zondag 5 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Halve van Renesse

Renesse, zondag 1 juni 2014 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Edwin Kiprop KiptooKenia1.05.04minMse   19.455  3:055.40990
2  Hicham El BaroukiTurijn1.12.15minM35   17.520  3:254.87735
3  Mohammed BerokBelgie1.12.43minMse   17.408  3:274.84720
4  Hamid El MouazizBrussel1.13.42minM35   17.176  3:304.77688
5  Saaid RibagAntwerpen1.14.22minM35   17.022  3:314.73667
6  Greg van HestTilburg1.15.32minM35   16.759  3:354.66631
7  Jop van der SteenHilvarenbeek1.15.39minMse   16.733  3:354.65627
8  Koos VerweijDrunen1.17.02minM35   16.432  3:394.56586
9  Imo MulderAmsterdam1.17.15minMse   16.386  3:404.55580
10  Ramdan SnoussiAntwerpen1.17.52minMse   16.257  3:414.52562
11  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs1.18.33minM45   16.115  3:434.48542
12  Andrea DeelstraDwingelo1.20.06minVse   15.803  3:484.39759
13  Jamal BoussaliBelgie1.20.27minMse   15.735  3:494.37490
14  Leo SmetsOlen1.21.59minM45   15.440  3:534.29450
15  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.24.42minM35   14.945  4:014.15383
16  Sierd SikkemaRoosendaal1.24.58minM35   14.898  4:024.14377
17  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.25.11minM45   14.860  4:024.13371
18  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.26.00minM35   14.719  4:054.09353
19  Gerben van der Bliek (PR)Goes1.26.47minMse   14.586  4:074.05335
20  Dennis Verschuure (debuut) Yerseke1.27.05minMse   14.536  4:084.04328
21  Nadja WijenbergSchinnen1.27.21minV45   14.492  4:084.03559
22  Sander BoerkampAmsterdam1.27.23minMse   14.486  4:094.02322
23  Mariska ScholtesTilburg1.27.33minVse   14.459  4:094.02553
24  Paul Jumelet (PR 1.26.51) Westkapelle1.27.44minMse   14.428  4:104.01314
25  André MelissantSommelsdijk1.27.59minM35   14.387  4:104.00309
26  Ronald OostdamHerkingen1.28.16minM35   14.341  4:113.98303
27  Leif LawrenzDuisburg1.28.27minMse   14.311  4:123.98299
28  Felix Linden?1.28.48minMse   14.255  4:133.96292
29  Tineke van den BergBergschenhoek1.28.56minVse   14.234  4:133.95519
30  Ralph DoggenRotterdam1.29.11minM35   14.194  4:143.94284
32  Jörg WachowiakSiegen1.29.26minM45   14.154  4:143.93279
31  Jos den Hollander (PR 1.23.56) Goes1.29.30minM45   14.144  4:153.93278
33  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.30.11minM35   14.036  4:163.90264
34  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.30.52minMse   13.931  4:183.87251
35  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.31.50minVse   13.784  4:213.83450
36  Stefan KunstCapelle aan den IJssel1.31.55minM45   13.772  4:213.83231
37  Vanessa HartmanBrielle1.32.00minV35   13.759  4:223.82446
38  Patricia SchreursAmsterdam1.32.12minV35   13.729  4:223.81441
39  Dennis Heilbron (PR 1.23.42) Biggekerke1.32.15minM35   13.722  4:223.81225
40  Lucas den HartogRotterdam1.32.25minMse   13.697  4:233.80222
41  Jacko de KortWoerden1.32.33minM35   13.677  4:233.80219
42  Marko van der VoortBerkel en Rodenrijs1.32.37minM45   13.668  4:233.80218
43  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.32.43minM45   13.653  4:243.79216
44  Jaap HoekGoedereede1.32.43minM55   13.653  4:243.79216
45  Niek HoogwoutLeiden1.33.13minM45   13.580  4:253.77207
46  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.33.41minM35   13.512  4:263.75199
47  Axel AertsMinderhout1.33.54minMse   13.481  4:273.74196
48  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.33.59minMse   13.469  4:273.74194
49  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.34.29minM35   13.398  4:293.72186
51  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.34.47minM35   13.355  4:303.71181
50  Dick Saarloos (PR)Kapelle-Biezelinge1.35.06minM45   13.311  4:303.70176
52  Leonie Ton (PR 1.25.45) Zierikzee1.35.23minV35   13.271  4:313.69372
53  Freek GoedhartDirksland1.35.26minMse   13.264  4:313.68171
58  Steven WoutersSchoten1.35.27minM35   13.262  4:313.68170
54  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.35.29minM35   13.257  4:323.68170
55  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.35.29minM45   13.257  4:323.68170
56  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.35.50minM35   13.209  4:333.67164
57  Ton van Os (PR 1.26.51) Poortvliet1.36.00minM45   13.186  4:333.66162
59  GertJan GoudappelHellevoetsluis1.36.06minM45   13.172  4:333.66160
60  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.36.29minM35   13.120  4:343.64154
61  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.36.35minMse   13.106  4:353.64153
63  Koen de Vries (PR)Vlissingen1.36.56minM55   13.059  4:363.63148
62  Tom HakZwijndrecht1.37.01minMse   13.048  4:363.62146
66  Sven Rentmeester (PR 1.26.49) s-Heerenhoek1.37.06minMse   13.037  4:363.62145
64  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.37.14minM35   13.019  4:373.62143
67  Ruben van den Berg (debuut) Bruinisse1.37.22minMse   13.001  4:373.61141
65  Jan Willem RijkeDelfgauw1.37.25minM55   12.994  4:373.61141
68  Auk FluitmanBeverwijk1.37.33minMse   12.976  4:373.60139
69  Emiel Flipse (PR 1.24.57) Vlissingen1.37.42minMse   12.956  4:383.60137
70  Ben van der Kaa (PR)Rilland1.38.05minM45   12.906  4:393.58131
71  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.38.13minM55   12.888  4:393.58129
