dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Trail by the Sea Short

Westenschouwen, zondag 21 september 2014 - Organisatie: Sportpromotion Zld
20 km >>> Zeeuws record staat met 58.14 vanaf 11-03-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.11.03) Zoutelande1.20.53minMse   14.836  4:034.12361
2  Martijn de Kok (PR 1.10.08) Heinkenszand1.24.39minMse   14.176  4:143.94275
3  Leo SmetsOlen1.30.53minM45   13.204  4:333.67158
4  Vincent LangendamHendrik-Ido-Ambacht1.31.37minMse   13.098  4:353.64147
5  Folkert van der KrolPuttershoek1.32.54minM40   12.917  4:393.59127
6  Tim van den Broeke (debuut) Vlissingen1.33.02minMse   12.899  4:393.58126
7  Remy Vasseur (PR 1.09.40) Vlissingen1.33.15minMse   12.869  4:403.57122
8  Michel Buijck (debuut) Biervliet1.34.02minMse   12.761  4:423.54112
9  Jos den Hollander (PR 1.15.04) Goes1.36.21minM50   12.455  4:493.4682
10  Bart Verkaart (PR 1.19.15) Zierikzee1.36.56minM45   12.380  4:513.4476
11  Ramon van der Grift (debuut) Vlissingen1.37.00minMse   12.371  4:513.4475
12  Izar van GoolBreda1.37.16minMse   12.337  4:523.4372
13  Pieter HeggenBreda1.37.32minM45   12.303  4:533.4269
14  JanKees JacobseRotterdam1.37.37minMse   12.293  4:533.4168
15  John Ravia (PR 1.15.22) Zierikzee1.37.52minM40   12.262  4:543.4166
16  Edwin van Alphen (PR 1.24.07) Vlissingen1.38.24minM40   12.195  4:553.3960
17  Arnold de KromHalsteren1.38.29minM45   12.185  4:553.3859
18  Vanessa HartmanBrielle1.38.34minV40   12.175  4:563.38209
19  Cees Dijkman (PR 1.37.40) Burgh-Haamstede1.39.36minM45   12.048  4:593.3549
20  Robert van der ZandenBrielle1.40.59minMse   11.883  5:033.3037
21  Dennis Heilbron (PR 1.26.36) Biggekerke1.42.01minM40   11.763  5:063.2730
22  Andres de Witte (PR 1.40.49) Terneuzen1.42.35minMse   11.698  5:083.2526
23  Jan-Willem Florie (debuut) Vlissingen1.42.51minMse   11.667  5:093.2424
24  Johan Karelse (PR)Heinkenszand1.42.57minM40   11.656  5:093.2423
25  John van Dijke (debuut) Kloosterzande1.42.59minM40   11.652  5:093.2423
26  Frank Houweling (debuut) Goes1.43.05minMse   11.641  5:093.2323
27  Kees van OevelenBergen op Zoom1.43.08minM50   11.635  5:093.2322
28  Ton van Os (PR 1.40.27) Poortvliet1.43.13minM45   11.626  5:103.2322
29  Tako HorsleyBussum1.43.15minM40   11.622  5:103.2322
30  Leonie Ton (PR 1.29.10) Zierikzee1.43.24minVse   11.605  5:103.22136
31  Lucas den HartogRotterdam1.44.17minMse   11.507  5:133.2016
32  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.20.56) Goes1.44.26minM45   11.491  5:133.1915
33  Sander van Doorn (PR 1.43.10) Terneuzen1.45.30minMse   11.374  5:173.1610
34  Sven Vermeulen (PR 1.25.37) Vlissingen1.45.41minMse   11.355  5:173.159
35  Ron HuizerSpijkenisse1.45.51minM50   11.337  5:183.159
36  Walter Houtzager (PR)Oost-Souburg1.45.53minM40   11.333  5:183.159
37  Anne ZijderveldHendrik-Ido-Ambacht1.46.16minVse   11.292  5:193.14100
38  Christian BoerBarendrecht1.46.51minMse   11.231  5:213.125
39  Hans Verhaagen (PR 1.27.10) Goes1.46.57minM45   11.220  5:213.125
40  Peter KoedoodRotterdam1.47.52minM50   11.125  5:243.093
