woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Ladiesrun

Goes, zondag 30 maart 2014 - Organisatie: Ladiesrun Goes
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge37.08minVse   16.158  3:434.49712
2  Anjolie Engels (PR 35.42) Middelburg37.21minVse   16.064  3:444.46697
3  Marianne de Kok (PR 36.17) Lewedorp37.35minV40   15.965  3:464.43683
4  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke40.17minVse   14.894  4:024.14519
5  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke41.50minVse   14.343  4:113.98436
6  Annet van der Linde (PR 41.25) Nisse45.37minV40   13.153  4:343.65263
7  Paola van Gilst (PR 40.10) Goes46.00minV40   13.043  4:363.62248
8  Bianca van Aartsen (PR 42.51) Middelburg46.14minVse   12.978  4:373.60239
9  Angelique SpanierMiddelburg48.07minVse   12.470  4:493.46173
10  Harriette Houmes (PR 45.54) Middelburg48.13minVse   12.444  4:493.46169
11  Denise van Weelden (PR 43.15) Goes48.26minVse   12.388  4:513.44163
12  Tanita van Belzen (PR)Kamperland48.33minVse   12.358  4:513.43159
13  Yvonne Joziasse (PR)Middelburg48.53minVse   12.274  4:533.41149
14  Judith Goetheer (PR)Goes49.14minVse   12.187  4:553.39138
15  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg49.28minV40   12.129  4:573.37132
16  Annemarie Verschuure (PR 48.01) Kruiningen49.41minVse   12.076  4:583.35126
17  Muriel Hofman (PR)Kloetinge49.44minVse   12.064  4:583.35124
18  Ilse Kraak (PR)Goes50.01minV40   11.996  5:003.33117
19  Nicole Jeremiasse (PR 48.57) Heinkenszand50.11minVse   11.956  5:013.32112
20  Pamela Nieuwenhuize (PR 48.56) Yerseke50.18minVse   11.928  5:023.31109
21  Petra Bokhove (PR)Zierikzee50.21minVse   11.917  5:023.31108
22  Bianca Davidse (PR)Goes50.24minVse   11.905  5:023.31107
23  Karin van Noorden (PR 48.36) Vlissingen50.33minV40   11.869  5:033.30103
24  Marlou Eckhardt Wemeldinge50.36minVse   11.858  5:043.29102
25  Evelien Capello  (PR 48.27) s-Heerenhoek51.10minVse   11.726  5:073.2688
26  Jenny de Nooyer Middelburg51.12minVse   11.719  5:073.2687
27  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Sint Laurens51.17minV45   11.700  5:083.2585
28  Katinka van de Broeke (PR)Middelburg51.43minVse   11.602  5:103.2276
29  Bianca Steijn (PR 46.56) Kwadendamme52.17minVse   11.476  5:143.1964
30  Mj Sturm  Middelburg52.42minVse   11.385  5:163.1656
31  Agnes ZandbergenGoes52.59minVse   11.324  5:183.1551
32  Lisette de Jong Goes53.01minVse   11.317  5:183.1451
33  Marieke Padmoes Goes53.32minVse   11.208  5:213.1142
34  Ciska Dijkers (PR)Zoutelande53.37minVse   11.191  5:223.1141
35  Stefanie de Krijger (debuut) Goes53.41minVse   11.177  5:223.1040
36  Esma Guigui (PR 45.50) Goes53.44minVse   11.166  5:223.1039
37  Marja Jansen (PR 53.11) Wolphaartsdijk53.45minVse   11.163  5:233.1039
38  Marielle Simonse (PR 53.38) Goes53.49minV40   11.149  5:233.1037
39  Sandra Passenier (PR)Westkapelle53.52minV40   11.139  5:233.0937
40  Babette Bookelaar (debuut) Koudekerke54.18minVse   11.050  5:263.0731
41  Sylvana Slabbekoorn (PR)Kloetinge54.34minVse   10.996  5:273.0527
42  Misa Lekoska (PR)Wolphaartsdijk54.45minVse   10.959  5:293.0425
43  Rianne Kok (PR 51.34) Wemeldinge54.49minVse   10.946  5:293.0424
44  Adrienne Jansen  (PR)s-Heer Arendskerke54.59minVse   10.912  5:303.0322
45  Karin Vader (PR)Nieuwdorp55.08minVse   10.883  5:313.0220
46  Jeanette Welleman (PR 50.07) Kapelle-Biezelinge55.21minVse   10.840  5:323.0118
47  Leenke van HaaftenNijmegen55.29minVse   10.814  5:333.0017
48  Madeline Buining (debuut) Kapelle-Biezelinge55.33minVse   10.801  5:333.0016
49  Sonja Poppe (PR)Kamperland55.38minVse   10.785  5:343.0015
50  Gerry Trimpe (PR 52.50) Heinkenszand55.42minVse   10.772  5:342.9915
51  Daniella Evers  Middelburg55.52minVse   10.740  5:352.9813
52  Franny van Iersel (PR 54.13) Goes55.55minV45   10.730  5:362.9813
53  Stephanie Vermeulen (PR 48.13) Vlissingen56.01minVse   10.711  5:362.9812
54  Jolanda Kolijn  Oost-Souburg56.08minVse   10.689  5:372.9711
55  Danielle Riemens (debuut) Goes56.10minVse   10.682  5:372.9710
