dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Familieloop

Vlissingen, zaterdag 21 juni 2014 - Organisatie: Dynamica
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Anthony PochetBeauraing1.10.51minMse   17.867  3:214.96782
2  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.17.58minM35   16.236  3:424.51559
3  Maarten Harthoorn (PR)Kapelle-Biezelinge1.18.06minM35   16.208  3:424.50555
4  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.18.19minM35   16.163  3:434.49549
5  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.21.06minMse   15.609  3:514.34473
6  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.21.24minM40   15.551  3:514.32465
7  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.23.30minV35   15.160  3:574.21661
8  Danny de Leeuw (PR 1.21.56) Wolphaartsdijk1.23.54minMse   15.088  3:594.19402
9  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.24.05minM40   15.055  3:594.18398
10  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.25.29minM45   14.808  4:034.11364
11  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.25.40minM40   14.776  4:044.10360
12  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.25.53minM45   14.739  4:044.09355
13  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.26.08minM40   14.696  4:054.08350
14  Michel Lisseveld (PR 1.24.14) Scherpenisse1.26.20minM40   14.662  4:064.07345
15  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.26.30minMse   14.634  4:064.07341
16  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.27.14minM35   14.511  4:084.03325
17  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.28.13minM35   14.349  4:113.99304
18  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.29.02minM45   14.218  4:133.95287
19  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.29.05minM40   14.210  4:133.95286
20  Arjan Boot (PR 1.28.26) Kloetinge1.29.39minM35   14.120  4:153.92275
21  Richard van Belzen (PR 1.27.57) Serooskerke1.30.07minM45   14.047  4:163.90265
22  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.30.35minM50   13.974  4:183.88256
23  Pascal Eltink (PR)Vlissingen1.30.57minM45   13.918  4:193.87249
24  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.31.04minMse   13.900  4:193.86247
25  Pim Kraan (PR)Vlissingen1.31.37minM40   13.817  4:213.84236
27  Albert Louis Kort (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.31.47minM55   13.792  4:213.83233
26  Corné van Belzen (PR 1.19.16) Middelburg1.31.55minM35   13.772  4:213.83231
28  Rien van VossenHalsteren1.32.47minM55   13.643  4:243.79215
30  Erwin van der Linde (PR)Vlissingen1.32.56minM40   13.621  4:243.78212
29  Christiaan van Mourik (PR 1.27.03) Nieuw- en Sint Joosland1.33.03minM35   13.604  4:253.78210
31  John van de Vreede (PR 1.23.09) Goes1.33.21minM40   13.560  4:253.77205
32  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.33.36minM45   13.524  4:263.76201
33  Jeroen van der Meide (PR 1.27.09) Vlissingen1.33.37minMse   13.522  4:263.76201
34  David van Vliet (PR)Goes1.35.12minM40   13.297  4:313.69174
35  Niek van Belzen (PR)Arnemuiden1.35.43minM40   13.225  4:323.67166
38  Klaas Marteijn (PR)Arnemuiden1.35.55minM50   13.197  4:333.67163
37  Marcel Moerland (PR 1.30.55) Krabbendijke1.35.58minMse   13.191  4:333.66162
36  Auke Ten Bruggencate (PR 1.32.42) Vlissingen1.36.01minM45   13.184  4:333.66161
39  Krista VaesAmsterdam1.36.23minVse   13.133  4:343.65351
41  Christian de Klerk (PR 1.31.24) Middelburg1.36.46minM35   13.081  4:353.63150
40  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.36.48minM50   13.077  4:353.63150
44  Matthias Bassie (PR 1.36.18) Vlissingen1.37.08minMse   13.032  4:363.62145
45  Kali van de KimmenadeTerneuzen1.37.09minMse   13.030  4:363.62144
42  Mark Geuze (PR 1.35.33) Middelburg1.37.16minM45   13.014  4:373.62143
43  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.37.24minM45   12.996  4:373.61141
46  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.37.35minM45   12.972  4:383.60138
47  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.37.40minM45   12.961  4:383.60137
48  Mark Broekhoven (PR)Vogelwaarde1.37.41minM40   12.959  4:383.60137
49  Bas Goeree (PR 1.36.02) Middelburg1.37.41minM35   12.959  4:383.60137
52  Lars van ZwietenRotterdam1.37.42minM35   12.956  4:383.60137
50  Bart van Noorden (PR 1.33.00) Yerseke1.37.54minM45   12.930  4:383.59134
51  Robbert Beilo (PR)Vlissingen1.37.55minMse   12.928  4:383.59134
55  Erwin van Schaik (PR 1.28.39) Middelburg1.38.16minM45   12.882  4:393.58129
56  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.38.16minM60   12.882  4:393.58129
53  Manfred van den Broeke (PR 1.37.01) Middelburg1.38.17minM40   12.880  4:403.58128
54  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
57  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.38.31minM40   12.849  4:403.57125
58  Wim Stevels (PR 1.34.57) Middelburg1.38.38minM45   12.834  4:413.56124
59  Martin Francke (PR)Middelburg1.38.45minM35   12.819  4:413.56122
61  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.38.53minM40   12.801  4:413.56120
62  Vincent Toutenhoofd (PR 1.33.10) Westkapelle1.38.53minM40   12.801  4:413.56120
63  Kees Geuze (PR 1.34.27) Middelburg1.38.59minM55   12.789  4:423.55119
60  Franky Beljaars (PR 1.15.20) Vlissingen1.39.00minM50   12.786  4:423.55119
64  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.39.27minM50   12.729  4:433.54113
65  Chris Dek (PR)Kapelle-Biezelinge1.39.34minMse   12.714  4:433.53111
66  Souverein van der Gaag (PR)Vlissingen1.39.45minMse   12.690  4:443.53109
67  Sjors Joosse (PR)Oost-Souburg1.39.52minM40   12.675  4:443.52108
69  Suzanne Bosschaart (PR)Kapelle-Biezelinge1.40.12minVse   12.633  4:453.51278
68  Arjan Kranenburg (PR 1.28.29) Oost-Souburg1.40.18minMse   12.621  4:453.51102
70  Jesse Beijer (PR 1.22.57) Middelburg1.40.48minMse   12.558  4:473.4996
71  Frank Ocké (PR 1.38.20) Vlissingen1.40.49minM45   12.556  4:473.4996
72  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.40.51minM35   12.552  4:473.4996