72  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.38.15minM55   12.884  4:393.58129
76  Theo de Macker (PR 1.35.53) Burgh-Haamstede1.38.16minM45   12.882  4:393.58129
73  Franco RomboutsBladel1.38.18minM35   12.877  4:403.58128
74  Tom de RaadHellevoetsluis1.38.30minM55   12.851  4:403.57125
75  David van Vliet (PR 1.35.12) Goes1.38.36minM35   12.838  4:403.57124
78  Willan TychonWijchen1.38.45minM45   12.819  4:413.56122
80  Erwin van Schaik (PR 1.28.39) Middelburg1.38.49minM45   12.810  4:413.56121
77  Hicham MichouBelgie1.38.53minMse   12.801  4:413.56120
79  Dries Van BavelMinderhout1.38.53minM35   12.801  4:413.56120
82  Albert Kort (PR 1.31.47) s-Heer Hendrikskinderen1.38.59minM55   12.789  4:423.55119
81  Krispijn de Jonge (PR 1.22.00) Zierikzee1.39.02minMse   12.782  4:423.55118
83  Erik TolhoekKrimpen aan den IJssel1.39.17minM45   12.750  4:423.54115
84  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.39.24minM65   12.735  4:433.54114
87  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.39.36minMse   12.709  4:433.53111
85  Merijn MartensHellevoetsluis1.39.37minMse   12.707  4:433.53111
86  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.39.37minM35   12.707  4:433.53111
88  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.39.40minM45   12.701  4:433.53110
89  Peter Noordijke (PR 1.37.52) Goes1.39.51minM45   12.678  4:443.52108
90  Manfred Meulmeester (PR 1.24.37) Vlissingen1.40.07minM45   12.644  4:453.51105
92  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.40.07minM45   12.644  4:453.51105
91  Bas Anemaet (PR 1.36.31) Kamperland1.40.09minMse   12.640  4:453.51104
93  Rob CramaLeiderdorp1.40.09minM55   12.640  4:453.51104
94  Don CroesBrielle1.40.24minM45   12.608  4:463.50101
95  Alex Lakké (debuut) Goes1.40.32minMse   12.591  4:463.5099
96  Martien Blok?1.41.02minM55   12.529  4:473.4894
97  Martine Lust (PR 1.31.35) Brielle1.41.07minV45   12.519  4:483.48262
98  Denise van Weelden (PR 1.38.00) Heinkenszand1.41.14minVse   12.504  4:483.47260
101  Rogier Tax (debuut) s-Heer Hendrikskinderen1.41.19minMse   12.494  4:483.4790
99  Edwin Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.41.27minM35   12.478  4:493.4789
102  Andries HordijkKlaaswaal1.41.35minMse   12.461  4:493.4687
100  Cees KoomanSteenbergen1.41.45minM55   12.441  4:493.4685
103  Dennis Plessius (PR 1.35.21) s-Heer Arendskerke1.42.01minM35   12.408  4:503.4582
105  Joos Francke (PR 1.36.12) Biggekerke1.42.10minM55   12.390  4:513.4481
104  Rob FaasenTinte1.42.17minM45   12.376  4:513.4479
106  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.42.21minM45   12.368  4:513.4479
107  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.42.27minM35   12.356  4:513.4378
108  Erik van Belle (PR 1.34.02) Vlissingen1.42.35minM45   12.340  4:523.4376
109  Ralf SesterHückelhoven1.42.36minM55   12.338  4:523.4376
113  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.42.38minM55   12.334  4:523.4376
110  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.42.48minM55   12.314  4:523.4274
111  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.42.54minM60   12.302  4:533.4273
115  Tim JülicherMönchengladbach1.42.55minMse   12.300  4:533.4273
114  Lars van ZwietenRotterdam1.42.57minM35   12.296  4:533.4272
111  Marc Donkers (PR 1.32.12) Oude-Tonge1.43.00minM35   12.290  4:533.4172
117  Eric de Visser (PR 1.41.54) Domburg1.43.07minMse   12.276  4:533.4171
116  Burkhard MüllerBrüggen1.43.14minM55   12.262  4:543.4169
122  Aart KolkDoetinchem1.43.18minM45   12.254  4:543.4069
119  Sascha WellenKaarst1.43.27minM35   12.236  4:543.4067
120  Duncan Lau (PR 1.29.58) Vlissingen1.43.29minM40   12.232  4:543.4067
118  Simone HartongRotterdam1.43.30minV35   12.230  4:543.40222
120  Eline BaviusZoetermeer1.43.36minV35   12.219  4:553.39220
125  Bart SterkenburgHendrik-Ido-Ambacht1.43.41minM35   12.209  4:553.3965
128  Martin Rijn (PR 1.38.36) Zierikzee1.43.47minM35   12.197  4:553.3964
124  Jasper van Sinderen (PR)Scharendijke1.43.50minMse   12.191  4:553.3964
123  Janny StraatsmaRosmalen1.44.07minV35   12.158  4:563.38212
127  John DekkerGoudswaard1.44.08minM35   12.156  4:563.3861
126  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.44.12minM45   12.148  4:563.3760
129  David KompierTilburg1.44.12minMse   12.148  4:563.3760
130  Nick Paulusse (PR 1.36.29) Oost-Souburg1.44.17minM35   12.139  4:573.3759
131  Marcel Struyk (PR 1.35.13) Middelburg1.44.26minM35   12.121  4:573.3758
133  Jan-Willem TijlSpijkenisse1.44.26minMse   12.121  4:573.3758
132  Jw de ValkOosterland1.44.27minMse   12.119  4:573.3758
274  Marian BakkerKrimpen aan den IJssel1.44.35minV35   12.104  4:573.36205
134  Jeroen Verhage (PR 1.43.48) Vlissingen1.44.38minM45   12.098  4:583.3656
136  Marco VerschoorWoudenberg1.44.40minMse   12.094  4:583.3656
135  Marcel Engel (PR 1.39.46) Zierikzee1.44.47minM45   12.081  4:583.3655
138  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.44.54minM45   12.067  4:583.3554
137  Diane VerstrepenOlen1.45.04minV45   12.048  4:593.35197
140  Robin Ruitenbeek (PR 1.41.57) Bruinisse1.45.28minM35   12.002  5:003.3349
142  Leendert van de BergSpijkenisse1.45.31minM35   11.997  5:003.3348
141  Amanda van DammeBEL1.45.37minVse   11.985  5:003.33189
139  Ed WientjensBergen op Zoom1.45.38minM45   11.983  5:003.3347
144  Willem BiemoltUtrecht1.46.02minM45   11.938  5:023.3244
