zondag 12 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

16e Zakloop

Nisse, zondag 29 november 2015 - Organisatie: Zakloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.15.02minMse   16.871  3:334.69646
2  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Vlissingen1.19.16minMse   15.970  3:454.44522
3  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.22.11minMse   15.403  3:544.28445
4  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.22.42minM45   15.307  3:554.25432
5  Crum van der Linden (PR 1.18.42) Vlissingen1.22.57minMse   15.260  3:564.24425
6  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.23.19minMse   15.193  3:574.22416
7  Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40) Yerseke1.23.35minM55   15.145  3:584.21410
8  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.25.02minM45   14.887  4:024.14375
9  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.25.56minMse   14.731  4:044.09354
10  Sebastiaan GremmenNijmegen1.26.30minMse   14.634  4:064.07341
11  Dieter StaelensAdegem1.26.43minMse   14.598  4:074.05337
12  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.27.08minMse   14.528  4:084.04327
13  Wesley de Booij (PR 1.24.33) Middelburg1.28.02minMse   14.379  4:103.99308
14  Rutger KramerDen Haag1.28.06minMse   14.368  4:113.99306
15  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Vlissingen1.28.17minM50   14.338  4:113.98303
16  Rene Traas (PR 1.24.10) Kapelle-Biezelinge1.28.32minM45   14.298  4:123.97297
17  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03) Krabbendijke1.28.36minMse   14.287  4:123.97296
18  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.28.37minM40   14.285  4:123.97296
20  Frank Houweling (PR)Goes1.28.43minMse   14.268  4:123.96294
19  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.28.47minM40   14.258  4:123.96292
21  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.29.06minMse   14.207  4:133.95286
23  Mark Dhuyvetter (PR)Biervliet1.29.35minMse   14.130  4:153.93276
22  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02) Kloetinge1.29.37minMse   14.125  4:153.92275
24  Ramon HagedoornGouda1.29.54minMse   14.081  4:163.91270
25  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.29.55minM40   14.078  4:163.91269
26  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.30.20minMse   14.013  4:173.89261
27  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.31.54minM45   13.774  4:213.83231
28  Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Oostkapelle1.33.07minM45   13.594  4:253.78209
29  Carolien van de Kreeke (PR 1.26.00) Serooskerke1.33.12minV40   13.582  4:253.77419
30  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.33.20minV40   13.563  4:253.77416
31  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.33.23minM40   13.555  4:263.77205
33  Jozias Boone (PR 1.14.07) Goes1.33.34minMse   13.529  4:263.76201
32  Sander Pleijte (PR)Nisse1.33.43minMse   13.507  4:273.75199
34  Erwin van Schaik (PR 1.28.39) Middelburg1.33.49minMse   13.493  4:273.75197
35  Bob LawendeRotterdam1.34.05minMse   13.455  4:283.74193
36  Marius Boonman (PR)Heinkenszand1.34.31minMse   13.393  4:293.72185
37  Jasper Ravays (PR 1.31.27) Koudekerke1.35.41minMse   13.230  4:323.67167
38  Jeroen Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.35.52minM45   13.204  4:333.67164
40  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.35.55minMse   13.197  4:333.67163
39  Erik Maranus (PR 1.29.11) Westkapelle1.36.34minM40   13.109  4:353.64153
41  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Vlissingen1.36.35minMse   13.106  4:353.64153
43  Jan Joosse (PR 1.32.40) Kapelle-Biezelinge1.36.41minMse   13.093  4:353.64151
42  Niels van NieuwenhuijzenUtrecht1.36.42minMse   13.090  4:353.64151
44  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Breskens1.36.58minM45   13.054  4:363.63147
47  Johan Kodde (debuut) Arnemuiden1.37.03minM45   13.043  4:363.62146
50  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.37.06minM55   13.037  4:363.62145
51  Edwin Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.37.07minM40   13.034  4:363.62145
45  Edwin Geluk (PR 1.35.43) Heinkenszand1.37.10minMse   13.028  4:363.62144
48  Jan de Jager (PR 1.36.58) Wolphaartsdijk1.37.18minMse   13.010  4:373.61142
46  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.37.19minMse   13.008  4:373.61142
53  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.37.20minMse   13.005  4:373.61142
54  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.37.20minM45   13.005  4:373.61142
55  Marco van den Boogaard (PR 1.35.46) Goes1.37.23minMse   12.999  4:373.61141
49  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.37.24minV40   12.996  4:373.61331
52  Ruud Mesu (PR)Middelburg1.37.29minMse   12.985  4:373.61140
57  Gijsbert Elstgeest (PR 1.28.08) s-Heerenhoek1.37.39minMse   12.963  4:383.60137
56  sascha hagedoornrotterdam1.37.45minMse   12.950  4:383.60136
58  marcel sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.37.49minM45   12.941  4:383.59135
59  Peter Dekker (PR 1.31.14) Zoutelande1.37.58minM40   12.921  4:393.59133
60  johan de vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen1.38.07minM55   12.901  4:393.58131
62  Erik van Belle (PR 1.34.02) Vlissingen1.38.13minMse   12.888  4:393.58129
63  Stefan Mesu (PR 1.37.59) Kapelle-Biezelinge1.38.17minMse   12.880  4:403.58128
61  Manfred Scheiber (PR 1.34.12) Domburg1.38.19minMse   12.875  4:403.58128
64  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.38.31minM60   12.849  4:403.57125
65  Peter Noordijke (PR 1.37.52) Goes1.38.39minMse   12.832  4:413.56123
67  Jimmy Blaakman (PR)Groede1.38.39minMse   12.832  4:413.56123
66  Richard de Vlieger (PR 1.29.56) Lewedorp1.38.47minM45   12.814  4:413.56122
68  Martin Roest (PR)Oost-Souburg1.39.03minMse   12.780  4:423.55118
71  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.39.10minM55   12.765  4:423.55117
70  Marcel Struyk (PR 1.35.13) Middelburg1.39.14minMse   12.756  4:423.54116
69  Marcel Uitterhoeve (PR)s-Heer Arendskerke1.39.16minMse   12.752  4:423.54115
77  Rene Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.39.39minM45   12.703  4:433.53110
72  Stephan Jozwiak (PR 1.33.52) Vlissingen1.39.50minMse   12.680  4:443.52108
79  seth dijkstra (PR 1.31.30) Middelburg1.39.50minM40   12.680  4:443.52108
74  Daniel Boone (PR 1.32.33) Goes1.39.51minMse   12.678  4:443.52108
73  Nap Hage (PR 1.17.58) Poortvliet1.39.55minM50   12.669  4:443.52107
76  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.39.57minM50   12.665  4:443.52107
75  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.40.01minM60   12.656  4:443.52106
