maandag 25 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

19e Meidoornloop

Nisse, zondag 10 mei 2015 - Organisatie: Meidoornloop
14.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg48.24minMse   18.223  3:185.06-
2  Floris WilleboordseVrouwenpolder51.51minMse   17.011  3:324.73+3:27
3  Ralph WiessnerVlissingen52.07minMse   16.924  3:334.70+3:43
4  Remy VasseurVlissingen53.45minMse   16.409  3:394.56+5:21
5  Alwin VermeulenKwadendamme54.19minM40   16.238  3:424.51+5:55
6  Marco GeldofMiddelburg54.51minM45   16.080  3:444.47+6:27
7  Joeri VersluisMiddelburg55.34minMse   15.873  3:474.41+7:10
8  Marius BesuijenSint Laurens56.58minM50   15.483  3:534.30+8:34
9  Patrick de VosKattendijke57.11minMse   15.424  3:534.28+8:47
10  Heddie NieuwdorpYerseke57.17minM55   15.397  3:544.28+8:53
11  Sander van DoornTerneuzen57.59minMse   15.211  3:574.23+9:35
12  Edwin van AlphenVlissingen58.09minM40   15.168  3:574.21+9:45
13  Yann SinkeGoes58.14minMse   15.146  3:584.21+9:50
14  Erik KokArnemuiden58.18minM40   15.129  3:584.20+9:54
15  Rene TraasKapelle-Biezelinge58.43minM45   15.021  4:004.17+10:19
16  Gilles GeschiereMeliskerke58.49minM45   14.996  4:004.17+10:25
17  Hans VerhaagenGoes59.05minM45   14.928  4:014.15+10:41
18  Johan KarelseHeinkenszand59.16minM40   14.882  4:024.13+10:52
19  Jan-Willem FlorieVlissingen1.01.16minMse   14.396  4:104.00+12:52
20  Leon ZuidhofOostkapelle1.01.41minM40   14.299  4:123.97+13:17
21  Michel RidderhofMiddelburg1.01.56minM40   14.241  4:133.96+13:32
22  Leonie TonWissenkerke1.02.21minV40   14.146  4:143.93+13:57
23  Michel de WeeYerseke1.02.49minMse   14.041  4:163.90+14:25
24  Jon HerselmanKapelle-Biezelinge1.02.59minMse   14.004  4:173.89+14:35
25  Gert-Jan VerbruggeGoes1.03.07minM45   13.974  4:183.88+14:43
26  Henk LousVlissingen1.03.12minM55   13.956  4:183.88+14:48
27  Marius BoonmanHeinkenszand1.03.31minMse   13.886  4:193.86+15:07
28  Berry SimonseAV'561.03.36minM40   13.868  4:203.85+15:12
29  Rob van't VeenGoes1.03.49minMse   13.821  4:203.84+15:25
30  Patrick van IerselGoes1.03.55minMse   13.799  4:213.83+15:31
31  Jozias BooneGoes1.03.58minMse   13.788  4:213.83+15:34
32  Paola van GilstGoes1.04.00minV40   13.781  4:213.83+15:36
33  David KaljouwKoudekerke1.04.08minMse   13.753  4:223.82+15:44
34  Marc BlokHeinkenszand1.04.28minM40   13.681  4:233.80+16:04
35  Remco KapteijnKapelle-Biezelinge1.05.09minM40   13.538  4:263.76+16:45
36  Jan JoosseKapelle-Biezelinge1.05.15minMse   13.517  4:263.75+16:51
37  Marcel DrijdijkHeinkenszand1.05.25minMse   13.483  4:273.75+17:01
38  Jan van ElsackerWolphaartsdijk1.05.42minMse   13.425  4:283.73+17:18
39  Dennis MaldegemKapelle-Biezelinge1.06.04minMse   13.350  4:303.71+17:40
40  Gerwin ZondervanKapelle-Biezelinge1.06.08minM45   13.337  4:303.70+17:44
41  Edwin GelukHeinkenszand1.06.13minMse   13.320  4:303.70+17:49
42  Marcel Uitterhoeves-Heer Arendskerke1.06.23minMse   13.286  4:313.69+17:59
43  Baukje DoedeeDriewegen1.06.27minVse   13.273  4:313.69+18:03
44  Bas GoereeMiddelburg1.06.29minMse   13.266  4:313.69+18:05
45  Jos HoebekeRilland1.06.47minMse   13.207  4:333.67+18:23
46  Michel Velkerss-Heer Arendskerke1.07.14minM40   13.118  4:343.64+18:50
47  Kees den HollanderDreischor1.07.17minMse   13.109  4:353.64+18:53
48  Andre MeijersHoedekenskerke1.07.46minMse   13.015  4:373.62+19:22
49  Wim de Jonges-Heer Abtskerke1.07.50minM65   13.002  4:373.61+19:26
50  David KompierTilburg1.07.53minMse   12.993  4:373.61+19:29
51  Kino van OostenDriewegen1.07.58minMse   12.977  4:373.60+19:34
52  Ruud Fredrikss-Heerenhoek1.08.05minM60   12.955  4:383.60+19:41
53  Marian van DijkMiddelburg1.08.14minV45   12.926  4:393.59+19:50
54  Boris de BruijnKloetinge1.08.17minMse   12.917  4:393.59+19:53