145  Marcel PickkersZwijndrecht1.46.11minM45   11.921  5:023.3143
143  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.46.14minV35   11.916  5:023.31180
146  Jos van LanghHelmond1.46.31minM45   11.884  5:033.3040
147  Arno PriemSoest1.46.47minM45   11.854  5:043.2938
149  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.46.57minM35   11.836  5:043.2937
151  Arjen in 't VeldDordrecht1.47.00minM45   11.830  5:043.2937
149  Martin van 't Veer (debuut) Zierikzee1.47.03minM35   11.825  5:043.2836
152  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.47.11minM45   11.810  5:053.2835
148  Geke FlachAmsterdam1.47.23minVse   11.788  5:053.27164
157  Siepko Bekkering (PR 1.42.58) Burgh-Haamstede1.47.25minM35   11.784  5:053.2734
153  Steven EnseringOud-Beijerland1.47.30minM35   11.775  5:063.2733
158  Ysbrand LouterRhoon1.47.33minM45   11.770  5:063.2733
155  Jos TorremansVosselaar1.47.39minM55   11.759  5:063.2732
166  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Westkapelle1.47.40minM45   11.757  5:063.2732
163  Matthias SchuyHattingen1.47.41minM35   11.755  5:063.2732
154  Theo Engel (PR 1.46.26) Zierikzee1.47.44minM45   11.750  5:063.2631
161  Andre JansenAbbenbroek1.47.47minM55   11.744  5:073.2631
156  Kirsten OngRotterdam1.47.53minVse   11.734  5:073.26157
160  Jan de Jager (PR 1.36.58) Wolphaartsdijk1.48.07minM35   11.708  5:073.2529
159  Nathalie van den HovenBreda1.48.10minV35   11.703  5:083.25153
162  Jacky Luitwieler (PR 1.30.43) Vlissingen1.48.16minM45   11.692  5:083.2528
164  Martijn Lindenberg (PR 1.30.42) Veere1.48.18minMse   11.688  5:083.2528
167  Michael Evers (PR 1.42.08) Middelburg1.48.22minM35   11.681  5:083.2427
165  Jaap GroenhofNieuwegein1.48.24minM45   11.678  5:083.2427
168  Ab Duinhouwer (PR 1.44.34) Nieuwerkerk1.48.27minM45   11.672  5:083.2427
169  Rene BostelaarRotterdam1.48.41minMse   11.647  5:093.2425
172  Reinier Broeksma (PR 1.48.02) Heinkenszand1.48.41minM35   11.647  5:093.2425
171  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.48.56minM35   11.620  5:103.2324
170  Ron FredriksEck en Wiel1.48.57minM55   11.619  5:103.2324
174  Foeke Roukema (PR 1.37.11) Bruinisse1.49.11minM35   11.594  5:113.2222
173  Roos HordijkRotterdam1.49.19minVse   11.580  5:113.22138
175  Franklin Dieleman (PR 1.39.53) Terneuzen1.49.24minM35   11.571  5:113.2121
176  Wilfried WillemsBeerse1.49.33minM45   11.555  5:123.2120
180  Sebastiaan AbbinkSpijkenisse1.49.40minMse   11.543  5:123.2120
178  Serge Nijssen (PR)Zierikzee1.49.42minM35   11.539  5:123.2120
183  Jan van de Griek (PR 1.37.28) Oostdijk1.49.51minM45   11.523  5:123.2019
179  Geertjan KuyperHaarlem1.49.57minM55   11.513  5:133.2018
177  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.49.58minM55   11.511  5:133.2018
181  Robert Verwijs (PR 1.32.14) Delta Sport1.49.59minM35   11.509  5:133.2018
184  Ronald Dekker (debuut) Kapelle-Biezelinge1.50.01minM35   11.506  5:133.2018
182  Johan van der KloosterBarendrecht1.50.05minM35   11.499  5:133.1917
186  Eric HaestKasterlee1.50.20minM55   11.473  5:143.1916
185  Koen VossenAmsterdam1.50.24minM35   11.466  5:143.1916
187  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.50.25minM35   11.464  5:143.1816
188  John LavooijHellevoetsluis1.50.44minM45   11.432  5:153.1814
189  Chris van RossumZwijndrecht1.50.49minM35   11.423  5:153.1714
190  Frank JoswigOosterhout1.50.50minM45   11.421  5:153.1714
194  Peter Schurink (PR 1.44.01) Vlissingen1.50.56minM45   11.411  5:153.1713
192  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg1.50.57minM45   11.409  5:163.1713
191  Casper KraalNumansdorp1.51.00minM45   11.404  5:163.1713
195  Peter BuismanPapendrecht1.51.05minM55   11.395  5:163.1713
199  Dave ShearlawRoosendaal1.51.07minM45   11.392  5:163.1613
193  Martin Kievits (PR 1.38.10) Zierikzee1.51.11minM35   11.385  5:163.1612
197  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.51.12minM45   11.384  5:163.1612
198  Jacob Muller (PR 1.47.24) Bruinisse1.51.18minM45   11.373  5:173.1612
196  David Scheele (PR 1.39.56) Kloetinge1.51.24minM35   11.363  5:173.1611
201  Matthias MayerAltenstadt1.51.25minM35   11.361  5:173.1611
200  Jeanet LouterPoortugaal1.51.34minV35   11.346  5:173.15111
203  Raimond Voois (PR 1.49.46) Kruiningen1.51.39minM45   11.338  5:183.1510
202  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.51.42minVse   11.333  5:183.15109
204  Kees BackxRoosendaal1.51.46minM45   11.326  5:183.1510
207  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen1.51.46minMse   11.326  5:183.1510
205  Remco SchravenHellevoetsluis1.52.04minM45   11.296  5:193.149
206  Judith Remijn (PR)Burgh-Haamstede1.52.06minV35   11.292  5:193.14105
208  Carel van Putten (PR 1.42.44) Kerkwerve1.52.07minM65   11.290  5:193.149
209  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene1.52.10minM45   11.285  5:193.139
211  Bas de Nooijer (PR 1.32.25) Koudekerke1.52.19minMse   11.270  5:193.138
213  Bram Sturm (PR 1.39.35) Middelburg1.52.20minM45   11.269  5:193.138
212  Martin de Nooijer (PR 1.51.25) Koudekerke1.52.23minM55   11.264  5:203.138
210  Durby Meijboom (PR 1.44.19) Vlissingen1.52.34minV35   11.245  5:203.12100
215  Martin Kempe (PR 1.42.55) Bruinisse1.52.48minM35   11.222  5:213.126
214  Ron van der MaasStrijen1.52.50minM35   11.219  5:213.126
217  Patrick OudshoornGorinchem1.52.50minM35   11.219  5:213.126