80  Jos Hoebeke (PR)Rilland1.40.02minMse   12.654  4:443.52106
84  Adrie van Dalen (PR)Lewedorp1.40.23minM45   12.610  4:453.50101
82  Foeke Roukema (PR 1.37.11) Bruinisse1.40.24minMse   12.608  4:463.50101
78  Leon GoorDordrecht1.40.25minMse   12.606  4:463.50101
81  Marcel van Luik (debuut) Terneuzen1.40.34minMse   12.587  4:463.5099
83  Eva Boonman (PR 1.34.06) Middelburg1.40.45minVse   12.564  4:473.49269
86  Wim Oele (PR 1.32.17) Wemeldinge1.40.54minMse   12.546  4:473.4895
85  Jurjen Swiers (PR 1.31.51) Vlissingen1.41.23minM45   12.486  4:483.4789
87  Evert Kuijk (PR 1.34.02) Terneuzen1.41.42minM45   12.447  4:493.4686
91  Jos van GisbergenBergen op Zoom1.41.49minMse   12.433  4:503.4585
88  Niek van Belzen (PR 1.35.43) Arnemuiden1.42.12minM40   12.386  4:513.4480
89  Nigel Sandifort (PR 1.40.53) s-Heer Arendskerke1.42.14minMse   12.382  4:513.4480
90  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.42.15minM50   12.380  4:513.4480
92  Denise van Weelden (PR 1.38.00) Goes1.42.23minVse   12.364  4:513.43240
98  Niels Wijkhuijs (PR 1.36.29) Middelburg1.42.46minMse   12.318  4:523.4274
93  Frans ClareijsBrasschaat1.42.48minMse   12.314  4:523.4274
97  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.42.50minMse   12.310  4:523.4274
100  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.42.51minMse   12.308  4:523.4273
94  Jens van NieuwenhuijzenHeinkenszand1.43.01minMse   12.288  4:533.4172
95  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.43.04minM40   12.282  4:533.4171
102  Marc de Groote (PR 1.35.58) Middelburg1.43.13minMse   12.264  4:543.4170
101  Herman Van OostHalsteren1.43.22minMse   12.246  4:543.4068
99  Irene Koole (PR)Zoutelande1.43.24minVse   12.242  4:543.40224
96  Lennard van Splunter (PR)Hoedekenskerke1.43.25minMse   12.240  4:543.4068
103  Ingmar Coppoolse (PR 1.39.23) Bruinisse1.43.46minMse   12.199  4:553.3964
106  Raoul Beuns (PR 1.42.38) Goes1.44.10minMse   12.152  4:563.3860
105  Marcel de Witte (PR 1.40.33) Ritthem1.44.16minMse   12.141  4:573.3759
104  Esther van den BergHoogerheide1.44.17minVse   12.139  4:573.37209
110  patrick giljam (PR 1.29.19) Zierikzee1.44.17minMse   12.139  4:573.3759
108  Gerard van Nierop (debuut) Oostkapelle1.44.36minMse   12.102  4:573.3656
115  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.44.43minMse   12.088  4:583.3655
107  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.44.46minMse   12.083  4:583.3655
109  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.44.55minMse   12.065  4:583.3554
114  Erik StoutenSirjansland1.44.57minMse   12.061  4:583.3553
112  Erik Goedhart (PR 1.38.41) Middelburg1.45.15minMse   12.027  4:593.3451
111  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.45.26minMse   12.006  5:003.3449
124  Sjoerd BrouwerBergen op Zoom1.45.35minMse   11.989  5:003.3348
125  Albert van der HeijdenBergen op Zoom1.45.36minMse   11.987  5:003.3348
117  Martin Kempe (PR 1.42.55) Bruinisse1.45.37minM40   11.985  5:003.3348
120  Vincent Toutenhoofd (PR 1.33.10) Westkapelle1.45.40minM40   11.980  5:013.3347
113  marc bosch (PR 1.38.09) Heinkenszand1.45.42minMse   11.976  5:013.3347
123  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.45.48minMse   11.965  5:013.3246
127  Jan Bostelaar (PR 1.35.00) Westkapelle1.45.50minM65   11.961  5:013.3246
116  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.45.51minMse   11.959  5:013.3246
118  Marian van Dijk (PR)Middelburg1.45.53minV45   11.955  5:013.32185
122  Joep Filius (PR)Goes1.45.54minMse   11.953  5:013.3245
119  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.46.07minM40   11.929  5:023.3143
126  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.46.08minM55   11.927  5:023.3143
121  Marco Toussaint (PR 1.30.01) Wolphaartsdijk1.46.09minM50   11.925  5:023.3143
131  Ko van Damme (PR 1.38.28) Kwadendamme1.46.14minM50   11.916  5:023.3142
128  Connie Hage (PR 1.43.51) Poortvliet1.46.21minV50   11.903  5:023.31178
129  Peter Koopman (PR 1.34.44) Krabbendijke1.46.21minMse   11.903  5:023.3142
130  Rudie Grim (debuut) Heinkenszand1.46.21minMse   11.903  5:023.3142
136  Roy Klop (PR 1.35.50) Bruinisse1.46.36minMse   11.875  5:033.3040
133  Marc Wijne (PR 1.38.06) Koudekerke1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
135  Patrick Stokx (PR 1.42.02) Heinkenszand1.46.38minMse   11.871  5:033.3039
134  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.46.39minMse   11.869  5:033.3039
132  annet van de kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg1.46.40minV45   11.867  5:033.30174
138  Luyten van den Berg (PR 1.43.21) Goes1.46.45minMse   11.858  5:043.2938
137  Peter De Waal (PR 1.40.04) Middelburg1.46.46minMse   11.856  5:043.2938
139  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.46.58minMse   11.834  5:043.2937
140  Derk Roelofs (PR 1.41.13) Vlissingen1.47.00minMse   11.830  5:043.2937
141  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.47.03minM50   11.825  5:043.2836
142  marco de oudeBruinisse1.47.09minMse   11.814  5:053.2836
147  Eric Jansen (PR 1.39.06) Kloetinge1.47.15minM55   11.803  5:053.2835
143  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Terneuzen1.47.33minMse   11.770  5:063.2733
144  Ralph van den OudenBruinisse1.47.34minMse   11.768  5:063.2733
145  Jack de Waal (PR 1.41.38) Vlissingen1.47.50minMse   11.739  5:073.2631
149  Ben van der Linden (PR 1.46.24) Vlissingen1.47.52minMse   11.735  5:073.2631
148  Eddy van de PolGrobbendonk1.48.00minMse   11.721  5:073.2630
146  Hans Corbijn (PR 1.35.00) Oostkapelle1.48.02minM55   11.717  5:073.2529
152  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.48.03minMse   11.715  5:073.2529
151  Jerry de KRIJGER (PR 1.36.51) Philippine1.48.13minMse   11.697  5:083.2528
162  Willem BiemoltUtrecht1.48.30minMse   11.667  5:093.2426
150  Marlies De jong (PR)Kapelle-Biezelinge1.48.31minVse   11.665  5:093.24148
153  Jan-Willem Huiszoon (PR)Arnemuiden1.48.31minMse   11.665  5:093.2426
154  corne van lomwel (PR)Oost-Souburg1.48.36minMse   11.656  5:093.2426
156  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Zierikzee1.48.40minM40   11.649  5:093.2425
157  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.48.41minM60   11.647  5:093.2425
155  Sicco Jongema (PR 1.40.50) Middelburg1.48.55minMse   11.622  5:103.2324
159  Richard Polderdijk (PR 1.36.44) Kortgene1.48.57minM45   11.619  5:103.2324
160  George Hahn (PR 1.45.03) Zierikzee1.49.01minM45   11.612  5:103.2323
158  Danny Dijke (PR)Oost-Souburg1.49.12minMse   11.592  5:113.2222
161  Dave Louws (debuut) Sint Laurens1.49.17minMse   11.583  5:113.2222
165  Alexander Davidse (debuut) Vlissingen1.49.19minMse   11.580  5:113.2222