41  Waldemar HogerwaardWouw1.48.28minM40   11.063  5:253.072
42  Wim Besuijen (PR 1.09.31) Middelburg1.48.34minM60   11.053  5:263.072
43  Marianne bestebreurNumansdorp1.48.47minVse   11.031  5:263.0674
44  Colin Harmsen van der Vliet (PR 1.46.34) Tholen1.48.59minMse   11.011  5:273.061
45  Jan Willem de Valk (debuut) Oosterland1.49.09minMse   10.994  5:273.051
46  Amber HullemanOud-Beijerland1.49.14minVse   10.986  5:283.0569
47  Martin Rijn (debuut) Zierikzee1.49.30minM40   10.959  5:293.04-
48  Ronald Middelhoek (PR)Burgh-Haamstede1.49.34minM40   10.952  5:293.04-
49  Dick Saarloos (debuut) Kapelle-Biezelinge1.49.44minM45   10.936  5:293.04-
50  Robert Verwijs (PR)Zierikzee1.50.34minMse   10.853  5:323.01-
51  André van DorpVlaardingen1.50.40minM40   10.843  5:323.01-
52  Wim van Dijke (PR 1.19.39) Vlissingen1.50.45minM50   10.835  5:323.01-
53  Arnold RijsmusOud-Beijerland1.51.00minMse   10.811  5:333.00-
54  Erwin van der Linde (PR)Vlissingen1.51.09minM40   10.796  5:333.00-
55  Don CroesBrielle1.51.50minM45   10.730  5:362.98-
56  Michel Ridderhof (PR 1.25.39) Middelburg1.51.52minM40   10.727  5:362.98-
57  Hans van BommelHellevoetsluis1.51.55minM40   10.722  5:362.98-
58  Patrick van SchiltHalsteren1.51.57minM40   10.719  5:362.98-
59  Patrick van Iersel (PR 1.27.55) Goes1.52.01minM45   10.713  5:362.98-
60  Sander BodmerRotterdam1.53.02minMse   10.616  5:392.95-
61  Martin Warbouts-Gravendeel1.53.19minM40   10.590  5:402.94-
62  Bram Kotvis (PR)Zierikzee1.53.22minM50   10.585  5:402.94-
63  Henk VermaasRotterdam1.53.24minM55   10.582  5:402.94-
64  Ewald Provoost (PR 1.48.01) Biggekerke1.53.30minM40   10.573  5:412.94-
65  Manon BroumelsRoosendaal1.53.53minVse   10.537  5:422.9332
66  Peter Noordijke (PR 1.30.39) Goes1.53.55minM50   10.534  5:422.93-
67  Peter HoncoopRijen1.54.03minM50   10.522  5:422.92-
68  Jan van GentOud-Beijerland1.54.05minM55   10.519  5:422.92-
69  Ada Geuze (PR 1.35.08) Middelburg1.54.06minVse   10.517  5:422.9231
70  Seth Dijkstra (PR 1.27.38) Middelburg1.54.08minM40   10.514  5:422.92-
71  Paola van Gilst (PR 1.29.24) Goes1.54.38minV40   10.468  5:442.9127
72  Barend van der GiesenHendrik-Ido-Ambacht1.54.45minMse   10.458  5:442.90-
73  Remy Driehuiss-Gravenhage1.55.00minM40   10.435  5:452.90-
74  Ed WientjensBergen op Zoom1.55.04minM50   10.429  5:452.90-
75  Martine Lust (PR 1.50.20) Brielle1.55.05minV45   10.427  5:452.9025
76  Norbert de Mol (debuut) Kapelle-Biezelinge1.55.08minM40   10.423  5:452.90-
77  Andries hordijkKlaaswaal1.55.13minMse   10.415  5:462.89-
78  Stefan Van der VoornDen Bommel1.55.18minM40   10.408  5:462.89-
79  Rob FaasenTinte1.55.55minM50   10.352  5:482.88-
80  Gerwin Zondervan (PR 1.31.42) Kapelle-Biezelinge1.56.01minM45   10.343  5:482.87-
81  Leon de VriesHeerjansdam1.56.03minM45   10.340  5:482.87-
82  Bas BaggermanDordrecht1.56.08minM40   10.333  5:482.87-
83  Bob LawendeRotterdam1.56.12minMse   10.327  5:492.87-
84  Jan WegereefHellevoetsluis1.56.25minM50   10.308  5:492.86-
85  Michiel StijntjesHellevoetsluis1.56.35minMse   10.293  5:502.86-
86  Paul van de WouwOosterhout1.57.05minMse   10.249  5:512.85-
