dinsdag 11 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

4e Ronde van BRU

Bruinisse, zaterdag 28 maart 2015 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tommy Staal (PR 31.22) AV'5635.07minMse   17.086  3:314.75574
2  Bas de GraafAVR '9036.32minMse   16.423  3:394.56484
3  Pieter KlemFlakkee38.52minMse   15.437  3:534.29353
4  Piet van Mourik (PR 38.28) Delta Sport40.27minM50   14.833  4:034.12276
5  Leon Bal (PR 39.16) Delta Sport40.43minMse   14.736  4:044.09264
6  Cees Dijkman (PR)Burgh-Haamstede41.07minMse   14.593  4:074.05246
7  Ruben van den BergBergen op Zoom41.38minMse   14.412  4:104.00224
8  Andre DreeseAlblasserdam42.04minMse   14.263  4:123.96207
9  Theo de Macker (PR)Burgh-Haamstede42.14minMse   14.207  4:133.95200
10  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport42.28minM50   14.129  4:153.92191
11  Maarten Houtekamer (PR 39.10) Bruinisse42.48minMse   14.019  4:173.89178
12  Robert Verwijs (PR 42.14) Delta Sport42.55minMse   13.981  4:183.88174
13  Edwin Klink (PR 42.21) Bruinisse43.12minM40   13.889  4:193.86164
14  Kees Dijkman (PR 34.14) Burgh-Haamstede43.22minM45   13.836  4:203.84158
15  Martijn de Widt (PR)Delta Sport43.40minM40   13.740  4:223.82148
16  Foeke Roukema (PR 41.30) Bruinisse43.43minMse   13.725  4:223.81146
17  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport44.12minM50   13.575  4:253.77131
18  Erwin Fonteine (PR 39.24) Zierikzee44.13minMse   13.570  4:253.77130
19  Cor Kloet (PR 43.00) Burgh-Haamstede44.35minMse   13.458  4:283.74119
20  Ingmar Coppoolse (debuut) Bruinisse45.15minMse   13.260  4:323.68100
21  Jeroen HanslerSpirit45.29minMse   13.192  4:333.6693
22  Kitty de KraaSpirit45.30minVse   13.187  4:333.66268
23  Wouter de Vries (debuut) Zierikzee45.52minMse   13.081  4:353.6383
24  Ad Goudswaard (PR 44.23) Zierikzee46.06minMse   13.015  4:373.6278
25  Pieter-Jan de Baar (PR 44.59) AV'5646.14minMse   12.978  4:373.6074
26  Rob van der Beijl (PR 44.28) Delta Sport46.17minM45   12.964  4:383.6073
27  Ilse Verwijs (PR 45.30) Delta Sport46.20minVse   12.950  4:383.60235
28  Roy Klop (PR 44.40) Bruinisse46.22minMse   12.940  4:383.5971
29  Gertjan Bakker (PR 45.10) AV'5646.45minM40   12.834  4:413.5763
30  Steffen Humer (PR 46.34) AV'5646.46minM50   12.830  4:413.5662
31  John van der veldenSpirit46.49minMse   12.816  4:413.5661
32  Jaap Flikweert (PR)Delta Sport47.02minM55   12.757  4:423.5457
33  Patrick giljam (PR 40.33) Zierikzee47.24minMse   12.658  4:443.5249
34  Emma van Mourik (PR 45.14) Delta Sport48.38minVse   12.337  4:523.43156
35  Arjan van den Berge (PR 44.49) Bruinisse49.01minMse   12.241  4:543.4023
36  Mart GoudzwaardDreischor49.13minMse   12.191  4:553.3920
37  Serge Wijers (PR)Delta Sport49.15minMse   12.183  4:563.3820
38  Albert Heuvelman (PR 48.20) Scharendijke49.19minMse   12.166  4:563.3819
39  Hans van der Welle (PR 47.34) Middelburg49.22minM55   12.154  4:563.3819
40  Ronnie Krocke (PR 44.05) Oost-Souburg49.24minM60   12.146  4:563.3718
41  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport49.37minV40   12.093  4:583.36127
