maandag 30 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
28-02: Boris de Bruijn laat prima indruk na in Axel
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

18e Meidoornloop

Nisse, zondag 11 mei 2014 - Organisatie: Meidoornloop
14.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wilko de VosKattendijke54.44minM50   16.114  3:434.48-
2  Arjo VerhageAagtekerke55.53minM40   15.783  3:484.38+1:09
3  Gerben van der BliekGoes56.27minMse   15.624  3:504.34+1:43
4  JanKees JacobseRotterdam57.12minMse   15.420  3:534.28+2:28
5  Marianne de KokLewedorp57.49minV40   15.255  3:564.24+3:05
6  Gert-Jan VerbruggeGoes57.50minM45   15.251  3:564.24+3:06
7  Rene TraasKapelle-Biezelinge57.55minM45   15.229  3:564.23+3:11
8  Dennis VerschuureYerseke58.36minMse   15.051  3:594.18+3:52
9  Dennis HeilbronBiggekerke58.47minM40   15.004  4:004.17+4:03
10  Monique VerschuureYerseke58.53minVse   14.979  4:004.16+4:09
11  Bram VerhageAagtekerke59.19minM50   14.869  4:024.13+4:35
12  Johan KarelseHeinkenszand59.20minM40   14.865  4:024.13+4:36
13  Rogier LoosBergen op Zoom59.27minMse   14.836  4:034.12+4:43
14  Rob SchaapVlissingen1.00.30minM55   14.579  4:074.05+5:46
15  Jan-Willem FlorieVlissingen1.00.35minMse   14.558  4:074.04+5:51
16  Michel RidderhofMiddelburg1.00.56minM40   14.475  4:094.02+6:12
17  Sjaak BrouwerVlissingen1.01.24minM45   14.365  4:113.99+6:40
18  Allan BraamseHeinkenszand1.02.00minMse   14.226  4:133.95+7:16
19  Jan Willem MeeuwseKwadendamme1.02.31minM50   14.108  4:153.92+7:47
20  John van NunenMiddelburg1.02.43minMse   14.063  4:163.91+7:59
21  Sven VermeulenVlissingen1.02.49minMse   14.041  4:163.90+8:05
22  Wim VerburgGoes1.03.02minM45   13.993  4:173.89+8:18
23  Rob de PagterRitthem1.03.15minMse   13.945  4:183.87+8:31
24  Manfred MeulmeesterVlissingen1.03.24minM45   13.912  4:193.86+8:40
25  Sjacco VermeulenHeinkenszand1.03.36minMse   13.868  4:203.85+8:52
26  Bas GoereeMiddelburg1.04.13minMse   13.735  4:223.82+9:29
27  Peter NoordijkeGoes1.04.16minMse   13.724  4:223.81+9:32
28  Marcel DrijdijkHeinkenszand1.04.34minMse   13.660  4:243.79+9:50
29  Ruud Fredrikss-Heerenhoek1.04.51minM55   13.601  4:253.78+10:07
30  Patrick van IerselGoes1.04.55minMse   13.587  4:253.77+10:11
31  Rob SonkeGoes1.04.56minMse   13.583  4:253.77+10:12
32  Richard van AstWilhelminadorp1.05.14minM50   13.521  4:263.76+10:30
33  Jan de JagerWolphaartsdijk1.05.31minMse   13.462  4:273.74+10:47
34  PietJan ReijnierseKoudekerke1.05.33minM50   13.455  4:283.74+10:49
35  Ron KindtsOost-Souburg1.05.39minM40   13.435  4:283.73+10:55
36  John UitterhoeveGoes1.06.03minMse   13.354  4:303.71+11:19
37  Vincent ToutenhoofdWestkapelle1.06.11minM40   13.327  4:303.70+11:27
38  Miquel van TongerenMiddelburg1.06.14minM40   13.317  4:303.70+11:30
39  Edwin GelukHeinkenszand1.06.23minMse   13.286  4:313.69+11:39
40  Enrico KraakGoes1.06.40minM40   13.230  4:323.68+11:56
41  Christel VerbeekVlissingen1.06.53minV45   13.187  4:333.66+12:09