87  Matthijs AbeelenGouda1.58.51minM40   10.097  5:572.80-
88  Jerry PuntDordrecht1.59.08minM45   10.073  5:572.80-
89  Thijs van LeeuwenWaddinxveen1.59.24minMse   10.050  5:582.79-
90  Erwin van ZuidamAmsterdam1.59.29minM40   10.043  5:582.79-
91  Jan van BennekomHeinenoord1.59.45minM50   10.021  5:592.78-
92  Martien BlokOostvoorne1.59.48minM55   10.017  5:592.78-
93  Jaap VoeldbravenRijsbergen1.59.54minMse   10.008  6:002.78-
94  Daniel JonkerZoetermeer1.59.56minMse   10.006  6:002.78-
95  Jan Willem RijkeDelfgauw1.59.58minM55   10.003  6:002.78-
96  Remco van der VeldenSchiedam2.00.01minM45   9.999  6:002.78-
97  Bert HederikBarendrecht2.00.04minM50   9.994  6:002.78-
98  Robert Sonke (PR 1.29.39) Middelburg2.00.07minM40   9.990  6:002.78-
99  Inge de kievitZuid-Beijerland2.00.28minVse   9.961  6:012.774
100  Piet de Visser (PR)Oostburg2.00.45minM60   9.938  6:022.76-
101  Richard GrannemanHellevoetsluis2.01.00minM45   9.917  6:032.75-
102  Dennis van OudenaardenOostvoorne2.01.12minM40   9.901  6:042.75-
103  Martijn de Vries (PR 1.32.37) Middelburg2.01.32minMse   9.874  6:052.74-
104  Angela VerschoorRockanje2.01.39minV45   9.864  6:052.741
105  Ron GoosRotterdam2.01.59minM50   9.837  6:062.73-
106  Ralph van de GrijpHellevoetsluis2.02.21minMse   9.808  6:072.72-
107  Saskia Goole (PR 1.31.48) Kapelle-Biezelinge2.02.30minV40   9.796  6:082.72-
108  Robin Jonkers (debuut) Tholen2.02.35minMse   9.789  6:082.72-
109  Willem ZaadnoordijkRotterdam2.02.59minM55   9.757  6:092.71-
110  Annette de BotRoosendaal2.03.08minV45   9.746  6:092.71-
111  John van der VeenRidderkerk2.03.33minM50   9.713  6:112.70-
112  Agath EngelDelft2.04.16minVse   9.657  6:132.68-
113  Hans van KlaverenRotterdam2.04.38minM50   9.628  6:142.67-
114  Jos van der EntLeiden2.05.03minMse   9.596  6:152.67-
115  Martijn van der EntLeidschendam2.05.05minMse   9.594  6:152.66-
116  Co de Feijter (PR 1.30.35) Zierikzee2.05.10minM50   9.587  6:162.66-
117  Ben van der PolsPiershil2.05.12minMse   9.585  6:162.66-
118  Marcel PickkersZwijndrecht2.05.14minM45   9.582  6:162.66-
119  Hans Tolhoek (PR 1.53.34) Kapelle-Biezelinge2.05.16minMse   9.580  6:162.66-
120  Ronald meierGroningen2.05.17minMse   9.578  6:162.66-
121  Fred de ZeeuwHellevoetsluis2.05.20minM50   9.574  6:162.66-
122  Paul van Tuil (PR 2.00.50) Burgh-Haamstede2.05.22minM45   9.572  6:162.66-
123  Hester van der WerkOostvoorne2.05.24minV40   9.569  6:162.66-
124  Berry Knibbeler (PR)Westdorpe2.05.28minM50   9.564  6:162.66-
125  Jacgueline van OsPoortvliet2.05.33minV45   9.558  6:172.65-
126  Berteke de JongRotterdam2.05.49minVse   9.538  6:172.65-
127  Jos BuijksRaamsdonksveer2.06.01minM55   9.523  6:182.65-
128  Wim de GrootHekendorp2.06.08minM50   9.514  6:182.64-
129  Bart van HaperenBreda2.06.17minMse   9.502  6:192.64-
130  Krista Voorham (PR 1.47.52) Burgh-Haamstede2.06.24minV40   9.494  6:192.64-
131  Joke de Koster (PR)Colijnsplaat2.06.26minV55   9.491  6:192.64-
132  Gerno HesselinkDordrecht2.06.29minM40   9.487  6:192.64-
133  Serge van den Bos (PR)Burgh-Haamstede2.06.34minM40   9.481  6:202.63-
