dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Trail By The Sea

Burgh-Haamstede, zaterdag 21 februari 2015 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Marathon >>> Zeeuws record staat met 3.00.18 vanaf 07-05-2017 op naam van Tim Pleijte <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Remy Vasseur (PR 2.37.21) Vlissingen3.02.25minMse   13.879  4:193.86414
2  Pascal van NordenGouda3.02.56minM40   13.839  4:203.84408
3  David HemstedeVught3.07.26minMse   13.507  4:273.75362
4  Ralph ApeldoornHeemskerk3.11.14minMse   13.239  4:323.68325
5  Wouter van Caspel (PR 2.53.07) Oost-Souburg3.13.42minMse   13.070  4:353.63302
6  Leo SmetsOlen3.21.32minM50   12.562  4:473.49235
7  Aaike De WeverGentbrugge3.21.56minMse   12.537  4:473.48232
8  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.22.30minM45   12.502  4:483.47227
9  Rik WolswinkelWoudenberg3.26.28minMse   12.262  4:543.41197
10  Martijn SchakelaarHattem3.26.50minM40   12.240  4:543.40194
11  Hidde BekhuisNijmegen3.26.57minMse   12.233  4:543.40193
12  Tom GrootDirksland3.27.11minMse   12.220  4:553.39192
13  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.31.07minM50   11.992  5:003.33164
14  Hans van LoonVught3.35.28minMse   11.750  5:063.26136
15  Maarten Harthoorn (PR 2.46.20) Kapelle-Biezelinge3.36.24minMse   11.699  5:083.25131
16  Izar van GoolBreda3.37.00minMse   11.667  5:093.24127
17  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.38.24minM50   11.592  5:113.22119
18  Bart EigenhuisSoest3.40.27minM40   11.484  5:133.19108
19  Bernard te BoekhorstBilthoven3.41.47minM40   11.415  5:153.17100
20  Dennis Heilbron (PR 3.12.14) Biggekerke3.42.17minM40   11.390  5:163.1698
21  Remko KapHellevoetsluis3.43.07minMse   11.347  5:173.1593
22  Ruud de VetteHellevoetsluis3.43.39minM50   11.320  5:183.1491
23  Dennis PostmaHellevoetsluis3.43.42minM40   11.317  5:183.1491
24  Alex OliemanGouda3.43.44minM40   11.316  5:183.1490
25  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.44.53minM45   11.258  5:203.1385
26  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.45.08minM40   11.245  5:203.1284
27  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Vlissingen3.45.40minMse   11.219  5:213.1281
28  Erik van der HelmBergschenhoek3.47.15minM40   11.141  5:233.0974
29  Erik GroenewegOud-Beijerland3.47.52minMse   11.110  5:243.0971
30  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.50.26minM40   10.987  5:283.0560
31  Sjaak BetjesKrommenie3.50.45minM40   10.972  5:283.0559
32  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.51.22minM50   10.942  5:293.0456
33  Thomas EttemaHaarlem3.51.26minMse   10.939  5:293.0456
34  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.51.38minM50   10.930  5:293.0455
35  Roger MarsRotterdam3.51.53minM40   10.918  5:303.0354
36  Leon Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.52.51minM40   10.873  5:313.0251
37  Ivo PeetersGierle3.54.34minM50   10.793  5:343.0044
38  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.55.28minM40   10.752  5:352.9941
39  Pascal den HartogRotterdam3.56.52minMse   10.688  5:372.9737
40  Teun Geurts-SchoenmakersRosmalen3.56.57minMse   10.685  5:372.9737
41  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.57.04minM40   10.679  5:372.9736
42  Simon DeJongheAntwerpen3.58.45minMse   10.604  5:392.9531
43  Alex de LangenOud-Beijerland3.58.47minM50   10.602  5:402.9531
44  Timo BerkenboschZwolle3.58.56minM40   10.596  5:402.9430
45  Leon de VriesHeerjansdam3.59.01minM40   10.592  5:402.9430
46  Michiel BlauwBreda3.59.11minM40   10.585  5:402.9430
47  Jos BoshuizenDordrecht3.59.40minM40   10.563  5:412.9328
48  Maarten van HalderenRotterdam4.01.59minMse   10.462  5:442.9122
49  Hans van RenselaarHattem4.02.45minM50   10.429  5:452.9020
50  Robin Hofland (PR 2.52.43) Vlissingen4.03.12minM45   10.410  5:462.8919
51  Lucie van GenugtenNijmegen4.03.56minVse   10.379  5:472.88122
52  Jeroen KratzEindhoven4.05.55minM40   10.295  5:502.8614
53  Charissa KoetsierNijmegen4.06.12minVse   10.283  5:502.86111
54  Henk KorteschielSteenwijk4.06.16minM50   10.280  5:502.8613
55  Arenda ScherpenkateBornerbroek4.06.27minVse   10.273  5:502.85110
56  Ilonka BetjesKrommenie4.06.33minV40   10.269  5:512.85109
57  Stephan KonneckeEnschede4.06.38minMse   10.265  5:512.8512
58  Marten BoltZwolle4.06.43minM50   10.262  5:512.8512
59  Dennis RiebeekZaltbommel4.06.53minMse   10.255  5:512.8512
60  Leon SwennenBilzen4.06.56minM50   10.253  5:512.8512
61  Cor van EmmerikEpe4.07.00minM40   10.250  5:512.8512
62  Michiel OttenTilburg4.07.04minM40   10.247  5:512.8511
63  Gerard VerveerBarendrecht4.07.27minM50   10.231  5:522.8411
64  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge4.07.49minM50   10.216  5:522.8410
65  Stephan van EijkWaddinxveen4.09.03minMse   10.165  5:542.828
66  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg4.09.33minM40   10.145  5:552.828
67  Cor HamelsHendrik-Ido-Ambacht4.09.41minM40   10.140  5:552.827
68  Ruben BergsmaAmsterdam4.09.49minMse   10.134  5:552.827
69  Christian van der Reest (PR 3.14.33) Oudelande4.09.54minMse   10.131  5:552.817
70  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen4.09.59minMse   10.127  5:552.817
71  Piet van TolLisse4.10.19minM50   10.114  5:562.816
72  Andre van LeeuwenPijnacker4.11.01minM40   10.086  5:572.806
73  Jürgen BehlMönchengladbach4.11.16minM50   10.076  5:572.805
74  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg4.11.32minM60   10.065  5:582.805
75  Carel SlijkhuisOud-Beijerland4.11.48minM50   10.054  5:582.795
76  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg4.14.32minM40   9.946  6:022.762
77  Remco van der VeldenSchiedam4.14.47minM40   9.937  6:022.762
78  Ralph van SchendelArnhem4.15.20minM40   9.915  6:032.752
79  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke4.15.46minM45   9.898  6:042.751
80  Raoul Smit SibingaGouda4.16.39minM40   9.864  6:052.741
81  Pieter MooijmanDelft4.17.04minMse   9.848  6:062.741
82  Martijn VooijsLeiden4.17.51minMse   9.818  6:072.73-
83  Francois FlisijnJulianadorp4.18.06minM50   9.809  6:072.72-
84  Maarten NellestijnWijchen4.19.55minMse   9.740  6:102.71-
85  Toine BosMoordrecht4.20.18minMse   9.726  6:102.70-
86  Jeffry de RidderDordrecht4.20.21minMse   9.724  6:102.70-
87  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande4.21.52minM50   9.668  6:122.69-
88  John de KnegtZoetermeer4.22.32minM50   9.643  6:132.68-