170  matthias Bassie (PR 1.36.18) Vlissingen1.49.28minMse   11.564  5:113.2121
163  Karel KokDriebergen-Rijsenburg1.49.30minMse   11.560  5:113.2121
164  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.49.30minM50   11.560  5:113.2121
167  Johan Godschalk (debuut) Middelburg1.49.34minMse   11.553  5:123.2120
169  adri koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.49.45minM60   11.534  5:123.2019
168  patrick pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen1.50.04minMse   11.501  5:133.1918
171  Rob Jongeneel (PR 1.38.58) Middelburg1.50.06minM50   11.497  5:133.1917
166  Hans Lievense (PR 1.43.16) Middelburg1.50.11minMse   11.489  5:133.1917
173  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens1.50.15minM50   11.482  5:143.1917
172  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.50.30minMse   11.456  5:143.1815
174  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.50.35minVse   11.447  5:143.18122
179  Ferry Goedhart (PR 1.40.31) Oost-Souburg1.50.41minMse   11.437  5:153.1815
175  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.50.51minVse   11.419  5:153.17119
178  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland1.50.57minVse   11.409  5:163.17118
176  Willem Huiszoon (PR 1.50.12) Middelburg1.51.04minMse   11.397  5:163.1713
180  Kees Geuze (PR 1.34.27) Middelburg1.51.21minMse   11.368  5:173.1612
177  George Taal (PR 1.32.33) Oostkapelle1.51.22minM60   11.367  5:173.1612
184  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Middelburg1.51.32minVse   11.350  5:173.15111
186  Pieter de Gaaij (PR 1.48.48) Middelburg1.51.33minMse   11.348  5:173.1511
182  Marian Steenblok (PR 1.45.14) Heinkenszand1.51.40minV40   11.336  5:183.15110
181  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg1.51.41minV40   11.334  5:183.15110
189  Ralf Eversen (PR 1.46.01) Middelburg1.51.47minMse   11.324  5:183.1510
183  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.51.49minMse   11.321  5:183.1410
190  Kees VerbiestBergen op Zoom1.51.50minMse   11.319  5:183.1410
188  Sandra Haazebroek (PR)Oost-Souburg1.51.51minVse   11.317  5:183.14108
187  Roel Kranendonk (PR 1.48.53) Middelburg1.51.54minMse   11.312  5:183.149
185  Edwin Walhout (PR 1.50.30) Middelburg1.51.59minMse   11.304  5:183.149
192  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.52.20minVse   11.269  5:193.13102
191  Robin Ruitenbeek (PR 1.41.57) Bruinisse1.52.23minMse   11.264  5:203.138
194  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg1.52.34minMse   11.245  5:203.127
193  Wil Oudshoorn (PR)Goes1.52.39minMse   11.237  5:203.127
196  Arno Poleij (PR 1.50.43) Kruiningen1.53.18minMse   11.173  5:223.105
197  Jacco van IwaardenYerseke1.53.25minMse   11.161  5:233.105
201  Ron de Wolf (PR 1.46.45) Oostkapelle1.53.37minMse   11.141  5:233.094
195  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp1.53.42minM55   11.133  5:233.094
199  Danny Ars (PR 1.48.14) Ovezande1.53.51minMse   11.119  5:243.094
203  Matthijs Bode (PR)Biggekerke1.54.07minMse   11.093  5:253.083
198  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.54.08minM40   11.091  5:253.083
200  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.54.13minMse   11.083  5:253.083
202  Marcel Richard (PR 1.45.58) Zoutelande1.54.34minM60   11.049  5:263.072
205  Urbi van Belzen (PR)Lewedorp1.54.39minMse   11.041  5:263.072
204  Pascal Soukup (PR 1.44.14) Koudekerke1.54.41minMse   11.038  5:263.072
207  Jacob Muller (PR 1.47.24) Bruinisse1.54.43minMse   11.035  5:263.072
206  Werner Helmich (PR 1.46.25) Kapelle-Biezelinge1.55.20minM45   10.976  5:283.051
208  Natasja Adriaanse (PR)Heinkenszand1.55.29minVse   10.961  5:283.0471
210  Frank van Boxtel (PR 1.46.29) Vlissingen1.55.30minM55   10.960  5:283.041
211  Erwin LoggerMiddelburg1.55.41minMse   10.942  5:293.041
215  Mark Kakes (PR 1.50.35) Wolphaartsdijk1.55.45minM45   10.936  5:293.041
212  Inge Baart (PR 1.51.26) Kloosterzande1.55.55minVse   10.920  5:303.0367
213  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.55.55minVse   10.920  5:303.0367
209  Lauran van den Dries (debuut) Kloosterzande1.56.02minMse   10.909  5:303.03-
214  Niels van Vliet (PR)Vlissingen1.56.10minMse   10.897  5:303.03-
216  Sjoerd Reijne (PR 1.47.36) Goes1.56.12minMse   10.894  5:303.03-
218  Arno de Rijke (PR 1.42.31) s-Gravenpolder1.56.22minMse   10.878  5:313.02-
220  Jack KlijsSchiedam1.56.23minMse   10.877  5:313.02-
219  Mireille Huiszoon (PR 1.53.57) Arnemuiden1.56.31minVse   10.864  5:313.0262
217  Linda Goense (PR 1.53.28) Ovezande1.56.37minV50   10.855  5:323.0261
221  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge1.57.03minMse   10.815  5:333.00-
224  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.57.04minM45   10.813  5:333.00-
222  Erwin Dingemanse (PR 1.44.42) Kortgene1.57.09minMse   10.805  5:333.00-
226  Hans Joosse (PR 1.55.04) Middelburg1.57.18minM60   10.792  5:343.00-
225  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke1.57.24minMse   10.782  5:343.00-
223  Mark Trimpe (PR 1.48.09) Vlissingen1.57.26minMse   10.779  5:342.99-
227  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden1.57.39minVse   10.759  5:352.9952
228  Herman Abbink (PR 1.42.02) Goes1.57.45minM55   10.750  5:352.99-
229  Joost Boonman (PR 1.56.39) Yerseke1.58.18minM50   10.700  5:362.97-
233  Arenda van de Pas (PR)Nieuwdorp1.58.26minVse   10.688  5:372.9746
230  Kees Kloosterman (PR 1.50.10) Wolphaartsdijk1.58.27minMse   10.687  5:372.97-
231  Tim Bitter (PR 1.52.42) Heinkenszand1.58.28minMse   10.685  5:372.97-
237  Johan van Gelder (PR 1.54.29) Middelburg1.58.31minMse   10.681  5:372.97-
238  Pieter HoeksHoogerheide1.58.31minMse   10.681  5:372.97-
232  Gerco Geschiere (PR 1.56.15) Nieuwdorp1.58.37minMse   10.672  5:372.96-
234  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem1.58.38minM60   10.670  5:372.96-
240  Alma MoekotteAmsterdam1.58.41minVse   10.666  5:382.9645
236  Bram Brasser (PR 1.56.48) Vlissingen1.58.42minMse   10.664  5:382.96-
235  Dennis Kamerling?1.58.52minMse   10.649  5:382.96-
239  Peter Rotte (PR 1.45.05) Middelburg1.59.24minMse   10.602  5:402.94-
241  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande1.59.24minM65   10.602  5:402.94-
242  Robert Eerland (PR 1.56.08) Oost-Souburg1.59.32minMse   10.590  5:402.94-
243  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle1.59.37minV45   10.583  5:402.9438
245  Marcel Besuijen (PR 1.54.53) Middelburg1.59.55minMse   10.556  5:412.93-
246  niels kieviet (debuut) Bruinisse1.59.56minMse   10.555  5:412.93-
244  Stanley Bernardus (debuut) Goes2.00.11minMse   10.533  5:422.93-
248  Jan Dalebout (PR 1.57.39) Kapelle-Biezelinge2.00.13minMse   10.530  5:422.92-
