53minMse   9.541  6:172.65-
246  Peter van den Broeke (PR 1.01.04) Middelburg1.02.58minMse   9.529  6:182.65-
247  Isabella GoereeMiddelburg1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
248  Wieny de Brabander (PR)Koudekerke1.03.06minVse   9.509  6:192.64-
249  Inge Steketee (PR 56.10) Oost-Souburg1.03.08minVse   9.504  6:192.64-
250  Petra de Ruiter (PR)Middelburg1.03.10minVse   9.499  6:192.64-
251  Karin KokvenMiddelburg1.03.13minVse   9.491  6:192.64-
252  Nathalie Meulmeester (PR)Arnemuiden1.03.15minVse   9.486  6:202.64-
253  Maryan Meulmeester (PR)Arnemuiden1.03.17minVse   9.481  6:202.63-
254  Kees van Moolenbroek (PR 1.02.01) Westkapelle1.04.23minMse   9.319  6:262.59-
255  Margaretha Lacour (PR 55.57) Vlissingen1.05.01minVse   9.228  6:302.56-
256  Linda de Bruyne (PR 1.01.11) Vlissingen1.05.25minVse   9.172  6:332.55-
257  Ella ComenenciaVlissingen1.05.28minVse   9.165  6:332.55-
258  Agnes van de HeideSchiedam1.06.13minVse   9.061  6:372.52-
259  Wies van ErpGoes1.07.50minMse   8.845  6:472.46-
260  Ellen Polderman (PR 1.02.18) Middelburg1.08.09minVse   8.804  6:492.45-
261  Hans de Jong (debuut) Kapelle-Biezelinge1.08.29minMse   8.761  6:512.43-
262  Rene de Dreu (PR 1.06.47) Nisse1.09.50minMse   8.592  6:592.39-
Mannen: 185 (70.61%) => Mse=185
Vrouwen: 77 (29.39%) => Vse=77
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wouter Verstraate (PR 16.05) Westkapelle18.47minMse   15.972  3:454.44273
2  Harmen Schot (PR 18.12) Middelburg19.49minMse   15.139  3:584.21176
3  Sergio Harinck (PR 16.20) Oost-Souburg20.45minMse   14.458  4:094.02106
4  Michael KaliesKrefeld21.11minMse   14.162  4:143.9380
5  Henny VerheugenArnhem21.13minMse   14.140  4:153.9378
6  Emiel Nefs (PR)Middelburg21.18minMse   14.085  4:163.9173
7  Frank BranOostburg23.14minMse   12.912  4:393.596
8  Mika Keijser (debuut) Vlissingen23.22minMse   12.839  4:403.574
9  Robert van de Weg (debuut) Domburg23.26minMse   12.802  4:413.563
10  Rens Davidse (PR)Middelburg23.29minMse   12.775  4:423.553
11  Cas van Mierlo (debuut) Vlissingen24.04minMse   12.465  4:493.461
12  Sanne van Mourik (PR 22.34) Ouwerkerk24.09minVse   12.422  4:503.4560
13  Evelien Capello (PR 22.30) s-Heerenhoek24.30minVse   12.245  4:543.4045
14  Pieter Wondergem (debuut) Goes24.33minMse   12.220  4:553.39-
15  Marieke Nelis (PR 22.39) Wolphaartsdijk24.42minVse   12.146  4:563.3738
16  Milan VerheugenArnhem25.05minMse   11.960  5:013.32-
17  Fiona StenveldGroningen25.35minVse   11.726  5:073.2614
18  Cesar Beilo (debuut) Vlissingen25.37minMse   11.711  5:073.25-
19  Luc MinderhoudSint Oedenrode25.44minMse   11.658  5:093.24-
20  Angelique Harinck (PR 24.20) Oost-Souburg25.56minVse   11.568  5:113.217
21  Annelouk van Mierlo (debuut) Vlissingen26.08minVse   11.480  5:143.195