73  Joost Liefbroer (PR 1.39.29) Oost-Souburg1.41.06minMse   12.521  4:483.4893
74  Dirk van Zweden (PR 1.37.32) Kapelle-Biezelinge1.41.26minM60   12.480  4:483.4789
75  Jeffrey Geerse (PR 1.37.32) Vlissingen1.41.28minM35   12.476  4:493.4788
76  Marcel de Lange (PR 1.27.48) Middelburg1.41.31minM40   12.469  4:493.4688
77  Martin Roest (PR 1.39.03) Oost-Souburg1.41.32minMse   12.467  4:493.4688
78  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.41.39minM40   12.453  4:493.4686
79  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.41.53minM35   12.425  4:503.4584
81  Chris Ijzelenberg (PR 1.34.26) Oosterland1.42.19minMse   12.372  4:513.4479
82  Stephan Jozwiak (PR 1.33.52) Vlissingen1.42.23minM35   12.364  4:513.4378
80  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.42.24minM45   12.362  4:513.4378
84  Martin Kievits (PR 1.38.10) Zierikzee1.42.30minM40   12.350  4:523.4377
83  Wma VermazenVlissingen1.42.36minMse   12.338  4:523.4376
85  Ron Ploeg (PR)Middelburg1.42.59minM40   12.292  4:533.4172
87  Jan Louws (PR 1.32.00) Middelburg1.43.05minM50   12.280  4:533.4171
86  Harriette Houmes (PR)Middelburg1.43.14minVse   12.262  4:543.41226
88  Walter-Niels Luitwieler (PR 1.35.08) Goes1.43.34minMse   12.223  4:553.4066
89  Jack de Waal (PR 1.41.38) Vlissingen1.43.34minM45   12.223  4:553.4066
90  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.43.44minM50   12.203  4:553.3964
91  Jael van den Oever (PR 1.42.40) Vlissingen1.43.58minV35   12.176  4:563.38214
92  Marcel de Witte (PR 1.40.33) Ritthem1.44.02minM45   12.168  4:563.3862
93  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.44.06minM40   12.160  4:563.3861
94  Johnny Kluijfhout (PR)Vlissingen1.44.12minMse   12.148  4:563.3760
95  Johan Spijk (PR 1.35.51) Goes1.44.24minM35   12.125  4:573.3758
96  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene1.44.25minM45   12.123  4:573.3758
97  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.44.32minM60   12.110  4:573.3657
98  Peter Schurink (PR 1.44.01) Vlissingen1.44.34minM50   12.106  4:573.3657
102  Martin Marinissen (PR 1.37.02) Middelburg1.44.53minM45   12.069  4:583.3554
100  Paul van Westen (debuut) Goes1.44.55minMse   12.065  4:583.3554
99  Marc-Jan Moerland (PR 1.40.25) Krabbendijke1.44.56minMse   12.063  4:583.3553
103  Joost Polderdijk (PR 1.37.33) Goes1.45.02minM40   12.052  4:593.3552
101  Michiel Bleijenbergh (PR 1.38.56) Middelburg1.45.06minM40   12.044  4:593.3552
105  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.45.28minMse   12.002  5:003.3349
104  Amos Herz (PR)Vlissingen1.45.30minM45   11.999  5:003.3348
106  Edwin Geluk (PR 1.35.43) Heinkenszand1.45.33minM40   11.993  5:003.3348
107  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.45.41minMse   11.978  5:013.3347
111  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.45.51minM45   11.959  5:013.3246
112  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.45.54minM45   11.953  5:013.3245
108  Leo Pleijte (PR)Middelburg1.45.57minM50   11.948  5:013.3245
114  Hans de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge1.45.59minM40   11.944  5:013.3244
109  Jeroen Hage (PR 1.39.32) Middelburg1.46.07minM45   11.929  5:023.3143
110  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.46.11minM60   11.921  5:023.3143
113  Fred Vermeire (PR)Breskens1.46.13minM45   11.918  5:023.3143
116  Annet van de Kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg1.46.13minV45   11.918  5:023.31180
115  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.46.18minM55   11.908  5:023.3142
117  Peter Hekkers (PR)Oost-Souburg1.46.19minM35   11.906  5:023.3142
119  Dennis van Maldegem (PR 1.46.04) Kapelle-Biezelinge1.46.33minM40   11.880  5:033.3040
118  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.46.36minM50   11.875  5:033.3040
120  Lydia Spruyt (PR)Middelburg1.47.03minVse   11.825  5:043.28168
122  Casper Baas (PR 1.35.23) Goes1.47.09minM45   11.814  5:053.2836
121  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.47.11minVse   11.810  5:053.28167
124  Marco van der Knaap (PR)Vlissingen1.47.11minM40   11.810  5:053.2835
125  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.47.17minV45   11.799  5:053.28165
123  Erwin van Unen (PR 1.42.28) Oost-Souburg1.47.18minM45   11.797  5:053.2834
127  Gerben HijmanRotterdam1.47.37minM35   11.763  5:063.2732
126  Ronald Dees (PR 1.44.45) Vlissingen1.47.46minM45   11.746  5:063.2631
128  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.47.51minM50   11.737  5:073.2631
129  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.48.02minMse   11.717  5:073.2529
130  Stefan de Weerdt (PR 1.41.55) Wolphaartsdijk1.48.02minMse   11.717  5:073.2529
131  Reinier Broeksma (PR)Heinkenszand1.48.02minM40   11.717  5:073.2529
132  Peter de Waal (PR 1.40.04) Middelburg1.48.15minM50   11.694  5:083.2528
133  Walter Plessius (PR)s-Gravenpolder1.48.25minM40   11.676  5:083.2427
134  Nine Postma (debuut) Middelburg1.48.28minVse   11.670  5:083.24149
135  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.48.33minM40   11.661  5:093.2426
136  Maarten VerdonkRotterdam1.48.36minMse   11.656  5:093.2426
137  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.49.12minV45   11.592  5:113.22139
138  Cees Leijnse (PR)Middelburg1.49.18minM65   11.581  5:113.2222
141  Marcel Schoon (PR)Vlissingen1.49.22minM45   11.574  5:113.2221
139  Jan Ijzelenberg (PR 1.41.42) Oosterland1.49.27minMse   11.566  5:113.2121
140  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp1.49.36minM55   11.550  5:123.2120
142  Jan de Reu (PR)Middelburg1.49.41minM55   11.541  5:123.2120
143  Lennart de Kam (PR 1.43.58) Arnemuiden1.49.46minMse   11.532  5:123.2019
145  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.49.56minM50   11.515  5:133.2018
147  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.49.59minVse   11.509  5:133.20130
148  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.49.59minM40   11.509  5:133.2018
144  Jos den Hollander (PR 1.23.56) Goes1.50.04minM50   11.501  5:133.1918