42  Marco DielemanSommelsdijk1.07.15minMse   13.115  4:343.64+12:31
43  Denise van WeeldenHeinkenszand1.07.20minVse   13.099  4:353.64+12:36
44  Michael EversMiddelburg1.07.34minM40   13.054  4:363.63+12:50
45  Kees-Pieter GeschiereSerooskerke1.07.38minMse   13.041  4:363.62+12:54
46  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke1.07.54minMse   12.990  4:373.61+13:10
47  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge1.07.54minM45   12.990  4:373.61+13:10
48  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk1.07.55minMse   12.987  4:373.61+13:11
49  Baukje DoedeeDriewegen1.08.26minVse   12.888  4:393.58+13:42
50  Maurice RentmeesterGoes1.08.27minMse   12.885  4:393.58+13:43
51  Andre MeijersHoedekenskerke1.08.27minMse   12.885  4:393.58+13:43
52  Dirk van ZwedenKapelle-Biezelinge1.08.29minMse   12.879  4:403.58+13:45
53  Alexander WillemseBergen op Zoom1.08.49minMse   12.817  4:413.56+14:05
54  David van RoyGierle (B)1.09.03minMse   12.773  4:423.55+14:19
55  Joost PolderdijkGoes1.09.20minM40   12.721  4:433.53+14:36
56  Ada GeuzeMiddelburg1.09.20minVse   12.721  4:433.53+14:36
57  Walter AllemanskindersKloetinge1.09.38minMse   12.666  4:443.52+14:54
58  John RemeijnseKapelle-Biezelinge1.09.38minMse   12.666  4:443.52+14:54
59  Herman van den BogaertAntwerpen1.09.54minMse   12.618  4:453.51+15:10
60  Jean Pierre KeijzerGoes1.10.04minMse   12.588  4:463.50+15:20
61  Danny ArsOvezande1.10.37minMse   12.490  4:483.47+15:53
62  Rinus PaardekooperGoes1.10.37minM55   12.490  4:483.47+15:53
63  Martin de NooijerKoudekerke1.11.46minMse   12.290  4:533.41+17:02
64  Marcel SchoonVlissingen1.11.56minMse   12.261  4:543.41+17:12
65  John RommensWoensdrecht1.12.04minMse   12.239  4:543.40+17:20
66  Esther HoumesWissenkerke1.12.12minVse   12.216  4:553.39+17:28
67  Guus PicavetOostburg1.12.12minM60   12.216  4:553.39+17:28
68  Danny DijkeOost-Souburg1.12.15minMse   12.208  4:553.39+17:31
69  Jos HoebekeRilland1.12.17minMse   12.202  4:553.39+17:33
70  Rian FlikweertMiddelburg1.12.23minV50   12.185  4:553.38+17:39
71  Jos van Stees-Gravenpolder1.12.27minM40   12.174  4:563.38+17:43
72  Marc-Jan MoerlandKrabbendijke1.12.29minMse   12.168  4:563.38+17:45
73  Durby MeijboomVlissingen1.12.34minVse   12.154  4:563.38+17:50
74  Hans MinnaardYerseke1.12.47minM50   12.118  4:573.37+18:03
75  Reinier BroeksmaHeinkenszand1.12.50minMse   12.110  4:573.36+18:06
76  Hans CorbijnOostkapelle1.12.54minM50   12.099  4:583.36+18:10
77  Ruud GeldofMiddelburg1.13.17minM55   12.035  4:593.34+18:33
78  Johan BrandtGoes1.13.32minMse   11.995  5:003.33+18:48
79  Herman AbbinkGoes1.13.43minM55   11.965  5:013.32+18:59
80  Lydia SpruytMiddelburg1.13.46minVse   11.957  5:013.32+19:02
81  Marian van DijkMiddelburg1.13.48minV45   11.951  5:013.32+19:04
82  Cindy den HollanderOost-Souburg1.13.53minVse   11.938  5:023.32+19:09
83  Martijn de VriesMiddelburg1.14.11minMse   11.889  5:033.30+19:27
84  Jacob GoedhartGoes1.14.25minMse   11.852  5:043.29+19:41
