dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

42e Pannekoekloop

Burgh-Haamstede, zaterdag 8 maart 2014 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim NieuwkerkAV Standdaarbuiten57.37minMse   15.620  3:504.34430
2  Michel Buijck (PR 1.00.29) Middelburg1.02.38minM35   14.369  4:113.99266
3  Bart Verkaart (PR 59.50) Delta Sport1.03.06minM35   14.263  4:123.96253
4  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.04.52minM35   13.875  4:193.85206
5  Kees Louws (PR 1.01.15) Middelburg1.05.37minM35   13.716  4:223.81187
6  Bart de Visser (PR 1.02.06) Serooskerke1.06.29minMse   13.537  4:263.76167
7  Steef RosmolenSpirit1.06.39minMse   13.503  4:273.75163
8  Peter Meeuwsen (PR 58.03) Krabbendijke1.06.55minMse   13.450  4:283.74157
9  Rian van den Broeke (PR 47.57) Dynamica1.07.06minM45   13.413  4:283.73153
10  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.07.15minM55   13.383  4:293.72150
11  Winston FranssenAntwerpen1.07.23minMse   13.356  4:303.71147
12  Jeroen de Nood (PR 1.01.23) Dynamica1.07.38minMse   13.307  4:313.70142
13  Johan Karelse (PR 58.37) Heinkenszand1.07.39minM35   13.304  4:313.70141
14  Marco AdriaansenSpado1.07.41minM45   13.297  4:313.69141
15  Bas de Nooijer (PR 59.19) Koudekerke1.08.28minMse   13.145  4:343.65125
16  Arie VisserAvantri1.08.30minM45   13.139  4:343.65124
17  Filip VerzwimpGierle1.08.32minM35   13.132  4:343.65123
18  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.08.37minM35   13.116  4:343.64122
19  Archie Staal (PR 1.01.51) Nieuw-Haamstede1.08.55minM45   13.059  4:363.63116
20  Francois van de Broecke (PR 1.01.47) Breskens1.09.06minM45   13.025  4:363.62113
21  Micha Janse (PR 55.22) Dynamica1.09.27minM35   12.959  4:383.60106
22  HopstakenRoosendaal1.10.11minM45   12.824  4:413.5693
23  Henk Lous (PR 1.02.11) Dynamica1.10.16minM55   12.808  4:413.5692
24  Jan-Willem Florie (PR 1.02.24) Vlissingen1.10.18minMse   12.802  4:413.5691
25  Jan Guiljam (PR 49.42) Wemeldinge1.10.21minM55   12.793  4:413.5590
26  Eddy SneydersVosselaar1.10.24minM55   12.784  4:423.5589
27  Jan van SchendelScorpio1.10.35minM45   12.751  4:423.5486
28  Koen FransenHoogstraten1.10.47minM35   12.715  4:433.5383
29  Alexander van WallegheVeldegem1.11.23minMse   12.608  4:463.5074
30  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.11.32minM45   12.582  4:463.4971
31  Erwin KrieselsOudenbosch1.11.37minM35   12.567  4:463.4970
32  Wim Besuijen (PR 52.30) Dynamica1.12.14minM55   12.460  4:493.4661
33  Kees den Hollander (PR 1.05.56) Dreischor1.12.55minM45   12.343  4:523.4352
34  Kees de Visser (PR 1.10.16) Aagtekerke1.13.08minM45   12.306  4:533.4250
35  Marcel Moerland (PR 1.03.25) Krabbendijke1.13.15minMse   12.287  4:533.4148
36  Theo de Macker (PR 1.10.13) Burgh-Haamstede1.14.02minM45   12.157  4:563.3839
37  Frans Heijboer (PR 1.08.52) Poortvliet1.14.10minM55   12.135  4:573.3738
38  Nadine de Wilde (PR 1.09.04) AV'561.14.29minVse   12.083  4:583.36166
39  Berry Simonse (PR 1.00.26) AV'561.14.31minM35   12.078  4:583.3534
40  Hans Geus (PR 1.09.09) AV'561.14.33minM45   12.072  4:583.3534