152  Hans Mathijssen?1.50.04minMse   11.501  5:133.1918
146  Muriel Hofman (PR 1.45.51) Kloetinge1.50.05minV35   11.499  5:133.19128
151  Bouwe Postma (PR 1.41.38) Middelburg1.50.07minM50   11.496  5:133.1917
149  Jan-Willem Huiszoon (PR 1.48.31) Arnemuiden1.50.08minM40   11.494  5:133.1917
149  Willem Huiszoon (PR)Middelburg1.50.12minM50   11.487  5:133.1917
155  Raymond Gerrits (PR 1.40.37) Middelburg1.50.12minM35   11.487  5:133.1917
153  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.50.16minM55   11.480  5:143.1917
154  John van Beek?1.50.22minMse   11.469  5:143.1916
156  Steven Stroo (PR 1.43.43) Middelburg1.50.28minMse   11.459  5:143.1816
158  Cor Leunis (PR 1.49.59) Terneuzen1.50.39minM55   11.440  5:153.1815
157  Immanuel KranendonkHierden1.50.43minM40   11.433  5:153.1814
159  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.50.56minVse   11.411  5:153.17118
160  Ronnie Moerdijk (PR 1.46.32) Arnemuiden1.51.21minM35   11.368  5:173.1612
161  Dirk Poortvliet (PR)Middelburg1.51.25minM40   11.361  5:173.1611
163  Jan Verburg (PR)Koudekerke1.51.45minM60   11.328  5:183.1510
162  Anne van Houwelingen (PR 1.45.04) Middelburg1.51.47minV45   11.324  5:183.15109
165  Marion van de Zande (debuut) Vlissingen1.52.02minV45   11.299  5:193.14106
164  Paul van Tuil?1.52.08minMse   11.289  5:193.149
166  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.52.24minV45   11.262  5:203.13102
167  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg1.52.32minM45   11.249  5:203.127
168  Erik VosVeen1.52.40minM35   11.235  5:203.127
169  Jaap van der Endt (debuut) Vlissingen1.52.54minM50   11.212  5:213.116
171  Petra Reintjes (PR)s-Heer Hendrikskinderen1.53.18minV35   11.173  5:223.1092
170  Daphne Zerbib (PR)Middelburg1.53.23minV40   11.164  5:223.1091
173  Chantal ScheiberlichVlissingen1.53.23minV40   11.164  5:223.1091
174  Jacob Goedhart (PR)Goes1.53.33minM35   11.148  5:233.104
172  Esther Houmes (PR)Wissenkerke1.53.37minV35   11.141  5:233.0989
175  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.53.37minM55   11.141  5:233.094
176  Arma WondergemHaarlem1.53.59minV35   11.106  5:243.0885
177  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.54.10minMse   11.088  5:253.083
178  Gerben StangeMiddelburg1.54.25minMse   11.064  5:253.072
179  Etienne Verhoef (PR 1.48.53) Goes1.54.40minM40   11.039  5:263.072
180  Frans Sinke (PR)Yerseke1.55.02minM55   11.004  5:273.061
181  Ron van Belzen (debuut) Domburg1.55.15minM55   10.984  5:283.051
183  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg1.55.26minV45   10.966  5:283.0571
182  Jean-Paul Chermin Chermin (PR 1.47.29) Vlissingen1.55.28minM50   10.963  5:283.051
185  Floor GroeneveldZwijndrecht1.55.43minM50   10.939  5:293.041
186  Leonard van Moolenbroek (PR 1.51.02) Middelburg1.55.43minM45   10.939  5:293.041
184  Bianca Davidse (PR)Goes1.55.45minVse   10.936  5:293.0468
187  Robert van Moolenbroek (PR)Middelburg1.55.53minM45   10.923  5:303.03-
188  Lianne de Visser (PR)Koudekerke1.55.58minV40   10.916  5:303.0366
191  Peter Sanderse (PR 1.54.32) Serooskerke1.56.08minM55   10.900  5:303.03-
192  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg1.56.11minM55   10.895  5:303.03-
190  Nel van der Steen (debuut) Oost-Souburg1.56.12minV45   10.894  5:303.0364
189  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge1.56.14minM60   10.891  5:313.03-
193  Paul de Bruijn?1.56.32minMse   10.863  5:313.02-
195  Harry Kwakkelaar (PR)Vlissingen1.57.13minM55   10.799  5:333.00-
196  Kees Klerks?1.57.20minMse   10.788  5:343.00-
198  Frank TielensBreda1.57.32minM40   10.770  5:342.99-
194  Peter Buse (PR)Vlissingen1.57.33minM45   10.769  5:342.99-
199  Danny Dijke (PR 1.49.12) Oost-Souburg1.57.39minMse   10.759  5:352.99-
197  Dick Aarden (PR)Vlissingen1.57.40minM60   10.758  5:352.99-
200  René de Jonge (PR 1.40.43) Arnemuiden1.58.22minM40   10.694  5:372.97-
201  Patrick Harting (PR 1.47.36) Koudekerke1.58.26minM40   10.688  5:372.97-
205  Jessica Nagel (PR 1.58.37) Middelburg1.58.46minVse   10.658  5:382.9644
202  Tea Tazelaar (PR 1.56.04) Middelburg1.58.47minV55   10.657  5:382.9644
203  Annemarie Lorier (PR)Middelburg1.59.00minVse   10.637  5:382.9542
204  Jaap Luitwieler (PR 1.46.56) Middelburg1.59.03minM65   10.633  5:392.95-
206  Lauro RelenasZevenhuizen1.59.04minM40   10.631  5:392.95-
208  Christian PostBarendrecht1.59.28minM35   10.596  5:402.94-
207  Andre Kramer (PR 1.38.54) Yerseke1.59.32minM45   10.590  5:402.94-
209  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.59.43minV40   10.574  5:402.9437
210  Rob Zomer (PR 1.51.48) Vlissingen2.00.02minM55   10.546  5:412.93-
211  Lex van Zuilen (PR)Vlissingen2.00.15minM55   10.527  5:422.92-
213  Johnny Maljaars (PR 1.54.05) Oostkapelle2.00.22minM45   10.517  5:422.92-
212  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.00.26minM35   10.511  5:432.92-
214  Corine Janse (PR 1.57.22) Goes2.00.34minV35   10.499  5:432.9232
215  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.00.49minV40   10.477  5:442.9131
216  Nancy Hajos (debuut) Middelburg2.01.12minV40   10.444  5:452.9028
217  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke2.01.37minM65   10.409  5:462.89-
218  Aart van Luijk (PR 1.44.39) Vlissingen2.01.53minM55   10.386  5:472.88-
219  Marjo Hamelink (PR 1.41.04) Oost-Souburg2.01.55minMse   10.383  5:472.88-
220  Sylvia van der Weide (PR 1.56.43) Oost-Souburg2.01.56minV35   10.381  5:472.8824
221  Johan SchalkHeusden2.02.00minM40   10.376  5:472.88-
222  Jaap de Ridder (PR 1.58.31) Arnemuiden2.02.16minM60   10.353  5:482.88-
224  Monique Kochanowski (PR 1.58.01) Middelburg2.02.30minV45   10.333  5:482.8721
225  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen2.02.36minMse   10.325  5:492.87-
223  Sjaak RietecoVlissingen2.02.38minM55   10.322  5:492.87-
226  Johan van Moolenbroek (PR 1.57.13) Middelburg2.02.43minM55   10.315  5:492.87-
227  Marijn KaatMiddelburg2.02.51minMse   10.304  5:492.86-
228  David Perquin (PR 1.56.31) Kats2.03.14minM45   10.272  5:502.85-
