woensdag 8 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Trail By The Sea

Renesse, zondag 23 februari 2014 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Marathon >>> Zeeuws record staat met 3.00.18 vanaf 07-05-2017 op naam van Tim Pleijte <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastièn Schletterer (ZR M40)Middelburg2.50.50minM40   14.820  4:034.12547
2  Michel VerhaegheWambrechies2.55.38minMse   14.415  4:104.00489
3  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Zoutelande2.56.49minMse   14.318  4:113.98476
4  Pascal van NordenGouda2.58.19minM40   14.198  4:143.94459
5  Ronnie DuinkerkenRotterdam3.06.48minM40   13.553  4:263.76368
6  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs3.08.09minM40   13.456  4:283.74355
7  Rik WolswinkelWoudenberg3.15.35minMse   12.944  4:383.60285
8  Aaike De WeverGentbrugge3.17.08minMse   12.843  4:403.57272
9  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.20.08minM40   12.650  4:453.51246
10  Bernard Te BoekhorstBilthoven3.20.50minM40   12.606  4:463.50241
11  Leo SmetsOlen3.21.39minM40   12.555  4:473.49234
12  Jeroen MachielsenNijverdal3.23.26minM40   12.445  4:493.46220
13  Mark WilsonRotterdam3.24.02minM40   12.408  4:503.45215
14  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.24.54minM40   12.356  4:513.43209
15  Michel Buijck (PR 2.59.50) Biervliet3.25.24minMse   12.326  4:523.42205
16  Remko KapHellevoetsluis3.26.20minMse   12.270  4:533.41198
17  Willem de VosAmsterdam3.27.56minMse   12.176  4:563.38186
18  Borre de GierZwolle3.30.12minM40   12.044  4:593.35170
19  Patrick van SchiltHalsteren3.31.28minM40   11.972  5:013.33162
20  Rut ZoutmanMonster3.31.39minM50   11.962  5:013.32161
21  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.32.04minM40   11.938  5:023.32158
22  Peter LigthartHasselt3.32.22minM40   11.921  5:023.31156
23  Leon van der WildeVlaardingen3.33.32minM40   11.856  5:043.29148
24  Pieter HeggenBreda3.33.52minM40   11.838  5:043.29146
25  Erik TangeAmstelveen3.34.06minM40   11.825  5:043.28145
26  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.34.19minM50   11.813  5:053.28143
27  Menno Heijsteks-Hertogenbosch3.34.32minM40   11.801  5:053.28142
28  Maurits HeikoopNieuwerkerk a/d Ijssel3.35.03minM40   11.773  5:063.27139
29  Kees van BlooisOud-Beijerland3.35.39minM50   11.740  5:073.26135
30  Hans van LoonVught3.35.44minMse   11.735  5:073.26135
31  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.36.08minM40   11.714  5:073.25132
32  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.37.13minM40   11.655  5:093.24126
33  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.37.53minM40   11.620  5:103.23122
34  Rob de Pagter (PR 3.26.04) Ritthem3.37.58minMse   11.615  5:103.23121
35  Jacques WijfjeHarmelen3.38.51minM40   11.568  5:113.21116
36  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme3.39.29minM40   11.535  5:123.20113
37  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.39.31minM50   11.533  5:123.20113
38  Ralph ApeldoornBeverwijk3.39.47minMse   11.519  5:133.20111
39  Timo BerkenboschZwolle3.39.50minM40   11.516  5:133.20111
40  Tineke van den BergBergschenhoek3.40.24minVse   11.487  5:133.19275
41  Hayo den BoeftGouda3.40.31minM40   11.481  5:143.19107
42  Jaap van der BokMiddelharnis3.41.09minM50   11.448  5:143.18104
43  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.41.11minM40   11.446  5:153.18104