56  Monique Rijkse   (PR 55.43) Middelburg56.15minVse   10.667  5:382.9610
57  Margriet Sandee Goes56.18minVse   10.657  5:382.969
58  Anniek de Rijck  (PR 52.14) Sint Jansteen56.20minVse   10.651  5:382.969
59  Nicole Serrarens (PR 54.39) Hulst56.22minVse   10.645  5:382.969
60  Ellen Stegeman  Vlissingen56.24minVse   10.638  5:382.969
61  Sofie Walpot (PR 51.10) Bruinisse56.27minVse   10.629  5:392.958
62  Chantal Kentin  Goes56.29minVse   10.623  5:392.958
63  Nelleke Sijrier Zierikzee56.48minVse   10.563  5:412.936
64  Karlijn Padmos  Zierikzee56.59minVse   10.529  5:422.925
65  Dyanne Dorst (PR 53.45) Oosterland57.06minVse   10.508  5:432.924
66  Arjon Copper (debuut) Kapelle-Biezelinge57.09minVse   10.499  5:432.924
67  Tarja GoedegebureKapelle-Biezelinge57.11minVse   10.493  5:432.914
68  Erica Nefs (PR 54.03) Middelburg57.30minV40   10.435  5:452.903
69  Annelies Mesu (PR 56.58) Middelburg57.31minV50   10.432  5:452.902
70  Ella Neufeglise (PR 55.15) Grijpskerke57.32minVse   10.429  5:452.902
71  Lennie Jacobse  Oostkapelle57.35minVse   10.420  5:462.892
72  Rosali Biondina Oostkapelle57.37minVse   10.414  5:462.892
73  Willemien MolSint Philipsland57.38minVse   10.411  5:462.892
74  Bianca Morauw (PR)Ovezande57.40minVse   10.405  5:462.892
75  Marloes ReijngoudtSint Philipsland57.45minVse   10.390  5:472.892
76  Suzanne Leestemaker (debuut) Kapelle-Biezelinge57.46minVse   10.387  5:472.892
77  Christianne Polderman Oude Tonge57.55minVse   10.360  5:482.881
78  Chantal van der Linde Wemeldinge57.59minVse   10.348  5:482.871
79  Mariette van Kleven (PR 54.20) Middelburg58.00minVse   10.345  5:482.871
80  Eva Posthumus (PR)Kloetinge58.03minVse   10.336  5:482.871
81  Marjolein GernierKattendijke58.05minVse   10.330  5:492.871
82  Baudien Visser  Heinkenszand58.09minVse   10.318  5:492.871
83  Annemiek Paulusse (PR 58.07) Oost-Souburg58.12minVse   10.309  5:492.861
84  Adrienne Jansen  (PR 54.59) s-Heer Arendskerke58.15minVse   10.300  5:502.861
85  Evelien Glas (PR 58.12) Zoutelande58.18minVse   10.292  5:502.861
86  Eugenie Filius  Oostkapelle58.24minVse   10.274  5:502.851
87  Rachelle Sonke  Wemeldinge58.42minVse   10.221  5:522.84-
88  Janine Heijboer Zierikzee58.50minVse   10.198  5:532.83-
89  Mirjam van der Heide  Nieuwdorp58.53minVse   10.190  5:532.83-
90  Angelique Wilde Rilland58.55minVse   10.184  5:542.83-
91  Cathelijne Moison (PR)s-Heerenhoek58.56minVse   10.181  5:542.83-
92  Chantal Schilperoordt (PR 58.50) Zaamslag58.59minVse   10.172  5:542.83-
93  Marieke Sprengers (PR)Wolphaartsdijk59.00minVse   10.169  5:542.82-
94  Karien de Meij  Ovezande59.04minVse   10.158  5:542.82-
95  Nicole Sturm (PR 56.53) Wemeldinge59.06minVse   10.152  5:552.82-
96  Rozemarijn HeijmanRidderkerk59.10minVse   10.141  5:552.82-
97  Marjolein Mol (PR 54.01) Kapelle-Biezelinge59.12minVse   10.135  5:552.82-
98  Mireille Beneker (debuut) Zierikzee59.14minVse   10.129  5:552.81-
99  Inger van Boven  (PR 56.59) Wolphaartsdijk59.15minVse   10.127  5:562.81-
100  Evelien Fredriks (debuut) Vlissingen59.19minVse   10.115  5:562.81-
101  Marlie de WeeKapelle-Biezelinge59.24minVse   10.101  5:562.81-
102  Marloes Saaman (PR 48.10) Zoutelande59.27minVse   10.093  5:572.80-
103  Ria Fredriks (PR 56.23) s-Heerenhoek59.30minVse   10.084  5:572.80-
104  Simone Tahapary (PR 57.50) Goes59.40minVse   10.056  5:582.79-
105  Anita Hazelaar (PR 57.52) Goes59.42minVse   10.050  5:582.79-
106  Danielle van de Ven (PR 58.22) Middelburg59.44minVse   10.045  5:582.79-
107  Jacquelien Smit (PR 55.28) Heinkenszand59.46minVse   10.039  5:592.79-
108  Sharon Landman (PR 55.04) Burgh-Haamstede59.48minVse   10.033  5:592.79-
109  Patricia van Vredegem (debuut) Oost-Souburg59.49minVse   10.031  5:592.79-
110  Andrea Wiskerke (debuut) s-Gravenpolder59.52minVse   10.022  5:592.78-
111  Sandra Bilderbeek (PR 59.12) Ovezande59.54minVse   10.017  5:592.78-
112  Marcelle de JongWemeldinge59.55minVse   10.014  6:002.78-
113  Diana de Feijter (PR)Heinkenszand1.00.18minVse   9.950  6:022.76-