55  Marco de SmidtHeinkenszand1.08.20minMse   12.907  4:393.59+19:56
56  Richard PolderdijkKortgene1.08.23minM45   12.898  4:393.58+19:59
57  Adri KooleSerooskerke1.08.32minM60   12.870  4:403.57+20:08
58  Rudie GrimHeinkenszand1.09.15minMse   12.736  4:433.54+20:51
59  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek1.09.28minMse   12.697  4:443.53+21:04
60  Johan KlompeWolphaartsdijk1.09.36minMse   12.672  4:443.52+21:12
61  Wiebe TolmanHeinkenszand1.09.42minMse   12.654  4:443.52+21:18
62  John KloetHeinkenszand1.09.45minMse   12.645  4:453.51+21:21
63  Johan de VliegerVlissingen1.09.48minM55   12.636  4:453.51+21:24
64  Martijn van de BosHeinkenszand1.09.56minMse   12.612  4:453.50+21:32
65  Denise van WeeldenGoes1.10.18minVse   12.546  4:473.49+21:54
66  John UitterhoeveGoes1.10.29minMse   12.514  4:483.48+22:05
67  Johnny KluijfhoutVlissingen1.10.32minMse   12.505  4:483.47+22:08
68  William de JongeNieuwdorp1.10.36minM40   12.493  4:483.47+22:12
69  John GuequierreMiddelburg1.10.41minMse   12.478  4:493.47+22:17
70  Rob CommandeurGoes1.10.48minMse   12.458  4:493.46+22:24
71  Elmar SturmKoudekerke1.10.53minMse   12.443  4:493.46+22:29
72  Fons SchelfhoutGoes1.11.22minMse   12.359  4:513.43+22:58
73  Jannie de VriesVlissingen1.11.36minV55   12.318  4:523.42+23:12
74  Suzann GeschiereSint Laurens1.11.45minVse   12.293  4:533.41+23:21
75  Rinus de WitteSint Laurens1.11.48minM50   12.284  4:533.41+23:24
76  Gertjan BakkerGoes1.11.51minM45   12.276  4:533.41+23:27
77  Jos van Stees-Gravenpolder1.12.06minM45   12.233  4:543.40+23:42
78  Wim HuurmanGoes1.12.30minM55   12.166  4:563.38+24:06
79  George TaalOostkapelle1.12.38minM60   12.143  4:563.37+24:14
80  Lennard SplunterHoedekenskerke1.12.43minMse   12.129  4:573.37+24:19
81  Kees van der HeijdenVlissingen1.13.03minMse   12.074  4:583.35+24:39
82  Rian FlikweertMiddelburg1.13.10minVse   12.055  4:593.35+24:46
83  Patrick van de DoelGoes1.13.21minMse   12.025  4:593.34+24:57
84  Lieve MuyldermansBrussel1.13.31minMse   11.997  5:003.33+25:07
85  Erik KuipersKattendijke1.13.41minMse   11.970  5:013.33+25:17
86  Ada GeuzeMiddelburg1.13.43minVse   11.965  5:013.32+25:19
87  Nigel Sandiforts-Heer Arendskerke1.13.47minMse   11.954  5:013.32+25:23
88  Rian de VliegerLewedorp1.13.49minV45   11.949  5:013.32+25:25
89  Ruud GeldofMiddelburg1.13.58minM55   11.924  5:023.31+25:34
90  Johnny DoomsTerneuzen1.14.14minM60   11.881  5:033.30+25:50
91  Patrick LamperBreda1.14.27minMse   11.847  5:043.29+26:03
92  Werner HelmichKapelle-Biezelinge1.14.30minM40   11.839  5:043.29+26:06
93  Annelies van der PerkOost-Souburg1.14.45minVse   11.799  5:053.28+26:21
94  Jaap JanseMiddelburg1.14.48minM65   11.791  5:053.28+26:24
95  Martijn de WidtZierikzee1.14.52minM40   11.781  5:063.27+26:28
96  Ronald van SwaluwGoes1.15.11minMse   11.731  5:073.26+26:47
97  Marlies de JongKapelle-Biezelinge1.15.37minVse   11.664  5:093.24+27:13
98  Ronald van DriestVlissingen1.15.41minMse   11.654  5:093.24+27:17
99  Peter KoopmanKrabbendijke1.15.47minMse   11.638  5:093.23+27:23
100  Marike BrusketWilhelminadorp1.15.54minV40   11.621  5:103.23+27:30
101  Jacob GoedhartGoes1.16.02minMse   11.600  5:103.22+27:38
102  Michiel SchaapVlissingen1.16.06minMse   11.590  5:113.22+27:42
103  GertJan TwigtKapelle-Biezelinge1.16.27minMse   11.537  5:123.20+28:03
104  Annemarie VerschuureKruiningen1.16.33minVse   11.522  5:123.20+28:09
105  Martin de RegtAV'561.16.40minMse   11.504  5:133.20+28:16
106  Thomas LangelerMiddelburg1.16.47minMse   11.487  5:133.19+28:23
107  Bill StegersVlissingen1.16.53minM45   11.472  5:143.19+28:29
108  Ton LangelerOostkapelle1.17.05minMse   11.442  5:153.18+28:41