89  David ForbesDelft4.24.10minMse   9.584  6:162.66-
90  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.24.17minM50   9.579  6:162.66-
91  Joost van den HoekSchiedam4.24.22minM50   9.576  6:162.66-
92  Jan van GentOud-Beijerland4.24.54minM50   9.557  6:172.65-
93  Ilonka van den HengelWoudenberg4.25.17minVse   9.543  6:172.6537
94  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde4.25.52minM50   9.522  6:182.65-
95  Geert Waelput (PR 3.08.49) Vogelwaarde4.25.58minM40   9.519  6:182.64-
96  Arjan NomenStolwijk4.26.22minMse   9.505  6:192.64-
97  Ben VermeulenEindhoven4.26.44minMse   9.492  6:192.64-
98  Frank van der MarkBilthoven4.27.12minM50   9.475  6:202.63-
99  Leon TestersSchijf4.27.56minM50   9.449  6:212.62-
100  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.28.00minV45   9.447  6:212.6229
101  Steven WuytsGierle4.28.54minMse   9.415  6:222.62-
102  Berry SnoerenTilburg4.29.07minMse   9.407  6:232.61-
103  Wouter BaljetMonnickendam4.29.16minMse   9.402  6:232.61-
104  Walter Marsilles-Hertogenbosch4.29.19minM40   9.400  6:232.61-
105  Danielle GorgelsVught4.29.25minV50   9.397  6:232.6126
106  Barry van OvenAmersfoort4.30.32minMse   9.358  6:252.60-
107  Richard van Gils (PR 3.54.20) Vlissingen4.32.18minMse   9.297  6:272.58-
108  Jan-Willem MoestRotterdam4.33.32minMse   9.256  6:292.57-
109  Janine TimmerAmsterdam4.34.26minVse   9.225  6:302.5615
110  Arjan Boot (PR 3.30.10) Kloetinge4.34.47minM40   9.213  6:312.56-
111  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.34.51minM50   9.211  6:312.56-
112  Maarten SchönGoirle4.35.03minMse   9.205  6:312.56-
113  Chris van BeemGeldrop4.35.05minM40   9.203  6:312.56-
114  Antoon UijtdehaagNispen4.35.39minM40   9.184  6:322.55-
115  Ron MoerlandHellevoetsluis4.36.04minM40   9.171  6:332.55-
116  Peter van Meervelds-Hertogenbosch4.36.29minM40   9.157  6:332.54-
117  Robin DeroeckZottegem4.38.14minMse   9.099  6:362.53-
118  Inge RaeymaekersGierle4.38.34minV40   9.088  6:362.529
119  Maaike BraatMuiderberg4.38.49minV40   9.080  6:362.528
120  Michiel StijntjesHellevoetsluis4.38.51minMse   9.079  6:372.52-
121  David Kaljouw (PR 3.35.00) Koudekerke4.38.53minMse   9.078  6:372.52-
122  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen4.38.55minM40   9.077  6:372.52-
123  Selena TemmermanKemzeke4.39.50minV40   9.047  6:382.517
124  Ferry KempenaarsDordrecht4.40.05minM40   9.039  6:382.51-
125  Wim Lemmens’s Gravenwezel4.40.11minMse   9.036  6:382.51-
126  Ton WaremanHeelsum4.40.50minM50   9.015  6:392.50-
127  Casper De vriesZaandam4.40.52minMse   9.014  6:392.50-
128  Ed BoondersLandsmeer4.41.29minM50   8.994  6:402.50-
129  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge4.41.48minM45   8.984  6:412.50-
130  Ronald TertoolenVlaardingen4.42.07minM50   8.974  6:412.49-
131  Lennart de MunnikBergschenhoek4.42.39minMse   8.957  6:422.49-
132  Harm KuipersHaarlem4.42.50minM40   8.951  6:422.49-
133  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht4.43.07minM50   8.942  6:432.48-
134  Roland TheeuwenMonster4.43.40minM40   8.925  6:432.48-
135  Tim De RudderBeverwijk4.44.47minMse   8.890  6:452.47-
136  Jan Bostelaar (PR 3.11.56) Westkapelle4.45.39minM60   8.863  6:462.46-
137  Jorien van den DoelVlaardingen4.45.44minV50   8.860  6:462.462
138  Danny BarisRhoon4.45.47minMse   8.859  6:462.46-
139  Merel Hogeweg (PR 3.49.13) Goes4.46.23minVse   8.840  6:472.461
140  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel4.47.43minM50   8.799  6:492.44-
141  Agnes De CausmaeckerLembeke4.47.58minV50   8.792  6:492.441
142  Robin Ruebstecks-Gravenhage4.48.07minMse   8.787  6:502.44-
143  Marco GouwensRotterdam4.48.13minM40   8.784  6:502.44-
144  Peter BosBunschoten-Spakenburg4.49.12minM50   8.754  6:512.43-
145  Jael van den Oever (PR 3.35.11) Vlissingen4.50.01minVse   8.729  6:522.42-
146  Arnold van der KraanDelft4.50.54minM50   8.703  6:542.42-
147  Harold bosmanHattem4.50.57minM40   8.701  6:542.42-
148  Huub AlevaWaalwijk4.51.00minM50   8.700  6:542.42-
149  Ronald NuijtenDordrecht4.51.51minM40   8.675  6:552.41-
150  Martin KerkvlietSassenheim4.52.05minMse   8.668  6:552.41-
151  John Guequierre (PR 2.47.28) Middelburg4.52.20minM60   8.660  6:562.41-
152  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen4.52.23minM55   8.659  6:562.41-
153  Rob SchoonbeekDoetinchem4.52.35minM50   8.653  6:562.40-
154  Christiaan DiemLeerdam4.53.12minMse   8.635  6:572.40-
155  Lennard van Splunter (PR 3.57.47) Hoedekenskerke4.53.15minMse   8.633  6:572.40-
156  Kevin CaesteckerWingene4.53.48minMse   8.617  6:582.39-
157  Frits van der LubbenZoetermeer4.53.50minM50   8.616  6:582.39-
158  Hans VogelHaarlem4.53.53minM50   8.615  6:582.39-
159  Paul van der LogtHellevoetsluis4.54.09minM50   8.607  6:582.39-
160  Bart LootsTielen4.55.12minMse   8.576  7:002.38-
161  Ronald NieuwenhuijseAmsterdam4.55.16minM40   8.574  7:002.38-
162  Ho Jung MulderAmsterdam4.55.20minV40   8.572  7:002.38-
163  Maroula ImkampBergen op Zoom4.56.23minV50   8.542  7:012.37-
164  Gerry VisserBorne4.56.26minV50   8.541  7:022.37-
165  Bart van LeerdamVught4.56.49minM40   8.530  7:022.37-
166  Dennis JansenSassenheim4.57.21minMse   8.514  7:032.37-
167  Bart ZuidgeestVlaardingen4.57.25minM40   8.512  7:032.36-
168  Erik NieuwenhuisKatwijk4.57.59minM50   8.496  7:042.36-
169  Johan WanderNagele4.59.02minM50   8.466  7:052.35-
170  Richard GrannemanHellevoetsluis5.00.10minM40   8.434  7:072.34-
171  Paula GrootHellevoetsluis5.00.13minV40   8.433  7:072.34-
172  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen5.00.23minM60   8.428  7:072.34-
173  Pieter Van EysendeykTielen5.01.05minM40   8.409  7:082.34-
174  Harold FränkelEnschede5.01.09minM40   8.407  7:082.34-
175  Lia González (PR 2.53.24) Vrouwenpolder5.02.21minV50   8.373  7:102.33-
176  Jannet VermeulenVleuten5.02.52minV50   8.359  7:112.32-
177  Frans HendriksPannerden5.02.56minM50   8.357  7:112.32-
178  Bruno van RijsingenVught5.03.00minM60   8.355  7:112.32-
179  Alex MichielsBrugge5.03.10minM50   8.351  7:112.32-
180  Harrie HendrickxMeerle5.03.52minM50   8.332  7:122.31-
181  Ahmed MohammadUtrecht5.04.07minM40   8.325  7:122.31-
182  Carel StortelderGennep5.04.10minM50   8.323  7:132.31-
183  Sjoerd SlaafGroningen5.04.16minM60   8.321  7:132.31-
184  Jolanda van ReedenGouda5.04.20minV40   8.319  7:132.31-
185  Ilja van DeurzenSchiedam5.04.48minMse   8.306  7:132.31-