44  Erik van der HelmBergschenhoek3.42.42minM40   11.368  5:173.1696
45  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.44.02minM50   11.301  5:193.1489
46  Mike BruceZoetermeer3.44.41minM40   11.268  5:193.1386
47  Harmen PerkRotterdam3.44.45minMse   11.265  5:203.1385
48  Arnold de KromHalsteren3.45.04minM40   11.249  5:203.1284
49  Gerben van der Bliek (PR 3.22.12) Goes3.46.10minMse   11.194  5:223.1179
50  Berry SnoerenTilburg3.46.25minMse   11.182  5:223.1178
51  Thomas EttemaHaarlem3.46.33minMse   11.175  5:223.1077
52  Cor van EmmerikEpe3.46.50minM40   11.161  5:233.1076
53  Ilonka van den HengelWoudenberg3.47.14minVse   11.141  5:233.09224
54  Sander v. Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.47.55minMse   11.108  5:243.0971
55  Rob Schaap (PR)Vlissingen3.48.15minM50   11.092  5:253.0869
56  David Van VoorenEeklo3.48.25minM40   11.084  5:253.0869
57  Tim van der VeerUtrecht3.50.11minM40   10.999  5:273.0661
58  Stijn Van BallaerTielen3.50.34minMse   10.980  5:283.0560
59  Carel SlijkhuisOud-Beijerland3.50.54minM50   10.964  5:283.0558
60  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.51.20minM50   10.944  5:293.0456
61  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.51.54minM50   10.917  5:303.0354
62  Jörgen VerstralenGouda3.52.59minMse   10.866  5:313.0250
63  Patric BruceMonster3.53.24minM40   10.847  5:323.0149
64  Ronald van den HeerikArnhem3.53.34minMse   10.839  5:323.0148
65  Leon Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.53.38minMse   10.836  5:323.0148
66  Michiel BlauwBreda3.53.43minMse   10.832  5:323.0147
67  Stijn BoodeUtrecht3.53.54minMse   10.824  5:333.0147
68  Maurits AppelsTilburg3.54.13minM40   10.809  5:333.0046
69  Martijn HienschAmsterdam3.54.53minM40   10.779  5:342.9943
70  Frank van der MarkBilthoven3.55.04minM50   10.770  5:342.9943
71  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.55.53minM40   10.733  5:352.9840
72  Alex OliemanGouda3.55.57minM40   10.730  5:362.9840
73  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.56.06minV50   10.723  5:362.98166
74  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.56.07minM50   10.722  5:362.9839
75  Joris WulfertRotterdam3.56.30minMse   10.705  5:362.9738
76  Jan VeselyUitgeest3.56.55minMse   10.686  5:372.9737
77  Andres de Witte (PR 3.21.50) Terneuzen3.57.01minMse   10.682  5:372.9736
78  Rob SchoonbeekDoetinchem3.57.26minM50   10.663  5:382.9635
79  Geert Waelput (PR 3.08.49) Vogelwaarde3.57.55minM40   10.641  5:382.9633
80  John JongmansRoosendaal3.58.20minM40   10.623  5:392.9532
81  Marc DonkersOude-Tonge3.58.30minM40   10.615  5:392.9532
82  Raymon van den Bergs-Hertogenbosch3.59.16minMse   10.581  5:402.9430
83  Piet Abma (PR 3.08.43) Oud-Vossemeer3.59.28minM50   10.572  5:412.9429
84  Jan van GentOud-Beijerland3.59.43minM50   10.561  5:412.9328
85  John van der LindenIjsselstein3.59.47minM40   10.558  5:412.9328
86  Peter GodschalkRoosendaal3.59.50minM50   10.556  5:412.9328
87  Peter SwagerHoogvliet Rotterdam4.00.40minMse   10.520  5:422.9226
88  Lode SoenensBrugge4.00.46minMse   10.515  5:422.9225
89  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen4.00.51minM50   10.512  5:422.9225
90  Willem De JongheDudzele4.01.15minM50   10.494  5:432.9224
91  Alex MichielsBrugge4.01.35minM50   10.480  5:442.9123
92  Marcel de VetteOud-Beijerland4.02.11minM40   10.454  5:442.9022