229  Alex Verschuur (PR 1.56.10) Zoutelande2.03.17minM45   10.268  5:512.85-
230  Olga ThieleDreischor2.03.30minV35   10.250  5:512.8517
231  Leen Nieuwenhuijze (debuut) s-Heer Arendskerke2.03.34minM55   10.244  5:512.85-
232  Adriënne Jansen (debuut) s-Heer Arendskerke2.03.35minV35   10.243  5:512.8516
233  Pedro Gerritse (PR)Vlissingen2.03.38minM55   10.239  5:522.84-
234  Ron Pihl (PR 1.54.20) Oost-Souburg2.03.44minMse   10.230  5:522.84-
236  René Wisse (PR)Grijpskerke2.04.08minM35   10.198  5:532.83-
235  Niels van Vliet (PR 1.56.10) Vlissingen2.04.16minM40   10.187  5:532.83-
238  Rikkert van der Wel (debuut) Goes2.04.23minMse   10.177  5:542.83-
239  Agnes RelenasZevenhuizen2.04.24minV40   10.176  5:542.8313
237  Peter-Paul Lobbezoo (PR)Middelburg2.04.28minM40   10.170  5:542.83-
242  Saskia Smolenaers (PR)Terhole2.04.37minV35   10.158  5:542.8212
240  Sonja Poppe (PR 1.55.36) Kamperland2.04.45minV45   10.147  5:552.8212
241  Rijk Filius (PR 1.43.30) Vlissingen2.04.50minM55   10.140  5:552.82-
243  Phuong Banh (PR 2.01.05) Oost-Souburg2.05.09minM50   10.115  5:562.81-
244  Regina Verhage (PR 1.57.15) Aagtekerke2.05.37minV50   10.077  5:572.809
246  Caroline Ganseman (PR 2.00.37) Goes2.06.18minV45   10.023  5:592.787
247  Wim Karelse (PR 1.41.29) Schore2.06.20minM55   10.020  5:592.78-
245  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.06.21minV40   10.019  5:592.786
248  Cordula van Laere (debuut) Vlissingen2.06.57minV45   9.971  6:012.775
255  Niels DammanBergen op Zoom2.07.21minM35   9.940  6:022.76-
249  Wendy van der Heide (PR 1.56.48) Vlissingen2.07.59minV35   9.891  6:042.753
250  Hennie van Eijbergen (PR 2.03.11) Vlissingen2.07.59minV50   9.891  6:042.753
251  Roel Klap (PR)Westkapelle2.08.49minM60   9.827  6:062.73-
252  Loek Kwakkelaar (PR 2.01.24) Vlissingen2.09.10minM60   9.800  6:072.72-
253  Hannie de Nooijer (debuut) Aagtekerke2.09.35minVse   9.769  6:092.711
254  Xander Janssen (PR 2.03.54) Vlissingen2.09.57minM45   9.741  6:102.71-
256  Eleonore AdesRotterdam2.10.01minVse   9.736  6:102.70-
257  Patrick Giljam (PR 1.29.19) Zierikzee2.10.45minMse   9.681  6:122.69-
258  Bastiaan de Koeijer (PR 2.04.49) Wolphaartsdijk2.11.39minM60   9.615  6:142.67-
259  Arjan van den Berge (PR 1.53.33) Bruinisse2.11.46minMse   9.607  6:152.67-
261  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.12.22minM45   9.563  6:162.66-
260  Ronald van Overbeeke (debuut) Vlissingen2.12.26minM45   9.558  6:172.66-
262  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.12.45minM55   9.536  6:182.65-
263  Andre de Visser (PR 1.56.36) Krabbendijke2.12.46minM45   9.534  6:182.65-
264  Carmelina TucciVlissingen2.12.52minV50   9.527  6:182.65-
265  Erna de Landmeter (PR)Oost-Souburg2.13.39minV35   9.471  6:202.63-
266  Elise Fanchamps (PR)Westkapelle2.13.39minV50   9.471  6:202.63-
267  Paulien de Klerk (PR 2.01.34) Nieuw- en Sint Joosland2.15.32minV60   9.340  6:252.59-
268  Andries den Hollander (PR)Hansweert2.15.33minM65   9.339  6:252.59-
269  Jolanda van Keulen (PR 2.07.34) Middelburg2.15.42minV40   9.328  6:262.59-
270  Rink SipmaDordrecht2.16.07minM45   9.300  6:272.58-
271  Cor de Weerdt (PR)Vlissingen2.17.56minM65   9.177  6:322.55-
272  Bart de Looff (PR 1.56.51) Serooskerke2.19.12minM50   9.094  6:362.53-
273  Kilian van der Endt (debuut) Vlissingen2.19.43minMse   9.060  6:372.52-
274  Willy Lastdrager (PR 2.09.00) Middelburg2.21.26minV50   8.950  6:422.49-
275  Anneke Gillissen (PR 2.21.13) Middelburg2.23.24minV40   8.827  6:482.45-
276  Trudi Belt (PR 2.19.34) Vlissingen2.28.17minV60   8.537  7:022.37-
277  Gilles de Witte (PR 2.14.16) Heinkenszand2.29.55minM75   8.444  7:062.35-
278  Tamara Schöningh (PR 2.21.46) Middelburg2.30.06minVse   8.433  7:072.34-
Mannen: 221 (79.5%) => M35=27 - M40=43 - M45=42 - M50=21 - M55=24 - M60=11 - M65=5 - M75=1 - Mse=47
Vrouwen: 57 (20.5%) => V35=13 - V40=10 - V45=12 - V50=5 - V55=1 - V60=2 - Vse=14

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2016Patrick de Vos36:52Remy Vasseur37:08Tim van den Broeke37:43Yvonne Moerland41:24373

halve marathon

2015Crum van der Linden1:19:37Joeri Versluis1:19:43Alwin Vermeulen1:21:30Yvonne moerland1:33:04261
2014Anthony Pochet1:10:51Erwin van den Broeke1:17:58Maarten Harthoorn1:18:06Anjolie Engels1:23:30278
2013Anthony Pochet1:10:43Erwin Harmes1:10:44Wouter van Caspel1:17:11Leonie Ton1:28:13302
2012Niels Strik1:07:20Anthony Pochet1:07:27Tjitte van den Buys1:19:54Henny Strating1:41:18287
9.86 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin AdanMiddelburg33.39minMse   17.581  3:254.88-
2  Ronnie OvergaauwZoutelande35.13minMse   16.799  3:344.67+1:34
3  Remy VasseurVlissingen36.07minMse   16.380  3:404.55+2:28
4  Jethro ten BruggencateVlissingen36.57minMse   16.011  3:454.45+3:18
5  Ruud HoosemansVlissingen37.11minMse   15.910  3:464.42+3:32
6  Niels GeuzeMiddelburg38.06minMse   15.528  3:524.31+4:27
7  Peter MeeuwsenKrabbendijke38.57minMse   15.189  3:574.22+5:18
8  Ard-Jan TrouwborstKapelle-Biezelinge38.58minMse   15.182  3:574.22+5:19
9  Sven VermeulenVlissingen39.06minMse   15.130  3:584.20+5:27
10  Rob de PagterRitthem39.13minMse   15.085  3:594.19+5:34
11  Jan-Willem RoelseMiddelburg39.30minMse   14.977  4:004.16+5:51
12  Bart de VisserSerooskerke39.38minMse   14.927  4:014.15+5:59
13  Maurice JacobseZoutelande39.42minMse   14.902  4:024.14+6:03
14  Jan-Pieter MoensKapelle-Biezelinge39.42minMse   14.902  4:024.14+6:03
15  Pieter WisseBiggekerke40.21minM45   14.662  4:064.07+6:42
17  Peter van der BroekOost-Souburg40.45minM45   14.518  4:084.03+7:06
16  Carolien van de KreekeSerooskerke40.46minV40   14.512  4:084.03+7:07
18  Wim WoutersKruiningen41.02minM60   14.418  4:104.00+7:23
19  Remi van den BroekeVlissingen41.03minMse   14.412  4:104.00+7:24
20  Henk-Jan JoosseArnemuiden41.03minM45   14.412  4:104.00+7:24
22  Mark van der MoereKortgene41.16minMse   14.336  4:113.98+7:37
21  John van NunenMiddelburg41.17minMse   14.330  4:113.98+7:38
23  Michel LabeurMiddelburg41.20minMse   14.313  4:123.98+7:41
24  Erik MaranusWestkapelle41.41minM35   14.193  4:143.94+8:02