186  Betty van ZoelenHaarlem5.05.18minV40   8.292  7:142.30-
187  Kees WillemsenAlphen aan den Rijn5.05.23minM40   8.290  7:142.30-
188  Peter SchollmannHeemstede5.05.30minM40   8.287  7:142.30-
189  Conny PertlBertrange5.05.33minV40   8.286  7:142.30-
190  Rob GordijnDelft5.05.49minM50   8.278  7:152.30-
191  Mario Reibesteins-Gravenhage5.06.27minM40   8.261  7:162.29-
192  Yöran Mickas-Gravenhage5.06.30minMse   8.260  7:162.29-
193  Hans van KlaverenRotterdam5.06.42minM50   8.255  7:162.29-
194  Dirk VerhaegheOostende5.06.53minM40   8.250  7:162.29-
195  Hugo Meeusen (PR 4.01.14) Terneuzen5.09.38minM45   8.176  7:202.27-
196  Ron DaalhuizenIJsselstein Ut5.10.13minM40   8.161  7:212.27-
197  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen5.10.17minM40   8.159  7:212.27-
198  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle5.11.57minM50   8.116  7:242.25-
199  Dennis StoutjesdijkRotterdam5.12.45minMse   8.095  7:252.25-
200  Carin DonkAmsterdam5.12.55minV40   8.091  7:252.25-
201  Harry WijnholdsPannerden5.12.57minM40   8.090  7:252.25-
202  Gina HeuserRidderkerk5.13.21minV50   8.079  7:262.24-
203  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg5.13.37minM50   8.073  7:262.24-
204  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle5.13.40minM40   8.071  7:262.24-
205  David MeijerenAmstelveen5.14.40minM40   8.046  7:272.23-
206  Pieter de WaeleSint Denijs5.15.11minMse   8.032  7:282.23-
207  Erik TolhoekKrimpen aan den IJssel5.16.21minM40   8.003  7:302.22-
208  Marian BakkerBergambacht5.16.23minV40   8.002  7:302.22-
209  Rianne GuichelaarEnschede5.16.25minVse   8.001  7:302.22-
210  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg5.17.43minMse   7.968  7:322.21-
211  Michael Evers (PR 4.03.41) Middelburg5.17.44minM40   7.968  7:322.21-
212  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen5.18.15minM40   7.955  7:332.21-
213  André van DorpVlaardingen5.19.26minM40   7.926  7:342.20-
214  Ton VerheezenVlaardingen5.19.28minM40   7.925  7:342.20-
215  Albert Heuvelman (PR 4.11.50) Scharendijke5.20.55minM50   7.889  7:362.19-
216  Dick Hart (PR 4.37.51) Renesse5.21.00minM50   7.887  7:362.19-
217  Esther SweerisRockanje5.21.04minV40   7.885  7:372.19-
218  Ellen Van den MaagdenbergVlaardingen5.21.06minV40   7.884  7:372.19-
219  Dick van IjperenOostvoorne5.21.14minMse   7.881  7:372.19-
220  Daan Gutierrezs-Hertogenbosch5.23.44minM40   7.820  7:402.17-
221  IJsbrand ReijneveldZwolle5.23.59minM50   7.814  7:412.17-
222  Ronald te LindertVlaardingen5.24.44minM40   7.796  7:422.17-
223  Simone HeemskerkRotterdam5.25.48minV40   7.771  7:432.16-
224  Alexander RijsdijkDordrecht5.27.03minM40   7.741  7:452.15-
225  Wouter van der WeijdeDordrecht5.27.10minMse   7.738  7:452.15-
226  Simone HeestermansRosmalen5.28.44minV40   7.701  7:472.14-
227  Marco HeestermansRosmalen5.28.46minM40   7.701  7:472.14-
228  Gerard SlotemaZwijndrecht5.30.07minM40   7.669  7:492.13-
229  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.30.37minM50   7.658  7:502.13-
230  Harm spoelstraZandvoort5.32.31minMse   7.614  7:532.11-
231  Johan StruijsVlaardingen5.32.47minM50   7.608  7:532.11-
232  Raymond BarkmanRotterdam5.34.15minM50   7.574  7:552.10-
233  Ellen SteinebachRozenburg5.34.33minV40   7.567  7:562.10-
234  Paul SteinebachRozenburg5.34.37minM40   7.566  7:562.10-
235  Martin KempermanDoorn5.35.58minM60   7.536  7:582.09-
236  Leonard G BoekestijnDe Lier5.37.34minM50   7.500  8:002.08-
237  Mijke BeijerTilburg5.38.44minVse   7.474  8:022.08-
238  Leendert Jan van WijnenVoorhout5.38.48minM50   7.473  8:022.08-
239  Reinier HamelinkPuttershoek5.40.18minMse   7.440  8:042.07-
240  Keimpe WiersmaLeeuwarden5.41.17minM40   7.418  8:052.06-
241  Lisette WoutersBilzen5.42.16minV50   7.397  8:072.05-
242  Sjaak SchipperGroningen5.42.24minM60   7.394  8:072.05-
243  Frouwkje HerderRavenswoud5.43.09minV50   7.378  8:082.05-
244  Lineke van der SneppenTerheijden5.44.33minVse   7.348  8:102.04-
245  Rene van BreeRotterdam5.48.45minM50   7.259  8:162.02-
246  Paul de WitBergen op Zoom5.53.42minM40   7.158  8:231.99-
247  Jolanda van VelzenHonselersdijk5.54.26minV40   7.143  8:241.98-
248  Jean pierre JalhaijNieuwerkerk ad IJssel6.00.12minM40   7.029  8:321.95-
249  Bernd Meisterling-RiecksMönchengladbach6.00.24minM50   7.025  8:321.95-
250  Erika RiecksMönchengladbach6.00.31minV50   7.022  8:331.95-
251  Andre HorstenNieuwegein6.01.09minM40   7.010  8:341.95-
252  Cora BronderAbbenbroek6.01.20minV40   7.007  8:341.95-
253  Erik Spil (PR 5.50.54) Middelburg6.03.31minMse   6.964  8:371.93-
254  Marcel de JongeHelmond6.05.44minM40   6.922  8:401.92-
Mannen: 214 (84.25%) => M40=75 - M45=6 - M50=59 - M55=1 - M60=8 - Mse=65
Vrouwen: 40 (15.75%) => V40=18 - V45=1 - V50=11 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met vanaf op naam van <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Zoutelande1.24.55minMse   14.907  4:014.14378
2  Adnane NaanaaAmsterdam1.29.03minMse   14.215  4:133.95287
3  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.29.44minMse   14.107  4:153.92273
4  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Vlissingen1.31.45minMse   13.797  4:213.83234
5  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.36.53minM40   13.066  4:363.63148
6  Arnold RijsmusOud-Beijerland1.36.59minMse   13.052  4:363.63147
7  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.37.35minMse   12.972  4:383.60138
8  Maarten de Jongs-Gravenzande1.38.34minM50   12.843  4:403.57125
9  Tjalling de VriesRotterdam1.38.44minMse   12.821  4:413.56122
10  Rob HoncoopRijen1.39.01minMse   12.784  4:423.55119
11  Tim van den Broeke (PR 1.15.10) Vlissingen1.39.49minMse   12.682  4:443.52108
12  Joop HelbersHellevoetsluis1.40.03minM40   12.652  4:453.51105
13  Luc VerhammeNijmegen1.40.19minMse   12.619  4:453.51102
14  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.42.08minM40   12.394  4:503.4481
15  Wiebe Van RanstBornem1.43.05minMse   12.280  4:533.4171
16  Michel Buijck (PR 1.20.04) Middelburg1.43.36minMse   12.219  4:553.3966
17  Bart Verkaart (PR 1.21.07) Zierikzee1.43.45minM40   12.201  4:553.3964
18  Luis PereiraRotterdam1.44.21minM40   12.131  4:573.3759
19  Arnold de KromHalsteren1.44.29minM40   12.115  4:573.3757
20  Retse van der BergZwolle1.44.37minMse   12.100  4:583.3656
21  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.44.53minMse   12.069  4:583.3554
22  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.45.00minMse   12.056  4:593.3553