93  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge4.02.46minM50   10.429  5:452.9020
94  Richard DreijerDiemen4.03.26minMse   10.400  5:462.8919
95  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande4.03.29minM40   10.398  5:462.8919
96  Robert VinkZevenhuizen4.04.02minM50   10.374  5:472.8818
97  Ton van Os (PR 3.18.26) Poortvliet4.04.56minM40   10.336  5:482.8716
98  Leon de VriesHeerjansdam4.05.04minM40   10.331  5:482.8715
99  Benny RoelensBrugge4.05.18minM40   10.321  5:492.8715
100  Hans BeyerVlaardingen4.06.21minM40   10.277  5:502.8513
101  Erik GroenewegOud-Beijerland4.06.25minMse   10.274  5:502.8513
102  Eric HendriksMolenhoek4.06.37minM40   10.266  5:512.8512
103  Mark JillissenMolenhoek4.06.39minM40   10.264  5:512.8512
104  Ties van ElstPijnacker4.06.49minM50   10.257  5:512.8512
105  Marc Blok (PR 3.34.10) Heinkenszand4.07.13minMse   10.241  5:522.8411
106  Max van DorstenHonselersdijk4.07.17minM50   10.238  5:522.8411
107  Peter SigmansDamme4.07.32minM40   10.228  5:522.8411
108  Autilia StapperWestmaas4.07.37minV40   10.224  5:522.84104
109  Ivo PeetersGierle4.07.54minM50   10.213  5:532.8410
110  Gerry van HelmondRijen4.08.01minM40   10.208  5:532.8410
111  Theo VermeerBerkel-Enschot4.08.27minM40   10.190  5:532.839
112  Nadine de Wilde (PR)Wilhelminadorp4.08.40minVse   10.181  5:542.8399
113  Annelies PostemaRoosendaal4.08.55minVse   10.171  5:542.8398
114  Archie Staal (PR 3.01.24) Nieuw-Haamstede4.09.54minM40   10.131  5:552.817
115  Rene Ambruss-Gravenhage4.10.19minM40   10.114  5:562.816
116  Peter Noordijke (PR 3.48.08) Goes4.10.31minM50   10.106  5:562.816
117  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland4.11.05minMse   10.083  5:572.805
118  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse4.11.27minM40   10.068  5:582.805
119  Ceunis BrunoBrugge4.11.46minM40   10.056  5:582.795
120  Jan StruyckenLoon op Zand4.11.53minM50   10.051  5:582.795
121  Angelo Roelandt (PR 3.36.43) Sas van Gent4.12.11minM40   10.039  5:592.794
122  Ed WientjensBergen op Zoom4.12.20minM50   10.033  5:592.794
123  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande4.12.23minM50   10.031  5:592.794
124  Roos De RaedtWingene4.12.33minVse   10.025  5:592.7882
125  Tim De VilderWingene4.12.35minMse   10.023  5:592.784
126  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes4.12.42minM40   10.019  5:592.784
127  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand4.13.02minM40   10.005  6:002.783
128  Jos EvertsVught4.13.07minM50   10.002  6:002.783
129  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge4.14.35minM40   9.944  6:022.762
130  Andrea JochemsHarderwijk4.15.27minVse   9.911  6:032.7570
131  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.15.56minV40   9.892  6:042.7568
132  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg4.16.34minM40   9.868  6:052.741
133  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke4.17.16minM40   9.841  6:062.73-
134  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen4.17.24minM50   9.836  6:062.73-
135  Richard MaquelinCapelle aan den Ijssel4.17.38minM50   9.827  6:062.73-
136  Jeroen KratzEindhoven4.17.58minMse   9.814  6:072.73-
137  Erwin TareilusVlaardingen4.18.38minM50   9.789  6:082.72-
138  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg4.19.08minM50   9.770  6:082.71-
139  Rodger HulsebosVeenendaal4.19.20minM40   9.762  6:092.71-
140  Raoul SmitGouda4.20.33minM40   9.717  6:102.70-