215  Rob van der Beijl (PR 1.43.26) Bruinisse1.52.51minM45   11.217  5:213.126
218  Peter Hekkers (PR 1.46.19) Oost-Souburg1.52.53minM35   11.214  5:213.116
219  Jeroen HogenbirkSliedrecht1.52.53minM35   11.214  5:213.116
222  Richard KamerlingLeiden1.52.56minM35   11.209  5:213.116
225  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht1.53.01minM35   11.201  5:213.116
226  Gert Jan van der ReijdenZwijndrecht1.53.01minM45   11.201  5:213.116
224  Wilmar HeuvelmanBoxtel1.53.08minM35   11.189  5:223.115
220  Erwin SchapersHellevoetsluis1.53.11minM45   11.184  5:223.115
229  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.53.12minMse   11.182  5:223.115
220  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.53.15minM55   11.177  5:223.105
223  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Zierikzee1.53.21minM55   11.168  5:223.105
228  Daan Gutierrezs-Hertogenbosch1.53.24minM35   11.163  5:233.105
227  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.53.26minM45   11.159  5:233.105
232  Bert van de WerkenRhenen1.53.34minM55   11.146  5:233.104
231  Andy de la Combe (PR 1.40.50) Vlissingen1.53.37minM45   11.141  5:233.094
230  Eline VermeulenRotterdam1.53.43minVse   11.132  5:233.0988
236  Arno Obbink (PR 1.45.46) Burgh-Haamstede1.53.43minM35   11.132  5:233.094
235  Harold Vermeulen (PR 1.49.12) Middelburg1.53.45minMse   11.128  5:233.094
240  Eric HulshofLichtenvoorde1.53.52minM45   11.117  5:243.094
233  Lydia Spruyt (PR 1.47.03) Middelburg1.53.58minVse   11.107  5:243.0985
238  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.53.58minM35   11.107  5:243.093
234  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.53.59minV45   11.106  5:243.0885
237  Stefan de Weerdt (PR 1.41.55) Wolphaartsdijk1.53.59minMse   11.106  5:243.083
244  Arjan van StrienMiddelharnis1.54.00minM35   11.104  5:243.083
239  Marco WinkDordrecht1.54.01minM35   11.102  5:243.083
242  Robin RijnaartsPernis Rotterdam1.54.13minMse   11.083  5:253.083
243  Hans de Jonge (PR 1.40.42) Goes1.54.24minM45   11.065  5:253.072
241  Marloes Priemis (PR 1.42.44) Renesse1.54.27minVse   11.060  5:253.0780
248  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.54.34minM45   11.049  5:263.072
252  Tallis van der ValkSpijkenisse1.54.34minM35   11.049  5:263.072
245  Fred de ZeeuwHellevoetsluis1.54.44minM45   11.033  5:263.062
246  Tom RunderkampBreda1.54.46minM45   11.030  5:263.062
256  Dion Sturm (debuut) Middelburg1.54.46minMse   11.030  5:263.062
247  Marjan de WildOud Gastel1.54.51minV45   11.022  5:273.0677
255  Harald van VugtDordrecht1.54.53minM45   11.019  5:273.062
257  Serge van den Bos (PR 1.54.27) Burgh-Haamstede1.54.54minM35   11.017  5:273.062
249  Anna van der WindtRotterdam1.55.01minVse   11.006  5:273.0675
250  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.55.01minM55   11.006  5:273.061
260  Niek Schouten (debuut) Middelburg1.55.02minMse   11.004  5:273.061
251  Rens Davidse (PR 1.53.32) Middelburg1.55.07minM45   10.996  5:273.051
254  Daniel JonkerZoetermeer1.55.07minM35   10.996  5:273.051
253  Walter Plessiuss-Heer Arendskerke1.55.09minM35   10.993  5:273.051
263  Pieter KrolTilburg1.55.21minM45   10.974  5:283.051
258  Joris MinnenTurnhout1.55.24minM35   10.969  5:283.051
259  Jan RooseKasterlee1.55.24minM55   10.969  5:283.051
261  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.55.30minM55   10.960  5:283.041
262  Jan Marcus (PR 1.42.41) Burgh-Haamstede1.55.31minMse   10.958  5:293.041
265  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.55.33minM35   10.955  5:293.041
264  Conrad de Ridder (PR 1.47.35) Vlissingen1.55.34minM45   10.953  5:293.041
267  Willem ZaadnoordijkRotterdam1.55.51minM55   10.927  5:293.04-
272  Chris VanholeOlen1.56.04minM35   10.906  5:303.03-
266  Zorro RotermanRidderkerk1.56.07minM45   10.902  5:303.03-
270  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.56.09minMse   10.898  5:303.03-
268  Sven WeißerPaderborn1.56.11minMse   10.895  5:303.03-
269  Alex ElbersZuid-Beijerland1.56.16minM35   10.887  5:313.02-
278  Roy Polman (debuut) Vlissingen1.56.18minMse   10.884  5:313.02-
275  Izaak Verhoeven?1.56.20minM45   10.881  5:313.02-
280  Leo Boone (debuut) Burgh-Haamstede1.56.21minM45   10.880  5:313.02-
271  Roland van den BogaardDeurne1.56.26minM45   10.872  5:313.02-
273  Maurice ZwartHelmond1.56.28minM45   10.869  5:313.02-
276  Arie PerforsZoetermeer1.56.30minM55   10.866  5:313.02-
277  Sander GerritsenEtten-Leur1.56.30minM35   10.866  5:313.02-
282  Koen SomersNijlen1.56.32minM35   10.863  5:313.02-
284  Tom HengstBreda1.56.43minMse   10.845  5:323.01-
279  Mijke van SteekelenburgRotterdam1.56.44minV35   10.844  5:323.0160
286  Arthur KapteinZwijndrecht1.56.50minM35   10.835  5:323.01-
281  Sabine JanssensBavel1.56.52minV35   10.832  5:323.0159
285  Jan Dominicus (PR 1.45.11) Middelburg1.56.54minM45   10.828  5:323.01-
283  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.56.59minV35   10.821  5:333.0158
289  Marc EeckelaerRoosendaal1.57.08minM35   10.807  5:333.00-
287  Petra Bokhove (PR 1.55.36) Zierikzee1.57.18minV35   10.792  5:343.0055
291  Marja Jansen (PR)Wolphaartsdijk1.57.24minV35   10.782  5:343.0054
296  Arno EigenraamVlaardingen1.57.24minM45   10.782  5:343.00-
288  Petra Hogenstein (PR 1.55.28) Burgh-Haamstede1.57.25minV45   10.781  5:342.9954