23  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.45.04minM40   12.048  4:593.3552
24  Richard van de Wege (PR 1.31.18) Vlissingen1.45.20minM40   12.018  5:003.3450
25  Mark van OostrumIJsselstein Ut1.45.49minM40   11.963  5:013.3246
26  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.46.07minV40   11.929  5:023.31182
27  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.46.15minM40   11.914  5:023.3142
28  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.46.20minMse   11.905  5:023.3142
29  Peter verhelstBeernem1.46.23minM40   11.899  5:033.3141
30  Dennis van LimborghRotterdam1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
31  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.46.59minMse   11.832  5:043.2937
32  Maarten Benings-Gravenhage1.47.20minMse   11.794  5:053.2834
33  Lucas den HartogRotterdam1.47.44minMse   11.750  5:063.2631
34  Arjen van Veldens-Gravenzande1.48.15minM50   11.694  5:083.2528
35  Esther Pullens-AlbersBerghem1.48.34minVse   11.660  5:093.24148
36  Carlo PullensBerghem1.48.37minM40   11.654  5:093.2426
37  Kevin GideonseNijmegen1.48.40minMse   11.649  5:093.2425
38  Kees van OevelenBergen op Zoom1.49.08minM50   11.599  5:103.2223
39  Rene van der Lees-Hertogenbosch1.49.13minMse   11.590  5:113.2222
40  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.49.18minMse   11.581  5:113.2222
41  Dolf van de Voorts-Gravenhage1.49.21minM40   11.576  5:113.2221
42  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.49.27minMse   11.566  5:113.2121
43  Niels RijsenbrijPurmerend1.49.37minMse   11.548  5:123.2120
44  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.49.46minMse   11.532  5:123.2019
45  Jan Louisse (PR 1.15.45) Middelburg1.50.05minM40   11.499  5:133.1917
46  Bert HederikBarendrecht1.50.10minM50   11.490  5:133.1917
47  Max HeijmansOss1.50.19minMse   11.475  5:143.1916
48  Peter KoedoodRotterdam1.50.21minM50   11.471  5:143.1916
49  Steven JanssenOpoeteren1.50.24minMse   11.466  5:143.1916
50  Fabian Boss-Gravenhage1.50.29minMse   11.457  5:143.1816
51  Dennis SimonsGenk1.50.40minMse   11.438  5:153.1815
52  Jan MenssenBeek-Ubbergen1.50.50minM50   11.421  5:153.1714
53  Arthur HulstkampRotterdam1.50.59minM40   11.406  5:163.1713
54  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.51.06minMse   11.394  5:163.1613
55  Corne KeijlHalsteren1.51.16minM40   11.377  5:163.1612
56  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.51.20minMse   11.370  5:173.1612
57  Jan-Pieter den Hollanders-Gravenhage1.51.23minM40   11.365  5:173.1612
58  Ron HuizerSpijkenisse1.51.48minM50   11.322  5:183.1510
59  Raymond MauritzHonselersdijk1.52.01minM40   11.301  5:193.149
60  Peter GodschalkRoosendaal1.52.20minM50   11.269  5:193.138
61  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.52.41minM45   11.234  5:203.127
62  Marc van 't HooftRoosendaal1.52.47minM40   11.224  5:213.127
63  Mark van de VenGoirle1.52.57minM50   11.207  5:213.116
64  Ward van RoyArendonk1.53.18minMse   11.173  5:223.105
65  Marsel Wiegand BrussIJsselstein Ut1.53.36minM40   11.143  5:233.104
66  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.53.43minM40   11.132  5:233.094
67  Peter HoncoopRijen1.53.56minM50   11.110  5:243.093
68  Gerry van HelmondRijen1.53.59minM40   11.106  5:243.083
69  Frank van den BergLeiden1.54.09minM50   11.089  5:253.083
70  Hans RavenebergenLeiden1.54.19minM50   11.073  5:253.083
71  Manon BroumelsRoosendaal1.54.24minVse   11.065  5:253.0781
72  Eric BrommertRotterdam1.54.31minM40   11.054  5:263.072
73  Matei GuttenbergOud-Beijerland1.54.43minM40   11.035  5:263.072
74  Bruno GuigasHaarlem1.54.50minMse   11.023  5:273.062
75  Max van DorstenHonselersdijk1.55.02minM50   11.004  5:273.061
76  Erwin van der Linde (PR 1.32.56) Vlissingen1.55.10minM40   10.991  5:283.051
77  Ramon van der KnaapHellevoetsluis1.55.17minMse   10.980  5:283.051
78  Henk VollebregtRijswijk1.55.34minM40   10.953  5:293.041
79  Rudy KapteinRotterdam1.55.58minMse   10.916  5:303.03-
80  John Langerak (PR 1.35.10) Grijpskerke1.56.01minM40   10.911  5:303.03-
81  Robert Verwijs (PR 1.32.14) Zierikzee1.56.09minMse   10.898  5:303.03-
82  Theo de macker (PR 1.35.53) Burgh-Haamstede1.56.27minM40   10.870  5:313.02-
83  Rob BravenboerVught1.56.35minM40   10.858  5:323.02-
84  Silvia PepelsStein1.56.46minV40   10.841  5:323.0160
85  Jochen CalsMeerssen1.56.51minMse   10.833  5:323.01-
86  Sven KuipersAmsterdam1.56.56minM40   10.825  5:333.01-
87  Paul TulperTilburg1.57.04minM40   10.813  5:333.00-
88  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Vlissingen1.57.12minM50   10.801  5:333.00-
89  Patrick van HarenBergen op Zoom1.57.21minM40   10.787  5:343.00-
90  Dennis van ElswijkWateringen1.57.29minM40   10.775  5:342.99-
91  Nathalie Pakvis (debuut) Veere1.57.33minVse   10.769  5:342.9953
92  Tom PasmanBreda1.57.39minMse   10.759  5:352.99-
93  Raymond ArnoldRoosendaal1.57.44minM40   10.752  5:352.99-
94  Marcel Moerland (PR 1.30.55) Krabbendijke1.57.47minMse   10.747  5:352.99-
95  Wouter van SligtenhorstVlaardingen1.57.57minMse   10.732  5:352.98-
96  Annelies PostemaRoosendaal1.58.05minVse   10.720  5:362.9849
97  Guido VervloetKatwijk1.58.09minM50   10.714  5:362.98-
98  Anneke StarrenburgHonselersdijk1.58.14minV50   10.706  5:362.9748
99  Peter BennisGouda1.58.20minM50   10.697  5:372.97-
100  Jos NoordegraafHellevoetsluis1.58.23minMse   10.693  5:372.97-
101  Henry SpronkAndelst1.58.26minMse   10.688  5:372.97-
102  Jeroen Ridderhof (PR 1.27.40) Sint-Annaland1.58.47minMse   10.657  5:382.96-
103  Denise van Weelden (PR 1.38.00) Goes1.58.49minVse   10.654  5:382.9644
104  Ton van 't VeerBreda1.59.36minM50   10.584  5:402.94-
105  Edwin van de LaarOosterhout1.59.42minM40   10.575  5:402.94-
106  Jos Geluk (PR 1.27.00) Noordwelle1.59.46minM55   10.569  5:412.94-
107  Jan van BennekomHeinenoord2.00.01minM50   10.547  5:412.93-
108  Thomas van der LeeMaastricht2.00.40minMse   10.490  5:432.91-
109  Stefan Van der VoornSommelsdijk2.00.44minM40   10.485  5:432.91-
110  Cees HartmansPapendrecht2.00.47minM50   10.480  5:442.91-
111  Christian VonkVught2.00.58minM40   10.464  5:442.91-
112  Rob VeldenVught2.01.02minM40   10.459  5:442.91-
113  Frouke DuijzerVught2.01.05minVse   10.454  5:442.9029
114  Michiel van VossenTholen2.01.16minMse   10.439  5:452.90-
115  Joos Francke (PR 1.36.12) Biggekerke2.01.25minM50   10.426  5:452.90-