25  Chris KoleWemeldinge41.53minMse   14.125  4:153.92+8:14
26  Jurjen SwiersVlissingen42.00minM45   14.086  4:163.91+8:21
27  Robert de Looff?42.19minMse   13.980  4:183.88+8:40
28  Henrik WesterweeleVlissingen42.34minMse   13.898  4:193.86+8:55
31  Late Entry?42.56minMse   13.780  4:213.83+9:17
29  Laurens MeeuwsenKrabbendijke43.08minM50   13.716  4:223.81+9:29
30  Bianca van AartsenMiddelburg43.16minVse   13.673  4:233.80+9:37
32  Vincent de BertVlissingen43.22minMse   13.642  4:243.79+9:43
33  Ronald de BroekertKapelle-Biezelinge43.35minMse   13.574  4:253.77+9:56
34  Herman de GraveVlissingen43.43minM35   13.533  4:263.76+10:04
39  Michiel BouwmanGoes43.59minMse   13.451  4:283.74+10:20
35  Gertrud van NoordenGoes44.01minVse   13.440  4:283.73+10:22
37  Vincent MulderKoudekerke44.12minMse   13.385  4:293.72+10:33
36  Ramon Schutte?44.15minMse   13.369  4:293.71+10:36
37  Wim TabakVlissingen44.19minM50   13.349  4:303.71+10:40
40  Leo de RijkeVlissingen44.28minM45   13.304  4:313.70+10:49
41  Wim VerburgGoes44.38minM45   13.255  4:323.68+10:59
42  Ivo van den BroekeVlissingen44.55minMse   13.171  4:333.66+11:16
43  Guido MoisonMiddelburg45.05minM35   13.122  4:343.65+11:26
44  Michiel de NooijerHardegarijp45.15minMse   13.074  4:353.63+11:36
47  Douwe WortmanAxel45.23minMse   13.036  4:363.62+11:44
45  Teun NoordhoekOud-Beijerland45.29minM60   13.007  4:373.61+11:50
48  Marco ScheeleGoes45.30minM45   13.002  4:373.61+11:51
46  Mariska BooneVlissingen45.32minV40   12.993  4:373.61+11:53
49  Anton MelisOud-Beijerland45.37minM65   12.969  4:383.60+11:58
51  Michael EversMiddelburg45.44minM40   12.936  4:383.59+12:05
50  Ronald de BertVlissingen45.45minM50   12.931  4:383.59+12:06
52  Jan GeenseYerseke45.56minM65   12.880  4:403.58+12:17
55  Evan DonzeMiddelburg45.58minMse   12.870  4:403.58+12:19
57  Eric van ZonGoes46.00minM40   12.861  4:403.57+12:21
53  Eric van GoethemKloosterzande46.07minM50   12.828  4:413.56+12:28
54  Ronald StrobosMiddelburg46.07minM50   12.828  4:413.56+12:28
56  Marco MoerlandArnemuiden46.19minMse   12.773  4:423.55+12:40
59  Co de FeijterZierikzee46.25minM50   12.745  4:423.54+12:46
60  Ko DavidseDordrecht46.30minM55   12.723  4:433.53+12:51
58  Kees van HaverenVlissingen46.31minM60   12.718  4:433.53+12:52
61  Dikki VijlbriefMiddelburg46.46minV35   12.650  4:453.51+13:07
64  Ramon HelgersRijswijk46.48minMse   12.641  4:453.51+13:09
63  Jan DonzeMiddelburg46.51minM45   12.628  4:453.51+13:12
62  Durby MeijboomVlissingen47.12minV35   12.534  4:473.48+13:33
65  Pol van de Vijver?47.16minMse   12.516  4:483.48+13:37
69  Peter van HouteWemeldinge47.20minMse   12.499  4:483.47+13:41
67  Kees van der HeijdenVlissingen47.26minM50   12.472  4:493.46+13:47
66  Adriaan van de PlasseYerseke47.35minMse   12.433  4:503.45+13:56
68  Andre Davidse?47.43minMse   12.398  4:503.44+14:04
70  Richard HelbersVlissingen47.46minM35   12.385  4:513.44+14:07
71  Willem-Jan Mantens-Gravenpolder48.14minM40   12.265  4:543.41+14:35
76  Edwin PotVlissingen48.16minM45   12.257  4:543.40+14:37
72  Marcel van der HartMiddelburg48.20minMse   12.240  4:543.40+14:41
74  Lennart de LooffGapinge48.23minMse   12.227  4:543.40+14:44
73  Leo KaijserTerneuzen48.25minM50   12.219  4:553.39+14:46
77  Olivier de WaalBreda48.27minMse   12.211  4:553.39+14:48
75  Mirthe OverkampUtrecht48.34minVse   12.181  4:563.38+14:55
79  Henk SchraaVlissingen48.38minM40   12.164  4:563.38+14:59
78  Evelien Capellos-Heerenhoek48.47minVse   12.127  4:573.37+15:08
80  John CarolHeinkenszand49.01minM40   12.069  4:583.35+15:22
81  Donnie MulderVlissingen49.05minM35   12.053  4:593.35+15:26
83  Dennis NagelkerkeGoes49.05minMse   12.053  4:593.35+15:26
82  Klaas-Willem van DijkeHarderwijk49.17minM35   12.004  5:003.33+15:38
85  Bastian BoogaardBreda49.18minM35   12.000  5:003.33+15:39
84  Glenn GeldofMiddelburg49.27minMse   11.964  5:013.32+15:48
87  Sander VriezekolkVlissingen49.32minMse   11.943  5:013.32+15:53
88  Mariska Kroo deNieuw- en Sint Joosland49.39minV35   11.915  5:023.31+16:00
89  Arwin SchotZierikzee49.40minM45   11.911  5:023.31+16:01
92  Bart BovenbergOud-Beijerland49.47minM60   11.883  5:033.30+16:08
90  Wim ZuijddijkKruiningen49.49minM45   11.876  5:033.30+16:10
91  Henk SandeeKamperland49.52minM65   11.864  5:033.30+16:13
93  Marcel RichardZoutelande49.56minMse   11.848  5:043.29+16:17
95  Matthijs de JonghGoes49.56minMse   11.848  5:043.29+16:17
94  Bou van BelzenArnemuiden50.03minM60   11.820  5:053.28+16:24
98  Koos BieringsVlissingen50.10minM55   11.793  5:053.28+16:31
96  Marijn TraasHeinkenszand50.12minMse   11.785  5:053.27+16:33
97  Hans JoosseMiddelburg50.14minM60   11.777  5:063.27+16:35
100  Peter de JonghGoes50.17minM45   11.765  5:063.27+16:38
99  Sander de LangeMiddelburg50.26minM40   11.730  5:073.26+16:47
101  Corne van LomwelOost-Souburg50.27minM45   11.726  5:073.26+16:48
103  Hans van DalenYerseke50.32minM35   11.707  5:083.25+16:53
104  Wouter JongepierDen Haag50.35minM65   11.696  5:083.25+16:56
102  Kees van BelzenRitthem50.42minM60   11.669  5:093.24+17:03
108  Arnold van VaardegemKapelle-Biezelinge50.43minM35   11.665  5:093.24+17:04
114  Thomas BrouwerMiddelburg50.43minMse   11.665  5:093.24+17:04
112  Marieke NelisWolphaartsdijk50.44minVse   11.661  5:093.24+17:05
106  Petra KaakSprang-Capelle50.49minVse   11.642  5:093.23+17:10
105  Katinka van den BroekeMiddelburg50.54minV40   11.623  5:103.23+17:15
113  Jan BesuijenSerooskerke50.55minMse   11.619  5:103.23+17:16
116  Bram LampertKoudekerke50.55minMse   11.619  5:103.23+17:16
106  Ineke TempelaarVlissingen50.57minV55   11.611  5:103.23+17:18
111  Maaike van de PolOost-Souburg50.57minV35   11.611  5:103.23+17:18
109  Myrthe GeldofMiddelburg50.58minVse   11.608  5:103.22+17:19
110  Rob GeldofMiddelburg50.59minM50   11.604  5:103.22+17:20
124  Sandy PleyteVlissingen51.09minVse   11.566  5:113.21+17:30
120  Niels WesterweelMiddelburg51.13minMse   11.551  5:123.21+17:34
115  Marieke PadmoesGoes51.14minV35   11.547  5:123.21+17:35
