donderdag 13 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

32e Bokaalloop

Haamstede, woensdag 22 juli 2015 - Organisatie: Delta Sport
10.17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica32.22minMse   18.853  3:115.24-
2  Erwin HarmesGonzález Running33.59minMse   17.956  3:204.99+1:37
3  Martijn de KokAV'5634.43minMse   17.577  3:254.88+2:21
4  Adriaan van KeulenMiddelburg35.59minM35   16.958  3:324.71+3:37
5  Menno MudTysjerk36.33minM35   16.695  3:364.64+4:11
6  Patrick de VosAV'5636.35minMse   16.680  3:364.63+4:13
7  Adrie FaesDynamica37.03minM55   16.470  3:394.57+4:41
8  Arjan BeijeDelta Sport37.05minM40   16.455  3:394.57+4:43
9  Erik GoossenScheldesport37.22minM40   16.330  3:404.54+5:00
10  Marius BesuijenAV'5637.43minM50   16.179  3:434.49+5:21
11  Erik KokDynamica37.45minM40   16.164  3:434.49+5:23
12  Filip LijnenEindhoven37.49minM45   16.136  3:434.48+5:27
13  Michael WoerdenVeenlopers37.58minM35   16.072  3:444.46+5:36
14  Martijn NoorenZundert38.00minMse   16.058  3:444.46+5:38
15  Frank HouwelingAV'5638.03minM35   16.037  3:444.45+5:41
16  Willem de KorteDynamica38.10minMse   15.988  3:454.44+5:48
17  Michel BekinkAV'5638.43minM40   15.761  3:484.38+6:21
18  Engel van de BergeBurgh-Haamstede38.52minMse   15.700  3:494.36+6:30
19  Erwin SchuurbiersBergen op Zoom39.05minMse   15.613  3:514.34+6:43
20  Frédéric ElietteVlissingen39.07minMse   15.599  3:514.33+6:45
21  Kees LouwsMiddelburg39.14minM35   15.553  3:514.32+6:52
22  Danny HuibregtseWestkapelle39.15minMse   15.546  3:524.32+6:53
23  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge39.15minM45   15.546  3:524.32+6:53
24  Krispijn de JongeZierikzee39.16minMse   15.540  3:524.32+6:54
25  Martijn KooleYerseke39.23minMse   15.494  3:524.30+7:01
26  Remon RijkGoes39.32minMse   15.435  3:534.29+7:10
27  Rico de PutterGoes39.36minMse   15.409  3:544.28+7:14
28  Heddie NieuwdorpYerseke39.39minM55   15.390  3:544.27+7:17
29  Aart JoziasseMiddelburg39.42minM45   15.370  3:544.27+7:20
30  Michel BuijckDynamica39.43minM35   15.364  3:544.27+7:21
31  Peter MeeuwsenKrabbendijke39.50minMse   15.319  3:554.26+7:28
32  Chris KooleAV'5640.01minM45   15.249  3:564.24+7:39
33  Franklin van AnrooijAV'5640.03minMse   15.236  3:564.23+7:41
34  Monique VerschuureAV'5640.06minV35   15.217  3:574.23+7:44
35  Johan ElenbaasAV'5640.17minM35   15.148  3:584.21+7:55
36  Piet van MourikDelta Sport40.20minM50   15.129  3:584.20+7:58
37  Cees DijkmanBurgh-Haamstede40.26minM45   15.092  3:594.19+8:04
38  Dennis HeilbronDynamica40.36minM40   15.030  4:004.17+8:14
39  Jaap van der BokFlakkee40.48minM45   14.956  4:014.15+8:26
40  ??40.57minMse   14.901  4:024.14+8:35
41  John NieuwenhuizeAV'5641.03minM35   14.865  4:024.13+8:41
42  Jacko de KortClytonus41.14minM35   14.799  4:034.11+8:52
43  Pieter KlemFlakkee41.31minM35   14.698  4:054.08+9:09
44  Martin PruijsersDynamica41.38minM45   14.657  4:064.07+9:16
45  Marco ToussaintAV'5641.43minM50   14.627  4:064.06+9:21
46  Kees de RooijYerseke41.46minMse   14.610  4:064.06+9:24
47  Bart de VisserSerooskerke41.49minMse   14.592  4:074.05+9:27
48  Leon BalDelta Sport41.51minM35   14.581  4:074.05+9:29
49  Leonie TonDelta Sport41.54minV35   14.563  4:074.05+9:32
50  Jonathan BoonOost-Souburg42.00minM35   14.529  4:084.04+9:38
