dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e Halve van Renesse

Renesse, zaterdag 2 mei 2015 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Hamid El MouazizBrussel1.13.51minM35   17.141  3:304.76683
2  Mohammed BerokKortrijk1.15.28minMse   16.774  3:354.66633
3  Saaid RibagAntwerpen1.16.27minM35   16.558  3:374.60603
4  Ramdan SnoussiAntwerpen1.17.51minMse   16.260  3:414.52562
5  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.18.48minMse   16.064  3:444.46535
6  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.19.13minMse   15.980  3:454.44524
7  Hicham MigouAntwerpen1.22.15minMse   15.390  3:544.28443
8  Pol NabbenDordrecht1.25.35minMse   14.791  4:034.11362
9  Joop HelbersHellevoetsluis1.26.22minM35   14.657  4:064.07344
10  Wouter van Caspel (PR 1.17.11) Oost-Souburg1.26.42minMse   14.600  4:074.06337
11  Jamal BoussattatiAntwerpen1.27.29minMse   14.470  4:094.02320
12  Remko KapHellevoetsluis1.28.46minM35   14.260  4:123.96293
13  Benny Thuy (PR 1.18.58) Sint Jansteen1.29.17minM45   14.178  4:143.94282
14  Luis PereiraRotterdam1.30.19minM35   14.016  4:173.89261
15  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.30.37minM45   13.969  4:183.88255
16  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.30.51minM40   13.933  4:183.87251
17  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.31.34minM50   13.824  4:203.84237
18  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.32.05minM45   13.747  4:223.82228
19  Mark WillemsEwijk1.32.53minM35   13.628  4:243.79213
20  JanKees JacobseRotterdam1.32.59minMse   13.614  4:243.78212
21  Benny AertsMeer1.33.30minM35   13.539  4:263.76203
22  Izar van GoolBreda1.33.54minM35   13.481  4:273.74196
23  Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40) Yerseke1.33.57minM55   13.474  4:273.74195
24  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.34.10minMse   13.443  4:283.73191
25  Koen Van GilsEssen1.34.33minM35   13.388  4:293.72185
26  Richard van de Wege (PR 1.31.18) Vlissingen1.34.52minM45   13.343  4:303.71180
27  Pieter klemSommelsdijk1.35.16minM35   13.287  4:313.69173
28  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.35.31minM45   13.253  4:323.68169
29  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.35.36minM40   13.241  4:323.68168
30  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.35.43minM40   13.225  4:323.67166
31  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.36.10minM45   13.163  4:333.66159
32  Stefan KunstCapelle aan den IJssel1.36.21minM45   13.138  4:343.65156
33  Robert van der ZandenBrielle1.37.20minM35   13.005  4:373.61142
34  Vanessa HartmanBrielle1.37.24minV35   12.996  4:373.61331
35  Wesley de Booij (PR 1.24.33) Middelburg1.37.35minMse   12.972  4:383.60138
36  Bart-Jan WesterhofRotterdam1.37.58minM35   12.921  4:393.59133
37  Matthias AmoneitBochum1.38.10minMse   12.895  4:393.58130
38  Sander van Doorn (PR 1.19.12) Terneuzen1.38.40minMse   12.830  4:413.56123
39  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.38.59minM35   12.789  4:423.55119
40  Kees van OevelenBergen op Zoom1.39.03minM45   12.780  4:423.55118
41  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.39.40minM45   12.701  4:433.53110
42  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.40.14minV35   12.629  4:453.51278
43  Jaap HoekGoedereede1.40.16minM55   12.625  4:453.51103
44  Léon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.40.23minM40   12.610  4:453.50101
45  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.40.36minMse   12.583  4:463.5099
46  Weslie SaarloosDordrecht1.40.58minM35   12.537  4:473.4894
47  Tjalling VonkRotterdam1.41.14minM45   12.504  4:483.4791
48  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.41.21minM35   12.490  4:483.4790
49  Harald MuelerKoblenz1.41.25minM45   12.482  4:483.4789
50  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.41.32minM40   12.467  4:493.4688
51  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.41.45minM45   12.441  4:493.4685
52  Bas de Nooijer (PR 1.32.25) Koudekerke1.42.27minMse   12.356  4:513.4378
53  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.43.17minM55   12.256  4:543.4069
54  Marcel BroekhoffRoosendaal1.43.22minM35   12.246  4:543.4068
55  Kees AlblasPuttershoek1.43.26minM35   12.238  4:543.4067
56  Manon BroumelsRoosendaal1.43.28minV35   12.234  4:543.40222
57  Jos van MaanenHelmond1.43.47minM45   12.197  4:553.3964
58  Geert Buth (PR 1.42.17) Burgh-Haamstede1.44.01minMse   12.170  4:563.3862
59  Tom de RaadHellevoetsluis1.44.05minM55   12.162  4:563.3861
60  Peter van der BogtRotterdam1.44.20minM45   12.133  4:573.3759
61  Hanc de BokxDelft1.44.23minM35   12.127  4:573.3758
62  Jeroen Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.44.32minM45   12.110  4:573.3657
63  Adrie Janse (PR 1.31.59) Arnemuiden1.44.38minM45   12.098  4:583.3656
64  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.44.40minM55   12.094  4:583.3656
65  Marius Boonman (PR 1.34.31) Heinkenszand1.44.48minMse   12.079  4:583.3655
66  Anton HendriksLent1.45.01minM45   12.054  4:593.3553
67  Florentine van der WindDriebergen1.45.04minV35   12.048  4:593.35197
68  Martin Rijn (PR 1.38.36) Zierikzee1.45.32minM45   11.995  5:003.3348
69  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.45.35minM45   11.989  5:003.3348