85  Gert KruitboschGoes1.14.40minM50   11.813  5:053.28+19:56
86  Karin van NoordenVlissingen1.14.48minV40   11.791  5:053.28+20:04
87  Jordan van LangeveldeKruiningen1.15.09minMse   11.737  5:073.26+20:25
88  Wim KarelseSchore1.15.16minMse   11.718  5:073.26+20:32
89  Alfred StrumWemeldinge1.15.24minMse   11.698  5:083.25+20:40
90  Jan JobseSerooskerke1.16.17minM60   11.562  5:113.21+21:33
91  Muriel HofmanKloetinge1.16.27minVse   11.537  5:123.20+21:43
92  Annemarie VerschuureKruiningen1.16.34minVse   11.519  5:133.20+21:50
93  Marieke NelisWolphaartsdijk1.16.36minVse   11.514  5:133.20+21:52
94  Bram BrasserVlissingen1.17.11minMse   11.427  5:153.17+22:27
95  Wim de Jonges-Heer Abtskerke1.17.17minM60   11.413  5:153.17+22:33
96  Gerco GeschiereNieuwdorp1.17.20minMse   11.405  5:163.17+22:36
97  Bianca DavidseGoes1.17.24minVse   11.395  5:163.17+22:40
98  Marijn TraasHeinkenszand1.17.47minMse   11.339  5:173.15+23:03
99  Jeroen GoversGoes1.18.16minM40   11.269  5:193.13+23:32
100  Lou RaasLewedorp1.18.23minMse   11.252  5:203.13+23:39
101  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge1.18.26minV45   11.245  5:203.12+23:42
102  Caroline GansemanGoes1.18.51minVse   11.186  5:223.11+24:07
103  Dick GeijsNisse1.19.26minMse   11.104  5:243.08+24:42
104  Natasja AdriaanseHeinkenszand1.19.39minVse   11.073  5:253.08+24:55
105  Perry HarinckHeinkenszand1.19.39minMse   11.073  5:253.08+24:55
106  Marja JansenWolphaartsdijk1.20.11minVse   11.000  5:273.06+25:27
107  Theo ZoontjesKoudekerke1.20.55minMse   10.900  5:303.03+26:11
108  Anita VeldhofKloetinge1.20.58minVse   10.893  5:303.03+26:14
109  Martin van der DoeWaarde1.20.59minMse   10.891  5:313.03+26:15
110  Kenneth van BelzenVlissingen1.21.12minMse   10.862  5:313.02+26:28
111  Marcel VisserVlissingen1.21.13minMse   10.860  5:313.02+26:29
112  Michel LanceeArnhem1.21.15minMse   10.855  5:323.02+26:31
113  Danielle EversMiddelburg1.21.18minVse   10.849  5:323.01+26:34
114  Arthur StijnsOudelande1.21.53minM65   10.771  5:342.99+27:09
115  Regina VerhageAagtekerke1.21.58minV50   10.760  5:352.99+27:14
116  Jakobus MeulenbergOudelande1.22.14minM45   10.726  5:362.98+27:30
117  Bram BruijnesGoes1.23.36minMse   10.550  5:412.93+28:52
118  Peter de Broekerts-Heer Hendrikskinderen1.25.24minMse   10.328  5:492.87+30:40
119  Stefan van den DriesHeinkenszand1.25.44minMse   10.288  5:502.86+31:00
120  Willemijn de LooffAntwerpen (B)1.25.50minVse   10.276  5:502.85+31:06
121  Marije KaanBaarland1.27.52minVse   10.038  5:592.79+33:08
122  Cees van den BulckMiddelburg1.27.53minM65   10.036  5:592.79+33:09
123  Marie Jose JanseGoes1.28.33minV50   9.960  6:012.77+33:49
124  Miranda ZomerVlissingen1.28.34minVse   9.959  6:012.77+33:50
125  Jolanda KolijnOost-Souburg1.28.38minVse   9.951  6:022.76+33:54
126  Annemiek PaulusseOost-Souburg1.28.58minVse   9.914  6:032.75+34:14
127  Ria Fredrikss-Heerenhoek1.30.21minVse   9.762  6:092.71+35:37
128  Sylvia MolletHansweert1.30.42minVse   9.724  6:102.70+35:58