247  Toon de Kam (PR)Wolphaartsdijk2.00.24minMse   10.514  5:422.92-
249  Coen Sander (PR 1.42.18) Heinkenszand2.00.26minMse   10.511  5:432.92-
251  rini van opijnen (PR 1.39.50) Bruinisse2.01.11minMse   10.446  5:452.90-
252  Han Muller (PR 1.49.31) Bruinisse2.01.11minMse   10.446  5:452.90-
250  Dick Geijs (PR 1.58.09) Nisse2.01.21minMse   10.431  5:452.90-
253  piet jobse (PR 1.55.58) Koudekerke2.01.29minMse   10.420  5:452.89-
254  Arwin Schot (PR 1.55.00) Zierikzee2.01.30minM50   10.419  5:462.89-
256  Johan van de Koppel (PR 1.58.11) Kapelle-Biezelinge2.01.41minMse   10.403  5:462.89-
255  Niek Hesp (PR 1.59.21) Goes2.01.48minMse   10.393  5:462.89-
259  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.02.15minV50   10.355  5:482.8823
257  Saskia Dieleman (PR 2.01.45) Middelburg2.02.19minVse   10.349  5:482.8722
257  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke2.02.19minM65   10.349  5:482.87-
263  José Dierickx (PR 2.00.22) Vlissingen2.02.33minMse   10.329  5:492.87-
261  John De Kraker (PR 1.46.45) Kapelle-Biezelinge2.02.40minMse   10.319  5:492.87-
260  Jean-Pierre Maas (PR 1.57.09) Vlissingen2.02.44minMse   10.314  5:492.86-
264  Rob Bourgonje (PR 1.54.29) Driewegen2.02.45minMse   10.312  5:492.86-
267  Enno Meijers (PR 1.48.56) Middelburg2.02.51minMse   10.304  5:492.86-
268  Peter Meijaard (PR 1.50.05) Kloetinge2.03.05minM50   10.284  5:502.86-
266  Rebecca de Winter (PR 1.56.20) Ovezande2.03.08minV50   10.280  5:502.8618
262  debby elstgeest (PR 1.56.41) s-Heerenhoek2.03.12minVse   10.275  5:502.8518
265  Pim van Meegen (PR 1.57.49) Goes2.03.23minM50   10.259  5:512.85-
269  Franny van Iersel (PR)Goes2.03.37minV45   10.240  5:522.8416
270  Bas Mulder (debuut) Heinkenszand2.04.26minMse   10.173  5:542.83-
271  Wim Govers (PR 1.53.14) Kwadendamme2.04.36minMse   10.159  5:542.82-
272  Nathalie Dek (debuut) Kruiningen2.05.22minVse   10.097  5:572.809
273  Jacco Veerhoek (debuut) Kruiningen2.05.23minMse   10.096  5:572.80-
274  Marijn Traas (PR 1.46.05) Heinkenszand2.05.36minMse   10.078  5:572.80-
275  Sacha van As (PR)Heinkenszand2.06.00minVse   10.046  5:582.797
280  Mandy Lockefeir (debuut) Nisse2.06.01minVse   10.045  5:582.797
277  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.06.06minV50   10.038  5:592.797
279  Kees van der Sar (PR 2.00.06) Middelburg2.06.07minMse   10.037  5:592.79-
276  Eugéne Louwerse (PR 1.47.12) Middelburg2.06.18minM60   10.023  5:592.78-
278  Susanne Poelman (PR)Domburg2.06.32minVse   10.004  6:002.786
282  johan quist (PR 1.53.56) Middelburg2.07.28minM50   9.931  6:032.76-
283  Tonnie Bish (PR 1.57.21) Middelburg2.07.29minVse   9.930  6:032.764
281  Marc HarinckKloetinge2.07.38minMse   9.918  6:032.75-
285  Jurgen Dingemanse (PR)Biggekerke2.07.53minMse   9.898  6:042.75-
286  Chris Rodermond (PR)Oost-Souburg2.07.59minMse   9.891  6:042.75-
287  Marian KilSchiedam2.08.21minVse   9.862  6:052.742
284  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.08.52minM45   9.823  6:062.73-
289  Edwin Israel (PR 1.55.02) Middelburg2.08.53minMse   9.822  6:072.73-
288  Willy Lastdrager (PR)Middelburg2.09.00minVse   9.813  6:072.731
290  Femke de Nooijer (PR 2.03.50) Vlissingen2.09.24minVse   9.782  6:082.721
292  Jolanda van HorssenOud-Beijerland2.10.05minVse   9.731  6:102.70-
295  Kees Griep (PR 2.04.16) Kloetinge2.10.08minMse   9.727  6:102.70-
296  Mieketrien van Oorts-Heer Hendrikskinderen2.10.09minVse   9.726  6:102.70-
291  Chantal van de Guchte (PR 2.05.18) Renesse2.10.12minVse   9.722  6:102.70-
297  Mirna Openneer (PR 2.02.38) s-Heer Abtskerke2.10.17minVse   9.716  6:112.70-
293  Bart van Belle (debuut) Oost-Souburg2.10.34minMse   9.695  6:112.69-
294  Albert-John VervorstRoosendaal2.10.41minMse   9.686  6:122.69-
298  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.11.28minMse   9.629  6:142.67-
299  jack de jonge (PR 2.03.07) Terneuzen2.11.33minMse   9.623  6:142.67-
301  Ad Schoe (PR)Westkapelle2.12.35minMse   9.548  6:172.65-
303  Marleen Hozee (PR)Wolphaartsdijk2.12.44minVse   9.537  6:172.65-
300  Gerrie Melse (PR 1.54.54) Middelburg2.12.49minMse   9.531  6:182.65-
302  Michel ToninoBreda2.13.03minMse   9.514  6:182.64-
304  Daphne GroefsemaEllewoutsdijk2.13.55minVse   9.453  6:212.63-
305  Leo van Driel (PR 2.01.30) Vlissingen2.15.36minM55   9.335  6:262.59-
306  jan de jongHarlingen2.16.58minMse   9.242  6:302.57-
307  Ilse Kuijpers (debuut) Middelburg2.18.47minVse   9.121  6:352.53-
308  Susanne Roose (PR 2.11.24) Middelburg2.18.47minVse   9.121  6:352.53-
309  Ron Openneer (PR)Arnemuiden2.19.14minMse   9.092  6:362.53-
310  Jack de Groote (PR)Wilhelminadorp2.19.45minMse   9.058  6:372.52-
311  Maria Vierthaler (PR 2.12.23) Vlissingen2.20.14minVse   9.027  6:392.51-
312  Peter de Broekert (PR 2.07.10) s-Heer Hendrikskinderen2.21.52minMse   8.923  6:432.48-
313  Geo Walraad (PR 2.21.49) Vlissingen2.22.49minMse   8.863  6:462.46-
314  Gwen Rijkschroeff (PR 2.08.12) Goes2.23.05minMse   8.847  6:472.46-
315  Simone van PeltOost-Souburg2.24.44minVse   8.746  6:522.43-
316  Patricia van Vredegem (PR 2.21.11) Oost-Souburg2.24.45minVse   8.745  6:522.43-
317  Wim van Dijk (PR 1.38.21) Vlissingen2.26.06minMse   8.664  6:552.41-
318  Henk Kortlever (PR 2.09.24) Zierikzee2.27.01minM55   8.610  6:582.39-
319  Veronica JansenBergen op Zoom2.28.19minVse   8.535  7:022.37-
320  Carola HuffmeijerBergen op Zoom2.28.19minVse   8.535  7:022.37-
321  Jan HuffmeijerBergen op Zoom2.28.19minMse   8.535  7:022.37-
322  Odette van Dorp (PR)Middelburg2.36.33minVse   8.086  7:252.25-
Mannen: 266 (82.61%) => M40=15 - M45=21 - M50=15 - M55=12 - M60=9 - M65=3 - Mse=191
Vrouwen: 56 (17.39%) => V40=5 - V45=4 - V50=5 - Vse=42

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Jorim Scheele1:12:52Nick van den Bleeken1:14:36Crum van der Linden1:20:01Carolien van de Kreeke1:31:31255
2018Ykala Fsaha1:14:14Jozias Boone1:18:01Laurent van Nieuwenhuijze1:18:18Samantha Luitwieler1:26:40290
2017Erwin Harmes1:13:32Robbert Meeuwse1:18:56Laurent van Nieuwenhuijze1:19:55Cathy Poppe1:38:31310
2016Jeroen van Damme1:14:02Remy Vasseur1:16:12Laurent van Nieuwenhuijze1:21:11Marianne de Kok1:24:49304
2015Erwin Harmes1:15:02Ralph Wiessner1:19:16Martijn de Kok1:22:11Carolien van de Kreeke1:33:12322

20.86 km

2014Erwin Harmes1:08:49Tim Pleijte1:10:41Martijn de Kok1:11:29Anjolie Engels1:22:01370
2013Tim Pleijte1:12:06Ronnie Overgaauw1:13:50Remy Vasseur1:16:53Anjolie Engels1:24:19372
2012Erwin Harmes1:13:26Remy Vasseur1:17:20Perry Vermeulen1:17:59Marianne de Kok1:26:40373
2011Remy Vasseur1:15:55Niels Koole1:16:04Jesper Francke1:16:24Silvia Verhoeven1:31:39372
2010Remy Vasseur1:15:06Jesper Francke1:16:44Cesar Beilo1:17:46Connie Hage1:39:18324