70  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.45.37minM65   11.985  5:003.3348
71  Waldemar HogerwaardWouw1.46.26minM35   11.893  5:033.3041
72  Patrick Verkaart (PR 1.32.37) Zierikzee1.47.08minMse   11.816  5:053.2836
73  Jan VermeulenOuderkerk ad IJssel1.47.12minM55   11.808  5:053.2835
74  Filip ButayeOverijse1.47.14minM35   11.805  5:053.2835
75  Marcel HaastRoosendaal1.47.22minM45   11.790  5:053.2734
76  Hendrik HolkampKrommenie1.47.25minMse   11.784  5:053.2734
77  Merijn MartensHellevoetsluis1.47.27minMse   11.781  5:063.2733
78  Joris van ToorNoordeloos1.47.47minMse   11.744  5:073.2631
79  Gert Van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.47.49minM50   11.741  5:073.2631
80  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.47.56minM35   11.728  5:073.2630
81  Johan Spijk (PR 1.35.51) Goes1.48.28minM35   11.670  5:083.2427
82  Tom LempersAmsterdam1.48.31minMse   11.665  5:093.2426
83  Cor de Ridder (PR 1.25.56) Arnemuiden1.48.37minM40   11.654  5:093.2426
84  Rene KruisRotterdam1.48.53minM45   11.626  5:103.2324
85  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.48.57minV35   11.619  5:103.23143
86  Jan Louws (PR 1.32.00) Middelburg1.49.03minM45   11.608  5:103.2223
87  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.49.04minM55   11.606  5:103.2223
88  Hans BeyerVlaardingen1.49.08minM45   11.599  5:103.2223
89  Ben van BergenHellevoetsluis1.49.21minM45   11.576  5:113.2221
90  Henk BeekemanNumansdorp1.49.30minM45   11.560  5:113.2121
91  Arthur KapteinZwijndrecht1.49.35minM35   11.551  5:123.2120
92  Ron MoerlandHellevoetsluis1.49.37minM35   11.548  5:123.2120
93  Andre DamenAmersfoort1.49.49minM45   11.527  5:123.2019
94  Rob BroerenSchiedam1.49.51minM55   11.523  5:123.2019
95  Frank FelsMonchengladbach1.49.53minM35   11.520  5:133.2019
96  Maurice ZwartHelmond1.49.55minM45   11.516  5:133.2018
97  Luc LisenOverijse1.49.59minM45   11.509  5:133.2018
98  Rudi MommensLoonbeek1.50.01minM45   11.506  5:133.2018
99  Sjakkie van den Broeke (PR 1.35.58) Hoek1.50.03minM45   11.502  5:133.2018
100  Frank van SantvoordEindhoven1.50.04minM35   11.501  5:133.1918
101  Lia KruithofNumansdorp1.50.07minVse   11.496  5:133.19128
102  Theo de macker (PR 1.35.53) Burgh-Haamstede1.50.10minM45   11.490  5:133.1917
103  Leendert van den BergSpijkenisse1.50.14minM35   11.483  5:133.1917
104  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.50.19minM60   11.475  5:143.1916
105  Ton van WageningenHellevoetsluis1.50.21minM65   11.471  5:143.1916
106  Rob FaasenTinte1.50.23minM45   11.468  5:143.1916
107  Geert TaesOverijse1.50.26minM45   11.463  5:143.1816
108  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.50.33minV45   11.450  5:143.18123
109  Jan de Voogd (PR 1.27.39) s-Gravenpolder1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
110  Marcel TundermanDen Bommel1.50.38minM45   11.442  5:153.1815
111  Kathrin FongerDüsseldorf1.50.40minVse   11.438  5:153.18121
112  Leon van Kruiningen (PR 1.43.26) Krabbendijke1.50.42minMse   11.435  5:153.1815
113  Cees koomanSteenbergen1.50.50minM55   11.421  5:153.1714
114  Tom van BeekMeer1.50.54minM35   11.414  5:153.1714
115  Remco van der VeldenSchiedam1.51.16minM45   11.377  5:163.1612
116  Hanno SterkVlaardingen1.51.18minM45   11.373  5:173.1612
117  Paul Johan de VoogdVlaardingen1.51.21minM35   11.368  5:173.1612
118  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.51.42minMse   11.333  5:183.1510
119  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.51.53minM45   11.314  5:183.1410
120  Dries Van BavelMinderhout1.52.00minM35   11.302  5:193.149
121  Marco GoordenRoosendaal1.52.07minM35   11.290  5:193.149
122  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.52.10minM35   11.285  5:193.139
123  Martin van TrierumTilburg1.52.20minMse   11.269  5:193.138
124  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.52.35minMse   11.244  5:203.127
125  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.52.36minMse   11.242  5:203.127
126  Bjorn de QuaastenietBergen op Zoom1.52.38minMse   11.239  5:203.127
127  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.52.44minM50   11.229  5:213.127
128  Raymond MauritzHonselersdijk1.52.46minM35   11.225  5:213.127
129  Dennis van Maldegem (PR 1.46.04) Kapelle-Biezelinge1.52.49minM35   11.220  5:213.126
130  Raimond Over de VestVlaardingen1.52.52minM35   11.215  5:213.126
131  Ysbrand LouterRhoon1.52.58minM45   11.206  5:213.116
132  Leon GoorDordrecht1.53.15minM55   11.177  5:223.105
133  Danny HarpeEindhoven1.53.17minM45   11.174  5:223.105
134  Martin Kiesenberg (PR)Scharendijke1.53.21minM35   11.168  5:223.105
135  Kaj de VriesDelft1.53.51minM35   11.119  5:243.094
136  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) s-Heer Arendskerke1.53.56minMse   11.110  5:243.093
137  Gunther AertsKasterlee1.53.58minM35   11.107  5:243.093
138  Dave Ruissen (PR 1.34.06) Oost-Souburg1.54.12minM55   11.085  5:253.083
139  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.54.14minM50   11.081  5:253.083
140  Theo Peters (PR 1.34.11) Burgh-Haamstede1.54.17minM55   11.076  5:253.083
141  Rob TimmermanVlaardingen1.54.20minM45   11.072  5:253.083
142  Rob WarnarsCapelle aan den IJssel1.54.24minM45   11.065  5:253.072
143  Corné BastiaansenHilversum1.54.26minM45   11.062  5:253.072
144  Willem BiemoltUtrecht1.54.31minM45   11.054  5:263.072
145  Wouter de Vries (PR 1.42.01) Zierikzee1.54.34minM35   11.049  5:263.072