41  John HeilZoetermeer1.14.52minM55   12.021  4:593.3430
42  Isabel Lous (PR 1.11.56) Dynamica1.14.56minVse   12.011  5:003.34157
43  Ronnie Krocke (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.15.02minM55   11.995  5:003.3329
44  Martijn de Widt (PR 1.08.36) Delta Sport1.15.13minM35   11.965  5:013.3227
45  Dennis Plessius (PR 1.05.11) AV'561.15.17minM35   11.955  5:013.3227
46  Bram Kotvis (PR 1.05.42) Zierikzee1.15.21minM45   11.944  5:013.3226
47  Eva Boonman (PR 1.08.00) Dynamica1.15.24minVse   11.936  5:023.32148
48  Kees StoelAagtekerke1.15.45minM35   11.881  5:033.3022
49  Stefan Feleus (debuut) Westkapelle1.15.52minM35   11.863  5:033.3022
50  Remco Kapteijn (PR 1.05.11) AV'561.15.55minM35   11.855  5:043.2921
51  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV'561.15.56minM55   11.853  5:043.2921
52  Foeke Roukema (PR 1.15.28) Bruinisse1.16.05minM35   11.829  5:043.2920
53  Piet PeetersGierle1.16.19minM45   11.793  5:053.2818
54  John Quaak (PR 57.25) Burgh-Haamstede1.16.21minMse   11.788  5:053.2718
55  Annemiek van de Velde (debuut) Delta Sport1.16.28minVse   11.770  5:063.27129
56  Ruben van KootenLunteren1.16.29minMse   11.767  5:063.2717
57  Wouter WassenaarRotterdam1.16.52minMse   11.709  5:073.2514
58  Manfred Meulmeester (PR 1.02.55) Dynamica1.17.00minM45   11.688  5:083.2513
59  Joop MathonScorpio1.17.22minM45   11.633  5:093.2311
60  Niek Rijnberg (PR 1.09.33) Zuidzande1.17.30minM45   11.613  5:103.2310
61  Van WeeldenHeinkenszand1.17.41minVse   11.585  5:113.22108
62  Jan KrieselsBosschenhoofd1.17.47minM65   11.571  5:113.219
63  Rien de Wilde (PR 50.26) AV'561.18.09minM45   11.516  5:133.207
64  John Scheffers (PR 1.15.52) Delta Sport1.18.16minM45   11.499  5:133.196
65  Johan Walpot (PR 1.14.09) Bruinisse1.18.28minM45   11.470  5:143.195
66  Alois de BieTurnhout1.18.54minM55   11.407  5:163.174
67  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30) Goes1.19.00minM35   11.392  5:163.164
68  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Delta Sport1.19.03minM45   11.385  5:163.163
69  Christel Verbeek (PR 1.00.15) Vlissingen1.19.16minV45   11.354  5:173.1583
70  Werner MannieTHOR1.19.48minM45   11.278  5:193.131
71  Edwin de Vlieger (PR 1.18.16) Scharendijke1.19.58minM35   11.255  5:203.131
72  Eddy MaandersScorpio1.20.07minM55   11.234  5:203.121
73  Paul MentenBelgië1.20.16minM55   11.213  5:213.111
74  Ab Duinhouwer (PR 1.19.29) Nieuwerkerk1.20.30minM45   11.180  5:223.11-
75  Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) AV'561.20.38minM45   11.162  5:233.10-
76  Frank AbbinkGeneraal Michaelis1.20.42minM45   11.152  5:233.10-
77  Theo Engel (PR)Zierikzee1.20.45minM45   11.146  5:233.10-
78  Adrie van Belzen (debuut) Westkapelle1.20.47minM45   11.141  5:233.09-
79  Rob van der Beijl (PR 1.08.55) Delta Sport1.20.55minM45   11.123  5:243.09-
80  Johan Dekker (PR 1.14.30) Middelburg1.20.59minM55   11.113  5:243.09-
81  Arno Obbink (PR 1.18.44) Burgh-Haamstede1.21.04minM35   11.102  5:243.08-
82  Marc Bosch (PR 1.13.01) Heinkenszand1.21.14minM35   11.079  5:253.08-