116  Ronny Dekker (PR 1.33.41) Meliskerke2.01.33minMse   10.414  5:462.89-
117  Geert van DijkNaaldwijk2.01.52minM50   10.387  5:472.89-
118  Peter BaaijensVeghel2.01.55minM50   10.383  5:472.88-
119  Luc WesselmanAmersfoort2.02.03minM40   10.372  5:472.88-
120  Diane VerstrepenOlen2.02.09minV50   10.363  5:472.8823
121  Bert den HartogRijswijk2.02.13minM40   10.357  5:482.88-
122  Steffen SmitRotterdam2.02.15minM40   10.355  5:482.88-
123  Klaas RidderSchiedam2.02.39minM40   10.321  5:492.87-
124  Christiaan van den BosSchiedam2.02.42minMse   10.317  5:492.87-
125  Roel de LaatUden2.02.46minMse   10.311  5:492.86-
126  Dirk de WitDalem2.02.51minM40   10.304  5:492.86-
127  Jerry PuntDordrecht2.02.53minM40   10.301  5:492.86-
128  Jurrit VisserHaarlem2.02.56minMse   10.297  5:502.86-
129  Sander BodmerRotterdam2.03.13minMse   10.273  5:502.85-
130  Volkmar CremerBeuningen2.03.20minM40   10.264  5:512.85-
131  Jean-Paul WestdijkLeusden2.03.37minM40   10.240  5:522.84-
132  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) s-Heer Arendskerke2.03.52minMse   10.219  5:522.84-
133  Erik Jan Olree (PR 1.55.35) Bruinisse2.03.59minMse   10.210  5:532.84-
134  Vinni ZandeeAmsterdam2.04.07minM50   10.199  5:532.83-
135  Chantal KuijpersEindhoven2.04.19minV40   10.182  5:542.8313
136  Simon van BovenNijkerk2.04.24minM60   10.176  5:542.83-
137  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek2.04.32minM60   10.165  5:542.82-
138  Sander WetzelsTilburg2.04.36minMse   10.159  5:542.82-
139  Peter DuijndamNaaldwijk2.04.42minM50   10.151  5:552.82-
140  Inge de kievitZuid-Beijerland2.04.46minVse   10.146  5:552.8212
141  Rien de Wilde (PR 1.23.14) Wilhelminadorp2.04.49minM50   10.142  5:552.82-
142  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge2.04.52minM45   10.138  5:552.82-
143  Rob Jongeneel (PR 1.38.58) Middelburg2.04.55minM50   10.134  5:552.81-
144  Martijn RijberingBreda2.04.59minM40   10.128  5:552.81-
145  Corina Grim (PR 1.41.39) Lewedorp2.05.02minV50   10.124  5:562.8111
146  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden2.05.09minM50   10.115  5:562.81-
147  MH Kempe (debuut) Bruinisse2.05.14minM40   10.108  5:562.81-
148  Frank HuismanPoortugaal2.05.30minM40   10.086  5:572.80-
149  Marco de GrauwNieuwegein2.05.35minM40   10.080  5:572.80-
150  Niels de SonnavilleAmersfoort2.06.00minMse   10.046  5:582.79-
151  Yannick SetubanDen Bosch2.06.04minMse   10.041  5:592.79-
152  Hans HavelaarNumansdorp2.06.08minM40   10.036  5:592.79-
153  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg2.06.11minVse   10.032  5:592.797
154  Anita Joziasse (PR 1.30.18) Goes2.06.42minV50   9.991  6:002.785
155  Joost HoppsteinVlaardingen2.06.45minM40   9.987  6:002.77-
156  Marc BlommaertRotterdam2.06.51minM40   9.979  6:012.77-
157  Bjorn de Quaasteniet (PR 1.50.40) Goes2.07.00minMse   9.967  6:012.77-
158  Hans-Jan RijberingRijswijk2.07.26minM40   9.933  6:022.76-
159  Maarten FornerodHaarlem2.07.30minM50   9.928  6:032.76-
160  Jacco KnaapenOosterhout2.07.33minM40   9.924  6:032.76-
161  Cor Kloet (PR 1.38.10) Burgh-Haamstede2.07.40minM60   9.915  6:032.75-
162  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg2.08.07minMse   9.880  6:042.74-
163  Matthew EelmanAmsterdam2.08.16minMse   9.869  6:052.74-
164  Bas HartelAmsterdam2.08.20minMse   9.864  6:052.74-
165  Edwin KeizerwaardNumansdorp2.08.26minM40   9.856  6:052.74-
166  Marc-Jan Moerland (PR 1.40.25) Krabbendijke2.08.43minMse   9.834  6:062.73-
167  Victor de Moura CorreiaRotterdam2.08.47minM50   9.829  6:062.73-
168  Ruud v gastelSint-Oedenrode2.08.57minMse   9.817  6:072.73-
169  Ray Cornips (PR 1.34.50) Waterlandkerkje2.09.02minM50   9.810  6:072.73-
170  Alrik Kalsbeeks-Gravenhage2.09.11minM40   9.799  6:072.72-
171  Kris HuntinkKoudekerke2.09.22minMse   9.785  6:082.72-
172  Angelo de Putter (PR 2.01.21) Axel2.09.24minMse   9.782  6:082.72-
173  Bob ZuidgeestHeinenoord2.09.27minMse   9.779  6:082.72-
174  Jeroen LintingSchagen2.09.36minMse   9.767  6:092.71-
175  Fred NoorlanderOuderkerk aan den IJssel2.09.46minM40   9.755  6:092.71-
176  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland2.09.48minV45   9.752  6:092.71-
177  Willem BackerRotterdam2.09.52minMse   9.747  6:092.71-
178  Rian Verstelle (PR 1.44.02) Heinkenszand2.10.19minV50   9.714  6:112.70-
179  Mark TayebTilburg2.10.25minM40   9.706  6:112.70-
180  David KompierTilburg2.10.35minMse   9.694  6:112.69-
181  Jos MastenbroekHellevoetsluis2.10.45minM40   9.681  6:122.69-
182  Brian van Geer (PR 1.49.42) Zierikzee2.10.48minMse   9.678  6:122.69-
183  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen2.10.51minMse   9.674  6:122.69-
184  John Scheffers (PR 1.40.14) Nieuwerkerk2.10.59minM50   9.664  6:132.68-
185  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden2.11.01minM40   9.662  6:132.68-
186  Hilair ZwinkelsWateringen2.11.04minM40   9.658  6:132.68-
187  Michel van Dijks-Gravenhage2.11.07minMse   9.654  6:132.68-
188  Martijn van den HoekGouda2.11.14minM40   9.646  6:132.68-
189  Jeroen ReuringsOegstgeest2.11.25minMse   9.632  6:142.68-
190  Jeanet LouterPoortugaal2.11.34minV40   9.621  6:142.67-
191  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge2.11.39minV45   9.615  6:142.67-
192  Marijn Huibregtsen (PR 1.41.14) Westkapelle2.11.41minMse   9.613  6:142.67-
193  Marijn Grootjans (PR 1.40.18) Westkapelle2.11.43minMse   9.610  6:152.67-
194  Leon GoedegebuureDirksland2.11.45minMse   9.608  6:152.67-
195  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen2.11.49minM40   9.603  6:152.67-
196  Chris van RossumZwijndrecht2.11.51minM40   9.601  6:152.67-
197  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes2.11.56minM60   9.595  6:152.67-
198  Alain AdriaensHelchteren2.12.00minMse   9.590  6:152.66-
199  Henrie de BruinLisse2.12.07minMse   9.581  6:162.66-
200  Jeroen RobbersLeiden2.12.09minMse   9.579  6:162.66-
201  Diederik TomesenAmsterdam2.13.05minM50   9.512  6:182.64-
202  Kees MenheereKrimpen aan den IJssel2.13.07minM50   9.509  6:192.64-
203  Paul van de WouwOosterhout2.13.10minMse   9.506  6:192.64-
204  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Zierikzee2.13.12minVse   9.503  6:192.64-
205  John Uitterhoeve (PR 1.33.11) Wilhelminadorp2.13.14minMse   9.501  6:192.64-
206  Martin van RootenEllemeet2.13.17minMse   9.497  6:192.64-
207  Ronald Hoogenbooms-Gravenhage2.13.19minM50   9.495  6:192.64-