125  Evert van den HummelKoudekerke51.21minMse   11.521  5:123.20+17:42
117  Annelouk van MierloVlissingen51.23minVse   11.513  5:133.20+17:44
118  Kim DijkeOost-Souburg51.26minVse   11.502  5:133.20+17:47
119  Youri WamsNieuw- en Sint Joosland51.28minMse   11.495  5:133.19+17:49
123  Mart SchuurmanGoes51.28minMse   11.495  5:133.19+17:49
121  Tommie de BontDordrecht51.29minMse   11.491  5:133.19+17:50
122  Natalie SinkeVlissingen51.29minV40   11.491  5:133.19+17:50
126  Leslie van de Vijver?51.33minVse   11.476  5:143.19+17:54
127  Judith de LooffArnhem51.34minV35   11.473  5:143.19+17:55
132  Leon van de KetterijArnemuiden51.34minMse   11.473  5:143.19+17:55
128  Bart CherminVlissingen51.42minMse   11.443  5:153.18+18:03
130  Joris BeiloVlissingen51.45minMse   11.432  5:153.18+18:06
129  Ronald BeiloVlissingen51.46minM55   11.428  5:153.17+18:07
131  Kenneth van BelzenVlissingen51.49minMse   11.417  5:153.17+18:10
136  Kevin SavonijeGoes51.51minMse   11.410  5:163.17+18:12
134  Rianne KokWemeldinge51.54minV40   11.399  5:163.17+18:15
138  Edwin IsraelMiddelburg52.01minM45   11.373  5:173.16+18:22
133  Marlou EckhardtWemeldinge52.05minVse   11.359  5:173.16+18:26
135  Niek HespGoes52.08minM50   11.348  5:173.15+18:29
140  Xander PrinsDordrecht52.10minM50   11.341  5:173.15+18:31
139  Theo Geize?52.11minMse   11.337  5:183.15+18:32
137  Leo UitterhoeveHoedekenskerke52.20minM60   11.304  5:183.14+18:41
141  Alexander MastboomsKoudekerke52.34minM40   11.254  5:203.13+18:55
142  Lea MelisOud-Beijerland52.34minV65   11.254  5:203.13+18:55
143  Jacco van de GruiterArnemuiden52.34minMse   11.254  5:203.13+18:55
150  Amanda van de KetterijArnemuiden52.43minVse   11.222  5:213.12+19:04
145  Michel KlippelWemeldinge52.45minM40   11.215  5:213.12+19:06
148  Luciën ZegersHulst52.47minM50   11.208  5:213.11+19:08
151  Alex RemijnHeinkenszand52.53minM45   11.187  5:223.11+19:14
149  Michel van der HulstTerneuzen52.54minM40   11.183  5:223.11+19:15
144  Fred Peelens-Gravenpolder52.55minM60   11.180  5:223.11+19:16
146  Jan SiereveldMiddelburg52.55minM70   11.180  5:223.11+19:16
147  Kees de LeeuwOost-Souburg53.00minM65   11.162  5:233.10+19:21
154  Erik SamploniusMiddelburg53.06minMse   11.141  5:233.09+19:27
152  Carola GideonseVeere53.08minV35   11.134  5:233.09+19:29
153  Jeroen GillissenVlissingen53.16minM45   11.106  5:243.09+19:37
157  Bas WolfRotterdam53.19minMse   11.096  5:243.08+19:40
159  Anita VeldhofKloetinge53.28minVse   11.065  5:253.07+19:49
158  Tonny van MulkenBreskens53.33minM60   11.048  5:263.07+19:54
156  Jean-Paul VereeckeVlissingen53.34minM50   11.044  5:263.07+19:55
155  Jolanda KolijnOost-Souburg53.37minV45   11.034  5:263.06+19:58
161  Noleen SchraaVlissingen53.44minV40   11.010  5:273.06+20:05
160  Tjeerd BlankenstijnGoes53.54minMse   10.976  5:283.05+20:15
166  Jan DavidseMiddelburg54.02minMse   10.949  5:293.04+20:23
167  Davey van de WegeVlissingen54.09minMse   10.925  5:303.03+20:30
162  Hans Dieter?54.10minMse   10.922  5:303.03+20:31
165  Leanne de VosArnemuiden54.10minV35   10.922  5:303.03+20:31
168  Richard van de WegeVlissingen54.10minM45   10.922  5:303.03+20:31
163  Gabrielle Pranque?54.11minVse   10.918  5:303.03+20:32
164  Arian de VisserMiddelburg54.13minMse   10.912  5:303.03+20:34
169  Jan WisseMiddelburg54.16minM50   10.902  5:303.03+20:37
170  Bert van den Berg?54.24minMse   10.875  5:313.02+20:45
174  Cees JoosseNisse54.33minM55   10.845  5:323.01+20:54
176  Martin van der DoeWaarde54.36minM60   10.835  5:323.01+20:57
176  Leonie van der DoeWaarde54.36minVse   10.835  5:323.01+20:57
172  Charles N.V.T JillebaVlissingen54.39minM65   10.825  5:333.01+21:00
175  Will Jongepiers-Heer Arendskerke54.39minM65   10.825  5:333.01+21:00
173  Karin Geuze?54.40minVse   10.822  5:333.01+21:01
171  Roos MijnlieffVlissingen54.42minVse   10.815  5:333.00+21:03
182  Thijs de GroofTilburg55.02minM45   10.750  5:352.99+21:23
178  Youri Elstgeests-Heerenhoek55.04minMse   10.743  5:352.98+21:25
180  Stefan van den DriesHeinkenszand55.10minMse   10.724  5:362.98+21:31
179  Frank de WitteMiddelburg55.12minMse   10.717  5:362.98+21:33
181  Corné HaverhalsHeinkenszand55.19minV35   10.695  5:372.97+21:40
184  Theo WampersDordrecht55.21minM55   10.688  5:372.97+21:42
191  Christof Kaiser?55.25minMse   10.675  5:372.97+21:46
188  Philip LuitwielerGoes55.28minM60   10.666  5:382.96+21:49
183  Erica NefsMiddelburg55.31minV40   10.656  5:382.96+21:52
186  Monique van der MeijdenMiddelburg55.32minV50   10.653  5:382.96+21:53
189  Lorenz VaderVlissingen55.35minM45   10.643  5:382.96+21:56
187  Jos PutVlissingen55.36minM50   10.640  5:382.96+21:57
185  Daphne van GiesenGoes55.37minVse   10.637  5:382.95+21:58
196  Joke SturmOostkapelle55.46minV45   10.608  5:392.95+22:07
196  Rick SturmOostkapelle55.46minMse   10.608  5:392.95+22:07
192  Rinaldo SuijkMiddelburg55.50minMse   10.596  5:402.94+22:11
193  Mariëlle van den BroekeMiddelburg55.52minVse   10.589  5:402.94+22:13
204  Mitchell BoersVlissingen55.54minMse   10.583  5:402.94+22:15
190  Eva PosthumusKloetinge55.55minVse   10.580  5:402.94+22:16
198  Daniella EversMiddelburg56.00minV35   10.564  5:412.93+22:21
194  Ella NeufégliseGrijpskerke56.01minV50   10.561  5:412.93+22:22
195  Wim DingemanseGrijpskerke56.01minM50   10.561  5:412.93+22:22
200  Heleen LouwsMiddelburg56.02minV50   10.558  5:412.93+22:23
202  Adrie de KamArnemuiden56.02minM50   10.558  5:412.93+22:23
203  Wesley van WaardeArnemuiden56.02minMse   10.558  5:412.93+22:23
205  Danielle de BruijnVlissingen56.02minV35   10.558  5:412.93+22:23
199  Elly van den BroekeOost-Souburg56.07minV55   10.542  5:412.93+22:28
201  Lex VermazenOostburg56.12minM35   10.527  5:422.92+22:33
207  Alexander GlansbeekTerneuzen56.13minMse   10.524  5:422.92+22:34
209  Linda DekkerMiddelburg56.20minV40   10.502  5:432.92+22:41
212  Robin MolYerseke56.21minMse   10.499  5:432.92+22:42
214  Ronald MutsaersTilburg56.23minM50   10.492  5:432.91+22:44
206  Jolanda SchotZierikzee56.24minV45   10.489  5:432.91+22:45
208  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke56.27minM50   10.480  5:442.91+22:48