129  Sandra BilderbeekOvezande1.30.52minVse   9.707  6:112.70+36:08
130  Gilles de WitteHeinkenszand1.31.48minMse   9.608  6:152.67+37:04
131  Petra de RuiterMiddelburg1.33.44minVse   9.410  6:232.61+39:00
132  Jolanda LindenburgNieuw- en Sint Joosland1.33.56minVse   9.390  6:232.61+39:12
133  Peter van der MaaleKoudekerke1.34.25minM65   9.342  6:252.59+39:41
134  Monica de MunckKruiningen1.36.22minV40   9.153  6:332.54+41:38
135  Erik van LiereNieuwdorp1.41.38minMse   8.678  6:552.41+46:54
136  Jolanda StaalGoes1.41.47minVse   8.665  6:552.41+47:03
137  Karin StaalDordrecht1.41.47minVse   8.665  6:552.41+47:03
138  Marlies LeconteWilhelminadorp1.43.13minVse   8.545  7:012.37+48:29
139  Marian VerstraateVlissingen1.45.55minVse   8.327  7:122.31+51:11
Mannen: 99 (71.22%) => M40=12 - M45=7 - M50=8 - M55=5 - M60=3 - M65=3 - Mse=61
Vrouwen: 40 (28.78%) => V40=3 - V45=3 - V50=3 - Vse=31

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim Pleijte50:17Ronnie Overgaauw51:57Dirk Vermeiren53:04Ada Geuze1:02:32177
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

14.7 km

2015Erwin Harmes48:24Floris Willeboordse51:51Ralph Wiessner52:07Leonie Ton1:02:21186
2014Wilko de Vos54:44Arjo Verhage55:53Gerben van der Bliek56:27Marianne de Kok57:49139
2013Erwin Harmes50:10Remy Vasseur51:30Alwin Vermeulen53:27Marianne de Kok59:00164
2012Martijn de Kok51:22Jesper Francke52:01Tjitte van den Buys52:30Marianne de Kok59:42142
7.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Remy VasseurVlissingen26.01minMse   16.951  3:324.71-
2  Robbert MeeuwseKwadendamme26.51minMse   16.425  3:394.56+0:50
3  Jorim de BoksMiddelburg27.10minMse   16.233  3:424.51+1:09
4  Leon JacobseZoutelande27.21minMse   16.124  3:434.48+1:20
5  Patrick de VosKattendijke28.05minMse   15.703  3:494.36+2:04
6  Chris Steenbakkers-Heerenhoek29.02minMse   15.189  3:574.22+3:01
7  Maurice JacobseZoutelande29.06minMse   15.155  3:584.21+3:05
8  Hans GeusHeinkenszand29.21minM50   15.026  4:004.17+3:20
9  Jeroen BoonmanKwadendamme29.34minMse   14.915  4:014.14+3:33
10  Sander PleijteNisse29.48minMse   14.799  4:034.11+3:47
11  Remie OpeneerGoes29.53minMse   14.757  4:044.10+3:52
12  Hein VerminNisse30.19minMse   14.546  4:074.04+4:18
13  Robert MooijGoes30.23minMse   14.515  4:084.03+4:22
14  Tom VerbeekKwadendamme30.44minMse   14.349  4:113.99+4:43
15  Jan JoosseKapelle-Biezelinge30.52minMse   14.287  4:123.97+4:51
16  Marius BoonmanHeinkenszand30.55minMse   14.264  4:123.96+4:54
17  Berry SimonseGoes31.11minM40   14.142  4:153.93+5:10
18  Rien de WildeWilhelminadorp31.16minM50   14.104  4:153.92+5:15
19  Marc BlokHeinkenszand31.24minMse   14.045  4:163.90+5:23
20  Annet van der LindeNisse31.32minV40   13.985  4:173.88+5:31
21  Marcel Traass-Heerenhoek31.39minMse   13.934  4:183.87+5:38
22  Wout RemijnKwadendamme31.44minMse   13.897  4:193.86+5:43
23  Martijn de LavooijGoes31.51minM40   13.846  4:203.85+5:50
24  Lennard van SplunterHoedekenskerke32.17minMse   13.660  4:243.79+6:16