208  Delfine RensonBlankenberge2.13.24minVse   9.489  6:192.64-
209  Marius Dek (PR 1.15.00) Goes2.13.40minM60   9.470  6:202.63-
210  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke2.13.43minM45   9.467  6:202.63-
211  Anton den EngelseRotterdam2.13.46minM40   9.463  6:202.63-
212  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp2.13.48minV40   9.461  6:212.63-
213  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen2.14.01minM50   9.445  6:212.62-
214  Rachid Ben Meziane (PR 1.08.29) Heinenoord2.14.17minM40   9.427  6:222.62-
215  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Middelburg2.14.23minV50   9.420  6:222.62-
216  Ann DermauxHeist-op-den-berg2.14.37minV40   9.403  6:232.61-
217  Jochem KuzeeBergen op Zoom2.14.48minMse   9.391  6:232.61-
218  Ferry KrosHellevoetsluis2.15.10minM50   9.365  6:242.60-
219  Edwin van de PlasscheBeverwijk2.15.12minM40   9.363  6:252.60-
220  Peter de Waal (PR 1.40.04) Middelburg2.15.15minM50   9.359  6:252.60-
221  Lidwien TjadenAmsterdam2.15.20minVse   9.354  6:252.60-
222  Ron AretGouda2.15.23minM50   9.350  6:252.60-
223  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen2.15.38minM55   9.333  6:262.59-
224  Sander van HoogstraetenNoordwijkerhout2.15.44minMse   9.326  6:262.59-
225  Alexander DuyndamRotterdam2.15.51minM40   9.318  6:262.59-
226  Erik VosVeen2.15.54minMse   9.315  6:262.59-
227  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder2.16.03minM40   9.304  6:272.58-
228  René van WindenRotterdam2.16.23minM40   9.282  6:282.58-
229  Erwin Schell (PR 1.39.14) Zierikzee2.16.29minM50   9.275  6:282.58-
230  Arno de kievitZuid-Beijerland2.16.35minM40   9.268  6:282.57-
231  Corno LangerakNumansdorp2.16.37minM40   9.266  6:292.57-
232  Frans KraakOss2.16.47minM50   9.254  6:292.57-
233  David Scheele (PR 1.39.56) Kloetinge2.16.56minMse   9.244  6:292.57-
234  Maria DooyenburgVught2.17.04minV50   9.235  6:302.57-
235  Rob de Bruijns-Gravenzande2.17.07minMse   9.232  6:302.56-
236  Ralph HofstedeWateringen2.17.09minMse   9.230  6:302.56-
237  Martine de Bruijns-Gravenzande2.17.11minVse   9.227  6:302.56-
238  René van der Linden (PR 1.52.41) Zierikzee2.17.20minM40   9.217  6:312.56-
239  Yves PauwelsNieuwveenGeel2.17.23minMse   9.214  6:312.56-
240  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen2.17.27minMse   9.210  6:312.56-
241  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene2.17.45minM45   9.189  6:322.55-
242  Hans StanderBruxelles2.17.49minMse   9.185  6:322.55-
243  Maarten Tanis (debuut) Serooskerke2.17.52minMse   9.182  6:322.55-
244  Leon de munnik (PR 1.32.25) Nieuwerkerk2.17.59minM40   9.174  6:322.55-
245  Menno van der MarkZoetermeer2.18.03minM40   9.170  6:332.55-
246  Marjolein Bakker-van HeeswijkNumansdorp2.18.11minV40   9.161  6:332.54-
247  Willem ZaadnoordijkRotterdam2.18.31minM50   9.139  6:342.54-
248  Frans Lemsom (debuut) Vlissingen2.18.36minM40   9.133  6:342.54-
249  Wim Karelse (PR 1.41.29) Schore2.18.41minM50   9.128  6:342.54-
250  Cees DuijndamWateringen2.18.47minM60   9.121  6:352.53-
251  Saskia DinjensOpoeteren2.18.53minVse   9.114  6:352.53-
252  Audry van Dijke (PR 1.57.24) Kloosterzande2.19.04minV40   9.102  6:352.53-
253  Barbara WieremaEtten-Leur2.19.08minV50   9.098  6:362.53-
254  Birgit van Bockxmeer (PR 1.47.24) Zonnemaire2.19.13minVse   9.093  6:362.53-
255  Marcel de Rooijs-Hertogenbosch2.19.19minM40   9.086  6:362.52-
256  Ton van WageningenHellevoetsluis2.19.22minM60   9.083  6:362.52-
257  Erwin Berman (PR 2.01.37) Waarde2.19.25minMse   9.080  6:362.52-
258  Tono wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.19.30minM50   9.074  6:372.52-
259  Dennis de VosRhoon2.19.56minM40   9.046  6:382.51-
260  Jeroen KoremansWestervoort2.19.59minMse   9.043  6:382.51-
261  Erik van den BoschLekkerkerk2.20.01minM50   9.041  6:382.51-
262  Ellen LangezaalLeiden2.20.22minV40   9.018  6:392.51-
263  Chris RaeymaekersGierle2.20.25minM40   9.015  6:392.50-
264  Rene Kramer (PR 1.47.34) Zierikzee2.20.34minM40   9.005  6:402.50-
265  Jan MausRamsel2.20.51minM50   8.987  6:412.50-
266  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Zierikzee2.20.53minM55   8.985  6:412.50-
267  Patricia HuismanWateringen2.20.57minV40   8.981  6:412.49-
268  Jan RietsemaGeldrop2.21.06minM50   8.971  6:412.49-
269  Pim BrounsUtrecht2.21.14minMse   8.963  6:422.49-
270  Petra Kinnegims-Gravenhage2.21.16minVse   8.961  6:422.49-
271  Robert HoekSchoonhoven2.21.18minM50   8.959  6:422.49-
272  John van der LindenIJsselstein Ut2.21.20minM40   8.956  6:422.49-
273  Piet WuijsterGroot-Ammers2.21.23minM60   8.953  6:422.49-
274  Ronald van SteegMaassluis2.21.26minM50   8.950  6:422.49-
275  Pieter VerhoekSchoonhoven2.21.29minMse   8.947  6:422.49-
276  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.21.56minMse   8.919  6:442.48-
277  Mark VisserRaamsdonk2.22.16minM50   8.898  6:452.47-
278  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg2.22.30minV40   8.883  6:452.47-
279  Michel de LangenBergambacht2.22.35minMse   8.878  6:452.47-
280  Ronald de RidderLopik2.22.37minM40   8.876  6:462.47-
281  Pieter van EldonkVeghel2.22.48minMse   8.864  6:462.46-
282  Corry van Rijns-Gravenzande2.22.53minV50   8.859  6:462.46-
283  Jan van OostenGroot-Ammers2.23.13minM50   8.839  6:472.46-
284  Marjan de WildOud Gastel2.23.28minV50   8.823  6:482.45-
285  Thea NijenhuisOss2.23.37minV50   8.814  6:482.45-
286  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle2.23.48minV45   8.803  6:492.45-
287  Marc EeckelaerRoosendaal2.24.11minM40   8.779  6:502.44-
288  Lizette DiemLeerdam2.24.18minVse   8.772  6:502.44-
289  Roxanne Voermans (debuut) Zierikzee2.24.31minV40   8.759  6:512.43-
290  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke2.24.34minM65   8.756  6:512.43-
291  Sander Middelburg (debuut) Middelburg2.24.38minM50   8.752  6:512.43-
292  Ruud DudinkPoeldijk2.24.44minM60   8.746  6:522.43-
293  Yvonne TasRijswijk2.24.54minVse   8.736  6:522.43-
294  Mike OdekerkenPuth2.24.57minMse   8.733  6:522.43-
295  Paco van de VenVught2.25.00minMse   8.730  6:522.43-
296  Dick Kik (PR 1.49.46) Krabbendijke2.25.07minM50   8.723  6:532.42-
297  Willeke den DikkenNijkerk2.25.29minVse   8.701  6:542.42-
298  Herman EuvermanZwolle2.25.32minM60   8.698  6:542.42-
299  Mirjam Suijk (PR 1.50.20) Middelburg2.25.35minV40   8.695  6:542.42-
300  John van den HeuvelSwalmen2.25.57minM40   8.673  6:552.41-