134  Antoon UijtdehaagNispen2.06.40minM45   9.474  6:202.63-
135  Marcel Richard (PR 1.44.32) Zoutelande2.06.43minM60   9.470  6:202.63-
136  Casper de VriesZaandam2.06.50minMse   9.461  6:212.63-
137  Judith van GroningenDirksland2.07.10minVse   9.436  6:222.62-
138  Duc Binh NguyenRotterdam2.07.25minMse   9.418  6:222.62-
139  Peter SchinkelHellevoetsluis2.07.42minM50   9.397  6:232.61-
140  Jaap van DamPapendrecht2.07.48minM50   9.390  6:232.61-
141  Henny Strating (debuut) Kamperland2.07.50minV45   9.387  6:242.61-
142  Remko BoerBarendrecht2.07.53minMse   9.384  6:242.61-
143  Aad van HeijningenVlaardingen2.08.17minM50   9.354  6:252.60-
144  Emardo de Rijck (debuut) Sint Jansteen2.08.35minMse   9.332  6:262.59-
145  Lu LauwersTurnhout2.08.53minM55   9.311  6:272.59-
146  MH Kempe (debuut) Bruinisse2.09.01minMse   9.301  6:272.58-
147  Petra Bokhove (PR 1.43.44) Zierikzee2.09.03minVse   9.299  6:272.58-
148  Theo Zoontjens (debuut) Koudekerke2.09.07minM65   9.294  6:272.58-
149  Kirsten OngRidderkerk2.09.09minVse   9.292  6:272.58-
150  John bosRidderkerk2.09.11minM45   9.289  6:282.58-
151  Rob BroerenSchiedam2.09.13minM60   9.287  6:282.58-
152  Wilmar HeuvelmanBoxtel2.09.16minM45   9.283  6:282.58-
153  Rudi Ravia (PR 1.39.03) Zierikzee2.09.38minM55   9.257  6:292.57-
154  Ron KantDussen2.09.47minM40   9.246  6:292.57-
155  Thea SegerenBreda2.10.41minV40   9.183  6:322.55-
156  Marco van ToledoOostvoorne2.10.43minM40   9.180  6:322.55-
157  Martin van 't Veer (debuut) Zierikzee2.10.45minM45   9.178  6:322.55-
158  Chris van RossumZwijndrecht2.11.34minM40   9.121  6:352.53-
159  Mike Smits (debuut) Oost-Souburg2.11.36minM45   9.119  6:352.53-
160  Albert Heuvelman (PR 2.11.28) Scharendijke2.11.49minM50   9.104  6:352.53-
161  Marco Meur (debuut) Middelburg2.11.58minMse   9.093  6:362.53-
162  Johan van RookhuizenHendrik-Ido-Ambacht2.12.08minM40   9.082  6:362.52-
163  Ron HoogerwerfOud-Beijerland2.12.10minM50   9.079  6:372.52-
164  Peter KimmelPuttershoek2.12.13minM45   9.076  6:372.52-
165  Kevin BaarsVlaardingen2.12.16minMse   9.073  6:372.52-
166  Dick Hart (PR 2.12.01) Renesse2.12.18minM55   9.070  6:372.52-
167  Caio de Graaf (PR 1.47.54) Burgh-Haamstede2.12.21minM40   9.067  6:372.52-
168  Willem DijkstraHellevoetsluis2.12.45minM50   9.040  6:382.51-
169  Aleid van ProoijenVlaardingen2.12.48minV45   9.036  6:382.51-
170  Benita van Oost (PR)Renesse2.13.02minVse   9.020  6:392.51-
171  Ilse Verwijs (PR 2.10.35) Zierikzee2.13.03minVse   9.019  6:392.51-
172  Nancy Koch (debuut) Tholen2.13.06minV40   9.016  6:392.50-
173  Johan PorsRidderkerk2.13.46minM55   8.971  6:412.49-
174  Paula GrootHellevoetsluis2.13.48minV45   8.969  6:412.49-
175  Gerard van WissenNieuw-Beijerland2.13.59minM65   8.956  6:422.49-
176  Rene KruisRotterdam2.14.14minM45   8.940  6:432.48-
177  Marike Brusket (PR 1.46.08) Wilhelminadorp2.14.24minV40   8.929  6:432.48-
178  Jos van Stee (debuut) s-Gravenpolder2.14.25minM40   8.927  6:432.48-
179  Jeanet LouterPoortugaal2.14.38minV40   8.913  6:442.48-
180  Stijn De SmedtKalmthout2.15.23minM40   8.864  6:462.46-