141  Jacco FeenstraRotterdam4.20.41minMse   9.712  6:112.70-
142  Matei GuttenbergOud-Beijerland4.20.59minM40   9.701  6:112.69-
143  Tony VanderswalmenWaregem4.21.12minM40   9.693  6:112.69-
144  Marc JohnstonWijchen4.21.18minMse   9.689  6:122.69-
145  Peter van gilsWijchen4.21.20minM50   9.688  6:122.69-
146  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.21.42minM50   9.674  6:122.69-
147  Marlon Voorns-Gravenhage4.22.09minM40   9.657  6:132.68-
148  Miel PisoZoetermeer4.22.16minM50   9.653  6:132.68-
149  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht4.22.49minM50   9.633  6:142.68-
150  Martin LobrinkHendrik-Ido-Ambacht4.23.02minM40   9.625  6:142.67-
151  Caio de Graaf (PR 4.19.07) Burgh-Haamstede4.23.12minM40   9.619  6:142.67-
152  Aad TerwielSchiedam4.23.18minM50   9.615  6:142.67-
153  Martin MolenaarNieuwerkerk a/d Ijssel4.23.41minM50   9.601  6:152.67-
154  Monique van der AaDen Dungen4.23.51minV40   9.595  6:152.6741
155  Jan Willem RijkeDelfgauw4.23.54minM50   9.593  6:152.66-
156  Pieter MooijmanDelft4.24.03minMse   9.588  6:152.66-
157  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje4.24.15minM40   9.581  6:162.66-
158  Bas BaggermanDordrecht4.24.20minM40   9.578  6:162.66-
159  Ronald de RidderLopik4.24.25minM40   9.575  6:162.66-
160  Ruud Grim (PR 3.48.09) Lewedorp4.24.27minM50   9.573  6:162.66-
161  Peter SchepensHeusden4.24.30minM50   9.572  6:162.66-
162  Michiel de KremerNoordwijk4.24.39minM40   9.566  6:162.66-
163  Janna BrandRotterdam4.24.46minV40   9.562  6:162.6638
164  Arjan NomenGouda4.24.49minMse   9.560  6:172.66-
165  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke4.24.52minV50   9.558  6:172.6638
166  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg4.25.25minM40   9.539  6:172.65-
167  Bart van AalstRoosendaal4.25.32minMse   9.534  6:182.65-
168  Geert-Jan Van PeltTielen4.25.35minMse   9.533  6:182.65-
169  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.25.39minM50   9.530  6:182.65-
170  Raeymaekers IngeGierle4.25.46minV40   9.526  6:182.6535
171  Gieny van NiejenhuisAlmere4.25.48minV50   9.525  6:182.6535
172  Danielle GorgelsVught4.25.56minV50   9.520  6:182.6435
173  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen4.26.06minM50   9.514  6:182.64-
174  Matthew ArensmanMiddelharnis4.26.35minMse   9.497  6:192.64-
175  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede4.27.02minM40   9.481  6:202.63-
176  René VeenhuizenWestervoort4.27.09minM50   9.477  6:202.63-
177  Charles van de VenEindhoven4.27.12minM40   9.475  6:202.63-
178  Fangio schoonbaertBrugge4.27.21minM40   9.470  6:202.63-
179  Adri Gerards (PR 4.07.41) Zierikzee4.27.24minM50   9.468  6:202.63-
180  Evert van 't HofSchiedam4.27.33minMse   9.463  6:202.63-
181  Walter Marsilles-Hertogenbosch4.27.58minM40   9.448  6:212.62-
182  Martin van RootenEllemeet4.28.01minMse   9.446  6:212.62-
183  Kees VinkBaarn4.28.20minM40   9.435  6:222.62-
184  Wim PROOSTTielen4.28.30minM50   9.429  6:222.62-
185  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.28.40minV50   9.423  6:222.6228
186  Maaike BraatMuiderberg4.30.07minV40   9.373  6:242.6024
187  Erwin van der Linde (PR 3.31.22) Vlissingen4.30.34minMse   9.357  6:252.60-
188  Lia González (PR 2.53.24) Vrouwenpolder4.31.01minV50   9.341  6:252.5922
189  John de KeijzerHellevoetsluis4.31.20minM40   9.331  6:262.59-
190  Robin Ruebstecks-Gravenhage4.32.01minMse   9.307  6:272.59-