51  Jeroen van der MeideVlissingen42.03minMse   14.511  4:084.03+9:41
52  Erik MaranusGonzález Running42.05minM35   14.500  4:084.03+9:43
53  Loura KleinepierMiddelburg42.07minVse   14.488  4:084.02+9:45
54  Peter DekkerDynamica42.30minM40   14.358  4:113.99+10:08
55  Leon LoeveBurgh-Haamstede42.36minM35   14.324  4:113.98+10:14
56  Henk LousDynamica42.39minM55   14.307  4:123.97+10:17
57  Richard BruijsAmersfoort42.47minM35   14.263  4:123.96+10:25
58  Leo de BruijnDynamica42.57minM45   14.207  4:133.95+10:35
59  Jochem BoschlooKoudekerke43.03minM35   14.174  4:143.94+10:41
60  Frans BosDynamica43.06minM65   14.158  4:143.93+10:44
61  Annet van der LindeAV'5643.09minV40   14.141  4:153.93+10:47
62  Bram van KeulenMeliskerke43.19minM45   14.087  4:163.91+10:57
63  Jan van GentSpirit43.21minM55   14.076  4:163.91+10:59
64  Wim BesuijenDynamica43.28minM60   14.038  4:163.90+11:06
65  Rogier TaalZwijndrecht43.32minM35   14.017  4:173.89+11:10
66  Laurens MeeuwsenKrabbendijke43.35minM45   14.001  4:173.89+11:13
67  Erwin van SchaikMiddelburg43.36minM45   13.995  4:173.89+11:14
68  John van NunenAV'5643.38minM40   13.985  4:173.88+11:16
69  Annemiek van de VeldeDelta Sport43.41minVse   13.969  4:183.88+11:19
70  Jurgen de KunderKloetinge43.45minMse   13.947  4:183.87+11:23
71  Steef BerrevoetsDelta Sport43.47minM45   13.937  4:183.87+11:25
72  Andre MeijersHoedekenskerke43.54minM45   13.900  4:193.86+11:32
73  Paola van GilstAV'5644.01minV40   13.863  4:203.85+11:39
74  Luc StratingKamperland44.19minMse   13.769  4:213.82+11:57
75  Ron DellebekeDynamica44.21minM55   13.759  4:223.82+11:59
76  Ruud FredriksAV'5644.25minM55   13.738  4:223.82+12:03
77  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek44.37minM35   13.677  4:233.80+12:15
78  Evert KuijkScheldesport44.41minM45   13.656  4:243.79+12:19
79  Theo PetersSpark44.44minM55   13.641  4:243.79+12:22
80  John OverweelDynamica44.47minM60   13.626  4:243.78+12:25
81  Gerard VerbeekBest44.49minM45   13.615  4:243.78+12:27
82  Bram KotvisDelta Sport44.52minM50   13.600  4:253.78+12:30
83  Gerrit SpaansGoes44.54minM55   13.590  4:253.78+12:32
84  Lea-Elise KampfErkelenz44.56minVse   13.580  4:253.77+12:34
85  Frans WoerdenVeenlopers44.58minM45   13.570  4:253.77+12:36
86  Rian VerstelleAV'5645.11minV45   13.505  4:273.75+12:49
87  Arthur van AartsenDynamica45.16minM35   13.480  4:273.74+12:54
88  Wim de JongeAV'5645.26minM65   13.431  4:283.73+13:04
89  Paul van TuilBurgh-Haamstede45.31minM45   13.406  4:293.72+13:09
90  Aart van de VeldeBrouwershaven45.34minMse   13.391  4:293.72+13:12
91  Co de FeijterDelta Sport45.45minM50   13.338  4:303.70+13:23
92  Marco DielemanSommelsdijk45.50minM35   13.313  4:303.70+13:28
93  Marco MoerlandArnemuiden45.55minMse   13.289  4:313.69+13:33
94  Ronnie MoerdijkArnemuiden45.57minM35   13.280  4:313.69+13:35
95  Ingrid KoeneAV'5646.00minV50   13.265  4:313.68+13:38
96  Jan BostelaarDynamica46.34minM65   13.104  4:353.64+14:12
97  Linda VersluisGapinge46.47minV45   13.043  4:363.62+14:25
98  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden46.49minM35   13.034  4:363.62+14:27
99  Johnny Le ConteWilhelminadorp46.55minM45   13.006  4:373.61+14:33
100  Erwin SchellDelta Sport47.00minM50   12.983  4:373.61+14:38