301  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle2.25.59minV40   8.671  6:552.41-
302  Lennart OtteRotterdam2.26.01minM40   8.669  6:552.41-
303  Annette de BotRoosendaal2.26.04minV40   8.666  6:552.41-
304  Eefje DonsRotterdam2.26.07minVse   8.663  6:562.41-
305  Rita VerhageMiddelharnis2.26.14minV40   8.656  6:562.40-
306  Marieke LangezaalLeiden2.26.18minV40   8.652  6:562.40-
307  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg2.26.25minM50   8.646  6:562.40-
308  Marco VerheulHaarlem2.26.30minM40   8.641  6:572.40-
309  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat2.26.35minV50   8.636  6:572.40-
310  Dennis van Maldegem (PR 1.46.04) Kapelle-Biezelinge2.26.37minM40   8.634  6:572.40-
311  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede2.26.40minV40   8.631  6:572.40-
312  Serge Wijers (PR 1.55.16) Zierikzee2.26.45minMse   8.626  6:572.40-
313  Patrick Van den BroekeDeinze2.26.49minM55   8.622  6:582.39-
314  Martin Kievits (PR 1.38.10) Zierikzee2.26.52minM40   8.619  6:582.39-
315  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.26.54minM50   8.617  6:582.39-
316  Sico Poortvliet (PR 1.48.58) Middelburg2.26.57minM45   8.614  6:582.39-
317  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes2.26.59minM40   8.612  6:582.39-
318  Gerard MachielseBreda2.27.16minM40   8.596  6:592.39-
319  Sander FlierBreda2.27.18minM40   8.594  6:592.39-
320  Dwight van GiessenBrielle2.27.20minMse   8.592  6:592.39-
321  Janneke van der WilkRotterdam2.27.22minV40   8.590  6:592.39-
322  Carl JanssenGouda2.27.25minM50   8.587  6:592.39-
323  Henk BrouwerArnhem2.27.27minM50   8.585  6:592.38-
324  Wim Huibregtse (PR 1.33.46) Westkapelle2.27.31minM40   8.581  7:002.38-
325  Thom BartelseRotterdam2.27.43minMse   8.569  7:002.38-
326  Judith van GroningenDirksland2.27.55minVse   8.558  7:012.38-
327  Cor KostenseSommelsdijk2.27.58minM40   8.555  7:012.38-
328  Leen VroegindeweijSommelsdijk2.28.59minM40   8.497  7:042.36-
329  Hans EekhofMijnsheerenland2.29.11minMse   8.485  7:042.36-
330  Uberto SmitsGeertruidenberg2.29.20minM40   8.477  7:052.35-
331  Kees Pouwelse (PR 1.54.43) Westkapelle2.29.43minM50   8.455  7:062.35-
332  Ine MiddelRotselaar2.30.02minV50   8.437  7:072.34-
333  Willem DijkstraHellevoetsluis2.30.38minM50   8.404  7:082.33-
334  Richard SingendonkBerkel en Rodenrijs2.30.41minM50   8.401  7:092.33-
335  Lianne wijsman (PR 1.56.15) Zierikzee2.30.51minV45   8.391  7:092.33-
336  Sabine van ZeijlRotterdam2.31.03minVse   8.380  7:102.33-
337  Gerdy van der Reest (PR 2.06.18) Yerseke2.31.12minVse   8.372  7:102.33-
338  Ilona Sturm-van der Made (PR 2.16.23) Oost-Souburg2.31.22minVse   8.363  7:102.32-
339  Pieter Sturm (PR 1.29.23) Oost-Souburg2.31.25minMse   8.360  7:112.32-
340  Diana Wolff-HoogendijkRotterdam2.31.35minV40   8.351  7:112.32-
341  Ingrid Vanden BusscheTremelo2.31.48minV40   8.339  7:122.32-
342  Ron van Vliet (PR 1.52.35) Vlissingen2.31.52minM50   8.335  7:122.32-
343  Jan BakkerWestervoort2.31.59minM60   8.329  7:122.31-
344  Gerben Soethaert (PR 1.38.49) Terneuzen2.32.01minMse   8.327  7:122.31-
345  Erna PizzioloDuiven2.32.04minV50   8.324  7:122.31-
346  Willian Boot (PR 1.35.15) Kerkwerve2.32.08minM50   8.321  7:132.31-
347  Pascal van SchaikGoes2.32.10minMse   8.319  7:132.31-
348  Rob Commandeur (PR 2.04.46) Goes2.32.13minMse   8.316  7:132.31-
349  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden2.32.15minV40   8.314  7:132.31-
350  Xander Tanis (PR 2.06.24) Oost-Souburg2.32.18minM40   8.312  7:132.31-
351  Yvonne LoosVught2.32.20minVse   8.310  7:132.31-
352  Igna Becks (PR 1.50.01) Middelburg2.32.22minV55   8.308  7:132.31-
353  Eric DreesenTremelo2.32.29minM50   8.302  7:142.31-
354  Stannie PettaRotterdam2.33.03minV50   8.271  7:152.30-
355  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg2.33.15minM50   8.260  7:162.29-
356  Piet SinkeVlaardingen2.33.18minM40   8.257  7:162.29-
357  Mariette van Vliet (PR 1.51.34) Vlissingen2.33.24minV50   8.252  7:162.29-
358  Rien EckhardtRoosendaal2.33.46minM60   8.232  7:172.29-
359  Carolien MurreUtrecht2.34.15minVse   8.206  7:192.28-
360  Roel van BernebeekUtrecht2.34.17minM40   8.205  7:192.28-
361  Janet JansinkLeusden2.34.25minV40   8.198  7:192.28-
362  Linda van den BrinkAmersfoort2.34.35minV40   8.189  7:202.27-
363  Ive RomboutZele2.34.37minM40   8.187  7:202.27-
364  Neel van MourikRavenswoud2.35.34minV50   8.137  7:222.26-
365  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.35.41minV40   8.131  7:232.26-
366  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg2.35.43minV45   8.129  7:232.26-
367  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.35.51minV50   8.122  7:232.26-
368  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.35.54minV40   8.120  7:232.26-
369  Michael van de VenGoirle2.36.06minMse   8.109  7:242.25-
370  Toos VolmerDordrecht2.36.18minV40   8.099  7:252.25-
371  Anne-Marie VisserVlaardingen2.37.09minV40   8.055  7:272.24-
372  Richard Geevers (debuut) Middelburg2.37.27minM40   8.040  7:282.23-
373  Bram Bruijnes (PR 2.07.41) Goes2.37.32minM40   8.035  7:282.23-
374  Sandrine NieuwenhuyzenGent2.37.45minVse   8.024  7:292.23-
375  Allaaddin VuralNederland2.37.56minM50   8.015  7:292.23-
376  Bea Gil-ToresanoHeeswijk-Dinther2.37.58minV50   8.013  7:292.23-
377  Esther StutvoetMijnsheerenland2.38.18minV40   7.997  7:302.22-
378  Manolis GeldermansVlierden2.38.21minM40   7.994  7:302.22-
379  Majken Juul JensenEmmeloord2.38.26minV40   7.990  7:312.22-
380  Sandra de KortRijen2.38.35minV40   7.982  7:312.22-
381  Karlijn von MeijenfeldtRijen2.38.37minVse   7.981  7:312.22-
382  Sanne BerendseBergschenhoek2.38.52minVse   7.968  7:322.21-
383  Anja BerendseHonselersdijk2.38.54minVse   7.966  7:322.21-
384  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.38.56minM40   7.965  7:322.21-
385  Will KapteijnLeiden2.39.03minV50   7.959  7:322.21-
386  Leon van Liere (PR 1.35.00) Meliskerke2.39.20minM55   7.945  7:332.21-
387  Brab BrabanderBerkel en Rodenrijs2.39.42minM40   7.926  7:342.20-
388  Lennie GroenewegenRotterdam2.39.45minV40   7.924  7:342.20-
389  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 1.59.32) Zierikzee2.39.58minV40   7.913  7:352.20-
390  Gunther MulderBreda2.40.05minM40   7.907  7:352.20-
391  Wim de GansAlblasserdam2.40.09minMse   7.904  7:352.20-
392  John BarendsOud-Beijerland2.40.13minM50   7.901  7:362.19-
393  Barry BoertjeKrimpen aan den IJssel2.40.16minMse   7.898  7:362.19-