191  Martin Kievits (PR 3.52.30) Zierikzee4.32.03minM40   9.306  6:272.59-
192  Richard van Gils (PR 3.54.20) Vlissingen4.32.15minMse   9.299  6:272.58-
193  Concet PichierriBrielle4.32.17minV40   9.298  6:272.5820
194  Ivo TerpstraHoogvliet Rotterdam4.32.40minMse   9.285  6:282.58-
195  Maarten van halderenRotterdam4.33.27minMse   9.258  6:292.57-
196  Hans BosmanHalsteren4.34.01minM50   9.239  6:302.57-
197  Filip Van der KerkenKasterlee-Tielen4.34.03minM40   9.238  6:302.57-
198  Jack PeetersTielen4.34.05minM50   9.237  6:302.57-
199  Theo NieuweboerEdam4.34.29minM50   9.224  6:302.56-
200  Kim BanerDeventer4.34.45minVse   9.215  6:312.5615
201  Ilse van den Heuvel (debuut) Zierikzee4.35.27minVse   9.191  6:322.5514
202  Harm KuipersHaarlem4.35.35minM40   9.187  6:322.55-
203  John Uitterhoeve (PR 4.22.20) Goes4.36.08minMse   9.168  6:332.55-
204  Jeroen HooijerBaarn4.36.29minM40   9.157  6:332.54-
205  Harrie HendrickxMeerle4.36.33minM50   9.155  6:332.54-
206  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde4.36.40minM40   9.151  6:332.54-
207  Remco van der VeldenSchiedam4.37.08minM40   9.135  6:342.54-
208  Joost ValkenbergVught4.37.22minM50   9.128  6:342.54-
209  Brandon HelsenTielen4.37.26minMse   9.125  6:352.53-
210  Roy SweerisHoek van Holland4.37.29minM40   9.124  6:352.53-
211  Peter HordijkRotterdam4.37.32minM40   9.122  6:352.53-
212  Cor TerlouwBergambacht4.37.39minM50   9.118  6:352.53-
213  Marijn Grootjans (PR 3.39.17) Westkapelle4.37.51minMse   9.112  6:352.53-
214  Claudia WesselmanNieuw-Vennep4.38.03minV40   9.105  6:352.539
215  Pascal VerbeekGouda4.38.08minMse   9.102  6:352.53-
216  Vincent Lange (PR 3.45.44) Middelburg4.38.11minMse   9.101  6:362.53-
217  Paul TimmersRoosendaal4.38.24minMse   9.094  6:362.53-
218  Jorien van den DoelVlaardingen4.38.27minV50   9.092  6:362.539
219  Ben SchellNoordwijk4.39.45minM50   9.050  6:382.51-
220  Rob GordijnDelft4.39.52minM50   9.046  6:382.51-
221  Bob WesterduijnSpijkenisse4.39.56minM50   9.044  6:382.51-
222  Rob RoelofsenWestervoort4.40.13minM50   9.035  6:382.51-
223  Dirk VerhaegheOostende4.40.47minM40   9.017  6:392.50-
224  Erik BoerRotterdam4.40.49minM40   9.015  6:392.50-
225  Jean-paul KulkLeidschendam4.41.14minMse   9.002  6:402.50-
226  Marc WillemsTielen)4.41.27minMse   8.995  6:402.50-
227  Pieter van EysendeykTielen4.41.35minM40   8.991  6:402.50-
228  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes4.41.37minM40   8.990  6:402.50-
229  Peter HoncoopRijen4.41.41minM50   8.988  6:412.50-
230  Jos NoordegraafHellevoetsluis4.42.05minMse   8.975  6:412.49-
231  Peter van den BentVlaardingen4.42.19minM50   8.968  6:412.49-
232  Christel MuisRotterdam4.42.23minVse   8.965  6:422.494
233  Jan Koen de Graaf (PR 3.32.56) Middelburg4.42.24minM40   8.965  6:422.49-
234  Gert Jan Marinisse (PR 3.48.48) Oost-Souburg4.42.27minM40   8.963  6:422.49-
235  Hans SchoonackersAdegem4.42.30minM40   8.962  6:422.49-
236  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.42.35minM40   8.959  6:422.49-
237  Rene KruisRotterdam4.43.24minM40   8.933  6:432.48-
238  Saskia BerrisZwolle4.43.29minV40   8.931  6:432.483
239  Patricia VerschuereEeklo4.43.37minV40   8.926  6:432.483
240  Fred NoorlanderOuderkerk aan den Ijssel4.43.48minM40   8.921  6:442.48-
241  Chris DhoogeZaffelare4.43.51minM40   8.919  6:442.48-
242  Benjamin BundervoetLochristi4.43.54minMse   8.918  6:442.48-