109  Nadia BleyenbergNieuw-Namen1.17.11minVse   11.427  5:153.17+28:47
110  Rene NijsseOud-Sabbinge1.17.17minMse   11.413  5:153.17+28:53
111  John JansenLewedorp1.17.36minM55   11.366  5:173.16+29:12
112  Karin van NoordenVlissingen1.17.53minV45   11.325  5:183.15+29:29
113  Boy SaijaVlissingen1.18.00minMse   11.308  5:183.14+29:36
114  Bram BrasserVlissingen1.18.07minMse   11.291  5:193.14+29:43
115  Mark NeefsBreda1.18.09minMse   11.286  5:193.13+29:45
116  Mark KakesWolphaartsdijk1.18.12minM45   11.279  5:193.13+29:48
117  Niek HespGoes1.18.14minMse   11.274  5:193.13+29:50
118  Kees KloostermanWolphaartsdijk1.18.45minMse   11.200  5:213.11+30:21
119  Marcel SchoonVlissingen1.18.48minMse   11.193  5:223.11+30:24
120  Marcel de CockVogelwaarde1.18.51minMse   11.186  5:223.11+30:27
121  Kees PouwelseWestkapelle1.19.02minMse   11.160  5:233.10+30:38
122  Dick van AardenVlissingen1.19.27minMse   11.101  5:243.08+31:03
123  Danny ArsOvezande1.19.33minMse   11.087  5:253.08+31:09
124  Frans PasschierHengelo1.19.57minMse   11.032  5:263.06+31:33
125  GertJan WestdorpKrabbendijke1.20.20minM45   10.979  5:283.05+31:56
126  Agnes FiliusGoes1.20.32minVse   10.952  5:293.04+32:08
127  Leoni CommandeurGoes1.20.44minVse   10.925  5:303.03+32:20
128  Anita VeldhofKloetinge1.20.48minVse   10.916  5:303.03+32:24
129  Sandra HaazebroekOost-Souburg1.20.51minVse   10.909  5:303.03+32:27
130  Wendy TheuneVlissingen1.20.54minVse   10.902  5:303.03+32:30
131  Peter KrijnsenNisse1.21.25minMse   10.833  5:323.01+33:01
132  Tom JonkerGoes1.21.44minMse   10.791  5:343.00+33:20
133  Eva KortsmitVlissingen1.22.13minVse   10.728  5:362.98+33:49
134  Johan WalpotBruinisse1.22.19minMse   10.715  5:362.98+33:55
135  Sofie WalpotBruinisse1.22.20minVse   10.713  5:362.98+33:56
136  Misa LekoskaWolphaartsdijk1.22.36minVse   10.678  5:372.97+34:12
137  Peter VerbruggeMiddelburg1.22.51minMse   10.646  5:382.96+34:27
138  Marc Mandemakers-Gravenpolder1.23.17minMse   10.590  5:402.94+34:53
139  Inge HuyszoonBrussel1.23.37minVse   10.548  5:412.93+35:13
140  Ad SchoeWestkapelle1.23.49minMse   10.523  5:422.92+35:25
141  Cindy HollanderOost-Souburg1.24.30minVse   10.438  5:452.90+36:06
142  Dick GeijsNisse1.24.36minMse   10.426  5:452.90+36:12
143  Ronnie OvaaVlissingen1.25.01minMse   10.374  5:472.88+36:37
144  Willem BrouwerMiddelburg1.25.04minMse   10.368  5:472.88+36:40
145  Martin van der DoeWaarde1.25.07minMse   10.362  5:472.88+36:43
146  Wendy van de HeideLoopgroep Zeeland1.25.33minVse   10.310  5:492.86+37:09
147  Dennis van de LindenLoopgroep Zeeland1.25.35minMse   10.306  5:492.86+37:11
148  Ciska de BuckBiggekerke1.25.37minVse   10.302  5:492.86+37:13
149  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.25.39minMse   10.298  5:502.86+37:15
150  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.25.50minMse   10.276  5:502.85+37:26
151  Leo van DrielVlissingen1.25.55minM55   10.266  5:512.85+37:31
152  Jakobus MeulenbergOudelande1.25.59minM45   10.258  5:512.85+37:35
153  Marjolein MolKapelle-Biezelinge1.26.04minVse   10.248  5:512.85+37:40
154  Hennie ShieldsHeinkenszand1.26.24minVse   10.208  5:532.84+38:00
155  Gerco GeschiereNieuwdorp1.26.42minMse   10.173  5:542.83+38:18
156  Marielle SimonseGoes1.26.51minV40   10.155  5:542.82+38:27
157  Carin KosterTerneuzen1.27.05minVse   10.128  5:552.81+38:41
158  Ferry TademaMiddelburg1.27.12minMse   10.115  5:562.81+38:48
159  Sigrid JenseMiddelburg1.27.16minV50   10.107  5:562.81+38:52
160  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland1.27.19minVse   10.101  5:562.81+38:55
161  Debby Elstgeests-Heerenhoek1.27.23minVse   10.093  5:572.80+38:59
162  Cees van den BulckMiddelburg1.27.43minM65   10.055  5:582.79+39:19