83  Jaap Janse (PR 1.13.53) Middelburg1.21.35minM65   11.032  5:263.06-
84  Jaap Flikweert (PR 1.17.10) Delta Sport1.21.37minM45   11.027  5:263.06-
85  Martin Kempe (PR)Delta Sport1.21.45minM35   11.009  5:273.06-
86  Erik Olree (debuut) Bruinisse1.21.46minMse   11.007  5:273.06-
87  Leon de Munnik (PR 1.05.52) Delta Sport1.21.55minM35   10.987  5:283.05-
88  Eric HaestKasterlee1.21.59minM55   10.978  5:283.05-
89  Jos TorremansVosselaar1.22.01minM55   10.973  5:283.05-
90  Marloes Priemis (PR 1.16.12) Delta Sport1.22.41minVse   10.885  5:313.0242
91  Paul van Tuil (PR 1.14.22) Burgh-Haamstede1.22.43minM45   10.881  5:313.02-
92  Edwin HeddesGeneraal Michaelis1.22.50minM35   10.865  5:313.02-
93  Coen Bertijn (PR 1.06.32) Dynamica1.22.52minM45   10.861  5:313.02-
94  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.22.54minMse   10.856  5:323.02-
95  Arnout BoschSpirit1.22.56minM35   10.852  5:323.01-
96  Isto Knaap (PR 1.21.32) Goes1.22.58minM55   10.848  5:323.01-
97  Norbert de ZeeuwGeneraal Michaelis1.23.08minM45   10.826  5:333.01-
98  Romain DukkerRotterdam1.23.14minMse   10.813  5:333.00-
99  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.23.22minV45   10.796  5:333.0035
100  Wim Karelse (PR 1.15.39) Schore1.23.41minM55   10.755  5:352.99-
101  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Dynamica1.23.56minV45   10.723  5:362.9830
102  Marcelle van HemertAmsterdam1.24.05minVse   10.704  5:362.9729
103  Corina Grim (PR 1.10.47) Lewedorp1.24.14minV45   10.685  5:372.9727
104  Ad Moerland (PR 1.21.10) Sint-Maartensdijk1.24.21minM35   10.670  5:372.96-
105  Cor Kloet (PR 1.13.27) Burgh-Haamstede1.24.33minM55   10.645  5:382.96-
106  Ivo Krijnsen (PR 1.20.47) Hansweert1.24.37minMse   10.636  5:382.95-
107  Arjen de Vos (PR 1.13.57) Delta Sport1.24.51minM45   10.607  5:392.95-
108  Fred Vermeire (PR 1.24.49) Breskens1.24.59minM45   10.590  5:402.94-
109  Ties de VaanGeneraal Michaelis1.25.13minM35   10.561  5:412.93-
110  Nicol de MaaijerBreda1.25.21minVse   10.545  5:412.9319
111  Hans de Jonge (PR 1.07.03) Goes1.25.50minM45   10.485  5:432.91-
112  Edith Margadant (PR 1.10.56) Delta Sport1.26.08minV55   10.449  5:452.9014
113  Kobus Botman (PR 1.10.11) Dynamica1.26.15minM55   10.435  5:452.90-
114  Frits Burger (PR 1.15.32) Zierikzee1.26.26minM45   10.413  5:462.89-
115  Hans Tramper (PR 1.07.58) Goes1.26.34minM45   10.397  5:462.89-
116  Hans van HalAV Oirschot1.27.00minM45   10.345  5:482.87-
117  Marleen SmuldersGeneraal Michaelis1.27.02minV55   10.341  5:482.879
118  Jolanda Maas (debuut) AV'561.27.10minVse   10.325  5:492.878
119  Sonja JansenWaterweg1.27.16minV35   10.313  5:492.868
120  Marc-Jan Moerland (PR 1.10.45) Krabbendijke1.27.23minMse   10.299  5:502.86-
121  Reinier Broeksma (PR 1.19.27) Heinkenszand1.27.29minM35   10.288  5:502.86-
122  Theo Zoontjens (PR 1.16.55) Koudekerke1.27.35minM65   10.276  5:502.85-
123  Paul Pellikaan (debuut) Dynamica1.27.41minM65   10.264  5:512.85-
124  Rob VossGeneraal Michaelis1.28.07minM45   10.214  5:522.84-
125  Rolf SonnemansBurgh-Haamstede1.28.09minMse   10.210  5:532.84-