243  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.43.58minM40   8.915  6:442.48-
244  Martijn van der EntLeidschendam4.44.06minMse   8.911  6:442.48-
245  René Florussen (PR 3.43.09) Terneuzen4.44.12minM40   8.908  6:442.47-
246  Marijn RodenburgRotterdam4.44.14minMse   8.907  6:442.47-
247  Erik NieuwenhuisKatwijk4.44.30minM50   8.899  6:452.47-
248  Bart ZuidgeestVlaardingen4.45.38minM40   8.863  6:462.46-
249  Bas DessensVlaardingen4.45.40minM40   8.862  6:462.46-
250  Sander GerritsenEtten-Leur4.45.49minMse   8.858  6:462.46-
251  Wilco HoogendoornSchiedam4.46.08minM40   8.848  6:472.46-
252  Bruno van RijsingenVught4.46.36minM50   8.834  6:482.45-
253  Ad Tres (PR 4.27.22) Wilhelminadorp4.47.00minM50   8.821  6:482.45-
254  Stefan Van der VoornDen Bommel4.47.32minM40   8.805  6:492.45-
255  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.47.39minM40   8.801  6:492.44-
256  Aah schravenStanddaarbuiten4.48.24minMse   8.778  6:502.44-
257  Harm SpoelstraZandvoort4.48.42minMse   8.769  6:512.44-
258  Erwin van de LisdonkHaaren4.48.50minM40   8.765  6:512.43-
259  Vincent van den ElsenOisterwijk4.48.53minM40   8.764  6:512.43-
260  Rob HoekNoordwijk4.48.55minMse   8.763  6:512.43-
261  Matthijs KleverlaanAmsterdam4.48.57minMse   8.762  6:512.43-
262  Babette van BeekBloemendaal4.49.24minVse   8.748  6:522.43-
263  Ronald TertoolenVlaardingen4.49.30minM50   8.745  6:522.43-
264  Edgar van weelden (PR 4.13.01) s-Heer Arendskerke4.49.40minM40   8.740  6:522.43-
265  Lennard Van Splunter (PR 3.57.47) Hoedekenskerke4.49.45minMse   8.738  6:522.43-
266  Anton WatzeelsTilburg4.49.47minM40   8.737  6:522.43-
267  Gerno HesselinkDordrecht4.50.36minM40   8.712  6:532.42-
268  Mascha EckhardtRoosendaal4.51.04minVse   8.698  6:542.42-
269  Annewien RenesOostvoorne4.51.56minVse   8.672  6:552.41-
270  Edward NoordzijPoortugaal4.51.58minMse   8.671  6:552.41-
271  Paula GrootHellevoetsluis4.52.00minV40   8.670  6:552.41-
272  Richard GrannemanHellevoetsluis4.52.03minM40   8.669  6:552.41-
273  Niels Nouwens-Hertogenbosch4.52.08minMse   8.666  6:552.41-
274  Ilja van DeurzenSchiedam4.52.17minMse   8.662  6:562.41-
275  Arnout BoschOud-Beijerland4.52.25minM40   8.658  6:562.40-
276  Remco PalmHellevoetsluis4.52.31minMse   8.655  6:562.40-
277  Digna de Boer (PR 3.38.00) Burgh-Haamstede4.52.48minV50   8.647  6:562.40-
278  Detlev KonigGouda4.52.51minM50   8.645  6:562.40-
279  Lianne Wijsman (PR 4.13.34) Zierikzee4.53.12minV40   8.635  6:572.40-
280  Antoon UijtdehaagNispen4.53.45minM40   8.619  6:582.39-
281  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.54.03minM40   8.610  6:582.39-
282  Peter SchinkelHellevoetsluis4.54.12minM50   8.605  6:582.39-
283  Guido VervoortLille4.54.14minM50   8.604  6:582.39-
284  Frans HendriksPannerden4.54.28minM50   8.598  6:592.39-
285  Timo AngenentGiessenburg4.54.40minMse   8.592  6:592.39-
286  Wouter RouwhorstBorculo4.54.46minM40   8.589  6:592.39-
287  Martin LangevoordRotterdam4.54.52minM40   8.586  6:592.38-
288  Dorien TangeAmstelveen4.54.54minVse   8.585  6:592.38-
289  Jacco KnaapenOosterhout4.54.58minM40   8.583  6:592.38-
290  Harold FränkelEnschede4.55.32minMse   8.567  7:002.38-
291  Chris RaeymaekersGierle4.55.34minM40   8.566  7:002.38-
292  Piet van TolLisse4.55.40minM50   8.563  7:002.38-
293  Carel StortelderGennep4.55.49minM50   8.558  7:012.38-
294  Belinda GabriëlsTilburg4.55.56minV40   8.555  7:012.38-