2009Michel Schrier1:13:49Wim Nieuwkerk1:13:49Alwin Vermeulen1:15:38Saskia Goole1:35:17341
2008Harm Sengers1:14:01Arjan Beije1:14:21Niels Koole1:16:09Marlies Kort1:24:20271
2007Niels Koole1:15:35Theo Rabout1:16:44Wim van Sparrentak1:17:19Helmie Ramakers1:26:22249
2006Niels Koole1:15:26Miquel van Tongeren1:15:56Wim van Sparrentak1:16:40Helmie Ramakers1:26:23216
2005Theo Rabout1:15:35Floris Jan Koole1:16:03Wim van Sparrentak1:17:01Helmie Ramakers1:25:36194
2004Floris Jan Koole1:15:53Alwin Vermeulen1:16:05Franky Beljaars1:16:55Karin Bastian1:32:58151
2003Sepp Vermeulen1:13:08Franky Beljaars1:16:49Wilko de Vos1:17:54Sjaan Maartense1:32:28110
2002Niels Koole1:16:15Franky Beljaars1:16:56Floris Jan Koole1:18:01Chantal Koole1:37:05108
2001Alwin Vermeulen1:13:39Sepp Vermeulen1:14:03Theo Rabout1:19:50Ellie Westerweele1:38:58106
2000Gerard Posthuma1:21:47Wim Wouters1:24:48H. Geus1:24:58Ellen Berwald1:55:5555
7.26 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Thomas DoesburgNijmegen24.54minMse   17.494  3:264.86-
2  Bezuayehu PetersenHansweert25.49minJoB   16.873  3:334.69+0:55
3  Bereket PetersenHansweert25.50minMse   16.862  3:334.68+0:56
4  Patrick de VosKattendijke26.01minMse   16.743  3:354.65+1:07
5  Erik CapponZuidzande26.56minM45   16.173  3:434.49+2:02
6  Frenske EijsermansNijmegen27.07minMse   16.064  3:444.46+2:13
7  Wilco BoogaardMiddelburg27.19minMse   15.946  3:464.43+2:25
8  Amy van den BroekBreda27.31minVse   15.830  3:474.40+2:37
9  Bart BalkenendeGoes27.39minMse   15.754  3:494.38+2:45
10  Franklin van AnrooijKapelle-Biezelinge27.42minMse   15.726  3:494.37+2:48
11  Arjo VerhageAagtekerke27.46minM45   15.688  3:494.36+2:52
12  Chris Steenbakkers-Heerenhoek28.08minMse   15.483  3:534.30+3:14
13  Miriam van ReijenAmsterdam28.09minVse   15.474  3:534.30+3:15
14  Casper van SabbenKloetinge28.41minMse   15.187  3:574.22+3:47
15  Johan ElenbaasHeinkenszand28.57minMse   15.047  3:594.18+4:03
16  Dennis HeilbronBiggekerke29.00minM40   15.021  4:004.17+4:06
17  Marianne de KokLewedorp29.03minV40   14.995  4:004.17+4:09
18  Esther VermueLewedorp29.19minVse   14.858  4:024.13+4:25
19  Viviën BoumaNijmegen29.25minVse   14.808  4:034.11+4:31
20  Arjan KranenburgOost-Souburg29.27minMse   14.791  4:034.11+4:33
21  Marcel van den BoschBoxtel29.35minMse   14.725  4:044.09+4:41
23  Tom VerbeekKwadendamme29.47minMse   14.626  4:064.06+4:53
22  Johnny HoogerlandKwadendamme29.49minMse   14.609  4:064.06+4:55
25  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk29.53minMse   14.577  4:074.05+4:59
24  Wim WoutersKruiningen29.56minM60   14.552  4:074.04+5:02
26  Wiebe TolmanHeinkenszand30.00minMse   14.520  4:084.03+5:06
27  Werner Verhaegens-Heer Hendrikskinderen30.03minMse   14.496  4:084.03+5:09
28  Luc StratingKamperland30.07minMse   14.464  4:094.02+5:13
29  Marcel Traass-Heerenhoek30.10minM45   14.440  4:094.01+5:16
30  Rens KooleWemeldinge30.11minMse   14.432  4:094.01+5:17
31  Janeri FröbergNijmegen30.22minVse   14.345  4:113.98+5:28
32  Rinus van de WoestijneMiddelburg30.32minMse   14.266  4:123.96+5:38
33  Annet van der LindeNisse30.53minV45   14.105  4:153.92+5:59
33  Hans VerhaagenGoes30.54minM45   14.097  4:153.92+6:00
35  Martijn LavooijGoes30.57minM40   14.074  4:163.91+6:03
36  Peter van den PolRoermond30.57minMse   14.074  4:163.91+6:03
37  Jip van LoenenVlaardingen31.13minMse   13.954  4:183.88+6:19
41  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge31.19minMse   13.910  4:193.86+6:25
42  Wout RemijnKwadendamme31.20minMse   13.902  4:193.86+6:26
38  Jan van VaardegemWestkapelle31.24minM45   13.873  4:203.85+6:30
39  Rien de WildeWilhelminadorp31.32minM55   13.814  4:213.84+6:38
40  John van NunenWolphaartsdijk31.34minM40   13.799  4:213.83+6:40
43  Paul HoondertHeinkenszand31.51minMse   13.677  4:233.80+6:57
44  Bianca van AartsenMiddelburg31.58minVse   13.627  4:243.79+7:04
46  John KloetHeinkenszand31.58minMse   13.627  4:243.79+7:04
45  Mees VerbruggeGoes32.01minMse   13.605  4:253.78+7:07
48  Youri Elstgeests-Heerenhoek32.13minMse   13.521  4:263.76+7:19
47  Birgen MeynckensGoes32.16minMse   13.500  4:273.75+7:22
49  Joost PolderdijkGoes32.16minM40   13.500  4:273.75+7:22
52  Casper BaasGoes32.19minM45   13.479  4:273.74+7:25
50  Marc AugustijnHeinkenszand32.23minMse   13.451  4:283.74+7:29
51  Kees den HollanderDreischor32.29minMse   13.410  4:283.72+7:35
53  Rian VerstelleHeinkenszand32.30minVse   13.403  4:293.72+7:36
55  wim verburgGoes32.37minM45   13.355  4:303.71+7:43
56  Jaap SmithBaflo32.37minMse   13.355  4:303.71+7:43
54  Chris VeuskensAmsterdam32.41minMse   13.328  4:303.70+7:47
63  Paul van HoeveKloetinge32.53minMse   13.247  4:323.68+7:59
57  Thomas MolBreda32.56minMse   13.227  4:323.67+8:02
58  Danmar DeesGoes33.00minMse   13.200  4:333.67+8:06
60  Jos PutVlissingen33.02minM50   13.187  4:333.66+8:08
59  Antoine GijzelKapelle-Biezelinge33.12minMse   13.120  4:343.64+8:18
61  Co de FeijterZierikzee33.13minM50   13.114  4:353.64+8:19
62  Maurice SteketeeMiddelburg33.20minMse   13.068  4:353.63+8:26
71  Rob EversdijkLewedorp33.24minMse   13.042  4:363.62+8:30
66  Benito BostelaarMiddelburg33.41minMse   12.932  4:383.59+8:47
69  Arnoud RijkHeinkenszand33.57minMse   12.831  4:413.56+9:03
64  baris akbayNisse33.58minMse   12.824  4:413.56+9:04
65  Henny StratingKamperland34.04minV45   12.787  4:423.55+9:10
67  Jack SmitsOost-Souburg34.12minM55   12.737  4:433.54+9:18
68  Jeroen VerbartOvezande34.12minMse   12.737  4:433.54+9:18
70  Martin de RegtGoes34.17minMse   12.706  4:433.53+9:23
74  Michel Velkerss-Heer Arendskerke34.27minM40   12.644  4:453.51+9:33
72  Frans StolsGoes34.28minMse   12.638  4:453.51+9:34
73  Paméla NieuwenhuizeYerseke34.28minVse   12.638  4:453.51+9:34
75  Jannie de VriesVlissingen34.31minV55   12.620  4:453.51+9:37
80  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland34.31minMse   12.620  4:453.51+9:37
78  Sander de LangeMiddelburg34.34minMse   12.602  4:463.50+9:40
76  Marike BrusketWilhelminadorp34.41minV40   12.559  4:473.49+9:47
79  Tom JonkerGoes34.45minMse   12.535  4:473.48+9:51
83  Vera GeschiereAagtekerke34.51minVse   12.499  4:483.47+9:57
77  Bram CalbersonGoes34.53minMse   12.487  4:483.47+9:59
81  Marius DekGoes34.54minM65   12.481  4:483.47+10:00
82  Evelien Capellos-Heerenhoek35.01minVse   12.440  4:493.46+10:07
85  Jan KrijnsenGoes35.03minMse   12.428  4:503.45+10:09
97  Willem HoutermanWolphaartsdijk35.10minMse   12.387  4:513.44+10:16
84  Rian de VliegerLewedorp35.14minM45   12.363  4:513.43+10:20
89  Jos van Stees-Gravenpolder35.16minM45   12.352  4:513.43+10:22
88  Bianca SteijnKwadendamme35.17minVse   12.346  4:523.43+10:23
102  Edwin SiesAlphen aan den Rijn35.17minMse   12.346  4:523.43+10:23