394  Alma EngelhartSchijndel2.40.21minV40   7.894  7:362.19-
395  Boy Saija (PR 1.37.05) Middelburg2.40.28minM50   7.889  7:362.19-
396  Johan JaspersMade2.40.44minM50   7.875  7:372.19-
397  David RuytenbergRotterdam2.40.59minMse   7.863  7:382.18-
398  Onno van DuivenbodeOud-Vossemeer2.41.02minM40   7.861  7:382.18-
399  Marianne AalbersVeenendaal2.41.03minV40   7.860  7:382.18-
400  Kees de Leeuw (PR 1.57.02) Oost-Souburg2.41.05minM60   7.858  7:382.18-
401  Wim van der MaatEindhoven2.41.08minM50   7.856  7:382.18-
402  Joyce RikkelmanEindhoven2.41.10minV50   7.854  7:382.18-
403  Anneke RietveldEindhoven2.41.12minV50   7.853  7:382.18-
404  Mirna Openneer (PR 2.21.47) s-Heer Abtskerke2.41.20minVse   7.846  7:392.18-
405  Izabela TomesenAmsterdam2.41.29minV40   7.839  7:392.18-
406  Jeffrey van PoeckeVoorburg2.41.42minM40   7.828  7:402.17-
407  Arno KlabbersGennep2.42.02minM40   7.812  7:412.17-
408  Martin BaasAlmere2.42.08minMse   7.807  7:412.17-
409  Rob Joosse (PR 1.52.58) Vrouwenpolder2.42.12minMse   7.804  7:412.17-
410  Robin Mol (PR 2.18.50) Yerseke2.42.41minMse   7.781  7:432.16-
411  Michel De BleekerDamme2.42.50minM60   7.774  7:432.16-
412  Willy PettensBredene2.42.54minM40   7.771  7:432.16-
413  Piet Jan Landegent (PR 1.44.19) Burgh-Haamstede2.43.00minM60   7.766  7:442.16-
414  Geert-Jan NaaijkensTilburg2.43.04minM40   7.763  7:442.16-
415  Ewout SpitBergen op Zoom2.43.25minMse   7.746  7:452.15-
416  Andre KwakernaakBergen op Zoom2.43.28minM40   7.744  7:452.15-
417  Koos Bierings (PR 1.55.12) Vlissingen2.43.30minM55   7.742  7:452.15-
418  Jules DumasRotterdam2.43.33minM40   7.740  7:452.15-
419  Hans Bek (PR 2.02.00) Middelburg2.43.49minM60   7.727  7:462.15-
420  Nico MulhuijsenBergen op Zoom2.43.52minM60   7.725  7:462.15-
421  Stefan van den dries (PR 1.48.16) Heinkenszand2.43.55minMse   7.723  7:462.15-
422  Henk ter SteegeBalkbrug2.43.58minM50   7.720  7:462.14-
423  Ad HoppenbrouwersFijnaart2.44.10minM60   7.711  7:472.14-
424  Jan Pieter NijhofRotterdam2.44.20minMse   7.703  7:472.14-
425  Adrie JansenGenderen2.44.29minM40   7.696  7:482.14-
426  Saskia DomburgAmersfoort2.44.32minV40   7.694  7:482.14-
427  Imka de Ridder (PR 1.55.08) Westkapelle2.44.34minV40   7.692  7:482.14-
428  Ingrid GeurdenGenk2.44.37minV50   7.690  7:482.14-
429  Jolijn MuldersSoest2.44.45minVse   7.683  7:492.13-
430  Esther OldenburgerBrielle2.44.51minV40   7.679  7:492.13-
431  Susanne SpoelstraZandvoort2.45.08minVse   7.666  7:502.13-
432  Annelies HemmerHaarlem2.45.10minVse   7.664  7:502.13-
433  Rob CortenWesterlo2.45.29minMse   7.649  7:512.12-
434  Xander Janssen (PR 2.03.54) Vlissingen2.45.35minM40   7.645  7:512.12-
435  Arjo OuwensRotterdam2.45.43minM50   7.639  7:512.12-
436  Benjamin KeggeSliedrecht2.46.01minM40   7.625  7:522.12-
437  Lia KruithofNumansdorp2.46.07minVse   7.620  7:522.12-
438  René HartelAmsterdam2.46.15minM50   7.614  7:532.12-
439  Birte van Roosmalens-Hertogenbosch2.46.40minVse   7.595  7:542.11-
440  Meta van Lokvens-Hertogenbosch2.46.42minVse   7.594  7:542.11-
441  Gerrit LengkeekSpijkenisse2.46.48minM50   7.589  7:542.11-
442  Vincent van der Veen (debuut) Veere2.47.10minMse   7.572  7:552.10-
443  Rian Basting (PR 1.51.55) Middelburg2.47.31minV40   7.557  7:562.10-
444  Rob Epker (PR 2.06.11) Middelburg2.47.47minM40   7.545  7:572.10-
445  Mary-Lou VeldkampDe Meern2.48.46minV40   7.501  8:002.08-
446  Maartje van der ZandtBergen op Zoom2.48.50minVse   7.498  8:002.08-
447  Jacqueline WijnandsVlierden2.49.50minV40   7.453  8:032.07-
448  Nicole AkkermansHaarlem2.49.55minVse   7.450  8:032.07-
449  Joris minnenTurnhout2.50.01minM40   7.445  8:042.07-
450  Bianca RousseSchiedam2.50.03minV40   7.444  8:042.07-
451  Jan RooseKasterlee2.50.06minM60   7.442  8:042.07-
452  Jos TorremansVosselaar2.50.09minM50   7.440  8:042.07-
453  Marga PiederietRaamsdonk2.50.44minV50   7.414  8:062.06-
454  Fred QuaakZwijndrecht2.52.15minM50   7.349  8:102.04-
455  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.53.17minV50   7.305  8:132.03-
456  Hans VisserOud-Beijerland2.53.21minM50   7.302  8:132.03-
457  Henk van DijkAmsterdam2.53.47minM50   7.284  8:142.02-
458  Anne ten HoeveOostvoorne2.53.53minM50   7.280  8:152.02-
459  Karin de GroenHellevoetsluis2.54.18minV40   7.262  8:162.02-
460  Susanne Roose (PR 2.11.24) Middelburg2.55.01minV40   7.233  8:182.01-
461  Alwin VahlKampen2.55.46minM40   7.202  8:202.00-
462  Martin WierinkSoest2.56.08minM60   7.187  8:212.00-
463  Mariette SteevensAmsterdam2.56.24minV50   7.176  8:221.99-
464  Sander KokPoortugaal2.57.03minMse   7.150  8:241.99-
465  Iris VeluPoortugaal2.57.14minVse   7.142  8:241.98-
466  Arnout VerwaaijLeerdam2.58.52minM40   7.077  8:291.97-
467  Marcel Pelster (PR 2.13.44) Middelburg3.00.04minMse   7.030  8:321.95-
468  Michelle van Doeselaar (debuut) Vlissingen3.00.10minVse   7.026  8:321.95-
469  Ria HanenbergBoekel3.00.14minV50   7.023  8:331.95-
470  Van der veldenSchiedam3.01.03minV40   6.992  8:351.94-
471  Martin Boertjes (debuut) Veere3.01.20minM40   6.981  8:361.94-
472  Joanne de FretesRotterdam3.01.29minVse   6.975  8:361.94-
473  Margreet CromjonghDe Meern3.02.10minV50   6.949  8:381.93-
474  Cynthia Janse (PR 2.10.33) Zierikzee3.03.15minV40   6.908  8:411.92-
475  Frank de GroenHellevoetsluis3.03.21minM50   6.904  8:411.92-
476  Carla WeberAmsterdam3.04.42minV40   6.854  8:451.90-
477  Ines van OortUden3.07.08minV50   6.764  8:521.88-
478  Bregina ScholVeghel3.08.07minV40   6.729  8:551.87-
479  Marilotte BoonVeghel3.08.09minVse   6.728  8:551.87-
480  Marisa GeukesVeghel3.08.17minV40   6.723  8:551.87-
481  Petra WagemansBoekel3.08.22minV40   6.720  8:561.87-
482  Reny TertoolenVlaardingen3.09.58minV50   6.664  9:001.85-
483  Karin NicolaiBergen op Zoom3.11.09minV50   6.622  9:041.84-
484  Annemarie EeckelaerHoogerheide3.11.16minV40   6.618  9:041.84-
485  Ton RemmersPoortugaal3.12.56minM50   6.561  9:091.82-
486  Sita HoogenboomOostvoorne3.20.48minV50   6.304  9:311.75-
487  Astrid KraanSchiedam3.20.52minV50   6.302  9:311.75-
488  Jos van RijtAmersfoort3.22.09minM60   6.262  9:351.74-
Mannen: 355 (72.75%) => M40=121 - M45=5 - M50=79 - M55=6 - M60=21 - M65=1 - Mse=122
Vrouwen: 133 (27.25%) => V40=52 - V45=5 - V50=33 - V55=1 - Vse=42

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.656 seconden nodig om deze lijst met 742 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020