146  Denise van Weelden (PR 1.38.00) Goes1.54.37minVse   11.044  5:263.0779
147  Ron GoosRotterdam1.54.49minM45   11.025  5:273.062
148  Willie van DorstKalmthout1.55.02minM45   11.004  5:273.061
149  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.55.08minM45   10.995  5:273.051
150  Marco VerschoorLeersum1.55.10minMse   10.991  5:283.051
151  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.55.12minM55   10.988  5:283.051
152  Marcel Kieboom (PR 1.29.45) Zierikzee1.55.14minMse   10.985  5:283.051
153  Sabine JanssensBavel1.55.16minV35   10.982  5:283.0573
154  Richard van de Velde (PR 1.44.18) Poortvliet1.55.19minMse   10.977  5:283.051
155  Michael Evers (PR 1.42.08) Middelburg1.55.37minM40   10.949  5:293.041
156  Marcel HoogervorstTer Aar1.55.58minM45   10.916  5:303.03-
157  Ingmar Coppoolse (PR 1.39.23) Bruinisse1.56.08minM35   10.900  5:303.03-
158  Diederik JoukesHoeilaart1.56.14minM45   10.891  5:313.03-
159  Jeltje DoevenRotterdam1.56.16minVse   10.887  5:313.0264
160  Corné van Rooijen (PR 1.31.53) Goes1.56.18minMse   10.884  5:313.02-
161  Marijn Grootjans (PR 1.40.18) Westkapelle1.56.20minMse   10.881  5:313.02-
162  Marijn Huibregtsen (PR 1.41.14) Westkapelle1.56.23minMse   10.877  5:313.02-
163  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.56.25minM40   10.873  5:313.02-
164  Christoph DürrEuskirchen1.56.29minMse   10.867  5:313.02-
165  Erik Jan Olree (PR 1.55.35) Bruinisse1.56.31minM35   10.864  5:313.02-
166  Claudia FasolRotterdam1.56.41minV35   10.849  5:323.0160
167  Pieter MarkestijnBergeijk1.56.43minM35   10.845  5:323.01-
168  Kees vlugSpijkenisse1.56.46minM45   10.841  5:323.01-
169  Jeanet LouterPoortugaal1.56.48minV35   10.838  5:323.0159
170  Stella van Trierum (PR 1.48.21) Zierikzee1.57.03minVse   10.815  5:333.0057
171  Pim van DijkeAmsterdam1.57.05minMse   10.812  5:333.00-
172  Erik VosVeen1.57.07minM35   10.808  5:333.00-
173  Wouter den Ouden (debuut) Goes1.57.09minM35   10.805  5:333.00-
174  Patrick Habets (PR 1.42.39) Bruinisse1.57.14minM35   10.798  5:333.00-
175  Coen LegemaateRotterdam1.57.19minM35   10.790  5:343.00-
176  Dennis Saman (PR 1.41.36) Noordwelle1.57.24minMse   10.782  5:343.00-
177  Dennis BrouwerRotterdam1.57.25minM35   10.781  5:342.99-
178  Rob SeegersBaarle-Nassau1.57.28minM35   10.776  5:342.99-
179  Jeroen HooijerBaarn1.57.31minM45   10.772  5:342.99-
180  Peter SchinkelHellevoetsluis1.57.33minM45   10.769  5:342.99-
181  Rob van der Beijl (PR 1.43.26) Bruinisse1.57.36minM45   10.764  5:342.99-
182  John Uitterhoeve (PR 1.33.11) Goes1.57.40minMse   10.758  5:352.99-
183  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.57.43minM60   10.753  5:352.99-
184  Wilfried WillemsBeerse1.57.47minM45   10.747  5:352.99-
185  Jasper Ravays (PR 1.31.27) Koudekerke1.57.54minMse   10.737  5:352.98-
186  René StanderRoosendaal1.58.00minM45   10.728  5:362.98-
187  Paul DerijckHelmond1.58.03minM35   10.723  5:362.98-
188  Marcel MoelandsZevenaar1.58.05minMse   10.720  5:362.98-
189  Maaike BraatMuiderberg1.58.08minV45   10.715  5:362.9849
190  Matthias SchulzKöln1.58.14minM35   10.706  5:362.97-
191  Guy RonsmansOverijse1.58.18minM45   10.700  5:362.97-
192  Geert SchoofsOverijse1.58.20minM45   10.697  5:372.97-
193  MH. KempBruinisse1.58.24minM35   10.691  5:372.97-
194  Jan Marcus (PR 1.42.41) Burgh-Haamstede1.58.28minMse   10.685  5:372.97-
195  Stefan Mesu (PR 1.37.59) Kapelle-Biezelinge1.58.39minM35   10.669  5:372.96-
196  Ard Zitman (PR 1.50.31) Oost-Souburg1.58.53minM45   10.648  5:382.96-
197  Jos TorremansVosselaar1.58.56minM55   10.643  5:382.96-
198  Patrick van den bergZoetermeer1.59.03minM35   10.633  5:392.95-
199  Albert Heuvelman (PR 1.44.29) Scharendijke1.59.09minM45   10.624  5:392.95-
200  Jochen PierHürth1.59.12minM35   10.620  5:392.95-
201  Joep Filius (PR 1.45.54) Goes1.59.23minMse   10.603  5:402.95-
202  Ellen de RidderRoosendaal1.59.30minV45   10.593  5:402.9439
203  Bart Buijs (PR 1.50.41) Rilland1.59.39minM35   10.580  5:402.94-
204  Erwin Schell (PR 1.39.14) Zierikzee1.59.49minM50   10.565  5:412.93-
205  Christophe DecatOverijse1.59.51minM35   10.562  5:412.93-
206  Willem Jan de Voogd (PR 1.28.55) s-Gravenpolder1.59.53minMse   10.559  5:412.93-
207  Rob van der ElburgHellevoetsluis1.59.55minM45   10.556  5:412.93-
208  Roland RobinsonHelmond1.59.58minM45   10.552  5:412.93-
209  Johan BassantRotterdam2.00.05minMse   10.541  5:422.93-
210  Ronald de RaadHendrik-Ido-Ambacht2.00.20minM45   10.520  5:422.92-
211  Jurgen AertsLille2.00.23minM35   10.515  5:422.92-
212  Werner TestersRoosendaal2.00.30minM35   10.505  5:432.92-
213  Martin van der GiesenNumansdorp2.00.33minM35   10.501  5:432.92-
214  Teun NoordhoekNumansdorp2.00.37minM55   10.495  5:432.92-
215  Dirk JanssensHuldenberg2.00.41minM45   10.489  5:432.91-
216  Kees BackxRoosendaal2.00.44minM55   10.485  5:432.91-
217  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle2.00.47minM60   10.480  5:442.91-
218  Peter RoskamSliedrecht2.00.48minM35   10.479  5:442.91-
219  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen2.01.17minMse   10.437  5:452.90-
220  Frits VerschoorVlaardingen2.01.20minM55   10.433  5:452.90-
221  Dennis OudenaardenOostvoorne2.01.27minM35   10.423  5:452.90-
222  Arno Obbink (PR 1.45.46) Burgh-Haamstede2.01.29minM35   10.420  5:452.89-