22  Stephanie Vermeulen (PR 23.46) Vlissingen26.30minVse   11.321  5:183.141
23  Yvonne Joziasse (debuut) Goes26.34minVse   11.292  5:193.141
24  Elmar Geuer?26.47minMse   11.201  5:213.11-
25  Babette Bookelaar (debuut) Koudekerke27.48minVse   10.791  5:343.00-
26  Isabel Nefs (PR)Middelburg28.19minVse   10.594  5:402.94-
27  Anda de NooijerKoudekerke28.28minVse   10.539  5:422.93-
28  Ellen StegemanOost-Souburg28.44minVse   10.441  5:452.90-
29  Mykel van de GoorVlissingen29.23minMse   10.210  5:532.84-
30  Lisa Davidse (PR 27.01) Middelburg29.26minVse   10.193  5:532.83-
31  Robin Davidse (debuut) Middelburg29.28minMse   10.181  5:542.83-
32  Sharon Landman (debuut) Burgh-Haamstede29.56minVse   10.022  5:592.78-
33  Rosalie van Zweeden (debuut) Middelburg30.36minVse   9.804  6:072.72-
34  Mirna Openneer (PR)s-Heer Abtskerke30.48minVse   9.740  6:102.71-
35  Maartje Braam (debuut) Middelburg31.13minVse   9.610  6:152.67-
36  Kevin van de VenKoudekerke31.16minMse   9.595  6:152.67-
37  Karin Boekholtz (PR)Vlissingen31.24minVse   9.554  6:172.65-
38  Marja de Visser (PR)Domburg31.51minVse   9.419  6:222.62-
39  Tim van de ZwanLewedorp31.58minMse   9.385  6:242.61-
40  Mirjam Wisse (PR 26.55) Biggekerke32.06minVse   9.346  6:252.60-
41  Voor JanssenVlissingen32.13minVse   9.312  6:272.59-
42  Els AltenaVlissingen32.19minVse   9.283  6:282.58-
43  Myrthe GreydanusDishoek32.21minVse   9.274  6:282.58-
44  Esther Hokke (PR 28.53) Vlissingen32.23minVse   9.264  6:292.57-
45  Lotte Evers (PR 29.54) Middelburg32.27minVse   9.245  6:292.57-
46  Anca HamelinkVlissingen32.29minVse   9.236  6:302.57-
47  Auke Greydanus (debuut) Dishoek32.32minMse   9.221  6:302.56-
48  Nel van Keulen (PR 31.31) Vlissingen32.35minVse   9.207  6:312.56-
49  Jopie KonraadMiddelburg33.12minVse   9.036  6:382.51-
50  Saita ComenenciaVlissingen33.46minVse   8.885  6:452.47-
51  Sandra Romeijn (debuut) Koudekerke33.48minMse   8.876  6:462.47-
52  Ans HayesEtten Leur34.24minVse   8.721  6:532.42-
53  Jacqueline van DorstEtten Leur34.26minVse   8.712  6:532.42-
54  Ilona Dodmond (debuut) Arnemuiden34.33minVse   8.683  6:552.41-
55  Trudy van Waarde (PR 33.28) Arnemuiden34.35minVse   8.675  6:552.41-
56  Inge Vogel (debuut) Arnemuiden34.41minVse   8.650  6:562.40-
57  Judith den Boer (PR 30.53) Middelburg34.51minVse   8.608  6:582.39-
58  Ingrid GsellaKoln34.58minVse   8.580  7:002.38-
59  Hannah GisellaKoln35.49minVse   8.376  7:102.33-
60  Leonhard PruligDusseldorf37.48minMse   7.937  7:342.20-
61  Hannie Tissink (PR)Kapelle-Biezelinge38.09minVse   7.864  7:382.18-
Mannen: 23 (37.7%) => Mse=23
Vrouwen: 38 (62.3%) => Vse=38

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.452 seconden nodig om deze lijst met 488 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020