290  Alfred Sturm (PR 1.54.58) Wemeldinge1.57.25minM35   10.781  5:342.99-
292  Edwin de Vries (PR)Vlissingen1.57.28minM35   10.776  5:342.99-
298  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle1.57.30minM35   10.773  5:342.99-
294  Bopp van DesselBrielle1.57.43minM45   10.753  5:352.99-
297  Justin VonkRotterdam1.57.44minMse   10.752  5:352.99-
293  Lydia BartkowiakBrüggen1.57.53minV55   10.738  5:352.9851
295  Ton van WageningenHellevoetsluis1.57.59minM65   10.729  5:362.98-
300  Dennis van der Linden (PR 1.48.33) Oost-Souburg1.58.07minM45   10.717  5:362.98-
301  Bart KrieselsHeerle1.58.08minM45   10.715  5:362.98-
307  Patrick Habets (PR 1.42.39) Bruinisse1.58.11minM35   10.711  5:362.98-
299  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg1.58.14minV35   10.706  5:362.9748
306  Yuri ImpensNijmegen1.58.15minMse   10.705  5:362.97-
302  Bram Schoutens-Gravenhage1.58.19minM45   10.699  5:362.97-
303  Jan Lindenberg (PR 1.51.56) Middelburg1.58.23minM55   10.693  5:372.97-
308  Martijn van SinderenBreda1.58.30minMse   10.682  5:372.97-
304  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.58.32minM45   10.679  5:372.97-
305  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.58.32minM35   10.679  5:372.97-
311  Arjan Meijer (PR 1.50.33) Kapelle-Biezelinge1.58.41minMse   10.666  5:382.96-
315  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.58.42minM35   10.664  5:382.96-
310  Ralf HennigEssen1.58.44minM45   10.661  5:382.96-
309  Renata van der Palm (PR)Renesse1.58.48minVse   10.655  5:382.9644
313  Lennart Kempe (PR 1.51.28) Bruinisse1.58.53minMse   10.648  5:382.96-
314  Gert SchrovenweverEtten-Leur1.58.57minM35   10.642  5:382.96-
319  Kees Pouwelse (PR 1.54.43) Westkapelle1.59.03minM55   10.633  5:392.95-
312  Carina SlingerlandHaaksbergen1.59.04minV35   10.631  5:392.9542
316  Jan Deurloo (PR 1.58.13) Bruinisse1.59.10minM35   10.623  5:392.95-
322  Jan Minderhoud (PR 1.55.57) Oostkapelle1.59.12minM65   10.620  5:392.95-
318  Marieke Nelis (debuut) Wolphaartsdijk1.59.20minVse   10.608  5:392.9540
317  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Zierikzee1.59.25minVse   10.600  5:402.9439
328  Ko Pleijte (PR 1.52.16) Kapelle-Biezelinge1.59.27minM45   10.597  5:402.94-
330  Koos Bierings (PR 1.55.12) Vlissingen1.59.33minM55   10.588  5:402.94-
332  Tom BlanckaertAalst1.59.34minM55   10.587  5:402.94-
321  Bot de JongeRidderkerk1.59.36minM45   10.584  5:402.94-
320  Thomas SlingenbergAmsterdam1.59.38minM35   10.581  5:402.94-
323  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.59.43minV35   10.574  5:402.9437
325  Vera BorgmansVosselaar1.59.44minV45   10.572  5:412.9437
326  Sonja VerhaegenVosselaar1.59.44minV35   10.572  5:412.9437
335  Ronald de RaadHendrik-Ido-Ambacht1.59.44minM45   10.572  5:412.94-
341  Jarno GerritsenRidderkerk1.59.44minM35   10.572  5:412.94-
337  Arthur Priem (PR 1.46.44) Koudekerke1.59.47minM55   10.568  5:412.94-
340  Kees Houtepen (debuut) Goes1.59.48minM35   10.566  5:412.94-
324  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede1.59.49minV35   10.565  5:412.9337
329  Natasja Adriaanse (PR 1.55.29) Heinkenszand1.59.52minV35   10.560  5:412.9336
327  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.59.53minV35   10.559  5:412.9336
334  Adriaan Kramer (debuut) Yerseke1.59.53minM35   10.559  5:412.93-
331  Sandra KlemSommelsdijk1.59.55minV35   10.556  5:412.9336
332  Johan Fredriks (PR)s-Heerenhoek1.59.56minMse   10.555  5:412.93-
345  Olaf SokRidderkerk1.59.58minMse   10.552  5:412.93-
338  Marijn Traas (PR 1.46.05) Heinkenszand1.59.59minMse   10.550  5:412.93-
336  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat2.00.05minV55   10.541  5:422.9335
339  Willian Boot (PR 1.35.15) Kerkwerve2.00.06minM45   10.540  5:422.93-
342  Rebecca Hanse (PR)Noordwelle2.00.28minV35   10.508  5:432.9233
343  Mary van der Linde (PR)Burgh-Haamstede2.00.29minV45   10.506  5:432.9233
344  Lisette Roelse (PR 1.56.55) Koudekerke2.00.29minV35   10.506  5:432.9233
347  Jeroen VerspuijEnschede2.00.35minM35   10.498  5:432.92-
346  Benita van Oost (PR 1.58.36) Renesse2.00.41minV35   10.489  5:432.9131
348  Willemien van der WindtRotterdam2.00.45minVse   10.483  5:432.9131
349  Amos Herz (PR 1.45.30) Vlissingen2.00.45minM45   10.483  5:432.91-
350  Donny CammanZoetermeer2.00.47minM35   10.480  5:442.91-
351  Milou Roemeling (PR)Zoutelande2.01.03minV35   10.457  5:442.9029
352  Fanny BackxRoosendaal2.01.07minVse   10.451  5:442.9029
354  Anton HollemansZwijndrecht2.01.09minM45   10.449  5:452.90-
355  Jan Jobse (PR 1.52.19) Serooskerke2.01.10minM55   10.447  5:452.90-
353  Hugo VermeulenWestmaas2.01.24minM35   10.427  5:452.90-
356  Jeanette van BuurenZwijndrecht2.01.25minV45   10.426  5:452.9027
357  Isabel Capelle (PR 1.59.10) Middelburg2.01.38minV35   10.407  5:462.8926
360  Ron SmeelsHendrik-Ido-Ambacht2.01.54minM45   10.384  5:472.88-
358  Rita VerhageMiddelharnis2.01.55minV45   10.383  5:472.8824
359  Ilse Kraak (PR 1.59.29) Goes2.02.04minV35   10.370  5:472.8824
366  Leo Rijnberg (PR 1.43.19) Oosterland2.02.08minM45   10.364  5:472.88-
365  Laurens Jobse (PR 1.51.03) Goes2.02.13minMse   10.357  5:482.88-
361  Gine ShearlawRoosendaal2.02.16minV35   10.353  5:482.8822
369  Pieter Francke (PR 1.53.46) Zierikzee2.02.20minM45   10.348  5:482.87-
363  Luuk van SchendelBreda2.02.21minMse   10.346  5:482.87-