25  Mario van t WesteindeArnemuiden32.20minMse   13.639  4:243.79+6:19
26  Martin NieulandeNieuw- en Sint Joosland32.27minMse   13.590  4:253.78+6:26
27  Paola van GilstGoes32.36minV40   13.528  4:263.76+6:35
28  Gerrit SpaansGoes32.37minMse   13.521  4:263.76+6:36
29  Jan TavenierWolphaartsdijk33.14minM50   13.270  4:313.69+7:13
30  Maarten AdemaGoes33.21minMse   13.223  4:323.67+7:20
31  Mieke ValkGoes33.51minVse   13.028  4:363.62+7:50
32  Peter van den DriesHeinkenszand34.27minMse   12.801  4:413.56+8:26
33  Corne de Broekerts-Heer Hendrikskinderen34.29minMse   12.789  4:413.55+8:28
34  Myrthe FaroBreskens34.41minVse   12.715  4:433.53+8:40
35  Fons SchelfhoutGoes34.41minMse   12.715  4:433.53+8:40
36  Henny StratingKamperland34.49minV45   12.666  4:443.52+8:48
37  Paméla NieuwenhuizeYerseke34.50minVse   12.660  4:443.52+8:49
38  Michel Velkerss-Heer Arendskerke34.51minM40   12.654  4:443.52+8:50
39  Jos PutVlissingen34.52minM50   12.648  4:453.51+8:51
40  Ramon HelgersRijswijk34.54minMse   12.636  4:453.51+8:53
41  Niek LindenberghGoes34.56minMse   12.624  4:453.51+8:55
42  Arjen GriepGoes35.01minMse   12.594  4:463.50+9:00
43  Ronald de RijkeMiddelburg35.12minM40   12.528  4:473.48+9:11
44  Ruben van Luijks-Gravenpolder35.24minMse   12.458  4:493.46+9:23
45  Hugo WillemseHeinkenszand35.25minMse   12.452  4:493.46+9:24
46  Evelien Capellos-Heerenhoek35.37minVse   12.382  4:513.44+9:36
47  Ingmar BermanGoes35.41minMse   12.359  4:513.43+9:40
48  Janet van de GriendVlissingen35.45minVse   12.336  4:523.43+9:44
49  Abco ToutenhoofdRotterdam35.53minMse   12.290  4:533.41+9:52
50  Willem FaroBreskens35.56minM55   12.273  4:533.41+9:55
51  Rian de VliegerLewedorp36.04minV40   12.227  4:543.40+10:03
52  Kim DijkeOost-Souburg36.42minVse   12.016  5:003.34+10:41
53  Lianne de VisserKoudekerke36.46minVse   11.995  5:003.33+10:45
54  Stefan Uitterhoeves-Heer Arendskerke36.58minMse   11.930  5:023.31+10:57
55  Kees van BelzenRitthem36.59minM60   11.924  5:023.31+10:58
56  Arenda van de PasNieuwdorp37.01minVse   11.914  5:023.31+11:00
57  Dennis SimonsMiddelburg37.02minMse   11.908  5:023.31+11:01
58  Niek HespGoes37.24minMse   11.791  5:053.28+11:23
59  Pieter WondergemGoes37.27minMse   11.776  5:063.27+11:26
60  Fred Peelens-Gravenpolder37.32minMse   11.750  5:063.26+11:31
61  Rudi van den DriesHeinkenszand37.44minMse   11.687  5:083.25+11:43
62  Baris AkbayNisse37.51minMse   11.651  5:093.24+11:50
63  Dignus LensenOost-Souburg38.10minM55   11.555  5:123.21+12:09
64  Bianca SteijnKwadendamme38.14minVse   11.534  5:123.20+12:13
65  Wendy ScholtenGoes38.17minVse   11.519  5:133.20+12:16
66  Guido BruijnKapelle-Biezelinge38.18minMse   11.514  5:133.20+12:17
67  Arjan SchotanusMiddelburg38.18minMse   11.514  5:133.20+12:17
68  Rene NijhuisGoes38.21minMse   11.499  5:133.19+12:20
69  Kees TraasKapelle-Biezelinge38.23minMse   11.489  5:133.19+12:22
70  Sjaak WestrateWemeldinge38.28minMse   11.464  5:143.18+12:27
71  Ard WillemseLangeweegje38.29minMse   11.460  5:143.18+12:28