163  Peter de Broekerts-Heer Hendrikskinderen1.28.05minMse   10.013  6:002.78+39:41
164  Ruud MenheereHeinkenszand1.28.20minMse   9.985  6:012.77+39:56
165  Mike HuiskampHeinkenszand1.28.30minMse   9.966  6:012.77+40:06
166  Mirjam HuiskampHeinkenszand1.28.34minVse   9.959  6:012.77+40:10
167  Angelique van der PostHeinkenszand1.28.36minVse   9.955  6:022.77+40:12
168  Desiree NijsseHeinkenszand1.28.38minVse   9.951  6:022.76+40:14
169  Egbert OldenboomVlissingen1.28.59minMse   9.912  6:032.75+40:35
170  Dick HoogestegerHeinkenszand1.29.18minMse   9.877  6:042.74+40:54
171  Rob EpkerMiddelburg1.29.33minMse   9.849  6:062.74+41:09
172  Marie Jose JanseAV'561.29.36minV50   9.844  6:062.73+41:12
173  Liduine VerschiereGoes1.31.02minVse   9.689  6:122.69+42:38
174  Rink SipmaVrouwenpolder1.31.04minM45   9.685  6:122.69+42:40
175  Corien van Eekelens-Heer Hendrikskinderen1.31.34minVse   9.632  6:142.68+43:10
176  Linda de BruyneVlissingen1.33.30minVse   9.433  6:222.62+45:06
177  Marion van de VeldeBergen op Zoom1.35.28minVse   9.239  6:302.57+47:04
178  Marga VerbijBergen op Zoom1.35.31minVse   9.234  6:302.56+47:07
179  Marlies le ConteWilhelminadorp1.37.57minVse   9.005  6:402.50+49:33
180  Carla HuffmeijerBergen op Zoom1.39.39minVse   8.851  6:472.46+51:15
181  Renate HopmansRilland1.39.41minVse   8.848  6:472.46+51:17
182  Veronica JansenBergen op Zoom1.39.43minVse   8.845  6:472.46+51:19
183  Desire HuijsBergen op Zoom1.39.47minVse   8.839  6:472.46+51:23
184  Jaschenk NuijtenSpado1.39.49minVse   8.836  6:472.45+51:25
185  Peter van den BroekeMiddelburg1.42.57minM55   8.567  7:002.38+54:33
186  Wibo LievenseWestkapelle1.43.29minMse   8.523  7:022.37+55:05
Mannen: 136 (73.12%) => M40=13 - M45=14 - M50=2 - M55=8 - M60=4 - M65=3 - Mse=92
Vrouwen: 50 (26.88%) => V40=4 - V45=3 - V50=2 - V55=1 - Vse=40

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim Pleijte50:17Ronnie Overgaauw51:57Dirk Vermeiren53:04Ada Geuze1:02:32177
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

14.7 km

2015Erwin Harmes48:24Floris Willeboordse51:51Ralph Wiessner52:07Leonie Ton1:02:21186
2014Wilko de Vos54:44Arjo Verhage55:53Gerben van der Bliek56:27Marianne de Kok57:49139
2013Erwin Harmes50:10Remy Vasseur51:30Alwin Vermeulen53:27Marianne de Kok59:00164
2012Martijn de Kok51:22Jesper Francke52:01Tjitte van den Buys52:30Marianne de Kok59:42142
7.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ronnie OvergaauwZoutelande24.02minMse   18.350  3:165.10-
2  Robbert MeeuwseKwadendamme25.23minMse   17.374  3:274.83+1:21
3  Chris SteenbakkerAV'5627.32minMse   16.017  3:454.45+3:30
4  Peter van ElsackerPAC28.14minMse   15.620  3:504.34+4:12
5  Casper van SabbenKloetinge28.25minMse   15.519  3:524.31+4:23
6  Monique VerschuureYerseke28.37minVse   15.411  3:544.28+4:35
7  Jan Willem MeeuwseKwadendamme29.21minM50   15.026  4:004.17+5:19
8  Ronald BroekertKapelle-Biezelinge29.30minMse   14.949  4:014.15+5:28
9  Marco ToussaintAV'5629.33minM50   14.924  4:014.15+5:31
10  Arjan KranenburgOost-Souburg29.35minMse   14.907  4:014.14+5:33
11  Sander PleijteNisse29.39minMse   14.874  4:024.13+5:37
12  Sjaak BrouwerVlissingen29.42minM50   14.848  4:024.12+5:40
13  Tom VerbeekKwadendamme30.28minMse   14.475  4:094.02+6:26
14  Marcel TraasAV'5630.31minM45   14.451  4:094.01+6:29
15  Arno van de BoomVlissingen30.39minMse   14.388  4:104.00+6:37
16  Rien de WildeAV'5630.50minM50   14.303  4:123.97+6:48
17  Richard van AstWilhelminadorp30.57minM50   14.249  4:133.96+6:55
18  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk31.00minMse   14.226  4:133.95+6:58
19  Annet van der LindeNisse31.05minV40   14.188  4:143.94+7:03
20  John van NunenWolphaartsdijk31.07minM40   14.172  4:143.94+7:05