295  Frits van der LubbenZoetermeer4.56.43minM50   8.532  7:022.37-
296  Diana SmeetsStein4.56.48minV40   8.530  7:022.37-
297  Jannet VermeulenVleuten4.57.27minV50   8.511  7:032.36-
298  Betty van ZoelenHaarlem4.57.49minV40   8.501  7:032.36-
299  Ton van vlietSchiedam4.58.09minM40   8.491  7:042.36-
300  Paul van der ZeeRotterdam4.58.12minM40   8.490  7:042.36-
301  George DaamsRotterdam4.58.23minM40   8.485  7:042.36-
302  Alexander RijsdijkDordrecht4.59.04minM40   8.465  7:052.35-
303  Daan Gutierrezs-Hertogenbosch4.59.13minM40   8.461  7:052.35-
304  Isto Knaap (PR 3.41.52) Goes4.59.16minM50   8.460  7:062.35-
305  Martijn MeerwijkBreda4.59.33minM40   8.452  7:062.35-
306  Koen van DijkTilburg4.59.35minMse   8.451  7:062.35-
307  Agnes De CausmaeckerLembeke4.59.43minV50   8.447  7:062.35-
308  Ronald van NigtevechtAlmere5.00.00minM40   8.439  7:072.34-
309  Misja van EschRoosendaal5.00.02minM40   8.438  7:072.34-
310  Erik van WoudenbergUtrecht5.00.34minM40   8.423  7:072.34-
311  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg5.00.38minVse   8.421  7:072.34-
312  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg5.00.41minMse   8.420  7:082.34-
313  Michael Evers (PR 4.03.41) Middelburg5.00.43minM40   8.419  7:082.34-
314  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle5.00.45minMse   8.418  7:082.34-
315  Dick Hart (PR 4.37.51) Renesse5.00.57minM50   8.412  7:082.34-
316  Jan van BennekomHeinenoord5.01.51minM50   8.387  7:092.33-
317  Leonie Ton (PR 3.00.07) Zierikzee5.02.02minVse   8.382  7:092.33-
318  Berry Knibbeler (PR 3.46.00) Westdorpe5.02.32minM50   8.368  7:102.32-
319  Joop KuiperUgchelen5.03.11minM50   8.350  7:112.32-
320  Beate Pfeil-BonninBonn5.03.40minV50   8.337  7:122.32-
321  Pieter van EldonkVeghel5.04.12minMse   8.322  7:132.31-
322  Conrad de Ridder (PR 4.02.10) Vlissingen5.04.15minM40   8.321  7:132.31-
323  Lizette Diem- van WasbeekLeerdam5.04.36minVse   8.312  7:132.31-
324  Eelko JansenOegstgeest5.04.40minM40   8.310  7:132.31-
325  Leonard G BoekestijnDe Lier5.06.17minM50   8.266  7:162.30-
326  Hugo Meeusen (PR 4.01.14) Terneuzen5.07.26minM40   8.235  7:172.29-
327  Wendy RaymondBreda5.08.38minVse   8.203  7:192.28-
328  Hywel RaymondBreda5.08.41minMse   8.202  7:192.28-
329  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen5.11.24minM40   8.130  7:232.26-
330  Christiaan DiemLeerdam5.11.28minMse   8.128  7:232.26-
331  Bob HeinisBaarn5.11.55minM50   8.117  7:242.25-
332  Jeroen HooijerBaarn5.11.57minM40   8.116  7:242.25-
333  Miriam ReedersRotterdam5.12.55minVse   8.091  7:252.25-
334  Marco GouwensRotterdam5.13.03minM40   8.087  7:252.25-
335  Carina SlingerlandHaaksbergen5.13.22minV40   8.079  7:262.24-
336  Peter VermondenRaamsdonksveer5.14.03minM50   8.061  7:272.24-
337  Frank NiessenOosterhout5.14.08minM50   8.059  7:272.24-
338  Ralph van de GrijpHellevoetsluis5.14.21minMse   8.054  7:272.24-
339  Jos MastenbroekHellevoetsluis5.14.23minM40   8.053  7:272.24-
340  Ronald NuijtenDordrecht5.15.10minMse   8.033  7:282.23-
341  Ann De HaesDoorwerth5.15.13minVse   8.032  7:282.23-
342  Monique HoevenOud-Beijerland5.15.15minV40   8.031  7:282.23-
343  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle5.17.14minM50   7.981  7:312.22-
344  Lu LauwersTurnhout5.17.22minM50   7.977  7:312.22-
345  Rene van BreeRotterdam5.20.12minM40   7.907  7:352.20-
346  Ron AretGouda5.20.32minM50   7.898  7:362.19-