86  walter plessiuss-Gravenpolder35.21minMse   12.322  4:523.42+10:27
96  Alec van de WaterYerseke35.21minMse   12.322  4:523.42+10:27
87  Karin van NoordenVlissingen35.26minV45   12.294  4:533.41+10:32
92  Piet OvaaMeliskerke35.27minMse   12.288  4:533.41+10:33
101  Rinus PaardekooperGoes35.34minM55   12.247  4:543.40+10:40
90  Stefan De GraagGoes35.35minMse   12.242  4:543.40+10:41
93  Kees de VreedeGoes35.36minMse   12.236  4:543.40+10:42
91  Rian FlikweertMiddelburg35.38minV50   12.225  4:543.40+10:44
94  Jack van StelGoes35.44minM45   12.190  4:553.39+10:50
105  Antoine GoenseGoes35.44minMse   12.190  4:553.39+10:50
104  Ipe VerbruggeGoes35.47minMse   12.173  4:563.38+10:53
95  Stefan Meermanvlissingen35.50minMse   12.156  4:563.38+10:56
100  Jochem BargemanMiddelburg35.56minMse   12.122  4:573.37+11:02
103  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke36.06minMse   12.066  4:583.35+11:12
98  Nick van Craenenbroecks-Heerenhoek36.09minMse   12.050  4:593.35+11:15
111  Dominique Boonmans-Heer Arendskerke36.15minMse   12.017  5:003.34+11:21
99  Saskia BomNijmegen36.16minVse   12.011  5:003.34+11:22
106  Stefan MansierGoes36.16minMse   12.011  5:003.34+11:22
120  Guido MoisonMiddelburg36.19minMse   11.994  5:003.33+11:25
107  Suzanne GeschiereSint Laurens36.21minV50   11.983  5:003.33+11:27
110  Sjaan Maartenses-Heerenhoek36.22minV60   11.978  5:013.33+11:28
108  Tessa DekkerAmsterdam36.27minVse   11.951  5:013.32+11:33
109  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland36.37minMse   11.896  5:033.30+11:43
113  Adrie de KrakerKapelle-Biezelinge36.41minM50   11.875  5:033.30+11:47
118  Wim de Jonges-Heer Abtskerke36.42minM65   11.869  5:033.30+11:48
115  Jocelyne VervaetAdegem36.46minVse   11.848  5:043.29+11:52
122  Ivo KrijnsenHansweert36.52minMse   11.816  5:053.28+11:58
112  Stephanie VermeulenVlissingen36.54minVse   11.805  5:053.28+12:00
117  Esther NoteboomHeinkenszand37.03minVse   11.757  5:063.27+12:09
119  Eddie van de Hages-Heer Abtskerke37.04minMse   11.752  5:063.26+12:10
116  Manouk RemijnOvezande37.05minVse   11.747  5:063.26+12:11
128  Remco van de waartBergen op zoom37.11minMse   11.715  5:073.25+12:17
114  Vera HoondertAmsterdam37.14minVse   11.699  5:083.25+12:20
129  Claudia van SighemWestkapelle37.15minVse   11.694  5:083.25+12:21
138  Monique RijkGoes37.17minVse   11.684  5:083.25+12:23
124  Ranco BogaardOostburg37.20minMse   11.668  5:093.24+12:26
130  Remco PaauweGoes37.20minMse   11.668  5:093.24+12:26
147  Eric de KeijzerKruiningen37.22minMse   11.657  5:093.24+12:28
121  Sonja PoppeKamperland37.25minVse   11.642  5:093.23+12:31
125  Mirjam Van der HeideNieuwdorp37.25minVse   11.642  5:093.23+12:31
123  Bas van LoenenVlaardingen37.31minMse   11.611  5:103.23+12:37
135  Arden van OostKattendijke37.32minMse   11.606  5:103.22+12:38
151  Jeroen SteenbakkerLewedorp37.32minMse   11.606  5:103.22+12:38
126  Veerle SmitsKloetinge37.37minVse   11.580  5:113.22+12:43
127  Maud PellaersNisse37.37minVse   11.580  5:113.22+12:43
137  Eddy ErdtsieckVlissingen37.38minMse   11.575  5:113.22+12:44
139  Rosette ErdtsieckVlissingen37.47minVse   11.529  5:123.20+12:53
150  Marinus WillemsenMiddelburg37.48minMse   11.524  5:123.20+12:54
154  Carolien SteijnKwadendamme37.50minVse   11.514  5:133.20+12:56
136  Mark de JongeOvezande37.52minMse   11.504  5:133.20+12:58
131  Frans van der KnaapGoes37.54minMse   11.493  5:133.19+13:00
132  Josa van der VlietTerneuzen37.55minVse   11.488  5:133.19+13:01
133  Wouter de BruijnGoes37.55minMse   11.488  5:133.19+13:01
152  Fans PoortvlietNisse37.55minMse   11.488  5:133.19+13:01
146  Myriam BauteTerneuzen37.57minVse   11.478  5:143.19+13:03
134  Veerle de VisserRoermond38.00minVse   11.463  5:143.18+13:06
154  Hiels OvingMiddelburg38.00minMse   11.463  5:143.18+13:06
161  ruben walhoutOud-Sabbinge38.03minMse   11.448  5:143.18+13:09
160  Anita VeldhofKloetinge38.04minVse   11.443  5:153.18+13:10
142  Madeleine SpaeterMiddelburg38.06minVse   11.433  5:153.18+13:12
157  rianne kokWemeldinge38.06minVse   11.433  5:153.18+13:12
171  Edwin SchoeMiddelburg38.07minMse   11.428  5:153.17+13:13
140  Mark AllemekindersHeinkenszand38.08minMse   11.423  5:153.17+13:14
164  Jochem VerburgDomburg38.09minMse   11.418  5:153.17+13:15
166  Leon VermeulenWemeldinge38.09minMse   11.418  5:153.17+13:15
158  Rob EpkerMiddelburg38.12minMse   11.403  5:163.17+13:18
144  Anne Krijgers-Heer Abtskerke38.14minVse   11.393  5:163.16+13:20
149  Stefan van den DriesHeinkenszand38.14minMse   11.393  5:163.16+13:20
141  Kenneth van BelzenVlissingen38.15minMse   11.388  5:163.16+13:21
143  anouk FiliusHeinkenszand38.15minVse   11.388  5:163.16+13:21
156  Wim KarelseSchore38.16minMse   11.383  5:163.16+13:22
145  Ron BrusketWilhelminadorp38.20minM40   11.363  5:173.16+13:26
167  Peter DobbelaarHeinkenszand38.21minMse   11.359  5:173.16+13:27
168  Mette VerbruggeGoes38.24minVse   11.344  5:173.15+13:30
169  Gert-Jan VerbruggeGoes38.24minM45   11.344  5:173.15+13:30
172  Thijs TerlouwMiddelburg38.24minMse   11.344  5:173.15+13:30
148  Annemiek VerhageBiggekerke38.26minVse   11.334  5:183.15+13:32
177  Boy SaijaMiddelburg38.26minM55   11.334  5:183.15+13:32
162  Mia EversdijkKapelle-Biezelinge38.27minV55   11.329  5:183.15+13:33
153  Patty FranseKwadendamme38.28minVse   11.324  5:183.15+13:34
165  Stephanus BostelaarMiddelburg38.28minMse   11.324  5:183.15+13:34
174  joos HarinckKoudekerke38.29minMse   11.319  5:183.14+13:35
163  Piet VerwijsGoes38.32minMse   11.304  5:183.14+13:38
176  Annemieke HannewijkHeinkenszand38.34minVse   11.295  5:193.14+13:40
159  Chantal GeusHeinkenszand38.45minVse   11.241  5:203.12+13:51
180  Agnes FiliusGoes38.46minVse   11.236  5:203.12+13:52
178  Eva PrevaesNijmegen38.50minVse   11.217  5:213.12+13:56
170  Leo AddinkGoes39.00minMse   11.169  5:223.10+14:06
173  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge39.01minVse   11.164  5:223.10+14:07
183  Andrea van der HeulMiddelburg39.01minVse   11.164  5:223.10+14:07
187  Joey LeijnseMiddelburg39.06minMse   11.141  5:233.09+14:12
175  Adri NoordijkeZierikzee39.07minM70   11.136  5:233.09+14:13
179  Jeanet VerhaagenGoes39.10minVse   11.122  5:243.09+14:16
188  Wim WitteBorssele39.14minM55   11.103  5:243.08+14:20
190  Elise StrooKruiningen39.24minVse   11.056  5:263.07+14:30
181  Jos BuitendijkGoes39.28minMse   11.037  5:263.07+14:34
186  Hans WestveerKruiningen39.32minMse   11.019  5:273.06+14:38
182  Tim Reijnhouts-Heer Arendskerke39.35minMse   11.005  5:273.06+14:41
185  Gerben van Bovens-Heer Arendskerke39.38minMse   10.991  5:283.05+14:44
195  Maroeska ArsGoes39.39minV40   10.986  5:283.05+14:45