21  Jan van VaardegemWestkapelle31.10minM45   14.150  4:143.93+7:08
22  Wout RemijnKwadendamme31.20minMse   14.074  4:163.91+7:18
23  Werner Verhaegens-Heer Hendrikskinderen31.26minMse   14.030  4:173.90+7:24
24  Ron DellebekeOost-Souburg31.36minM55   13.956  4:183.88+7:34
25  Dimitri MulderHeinkenszand31.42minMse   13.912  4:193.86+7:40
26  Martin NieulandeNieuw- en Sint Joosland31.46minMse   13.882  4:193.86+7:44
27  Adrie van DalenLewedorp32.07minM45   13.731  4:223.81+8:05
28  Maurice SteketeeMiddelburg32.13minMse   13.689  4:233.80+8:11
29  Pieter-Jan BaarAV'5632.16minM40   13.667  4:233.80+8:14
30  Martijn LavooijGoes32.20minM40   13.639  4:243.79+8:18
31  Bianca van AartsenMiddelburg32.40minVse   13.500  4:273.75+8:38
32  Niek van BelzenArnemuiden32.48minMse   13.445  4:283.73+8:46
33  Erwin van UnenOost-Souburg32.59minM45   13.370  4:293.71+8:57
34  Manfred MeulmeesterVlissingen33.07minM45   13.317  4:303.70+9:05
35  Casper BaasGoes33.11minM45   13.290  4:313.69+9:09
36  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge33.13minMse   13.276  4:313.69+9:11
37  Beau CalbersonGoes33.16minMse   13.257  4:323.68+9:14
38  Reynold van IperenKapelle-Biezelinge33.18minM45   13.243  4:323.68+9:16
39  Daniel ViergeverNisse33.25minMse   13.197  4:333.67+9:23
40  Ingrid KoeneYerseke33.28minV50   13.177  4:333.66+9:26
41  Mees VerbruggeGoes33.54minMse   13.009  4:373.61+9:52
42  Nicky de JongeWemeldinge33.56minMse   12.996  4:373.61+9:54
43  Natalie SinkeVlissingen34.18minV40   12.857  4:403.57+10:16
44  William HoondertHeinkenszand34.23minMse   12.826  4:413.56+10:21
45  Peter van de DriesHeinkenszand34.27minMse   12.801  4:413.56+10:25
46  Floris DammeijerRotterdam34.31minMse   12.776  4:423.55+10:29
47  Patrick StokxHeinkenszand34.43minMse   12.703  4:433.53+10:41
48  John SpruijtWolphaartsdijk34.50minMse   12.660  4:443.52+10:48
49  Marian SteenblokHeinkenszand34.58minV40   12.612  4:453.50+10:56
50  Jurgen de KunderKloetinge35.11minMse   12.534  4:473.48+11:09
51  Wim RooseGoes35.31minM60   12.417  4:503.45+11:29
52  Fred VermeireBreskens35.32minM50   12.411  4:503.45+11:30
53  David ViergeverNisse35.47minMse   12.324  4:523.42+11:45
54  Robert HekhuisVlissingen35.50minMse   12.307  4:533.42+11:48
55  Evelien Capellos-Heerenhoek35.53minVse   12.290  4:533.41+11:51
56  Peter de JonghGoes35.55minMse   12.278  4:533.41+11:53
57  Matthijs de JonghGoes35.56minMse   12.273  4:533.41+11:54
58  Marcel RichardZoutelande35.58minM60   12.261  4:543.41+11:56
59  Maarten AdemaGoes36.00minMse   12.250  4:543.40+11:58
60  Baris AkbayNisse36.01minMse   12.244  4:543.40+11:59
61  Pamela NieuwenhuizeYerseke36.03minVse   12.233  4:543.40+12:01
62  Bianca SteijnAV'5636.05minVse   12.222  4:553.39+12:03
63  Jos PutVlissingen36.07minM50   12.210  4:553.39+12:05
64  Ronnie AtolGorinchem36.10minMse   12.194  4:553.39+12:08
65  Eric RemijnKwadendamme36.13minM50   12.177  4:563.38+12:11
66  Wim KarelseSchore36.26minMse   12.104  4:573.36+12:24
67  Tom LievenseWestkapelle36.36minMse   12.049  4:593.35+12:34
68  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen36.46minMse   11.995  5:003.33+12:44
69  Marco de VriezeSerooskerke36.49minMse   11.978  5:013.33+12:47
70  Sjaak WestrateWemeldinge37.20minMse   11.813  5:053.28+13:18
71  Ilona de GrooteOost-Souburg37.22minVse   11.802  5:053.28+13:20
72  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland37.26minMse   11.781  5:063.27+13:24
73  Bo de MuijnckOvezande37.36minVse   11.729  5:073.26+13:34
74  Sanne TramperDriewegen37.39minVse   11.713  5:073.25+13:37
75  Linda GoenseOvezande37.41minV50   11.703  5:083.25+13:39
76  Manouk RemijnOvezande37.42minVse   11.698  5:083.25+13:40
77  Sylvia VerkaikOvezande37.47minVse   11.672  5:083.24+13:45