215  Julia BommeljéAmsterdam56.31minVse   10.468  5:442.91+22:52
211  Raymon OosterveenVlissingen56.38minMse   10.446  5:452.90+22:59
213  Linda KosterVlissingen56.40minVse   10.440  5:452.90+23:01
218  Gerrit AkkermanVlissingen56.46minM45   10.422  5:452.89+23:07
210  Debby Elstgeests-Gravenpolder56.49minV35   10.412  5:462.89+23:10
217  Simone van RoekelVlissingen56.50minV35   10.409  5:462.89+23:11
216  Christiaan van de PoelYerseke57.01minMse   10.376  5:472.88+23:22
220  Dick HordijkOud-Beijerland57.03minM55   10.370  5:472.88+23:24
218  Lenie van KlevenVlissingen57.06minV60   10.361  5:472.88+23:27
223  Nathalie Marijs-La GrandArnemuiden57.08minV35   10.355  5:482.88+23:29
222  Ben GuequierreOost-Souburg57.09minM55   10.352  5:482.88+23:30
224  Bert van der LindenOost-Souburg57.10minM40   10.349  5:482.87+23:31
229  Maartje BommeljéMiddelburg57.11minVse   10.346  5:482.87+23:32
221  Annemiek PaulusseOost-Souburg57.14minVse   10.337  5:482.87+23:35
231  Wilma MabelisVlissingen57.22minV55   10.313  5:492.86+23:43
227  Reguillo VandepitteVlissingen57.26minMse   10.301  5:492.86+23:47
233  Ria TramperVlissingen57.26minV50   10.301  5:492.86+23:47
226  Sandra RomeijnKoudekerke57.28minV40   10.295  5:502.86+23:49
230  Saitia ComenenciaVlissingen57.32minV35   10.283  5:502.86+23:53
232  Henny van DijkeHarderwijk57.35minVse   10.274  5:502.85+23:56
225  Evi GubbelsGoes57.36minVse   10.271  5:512.85+23:57
228  Guy-Gavin SandifortVlissingen57.39minMse   10.262  5:512.85+24:00
235  Petra StrooMiddelburg57.47minV45   10.238  5:522.84+24:08
238  Maroeska ArsGoes57.50minV35   10.229  5:522.84+24:11
237  Niek Besuijen?57.51minMse   10.226  5:522.84+24:12
234  Marie Louise van Mierlo?57.52minVse   10.224  5:522.84+24:13
236  Patricia BaasOost-Souburg57.54minVse   10.218  5:522.84+24:15
242  Jerry van LuijkMiddelburg58.03minMse   10.191  5:532.83+24:24
240  Mirjam WisseBiggekerke58.08minV45   10.177  5:542.83+24:29
241  Pieter H.A. WisseRotterdam58.08minMse   10.177  5:542.83+24:29
239  Hans KosterVlissingen58.13minM60   10.162  5:542.82+24:34
247  Jorina OreelArnemuiden58.21minM40   10.139  5:552.82+24:42
246  Maryska NastalyVlissingen58.22minV60   10.136  5:552.82+24:43
245  Oriana PattinamaVlissingen58.27minVse   10.121  5:562.81+24:48
244  Liduine VerschiereGoes58.28minV45   10.119  5:562.81+24:49
243  Els van ZwietenZierikzee58.29minV65   10.116  5:562.81+24:50
249  Simone LoebachOostkapelle58.31minV35   10.110  5:562.81+24:52
250  Dagmar ThomysOostkapelle58.31minV35   10.110  5:562.81+24:52
248  Denise SchefferVlissingen58.33minVse   10.104  5:562.81+24:54
252  Suzanne KraanGoes58.35minV40   10.098  5:562.81+24:56
251  Eugénie FiliusOostkapelle58.36minV40   10.096  5:572.80+24:57
255  Inge SteketeeOost-Souburg58.36minVse   10.096  5:572.80+24:57
262  Geert-Jan MaasTilburg58.37minM45   10.093  5:572.80+24:58
258  Olaf BraunOost-Souburg58.38minM35   10.090  5:572.80+24:59
253  Cindy van den BrandeHulst58.47minVse   10.064  5:582.80+25:08
254  Patrick FreijzerHulst58.47minM40   10.064  5:582.80+25:08
265  Amara KwekkebmAmsterdam58.47minVse   10.064  5:582.80+25:08
256  Bernadette SalomeKloosterzande58.49minV55   10.058  5:582.79+25:10
264  Paul BurgerOost-Souburg58.50minM40   10.056  5:582.79+25:11
260  Harry WesterweelMiddelburg58.51minM55   10.053  5:582.79+25:12
259  Miranda VerburgAmsterdam58.52minV35   10.050  5:582.79+25:13
260  Jan WiedenhoffMiddelburg59.01minM70   10.024  5:592.78+25:22
257  Cathelijne Moisons-Heerenhoek59.02minV35   10.021  5:592.78+25:23
268  Monique van de KetterijVlissingen59.02minV35   10.021  5:592.78+25:23
271  Bob den EngelsmanGoes59.02minM45   10.021  5:592.78+25:23
263  Annelies JanseWestkapelle59.03minVse   10.019  5:592.78+25:24
269  Kim KwakkelaarVlissingen59.04minVse   10.016  5:592.78+25:25
270  Kim Busen?59.04minVse   10.016  5:592.78+25:25
266  Kathinka AllaartMiddelburg59.08minV35   10.005  6:002.78+25:29
267  John HendrikseVlissingen59.11minM55   9.996  6:002.78+25:32
272  Cynthia MullerMiddelburg59.13minVse   9.990  6:002.78+25:34
272  Jessica MaljaarsMiddelburg59.14minVse   9.988  6:002.77+25:35
276  Claudia VerhorstMiddelburg59.22minV40   9.965  6:012.77+25:43
274  Yolanda KrombeenKruiningen59.26minV45   9.954  6:022.77+25:47
277  Peter Neels?59.27minMse   9.951  6:022.76+25:48
275  Inger van BovenWolphaartsdijk59.29minV35   9.946  6:022.76+25:50
278  Jurgen PhilipsenMiddelburg59.37minM40   9.923  6:032.76+25:58
281  Ibrahim Mihio AliMiddelburg59.45minMse   9.901  6:042.75+26:06
279  Marilou CreemersSerooskerke59.56minV60   9.871  6:052.74+26:17
280  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge59.56minV55   9.871  6:052.74+26:17
284  Kees van der SarMiddelburg59.56minMse   9.871  6:052.74+26:17
282  Peter van der MaaleKoudekerke59.57minM65   9.868  6:052.74+26:18
283  Joyce de LooffRotterdam1.00.04minVse   9.849  6:062.74+26:25
287  Louis HemelaarVlissingen1.00.09minM50   9.835  6:062.73+26:30
288  Bart BrinkmanGoes1.00.11minM40   9.830  6:062.73+26:32
289  Radek ZabickiVlissingen1.00.19minM35   9.808  6:072.72+26:40
286  Hans PluijlaarKoudekerke1.00.25minM75   9.792  6:082.72+26:46
285  Janneke WiskerkeGoes1.00.26minV45   9.789  6:082.72+26:47
290  Tonny den RuijterVlissingen1.00.28minM65   9.784  6:082.72+26:49
291  Anja FranckeGrijpskerke1.00.34minV45   9.768  6:092.71+26:55
293  René HoebekeNieuw- en Sint Joosland1.00.40minM50   9.752  6:092.71+27:01
292  Anneke DellebekeOost-Souburg1.00.54minV60   9.714  6:112.70+27:15
294  Jack KlijsSchiedam1.00.58minM55   9.704  6:112.70+27:19
296  Andrea van IwaardenHeinkenszand1.01.00minV35   9.698  6:112.69+27:21
295  Sjaak WattelVlissingen1.01.01minM55   9.696  6:112.69+27:22
300  Ellen Bult-SanderseTerneuzen1.01.03minV45   9.690  6:122.69+27:24
301  Ingeborg WeltevredeBerkel en Rodenrijs1.01.04minV35   9.688  6:122.69+27:25
302  Chris SanderseMiddelburg1.01.04minM40   9.688  6:122.69+27:25
299  Jeltina StevelsMiddelburg1.01.10minV45   9.672  6:122.69+27:31
297  Anne-Marie JansenKloosterzande1.01.11minV60   9.669  6:122.69+27:32