181  Floor van der SteenGouda2.15.53minV40   8.831  6:482.45-
182  Floor GroeneveldZwijndrecht2.15.55minM50   8.829  6:482.45-
183  Freddy Roose (PR 2.13.23) Oostkapelle2.16.02minM40   8.821  6:482.45-
184  Joop TerwielSchiedam2.16.25minM65   8.797  6:492.44-
185  Aad TerwielSchiedam2.16.27minM50   8.794  6:492.44-
186  Roos HordijkRotterdam2.16.52minVse   8.768  6:512.44-
187  Raymond VerschoorRotterdam2.17.13minM45   8.745  6:522.43-
188  Jaap van der Sars-Gravenhage2.17.18minMse   8.740  6:522.43-
189  André DamenAmersfoort2.17.28minM50   8.729  6:522.42-
190  Arno de KievitZuid-Beijerland2.18.07minMse   8.688  6:542.41-
191  Fred QuaakZwijndrecht2.18.09minM55   8.686  6:542.41-
192  Sander LindemansVlaardingen2.18.12minMse   8.683  6:552.41-
193  Wim Karelse (PR 1.43.04) Schore2.18.20minM55   8.675  6:552.41-
194  Bas JonasKlaaswaal2.18.25minM40   8.669  6:552.41-
195  Paul Johan de VoogdVlaardingen2.18.28minM40   8.666  6:552.41-
196  Marko van der VoortBerkel en Rodenrijs2.18.34minM45   8.660  6:562.41-
197  Christl Rozendaal (PR 1.42.55) Kapelle-Biezelinge2.18.36minV45   8.658  6:562.41-
198  Erik Spil (debuut) Middelburg2.18.41minMse   8.653  6:562.40-
199  Willian Boot (debuut) Kerkwerve2.18.43minM45   8.651  6:562.40-
200  Hannie VermeulenBrielle2.19.10minV50   8.623  6:582.40-
201  Egidius van DongenRockanje2.19.13minM65   8.620  6:582.39-
202  Elly EtmanBrielle2.19.14minV55   8.619  6:582.39-
203  Sandra klemSommelsdijk2.19.19minV40   8.613  6:582.39-
204  Richard polderdijk (PR 1.38.18) Kortgene2.20.08minM45   8.563  7:002.38-
205  Jan Kaan (PR 1.47.18) Rilland2.20.26minM55   8.545  7:012.37-
206  Marian van Dijk (PR 1.35.08) Middelburg2.21.35minV45   8.476  7:052.35-
207  Lydia Spruyt (debuut) Middelburg2.21.39minVse   8.472  7:052.35-
208  Kees PijpHardenberg2.22.03minM50   8.448  7:062.35-
209  Petra PolspoelBergen op Zoom2.22.06minV40   8.445  7:062.35-
210  Isto Knaap (PR 1.40.37) Goes2.22.26minM55   8.425  7:072.34-
211  Rob Van der Beijl (debuut) Bruinisse2.23.31minM45   8.361  7:112.32-
212  Hans VisserOud-Beijerland2.23.49minM50   8.344  7:112.32-
213  Hanno SterkVlaardingen2.23.58minM50   8.335  7:122.32-
214  Hans BoogaardZwijndrecht2.24.15minM50   8.319  7:132.31-
215  Esther van Sluijs (PR 1.48.11) Kloetinge2.24.19minV40   8.315  7:132.31-
216  Walter Plessius (PR 1.42.43) s-Gravenpolder2.24.28minM40   8.306  7:132.31-
217  Leo Rijnberg (PR 2.09.38) Oosterland2.24.48minM50   8.287  7:142.30-
218  Michel SapRotterdam2.25.18minMse   8.259  7:162.29-
219  Carla JansenGouda2.25.27minV50   8.250  7:162.29-
220  Edwin de Vlieger (PR 2.15.51) Scharendijke2.25.29minM40   8.248  7:162.29-
221  Ton VerheezenVlaardingen2.25.32minM45   8.246  7:172.29-
222  Pieter van TeeffelenZoetermeer2.25.35minM55   8.243  7:172.29-
223  Bas van BinnendijkBergschenhoek2.25.38minM45   8.240  7:172.29-
224  Mark RustenburgRotterdam2.25.43minM40   8.235  7:172.29-
225  Johan KoopmansRhoon2.26.48minM40   8.174  7:202.27-
226  Ingrid KlopSchiedam2.27.06minV50   8.158  7:212.27-
227  Mirna Openneer (debuut) s-Heer Abtskerke2.27.33minVse   8.133  7:232.26-