126  Jan van DijkGeneraal Michaelis1.28.22minM55   10.185  5:532.83-
127  Joop Lasseur (PR 59.13) Delta Sport1.28.25minM65   10.179  5:542.83-
128  Jan PersegaelVosselaar1.28.27minM55   10.175  5:542.83-
129  Jan RooseKasterlee1.28.29minM55   10.171  5:542.83-
130  Richard Dingemanse (debuut) Veere1.28.31minMse   10.168  5:542.82-
131  Marc van der WangenVosselaar1.28.53minM45   10.126  5:562.81-
132  Acronius Kramer (PR 1.06.51) AV'561.29.12minM55   10.090  5:572.80-
133  Hans van der Welle (PR 1.15.41) Middelburg1.29.31minM55   10.054  5:582.79-
134  Richard SuijkerbuijkDynamica1.29.32minM35   10.052  5:582.79-
135  Chayenne Wiskerke (PR 1.06.58) Kruiningen1.29.33minVse   10.050  5:582.791
136  Ad den Dekker (PR 1.16.36) Kapelle-Biezelinge1.29.37minM55   10.043  5:582.79-
137  Ype StarreveldVeenendaal1.29.49minM55   10.020  5:592.78-
138  Mirjam VerhagenGeneraal Michaelis1.29.57minV45   10.006  6:002.781
139  Marti van IerselGeneraal Michaelis1.29.59minM55   10.002  6:002.78-
140  Rudy de Maaijer (PR 1.20.29) Zierikzee1.30.03minM55   9.994  6:002.78-
141  Christl Rozendaal (PR 1.23.06) AV'561.30.08minV45   9.985  6:012.77-
142  Hans KoolOosterhout1.30.16minM65   9.970  6:012.77-
143  Cees van HamOosterhout1.30.18minM55   9.967  6:012.77-
144  Jack Suijkerbuijk (PR 1.08.30) Diomedon1.30.28minM45   9.948  6:022.76-
145  Theo BookelmannGeneraal Michaelis1.30.32minM45   9.941  6:022.76-
146  Jo van MeursGeneraal Michaelis1.30.33minM65   9.939  6:022.76-
147  Petra Hogenstein (PR 1.25.57) Burgh-Haamstede1.30.40minV45   9.926  6:032.76-
148  Jan JanssenBeerse1.30.45minM55   9.917  6:032.75-
149  Jac van HeerebeekAV Oirschot1.31.07minM55   9.877  6:042.74-
150  Marianne van BoekelBest1.31.17minV45   9.859  6:052.74-
151  Koos van der HorstGeneraal Michaelis1.31.23minM55   9.849  6:062.74-
152  Hans Corbijn (PR 1.14.36) Dynamica1.31.27minM45   9.841  6:062.73-
153  Jan HoogvlietScorpio1.31.33minM45   9.831  6:062.73-
154  Aad WinkelmanOosterhout1.31.36minM65   9.825  6:062.73-
155  Kees Pouwelse (PR 1.20.49) Westkapelle1.31.37minM55   9.824  6:062.73-
156  Geertje Huurman (PR 1.22.17) AV'561.31.44minV55   9.811  6:072.73-
157  Duc van den BerghGeneraal Michaelis1.31.58minM55   9.786  6:082.72-
158  Inge Marchand (PR 1.22.44) Burgh-Haamstede1.32.02minV35   9.779  6:082.72-
159  Adrie van BoekelBest1.32.08minM45   9.768  6:092.71-
160  Johan van der MaasAmsterdam1.32.18minM45   9.751  6:092.71-
161  Mart-Jan Delzenne (PR 1.19.11) Krabbendijke1.32.28minM35   9.733  6:102.70-
162  Fred QuaakZwijndrecht1.32.55minM55   9.686  6:122.69-
163  Han van Sighem (PR 1.17.17) Delta Sport1.33.03minM55   9.672  6:122.69-
164  Hans KlompeOosterhout1.33.17minM65   9.648  6:132.68-
165  Jan-Kees de Meester (PR 1.20.20) Hansweert1.33.19minM35   9.645  6:132.68-
166  Jaap Hage (PR 1.21.44) Tholen1.33.35minM45   9.617  6:142.67-
167  Ines RoyauxOud-Turnhout1.33.48minV35   9.595  6:152.67-
168  Corina VossGeneraal Michaelis1.34.00minV45   9.574  6:162.66-
169  Ton SmetsersAV Oirschot1.34.09minM45   9.559  6:172.66-