114  Janine de Witte (PR 57.25) Serooskerke1.00.52minVse   9.858  6:052.74-
115  Agaath Snoeps-Heer Abtskerke1.00.55minVse   9.850  6:062.74-
116  Marjo van de Voorde (debuut) Arnemuiden1.00.58minVse   9.841  6:062.73-
117  Emma de Koeijer (PR 58.44) Yerseke1.01.02minVse   9.831  6:062.73-
118  Marilou Creemers (PR 58.21) Serooskerke1.01.09minV60   9.812  6:072.73-
119  Mientje Drost (PR)s-Heer Arendskerke1.01.20minVse   9.783  6:082.72-
120  Sabina Capello (debuut) Goes1.01.22minVse   9.777  6:082.72-
121  Chantal van de Guchte (PR 55.08) Renesse1.01.23minVse   9.775  6:082.72-
122  Eline Bolier (PR 58.49) Zierikzee1.01.30minVse   9.756  6:092.71-
123  Esther van der GraafGouda1.01.34minVse   9.746  6:092.71-
124  Jessica Maljaars (PR)Middelburg1.01.36minVse   9.740  6:102.71-
125  Mariella SchouwenaarGoes1.01.44minVse   9.719  6:102.70-
126  Yvonne Griep (PR 57.48) Hansweert1.01.56minVse   9.688  6:122.69-
127  Lizette van de Berge (debuut) Schore1.01.58minVse   9.683  6:122.69-
128  Monique de Kraker (PR 1.02.03) Kapelle-Biezelinge1.02.10minV45   9.651  6:132.68-
129  Jolita MeijndertsSint-Annaland1.02.30minVse   9.600  6:152.67-
130  Angelique de VietSint-Annaland1.02.33minVse   9.592  6:152.66-
131  Maja FaseSint-Annaland1.02.35minVse   9.587  6:162.66-
132  Miranda HommelSint-Annaland1.02.36minVse   9.585  6:162.66-
133  Jolanda Staal (debuut) Goes1.02.39minVse   9.577  6:162.66-
134  Tamara Schoningh (PR 57.34) Middelburg1.02.41minVse   9.572  6:162.66-
135  Saskia Kuiper (PR 59.59) Middelburg1.02.43minVse   9.567  6:162.66-
136  Wilma Scholten (debuut) Goes1.02.46minVse   9.559  6:172.66-
137  Paula Meulmeester (PR 1.02.06) Arnemuiden1.02.48minVse   9.554  6:172.65-
138  Jolanda van de Laan (PR 54.27) Oosterland1.02.51minVse   9.547  6:172.65-
139  Mariska de Leeuw (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.02.54minVse   9.539  6:172.65-
140  Lotte de JongeHeinkenszand1.02.59minVse   9.526  6:182.65-
141  Rosan Vette (debuut) Heinkenszand1.03.01minVse   9.521  6:182.64-
142  Corien van Eekelen (PR 58.44) s-Heer Hendrikskinderen1.03.04minVse   9.514  6:182.64-
143  Colinda van Liere (debuut) Goes1.03.05minVse   9.511  6:192.64-
144  Sandra Steutels-Heer Abtskerke1.03.07minVse   9.506  6:192.64-
145  Cynthia Muller (PR)Middelburg1.03.10minVse   9.499  6:192.64-
146  Linda van SonKapelle-Biezelinge1.03.13minVse   9.491  6:192.64-
147  Marja Geelhoed (debuut) Heinkenszand1.03.18minVse   9.479  6:202.63-
148  Saskia van de Maas (PR 1.00.04) Oosterland1.03.24minVse   9.464  6:202.63-
149  Nathalie JerasEindhoven1.03.27minVse   9.456  6:212.63-
150  Renata van EekelenBergen op Zoom1.03.30minVse   9.449  6:212.62-
151  Ellen van Steenbergen (PR)Nisse1.03.37minVse   9.431  6:222.62-
152  Karin PaardekooperMiddelburg1.04.09minVse   9.353  6:252.60-
153  Margaretha Lacour (PR 55.57) Vlissingen1.04.19minVse   9.329  6:262.59-
154  Marleen KeusZierikzee1.04.21minVse   9.324  6:262.59-
155  Priscilla Provoost (PR 59.16) Vlissingen1.04.32minVse   9.298  6:272.58-
156  Nettie Wilderoms-Heer Hendrikskinderen1.04.57minVse   9.238  6:302.57-
157  Nicky Ganseman (PR 57.39) Goes1.05.02minVse   9.226  6:302.56-
158  Caroline Ganseman (PR 53.09) Goes1.05.04minVse   9.221  6:302.56-
159  Kim Ventevogel (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.05.11minVse   9.205  6:312.56-
160  Bianca JongmanZuidland1.05.14minVse   9.198  6:312.55-
161  Corine Lobbezoo (PR)Wemeldinge1.05.32minVse   9.156  6:332.54-
162  Karen Consen (PR 1.05.25) Arnemuiden1.05.41minVse   9.135  6:342.54-
163  Lizette ZwartsPapendrecht1.05.43minVse   9.130  6:342.54-
164  Jessica Jacobse (PR)Oost-Souburg1.06.26minVse   9.032  6:392.51-
165  Angelique van de HurkRotterdam1.07.53minVse   8.839  6:472.46-
166  Samantha de Rijck (PR 1.01.34) Sint Jansteen1.08.12minVse   8.798  6:492.44-
167  Bonny van der Linden (debuut) Arnemuiden1.08.32minVse   8.755  6:512.43-
168  Esther BeijerOoltgensplaats1.08.49minVse   8.719  6:532.42-
169  Sylvia van DrielOude Tonge1.08.50minVse   8.717  6:532.42-
170  Sandra van de VeldeSluiskil1.09.05minVse   8.685  6:552.41-