228  Jan RooseKasterlee2.27.56minM60   8.112  7:242.25-
229  Joris MinnenTurnhout2.27.58minM40   8.110  7:242.25-
230  Piet de KroonSchiedam2.28.38minM50   8.074  7:262.24-
231  Rob van NeutegemBarendrecht2.28.52minM50   8.061  7:272.24-
232  Simone monsRidderkerk2.28.54minV40   8.059  7:272.24-
233  Gina HeuserRidderkerk2.28.56minV50   8.057  7:272.24-
234  Carola den Hartog (PR 2.26.54) Middelburg2.28.58minV40   8.055  7:272.24-
235  Jacqueline de Bree (PR 1.45.24) Middelburg2.29.42minV45   8.016  7:292.23-
236  Willem van der VaartVlaardingen2.29.44minM50   8.014  7:292.23-
237  Ton KapingaRidderkerk2.29.56minM60   8.004  7:302.22-
238  Rien EckhardtRoosendaal2.30.03minM65   7.997  7:302.22-
239  Stefan HulsingSchiedam2.30.10minM40   7.991  7:312.22-
240  Bob WestenbergVlaardingen2.30.13minM75   7.988  7:312.22-
241  Karlijn von MeijenfeldRijen2.30.31minVse   7.973  7:322.21-
242  Sandra de KortRijen2.30.33minV40   7.971  7:322.21-
243  Jakobus Meulenberg (PR 2.03.09) Oudelande2.31.57minM45   7.897  7:362.19-
244  Hans StutvoetMijnsheerenland2.32.22minM45   7.876  7:372.19-
245  Wanda duboisAmsterdam2.32.30minV50   7.869  7:382.19-
246  Gudy van KlaverenRotterdam2.32.34minV50   7.865  7:382.18-
247  Esther StutvoetMijnsheerenland2.32.36minV40   7.864  7:382.18-
248  Anton HollemansZwijndrecht2.33.00minM50   7.843  7:392.18-
249  Wim GoudswaardPuttershoek2.34.09minM50   7.785  7:422.16-
250  Daniel van ToorHellevoetsluis2.34.11minM40   7.783  7:432.16-
251  Owen ThomasHellevoetsluis2.34.13minM40   7.781  7:432.16-
252  Wim OosseHaelen2.34.35minM55   7.763  7:442.16-
253  Johnny Dooms (PR 2.00.41) Terneuzen2.35.44minM60   7.705  7:472.14-
254  Andre Wouters (debuut) Oost-Souburg2.35.45minM40   7.705  7:472.14-
255  Ida Dekker (PR)Zierikzee2.35.48minV45   7.702  7:472.14-
256  Lianne Wijsman (PR 1.51.27) Zierikzee2.36.06minV45   7.687  7:482.14-
257  Ronald TijssenHendrik-Ido-Ambacht2.36.11minM40   7.683  7:492.13-
258  Cor PoldervaartVlaardingen2.36.51minM45   7.651  7:512.13-
259  Cora BronderAbbenbroek2.36.57minV45   7.646  7:512.12-
260  Edwin ComelloHellevoetsluis2.37.04minM40   7.640  7:512.12-
261  Caroline Ganseman (PR 1.56.05) Goes2.37.07minV45   7.638  7:512.12-
262  Ingeborg van den HeuveRotterdam2.38.07minV45   7.589  7:542.11-
263  Willem Hoogen StoevenbRotterdam2.38.09minM60   7.588  7:542.11-
264  Dennis BoenderPoortugaal2.38.26minM40   7.574  7:552.10-
265  Frank WarmerdamHendrik-Ido-Ambacht2.38.48minM40   7.557  7:562.10-
266  Tamara van WaardhuizenHendrik-Ido-Ambacht2.38.50minVse   7.555  7:572.10-
267  Wim van der MaatEindhoven2.39.25minM55   7.527  7:582.09-
268  Lennie GroenewegenRotterdam2.39.30minV40   7.524  7:592.09-
269  Cilie van WaardenbergHellevoetsluis2.39.37minV50   7.518  7:592.09-
270  Dineke MijerOostvoorne2.39.40minV55   7.516  7:592.09-
271  Jan van DijkMade2.39.41minM65   7.515  7:592.09-
272  Peter van OosterhoutMade2.39.43minM60   7.513  7:592.09-
273  Robin Mol (debuut) Yerseke2.39.46minMse   7.511  7:592.09-
274  Leon HooghartHeerjansdam2.40.10minM50   7.492  8:012.08-