223  Erwin Berman (PR)Waarde2.01.37minM35   10.409  5:462.89-
224  Tim JülicherMönchengladbach2.01.41minM35   10.403  5:462.89-
225  Ferry KrosHellevoetsluis2.01.44minM45   10.399  5:462.89-
226  Aad van Poppel (PR 1.40.47) Zierikzee2.01.54minM65   10.384  5:472.88-
227  Gundilo MeertensRotterdam2.02.00minM35   10.376  5:472.88-
228  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp2.02.04minV35   10.370  5:472.8824
229  Fred van der ZeeDordrecht2.02.08minM45   10.364  5:472.88-
230  Frank AmasSpijkenisse2.02.27minM45   10.338  5:482.87-
231  Jan van de Griek (PR 1.37.28) Oostdijk2.02.54minM50   10.300  5:502.86-
232  Bjorn van Belzen (PR 1.50.09) Kapelle-Biezelinge2.02.57minM45   10.296  5:502.86-
233  Edwin Walhout (PR 1.50.30) Middelburg2.02.59minM45   10.293  5:502.86-
234  Patrick Giljam (PR 1.29.19) Zierikzee2.03.01minMse   10.290  5:502.86-
235  Brian van Geer (PR 1.49.42) Zierikzee2.03.04minM35   10.286  5:502.86-
236  Sven WeißerPaderborn2.03.07minMse   10.282  5:502.86-
237  Eric HaestKasterlee2.03.13minM55   10.273  5:502.85-
238  Gijs VroomHeemstede2.03.16minM45   10.269  5:512.85-
239  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Westkapelle2.03.18minM65   10.266  5:512.85-
240  Rob SpruytRotterdam2.03.25minM35   10.257  5:512.85-
241  Birgit van Bockxmeer (PR 1.47.24) Zonnemaire2.03.32minV35   10.247  5:512.8516
242  Willem van WitzenburgZoetermeer2.03.54minM35   10.217  5:522.84-
243  Marcel Snijders (PR 1.44.46) Zierikzee2.03.59minM35   10.210  5:532.84-
244  Bas BaggermanDordrecht2.04.01minM35   10.207  5:532.84-
245  Huug SteketeeEllewoutsdijk2.04.04minM55   10.203  5:532.83-
246  Gerno HesselinkDordrecht2.04.06minM35   10.200  5:532.83-
247  Marc MuldersArnhem2.04.13minM45   10.191  5:532.83-
248  André VerhoevenOverijse2.04.19minM55   10.182  5:542.83-
249  Han van Sighem (PR 1.40.46) Renesse2.04.42minM60   10.151  5:552.82-
250  Rob Commandeur (PR)Goes2.04.46minMse   10.146  5:552.82-
251  Bas Legemaate (PR 1.48.16) Zierikzee2.05.06minM35   10.119  5:562.81-
252  Wim HolNieuw-Lekkerland2.05.10minM55   10.113  5:562.81-
253  Sven SmetVosselaar2.05.12minM35   10.111  5:562.81-
254  Lisette Roelse (PR 1.56.55) Koudekerke2.05.15minV35   10.107  5:562.8110
255  Petra Hogenstein (PR 1.55.28) Burgh-Haamstede2.05.17minV45   10.104  5:562.8110
256  Arie PerforsZoetermeer2.05.20minM55   10.100  5:562.81-
257  Henk ValkhofBarendrecht2.05.23minM55   10.096  5:572.80-
258  Serge van den Bos (PR 1.54.27) Burgh-Haamstede2.05.25minM35   10.093  5:572.80-
259  Huib KoppenolTinte2.05.33minM45   10.082  5:572.80-
260  Gert-Jan LosVlaardingen2.05.36minM35   10.078  5:572.80-
261  Tom HengstBreda2.05.38minMse   10.076  5:572.80-
262  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle2.05.50minM55   10.060  5:582.79-
263  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp2.06.00minM40   10.046  5:582.79-
264  August OudshoornAmsterdam2.06.02minMse   10.044  5:582.79-
265  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat2.06.06minV55   10.038  5:592.797
266  Eva Oude ElferinkAmsterdam2.06.08minVse   10.036  5:592.797
267  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder2.06.13minM45   10.029  5:592.79-
268  René van der Linden (PR 1.52.41) Zierikzee2.06.17minM45   10.024  5:592.78-
269  Reinier HamelinkPuttershoek2.06.22minM35   10.017  5:592.78-
270  Johan KoopmansRhoon2.06.25minM35   10.013  6:002.78-
271  Lilian van der SteenVlaardingen2.06.44minV55   9.988  6:002.775
272  Gijs KoedamCulemborg2.06.46minM45   9.986  6:012.77-
273  Sander GerritsenEtten-Leur2.06.48minM35   9.983  6:012.77-
274  Dennis Aartss-Gravenhage2.06.51minM35   9.979  6:012.77-
275  Henri SipkesRotterdam2.06.54minM35   9.975  6:012.77-
276  Jeroen WeijtsTholen2.06.56minM35   9.973  6:012.77-
277  Niels van DijkRidderkerk2.07.00minMse   9.967  6:012.77-
278  Harry SpixGrerenbrach2.07.04minM35   9.962  6:012.77-
279  Hans polderman (PR 1.56.10) Middelburg2.07.17minM55   9.945  6:022.76-
280  Foeke Roukema (PR 1.37.11) Bruinisse2.07.23minM35   9.937  6:022.76-
281  Gerben Soethaert (PR 1.38.49) Terneuzen2.07.26minM35   9.933  6:022.76-
282  Jan van OostenGroot-Ammers2.07.28minM45   9.931  6:032.76-
283  Hans VisserOud-Beijerland2.07.30minM45   9.928  6:032.76-
284  Rita VerhageMiddelharnis2.07.32minV45   9.926  6:032.764
285  Lucien van PamelenSpijkenisse2.07.35minMse   9.922  6:032.76-
286  Marco AbdoelRhoon2.07.37minM45   9.919  6:032.76-
287  Dennis StoutjesdijkRotterdam2.07.43minM35   9.911  6:032.75-
288  Lisanne de GraaffAmsterdam2.07.45minVse   9.909  6:032.753
289  Gerrit LaaglandRenesse2.07.57minM65   9.893  6:042.75-
290  Fred de ZeeuwHellevoetsluis2.08.00minM45   9.889  6:042.75-
291  Paula GrootHellevoetsluis2.08.03minVse   9.886  6:042.753
292  Raymond WissinkHellevoetsluis2.08.05minM55   9.883  6:042.75-
293  Martin VermeulenSchiedam2.08.09minM45   9.878  6:042.74-
294  Rob van RosenbergVlaardingen2.08.11minM55   9.875  6:052.74-
295  Wilma BollemanMelissant2.08.13minV55   9.873  6:052.742
296  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland2.08.15minM55   9.870  6:052.74-
297  Pieter Francke (PR 1.53.46) Zierikzee2.08.24minM45   9.859  6:052.74-
298  Marloes LemsomAmsterdam2.08.29minVse   9.852  6:052.742
299  Robbert Eijsker (PR 1.58.33) Zierikzee2.08.33minM40   9.847  6:062.74-
300  Fred van VlutenDordrecht2.08.43minM45   9.834  6:062.73-
301  Frank den boerZwijndrecht2.08.46minM35   9.831  6:062.73-