364  Jacco de VosRotterdam2.02.21minMse   10.346  5:482.87-
367  Albert Heuvelman (PR 1.44.29) Scharendijke2.02.22minM45   10.345  5:482.87-
362  Petra Reintjes (PR 1.53.18) s-Heer Hendrikskinderen2.02.24minV35   10.342  5:482.8722
368  Peter Brom?2.02.32minM65   10.331  5:482.87-
372  Niels Bakker (PR 1.55.20) Goes2.02.42minMse   10.317  5:492.87-
375  Martijn VerhulstNijmegen2.02.45minMse   10.312  5:492.86-
376  Marijn Huibregtsen (PR 1.41.14) Westkapelle2.02.46minMse   10.311  5:492.86-
371  Pieter HartmanZwijndrecht2.02.48minM35   10.308  5:492.86-
370  Lennie GroenewegenRotterdam2.02.59minV35   10.293  5:502.8619
374  Robert MeeuwissenBavel2.03.04minM35   10.286  5:502.86-
377  Jan VosHendrik-Ido-Ambacht2.03.05minM45   10.284  5:502.86-
373  Walter de Jonge (PR 1.51.11) Zierikzee2.03.11minM45   10.276  5:502.85-
378  Daniel van ToorHellevoetsluis2.03.11minM35   10.276  5:502.85-
379  Michiel de RuijterHellevoetsluis2.03.12minM35   10.275  5:502.85-
381  Jeffrey van Doorenmalen (PR 2.02.43) Renesse2.03.17minM35   10.268  5:512.85-
382  Edwin van Herwijnen (debuut) Schore2.03.22minM45   10.261  5:512.85-
380  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg2.03.47minM55   10.226  5:522.84-
386  Marco NoteboomNieuwe-Tonge2.03.47minMse   10.226  5:522.84-
492  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.04.01minV55   10.207  5:532.8414
388  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge2.04.06minM55   10.200  5:532.83-
383  Sandra Van De WalleWijnegem2.04.14minV35   10.189  5:532.8314
384  Hedwig VerbraekenZoersel2.04.14minV45   10.189  5:532.8314
385  Elke Van EchelpoelMalle2.04.14minVse   10.189  5:532.8314
387  Jeroen HooijerBaarn2.04.15minM45   10.188  5:532.83-
391  Theo SchefersHendrik-Ido-Ambacht2.04.32minM65   10.165  5:542.82-
389  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge2.04.41minV45   10.153  5:552.8212
390  Inge Marchand (PR 1.57.57) Burgh-Haamstede2.04.46minV35   10.146  5:552.8212
393  Tonny Drijdijk (PR 1.54.06) Hoedekenskerke2.04.58minM45   10.130  5:552.81-
392  Bas van BinnendijkBergschenhoek2.05.01minM45   10.125  5:562.81-
397  Carlo Paardekooper (PR 1.59.54) Zierikzee2.05.03minMse   10.123  5:562.81-
395  Jurgen Zohlandt (PR 2.02.26) Westdorpe2.05.05minM35   10.120  5:562.81-
394  Ewoud KraaijOegstgeest2.05.11minM55   10.112  5:562.81-
402  Marco Janse (PR 2.01.01) Oost-Souburg2.05.28minM45   10.089  5:572.80-
396  Gercoline HollemansZwijndrecht2.05.29minV45   10.088  5:572.809
399  Bennie Daniëlse (PR 1.50.51) Middelburg2.05.29minM45   10.088  5:572.80-
398  Annemarie RodijkSliedrecht2.05.45minV45   10.066  5:582.808
403  Martin van Overloop (PR 1.52.41) Kapelle-Biezelinge2.05.45minM55   10.066  5:582.80-
401  Michel van DijkPijnacker2.05.47minM35   10.064  5:582.80-
400  Marc FuhringBarendrecht2.05.49minM45   10.061  5:582.79-
406  Corné Rasenberg (PR 1.46.27) Aagtekerke2.05.56minM45   10.052  5:582.79-
405  Dick Hart (PR 1.51.38) Renesse2.06.10minM55   10.033  5:592.79-
404  Kevin Landegent (debuut) Burgh-Haamstede2.06.16minMse   10.025  5:592.78-
408  André Lems (PR 1.32.20) Noordwelle2.06.23minM45   10.016  5:592.78-
407  Brian van Geer (PR 1.49.42) Zierikzee2.06.26minMse   10.012  6:002.78-
409  Cees van OostromWijk en Aalburg2.06.37minM45   9.997  6:002.78-
410  Lars JansenAbbenbroek2.06.52minMse   9.978  6:012.77-
413  Danny Dijke (PR 1.49.12) Oost-Souburg2.07.28minMse   9.931  6:032.76-
416  Jean pierre MeynenSchoten2.07.28minM45   9.931  6:032.76-
417  Paul ReynaertSchoten2.07.28minM65   9.931  6:032.76-
411  Jacqueline Kafoe (PR 2.01.44) Zierikzee2.07.40minV35   9.915  6:032.753
412  Michel van AelstBarendrecht2.07.44minM55   9.910  6:032.75-
420  Marcel Dekker (PR)Zierikzee2.07.46minM45   9.908  6:032.75-
421  Hans HermsenWassenaar2.07.51minM45   9.901  6:042.75-
414  Petra EigenraamMaassluis2.07.52minV45   9.900  6:042.753
415  Katrien Van der VekenTurnhout2.07.55minV35   9.896  6:042.753
418  Maria MenheereLeiden2.07.56minV45   9.895  6:042.753
422  Leo KlootwijkNumansdorp2.08.05minM35   9.883  6:042.75-
419  Ron van DomburgDriebruggen2.08.10minM45   9.877  6:042.74-
424  Frank AmasSpijkenisse2.08.17minM45   9.868  6:052.74-
423  Geerda PlokhooijZwijndrecht2.08.28minV45   9.854  6:052.742
427  Ron BroereZevenbergen2.08.36minM45   9.843  6:062.73-
431  Marcel de JongeHelmond2.08.42minM35   9.836  6:062.73-
425  Femke Beijer (PR 1.55.31) Zierikzee2.08.43minVse   9.834  6:062.732
428  Ton VerheezenVlaardingen2.08.43minM45   9.834  6:062.73-
426  Simon van den BergEindhoven2.08.44minMse   9.833  6:062.73-
429  Regina Verhage (PR 1.57.15) Aagtekerke2.09.00minV45   9.813  6:072.731
430  Eva Huibregtse (PR 1.49.59) Middelburg2.09.03minVse   9.809  6:072.721
432  Mark Kakes (PR 1.50.35) Wolphaartsdijk2.09.05minM35   9.806  6:072.72-
434  Noël van BreeBreda2.09.07minM35   9.804  6:072.72-
435  Jurgen LeijtenKlundert2.09.09minM35   9.801  6:072.72-
433  Edwin van DesselBilthoven2.09.12minM45   9.798  6:072.72-
436  Peter BlaakZwijndrecht2.09.25minM45   9.781  6:082.72-
439  Jeroen Govers (PR 1.58.57) Goes2.09.43minM35   9.759  6:092.71-
442  Arjan van de Berge (PR 1.53.33) Bruinisse2.09.52minMse   9.747  6:092.71-
443  Peter KampAlblasserdam2.10.00minM45   9.737  6:102.70-
437  Daniella Evers (PR 1.32.58) Middelburg2.10.02minV35   9.735  6:102.70-