170  Marco OggelGeneraal Michaelis1.34.33minM45   9.519  6:182.64-
171  Tea Tazelaar (PR 1.32.31) Dynamica1.35.21minV55   9.439  6:212.62-
172  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.35.48minM55   9.395  6:232.61-
173  Johan Quist (PR 1.24.54) Middelburg1.35.56minM45   9.382  6:242.61-
174  Aty WolffGeneraal Michaelis1.36.06minV45   9.365  6:242.60-
175  Paul HoenGeneraal Michaelis1.36.08minM55   9.362  6:252.60-
176  Han van AchterbergAmsterdam1.36.21minM45   9.341  6:252.59-
177  Yolanda VerspagetGeneraal Michaelis1.37.01minV45   9.277  6:282.58-
178  Paul van BreeGeneraal Michaelis1.37.15minM45   9.254  6:292.57-
179  Norbert J.W. VeringmeiWaterweg1.37.23minM45   9.242  6:302.57-
180  Stefan VrijdagRotterdam1.37.30minM35   9.231  6:302.56-
181  Ans BressersGeneraal Michaelis1.37.47minV45   9.204  6:312.56-
182  Marcel Besuijen (PR 1.27.34) Middelburg1.37.54minM45   9.193  6:322.55-
183  Ria Marchand (PR 1.33.41) Burgh-Haamstede1.38.07minV65   9.173  6:322.55-
184  Rebecca Hanse (PR 1.32.45) Noordwelle1.38.14minV45   9.162  6:332.54-
185  Eveline Scheers (PR 1.32.20) Dynamica1.38.16minV55   9.159  6:332.54-
186  Lena Kleingeld (PR 1.26.48) Vlissingen1.38.33minV55   9.132  6:342.54-
187  Erwin Salemink (PR 1.32.24) Delta Sport1.39.01minM45   9.089  6:362.52-
188  Ronald de HoogtOud-Turnhout1.39.10minM35   9.076  6:372.52-
189  Annemieke Rijnberg (PR 1.24.31) Zuidzande1.39.16minV45   9.066  6:372.52-
190  Wim OosseHaelen1.39.18minM55   9.063  6:372.52-
191  Andreas van Straten (PR 1.30.37) Domburg1.40.29minM35   8.957  6:422.49-
192  Anita BeekersScorpio1.41.24minV45   8.876  6:462.47-
193  Renée PorsDelta Sport1.42.14minV35   8.803  6:492.45-
194  Kathinka van DijkGeneraal Michaelis1.42.17minV55   8.799  6:492.44-
195  Wendy VerspeekGeneraal Michaelis1.42.19minV45   8.796  6:492.44-
196  Sanne van der AalstBest1.42.37minVse   8.771  6:502.44-
197  Joke van de Kasteele (PR 1.37.13) Delta Sport1.42.57minV55   8.742  6:522.43-
198  Marleen van Sighem (PR 1.20.56) Delta Sport1.43.02minV45   8.735  6:522.43-
199  Adrie van Bavel (PR 1.35.17) Delta Sport1.43.05minM45   8.731  6:522.43-
200  Jan van der Maas (PR 1.32.41) Burgh-Haamstede1.43.13minM65   8.720  6:532.42-
201  Peter Castel (PR 1.27.37) Goes1.43.31minM45   8.694  6:542.42-
202  Ab van de Vijver (PR 1.26.22) Zierikzee1.43.44minM55   8.676  6:552.41-
203  Cees van de SommenGeneraal Michaelis1.44.35minM55   8.606  6:582.39-
204  Peter van de BiggelaarGeneraal Michaelis1.46.43minM45   8.434  7:072.34-
205  Bep VogelsGeneraal Michaelis1.47.19minV55   8.386  7:092.33-
206  Henny VorstenboschGeneraal Michaelis1.49.57minM45   8.186  7:202.27-
207  Sarijke Aerts (PR 1.30.07) Middelburg1.50.17minV55   8.161  7:212.27-
208  Jan MeestersGeneraal Michaelis1.53.59minM55   7.896  7:362.19-
Mannen: 165 (79.33%) => M35=34 - M45=59 - M55=42 - M65=10 - Mse=20
Vrouwen: 43 (20.67%) => V35=4 - V45=17 - V55=10 - V65=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Peter KlemSommelsdijk31.13minM35   14.415  4:104.00-
2  Stef KapteijnAV'5633.30minMse   13.433  4:283.73+2:17
3  Simon FordeDen Bosch33.34minM45   13.406  4:293.72+2:21