302  Leon HooghartHeerjansdam2.08.48minM45   9.828  6:062.73-
303  Melvin overheidHellevoetsluis2.08.50minM35   9.825  6:062.73-
304  Kees KlerksWaalwijk2.08.55minM45   9.819  6:072.73-
305  Herman EuvermanZwolle2.09.06minM55   9.805  6:072.72-
306  Bram Schoutens-Gravenhage2.09.08minM45   9.803  6:072.72-
307  Richard DingemanseVeere2.09.13minMse   9.796  6:072.72-
308  Margriet Smits (PR 1.55.44) Burgh-Haamstede2.09.18minV55   9.790  6:082.721
309  Pieter De Gaaij (PR 1.48.48) Middelburg2.09.21minM55   9.786  6:082.72-
310  Martijn van der Klooster (PR 1.58.24) Scharendijke2.09.22minM35   9.785  6:082.72-
311  Marc HorversTilburg2.09.40minM45   9.762  6:092.71-
312  Pascal Stoutjesdijk (PR 2.02.57) Zierikzee2.09.46minMse   9.755  6:092.71-
313  Inga WesselsEschweiler2.09.48minVse   9.752  6:092.71-
314  Ane van de Velde (debuut) Schuddebeurs2.09.51minM55   9.749  6:092.71-
315  Piet SinkeVlaardingen2.09.53minM45   9.746  6:092.71-
316  Axel LeendersBreda2.09.57minM35   9.741  6:102.71-
317  Remko Delfgaauw (PR 1.54.09) Zierikzee2.10.01minM45   9.736  6:102.70-
318  Kees JonkersOud Gastel2.10.03minM45   9.734  6:102.70-
319  Els StevensOverijse2.10.06minV35   9.730  6:102.70-
320  Hans van der LindenVlijmen2.10.17minM45   9.716  6:112.70-
321  Berry VerdonkRhoon2.10.27minM35   9.704  6:112.70-
322  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede2.10.32minV40   9.698  6:112.69-
323  Edwin Klink (PR 1.32.37) Bruinisse2.10.39minM35   9.689  6:122.69-
324  Emiel de Bekkers-Gravenhage2.10.47minM45   9.679  6:122.69-
325  Sietske WillemseBaarle-Nassau2.10.49minV35   9.677  6:122.69-
326  Kris van HuffelDeurne2.10.52minM45   9.673  6:122.69-
327  Ben van Belzen (PR 1.51.50) Kapelle-Biezelinge2.11.01minM45   9.662  6:132.68-
328  Piet van GorpRoosendaal2.11.05minM55   9.657  6:132.68-
329  Piet de KroonSchiedam2.11.08minM55   9.653  6:132.68-
330  Danielle Mook (PR 1.59.29) Burgh-Haamstede2.11.14minV35   9.646  6:132.68-
331  Zorro RotterdamRidderkerk2.11.24minM45   9.634  6:142.68-
332  Martin BestebreurtjeRidderkerk2.11.26minM35   9.631  6:142.68-
333  Jeffry de RidderDordrecht2.11.29minM35   9.627  6:142.67-
334  Aad van WijngaardenRoosendaal2.11.32minM55   9.624  6:142.67-
335  Marjan de WildOud Gastel2.11.34minV45   9.621  6:142.67-
336  Jos van SchendelBreda2.11.36minM45   9.619  6:142.67-
337  Markus DummelWachtendonk2.11.39minM45   9.615  6:142.67-
338  Ton VerheezenVlaardingen2.11.50minM45   9.602  6:152.67-
339  Reinier BroekemaHeinkenszand2.11.58minM45   9.592  6:152.66-
340  Danny ZwertsAlken2.12.06minM45   9.583  6:162.66-
341  Lia KruithofNumansdorp2.12.08minVse   9.580  6:162.66-
342  Peter Pipping (PR 1.54.02) Sint-Annaland2.12.10minM45   9.578  6:162.66-
343  John Klippel (PR 1.42.38) Sint-Annaland2.12.12minMse   9.575  6:162.66-
344  Koos Bierings (PR 1.55.12) Vlissingen2.12.16minM55   9.570  6:162.66-
345  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke2.12.21minM65   9.564  6:162.66-
346  Martin TroostSommelsdijk2.12.30minM35   9.554  6:172.65-
347  Paul Noomen (PR 1.33.30) Zierikzee2.12.46minM50   9.534  6:182.65-
348  Theo van den BoutPapendrecht2.12.58minM45   9.520  6:182.64-
349  Cor Schipper (PR 1.17.34) Middelburg2.13.03minM55   9.514  6:182.64-
350  Leon GoedegebuurDirksland2.13.07minM35   9.509  6:192.64-
351  Jacco van DamDirksland2.13.09minM35   9.507  6:192.64-
352  Jannes van MourikSpijkenisse2.13.13minM55   9.502  6:192.64-
353  Jan VosHendrik-Ido-Ambacht2.13.15minM45   9.500  6:192.64-
354  Kevin LuthartBarendrecht2.13.29minMse   9.483  6:202.63-
355  Patrick van der VeldenRotterdam2.13.35minM35   9.476  6:202.63-
356  Hans MattijssenRijsbergen2.13.39minM45   9.471  6:202.63-
357  Mariska van ZweedenDordrecht2.13.41minV35   9.469  6:202.63-
358  Marco WinkDordrecht2.13.44minM35   9.465  6:202.63-
359  Jos FaesHoogstraten2.13.47minM45   9.462  6:202.63-
360  Louise de Ronde (PR 2.05.34) Renesse2.13.49minV35   9.460  6:212.63-
361  Stephan SandersTilburg2.13.52minMse   9.456  6:212.63-
362  Leona Olree (PR 1.37.12) Bruinisse2.13.56minV35   9.451  6:212.63-
363  Lennie GroenewegenRotterdam2.14.00minV35   9.447  6:212.62-
364  Hans-Joachim OlschewskiNiederkrüchten2.14.03minM65   9.443  6:212.62-
365  Robert MeeuwissenBavel2.14.05minM35   9.441  6:212.62-
366  Marleen DelsaertHoeilaart2.14.08minV55   9.437  6:212.62-
367  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.14.14minM60   9.430  6:222.62-
368  Hans Joosse (PR 1.55.04) Middelburg2.14.20minM60   9.423  6:222.62-
369  Christ'l GemisMerksem2.14.32minV45   9.409  6:232.61-
370  Wilco van der GiesenNumansdorp2.14.59minM35   9.378  6:242.60-
371  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.15.03minV45   9.373  6:242.60-
372  Marc FuhringBarendrecht2.15.05minM45   9.371  6:242.60-
373  Renate DummelWachtendonk2.15.09minV45   9.366  6:242.60-
374  Joyce van DraanenRhoon2.15.13minVse   9.362  6:252.60-
375  Isabel capelle (PR 1.59.10) Middelburg2.15.14minV35   9.360  6:252.60-
376  Annemarie RodijkSliedrecht2.15.17minV45   9.357  6:252.60-
377  Remco van GoorDe Meern2.15.20minM35   9.354  6:252.60-
378  Saskia HendriksLent2.15.26minV35   9.347  6:252.60-
379  Marco de Vrieze (debuut) Serooskerke2.15.28minM35   9.344  6:252.60-
380  Lydia Bartkowiak-GeideBrüggen2.15.30minV55   9.342  6:252.60-
381  Carel van Putten (PR 1.42.44) Kerkwerve2.15.36minM65   9.335  6:262.59-