200  Tom HoezenEindewege39.39minMse   10.986  5:283.05+14:45
201  Manuel HoezenEindewege39.40minMse   10.982  5:283.05+14:46
184  Linda RijkHeinkenszand39.42minVse   10.972  5:283.05+14:48
207  Marc Verhaegens-Heer Hendrikskinderen39.45minMse   10.958  5:293.04+14:51
209  Bram Boers-Heer Arendskerke39.50minMse   10.936  5:293.04+14:56
189  Cathelijne moisons-Heerenhoek39.55minVse   10.913  5:303.03+15:01
204  Roy HeijnsdijkDelft39.55minMse   10.913  5:303.03+15:01
194  Elly BoommanNieuwdorp39.56minVse   10.908  5:303.03+15:02
192  Nico MoesOost-Souburg39.58minMse   10.899  5:303.03+15:04
196  Harry DavidseSerooskerke40.00minMse   10.890  5:313.03+15:06
215  Marjolein MolKapelle-Biezelinge40.00minVse   10.890  5:313.03+15:06
193  Caroline GansemanGoes40.01minVse   10.885  5:313.02+15:07
199  Richard BerrevoetsZierikzee40.02minMse   10.881  5:313.02+15:08
222  Lianne in de WeijRilland40.02minVse   10.881  5:313.02+15:08
197  Joost WisseKapelle-Biezelinge40.05minMse   10.867  5:313.02+15:11
205  Johan WalpotBruinisse40.09minMse   10.849  5:323.01+15:15
217  Dignus LensenOost-Souburg40.10minM55   10.845  5:323.01+15:16
208  Maarten ThomaesHoofdplaat40.12minMse   10.836  5:323.01+15:18
211  ronald koetsVlissingen40.13minMse   10.831  5:323.01+15:19
216  Danny van 't WesteindeGoes40.13minMse   10.831  5:323.01+15:19
203  Kees TraasKapelle-Biezelinge40.14minM65   10.827  5:333.01+15:20
191  Jacky DoomsTerneuzen40.15minMse   10.822  5:333.01+15:21
202  Lia VerhageLewedorp40.16minVse   10.818  5:333.00+15:22
206  Marianne De JongeHeinkenszand40.16minVse   10.818  5:333.00+15:22
210  Simon RijkWolphaartsdijk40.20minMse   10.800  5:333.00+15:26
198  Rob van LoenenVlaardingen40.21minMse   10.796  5:333.00+15:27
220  Sebastian NijssenMiddelburg40.21minM40   10.796  5:333.00+15:27
221  Veerle BoogaardOudelande40.24minVse   10.782  5:343.00+15:30
212  Amber ToutenhoofdGoes40.26minVse   10.773  5:342.99+15:32
213  Abco ToutenhoofdTilburg40.27minMse   10.769  5:342.99+15:33
218  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat40.28minVse   10.764  5:342.99+15:34
225  Stefanie de KrijgerGoes40.30minVse   10.756  5:352.99+15:36
219  Arie SchoutKloetinge40.33minMse   10.742  5:352.98+15:39
230  Wim FolmerKloetinge40.36minMse   10.729  5:362.98+15:42
226  Bram de ReuGoes40.42minMse   10.703  5:362.97+15:48
234  Anne Van de SwaluwKwadendamme40.44minVse   10.694  5:372.97+15:50
237  Debbie SchoeUtrecht40.44minVse   10.694  5:372.97+15:50
228  Diana BeijeKapelle-Biezelinge40.50minVse   10.668  5:372.96+15:56
227  Paul LeursKattendijke40.54minMse   10.650  5:382.96+16:00
240  Monique van der MeijdenMiddelburg40.54minV50   10.650  5:382.96+16:00
242  Peter KuijperLewedorp40.54minMse   10.650  5:382.96+16:00
214  Rosan BoonmanGoes40.55minVse   10.646  5:382.96+16:01
224  Irene IgounetLewedorp40.58minVse   10.633  5:392.95+16:04
229  Jan Kees WisseKapelle-Biezelinge41.02minMse   10.616  5:392.95+16:08
246  Annelies MesuMiddelburg41.04minV50   10.607  5:392.95+16:10
233  Eric de JongeOvezande41.07minMse   10.594  5:402.94+16:13
223  Marcel VisserVlissingen41.09minMse   10.586  5:402.94+16:15
231  Joey GeijsNisse41.15minMse   10.560  5:412.93+16:21
235  Ingeborg CoppoolseOostkapelle41.16minVse   10.556  5:412.93+16:22
243  Suzanne KraanGoes41.18minVse   10.547  5:412.93+16:24
252  Bart BrinkmanGoes41.19minMse   10.543  5:412.93+16:25
238  Margreet BaakmanMiddelburg41.23minVse   10.526  5:422.92+16:29
250  Marina Mol-Krijgers-Heer Abtskerke41.24minVse   10.522  5:422.92+16:30
256  José van de SwaluwKwadendamme41.25minVse   10.518  5:422.92+16:31
239  Esther BrouwerVlissingen41.26minVse   10.513  5:422.92+16:32
236  Ingrid RijkGoes41.31minVse   10.492  5:432.91+16:37
247  Corins MACKLOETHeinkenszand41.31minVse   10.492  5:432.91+16:37
249  Jacquelien SmitHeinkenszand41.31minVse   10.492  5:432.91+16:37
232  Iris DellebekeMiddelburg41.33minVse   10.484  5:432.91+16:39
245  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge41.35minVse   10.475  5:442.91+16:41
263  Hilda JahnkeGoes41.36minVse   10.471  5:442.91+16:42
251  Kees de KokWolphaartsdijk41.37minMse   10.467  5:442.91+16:43
261  Michelle BaasNieuw- en Sint Joosland41.41minVse   10.450  5:442.90+16:47
262  Mariken de JonghHeinkenszand41.41minVse   10.450  5:442.90+16:47
255  Henk PrevaesNijmegen41.45minMse   10.434  5:452.90+16:51
257  Karin van HeesHeinkenszand41.46minVse   10.429  5:452.90+16:52
258  Rianne KloetWolphaartsdijk41.48minVse   10.421  5:452.89+16:54
248  Evita VermeulenGoes41.49minVse   10.417  5:462.89+16:55
240  Buddy van GorkomVlissingen41.50minMse   10.413  5:462.89+16:56
253  Kees van den PolGoes41.52minM65   10.404  5:462.89+16:58
259  Inger van BovenKortgene41.54minVse   10.396  5:462.89+17:00
260  Kees PouwelseWestkapelle41.55minMse   10.392  5:462.89+17:01
265  Evi FoubertSint-Pauwels41.56minVse   10.388  5:472.89+17:02
266  Kim SpruijtNieuw- en Sint Joosland42.04minVse   10.355  5:482.88+17:10
266  Emma RietveldMiddelburg42.05minVse   10.351  5:482.88+17:11
276  Erica NefsMiddelburg42.06minV45   10.347  5:482.87+17:12
244  Nick van EenennaamNieuw- en Sint Joosland42.07minMse   10.343  5:482.87+17:13
278  Pieter RubenKloetinge42.09minMse   10.335  5:482.87+17:15
254  Marijel van de WegDomburg42.10minVse   10.330  5:482.87+17:16
286  Ria Fredrikss-Heerenhoek42.11minVse   10.326  5:492.87+17:17
279  Angelina HoutermanWolphaartsdijk42.13minVse   10.318  5:492.87+17:19
282  Hilde Meulenbergs-Heer Abtskerke42.23minVse   10.278  5:502.85+17:29
269  Annelies BlaasKoudekerke42.27minVse   10.261  5:512.85+17:33
271  Bianca MorauwOvezande42.27minVse   10.261  5:512.85+17:33
289  Chris van HezelSchiedam42.28minMse   10.257  5:512.85+17:34
290  Andrea van IwaardenHeinkenszand42.29minVse   10.253  5:512.85+17:35
283  Marès WirtzWemeldinge42.30minVse   10.249  5:512.85+17:36
280  Andrea RottierHeinkenszand42.31minVse   10.245  5:512.85+17:37
264  Marien BuitendijkGoes42.34minMse   10.233  5:522.84+17:40
268  Wendy VermeulenKwadendamme42.34minV40   10.233  5:522.84+17:40
281  rita kokHeinkenszand42.35minVse   10.229  5:522.84+17:41
292  Joke van HemertNieuwdorp42.37minVse   10.221  5:522.84+17:43
291  Jacqueline BaeckeGoes42.38minVse   10.217  5:522.84+17:44
270  Marieke PadmoesGoes42.41minVse   10.205  5:532.83+17:47
274  Nicoline LievaartOostkapelle42.44minMse   10.193  5:532.83+17:50
273  Evelien de WolfOostkapelle42.45minVse   10.189  5:532.83+17:51
284  Sanne de BaarWolphaartsdijk42.48minVse   10.178  5:542.83+17:54
285  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk42.48minM40   10.178  5:542.83+17:54
287  Marjolein VerhoevenHeinkenszand42.48minVse   10.178  5:542.83+17:54
272  Nico FierloosNisse42.51minMse   10.166  5:542.82+17:57