72  Franny van IerselGoes38.49minV45   11.361  5:173.16+12:48
73  Anita VeldhofKloetinge38.50minVse   11.356  5:173.15+12:49
74  Jaap BruijnKapelle-Biezelinge38.51minMse   11.351  5:173.15+12:50
75  Jos BuitendijkGoes39.02minMse   11.298  5:193.14+13:01
76  Ilse KraakGoes39.02minV40   11.298  5:193.14+13:01
77  Hennie SchneiderKapelle-Biezelinge39.05minMse   11.284  5:193.13+13:04
78  Jankees de BruineGoes39.11minMse   11.255  5:203.13+13:10
79  Danielle RiemensGoes39.27minVse   11.179  5:223.11+13:26
80  Nirls NeijerGoes39.34minMse   11.146  5:233.10+13:33
81  Sylvia de VosKloetinge39.36minVse   11.136  5:233.09+13:35
82  Anne KrijgerAmsterdam39.57minVse   11.039  5:263.07+13:56
83  Frans PrinsLeidschendam40.02minMse   11.016  5:273.06+14:01
84  Marielle SimonseGoes40.03minV40   11.011  5:273.06+14:02
85  Leonie van der DoeWaarde40.09minVse   10.984  5:283.05+14:08
99  Kevin JoosseNisse40.13minMse   10.966  5:283.05+14:12
86  Linda de BoerGoes40.55minVse   10.778  5:342.99+14:54
87  Leo LuteijnWemeldinge40.56minMse   10.774  5:342.99+14:55
88  Annelies BlaasMeliskerke41.10minVse   10.713  5:362.98+15:09
100  Femke KeijNisse41.12minVse   10.704  5:362.97+15:11
89  Bob den EngelsmanGoes41.15minMse   10.691  5:372.97+15:14
90  Monique SmuldersMiddelburg41.15minVse   10.691  5:372.97+15:14
91  Silvia RijkOvezande41.26minMse   10.644  5:382.96+15:25
92  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge41.29minMse   10.631  5:392.95+15:28
93  Marijn RiemensGoes41.32minMse   10.618  5:392.95+15:31
94  Cathelijne Moisons-Heerenhoek41.33minVse   10.614  5:392.95+15:32
95  Anita de NooijerKoudekerke41.43minVse   10.571  5:412.94+15:42
96  Buddy van GorkomVlissingen41.47minMse   10.554  5:412.93+15:46
97  Jeroen GillisenVlissingen41.48minMse   10.550  5:412.93+15:47
98  William de JongeNieuwdorp41.53minM40   10.529  5:422.92+15:52
101  Linda JoosseRotterdam41.54minVse   10.525  5:422.92+15:53
102  Cees JoosseNisse41.55minM55   10.521  5:422.92+15:54
103  Laura van NijnattenKoudekerke42.05minVse   10.479  5:442.91+16:04
104  Miora RijkNisse42.09minVse   10.463  5:442.91+16:08
105  Marius WeststrateWemeldinge42.12minMse   10.450  5:442.90+16:11
106  Andre LindenberghGoes42.13minMse   10.446  5:452.90+16:12
107  Karien de MeijOvezande42.14minV45   10.442  5:452.90+16:13
108  Janine de WitteSerooskerke42.16minVse   10.434  5:452.90+16:15
109  Maroeska ArsGoes42.20minVse   10.417  5:462.89+16:19
110  Miranda CijvatDomburg42.24minVse   10.401  5:462.89+16:23
111  Lenie van KlevenVlissingen42.29minV60   10.381  5:472.88+16:28
112  Vincent van t WestendeRotterdam42.34minMse   10.360  5:472.88+16:33
113  Cisca de LeeuwGoes42.40minVse   10.336  5:482.87+16:39
114  Mieke KooleGoes42.40minVse   10.336  5:482.87+16:39
115  Bianca MorauwOvezande42.42minVse   10.328  5:492.87+16:41
116  Judith BoonmanKwadendamme42.42minVse   10.328  5:492.87+16:41
117  Ellen KoppejanVlissingen42.43minVse   10.324  5:492.87+16:42