382  Gerard KreuningerSchiedam2.15.40minM55   9.331  6:262.59-
383  Serge Wijers (PR 1.55.16) Zierikzee2.15.46minM35   9.324  6:262.59-
384  Wim van der MaatEindhoven2.16.14minM55   9.292  6:272.58-
385  Ilona Sturm-van der Made (PR)Oost-Souburg2.16.23minVse   9.282  6:282.58-
386  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge2.16.25minM55   9.279  6:282.58-
387  Marijn Traas (PR 1.46.05) Heinkenszand2.16.40minMse   9.262  6:292.57-
388  Job OomensUlvenhout2.16.50minMse   9.251  6:292.57-
389  Bas van BinnendijkBergschenhoek2.16.52minM45   9.249  6:292.57-
390  Miranda Middelhoek (PR 1.56.09) Burgh-Haamstede2.16.55minV35   9.245  6:292.57-
391  Frank van BeekHendrik-Ido-Ambacht2.17.02minM45   9.238  6:302.57-
392  Marjanne van de Sluis (PR 2.06.45) Zierikzee2.17.09minV45   9.230  6:302.56-
393  Edwin BelfroidRoosendaal2.17.11minM35   9.227  6:302.56-
394  Luk VandersteenOverijse2.17.13minM55   9.225  6:302.56-
395  Herman SchouppeHoeilaart2.17.16minM55   9.222  6:302.56-
396  Aad van der HoevenNieuw-Beijerland2.17.20minM55   9.217  6:312.56-
397  Peter van den EijndenDordrecht2.17.24minM55   9.213  6:312.56-
398  Jeannet SprengelmeijerZierikzee2.17.26minV45   9.211  6:312.56-
400  Petra van Bleijswijk (PR 2.08.26) Renesse2.17.30minV45   9.206  6:312.56-
401  Evelyne CupidoAmsterdam2.17.34minV35   9.202  6:312.56-
402  Inge Marchand (PR 1.57.57) Burgh-Haamstede2.17.35minV35   9.201  6:312.56-
403  Marc HazaertOverijse2.17.42minM45   9.193  6:322.55-
404  Kris CharlerDuisburg2.17.45minV45   9.189  6:322.55-
405  Sascha DamenBreda2.17.54minV35   9.179  6:322.55-
406  Gerard BossersGeertruidenberg2.17.57minM35   9.176  6:322.55-
407  Sander JansenSchjf2.18.04minM35   9.168  6:332.55-
408  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen2.18.07minM35   9.165  6:332.55-
409  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.18.12minV45   9.160  6:332.54-
410  Nicole Serrarens (PR 1.56.01) Sint Jansteen2.18.15minV35   9.156  6:332.54-
411  Willem van de Plasse (PR 1.46.27) Yerseke2.18.22minMse   9.149  6:342.54-
412  Rene Kramer (PR 1.47.34) Zierikzee2.18.29minM45   9.141  6:342.54-
413  Jules van den Doel (PR 1.58.52) Zierikzee2.18.32minM45   9.138  6:342.54-
414  Miranda Zomer (PR 2.08.05) Burgh-Haamstede2.18.35minV35   9.134  6:342.54-
415  Adrian GoossenRhoon2.18.43minM35   9.125  6:352.53-
416  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 1.59.32) Zierikzee2.18.47minV45   9.121  6:352.53-
417  George Hahn (PR 1.45.03) Zierikzee2.18.50minM45   9.118  6:352.53-
418  Martin Kievits (PR 1.38.10) Zierikzee2.18.53minM35   9.114  6:352.53-
419  Leonie Commandeur (PR 2.09.13) Goes2.18.55minVse   9.112  6:352.53-
420  Van der GaagBerkel en Rodenrijs2.18.58minM45   9.109  6:352.53-
421  Gerda Leerstra (PR 2.06.37) Bruinisse2.19.00minVse   9.107  6:352.53-
422  Klaus GehrmannHürth2.19.02minM45   9.105  6:352.53-
423  Frans de KlerkDordrecht2.19.04minM45   9.102  6:352.53-
424  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.19.14minM45   9.092  6:362.53-
425  Jeffrey van Doorenmalen (PR 2.02.43) Renesse2.19.25minM35   9.080  6:362.52-
426  Anneroos van der ZandeRotterdam2.19.28minVse   9.076  6:372.52-
427  Urtubia SaldiasZaandam2.19.33minV35   9.071  6:372.52-
428  Glen MoerlandSint Philipsland2.19.40minM45   9.063  6:372.52-
429  Martine Van nieuwenhovenLimal2.19.54minV55   9.048  6:382.51-
430  Marianne van der Heijden (debuut) Koudekerke2.20.06minVse   9.035  6:382.51-
431  Gerrit LengkeekSpijkenisse2.20.08minM55   9.033  6:392.51-
432  Antoine van SchaikOostvoorne2.20.10minM35   9.031  6:392.51-
433  Maartje van den HeuvelAmsterdam2.20.13minV45   9.028  6:392.51-
434  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.20.20minV45   9.020  6:392.51-
435  Arjan VoogtOostvoorne2.20.23minM45   9.017  6:392.50-
436  Gert jan van BuurenNieuwerkerk ad IJssel2.20.25minM45   9.015  6:392.50-
437  Hans StutvoetMijnsheerenland2.20.27minM45   9.013  6:392.50-
438  Esmee GeertsGalder2.20.44minV35   8.995  6:402.50-
439  David Perquin (PR 1.56.31) Kats2.20.46minM45   8.993  6:402.50-
440  Gercoline HollemansZwijndrecht2.20.54minV45   8.984  6:412.50-
441  Tamara van WaardhuizenHendrik-Ido-Ambacht2.20.56minV35   8.982  6:412.49-
442  Nienke den boerZwijndrecht2.20.58minV45   8.980  6:412.49-
443  Niels DelmezLier2.21.00minMse   8.978  6:412.49-
444  Erwin Salemink (PR 2.03.48) Serooskerke2.21.03minM45   8.974  6:412.49-
445  Gert SchrovenweverEtten-Leur2.21.07minM35   8.970  6:412.49-
446  José Dierickx (PR 2.00.22) Vlissingen2.21.10minM55   8.967  6:412.49-
447  Jan BaanBarendrecht2.21.26minM45   8.950  6:422.49-
448  Arjan van den Berge (PR 1.53.33) Bruinisse2.21.33minM35   8.943  6:432.48-
449  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.21.40minM35   8.935  6:432.48-
450  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.21.43minV35   8.932  6:432.48-
451  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes2.21.45minM45   8.930  6:432.48-
452  Mirna Openneer (PR)s-Heer Abtskerke2.21.47minVse   8.928  6:432.48-
453  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.21.48minM45   8.927  6:432.48-
454  Dieter KremhoffDuisburg2.21.51minM55   8.924  6:432.48-
455  Bram OvergaagBreda2.21.53minMse   8.922  6:442.48-
456  Arnold VanderwaalOostvoorne2.21.56minM45   8.919  6:442.48-
457  Cees Gerritsen (PR 2.04.58) Renesse2.22.12minM65   8.902  6:442.47-