445  René Hofs (PR)Zonnemaire2.10.02minM55   9.735  6:102.70-
438  Irene IJspelder (PR 2.06.15) Renesse2.10.03minV45   9.734  6:102.70-
441  Odylle GraaflandHoogmade2.10.08minV35   9.727  6:102.70-
440  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.10.13minV45   9.721  6:102.70-
449  Marjus Wusthoft?2.10.16minM45   9.717  6:102.70-
446  Frank van Rotterdam (PR 2.02.44) Noordgouwe2.10.18minM45   9.715  6:112.70-
444  Carola den Hartog (PR 2.02.00) Middelburg2.10.26minV35   9.705  6:112.70-
447  Gertjan Westdorp (PR 1.52.15) Krabbendijke2.10.26minM45   9.705  6:112.70-
450  Miranda HoekstraZwijndrecht2.10.52minV35   9.673  6:122.69-
451  Hans BrokaarHellevoetsluis2.10.52minMse   9.673  6:122.69-
451  Fred van Vloten?2.10.52minM45   9.673  6:122.69-
448  Ilse van Dam (PR 1.56.07) Burgh-Haamstede2.10.56minV35   9.668  6:122.69-
457  Richard Fennet (PR 2.06.27) Renesse2.11.19minM35   9.640  6:132.68-
458  Martijn MeerwijkBreda2.11.20minM35   9.638  6:142.68-
536  Sascha DamenBreda2.11.20minV35   9.638  6:142.68-
456  Ies KorpershoekVlaardingen2.11.23minM55   9.635  6:142.68-
453  Susanne Roose (PR)Middelburg2.11.24minV35   9.634  6:142.68-
454  Jules van den Doel (PR 1.58.52) Zierikzee2.11.25minM45   9.632  6:142.68-
455  Karin van der WindtAlblasserdam2.11.33minV45   9.623  6:142.67-
460  Errol Reginald HauwertCulemborg2.11.50minM45   9.602  6:152.67-
459  Anita Israel (PR 2.01.44) Vlissingen2.12.00minV45   9.590  6:152.66-
461  Karin BroereZevenbergen2.12.13minV45   9.574  6:162.66-
463  Patrick Giljam (PR 1.29.19) Zierikzee2.12.17minMse   9.569  6:162.66-
462  Ria Marchand (PR 2.06.16) Burgh-Haamstede2.12.36minV55   9.546  6:172.65-
464  Rebecca de Winter (PR 1.56.20) Ovezande2.12.43minV45   9.538  6:172.65-
466  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Hulst2.12.49minV35   9.531  6:182.65-
465  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.12.50minV45   9.530  6:182.65-
467  Rink Sipma (PR 2.08.22) Vrouwenpolder2.13.14minM45   9.501  6:192.64-
468  Louisa MiechielsenVosselaar2.13.15minV55   9.500  6:192.64-
469  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.13.21minV35   9.493  6:192.64-
470  Alice SigtermansPapendrecht2.13.22minV45   9.492  6:192.64-
474  Maurits van de WaterVlijmen2.13.26minM35   9.487  6:192.64-
471  Gert Jan van BuurenNieuwerkerk a/d IJssel2.13.35minM45   9.476  6:202.63-
472  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk2.13.35minM45   9.476  6:202.63-
473  Han Muller (PR 1.49.31) Bruinisse2.13.36minM45   9.475  6:202.63-
475  Annette SchapersVlaardingen2.13.52minV35   9.456  6:212.63-
480  Hans BoogaardZwijndrecht2.13.52minM45   9.456  6:212.63-
483  Jan van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.13.55minM55   9.453  6:212.63-
476  Caroline Ganseman (PR 2.00.37) Goes2.13.58minV45   9.449  6:212.62-
478  Jan PietersDordrecht2.13.58minM55   9.449  6:212.62-
481  Gertjan Twigt (PR 2.05.57) Krabbendijke2.14.03minM45   9.443  6:212.62-
477  Corrie van der ZijdeHerentals2.14.07minV55   9.438  6:212.62-
484  Erwin Salemink (PR 2.03.48) Serooskerke2.14.12minM45   9.433  6:222.62-
479  Ciska de Buck (PR 2.03.38) Biggekerke2.14.15minVse   9.429  6:222.62-
482  Sonja Poppe (PR 1.55.36) Kamperland2.14.31minV45   9.410  6:232.61-
487  Kees Sent (PR)Krabbendijke2.14.54minM55   9.384  6:242.61-
486  Bram Lagendijk (PR)Krabbendijke2.14.55minM55   9.382  6:242.61-
485  Mariska Thorenaar (PR 2.11.45) Middelburg2.15.12minV35   9.363  6:252.60-
488  Caroline Hessmann?2.15.27minVse   9.346  6:252.60-
490  Ben DemmersKrimpen aan den IJssel2.15.28minM45   9.344  6:252.60-
489  Renee Lammerts (PR 1.50.19) Noordgouwe2.15.35minVse   9.336  6:262.59-
494  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.15.54minM35   9.315  6:262.59-
493  Richard van Duin (PR 2.10.23) Zierikzee2.15.55minM45   9.313  6:272.59-
491  Erna de Landmeter (PR 2.13.39) Oost-Souburg2.16.12minV35   9.294  6:272.58-
497  H Gursch?2.16.48minM45   9.253  6:292.57-
495  Thecla BontenBergen op Zoom2.17.05minV45   9.234  6:302.57-
496  Rita KeizerBergen op Zoom2.17.05minV45   9.234  6:302.57-
498  Lorenzo Wijers (PR 2.14.40) Zierikzee2.17.20minMse   9.217  6:312.56-
499  Elise Fanchamps (PR 2.13.39) Westkapelle2.17.42minV45   9.193  6:322.55-
500  Maarten DropRosmalen2.18.01minM45   9.172  6:332.55-
501  Martin MoerkerkePuttershoek2.18.04minM45   9.168  6:332.55-
502  Christel SchuitSliedrecht2.18.38minVse   9.131  6:342.54-
503  Daniella FunStrijen2.18.45minV45   9.123  6:352.53-
504  Rien van GelderenHendrik-Ido-Ambacht2.18.50minM65   9.118  6:352.53-
505  Sven Nieuwkoop (PR)Goes2.19.00minMse   9.107  6:352.53-
509  Xander Janssen (PR 2.03.54) Vlissingen2.19.23minM45   9.082  6:362.52-
511  Luc TeunissenBreda2.19.24minM45   9.081  6:362.52-
506  Van PeerHoeven2.19.25minM45   9.080  6:362.52-
512  Alexander den BoerRoosendaal2.19.25minM35   9.080  6:362.52-
507  Jermaine LuitwielerSchiedam2.19.30minMse   9.074  6:372.52-
508  Veerle AmantAalst2.19.33minV45   9.071  6:372.52-
510  Annabel van Marion (PR 1.55.52) Westkapelle2.19.47minV35   9.056  6:382.52-
517  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.19.49minM35   9.054  6:382.51-
513  Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg2.19.57minV35   9.045  6:382.51-
514  Petra van den Doel (PR 2.15.42) Zierikzee2.20.09minV45   9.032  6:392.51-