171  Natalie Verdoorn (PR 55.07) Sluiskil1.09.07minVse   8.681  6:552.41-
172  Bianca BaggermanZaltbommel1.09.38minVse   8.617  6:582.39-
173  Cora Werkhoven (PR 1.05.26) Arnemuiden1.12.44minVse   8.249  7:162.29-
Vrouwen: 173 (100%) => V40=9 - V45=3 - V50=1 - V60=1 - Vse=159
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Lotte VeldhoenBarendrecht19.56minVse   15.050  3:594.18386
2  Shirin van Anrooij (PR 17.43) Kapelle-Biezelinge21.54minVse   13.699  4:233.81199
3  Anouk KerstensRoosendaal23.17minVse   12.885  4:393.58104
4  Joke de Koster (PR)Colijnsplaat24.12minV55   12.397  4:503.4458
5  Jamie Blommaert (debuut) Wolphaartsdijk24.34minVse   12.212  4:553.3943
6  Marieke Nelis (PR 22.39) Wolphaartsdijk24.46minVse   12.113  4:573.3636
7  Lieke MulderYerseke24.48minVse   12.097  4:583.3635
8  Cathie Griep (PR)Kloetinge24.51minVse   12.072  4:583.3533
9  Miranda Rijk (PR)Goes24.53minVse   12.056  4:593.3532
10  Marianne van der Heijden  Koudekerke24.56minVse   12.032  4:593.3431
11  Tamara Uitterhoeve (PR)Kloetinge25.06minVse   11.952  5:013.3226
12  Marian Steenblok (PR 24.36) Heinkenszand25.11minV40   11.913  5:023.3123
13  Linda de Groot  s-Heerenhoek25.14minVse   11.889  5:033.3022
14  Hieke MatthijsseKloetinge25.20minVse   11.842  5:043.2919
15  Esther van Sluijs (PR 24.04) Kloetinge25.26minVse   11.796  5:053.2817
16  Eva LukasseGoes25.30minVse   11.765  5:063.2715
17  Iris Pieters (debuut) Goes25.34minVse   11.734  5:073.2614
18  Marissa Heupperman (PR)Middelburg25.37minVse   11.711  5:073.2513
19  Marlies de Jong (debuut) Kapelle-Biezelinge25.39minVse   11.696  5:083.2512
20  Suzanne Kraan (debuut) Goes25.58minVse   11.553  5:123.217
21  Anne Krijger (debuut) s-Heer Abtskerke26.00minVse   11.538  5:123.216
22  Mieke Taal (debuut) Nieuwdorp26.03minVse   11.516  5:133.206
23  Yvonne Eckhardt Nieuwdorp26.05minVse   11.502  5:133.195
24  Sylvia Mollet (debuut) Hansweert26.08minVse   11.480  5:143.195
25  Marije Jansen (debuut) Kloetinge26.12minVse   11.450  5:143.184
26  Marlies Jeremiasse (PR)Wemeldinge26.20minVse   11.392  5:163.163
27  Mirjam KievitGoes26.28minVse   11.335  5:183.152
28  Linda de Boer (PR 26.10) Goes26.31minVse   11.314  5:183.141
29  Femke Beijer (debuut) Zierikzee26.33minVse   11.299  5:193.141
30  Renate GoudzwaardNieuwerkerk26.35minVse   11.285  5:193.131
31  Danielle van Gessel (debuut) Heinkenszand26.38minVse   11.264  5:203.131
32  Marie Jose Janse (PR)Goes26.40minVse   11.250  5:203.131
33  Claudia de Keijzer (PR 25.03) Middelburg26.45minVse   11.215  5:213.121
34  Mariska Bunders (debuut) Kortgene26.59minVse   11.118  5:243.091
35  Iris de Jonge (PR 26.12) Heinkenszand27.01minVse   11.104  5:243.08-
36  Chantal de Jager (PR 25.54) Heinkenszand27.18minVse   10.989  5:283.05-
37  Anouk Boonman (PR)Kattendijke27.20minVse   10.976  5:283.05-
38  Maroeska Ars (PR 22.41) Goes27.32minVse   10.896  5:303.03-
39  Ilse Janse (PR)Goes27.35minV40   10.876  5:313.02-
40  Johanneke van Horssen Goes27.37minVse   10.863  5:313.02-
41  Anita van Boven Goes27.39minVse   10.850  5:323.01-
42  Caroline van de Lagemaat Goes27.43minVse   10.824  5:333.01-
43  Jolanda Markx (PR)Oost-Souburg27.48minVse   10.791  5:343.00-
44  Steffanie Meijer (PR)Goes27.50minVse   10.778  5:342.99-
45  Willeke Prevost Heinkenszand27.53minVse   10.759  5:352.99-
46  Greet Wolfert (PR)Goes27.57minVse   10.733  5:352.98-
47  Nicole Volwerk  Kapelle-Biezelinge27.58minVse   10.727  5:362.98-
48  Ellen StolkRotterdam28.01minVse   10.708  5:362.97-
49  Silvia Hidalgo  Goes28.04minVse   10.689  5:372.97-
50  Elvira Toubiana s-Gravenpolder28.08minVse   10.664  5:382.96-
51  Isabelle Marchand (PR 27.41) Heinkenszand28.10minVse   10.651  5:382.96-
52  Michela van Stel (PR 25.11) Yerseke28.18minV40   10.601  5:402.94-
53  Jacolien Boonman (debuut) s-Gravenpolder28.22minVse   10.576  5:402.94-
54  Leila Frietman  Middelburg28.25minVse   10.557  5:412.93-
55  Irene Bookelaar Koudekerke28.27minVse   10.545  5:412.93-
56  Sharon Omzigtig Goes28.32minVse   10.514  5:422.92-