275  Nicky gansemanGoes42.51minVse   10.166  5:542.82+17:57
288  Eline BolierZierikzee42.51minVse   10.166  5:542.82+17:57
296  Jelte MaasOudelande42.57minMse   10.142  5:552.82+18:03
299  Hanneke De DanschutterMiddelburg42.58minVse   10.138  5:552.82+18:04
277  Paul HuitemaTerneuzen43.10minMse   10.091  5:572.80+18:16
307  Ellen LeupenZierikzee43.11minVse   10.087  5:572.80+18:17
295  Jessica TuynmanHalsteren43.12minVse   10.083  5:572.80+18:18
302  Ilona Vermues-Heerenhoek43.12minVse   10.083  5:572.80+18:18
303  Ingrid van de Waarts-Heerenhoek43.13minMse   10.079  5:572.80+18:19
305  Yvonne GriepHansweert43.14minVse   10.076  5:572.80+18:20
306  Nicole ReulingsHeinkenszand43.15minVse   10.072  5:572.80+18:21
293  Wendy de JongVlissingen43.19minVse   10.056  5:582.79+18:25
294  Laura DorVlissingen43.22minVse   10.045  5:582.79+18:28
297  Corinne HannewijkVlissingen43.24minVse   10.037  5:592.79+18:30
304  Ko de VisserSchore43.24minMse   10.037  5:592.79+18:30
311  Rob de JongeKapelle-Biezelinge43.30minMse   10.014  6:002.78+18:36
310  Marielle de VriesGoes43.33minVse   10.002  6:002.78+18:39
300  Kees VerburgHansweert43.35minMse   9.995  6:002.78+18:41
312  Corien van Eekelens-Heer Hendrikskinderen43.37minVse   9.987  6:002.77+18:43
301  Jolanda de KrakerOost-Souburg43.38minVse   9.983  6:012.77+18:44
308  Peter van den DriesHeinkenszand43.38minMse   9.983  6:012.77+18:44
298  Chris Van AntwerpenGoes43.46minMse   9.953  6:022.76+18:52
316  Iris Hahn-MeuldijkZierikzee43.47minVse   9.949  6:022.76+18:53
313  Karla PrevaesNijmegen44.04minVse   9.885  6:042.75+19:10
314  Carolien de PreeDriewegen44.09minVse   9.866  6:052.74+19:15
309  Jacqueline MeijersHoedekenskerke44.25minVse   9.807  6:072.72+19:31
319  Sandra SteutelOud-Sabbinge44.25minVse   9.807  6:072.72+19:31
315  Camila de JongeOvezande44.28minVse   9.796  6:072.72+19:34
318  piet van waardeArnemuiden44.40minMse   9.752  6:092.71+19:46
324  Christa Sarneels-Heer Hendrikskinderen44.40minVse   9.752  6:092.71+19:46
317  Hanna de VisserHeinkenszand44.46minVse   9.730  6:102.70+19:52
321  Peter van der MaaleKoudekerke44.50minM65   9.716  6:112.70+19:56
329  Danielle VermeuleKloetinge44.51minVse   9.712  6:112.70+19:57
329  eva martensKloetinge44.51minVse   9.712  6:112.70+19:57
334  Deborah van den BoogaartMiddelburg44.54minVse   9.702  6:112.69+20:00
326  Hannie CorbijnOostkapelle45.03minV55   9.669  6:122.69+20:09
328  Liesbeth PouwelseWestkapelle45.05minVse   9.662  6:132.68+20:11
327  Rogier BuiseOvezande45.07minMse   9.655  6:132.68+20:13
333  Sofia De KeijzerRotterdam45.07minVse   9.655  6:132.68+20:13
336  Chantal de KoningColijnsplaat45.07minVse   9.655  6:132.68+20:13
325  Renelle De ReghelMechelen45.08minVse   9.651  6:132.68+20:14
338  Femke TammingaGoes45.10minVse   9.644  6:132.68+20:16
323  Jeanine UijtdehaagLewedorp45.11minVse   9.641  6:132.68+20:17
339  Jeroen OssewaardeGoes45.11minMse   9.641  6:132.68+20:17
322  Edith SmitsKloetinge45.12minVse   9.637  6:142.68+20:18
320  marius weststrateWemeldinge45.17minMse   9.619  6:142.67+20:23
344  Maaike Oosthoek?45.21minVse   9.605  6:152.67+20:27
343  Hugo-Frans Bol?45.22minMse   9.602  6:152.67+20:28
340  Marianne KarmanWemeldinge45.23minVse   9.598  6:152.67+20:29
332  Hans De JongeHeinkenszand45.28minMse   9.581  6:162.66+20:34
341  Nicolle BierensKloetinge45.34minVse   9.560  6:172.66+20:40
342  vivian geelhoedNieuwdorp45.34minVse   9.560  6:172.66+20:40
351  Nadine NieuwenhuijseKruiningen45.35minVse   9.556  6:172.65+20:41
337  Renate ZuijdwegRotterdam45.36minVse   9.553  6:172.65+20:42
331  Corina van den DoelGoes45.37minVse   9.549  6:172.65+20:43
348  Leonie van NieuwenhuyzenHeinkenszand45.48minVse   9.511  6:192.64+20:54
345  Martine LatuheruOost-Souburg45.49minVse   9.507  6:192.64+20:55
352  Fenna KempeEindhoven45.49minVse   9.507  6:192.64+20:55
353  Linda CastelOost-Souburg45.49minVse   9.507  6:192.64+20:55
346  Emma HermansMiddelburg45.52minVse   9.497  6:192.64+20:58
347  Mia van belleVlissingen45.52minVse   9.497  6:192.64+20:58
335  Kees JoossenHeinkenszand45.56minMse   9.483  6:202.63+21:02
356  Margretha JansenHansweert46.01minVse   9.466  6:202.63+21:07
354  Corlieke MartensGoes46.10minVse   9.435  6:222.62+21:16
359  Kim ChengMiddelburg46.18minVse   9.408  6:232.61+21:24
349  Evelyn OlthofUtrecht46.34minVse   9.354  6:252.60+21:40
350  Christine OlthofGoes46.34minVse   9.354  6:252.60+21:40
357  Cathy van HoornVlissingen46.39minVse   9.338  6:262.59+21:45
358  Chantal BoonaertsBeek-Ubbergen46.39minVse   9.338  6:262.59+21:45
355  Diana KoopmanKrabbendijke46.53minVse   9.291  6:272.58+21:59
360  Marcel MohrKortgene46.53minMse   9.291  6:272.58+21:59
363  Yolanda KievitsZierikzee47.10minV40   9.235  6:302.57+22:16
362  John MartensGoes47.13minMse   9.226  6:302.56+22:19
361  Bianca van Maldegem-Addinks-Heerenhoek47.24minVse   9.190  6:322.55+22:30
364  Karin HoogerbruggeHeinkenszand47.59minVse   9.078  6:372.52+23:05
366  Lizet van ToerGoes48.01minVse   9.072  6:372.52+23:07
370  Bernadet HoumesWemeldinge48.14minVse   9.031  6:392.51+23:20
365  Trudi BeltKapelle-Biezelinge48.15minVse   9.028  6:392.51+23:21
369  Ilona BustraanHeinkenszand48.16minVse   9.025  6:392.51+23:22
371  Esther FlipseOost-Souburg48.30minVse   8.981  6:412.49+23:36
367  Angela VerduijnMiddelburg48.45minVse   8.935  6:432.48+23:51
368  Eva Lutgard KortsmitVlissingen48.45minVse   8.935  6:432.48+23:51
372  Willemijn van WoerkumVlissingen48.46minVse   8.932  6:432.48+23:52
373  Christa EnnalsVlissingen48.46minVse   8.932  6:432.48+23:52
374  Mirjam van der SchoorKapelle-Biezelinge48.51minVse   8.917  6:442.48+23:57
375  Judith MenheereOvezande48.51minVse   8.917  6:442.48+23:57
376  Judith IdelerHeinkenszand48.56minVse   8.902  6:442.47+24:02
378  sandra uitterhoeveGoes49.14minVse   8.848  6:472.46+24:20
377  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge49.22minV45   8.824  6:482.45+24:28
379  Kim VentevogelGoes49.41minVse   8.768  6:512.44+24:47
381  Huib KrombeenKruiningen50.13minMse   8.674  6:552.41+25:19
380  Janet NieuwenhuijseKruiningen50.14minVse   8.672  6:552.41+25:20
382  Natasja WarrensGoes50.45minVse   8.583  6:592.38+25:51
383  Loek VersluijsGeersdijk52.37minMse   8.279  7:152.30+27:43
384  Jonne VersluijsGeersdijk52.37minVse   8.279  7:152.30+27:43
385  Alfons van der VenneGoes53.27minMse   8.150  7:222.26+28:33
Mannen: 195 (50.65%) => M40=8 - M45=11 - M50=3 - M55=6 - M60=1 - M65=5 - M70=1 - Mse=160
Vrouwen: 189 (49.09%) => V40=5 - V45=5 - V50=4 - V55=3 - V60=1 - Vse=171

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.238 seconden nodig om deze lijst met 707 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020