78  Ramon Zoeteweijs-Heerenhoek37.49minMse   11.662  5:093.24+13:47
79  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke37.54minMse   11.636  5:093.23+13:52
80  Lia DobbelaarHeinkenszand38.01minV50   11.600  5:103.22+13:59
81  Youri Elstgeests-Heerenhoek38.06minMse   11.575  5:113.22+14:04
82  Wouter de BruijnGoes38.09minMse   11.560  5:113.21+14:07
83  Niels MeijerGoes38.11minMse   11.550  5:123.21+14:09
84  Stephan MeermanVlissingen38.14minMse   11.534  5:123.20+14:12
85  Jeroen GillissenVlissingen38.15minMse   11.529  5:123.20+14:13
86  Weny ScholtenGoes38.17minVse   11.519  5:133.20+14:15
87  Marije BesuijenMiddelburg38.32minVse   11.445  5:153.18+14:30
88  Henrike BlokpoelOost-Souburg38.34minVse   11.435  5:153.18+14:32
89  Kenneth van BelzenVlissingen38.36minMse   11.425  5:153.17+14:34
90  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge38.37minM60   11.420  5:153.17+14:35
91  Mark AlmekindersHeinkenszand38.40minMse   11.405  5:163.17+14:38
92  Esther NoteboomHeinkenszand38.42minVse   11.395  5:163.17+14:40
93  Anne KrijgerAmsterdam38.45minVse   11.381  5:163.16+14:43
94  Jos AnthonisseNisse38.49minMse   11.361  5:173.16+14:47
95  Leont KloostermanKapelle-Biezelinge38.51minVse   11.351  5:173.15+14:49
96  Eddie van de Hages-Heer Abtskerke39.01minMse   11.303  5:193.14+14:59
97  Maroeska ArsAV'5639.04minV40   11.288  5:193.14+15:02
98  Kevin SchotZierikzee39.11minMse   11.255  5:203.13+15:09
99  Kees van BelzenRitthem39.15minM60   11.236  5:203.12+15:13
100  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge39.23minVse   11.198  5:213.11+15:21
101  Els Driedijks-Heerenhoek39.25minVse   11.188  5:223.11+15:23
102  Marion RichardZoutelande39.27minVse   11.179  5:223.11+15:25
103  Dignus LensenOost-Souburg39.30minM55   11.165  5:223.10+15:28
104  Mirjam van de HeideNieuwdorp39.32minVse   11.155  5:233.10+15:30
105  Dennis de JongeHeinkenszand39.34minMse   11.146  5:233.10+15:32
106  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge39.36minMse   11.136  5:233.09+15:34
107  Mandy LockefeerNisse39.38minVse   11.127  5:243.09+15:36
108  Corine JanseGoes39.40minVse   11.118  5:243.09+15:38
109  Rebecca HanseNoordwelle39.42minVse   11.108  5:243.09+15:40
110  Hans WestveerKruiningen39.43minMse   11.104  5:243.08+15:41
111  Jeanet VerhaagenGoes39.45minVse   11.094  5:243.08+15:43
112  Frans DaalmanBreskens39.48minMse   11.080  5:253.08+15:46
113  Esther van SluijsAV'5639.53minV40   11.057  5:263.07+15:51
114  Chantal van de GuchteRenesse40.08minVse   10.988  5:283.05+16:06
115  Carolin GansemanAV'5640.10minVse   10.979  5:283.05+16:08
116  Ellen de JongeKattendijke40.12minV50   10.970  5:283.05+16:10
117  Peter CastelGoes40.18minM50   10.943  5:293.04+16:16
118  Nick LindenberghGoes40.21minMse   10.929  5:293.04+16:19
119  Maud PellaersNisse40.23minVse   10.920  5:303.03+16:21
120  Marieke PadmoesGoes40.25minVse   10.911  5:303.03+16:23
121  Merijn de JongeHeinkenszand40.27minMse   10.902  5:303.03+16:25
122  Franny van IerselGoes40.28minV45   10.898  5:303.03+16:26
123  Ramon de JongeHeinkenszand40.30minMse   10.889  5:313.02+16:28
124  Kevin JoosseNisse40.32minMse   10.880  5:313.02+16:30
125  Jeantien DriesOvezande40.34minVse   10.871  5:313.02+16:32
126  Adri NoordijkeZierikzee40.36minM70   10.862  5:313.02+16:34
127  Mari SteenbakkerNisse40.37minMse   10.858  5:323.02+16:35
128  AnneMarie ThomaesHoofdplaat40.39minVse   10.849  5:323.01+16:37
129  Eva de JongeBergen op Zoom40.41minVse   10.840  5:323.01+16:39
130  Nienke FranckeVlissingen40.44minVse   10.827  5:333.01+16:42
131  Ramona WijkhuisBiggekerke40.45minVse   10.822  5:333.01+16:43
132  Bart van BelleOost-Souburg40.54minMse   10.782  5:343.00+16:52