57  Annemarie van de Velde (debuut) Goes28.34minVse   10.502  5:432.92-
58  Priscilla Koopman?28.37minVse   10.483  5:432.91-
59  Iris Pleijte (debuut) Biggekerke28.40minVse   10.465  5:442.91-
60  Esther Coenraad Rotterdam28.46minVse   10.429  5:452.90-
61  Joyce Rijk (debuut) Middelburg28.52minVse   10.393  5:462.89-
62  Dryske Paap (debuut) Middelburg28.54minVse   10.381  5:472.88-
63  Jozien Janse (PR)Goes28.55minVse   10.375  5:472.88-
64  Ingrid FugersMinderhout28.58minVse   10.357  5:482.88-
65  Saskia Eckhardt Oost-Souburg29.00minVse   10.345  5:482.87-
66  Monique van Sabbens-Heer Arendskerke29.02minVse   10.333  5:482.87-
67  Maaike Ottenhof Goes29.04minVse   10.321  5:492.87-
68  Charlotte Kakes Wolphaartsdijk29.06minVse   10.309  5:492.86-
69  Stassha Wijzenbroek (debuut) Goes29.08minVse   10.297  5:502.86-
70  Stefanie Oostdijk (PR 26.47) Goes29.10minVse   10.286  5:502.86-
71  Myriam SchrijverKapelle-Biezelinge29.12minVse   10.274  5:502.85-
72  Annelies Kakes  Wolphaartsdijk29.13minVse   10.268  5:512.85-
73  Ide van de Helm Goes29.16minVse   10.251  5:512.85-
74  Esther van Ham (debuut) Lewedorp29.18minVse   10.239  5:522.84-
75  Sabine van SchiltNieuw-Vossemeer29.21minVse   10.221  5:522.84-
76  Elaine RemijnKloetinge29.23minVse   10.210  5:532.84-
77  Annemiek Rentmeester  Goes29.25minVse   10.198  5:532.83-
78  Bianca Dekker (PR)Koudekerke29.28minVse   10.181  5:542.83-
79  Marcia Minderhoud (PR)Koudekerke29.30minVse   10.169  5:542.82-
80  Stephanie van Sabben (debuut) s-Heer Arendskerke29.32minVse   10.158  5:542.82-
81  Nicolle Bierens  (PR 29.14) Goes29.34minVse   10.147  5:552.82-
82  Evelien van de Moere  Goes29.36minVse   10.135  5:552.82-
83  Mirjam Wisse (PR)Heinkenszand29.41minVse   10.107  5:562.81-
84  Kaschenka Beije (debuut) Yerseke29.43minVse   10.095  5:572.80-
85  Claire FernandezBreda29.45minVse   10.084  5:572.80-
86  Elusa PasveerMiddelburg29.47minVse   10.073  5:572.80-
87  Mariella Rijk (debuut) Goes29.49minVse   10.061  5:582.79-
88  Ivonne de Jonge Heinkenszand29.51minVse   10.050  5:582.79-
89  Desiree Nijsse  Heinkenszand29.54minVse   10.033  5:592.79-
90  Marijke Vanhommerig (PR)Goes29.56minVse   10.022  5:592.78-
91  Judie Westdorp (PR 27.20) Kapelle-Biezelinge29.58minVse   10.011  6:002.78-
92  Marieke NagelkerkeGoes30.00minVse   10.000  6:002.78-
93  Sabine Lockefeir (PR 28.10) Goes30.02minVse   9.989  6:002.77-
94  Christine Olthof (debuut) Goes30.04minVse   9.978  6:012.77-
95  Anke de Feijter s-Gravenpolder30.07minVse   9.961  6:012.77-
96  Saskia Louwerse Vlissingen30.09minVse   9.950  6:022.76-
97  Lotte Evers (PR 29.54) Middelburg30.11minVse   9.939  6:022.76-
98  Linda Castel (PR)Oost-Souburg30.13minVse   9.928  6:032.76-
99  Angeliena Huis  Halsteren30.15minVse   9.917  6:032.75-
100  Baukje Doedee (PR 20.55) Driewegen30.17minVse   9.906  6:032.75-
101  Susan van ZylBergen op Zoom30.19minVse   9.896  6:042.75-
102  Ilse Schoe (debuut) Goes30.22minVse   9.879  6:042.74-
103  Miranda Nonnekes (PR)Goes30.24minVse   9.868  6:052.74-
104  Lizette SturmGoes30.31minVse   9.831  6:062.73-
105  Silvana Ciarelli (debuut) Goes30.31minV50   9.831  6:062.73-
106  Mirjam LamersHeinkenszand30.34minVse   9.815  6:072.73-
107  Marielle TimmermanRotterdam30.40minVse   9.783  6:082.72-
108  Lizet van Toer (PR)Goes30.42minVse   9.772  6:082.71-
109  Suzette van SchiltNieuw-Vossemeer30.43minVse   9.767  6:092.71-
110  Jolanda de MooySteenbergen30.46minVse   9.751  6:092.71-
111  Yvonne Houweling (PR 29.31) Goes30.48minVse   9.740  6:102.71-
112  Mirella Wondergem (PR)s-Heer Arendskerke30.50minVse   9.730  6:102.70-
113  Judith den Boer (PR)Middelburg30.53minVse   9.714  6:112.70-
114  Danielle de Reiger (PR)Kwadendamme30.55minVse   9.704  6:112.70-
115  Annette Bauer (debuut) Kruiningen30.57minVse   9.693  6:112.69-
116  Karin de Rijke (debuut) Veere31.02minVse   9.667  6:122.69-
117  Nicolina Kerkhove (debuut) Goes31.05minVse   9.651  6:132.68-
118  Annemiek SmallegangeHeinkenszand31.07minVse   9.641  6:132.68-