118  Rob NagelkerkeHeinkenszand42.45minMse   10.316  5:492.87+16:44
119  Diana van den DriesHeinkenszand42.53minVse   10.284  5:502.86+16:52
120  Eva LindenberghGoes43.00minVse   10.256  5:512.85+16:59
121  Anouk BoonmanKattendijke43.02minVse   10.248  5:512.85+17:01
122  Rob MelseMiddelburg43.04minMse   10.240  5:522.84+17:03
123  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge43.05minV55   10.236  5:522.84+17:04
124  Peter de LooffVlissingen43.12minMse   10.208  5:532.84+17:11
125  Paul LeursKattendijke43.13minMse   10.204  5:532.83+17:12
126  Rianne SchutteAxel43.16minVse   10.193  5:532.83+17:15
127  Chantal van de GuchteRenesse43.26minVse   10.153  5:552.82+17:25
128  Boudewijn VisVlissingen43.45minMse   10.080  5:572.80+17:44
129  Saskia van der MaasOosterland44.05minVse   10.004  6:002.78+18:04
130  Jan KarelseHeinkenszand44.06minMse   10.000  6:002.78+18:05
131  Dominique WoutersBieqle (B)44.13minVse   9.974  6:012.77+18:12
132  Nienke de BlokUtrecht44.14minVse   9.970  6:012.77+18:13
133  Bart BrinkmanGoes44.20minMse   9.947  6:022.76+18:19
134  Ine KramerGoes44.22minVse   9.940  6:022.76+18:21
135  Jamielee van de Parels-Heer Hendrikskinderen44.40minVse   9.873  6:052.74+18:39
136  Margaretha LacourVlissingen44.41minV55   9.869  6:052.74+18:40
137  Hilde HuigeGoes44.42minVse   9.866  6:052.74+18:41
138  Judie WestdorpKapelle-Biezelinge44.46minVse   9.851  6:052.74+18:45
139  Peter NeelsKwadendamme45.05minMse   9.782  6:082.72+19:04
140  Nancy BostersGoes45.06minVse   9.778  6:082.72+19:05
141  Kees JoossenHeinkenszand45.27minMse   9.703  6:112.70+19:26
142  Hannie CorbijnOostkapelle45.28minV50   9.699  6:112.69+19:27
143  Esther HokkeVlissingen46.12minVse   9.545  6:172.65+20:11
144  Judith WeijerKapelle-Biezelinge46.25minVse   9.501  6:192.64+20:24
145  Margot in t VeldKruiningen46.26minVse   9.497  6:192.64+20:25
146  Judith MenheereOvezande46.41minVse   9.447  6:212.62+20:40
147  Lizette van den BergeSchore46.52minVse   9.410  6:232.61+20:51
148  Jacqueline MeijersHoedekenskerke47.00minVse   9.383  6:242.61+20:59
149  Pien LeendertseMiddelburg47.01minVse   9.380  6:242.61+21:00
150  Henny van der WeeleVlissingen47.19minVse   9.320  6:262.59+21:18
151  Karin KörverMiddelburg47.43minVse   9.242  6:302.57+21:42
152  Annemiek MosselmanWemeldinge47.47minVse   9.229  6:302.56+21:46
153  Mariska DingemanseVlissingen47.47minVse   9.229  6:302.56+21:46
154  John VisserNisse47.53minMse   9.210  6:312.56+21:52
155  Dieter MosselmanWemeldinge48.14minMse   9.143  6:342.54+22:13
156  Corina van MourikBreda48.40minVse   9.062  6:372.52+22:39
Mannen: 87 (55.77%) => M40=5 - M50=4 - M55=3 - M60=1 - Mse=74
Vrouwen: 69 (44.23%) => V40=5 - V45=3 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - Vse=57

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.479 seconden nodig om deze lijst met 295 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: Nieuwe Datum Hardloopwedstrijd..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020