4  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland35.59minM45   12.506  4:483.47+4:46
5  Mathijs OggelGoes36.06minMse   12.465  4:493.46+4:53
6  Niels van TuilBurgh-Haamstede36.08minMse   12.454  4:493.46+4:55
7  Lisette AntheunisseDinteloord36.11minVse   12.437  4:493.45+4:58
8  Annelies VermondenAntwerpen36.50minVse   12.217  4:553.39+5:37
9  Co de FeijterDelta Sport37.24minM45   12.032  4:593.34+6:11
10  Ron DellebekeDynamica37.31minM55   11.995  5:003.33+6:18
11  Jan VerhageAagtekerke37.40minMse   11.947  5:013.32+6:27
12  Arnold BreederveldStellendam38.33minMse   11.673  5:083.24+7:20
13  Henk SandeeKamperland40.52minM65   11.011  5:273.06+9:39
14  Leonie van KlinkenNieuwerkerk41.01minVse   10.971  5:283.05+9:48
15  Xander PrinsLOGO41.42minM45   10.791  5:343.00+10:29
16  Johan PotterTholen41.52minMse   10.748  5:352.99+10:39
17  Nico de JongeBurgh-Haamstede41.59minM35   10.719  5:362.98+10:46
18  Hans de HoogtWestervoort42.23minM45   10.617  5:392.95+11:10
19  Niek HespAV'5642.31minM45   10.584  5:402.94+11:18
20  Erik OggelGoes42.48minM45   10.514  5:422.92+11:35
21  Regina VerhageDynamica42.55minV45   10.485  5:432.91+11:42
22  Mary de VosBest43.35minV55   10.325  5:492.87+12:22
23  EigenraamMaassluis43.48minV45   10.274  5:502.85+12:35
24  Marijn TraasHeinkenszand44.07minMse   10.200  5:532.83+12:54
25  Jos BrockmansMechelen44.11minM55   10.185  5:532.83+12:58
26  Joke de KosterDelta Sport44.15minV55   10.169  5:542.82+13:02
27  Jobine StoutenSirjansland44.32minV35   10.105  5:562.81+13:19
28  Irene BakkerGeneraal Michaelis44.35minV55   10.093  5:572.80+13:22
29  Elizabeth van GorselOud-Vossemeer44.36minVse   10.090  5:572.80+13:23
30  Sofie WalpotBruinisse44.47minVse   10.048  5:582.79+13:34
31  Willy van GimstDomburg44.53minM65   10.026  5:592.78+13:40
32  Sandra van der ZandeDelta Sport44.58minV35   10.007  6:002.78+13:45
33  Liesbeth BootZierikzee45.02minVse   9.993  6:002.78+13:49
34  Arthur StijnsOudelande45.14minM65   9.948  6:022.76+14:01
35  Stefan van den DriesHeinkenszand45.40minMse   9.854  6:052.74+14:27
36  Jeremy BroereRotterdam45.43minMse   9.843  6:062.73+14:30
37  Louisa MiechielsenVosselaar46.07minV55   9.758  6:092.71+14:54
38  Chantal van HemertNieuwerkerk a/d IJssel46.38minV35   9.650  6:132.68+15:25
39  Irene WeedaZierikzee46.42minVse   9.636  6:142.68+15:29
40  Hilde DoelemanZierikzee46.46minVse   9.622  6:142.67+15:33
41  Janneke van de LindenZierikzee46.48minV45   9.615  6:142.67+15:35
42  Wilma den BoerAV'5646.53minV45   9.598  6:152.67+15:40
43  Louise de RondeRenesse46.54minV35   9.595  6:152.67+15:41
44  Kees VerburgHansweert46.59minM45   9.578  6:162.66+15:46
45  Ard Jan van GorselOud-Vossemeer47.01minMse   9.571  6:162.66+15:48
46  Eljo van OeverenBurgh-Haamstede47.36minV45   9.454  6:212.63+16:23
47  Joanne QuistBurgh-Haamstede47.38minV45   9.447  6:212.62+16:25
48  Eline de RidderHeinkenszand48.03minVse   9.365  6:242.60+16:50
49  John de BontRaamsdonkveer48.19minM45   9.314  6:272.59+17:06
50  Jackelien van HapertGeneraal Michaelis48.36minV35   9.259  6:292.57+17:23