119  Mariska Bonefaas (PR)Heinkenszand31.11minVse   9.621  6:142.67-
120  Romy SonnemansBurgh-Haamstede31.14minVse   9.605  6:152.67-
121  Jella de Feijter (PR 31.04) s-Heer Arendskerke31.16minVse   9.595  6:152.67-
122  Willy Dekker (debuut) Goes31.18minVse   9.585  6:162.66-
123  Jolanda GrinwisMiddelharnis31.22minVse   9.564  6:162.66-
124  Conny BreenMiddelharnis31.24minVse   9.554  6:172.65-
125  Angelique VasseurKamperland31.25minVse   9.549  6:172.65-
126  Laura van Remortel (PR 31.19) Goes31.27minVse   9.539  6:172.65-
127  Eline van Remortel (PR)Goes31.30minVse   9.524  6:182.65-
128  Maaike SpeelmanZierikzee31.32minVse   9.514  6:182.64-
129  Daphne VerhagenVlissingen31.34minVse   9.504  6:192.64-
130  Ilse BorghstijnGoes31.36minVse   9.494  6:192.64-
131  Estelle Brusket (debuut) Wilhelminadorp31.38minVse   9.484  6:202.63-
132  Kim de PunderWilhelminadorp31.40minVse   9.474  6:202.63-
133  Arlette Uitterhoeve (debuut) s-Heer Arendskerke31.44minVse   9.454  6:212.63-
134  Chantal Versteeg (PR)Goes31.46minVse   9.444  6:212.62-
135  Jose van MarisKapelle-Biezelinge31.49minVse   9.429  6:222.62-
136  Judith Menheere (debuut) Ovezande31.51minVse   9.419  6:222.62-
137  Caroline ScherbeijnGoes31.53minVse   9.409  6:232.61-
138  Nathalie CoenraadRotterdam31.55minVse   9.399  6:232.61-
139  Hanneke Kuzelian (PR 27.39) Rilland31.57minVse   9.390  6:232.61-
140  Fay den Hartog (PR 29.25) Middelburg32.00minVse   9.375  6:242.60-
141  Els Verboom (debuut) Kloetinge32.02minVse   9.365  6:242.60-
142  Diana Beije (PR 28.33) Kapelle-Biezelinge32.04minVse   9.356  6:252.60-
143  Lieke BreenGoes32.06minVse   9.346  6:252.60-
144  Ineke Harinck (PR 29.46) s-Heer Arendskerke32.08minVse   9.336  6:262.59-
145  Jacqueline den BraberSint Philipsland32.10minVse   9.326  6:262.59-
146  Christa SchepersBergen op Zoom32.12minVse   9.317  6:262.59-
147  Roseline den BraberSint-Annaland32.15minVse   9.302  6:272.58-
148  Nancy Hoogesteger (PR)Wemeldinge32.19minVse   9.283  6:282.58-
149  Nadine HooiveldGoes32.21minVse   9.274  6:282.58-
150  Anoek de JagerLewedorp32.23minVse   9.264  6:292.57-
151  Rivka MesuGoes32.25minVse   9.254  6:292.57-
152  Sharon Coolen (PR 30.26) Kruiningen32.27minVse   9.245  6:292.57-
153  Sanne Vermue (PR 31.36) Goes32.29minVse   9.236  6:302.57-
154  Marieke HeijboerSirjansland32.32minVse   9.221  6:302.56-
155  Carola den HaanYerseke32.35minVse   9.207  6:312.56-
156  Hennie NeveSpui32.38minVse   9.193  6:322.55-
157  Annemarie van der Jagt (PR 30.02) Yerseke32.40minVse   9.184  6:322.55-
158  Denise PieterseVlissingen32.50minVse   9.137  6:342.54-
159  Charlotte de KoningGoes32.52minVse   9.128  6:342.54-
160  Jolanda Zuijdweg (debuut) Kapelle-Biezelinge32.54minVse   9.119  6:352.53-
161  Esther van DeutekomKortgene32.57minVse   9.105  6:352.53-
162  Lianne Zuijdweg (debuut) Goes33.00minVse   9.091  6:362.53-
163  Daisy van JungbekerHoogerheide33.02minVse   9.082  6:362.52-
164  Lois GoossensHoogerheide33.04minVse   9.073  6:372.52-
165  Manuela VersluisGoes33.10minVse   9.045  6:382.51-
166  Hilda Bolkenbaas (PR)Goes33.12minVse   9.036  6:382.51-
167  Justyna BlaszczykAmsterdam33.14minVse   9.027  6:392.51-
168  Irma Kleppe (PR 30.14) Goes33.16minVse   9.018  6:392.51-
169  Conny BravenboerSirjansland33.18minVse   9.009  6:402.50-
170  Petra SolSirjansland33.22minVse   8.991  6:402.50-
171  Petra GertzenKapelle-Biezelinge33.24minVse   8.982  6:412.50-
172  Marja van der KuijlGoes33.34minVse   8.937  6:432.48-
173  Ymkje RoelandsGoes33.39minVse   8.915  6:442.48-
174  Marjan JongejanMiddelharnis33.42minVse   8.902  6:442.47-
175  Ilonka HannewijkOudelande33.45minVse   8.889  6:452.47-
176  Natasja van BovenHansweert33.47minVse   8.880  6:452.47-
177  Annette GroenewoldBergen op Zoom33.52minVse   8.858  6:462.46-
178  Ruth ElenbaasGoes33.54minVse   8.850  6:472.46-
179  Isabelle Sprengers (debuut) Wolphaartsdijk33.56minVse   8.841  6:472.46-
180  Mabel AcdaNisse33.58minVse   8.832  6:482.45-
181  Jessie MullerWolphaartsdijk34.00minVse   8.824  6:482.45-