275  Tono wondergem (PR 2.26.15) Westkapelle2.42.32minM50   7.383  8:082.05-
276  Nancy Burger (PR 2.31.59) Vlissingen2.42.34minV45   7.382  8:082.05-
277  Hans van SchaijkOss2.43.30minM50   7.339  8:112.04-
278  Galina MamaewaHellevoetsluis2.43.42minVse   7.330  8:112.04-
279  Remko KapHellevoetsluis2.43.44minMse   7.329  8:112.04-
280  Erwin KommerenUdenhout2.44.44minM40   7.285  8:142.02-
281  Jannes van MourikSpijkenisse2.45.01minM55   7.272  8:152.02-
282  Lilian van der SteenVlaardingen2.45.02minV55   7.271  8:152.02-
283  Gerard KreuningerSchiedam2.45.04minM55   7.270  8:152.02-
284  Diana OosterhofVlaardingen2.45.06minV50   7.268  8:152.02-
285  Ronald te LindertVlaardingen2.45.08minM45   7.267  8:152.02-
286  Rob van RosenbergVlaardingen2.45.10minM60   7.265  8:162.02-
287  Michiel de RuijterHellevoetsluis2.45.12minM40   7.264  8:162.02-
288  Marco MoormanMaassluis2.45.15minM45   7.262  8:162.02-
289  Wim van DrielVlaardingen2.45.19minM50   7.259  8:162.02-
290  Cilie van WaardenbergHellevoetsluis2.46.14minV50   7.219  8:192.01-
291  Leen van WaardenbergHellevoetsluis2.46.16minM50   7.217  8:192.00-
292  Rien BogaartsBergen op Zoom2.47.52minM60   7.149  8:241.99-
293  Karin VerweijEindhoven2.48.29minVse   7.122  8:251.98-
294  Marin MarsHaarlem2.48.33minV50   7.120  8:261.98-
295  Laura van SchaijkOss2.49.39minV45   7.073  8:291.96-
296  Jacqueline Kafoe (debuut) Zierikzee2.49.41minV45   7.072  8:291.96-
297  Sandra van der Zande (PR 2.36.25) Ouwerkerk2.49.43minV40   7.071  8:291.96-
298  Diana WillemsenHellevoetsluis2.51.08minV50   7.012  8:331.95-
299  Helen van der CorputWateringen2.52.19minVse   6.964  8:371.93-
300  Jos BosmanDoesburg2.53.33minM55   6.914  8:411.92-
301  Monique PuntRidderkerk2.57.57minV45   6.743  8:541.87-
302  Martin PuntRidderkerk2.58.00minM50   6.742  8:541.87-
303  Ron van der BeekVlaardingen2.58.03minM45   6.740  8:541.87-
304  Rob VermeerVlaardingen2.58.05minM40   6.738  8:541.87-
305  Evert van 't HofSchiedam3.00.28minMse   6.649  9:011.85-
306  Corriie FaasseBrielle3.01.18minV55   6.619  9:041.84-
307  Ron ZoeteweijBrielle3.01.20minM55   6.618  9:041.84-
308  Sjaak SiesVlaardingen3.01.28minM65   6.613  9:041.84-
310  Aad KooijmanHeinenoord3.01.34minM50   6.609  9:051.84-
312  Linda BlommersHeinenoord3.01.36minV50   6.608  9:051.84-
Mannen: 233 (75.16%) => M40=55 - M45=38 - M50=46 - M55=21 - M60=11 - M65=7 - M75=1 - Mse=54
Vrouwen: 77 (24.84%) => V40=19 - V45=19 - V50=12 - V55=5 - Vse=22

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

24 km

2016Tim van den Broeke1:49:13Erwin Adan1:49:53Leo Smets1:55:03Anne Zijderveld2:07:29367

20 km

2014Tim Pleijte1:20:53Martijn de Kok1:24:39Leo Smets1:30:53Vanessa Hartman1:38:34310
2013Tim Pleijte1:23:10Robert Willemse1:25:48Vincent Langendam1:27:43Vanessa Hartman1:41:32406
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Ronnie DuinkerkenRotterdam43.34minM40   13.772  4:213.83151
2  Tommy Staal (PR 31.22) Burgh-Haamstede44.01minMse   13.631  4:243.79136
3  Nico ZwarthoedVolendam47.11minMse   12.716  4:433.5354