133  Suzanne van ElsackerTilburg41.04minVse   10.739  5:352.98+17:02
134  Jacqueline SnmitHeinkenszand41.07minVse   10.726  5:362.98+17:05
135  Monique SmuldersMiddelburg41.09minVse   10.717  5:362.98+17:07
136  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland41.11minMse   10.708  5:362.97+17:09
137  John van de ZandenWemeldinge41.12minMse   10.704  5:362.97+17:10
138  Ingrid RijkGoes41.15minVse   10.691  5:372.97+17:13
139  Hester de BroekertKoudekerke41.20minVse   10.669  5:372.96+17:18
140  Sacha van AsHeinkenszand41.27minVse   10.639  5:382.96+17:25
141  Nick van EenenaamNieuw- en Sint Joosland41.32minMse   10.618  5:392.95+17:30
142  Jacolien Boonmans-Gravenpolder41.43minVse   10.571  5:412.94+17:41
143  Anouk NieuwenhuiseNisse41.46minVse   10.559  5:412.93+17:44
144  Karin de RijkeColijnsplaat41.48minVse   10.550  5:412.93+17:46
145  Evita VermeulenGoes41.52minVse   10.533  5:422.93+17:50
146  Jolanda SchotDelta Sport41.59minV45   10.504  5:432.92+17:57
147  Arwin SchotDelta Sport42.02minM50   10.492  5:432.91+18:00
148  Hilde Meulembergs-Heer Abtskerke42.09minVse   10.463  5:442.91+18:07
149  Sabina CapelloGoes42.17minVse   10.430  5:452.90+18:15
150  Jolanda BrouwerMiddelburg42.18minVse   10.426  5:452.90+18:16
151  Marloes SaamanZoutelande42.28minVse   10.385  5:472.88+18:26
152  Irma den HaanGoes42.32minVse   10.368  5:472.88+18:30
153  Nicky GansemanAV'5642.34minVse   10.360  5:472.88+18:32
154  Richard de BeeldSint-Maartensdijk42.38minMse   10.344  5:482.87+18:36
155  Marjolein SchipperGoes42.40minVse   10.336  5:482.87+18:38
156  Linda JoosseRotterdam42.42minVse   10.328  5:492.87+18:40
157  Marcel VisserVlissingen42.43minMse   10.324  5:492.87+18:41
158  Catja RijkGoes42.45minVse   10.316  5:492.87+18:43
159  Gisela NijsseGoes42.48minVse   10.304  5:492.86+18:46
160  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland42.50minMse   10.296  5:502.86+18:48
161  Piet SteketeeBorssele42.51minM55   10.292  5:502.86+18:49
162  Roy HoebekeRilland42.53minMse   10.284  5:502.86+18:51
163  Yolanda KrombeenKruiningen42.55minVse   10.276  5:502.85+18:53
164  Denise de LeeuwHeinkenszand42.58minVse   10.264  5:512.85+18:56
165  Jeanneke SchutteNieuwdorp42.59minVse   10.260  5:512.85+18:57
166  Mieke TaalNieuwdorp43.01minVse   10.252  5:512.85+18:59
167  Inger van BovenWemeldinge43.03minVse   10.244  5:512.85+19:01
168  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge43.05minVse   10.236  5:522.84+19:03
169  Marina de MolAV'5643.07minVse   10.228  5:522.84+19:05
170  Paul LeursAV'5643.10minMse   10.216  5:522.84+19:08
171  Jan JoosseNieuw- en Sint Joosland43.12minMse   10.208  5:532.84+19:10
172  Diana JacobszHeinkenszand43.14minVse   10.200  5:532.83+19:12
173  Emma RietveldMiddelburg43.23minVse   10.165  5:542.82+19:21
174  Kim SpruijtNieuw- en Sint Joosland43.25minVse   10.157  5:542.82+19:23
175  Judith BoonmanKwadendamme43.26minVse   10.153  5:552.82+19:24
176  Mariell TimmermanRotterdam43.30minVse   10.138  5:552.82+19:28
177  Ciska BooneGoes43.38minVse   10.107  5:562.81+19:36
178  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge43.42minV55   10.092  5:572.80+19:40
179  Janine de WitteSerooskerke43.44minVse   10.084  5:572.80+19:42
180  Hannie CorbijnOostkapelle43.55minV55   10.042  5:592.79+19:53
181  Conny JoosseNieuw- en Sint Joosland43.57minVse   10.034  5:592.79+19:55
182  Sebastian NijssenMiddelburg44.00minMse   10.023  5:592.78+19:58
183  Lenie van KlevenVlissingen44.14minV60   9.970  6:012.77+20:12
184  Diana PiketWoensdrecht44.17minVse   9.959  6:012.77+20:15
185  Joke van HemertNieuwdorp44.19minVse   9.951  6:022.76+20:17
186  Els VerboomKloetinge44.31minVse   9.906  6:032.75+20:29
187  Andrea RottierHeinkenszand44.35minVse   9.892  6:042.75+20:33