182  Esther RietveldSint Philipsland34.03minVse   8.811  6:492.45-
183  Martine van DijkDordrecht34.07minVse   8.793  6:492.44-
184  Danielle Bimmel (debuut) Goes34.10minVse   8.780  6:502.44-
185  Esme Ras (PR 31.44) Kapelle-Biezelinge34.12minVse   8.772  6:502.44-
186  Joyce KolkmanBergen op Zoom34.15minVse   8.759  6:512.43-
187  Marjalijn van NimwegenStad aan 't Haringvliet34.18minVse   8.746  6:522.43-
188  Chantal GlasbergenKapelle-Biezelinge34.21minVse   8.734  6:522.43-
189  Annette RikkersKapelle-Biezelinge34.23minVse   8.725  6:532.42-
190  Henny Strating (PR 21.35) Kamperland34.26minV45   8.712  6:532.42-
191  Inez StratingKamperland34.29minVse   8.700  6:542.42-
192  Kim van den Broeke (PR 29.33) Wolphaartsdijk34.34minVse   8.679  6:552.41-
193  Iris van de VeldeWilrijk34.37minVse   8.666  6:552.41-
194  Manon BraamHeinkenszand34.39minVse   8.658  6:562.41-
195  Nancy Braams-Heer Hendrikskinderen34.44minVse   8.637  6:572.40-
196  Eva van HarteveldMiddelburg34.47minVse   8.625  6:572.40-
197  Anouk EversdijkMiddelburg34.49minVse   8.617  6:582.39-
198  Annelies de Jonge (PR 28.24) Heinkenszand34.52minVse   8.604  6:582.39-
199  Karin Hoogerbrugge (PR 28.29) Heinkenszand34.56minVse   8.588  6:592.39-
200  Naiyana van Maldegem (debuut) Kapelle-Biezelinge34.59minVse   8.576  7:002.38-
201  Andrea van de Visser (debuut) Yerseke35.00minVse   8.571  7:002.38-
202  Arina GreeffGoes35.02minVse   8.563  7:002.38-
203  Jacqueline Meijers (PR 26.33) Hoedekenskerke35.06minVse   8.547  7:012.37-
204  Willie NobelsAchthuizen35.16minVse   8.507  7:032.36-
205  Lisette IJpelaarAchthuizen35.18minVse   8.499  7:042.36-
206  Wilma Tieman (PR 32.55) Middelburg35.21minVse   8.487  7:042.36-
207  Claudia Caceres (PR)Wolphaartsdijk35.22minVse   8.483  7:042.36-
208  Erika Molenaar (debuut) Koudekerke35.26minVse   8.467  7:052.35-
209  Jannie de Bel (PR 30.35) Yerseke35.29minVse   8.455  7:062.35-
210  Lenie VeenstraOud Beijerland35.31minVse   8.447  7:062.35-
211  Joyce HokkeOud Beijerland35.33minVse   8.439  7:072.34-
212  Yentl van HeckeHoek35.38minVse   8.419  7:082.34-
213  Brigiet AbrahamseHoek35.40minVse   8.411  7:082.34-
214  Suzan Beishuizen (PR 29.06) Kloetinge35.43minVse   8.399  7:092.33-
215  Eva de BockGoes35.45minVse   8.392  7:092.33-
216  Jet de Klerk (PR 35.22) Middelburg35.50minVse   8.372  7:102.33-
217  Gisela Nijsse (PR 26.40) Wolphaartsdijk35.52minVse   8.364  7:102.32-
218  Maroesjka MosselmanSint Philipsland35.55minVse   8.353  7:112.32-
219  Dzevahira CamparaWemeldinge36.00minVse   8.333  7:122.31-
220  Vera van der VlietKamperland36.08minVse   8.303  7:142.31-
221  Carla WisseKamperland36.10minVse   8.295  7:142.30-
222  Brenda van den BeemtGoes36.11minVse   8.291  7:142.30-
223  Silvia Swarts (debuut) Middelburg36.15minVse   8.276  7:152.30-
224  Annemijn MeeuwseKwadendamme36.17minVse   8.268  7:152.30-
225  Jenny de GroeneHeinkenszand36.19minVse   8.261  7:162.29-
226  Jannie van Haaften (PR 34.33) Kapelle-Biezelinge36.21minVse   8.253  7:162.29-
227  Miranda TolhoekYerseke36.24minVse   8.242  7:172.29-
228  Wendy Slabbekoorn (debuut) Kapelle-Biezelinge36.31minVse   8.215  7:182.28-
229  Marija van SteeYerseke36.39minVse   8.186  7:202.27-
230  Vivian Karelse (PR 32.46) Heinkenszand36.41minV40   8.178  7:202.27-
231  Mellissa MolWolphaartsdijk36.48minVse   8.152  7:222.26-
232  Rian de Jonge (PR 35.25) Goes36.52minVse   8.137  7:222.26-
233  Nienke KoopsGoes36.54minVse   8.130  7:232.26-
234  Natasja van de Berg (PR 33.29) Goes36.57minVse   8.119  7:232.26-
235  Rosalie van IwaardenKrabbendijke37.02minVse   8.101  7:242.25-
236  Willy de Kraker (PR)Arnemuiden37.12minVse   8.065  7:262.24-
237  Maaike Hoornick (debuut) Arnemuiden37.14minVse   8.057  7:272.24-
238  Ilona VerhagenKamperland37.16minVse   8.050  7:272.24-
239  Larissa de KamGoes37.18minVse   8.043  7:282.23-
240  Judith van GilstMiddelburg37.23minVse   8.025  7:292.23-
241  Eline BosdijkMiddelburg37.27minVse   8.011  7:292.23-
242  Vera Groesdonk (debuut) Middelburg37.30minVse   8.000  7:302.22-