458  Gert-Jan de VriesLelystad2.22.18minM45   8.896  6:452.47-
459  Barry van Driel (PR 2.20.07) Poortvliet2.22.22minM35   8.891  6:452.47-
460  Lucia HanstedeZoetermeer2.22.26minV45   8.887  6:452.47-
461  Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg2.22.41minV35   8.872  6:462.46-
462  Wim van DrielVlaardingen2.22.50minM45   8.862  6:462.46-
463  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.22.55minV35   8.857  6:462.46-
464  Irene IJspelder (PR 2.06.15) Renesse2.22.58minV50   8.854  6:472.46-
465  Sandra Haazebroek (PR 1.51.51) Oost-Souburg2.23.02minV35   8.850  6:472.46-
466  Paul van der HeijdenLiemde2.23.11minV35   8.841  6:472.46-
467  Peter BuschDordrecht2.23.20minM55   8.832  6:482.45-
468  Olaf StokRidderkerk2.23.24minMse   8.827  6:482.45-
469  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.23.40minV50   8.811  6:492.45-
470  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.23.51minM35   8.800  6:492.44-
471  Johanna van Cranenburgh (PR 2.01.47) Vrouwenpolder2.23.54minV45   8.797  6:492.44-
472  Fred QuaakZwijndrecht2.23.56minM55   8.795  6:492.44-
473  Siebe Ennenga (PR 2.07.18) Renesse2.23.59minMse   8.792  6:492.44-
474  Esther StutvoetMijnsheerenland2.24.04minV35   8.787  6:502.44-
475  Alain van der HeidenZwijndrecht2.24.08minM45   8.782  6:502.44-
476  Jan van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.24.11minM60   8.779  6:502.44-
477  Inge van der Poort (PR 1.54.30) Renesse2.24.17minV45   8.773  6:502.44-
478  Emiel de Die (PR 1.59.45) Kortgene2.24.23minM45   8.767  6:512.44-
479  Arjen KerssensLisserbroek2.24.26minM45   8.764  6:512.43-
480  Martina MurphyVlaardingen2.24.33minV35   8.757  6:512.43-
481  Esther OldenburgerBrielle2.24.43minV35   8.747  6:522.43-
482  Marc KrayenberghHoeilaart2.24.46minM55   8.744  6:522.43-
483  Richard van HolsteinRidderkerk2.24.49minM35   8.741  6:522.43-
484  Liesbeth BeerendonkRoosendaal2.24.59minV45   8.731  6:522.43-
485  Michel EngelenSpijkenisse2.25.02minM35   8.728  6:522.42-
486  Stef MennensKaatsheuvel2.25.07minM45   8.723  6:532.42-
487  Annette PrinsenRosmalen2.25.19minV45   8.711  6:532.42-
488  Thed de WinterRockanje2.25.25minM45   8.705  6:542.42-
489  Bert SterkDordrecht2.25.39minM55   8.691  6:542.41-
490  Benita van Oost (PR 1.58.36) Renesse2.25.53minV35   8.677  6:552.41-
491  Jolanda Nattes-Gravenhage2.25.55minV35   8.675  6:552.41-
492  Anneke van MaldegemGoes2.25.58minV45   8.672  6:552.41-
493  Wouter PoerstamperMiddelburg2.26.29minM45   8.642  6:572.40-
494  Roel de LoomeDelft2.27.18minM55   8.594  6:592.39-
495  Diana OosterhofVlaardingen2.27.20minV45   8.592  6:592.39-
496  Chantal van de Guchte (PR 2.05.18) Renesse2.27.30minV35   8.582  6:592.38-
497  Laura van Nijnatten (debuut) Koudekerke2.27.39minVse   8.573  7:002.38-
498  Mia VanderlindenHoeilaart2.28.13minV45   8.541  7:022.37-
499  Mathieu De LilleHuldenberg2.28.15minM45   8.539  7:022.37-
500  Remke van Belzen (PR 2.07.49) Arnemuiden2.28.18minV40   8.536  7:022.37-
501  Romme BoerkoelRenesse2.28.20minMse   8.534  7:022.37-
502  Els YsebaertOverijse2.28.21minVse   8.533  7:022.37-
503  Suzy RenckensHuldenberg2.28.24minV45   8.530  7:022.37-
504  Jean-marie De BothOverijse.2.28.26minM55   8.528  7:022.37-
505  Mary van der Linde (PR 2.00.29) Burgh-Haamstede2.28.27minV45   8.527  7:022.37-
506  Belinda de GruiterBarendrecht2.28.31minV35   8.523  7:022.37-
507  Lorne LuthartBarendrecht2.28.33minM35   8.521  7:022.37-
508  Edward PieperDordrecht2.28.47minM35   8.508  7:032.36-
509  Luud DamenBreda2.28.50minM55   8.505  7:032.36-
510  Erwin Dingemanse (PR 1.44.42) Kortgene2.28.54minM35   8.501  7:032.36-
511  Andre NederlofSliedrecht2.28.59minM45   8.497  7:042.36-
512  Janine Heijboer (PR 2.09.47) Zierikzee2.29.03minV35   8.493  7:042.36-
513  Nadia MarnetteVaals2.29.06minV45   8.490  7:042.36-
514  Maarten DropRosmalen2.29.09minM45   8.487  7:042.36-
515  Linda PijpersUtrecht2.29.12minVse   8.484  7:042.36-
516  Laura Schreutelkamp (PR 1.58.12) Zierikzee2.29.18minVse   8.479  7:052.36-
517  Daniella FunStrijen2.29.23minV45   8.474  7:052.35-
518  Ciska de Buck (PR 2.03.38) Biggekerke2.29.53minVse   8.446  7:062.35-
519  Jan Boot (PR 2.17.20) Zierikzee2.29.55minM45   8.444  7:062.35-
520  Wijnand Renden (debuut) Zierikzee2.30.20minM65   8.420  7:082.34-
521  Marc RobeetOverijse2.30.22minM45   8.418  7:082.34-
522  Daniella evers (PR 1.32.58) Middelburg2.30.38minV35   8.404  7:082.33-
523  Milou Roemeling (PR 2.01.03) Zoutelande2.30.40minV35   8.402  7:082.33-
524  Rianne KaarsNieuw-Lekkerland2.30.42minVse   8.400  7:092.33-
525  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg2.30.46minM45   8.396  7:092.33-
526  Bart BolderDordrecht2.30.57minM45   8.386  7:092.33-
527  Toos VolmerDordrecht2.30.59minV35   8.384  7:092.33-
528  Sjon VosDordrecht2.31.02minM45   8.381  7:102.33-
529  Sabiha BaysalDordrecht2.31.04minV35   8.379  7:102.33-
530  Corina KetelaarDordrecht2.31.06minV45   8.378  7:102.33-
531  Rolf KetelaarDordrecht2.31.07minM45   8.377  7:102.33-
532  Sandra KleinPapendrecht2.31.09minV35   8.375  7:102.33-
533  Mark SpiljardDordrecht2.31.11minM35   8.373  7:102.33-
534  Marco MoormanMaassluis2.31.13minM45   8.371  7:102.33-
535  Lucienne Weerheim (debuut) Vlissingen2.31.15minVse   8.369  7:102.32-
536  René Hofs (PR 2.10.02) Zonnemaire2.31.17minM55   8.367  7:102.32-