4  Bas de Nooijer (PR 37.43) Koudekerke48.07minMse   12.470  4:493.4636
5  Archie Staal (PR 39.09) Burgh-Haamstede49.53minM50   12.028  4:593.3413
6  Rob HoncoopRijen50.36minMse   11.858  5:043.297
7  Eline BaviusZoetermeer50.45minVse   11.823  5:053.2898
8  Danny van OudenaardenMaassluis51.41minMse   11.609  5:103.221
9  Wim SchleicherRotterdam52.44minM55   11.378  5:163.16-
10  David KompierTilburg53.00minMse   11.321  5:183.14-
11  Isabel Lous (PR 46.18) Vlissingen53.25minVse   11.232  5:213.1244
12  Diane VerstrepenOlen53.33minV50   11.204  5:213.1142
13  Jan van Loon (PR 44.55) Vlissingen58.26minMse   10.268  5:512.85-
14  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg1.02.34minM60   9.590  6:152.66-
15  Miranda Middelhoek (PR 54.09) Burgh-Haamstede1.03.21minVse   9.471  6:202.63-
16  Erik Simon StrijkStein1.04.05minMse   9.363  6:252.60-
17  Hanneke BakkumPrinsenbeek1.05.13minV50   9.200  6:312.56-
18  Youri Elstgeest (debuut) s-Heerenhoek1.06.32minMse   9.018  6:392.51-
19  Danielle Mook (PR 52.41) Burgh-Haamstede1.06.40minV40   9.000  6:402.50-
20  Wendy Theune (PR 49.38) Vlissingen1.07.08minVse   8.937  6:432.48-
21  Leo Goedegebure (PR 50.24) s-Heer Arendskerke1.08.39minM50   8.740  6:522.43-
22  Leen Nieuwenhuijze (debuut) s-Heer Arendskerke1.08.41minM55   8.736  6:522.43-
23  Nelleke Bosscha (PR 1.03.50) Vlissingen1.08.52minVse   8.712  6:532.42-
24  Daniëlle in 't VeldOud-Beijerland1.10.23minV45   8.525  7:022.37-
25  Annette LagendijkBleiswijk1.10.49minV40   8.473  7:052.35-
26  Regina Verhage (PR 53.57) Aagtekerke1.11.17minV50   8.417  7:082.34-
27  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke1.11.20minM45   8.411  7:082.34-
28  Dagmar DuboisRotterdam1.12.13minVse   8.308  7:132.31-
29  Sylvia van OudenaardenMaassluis1.12.16minV40   8.303  7:142.31-
30  Rosanne AkkermansStein1.12.24minVse   8.287  7:142.30-
31  Chantal BorgBleiswijk1.14.35minVse   8.045  7:282.23-
32  Pietwillem OvervoordeBerkel en Rodenrijs1.15.28minM50   7.951  7:332.21-
33  Lia Dobbelaar (PR 53.53) Heinkenszand1.16.34minV50   7.836  7:392.18-
34  Walter in 't VeldOud-Beijerland1.18.10minM50   7.676  7:492.13-
35  Gercoline HollemansZwijndrecht1.20.18minV45   7.472  8:022.08-
36  Gerda SmitZwijndrecht1.20.23minV50   7.464  8:022.07-
37  Henny ProvilyHendrik-Ido-Ambacht1.20.27minMse   7.458  8:032.07-
38  Sofia de KeijzerRotterdam1.20.37minVse   7.443  8:042.07-
39  Marianne HonkoopRotterdam1.21.02minVse   7.404  8:062.06-
40  Sietie JansenGouda1.23.49minV45   7.158  8:231.99-
41  Jurgen Philipsen (PR 51.51) Middelburg1.23.51minM40   7.156  8:231.99-
42  Ron Openneer (PR 58.44) Arnemuiden1.26.11minM50   6.962  8:371.93-
43  Marijke BroerenSchiedam1.27.59minV60   6.819  8:481.89-
44  Joke BoutkamRockanje1.28.01minV40   6.817  8:481.89-
45  Gea Stolk-ElandTinte1.28.26minV45   6.785  8:511.88-
Mannen: 21 (46.67%) => M40=2 - M45=1 - M50=5 - M55=2 - M60=1 - Mse=10
Vrouwen: 24 (53.33%) => V40=4 - V45=4 - V50=5 - V60=1 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.239 seconden nodig om deze lijst met 355 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020