243  Carola de Jong (debuut) Middelburg37.37minVse   7.975  7:312.22-
244  Nanja ProvoostWestkapelle37.43minVse   7.954  7:332.21-
245  Leonie Meliefste (debuut) Middelburg37.45minVse   7.947  7:332.21-
246  Sanne CijsouwWestkapelle37.47minVse   7.940  7:332.21-
247  Diana SmidGoes37.49minVse   7.933  7:342.20-
248  Renee DekkerZonnemaire37.51minVse   7.926  7:342.20-
249  Marilou Geerdink (debuut) Heinkenszand37.53minVse   7.919  7:352.20-
250  Heidy Visser (PR)Middelburg37.55minVse   7.912  7:352.20-
251  Els Remijnse (debuut) Wolphaartsdijk37.59minVse   7.898  7:362.19-
252  Marit KopmelsHeinkenszand38.01minVse   7.891  7:362.19-
253  Monique Hekkers (debuut) Wolphaartsdijk38.03minVse   7.884  7:372.19-
254  Natalie Boogerts-Heer Hendrikskinderen38.04minVse   7.881  7:372.19-
255  Marian van TatenhoveGoes38.08minVse   7.867  7:382.19-
256  Marlies van TatenhoveKoudekerke38.14minVse   7.847  7:392.18-
257  Jozien de FeijterSchoondijke38.15minVse   7.843  7:392.18-
258  Monica JobsenGoes38.17minVse   7.836  7:392.18-
259  Martine WalravenGoes38.19minVse   7.829  7:402.17-
260  Nathanja Schreuder (debuut) Middelburg38.21minVse   7.823  7:402.17-
261  Chantal PeereboomGoes38.23minVse   7.816  7:412.17-
262  Mattinja OostdijkGoes38.25minVse   7.809  7:412.17-
263  Merel van BeverenDreischor38.28minVse   7.799  7:422.17-
264  Gwendolyn de LeeuwGoes38.31minVse   7.789  7:422.16-
265  Brechje BrilDreischor38.33minVse   7.782  7:432.16-
266  Talitha Ritsema (PR 35.39) Driewegen38.37minVse   7.769  7:432.16-
267  Thirza Koudenburgs-Heerenhoek38.40minVse   7.759  7:442.16-
268  Joanna Witte (PR 37.28) Goes38.44minVse   7.745  7:452.15-
269  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele38.46minV50   7.739  7:452.15-
270  Marieta WitteLewedorp38.49minVse   7.729  7:462.15-
271  Corine HeijboerOost-Souburg38.51minVse   7.722  7:462.15-
272  Yolka KlaeijsenGoes38.53minVse   7.715  7:472.14-
273  Martine LegierseAchthuizen38.55minVse   7.709  7:472.14-
274  Femke JoossGoes38.58minVse   7.699  7:482.14-
275  Joyce Pieters (PR 31.52) Goes39.00minVse   7.692  7:482.14-
276  Isa HuissonGoes39.03minVse   7.682  7:492.13-
277  Ilse Koops (debuut) Goes39.04minVse   7.679  7:492.13-
278  Melissa van de GuchteVlissingen39.06minVse   7.673  7:492.13-
279  Jessica SolSirjansland39.08minVse   7.666  7:502.13-
280  Ellen van der JagtGoes39.12minVse   7.653  7:502.13-
281  Marijn Gerretsen (PR 34.17) Vlissingen39.14minVse   7.647  7:512.12-
282  Jorien Buijs (PR 34.17) Vlissingen39.16minVse   7.640  7:512.12-
283  Conchita de JongeHoedekenskerke39.18minVse   7.634  7:522.12-
284  Carolien MeulenbergWolphaartsdijk39.21minVse   7.624  7:522.12-
285  Marjolein Bolleman (debuut) s-Gravenpolder39.24minVse   7.614  7:532.12-
286  Laura TraasMiddelburg39.30minVse   7.595  7:542.11-
287  Linda OuweneelGoes39.34minVse   7.582  7:552.11-
288  Fujia van ZettenTholen39.47minVse   7.541  7:572.09-
289  Noortje van Beveren (PR 32.44) Dreischor39.50minVse   7.531  7:582.09-
290  Annemiek van NoortKoudekerke39.53minVse   7.522  7:592.09-
291  Elza van Zetten (debuut) Tholen39.56minVse   7.513  7:592.09-
292  Marjolein van Noort (debuut) Zoutelande39.58minVse   7.506  8:002.09-
293  Els SchelstraeteSas van Gent40.01minVse   7.497  8:002.08-
294  Leandra Boonman (debuut) Heinkenszand40.04minVse   7.488  8:012.08-
295  Caroline DanielsGoes40.06minVse   7.481  8:012.08-
296  Hannie Tissink (PR 38.09) Kapelle-Biezelinge40.08minVse   7.475  8:022.08-
297  Nicole de Jager (debuut) Goes40.13minVse   7.460  8:032.07-
298  Liliane BerkGoes40.22minVse   7.432  8:042.06-
299  Femke HanseHulst40.24minVse   7.426  8:052.06-
300  Hanneke SteenpoorteBergen op Zoom40.26minVse   7.420  8:052.06-
301  Carina Janssen (debuut) Vlissingen41.50minVse   7.171  8:221.99-
302  Leonie ZoutewelleGoes44.29minVse   6.744  8:541.87-
Vrouwen: 302 (100%) => V40=4 - V45=1 - V50=2 - V55=1 - Vse=294

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.846 seconden nodig om deze lijst met 475 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020