42  Hans MatthijssenRijsbergen50.02minMse   11.992  5:003.3311
43  Jan Bal (PR 46.04) Bruinisse50.13minMse   11.948  5:013.3210
44  Rik van KlinkenBruinisse50.20minMse   11.921  5:023.319
45  Martin Kievits (PR 44.21) Delta Sport50.35minMse   11.862  5:043.297
46  Karen BackxBergen op Zoom50.46minVse   11.819  5:053.2898
47  Roland NagtegaalStellendam51.05minMse   11.746  5:073.264
48  George Hahn (PR)Zierikzee51.38minMse   11.620  5:103.231
49  Bart van DammeOosterland52.01minMse   11.535  5:123.201
50  Dider NieuwlandVlissingen52.05minMse   11.520  5:133.201
51  Juliët MourikSommelsdijk52.08minVse   11.509  5:133.2067
52  Marco PosthumaMiddelharnis52.19minMse   11.469  5:143.19-
53  Ane van de Velde (PR 49.10) Schuddebeurs52.43minMse   11.382  5:163.16-
54  Adrie van Bavel (PR 47.49) Delta Sport52.45minM50   11.374  5:173.16-
55  Gerda leerstra (debuut) Bruinisse52.53minVse   11.346  5:173.1553
56  Sofie Walpot (PR 51.10) Bruinisse53.14minVse   11.271  5:193.1347
57  Jules van den Doel (PR 53.07) Delta Sport53.52minM50   11.139  5:233.09-
58  Sandra van der Zande (PR 53.29) Ouwerkerk54.10minV40   11.077  5:253.0832
59  v PoppelBruinisse54.32minMse   11.002  5:273.06-
60  Richard de Vlaam (PR)Zierikzee55.19minMse   10.847  5:323.01-
61  Marlieke VisserKrimpen aan den IJssel56.02minVse   10.708  5:362.9712
62  Niels Kieviet (PR 53.38) Bruinisse56.08minMse   10.689  5:372.97-
63  Kees van den NieuwendijkOosterland56.16minMse   10.664  5:382.96-
64  Daan KrepelOosterland56.33minMse   10.610  5:392.95-
65  Jobine Stouten (PR 53.51) Sirjansland56.36minVse   10.601  5:402.947
66  Andrea Stouten (PR 54.56) Bruinisse57.10minVse   10.496  5:432.924
67  Henriette Kempe (PR 54.25) Bruinisse57.12minVse   10.490  5:432.914
68  Esther de Waal (PR)Bruinisse57.25minVse   10.450  5:452.903
69  Naomi Geuze (PR 55.31) Bruinisse58.07minVse   10.324  5:492.871
70  Ineke van Poppel (PR 52.36) Zierikzee58.10minV60   10.315  5:492.871
71  Herman Kreeft (PR 56.09) Delta Sport58.55minMse   10.184  5:542.83-
72  Loes de WidtDelta Sport59.25minVse   10.098  5:572.81-
73  Rianne GelukOosterland59.48minVse   10.033  5:592.79-
74  Ilonka de Vlaam (PR 54.45) Delta Sport1.00.01minVse   9.997  6:002.78-
75  Bert SterkDordrecht1.00.36minMse   9.901  6:042.75-
76  Mara Verhulst (PR)Dreischor1.01.10minVse   9.809  6:072.72-
77  Aad KattemolleDelta Sport1.01.11minMse   9.807  6:072.72-
78  Marilou Creemers (PR 58.21) Delta Sport1.03.12minV60   9.494  6:192.64-
79  Ellen Leupen (debuut) Zierikzee1.05.28minVse   9.165  6:332.55-
80  Iris Hahn-Meuldijk (debuut) Zierikzee1.05.30minVse   9.160  6:332.54-
81  Siarid reitsmaOude Tonge1.05.48minVse   9.119  6:352.53-
82  Carlina PrinceOude Tonge1.05.49minVse   9.116  6:352.53-
83  Yolanda Kievits (PR 1.02.49) Delta Sport1.06.49minVse   8.980  6:412.49-
84  Jeanine van Eerten (debuut) Zierikzee1.06.56minVse   8.964  6:422.49-
85  Esther van der ScheeZierikzee1.09.36minVse   8.621  6:582.39-
86  Angela KallewaardDelta Sport1.09.58minVse   8.576  7:002.38-
Mannen: 57 (66.28%) => M40=3 - M45=2 - M50=6 - M55=2 - M60=1 - Mse=43
Vrouwen: 29 (33.72%) => V40=2 - V60=2 - Vse=25