101  Wim HuurmanAV'5647.05minM55   12.960  4:383.60+14:43
102  John GuequierreDynamica47.08minM60   12.946  4:383.60+14:46
103  Sjakkie van den BroekeScheldesport47.10minM45   12.937  4:383.59+14:48
104  Sico PoortvlietMiddelburg47.12minM45   12.928  4:383.59+14:50
105  Arjen de VosZierikzee47.14minM45   12.919  4:393.59+14:52
106  Sandra JoziasseDynamica47.19minV35   12.896  4:393.58+14:57
107  Arthur PouwelseMiddelburg47.22minM50   12.882  4:393.58+15:00
108  Maurice SteketeeMiddelburg47.24minMse   12.873  4:403.58+15:02
109  Lars WalraveAmsterdam47.36minV35   12.819  4:413.56+15:14
110  Kees van der HeijdenVlissingen47.41minM45   12.797  4:413.55+15:19
111  Niels WestmaasGoes47.43minMse   12.788  4:423.55+15:21
112  Rinus PaardekooperAV'5647.53minM55   12.743  4:423.54+15:31
113  David KompierTilburg47.55minMse   12.735  4:433.54+15:33
114  Mart GoudzwaardZonnemaire48.15minMse   12.647  4:453.51+15:53
115  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke48.24minM35   12.607  4:463.50+16:02
116  Werner HelmichKapelle-Biezelinge48.26minM40   12.599  4:463.50+16:04
117  Henny StratingAV'5648.28minV45   12.590  4:463.50+16:06
118  Marcel PelsterMiddelburg48.30minM35   12.581  4:463.49+16:08
119  Lucien de BoerDynamica48.31minM35   12.577  4:463.49+16:09
120  Caroline VeringaDynamica48.36minV40   12.556  4:473.49+16:14
121  Ane van de VeldeDelta Sport48.45minMse   12.517  4:483.48+16:23
122  Jannie de VriesDynamica48.47minV55   12.508  4:483.47+16:25
123  Tanita van BelzenAV'5648.49minVse   12.500  4:483.47+16:27
124  Martijn de WidtDelta Sport49.01minM40   12.449  4:493.46+16:39
125  Robert van SchaikGoes49.04minMse   12.436  4:493.45+16:42
126  Suzanne GeschiereDynamica49.13minV45   12.398  4:503.44+16:51
127  Erik VosVeen49.22minM35   12.361  4:513.43+17:00
128  Janny DoomsTerneuzen49.26minM55   12.344  4:523.43+17:04
129  Herman AbbinkAV'5649.30minM55   12.327  4:523.42+17:08
130  Lefke VroemenAltis Leusden49.34minV35   12.311  4:523.42+17:12
131  Erwin van UnenOost-Souburg49.36minM45   12.302  4:533.42+17:14
132  Boy SaijaDynamica49.38minM55   12.294  4:533.42+17:16
133  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge49.39minM55   12.290  4:533.41+17:17
134  Karin van NoordenVlissingen49.44minV45   12.269  4:533.41+17:22
135  Kees KloostermanWolphaartsdijk49.48minM45   12.253  4:543.40+17:26
136  Krista VoorhamDelta Sport49.54minV40   12.228  4:543.40+17:32
137  Marian van DijkDynamica50.01minV45   12.200  4:553.39+17:39
138  Cees LeijnseDynamica50.15minM65   12.143  4:563.37+17:53
139  Mirjam KloetArnemuiden50.19minV45   12.127  4:573.37+17:57
140  Rene GoetheerWolphaartsdijk50.32minM45   12.075  4:583.35+18:10
141  Marcel MoelandsZevenaar50.36minMse   12.059  4:593.35+18:14
142  Marcel RichardZoutelande50.40minM60   12.043  4:593.35+18:18
143  Adrie van BavelDelta Sport50.42minM50   12.036  4:593.34+18:20
144  Marian SteenblokAV'5650.47minV40   12.016  5:003.34+18:25
145  Radjkuma TwadhpersadWestervoort50.59minMse   11.969  5:013.32+18:37
146  Joke de KosterDelta Sport51.01minV55   11.961  5:013.32+18:39
147  Hans LievenseMiddelburg51.04minM45   11.949  5:013.32+18:42
148  Annemarie VerschuureAV'5651.07minV35   11.937  5:023.32+18:45
149  Jolanda MaasAV'5651.13minVse   11.914  5:023.31+18:51