188  Marcel van LooKloetinge44.36minMse   9.888  6:042.75+20:34
189  Hanneke LouweVelp44.39minVse   9.877  6:042.74+20:37
190  Marius WestrateWemeldinge44.56minMse   9.815  6:072.73+20:54
191  Nico FierloosNisse44.59minMse   9.804  6:072.72+20:57
192  Anne van RietKwadendamme45.06minVse   9.778  6:082.72+21:04
193  Wilza KouwerGapinge45.13minVse   9.753  6:092.71+21:11
194  Cees JoosseNisse45.20minM55   9.728  6:102.70+21:18
195  Eva LindenbergGoes45.29minVse   9.696  6:112.69+21:27
196  Saskia van der MaasOosterland45.31minVse   9.689  6:122.69+21:29
197  Jan KarelseHeinkenszand45.34minMse   9.678  6:122.69+21:32
198  Christa Sarneels-Heer Hendrikskinderen45.45minVse   9.639  6:132.68+21:43
199  Sharon Goedegebuures-Heer Arendskerke45.58minVse   9.594  6:152.66+21:56
200  Anoek BraamHeinkenszand45.59minVse   9.590  6:152.66+21:57
201  Sharon CoolenKruiningen46.01minVse   9.583  6:162.66+21:59
202  Laura DorOost-Souburg46.03minVse   9.577  6:162.66+22:01
203  Sascha SchroederMiddelburg46.05minMse   9.570  6:162.66+22:03
204  Anniek de BakkerMiddelburg46.10minVse   9.552  6:172.65+22:08
205  Jan RooseGoes46.11minM60   9.549  6:172.65+22:09
206  Marleen HozeeWolphaartsdijk46.14minVse   9.539  6:172.65+22:12
207  Esther HokkeVlissingen46.48minVse   9.423  6:222.62+22:46
208  Kari HoogerbruggeHeinkenszand46.57minVse   9.393  6:232.61+22:55
209  Annelies de JongeHeinkenszand47.00minVse   9.383  6:242.61+22:58
210  Ira de WitteAmsterdam47.02minVse   9.376  6:242.60+23:00
211  Hans van der WegWijk aan Zee47.04minMse   9.370  6:242.60+23:02
212  Moniek de WitteAmsterdam47.06minVse   9.363  6:242.60+23:04
213  Marcel MohrKortgene47.11minMse   9.347  6:252.60+23:09
214  Inge de JongeHeinkenszand47.20minVse   9.317  6:262.59+23:18
215  Nancy HoogestegerWemeldinge47.24minVse   9.304  6:272.58+23:22
216  Anita van DierenKapelle-Biezelinge47.26minVse   9.297  6:272.58+23:24
217  Loes de WidtZierikzee47.28minVse   9.291  6:272.58+23:26
218  Israel Slots-Gravenpolder47.32minVse   9.278  6:282.58+23:30
219  Leen Slots-Gravenpolder47.34minMse   9.271  6:282.58+23:32
220  Bianca de Vliegers-Heerenhoek47.43minVse   9.242  6:302.57+23:41
221  Wendy VermeulenKwadendamme48.00minV40   9.188  6:322.55+23:58
222  Jackelien KrombeenKwadendamme48.03minVse   9.178  6:322.55+24:01
223  Naiyana MaldegemKapelle-Biezelinge48.09minVse   9.159  6:332.54+24:07
224  Kim van MaldegemGoes48.12minVse   9.149  6:332.54+24:10
225  Anoek de JongeHelmond48.15minVse   9.140  6:342.54+24:13
226  Margo in't VeldKruiningen49.07minV55   8.979  6:412.49+25:05
227  Bram TissinkKapelle-Biezelinge49.09minMse   8.973  6:412.49+25:07
228  Larissa ZuidhofOostkapelle49.11minVse   8.966  6:412.49+25:09
229  Cor ToeringWemeldinge49.14minM70   8.957  6:422.49+25:12
230  Diana KoopmanKrabbendijke50.50minVse   8.675  6:552.41+26:48
231  Marja NoteboomWolphaartsdijk51.09minVse   8.622  6:582.39+27:07
232  Yolanda KievitsZierikzee51.13minV40   8.610  6:582.39+27:11
233  Marian VerstraateVlissingen51.17minVse   8.599  6:592.39+27:15
234  Jana HuismanWolphaartsdijk51.41minVse   8.533  7:022.37+27:39
235  Lydia BalentMiddelburg52.23minVse   8.419  7:082.34+28:21
236  Manuela VisserMiddelburg52.27minVse   8.408  7:082.34+28:25
237  Nicole van LuijkMiddelburg52.29minVse   8.403  7:082.33+28:27
238  Sifra TempelmanNisse1.02.15minVse   7.084  8:281.97+38:13
239  Leroy WestNisse1.02.19minMse   7.077  8:291.97+38:17
Mannen: 114 (47.7%) => M40=3 - M45=7 - M50=10 - M55=4 - M60=5 - M70=2 - Mse=83
Vrouwen: 125 (52.3%) => V40=7 - V45=2 - V50=4 - V55=3 - V60=1 - Vse=108

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.694 seconden nodig om deze lijst met 425 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020