520  Herman van den Dries (PR 1.57.22) Ovezande2.20.10minM45   9.031  6:392.51-
515  Ida Dekker (PR 2.17.00) Zierikzee2.20.13minV45   9.028  6:392.51-
516  Sandra van der Zande (PR 2.07.40) Ouwerkerk2.20.24minV35   9.016  6:392.50-
518  Marie José Janse (PR 1.51.50) Goes2.20.24minV45   9.016  6:392.50-
519  Ineke van Poppel (PR 1.57.04) Zierikzee2.20.29minV55   9.011  6:402.50-
521  Jolanda BuismanPapendrecht2.20.35minV55   9.004  6:402.50-
523  Stephan Roes (PR 2.11.39) Burgh-Haamstede2.20.44minM55   8.995  6:402.50-
522  Lena Kleingeld (PR 2.05.41) Vlissingen2.20.45minV55   8.994  6:402.50-
525  Egbert Oldenboom (PR 2.12.47) Vlissingen2.20.58minM45   8.980  6:412.49-
524  Marilou Creemers (PR 2.17.25) Serooskerke2.21.17minV55   8.960  6:422.49-
526  Jan MonsterDordrecht2.21.25minM35   8.951  6:422.49-
527  Patrick van IerselLelystad2.21.29minMse   8.947  6:422.49-
529  Jurgen Dingemanse (PR 2.07.53) Biggekerke2.21.36minM45   8.940  6:432.48-
531  Mark de BasWaddinxveen2.21.37minMse   8.939  6:432.48-
576  Elise van der WekkenUtrecht2.21.37minVse   8.939  6:432.48-
528  Christina Fuhring BennikBarendrecht2.21.40minV35   8.935  6:432.48-
530  Hugo HuibregtseOosterhout2.21.59minM35   8.915  6:442.48-
532  Miranda Zomer (PR 2.08.05) Burgh-Haamstede2.22.20minV35   8.894  6:452.47-
533  Serge Wijers (PR 1.55.16) Zierikzee2.22.22minM35   8.891  6:452.47-
534  Herman Kreeft (PR 2.06.36) Gilze2.22.36minM65   8.877  6:462.47-
535  Marloes Saaman (PR 1.51.42) Zoutelande2.23.16minVse   8.836  6:472.45-
537  Fred QuaakZwijndrecht2.24.07minM55   8.784  6:502.44-
541  Erik AkerboomSchiedam2.24.20minMse   8.770  6:502.44-
542  Martijn van EschBergschenhoek2.24.21minMse   8.769  6:512.44-
544  Job van EschRotterdam2.24.22minMse   8.768  6:512.44-
546  Wim van EschRotterdam2.24.22minM55   8.768  6:512.44-
545  Chris Rodermond (PR 2.07.59) Oost-Souburg2.24.29minM45   8.761  6:512.43-
548  Jan Boot (PR 2.17.20) Zierikzee2.24.40minM45   8.750  6:512.43-
538  Heidi EndemannStraelen2.24.43minV35   8.747  6:522.43-
539  Willem HogendoornZoetermeer2.24.46minM45   8.744  6:522.43-
540  Ab LeeflangZoetermeer2.24.46minM45   8.744  6:522.43-
543  Jaap Landegent (PR 2.18.23) Burgh-Haamstede2.25.02minM45   8.728  6:522.42-
547  Annemarie de Visser (PR)Middelburg2.25.02minVse   8.728  6:522.42-
549  Lianne VerhageBussum2.25.14minV35   8.716  6:532.42-
550  Marianne de JongeNoordwelle2.25.23minV55   8.707  6:532.42-
551  Tono Wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.26.05minM45   8.665  6:552.41-
552  Addie StreefkerkOud-Beijerland2.26.07minV45   8.663  6:562.41-
553  Frank PlokhooijZwijndrecht2.26.23minM45   8.648  6:562.40-
555  Kees Hermans (PR 2.03.59) Heinkenszand2.26.29minM45   8.642  6:572.40-
554  Trix MerbisCapelle aan den IJssel2.26.33minV45   8.638  6:572.40-
556  Adrie van BavelOud Gastel2.26.48minM45   8.623  6:572.40-
559  Peter GoedhartSommelsdijk2.27.30minM55   8.582  6:592.38-
557  Leo van Driel (PR 2.01.30) Vlissingen2.27.31minM45   8.581  7:002.38-
558  Sandra StamBarendrecht2.27.48minV35   8.565  7:002.38-
561  Sjaak Beijer (PR 2.01.18) Tholen2.28.13minM55   8.541  7:022.37-
560  Kristiaan KremerMook2.28.19minM35   8.535  7:022.37-
562  Marijke EkeloZwijndrecht2.30.00minV45   8.439  7:072.34-
563  Peter PalsBreda2.30.26minM45   8.415  7:082.34-
564  Anneke CramaLeiderdorp2.30.41minV55   8.401  7:092.33-
565  Richard MeijerBergen op Zoom2.30.51minM45   8.391  7:092.33-
566  Ria Fredriks (debuut) s-Heerenhoek2.31.31minV55   8.355  7:112.32-
566  Evelien FredriksVlissingen2.31.31minVse   8.355  7:112.32-
569  Jacques BeemsterboerPapendrecht2.32.22minM65   8.308  7:132.31-
568  Jan Pieter KlootwijkHendrik-Ido-Ambacht2.32.31minM45   8.300  7:142.31-
572  Peter Top?2.33.14minM55   8.261  7:162.29-
574  Stefan DemmersRotterdam2.33.15minMse   8.260  7:162.29-
570  Marianne HonkoopRotterdam2.33.17minVse   8.258  7:162.29-
571  Marielle van den Broeke (debuut) Middelburg2.33.22minVse   8.254  7:162.29-
573  Harma Breuker (PR 2.14.08) Middelburg2.33.26minV55   8.250  7:162.29-
575  Corina KetelaarDordrecht2.33.51minV45   8.228  7:182.29-
577  Marieke van Hecke (PR 2.05.36) Terneuzen2.34.32minVse   8.191  7:192.28-
578  Linda Kiel (PR 2.21.33) Terneuzen2.34.32minV45   8.191  7:192.28-
579  Angelique BoumanHeesch2.36.00minV35   8.114  7:242.25-
580  Margot Verhaagen (PR 2.11.41) Middelburg2.36.53minV45   8.069  7:262.24-
581  Babette van´t VeerDriebruggen2.36.56minV35   8.066  7:262.24-
582  Marlies AaldersVlaardingen2.37.20minV45   8.046  7:272.23-
583  Cindy Scharloo (PR 2.35.08) Veere2.37.55minV35   8.016  7:292.23-
585  Jolanda Staal (PR 2.27.05) Goes2.43.19minVse   7.751  7:442.15-
584  Karin StaalDordrecht2.43.21minVse   7.749  7:452.15-
586  Monia MonsterDordrecht2.46.45minV35   7.591  7:542.11-
587  Peter van den Broeke (PR 2.27.57) Middelburg2.47.29minM55   7.558  7:562.10-
588  Annelies Kakes (PR 2.20.45) Wolphaartsdijk2.53.28minV45   7.297  8:132.03-
589  Walter KeeminkVlaardingen2.54.31minM45   7.253  8:162.01-
590  Jeroen MolenaarDelft3.02.09minM45   6.949  8:381.93-
Mannen: 435 (73.73%) => M35=123 - M40=1 - M45=157 - M55=56 - M60=1 - M65=10 - Mse=87
Vrouwen: 155 (26.27%) => V35=62 - V45=44 - V55=14 - Vse=35

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.923 seconden nodig om deze lijst met 590 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020