51  Sandra EngelZierikzee48.52minV45   9.209  6:312.56+17:39
52  Cor BressersGeneraal Michaelis48.56minM45   9.196  6:312.55+17:43
53  Sandra TramperGoes49.17minV35   9.131  6:342.54+18:04
54  Jolanda van der KallenGeneraal Michaelis49.19minV45   9.125  6:352.53+18:06
55  Herman KreeftGilze50.13minM65   8.961  6:422.49+19:00
56  Willemijn de BruijnLexmond50.16minVse   8.952  6:422.49+19:03
57  Joze SimonsSteenbergen50.32minVse   8.905  6:442.47+19:19
58  Hedwig HarksGeneraal Michaelis50.39minV45   8.885  6:452.47+19:26
59  Els van ZwietenDelta Sport50.46minV65   8.864  6:462.46+19:33
60  Peter BodbijlBurgh-Haamstede50.48minM45   8.858  6:462.46+19:35
61  Hans VerkaartZierikzee50.49minM55   8.855  6:472.46+19:36
62  Steven VrolijkGoes50.58minM45   8.829  6:482.45+19:45
63  John MinderhoudWestkapelle51.05minM35   8.809  6:492.45+19:52
64  Sylvia GlerumZierikzee51.21minV35   8.763  6:512.43+20:08
65  Karin de RijkeVeere52.13minV35   8.618  6:582.39+21:00
66  Paul AmoureusAmstelveen52.19minM55   8.601  6:592.39+21:06
67  Wilma NeerhoutBerkel en Rodenrijs53.16minV45   8.448  7:062.35+22:03
68  MuhlenbruchBerkel en Rodenrijs53.17minM45   8.445  7:062.35+22:04
69  Elise BosuaDordrecht54.22minVse   8.277  7:152.30+23:09
70  Nancy BooijGeneraal Michaelis54.31minV45   8.254  7:162.29+23:18
71  Arie SnelleBest55.08minV45   8.162  7:212.27+23:55
72  Guinevere de BruineVlissingen1.00.07minV35   7.485  8:012.08+28:54
73  Ton van LuijkWijk bij Duurstede1.00.39minM55   7.420  8:052.06+29:26
74  Machiel SinkeKrabbendijke1.08.46minM65   6.544  9:101.82+37:33
Mannen: 36 (48.65%) => M35=3 - M45=13 - M55=5 - M65=5 - Mse=10
Vrouwen: 38 (51.35%) => V35=9 - V45=12 - V55=4 - V65=1 - Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.722 seconden nodig om deze lijst met 282 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

J2, 2 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Bart Boogaart2000Dynamica8:30
2Yoran Roukema2002Bruinisse11:36
M2, 2 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Merel Bosch2001Oud Beijerland10:13
J1, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Thijn van Horssen2003Goes4:09
2Ryan Karelse2003AV '564:51
3Willem Bosch2002Oud Beijerland4:53
4Tom Dees2003Goes5:06
5Mees van horssen2006Goes5:12
6Lasse Kik2003Delta Sport5:12
7Jesper Simonse2004Goes5:25
8Yannick Kik2006Bruinisse5:27
9Pedro Daane Bolier2005Rotterdam5:29
10Cars van Tuil2007Burgh Haamstede5:30
11Rody Dees2006AV '566:06
12Thijs Koornneef2003Nieuwdorp6:14
M1, 1 KILOMETER
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Anique van Klinken2002Delta Sport4:05
2Ruchama Houtzager2003Delta Sport4:08
3Elaine Fertoute2003Zierikzee4:29
4Yara Karelse2006AV '564:51
5Fleur Leenheer2003Delta Sport4:53
6Lilian Feroute2005Zierikzee5:05
7Charlotte Hanse 5:24
8Anouk Leenheer2004Delta Sport5:26
9Froukje Obbink2004Burgh Haamstede5:26
10Femke van Sluijs2005AV '565:41
11Noortje Bosch2005Oud beijerland5:51
12Marit Simonse2006AV '565:55
13Jessica Koornneel2008Nieuwdorp6:33
14Femke Kriesels2007Oudenbosch8:09

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020