150  Henk SandeeKamperland51.32minM65   11.841  5:043.29+19:10
151  Herman van de GlinoAV'5651.35minM35   11.829  5:043.29+19:13
152  Rene NijsseAV'5651.38minM45   11.818  5:053.28+19:16
153  Carel van PuttenDelta Sport51.55minM65   11.753  5:063.26+19:33
154  Leanne de VosArnemuiden52.12minV35   11.690  5:083.25+19:50
155  Lisette de JongAV'5652.15minV40   11.678  5:083.24+19:53
156  Ineke TempelaarDynamica52.34minV55   11.608  5:103.22+20:12
157  Esther van SluijsAV'5652.48minV40   11.557  5:123.21+20:26
158  Jaap LandegentBurgh-Haamstede53.03minM50   11.502  5:133.20+20:41
159  Peter VerstraetenBurgh-Haamstede53.25minM45   11.423  5:153.17+21:03
160  Ton WagemakersBurgh-Haamstede53.27minM65   11.416  5:153.17+21:05
161  Marion GoossenScheldesport53.39minV40   11.374  5:173.16+21:17
162  Moniek KingmaBreda53.47minV55   11.346  5:173.15+21:25
163  Marije BesuijenDynamica53.50minV35   11.335  5:183.15+21:28
164  David van de VeldeDreischor54.48minMse   11.135  5:233.09+22:26
165  Sofie WalpotBruinisse55.38minVse   10.968  5:283.05+23:16
166  Johan WalpotBruinisse55.41minM45   10.958  5:293.04+23:19
167  Adri NoordijkeZierikzee56.01minM70   10.893  5:303.03+23:39
168  Jan-Kees de MeesterHansweert56.13minM35   10.854  5:323.02+23:51
169  Remke van BelzenArnemuiden56.16minV40   10.845  5:323.01+23:54
170  Tjitte de BoerMiddelburg56.21minM65   10.829  5:323.01+23:59
171  Charles JillebaVlissingen56.31minM65   10.797  5:333.00+24:09
172  Debby Elstgeests-Heerenhoek56.53minV35   10.727  5:362.98+24:31
173  Miriam BaakOost-Souburg57.00minV35   10.705  5:362.97+24:38
174  Koen OderyKortrijk57.14minM45   10.662  5:382.96+24:52
175  Jurgen DingemanseBiggekerke57.50minM45   10.551  5:412.93+25:28
176  Jobine StoutenSirjansland58.37minV35   10.410  5:462.89+26:15
177  Chantal van de GuchteRenesse58.48minV35   10.378  5:472.88+26:26
178  Ria FredriksAV'5658.56minV55   10.354  5:482.88+26:34
179  Gisela NijsseAV'5658.58minV45   10.348  5:482.87+26:36
180  Henriette KempeBruinisse59.20minV35   10.284  5:502.86+26:58
181  Andrea StoutenBruinisse59.23minV35   10.276  5:502.85+27:01
182  Jordi CastelGoes59.26minMse   10.267  5:512.85+27:04
183  Peter CastelGoes59.28minM50   10.261  5:512.85+27:06
184  Michelle van DoeselaarVlissingen59.33minVse   10.247  5:512.85+27:11
185  Sylvia GlerumDelta Sport59.40minV35   10.227  5:522.84+27:18
186  Sebastian NijssenDynamica1.00.06minM40   10.153  5:552.82+27:44
187  Marjan SchipperMiddelburg1.00.22minV35   10.108  5:562.81+28:00
188  Joke van HemertNieuwdorp1.00.34minV55   10.075  5:572.80+28:12
189  Simon HornisGouda1.00.59minM55   10.006  6:002.78+28:37
190  Lenie van KlevenVlissingen1.01.07minV60   9.984  6:012.77+28:45
191  Laura de GlopperDreischor1.01.45minVse   9.882  6:042.74+29:23
192  Jorina OreelArnemuiden1.01.47minV35   9.876  6:052.74+29:25
193  Liset MaasArnemuiden1.01.51minV45   9.866  6:052.74+29:29
194  Katinka van de GlindAV'561.05.20minV35   9.340  6:252.59+32:58
Mannen: 142 (73.2%) => M35=28 - M40=10 - M45=31 - M50=10 - M55=15 - M60=4 - M65=9 - M70=1 - Mse=34
Vrouwen: 52 (26.8%) => V35=18 - V40=9 - V45=9 - V50=1 - V55=6 - V60=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.363 seconden nodig om deze lijst met 194 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020