347  Erik GoedegebuureBreukelen5.21.37minM50   7.872  7:372.19-
348  Ron MoerlandHellevoetsluis5.22.09minM40   7.859  7:382.18-
349  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg5.22.18minM50   7.855  7:382.18-
350  Thierry DesmetSchoten5.22.38minM40   7.847  7:392.18-
351  El ouazghari AliMerksem5.22.41minM40   7.846  7:392.18-
352  John van BruggenValkenswaard5.22.50minM40   7.842  7:392.18-
353  Leo Rijnberg (PR 3.56.24) Oosterland5.23.05minM50   7.836  7:392.18-
354  Serge van den Bos (debuut) Burgh-Haamstede5.23.07minM40   7.835  7:392.18-
355  Karen DebieTurnhout5.24.16minV40   7.807  7:412.17-
356  Sander de VriesLeiden5.24.21minMse   7.805  7:412.17-
357  Erik TolhoekKrimpen aan den Ijssel5.25.01minM40   7.789  7:422.16-
358  Marian BakkerBergambacht5.25.04minV40   7.788  7:422.16-
359  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen5.25.23minM40   7.781  7:432.16-
360  Paul de WitBergen op Zoom5.25.58minM40   7.767  7:442.16-
361  Jeroen van Os (debuut) Goes5.27.37minM40   7.728  7:462.15-
362  Esther SweerisRockanje5.28.11minV40   7.714  7:472.14-
363  Leendert Jan van WijneVoorhout5.29.17minM50   7.689  7:482.14-
364  Brigitte SijpestijnVught5.29.20minV40   7.687  7:482.14-
365  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder5.29.23minM40   7.686  7:482.14-
366  Maartje van HeesKockengen5.29.47minV40   7.677  7:492.13-
367  Harry HeijblokLent5.30.43minM40   7.655  7:502.13-
368  Erika RiecksMönchengladbach5.32.05minV50   7.624  7:522.12-
369  Bernd RiecksMönchengladbach5.32.07minM50   7.623  7:522.12-
370  Bjorn MeijlemansHalsteren5.33.02minMse   7.602  7:542.11-
371  Arjan van DelftGouda5.33.05minMse   7.601  7:542.11-
372  Lineke van der SneppenBreda5.33.10minVse   7.599  7:542.11-
373  Cokky JoorenVught5.35.06minV50   7.555  7:572.10-
374  Hans HazenbergVught5.35.07minM50   7.555  7:572.10-
375  Martin KempermanDoorn5.36.05minM50   7.533  7:582.09-
376  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen5.36.48minMse   7.517  7:592.09-
377  Klaas de VriesZoetermeer5.36.52minM50   7.515  7:592.09-
378  George SchillArnhem5.37.55minM40   7.492  8:012.08-
379  Adriaan VoetenBaarn5.40.03minM50   7.445  8:042.07-
380  Joris BoerenHeemstede5.41.59minM40   7.403  8:062.06-
381  Dirk KopAmersfoort5.43.10minM50   7.377  8:082.05-
382  Edwin de Vlieger (PR 4.24.03) Scharendijke5.43.14minM40   7.376  8:082.05-
383  Loekie VeldkampDe Meern5.43.20minV40   7.374  8:082.05-
384  Jorgen WestbroekHellevoetsluis5.46.49minM40   7.300  8:132.03-
385  Cora BronderAbbenbroek5.50.07minV40   7.231  8:182.01-
386  Andre HorstenNieuwegein5.50.10minM40   7.230  8:182.01-
387  Wim GoudswaardPuttershoek5.50.12minM50   7.229  8:182.01-
388  Mart VerboordHeusden5.51.10minM50   7.209  8:192.00-
389  Jacqueline ZilvertandMelissant5.52.37minV40   7.180  8:211.99-
390  Arjo OuwensRotterdam5.54.21minM50   7.145  8:241.98-
391  Michelle de GraafBunschoten-Spakenburg5.59.00minV40   7.052  8:301.96-
392  Rob WoutersNijmegen5.59.50minM40   7.036  8:321.95-
393  Virginia DignumMaarssen6.08.44minV40   6.866  8:441.91-
394  Marcel de JongeHelmond6.17.37minM40   6.704  8:571.86-
395  Martin WierinkSoest6.30.01minM50   6.491  9:151.80-
Mannen: 335 (84.81%) => M40=156 - M50=96 - Mse=83
Vrouwen: 60 (15.19%) => V40=27 - V50=13 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.756 seconden nodig om deze lijst met 395 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020