304  Cisca van VlietMiddelburg1.01.13minV45   9.664  6:132.68+27:34
298  Buddy van GorkomVlissingen1.01.17minM50   9.654  6:132.68+27:38
303  Marian van BelzenVlissingen1.01.34minV50   9.609  6:152.67+27:55
306  Thea van den Berg?1.01.35minVse   9.606  6:152.67+27:56
307  Willemijn van Woekun?1.01.36minVse   9.604  6:152.67+27:57
311  Peter MoesMiddelburg1.01.46minM40   9.578  6:162.66+28:07
308  Erich HelmichMiddelburg1.01.47minM70   9.575  6:162.66+28:08
309  Huub DonkerVlissingen1.01.54minMse   9.557  6:172.65+28:15
310  Aline DonkerVlissingen1.01.55minVse   9.555  6:172.65+28:16
312  Harry BuijsOost-Souburg1.02.00minM55   9.542  6:172.65+28:21
314  Annemarie Vader WattelOost-Souburg1.02.02minV50   9.537  6:172.65+28:23
316  Peter van den BroekeMiddelburg1.02.20minM55   9.491  6:192.64+28:41
313  Cor DuitsGrijpskerke1.02.24minM55   9.481  6:202.63+28:45
318  Anil BayazVlissingen1.02.28minMse   9.471  6:202.63+28:49
315  Suzanne LievenseMiddelburg1.02.31minVse   9.463  6:202.63+28:52
317  Juliet HoogestegerWemeldinge1.02.41minV35   9.438  6:212.62+29:02
320  Désirée van DuijvenbodeBerkel en Rodenrijs1.02.48minV45   9.420  6:222.62+29:09
319  Willemijn de LooffVlissingen1.02.51minVse   9.413  6:222.61+29:12
322  Elisa PasveerMiddelburg1.03.01minVse   9.388  6:232.61+29:22
321  Marcel Vinke?1.03.05minMse   9.378  6:242.61+29:26
324  Elly BroeckaartTerhole1.03.16minV60   9.351  6:252.60+29:37
326  Roos BommeljéVlissingen1.03.17minVse   9.348  6:252.60+29:38
323  Francois van de Bussches-Gravenpolder1.03.20minM40   9.341  6:252.59+29:41
325  Aarnoud SchoutMiddelburg1.03.23minM75   9.334  6:262.59+29:44
329  Marjan RietecoVlissingen1.03.23minV50   9.334  6:262.59+29:44
328  Steven Vrolijk?1.03.26minM50   9.326  6:262.59+29:47
327  Evy van der WeesRotterdam1.03.37minVse   9.299  6:272.58+29:58
330  Lies Struik-SterkHellevoetsluis1.03.47minVse   9.275  6:282.58+30:08
331  Esther Boldings-Gravenpolder1.03.57minV40   9.251  6:292.57+30:18
332  Anniek de RijckSint Jansteen1.04.03minV45   9.237  6:302.57+30:24
333  Nancy HoogestegerWemeldinge1.04.03minV40   9.237  6:302.57+30:24
335  Wim BommeljéVlissingen1.04.06minM60   9.229  6:302.56+30:27
334  Anne BommeljéRotterdam1.04.07minVse   9.227  6:302.56+30:28
337  Andre SteketeeYerseke1.04.32minMse   9.167  6:332.55+30:53
337  Sandra HaazebroekOost-Souburg1.04.33minV45   9.165  6:332.55+30:54
336  Naomi GeuzeBruinisse1.04.37minVse   9.156  6:332.54+30:58
339  Katinka SengersMiddelburg1.04.40minV40   9.148  6:342.54+31:01
340  Saskia van Dam?1.04.41minVse   9.146  6:342.54+31:02
341  Simone SchotOost-Souburg1.05.07minVse   9.085  6:362.52+31:28
343  Floortje StapsOost-Souburg1.05.18minVse   9.060  6:372.52+31:39
342  Daniëlle BoonMiddelburg1.05.20minV35   9.055  6:382.52+31:41
344  Ruud RodermondVlissingen1.05.27minMse   9.039  6:382.51+31:48
346  Jeantina Machielsen-SturmVlissingen1.05.38minVse   9.014  6:392.50+31:59
345  Erica GoereeMiddelburg1.05.50minV35   8.986  6:412.50+32:11
347  Margaretha LacourVlissingen1.05.52minVse   8.982  6:412.49+32:13
349  Hilde HuigeGoes1.06.01minVse   8.961  6:422.49+32:22
348  Juvanah CallenderVlissingen1.06.06minVse   8.950  6:422.49+32:27
350  Patrick van HofwegenVlissingen1.06.18minM45   8.923  6:432.48+32:39
351  Alisha SamsonVlissingen1.06.25minVse   8.907  6:442.47+32:46
352  Jorien BuijsVlissingen1.06.44minVse   8.865  6:462.46+33:05
353  Herma JobseVlissingen1.06.49minV40   8.854  6:472.46+33:10
354  Henny van der WeeleVlissingen1.06.49minV55   8.854  6:472.46+33:10
355  Ellen RingelbergArnemuiden1.07.16minVse   8.795  6:492.44+33:37
356  Ben MullerVlissingen1.07.20minM50   8.786  6:502.44+33:41
359  Marga de KraaVlissingen1.07.40minV45   8.743  6:522.43+34:01
358  Nicky GansemanGoes1.07.42minVse   8.739  6:522.43+34:03
360  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge1.08.53minV45   8.588  6:592.39+35:14
361  Adrie de KrakerKapelle-Biezelinge1.08.55minM50   8.584  6:592.38+35:16
362  Marlies Veerhoeks-Gravenpolder1.09.25minV40   8.522  7:022.37+35:46
364  Ralph TooropMiddelburg1.09.26minMse   8.520  7:032.37+35:47
364  Kim GeleijnMiddelburg1.09.26minVse   8.520  7:032.37+35:47
363  Ilona KlippelWemeldinge1.09.34minV35   8.504  7:032.36+35:55
366  Carina JanssenVlissingen1.09.38minVse   8.496  7:042.36+35:59
367  Miriam van den BroekVlissingen1.09.38minV35   8.496  7:042.36+35:59
368  Brigitte FreijzerTerhole1.09.52minV55   8.468  7:052.35+36:13
369  Marielle Vesters?1.10.13minVse   8.425  7:072.34+36:34
370  Sanne VermueGoes1.10.49minVse   8.354  7:112.32+37:10
371  Gre Schuit de NooijerArnemuiden1.11.10minV60   8.313  7:132.31+37:31
372  Marjolein Bollemans-Gravenpolder1.12.28minV35   8.164  7:212.27+38:49
373  Daniëlle van DalenVlissingen1.12.59minV35   8.106  7:242.25+39:20
374  Saskia RichardVlissingen1.13.00minV35   8.104  7:242.25+39:21
375  Gigi SchetsVlissingen1.14.42minV40   7.920  7:352.20+41:03
376  Cor de VoogdBurgh-Haamstede1.14.52minM85   7.902  7:362.20+41:13
377  Thijs MolYerseke1.15.38minM60   7.822  7:402.17+41:59
378  Tonny van PoeljeVlissingen1.16.38minM60   7.720  7:462.14+42:59
379  Delphine van PoeljeVlissingen1.16.38minVse   7.720  7:462.14+42:59
380  Arabella BroersTilburg1.16.58minVse   7.686  7:482.14+43:19
381  Fried MaasTilburg1.16.59minM60   7.685  7:482.13+43:20
382  Peter TemmermanOost-Souburg1.18.57minM45   7.493  8:002.08+45:18
383  Jan KnolOost-Souburg1.19.04minM50   7.482  8:012.08+45:25
384  Ad van RijswijkVlissingen1.23.35minM50   7.078  8:291.97+49:56
385  Marinus van RijswijkVlissingen1.23.56minM75   7.048  8:311.96+50:17
386  Eduard Wallaart?1.25.18minMse   6.936  8:391.93+51:39
387  Wim van de PlasseYerseke1.26.16minM60   6.858  8:451.90+52:37
Mannen: 225 (58.59%) => M35=12 - M40=18 - M45=24 - M50=27 - M55=14 - M60=18 - M65=9 - M70=3 - M75=3 - M85=1 - Mse=96
Vrouwen: 159 (41.41%) => V35=33 - V40=18 - V45=17 - V50=7 - V55=7 - V60=7 - V65=2 - Vse=68

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.655 seconden nodig om deze lijst met 662 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020