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Jozias Boone1:17:35Niels Goudswaard1:21:23Peter Meeuwsen1:22:29Liseth Steendijk1:54:5568
2018Johnny Ravia1:23:59Krispijn de Jonge1:27:27Wim Douw1:27:34Leonie Ton1:30:0373
2017Krispijn de Jonge1:24:59Ferry Engel1:25:27Marcel Kieboom1:29:45Leona Olree1:58:2341

10 km

2016Neal Bouterse34:40Sebastian Sterk36:42Erwin Fonteine39:24Kitty de Kraa45:28110
2015Tommy Staal35:07Bas de Graaf36:32Pieter Klem38:52Kitty de Kraa45:3086
2014Ricardo Sint Nicolaas34:07Johnny Arensman34:34Marco Adriaansen38:00Lisette Antheunisse43:0583
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Emiel Dorst (debuut) Bruinisse21.31minMse   13.943  4:183.8762
2  Bram Kotvis (debuut) Delta Sport21.56minM50   13.678  4:233.8043
3  Luc Klop (PR 22.14) Bruinisse23.01minMse   13.034  4:363.6210
4  Leonie van Klinken (PR 22.15) Nieuwerkerk24.03minVse   12.474  4:493.4765
5  Lotte Muller (PR 25.49) Bruinisse25.56minVse   11.568  5:113.217
6  Sam HamminkSirjansland26.48minMse   11.194  5:223.11-
7  Daniël HanzenBruinisse26.50minMse   11.180  5:223.11-
8  Coert StoutenSirjansland26.56minMse   11.139  5:233.09-
9  Aart de WaalBruinisse27.37minMse   10.863  5:313.02-
10  Kees Jan CoppoolseBruinisse27.42minMse   10.830  5:323.01-
11  Lucas HanzenBruinisse27.44minMse   10.817  5:333.00-
12  Roel KempeBruinisse29.39minMse   10.118  5:562.81-
13  Demi Klink (PR 26.12) Bruinisse29.40minVse   10.112  5:562.81-
14  Danielle Roukema (debuut) Bruinisse30.00minVse   10.000  6:002.78-
15  Nely ZoeteweijDirksland30.14minVse   9.923  6:032.76-
16  Armanda WitteDirksland30.15minVse   9.917  6:032.75-
17  Nina StoutenSirjansland30.17minVse   9.906  6:032.75-
18  Bas KempeBruinisse30.19minMse   9.896  6:042.75-
19  Wim Capelle (debuut) Bruinisse30.40minMse   9.783  6:082.72-
20  SebastianBruinisse30.42minMse   9.772  6:082.71-
21  Julia StoutenBruinisse30.46minVse   9.751  6:092.71-
22  Elise van GilstBruinisse30.51minVse   9.724  6:102.70-
23  Carolien Lems (PR 26.52) Bruinisse31.01minVse   9.672  6:122.69-
24  Simone Hanzen (PR 25.45) Bruinisse31.03minVse   9.662  6:132.68-
25  Monica StolkerLisse31.06minVse   9.646  6:132.68-
26  Richard van KleiBruinisse31.58minMse   9.385  6:242.61-
27  Annika WillemseBruinisse32.00minVse   9.375  6:242.60-
28  Rachel VisserBruinisse32.09minVse   9.331  6:262.59-
29  Anna VerkammanBruinisse35.46minVse   8.388  7:092.33-
30  Nathalie KasteleinBruinisse35.48minVse   8.380  7:102.33-
31  Willemijn van dommeleBruinisse36.24minVse   8.242  7:172.29-
32  Elise van der HulleBruinisse36.29minVse   8.223  7:182.28-
33  Louisa StoutenBruinisse37.26minVse   8.014  7:292.23-
Mannen: 14 (42.42%) => M50=1 - Mse=13
Vrouwen: 19 (57.58%) => Vse=19

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.604 seconden nodig om deze lijst met 119 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020