537  Isabel van den EelaartDelft2.31.26minV35   8.359  7:112.32-
538  Jaco van der VeldeMiddelharnis2.31.53minM35   8.334  7:122.32-
539  Caroline van der VeldenSchiedam2.31.58minV45   8.330  7:122.31-
540  Egbert Oldenboom (PR 2.12.47) Vlissingen2.32.15minM45   8.314  7:132.31-
541  Sabine RudbergBurscheid2.32.22minV45   8.308  7:132.31-
542  Pieter AnsomsMinderhout2.32.25minMse   8.305  7:132.31-
543  Esther Brouwer (PR 2.26.56) Vlissingen2.32.27minV45   8.303  7:142.31-
544  Fred DozyHellevoetsluis2.32.50minM60   8.283  7:152.30-
545  Bas stoutjesdijkSchiedam2.33.31minMse   8.246  7:172.29-
546  Martijn van IerselLelystad2.34.12minMse   8.209  7:192.28-
547  Paulus CouperusSchiedam2.34.26minMse   8.197  7:192.28-
548  Willem WestraAntwerpen2.34.29minM55   8.194  7:192.28-
549  Rien van GelderenHendrik-Ido-Ambacht2.34.37minM65   8.187  7:202.27-
550  Sebastian MasrourchehrEuskirchen2.34.47minMse   8.178  7:202.27-
551  Sandra van LeeuwenBurgh-Haamstede2.34.56minV35   8.170  7:212.27-
552  Sjaak SiesVlaardingen2.35.00minM65   8.167  7:212.27-
553  Stephan Roes (PR 2.11.39) Burgh-Haamstede2.35.02minM55   8.165  7:212.27-
554  Meriam HoppenbrouwerVlaardingen2.35.20minV45   8.149  7:222.26-
555  Eva KoperDomburg2.35.25minVse   8.145  7:222.26-
556  Esther verkoelenSchiedam2.35.27minV45   8.143  7:222.26-
557  Florian RegnerKöln2.35.31minMse   8.140  7:222.26-
558  Sandra SchüllerDormagen2.35.33minVse   8.138  7:222.26-
559  Adrie van BavelOud Gastel2.35.50minM45   8.123  7:232.26-
560  Waucampt ReggieLimal2.36.33minM55   8.086  7:252.25-
561  Frank van Rotterdam (PR 2.02.44) Noordgouwe2.36.35minM45   8.084  7:252.25-
562  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.36.46minV45   8.075  7:262.24-
563  Paassen Joke vanRockanje2.37.12minV55   8.052  7:272.24-
564  Frederiek Huiszoon (PR 2.09.37) Middelburg2.37.50minV45   8.020  7:292.23-
565  Jonneke Klingens (debuut) Middelburg2.37.52minV45   8.018  7:292.23-
566  Tono wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.37.54minM50   8.017  7:292.23-
567  Wim Capelle (PR 2.11.10) Bruinisse2.37.57minM35   8.014  7:292.23-
568  Johan Rijkeboer (PR 1.58.35) Middelburg2.38.24minM55   7.991  7:302.22-
569  Gerda SmitZwijndrecht2.39.04minV45   7.958  7:322.21-
570  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.39.06minV55   7.956  7:322.21-
571  Mark van Rotterdam (PR 1.51.00) Zierikzee2.39.26minM45   7.940  7:332.21-
572  Simone van Eck (PR 2.22.04) Goes2.40.08minV50   7.905  7:352.20-
573  Marie José Janse (PR 1.51.50) Goes2.40.10minV50   7.903  7:362.20-
574  Syl DelissenRotterdam2.40.47minVse   7.873  7:372.19-
575  Jan delissenVenlo2.40.49minM65   7.871  7:372.19-
576  Herman Kreeft (PR 2.06.36) Gilze2.40.51minM65   7.870  7:372.19-
577  Regina de JongHarkema2.41.21minV45   7.845  7:392.18-
578  Karin BeyerVlaardingen2.41.23minV45   7.844  7:392.18-
579  Harma Breuker (PR 2.14.08) Middelburg2.42.48minV65   7.775  7:432.16-
580  Esther ClementKampen2.42.50minV35   7.774  7:432.16-
581  Christina Fuhring BennikBarendrecht2.42.52minV35   7.772  7:432.16-
582  Trudie HarmsenBrielle2.44.07minV55   7.713  7:472.14-
583  Corrie van VelzenBrielle2.44.09minV45   7.712  7:472.14-
584  Ron Openneer (PR 2.19.14) Middelburg2.44.15minM45   7.707  7:472.14-
585  Jean-Pierre Maas (PR 1.57.09) Vlissingen2.44.43minM35   7.685  7:482.13-
586  Patrick HeijbergRotterdam2.44.46minM35   7.683  7:492.13-
587  Liane BorstVlaardingen2.44.49minV35   7.680  7:492.13-
588  Cor de Weerdt (PR 2.17.56) Vlissingen2.45.09minM65   7.665  7:502.13-
589  Petra van den Doel (PR 2.15.42) Zierikzee2.45.48minV45   7.635  7:522.12-
590  Nick van LoonTilburg2.45.50minM45   7.633  7:522.12-
591  Corinne Hannewijk (PR 2.06.30) Vlissingen2.46.45minV45   7.591  7:542.11-
592  Margriet Bakker UrlingsOostvoorne2.48.27minV45   7.515  7:592.09-
593  Monique Gillesse (PR 2.15.03) Vlissingen2.50.32minV45   7.423  8:052.06-
594  Mirjam NagelkerkeAmsterdam2.53.08minVse   7.311  8:122.03-
595  Lidy AchterkampNieuw-Lekkerland2.53.12minV55   7.309  8:132.03-
596  Pleuni HolNieuw-Lekkerland2.53.43minV55   7.287  8:142.02-
597  Inge Takken (PR)Colijnsplaat2.54.19minV45   7.262  8:162.02-
598  Hugo du MezDordrecht2.54.39minM55   7.248  8:172.01-
599  Jan PietersDordrecht2.54.42minM55   7.246  8:172.01-
600  Geo Walraad (PR 2.21.49) Vlissingen2.55.06minM55   7.229  8:182.01-
601  Richard MeijerBergen op Zoom2.55.12minM45   7.225  8:182.01-
602  Hans van RijckevorselMinderhout2.55.44minM45   7.203  8:202.00-
603  Sita HoogenboomOostvoorne2.55.56minV45   7.195  8:202.00-
604  Tamara Schöningh (PR 2.21.46) Middelburg2.56.10minV35   7.186  8:212.00-
605  Jeanine VerboomenBrussel2.56.21minV55   7.178  8:221.99-
606  Catherine CharlierHoeilaart2.56.23minV45   7.177  8:221.99-
607  Marlies AaldersVlaardingen3.01.31minV55   6.974  8:361.94-
608  Walter KeeminkVlaardingen3.01.39minM55   6.969  8:371.94-
609  Wendy Bor DonVeldhoven3.01.56minV35   6.958  8:371.93-
610  Peter LuijkxVeldhoven3.01.58minM55   6.956  8:381.93-
611  Marly HageGoes3.11.56minVse   6.595  9:061.83-
Mannen: 453 (74.26%) => M35=126 - M40=10 - M45=149 - M50=8 - M55=64 - M60=8 - M65=15 - Mse=73
Vrouwen: 157 (25.74%) => V35=54 - V40=2 - V45=52 - V50=4 - V55=14 - V65=1 - Vse=30

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 9.379 seconden nodig om deze lijst met 610 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020